Enric Llansana jest piłkarzem występującym obecnie w RSC Anderlecht. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Enric Llansana
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Enric Llansana w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Enric Llansana wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.01, a skuteczność strzałów to 0,0%. Enric Llansana oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Enric Llansana w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Enric Llansana rozegrał w barwach Anderlechcie w Pucharze Belgii 1 mecz, w Jupiler Pro League 8 meczów oraz w Lidze Europy UEFA 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 468 minut. Średnio dawało to 39 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Enric Llansana
Pierwszy transfer Enric Llansana w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Go Ahead Eagles do Anderlechcie za 1 milion euro.
Ile zarabia Enric Llansana?
Na podstawie kontraktu z RSC Anderlecht, Enric Llansana otrzymuje 800 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 66,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Llansana w listopadzie 2026 to 15,4 tysiąca euro, a dziennie około 2,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Enric Llansana ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Enric Llansana nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Enric Llansana to uraz kostki z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 36 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Enric Llansana?
Enric Llansana ma na koncie 6 trofeów. Najczęściej sięgał po Puchar Holandii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Ajaxem — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Enric Llansana?
Enric Llansana najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Enric Llansana?
Wycena 25-letniego Enric Llansana według stanu na czerwiec 2026 wynosi 2 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4 miliony euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Enric Llansana?
Enric Llansana urodził się 12 kwietnia 2001 w Tarragona w Hiszpanii, ma narodowość holenderską. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Enric Llansana – statystyki
Szczegółowe statystyki Enric Llansana w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział RSC Anderlecht. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Enric Llansana w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Enric Llansana wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.01, a skuteczność strzałów to 0,0%. Enric Llansana oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Enric Llansana – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Enric Llansana w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 10. kolejka
|
4:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 9. kolejka
|
4:0 | 67' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 3. runda
|
0:3 | 25' | 0 | 2 | 7.0 | |||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 2. runda
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
16 Wrz
Koniec
|
Liga Europy, 1. runda
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 6. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 5. kolejka
|
0:0 | 36' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
03 Wrz
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 3. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | 6.7 | |||
|
30 Sie
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 4. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
27 Sie
Koniec
|
Liga Europy, play offy
|
3:0 | 55' | 0 | 0 | – | 7.5 |
Ile meczów rozegrał Enric Llansana w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Enric Llansana rozegrał w barwach Anderlechcie w Pucharze Belgii 1 mecz, w Jupiler Pro League 8 meczów oraz w Lidze Europy UEFA 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 468 minut. Średnio dawało to 39 minut gry na spotkanie.
Enric Llansana – transfery
W trakcie kariery Enric Llansana zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
RSC Anderlecht 2025 – obecnie
-
Go Ahead Eagles 2022 – 2025
-
Jong Ajax 2020 – 2022
-
Ajax U19 2018 – 2020
-
AjaxU17 2017 – 2018

-
Ajax Amsterdam Youth 2012 – 2017

-
VPV Purmersteijn Youth do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Enric Llansana
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
1 mln € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Enric Llansana
Pierwszy transfer Enric Llansana w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Go Ahead Eagles do Anderlechcie za 1 milion euro.
Enric Llansana – forma
W ostatnich 5 meczach Enric Llansana zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,52. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Enric Llansana i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
RSC Anderlecht
4
KVC Westerlo
1
Jupiler Pro League (Belgia), 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
KAA Gent
4
RSC Anderlecht
0
Jupiler Pro League (Belgia), 9. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Jagiellonia Białystok
0
RSC Anderlecht
3
Liga Europy, 3. runda
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
RSC Anderlecht
0
Liga Europy, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
Lyon
2
Liga Europy, 1. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
KV Mechelen
0
RSC Anderlecht
1
Jupiler Pro League (Belgia), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
RSC Anderlecht
0
KRC Genk
0
Jupiler Pro League (Belgia), 5. kolejka
|
36'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
KV Kortrijk
0
Jupiler Pro League (Belgia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Royale Union SG
3
RSC Anderlecht
0
Jupiler Pro League (Belgia), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
27 Sie
Koniec
|
RSC Anderlecht
3
Kairat Almaty
0
Liga Europy, play offy
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Kairat Almaty
0
RSC Anderlecht
3
Liga Europy, play offy
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Waasland-Beveren
1
RSC Anderlecht
0
Jupiler Pro League (Belgia), 2. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Sie
Koniec
|
RSC Anderlecht
3
PAOK
2
Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna
|
84'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Sie
Koniec
|
RSC Anderlecht
2
RAAL La Louvière
1
Jupiler Pro League (Belgia), 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sie
Koniec
|
PAOK
0
RSC Anderlecht
1
Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
30 Lip
Koniec
|
RSC Anderlecht
3
Hammarby FF
1
Liga Europy, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Hammarby FF
1
RSC Anderlecht
1
Liga Europy, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Maj
Koniec
|
RSC Anderlecht
3
Sint-Truidense VV
1
Jupiler Pro League (Belgia), play offy
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Maj
Koniec
|
RSC Anderlecht
2
KV Mechelen
2
Jupiler Pro League (Belgia), play offy
|
73'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Royale Union SG
3
RSC Anderlecht
1
Puchar Belgii, finał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
Club Brugge
3
Jupiler Pro League (Belgia), play offy
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Sint-Truidense VV
2
RSC Anderlecht
0
Jupiler Pro League (Belgia), play offy
|
85'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
KV Mechelen
1
RSC Anderlecht
2
Jupiler Pro League (Belgia), play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
RSC Anderlecht
3
KAA Gent
1
Jupiler Pro League (Belgia), play offy
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Club Brugge
4
RSC Anderlecht
2
Jupiler Pro League (Belgia), play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
15 Mar
Koniec
|
KV Mechelen
1
RSC Anderlecht
0
Jupiler Pro League (Belgia), 29. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Club Brugge
2
RSC Anderlecht
2
Jupiler Pro League (Belgia), 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
28 Lut
Koniec
|
RSC Anderlecht
5
OH Leuven
1
Jupiler Pro League (Belgia), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Zulte Waregem
2
RSC Anderlecht
4
Jupiler Pro League (Belgia), 26. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Lut
Koniec
|
RSC Anderlecht
0
RAAL La Louvière
0
Jupiler Pro League (Belgia), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Antwerp
0
RSC Anderlecht
4
Puchar Belgii, półfinał
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lut
Koniec
|
KRC Genk
2
RSC Anderlecht
0
Jupiler Pro League (Belgia), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Lut
Koniec
|
RSC Anderlecht
0
Antwerp
1
Puchar Belgii, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Standard Liege
2
RSC Anderlecht
0
Jupiler Pro League (Belgia), 23. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Sty
Koniec
|
RSC Anderlecht
0
Dender FC
0
Jupiler Pro League (Belgia), 22. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Sty
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
KAA Gent
0
Puchar Belgii, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Gru
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
Royal Charleroi
2
Jupiler Pro League (Belgia), 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Antwerp
2
RSC Anderlecht
2
Jupiler Pro League (Belgia), 19. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
13 Gru
Koniec
|
RSC Anderlecht
2
Sint-Truidense VV
1
Jupiler Pro League (Belgia), 18. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Gru
Koniec
|
KVC Westerlo
4
RSC Anderlecht
0
Jupiler Pro League (Belgia), 17. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Gru
Dogryw.
|
KRC Genk
1
RSC Anderlecht
3
Puchar Belgii, 1/16 finału
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Lis
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
Royale Union SG
0
Jupiler Pro League (Belgia), 16. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Lis
Koniec
|
RAAL La Louvière
0
RSC Anderlecht
1
Jupiler Pro League (Belgia), 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
Club Brugge
0
Jupiler Pro League (Belgia), 14. kolejka
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Lis
Koniec
|
RSC Anderlecht
3
KV Mechelen
1
Jupiler Pro League (Belgia), 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Sint-Truidense VV
2
RSC Anderlecht
2
Jupiler Pro League (Belgia), 11. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Paź
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
Standard Liege
0
Jupiler Pro League (Belgia), 10. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
OH Leuven
1
RSC Anderlecht
1
Jupiler Pro League (Belgia), 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
KAA Gent
0
Jupiler Pro League (Belgia), 5. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
RSC Anderlecht
0
Antwerp
0
Jupiler Pro League (Belgia), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Royale Union SG
2
RSC Anderlecht
0
Jupiler Pro League (Belgia), 6. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Sie
Koniec
|
AEK Ateny
2
RSC Anderlecht
0
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Sie
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
AEK Ateny
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Dender FC
0
RSC Anderlecht
2
Jupiler Pro League (Belgia), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Sheriff Tiraspol
1
RSC Anderlecht
1
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Sie
Koniec
|
RSC Anderlecht
2
Zulte Waregem
3
Jupiler Pro League (Belgia), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
RSC Anderlecht
3
Sheriff Tiraspol
0
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Cercle Brugge
0
RSC Anderlecht
2
Jupiler Pro League (Belgia), 2. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Lip
Karne
|
BK Hacken
(4)
2
RSC Anderlecht
(2)
1
Liga Europy, 2. runda kwalifikacyjna
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Lip
Koniec
|
RSC Anderlecht
5
KVC Westerlo
2
Jupiler Pro League (Belgia), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Lip
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
BK Hacken
0
Liga Europy, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Maj
Koniec
|
RKC Waalwijk
5
Go Ahead Eagles
3
Eredivisie, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
11 Maj
Koniec
|
PEC Zwolle
1
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
AZ Alkmaar
3
Eredivisie, 31. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Almere City
0
Go Ahead Eagles
0
Eredivisie, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Kwi
Karne
|
AZ Alkmaar
(2)
1
Go Ahead Eagles
(4)
1
Puchar Holandii, finał
|
120'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
NAC Breda
1
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Go Ahead Eagles
2
Utrecht
2
Eredivisie, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
Willem II Tilburg
0
Eredivisie, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Mar
Koniec
|
NEC Nijmegen
2
Go Ahead Eagles
3
Eredivisie, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Go Ahead Eagles
3
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Lut
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
Go Ahead Eagles
2
Puchar Holandii, półfinał
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Ajax
2
Go Ahead Eagles
0
Eredivisie, 20. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Heracles Almelo
4
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Go Ahead Eagles
2
Twente
2
Eredivisie, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Go Ahead Eagles
2
Groningen
1
Eredivisie, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Go Ahead Eagles
3
Eredivisie, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Go Ahead Eagles
2
NAC Breda
1
Eredivisie, 17. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Utrecht
3
Go Ahead Eagles
3
Eredivisie, 16. kolejka
|
9'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.4 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Go Ahead Eagles
5
NEC Nijmegen
0
Eredivisie, 15. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.2 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Twente
3
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie, 14. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Go Ahead Eagles
3
Almere City
0
Eredivisie, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Heerenveen
1
Go Ahead Eagles
0
Eredivisie, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Go Ahead Eagles
2
PEC Zwolle
2
Eredivisie, 11. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
27 Paź
Koniec
|
AZ Alkmaar
2
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
Feyenoord Rotterdam
5
Eredivisie, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Go Ahead Eagles
4
Heracles Almelo
1
Eredivisie, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Groningen
0
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
Ajax
1
Eredivisie, 6. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
Go Ahead Eagles
0
Eredivisie, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Go Ahead Eagles
2
RKC Waalwijk
0
Eredivisie, 3. kolejka
|
76'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Willem II Tilburg
2
Go Ahead Eagles
0
Eredivisie, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
Fortuna Sittard
2
Eredivisie, 1. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Maj
Dogryw.
|
Utrecht
1
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Maj
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Maj
Koniec
|
FC Volendam
1
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie
|
28'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
AZ Alkmaar
3
Eredivisie
|
14'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Go Ahead Eagles
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
Feyenoord Rotterdam
3
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Utrecht
2
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
Almere City
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Go Ahead Eagles
3
Excelsior Rotterdam
0
Eredivisie
|
14'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
PSV Eindhoven
1
Eredivisie
|
24'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
RKC Waalwijk
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Twente
3
Go Ahead Eagles
0
Eredivisie
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Heerenveen
0
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Go Ahead Eagles
7
De Treffers
1
Puchar Holandii
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
Utrecht
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.6 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
Twente
3
Eredivisie
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.7 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Go Ahead Eagles
5
Vitesse
1
Eredivisie
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Paź
Dogryw.
|
Koninklijke HFC
1
Go Ahead Eagles
4
Puchar Holandii
|
88'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Go Ahead Eagles
3
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
4'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Go Ahead Eagles
3
Heerenveen
2
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Go Ahead Eagles
4
FC Volendam
1
Eredivisie
|
25'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.3 | |
|
13 Sie
Koniec
|
AZ Alkmaar
5
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
Go Ahead Eagles
0
Eredivisie
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
Groningen
1
Eredivisie
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Go Ahead Eagles
3
RKC Waalwijk
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
2
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
Ajax
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
NEC Nijmegen
0
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Lut
Koniec
|
RKC Waalwijk
3
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sty
Koniec
|
Heracles Almelo
0
Go Ahead Eagles
1
Puchar Holandii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sty
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Go Ahead Eagles
3
Helmond Sport
1
Puchar Holandii
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Ajax
1
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Go Ahead Eagles
2
PSV Eindhoven
5
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Sie
Koniec
|
AZ Alkmaar
2
Go Ahead Eagles
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Vitesse
2
Ajax
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
NEC Nijmegen
0
Ajax
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Ajax
2
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Jong Ajax
4
FC OSS
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Jong Ajax
2
FC Eindhoven
2
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.5 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Emmen
2
Jong Ajax
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
6
Jong Ajax
2
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Jong Ajax
2
Jong AZ
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Telstar
1
Jong Ajax
0
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Jong Ajax
1
Emmen
0
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Jong Ajax
4
FC Volendam
4
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Lis
Koniec
|
VVV Venlo
1
Jong Ajax
3
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Paź
Koniec
|
FC Eindhoven
1
Jong Ajax
3
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Helmond Sport
3
Jong Ajax
1
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Jong Ajax
3
MVV Maastricht
1
Eerste Divisie
|
38'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Jong Ajax
1
Dordrecht
2
Eerste Divisie
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Sie
Koniec
|
ADO Den Haag
2
Jong Ajax
0
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Jong Ajax
1
De Graafschap
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
FC Eindhoven
3
Jong Ajax
0
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Helmond Sport
1
Jong Ajax
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Mar
Koniec
|
PEC Zwolle
0
Ajax
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
Roda JC Kerkrade
2
Jong Ajax
2
Eerste Divisie
|
21'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
05 Sty
Koniec
|
FC OSS
1
Jong Ajax
0
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Jong Ajax
1
Telstar
2
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Gru
Koniec
|
De Graafschap
2
Jong Ajax
2
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Jong Ajax
1
FC Eindhoven
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Dordrecht
3
Jong Ajax
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Jong Ajax
1
FC Volendam
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Den Bosch
2
Jong Ajax
2
Eerste Divisie
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Cambuur
2
Jong Ajax
3
Eerste Divisie
|
13'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Jong Ajax
1
Almere City
4
Eerste Divisie
|
43'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Jong Ajax
3
Jong AZ
2
Eerste Divisie
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.4 |
W ostatnich 5 meczach Enric Llansana 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.17, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.52.
W ostatnich 10 meczach Enric Llansana 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.81, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.63.
W jakiej formie jest Enric Llansana?
Enric Llansana jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.52 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.01). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Enric Llansana – zarobki
Enric Llansana gra w RSC Anderlecht na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 800 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Enric Llansana w RSC Anderlecht (2025/26)
| Rocznie | 800 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 67 tys. € |
| Tygodniowo | 15 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Enric Llansana w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
800 tys. € |
| 2024/25 |
|
70 tys. € |
| 2023/24 |
|
70 tys. € |
| 2022/23 |
|
70 tys. € |
Ile zarabia Enric Llansana?
Na podstawie kontraktu z RSC Anderlecht, Enric Llansana otrzymuje 800 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 66,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Llansana w listopadzie 2026 to 15,4 tysiąca euro, a dziennie około 2,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Enric Llansana – kontuzje
W trakcie kariery Enric Llansana zanotował 9 kontuzji, przez które opuścił łącznie 27 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Enric Llansana
-
Stłuczenie
03.05.26 – 10.05.26 (8 dni)
RSC Anderlecht opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
14.03.26 – 28.03.26 (15 dni)
RSC Anderlecht opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
15.01.26 – 19.01.26 (5 dni)
RSC Anderlecht opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kolana
20.10.25 – 29.10.25 (10 dni)
RSC Anderlecht opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
31.01.24 – 06.02.24 (7 dni)
Go Ahead Eagles opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
06.02.23 – 27.02.23 (22 dni)
Go Ahead Eagles opuszczone: 4 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
13.09.22 – 24.09.22 (12 dni)
Go Ahead Eagles opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
16.01.21 – 13.02.21 (29 dni)
Jong Ajax opuszczone: 10 meczów
-
Uraz kostki
13.09.18 – 18.10.18 (36 dni)
Ajax U19 opuszczone: 6 meczów
Czy Enric Llansana ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Enric Llansana nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Enric Llansana to uraz kostki z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 36 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Enric Llansana – trofea
W trakcie kariery Enric Llansana zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Enric Llansana
Jakie trofea zdobył Enric Llansana?
Enric Llansana zdobył w karierze 6 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Ajaxie — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Holandii — 2 razy.
Enric Llansana – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Enric Llansana wynosi obecnie 2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Enric Llansana na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Enric Llansana
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 03.06.2026 | 25 |
|
2 mln € |
| 12.03.2026 | 24 |
|
2,5 mln € |
| 09.12.2025 | 24 |
|
3,5 mln € |
| 27.05.2025 | 24 |
|
4 mln € |
| 27.03.2025 | 23 |
|
3 mln € |
| 16.12.2024 | 23 |
|
1,8 mln € |
| 13.10.2024 | 23 |
|
1,3 mln € |
| 30.05.2024 | 23 |
|
700 tys. € |
| 17.03.2024 | 22 |
|
700 tys. € |
| 14.12.2023 | 22 |
|
500 tys. € |
| 22.06.2023 | 22 |
|
500 tys. € |
| 10.11.2022 | 21 |
|
550 tys. € |
| 13.09.2022 | 21 |
|
550 tys. € |
| 22.06.2022 | 21 |
|
400 tys. € |
| 11.01.2022 | 20 |
|
400 tys. € |
| 11.10.2021 | 20 |
|
400 tys. € |
| 30.12.2020 | 19 |
|
400 tys. € |
| 23.10.2020 | 19 |
|
300 tys. € |
| 11.08.2020 | 19 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Enric Llansana?
Wycena Enric Llansana wynosi obecnie 2 mln €. W szczycie kariery Enric Llansana wyceniano na 4 mln €, a najniżej na 50 tys. €.