niedziela, 15 grudnia 2019
Najnowsze: Milenium - bonus bez ryzyka

Darmowy freebet Totalbet 20 zł + 10 zł

Legalny bukmacher internetowy Totalbet oferuje klientom na start dwa freebety w sumie za 30 zł po rejestracji z kodem LEGALSPORT.

Odbierz kod promocyjny TOTALbet Oferta na bonus TOTALbet VIP ważna do 31 grudnia 2020
Spis treści
Rozwiń
 1. Freebet bez depozytu w Totalbet
  1. Jak działa premia bez depozytu
 2. Jak zgarnąć nagrodę bez wpłaty własnych pieniędzy
  1. Odbieramy bonus w Totalbet 
 3. Zagranie za freebet
  1. Jak postawić zakład bez depozytu
 4. Regulamin bonusu
  1. Korzyści: brak obrotu do wypłaty bonusu
 5. FAQ: pytania graczy o freebet bez depozytu
Odbierz kod promocyjny zanim się zarejestrujesz by odebrać bonus bez depozytu

Premiowy bonus bez depozytu, jest do zgarnięcia zaraz po założeniu konta z naszym kodem promocyjnym! Mowa oczywiście freebecie bez wymaganej wpłaty pieniędzy!

 FREEBET W TOTALBET 
  Bonus aktywujesz poprzez link polecający 
Aktywny kod promocyjny do Totalbet: LEGALSPORT

Co więcej, jeśli zdecydujecie się ostatecznie na bezpłatną rejestrację z naszym kodem promocyjnym : LEGALSPORT, to wówczas na powitanie dostaniecie freebet 20 zł za free! Kolejny freebet 10 zł  i też bez depozytu otrzymuje się z okazji urodzin (wg daty urodzenia podanej przy rejestracji).

W efekcie możecie mieć do wykorzystania standardowe 20 zł na darmowe kupony lub 30 zł z bonusem urodzinowym ekstra. Dodatkowo warto zaznaczyć, że warunki oraz zasady regulaminowe freebetów od Totalbet Zakłady Bukmacherskie są fantastycznie. Można bez problemów zaryzykować wręcz tezę, że profesjonalni obstawiający marzą o takich warunkach zapisanych w regulaminie bukmachera internetowego.

  5000 zł na start w Totalbet  
Mega promocja - najwyższy bonus w Polsce! Zobacz jak obrócić i wypłacić.

Dzięki temu z naszych darmowych zakładów w zakładach bukmacherskich Totalbet może skorzystać nie tylko doświadczony typer z wieloletnim doświadczeniem, ale również początkujący gracz.

Jakie dokładnie warunki ma pakiet freebetów startowych w Totalbet i jak go odebrać? Zapraszamy do lektury!

Freebet bez depozytu w Totalbet

Bonus bez depozytu, nazywany również po prostu freebetem, to specyficzny rodzaj bonusu, którego istotą jest możliwość postawienia zakładu bukmacherskiego całkowicie na koszt bukmachera. Od gracz nie wymaga wpłaty gotówki i wnoszenia żadnego depozytu. Od znacznie bardziej popularnego zakładu bez ryzyka różni się istotnie. By postawić zakład bez ryzyka, trzeba wpłacić środki na konto online bukmachera (saldo finansowe). Brak ryzyka polega w tym przypadku na tym, że jeśli zakład okaże się przegrany, bukmacher zwróci nam za niego wkład finansowy. Jak trafimy z kursem 4.00 to mamy do odebrania nagrodę 80 zł (minus podatek) - jednym słowem ograliśmy bukmachera Totalbet. 

Jak działa premia bez depozytu

Tymczasem bonus bez depozytu umożliwia postawienie bezpłatnego zakładu bez żadnej wpłaty cashu. Bukmacher udostępnia nam za darmo kwotę, za którą możemy zagrać. Taki bonus ma jeszcze w ofercie LVBET, STS, Fortuna czy forBET.

Baner z kodem bonusowym do max promocji bez depozytu w Totalbet Zakłady Bukmacherskie
Kod do bonusu bez depozytu

Trudno się więc dziwić, że bonus bez depozytu ciszy się tak dużym zainteresowaniem graczy – zwłaszcza tych, którzy u danego bukmachera internetowego dopiero zakładają konto internetowe do gry. Tę właśnie popularność freebetu postanowił wykorzystać operator bukmacherski Totalbet Zakłady Bukmacherskie, który na powitanie za aktywację naszego kodu rejestracyjnego, który brzmi LEGALSPORT, udostępnił freebety po 20. Bonus można wykorzystać zł na dowolne typy bukmacherskie z oferty sportowej Totalbet: e-sport, zakłady LIVE czy piłkę nożną lub hokej.

Jak zgarnąć nagrodę bez wpłaty własnych pieniędzy

Freebet w Totalbet, a raczej dwa zakłady bez wpłaty środków własnych, to z jednej strony część promocji powitalnej na start, a z drugiej osobny bonus, który nie jest w ogóle połączony z pierwszą wpłatą na saldo gotówkowe. W efekcie z 2 freebetów po 10 zł od Totalbet za darmową rejestrację z naszym kodem bonusowym, można skorzystać od razu po zalogowaniu się na aktywny profil gracza na stronie internetowej totalbet.pl.

Odbieramy bonus w Totalbet 

Żeby otrzymać freebet 20 zł (10 zł + 10 zł), należy aktywować nasz kod promocji totalbet podczas rejestracji (info jak to działa), a także przeprowadzić pełną weryfikację konta bukmacherskiego Totalbet. Oznacza to, że musicie dodać zdjęcia dokumentu tożsamości oraz uzupełnić wszystkie wymagane dane: login, dane adresowe, kontaktowe i numer konta bankowego. Konto jest wymagane ustawą. Bez względu czy jest ono w PKO BP, Millennium czy Mbank bukmacher przeleje na nie wygrane.

Weryfikacja wprowadzonych podczas rejestracji danych osobowych jest przeprowadzana przez Dział Bezpieczeństwa i trwa do maksymalnie 48 godzin, choć w praktyce jest to wykonywane zdecydowanie szybciej.

Informacja, gdzie wpisać kod promocyjny do max. bonusu na start od Totalbet > KOD: LEGALSPORT
Gdzie wpisać kod promocyjny na 2 freebety i bonus do Totalbet

Po wykonaniu tych dwóch prostych czynności możecie od razu przejść do realizacji kuponów bukmacherskich. W ramach naszej promocji startowej możecie zawrzeć dwa dowolne zakłady sportowe po dziesięć złotych każdy. Jak dobierzecie do nich okazały kurs ogólny, to wtedy macie szanse zgarnąć wysokie wygrane. 

Zagranie za freebet

Schemat działania w Totalbet Zakłady Bukmacherskie jest bardzo prosty. Tak naprawdę wystarczy jeden prosty ruch, aby odblokować sobie bezpłatny zakład bez depozytu. Aby zagrać za freebet od Totalbet, należy skonstruować na oficjalnej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej na telefon komórkowy promocyjny zakład bukmacherski, który spełnia podstawowe warunki regulaminowe (minimalna ilość zdarzeń, minimalny kurs na jedno zdarzenie, kurs na kuponie)

Jak postawić zakład bez depozytu

Jeśli stworzycie taki e-kupon sportowy, to wówczas na utworzonym zakładzie online pojawi się specjalny suwak z napisem “freebet”, po jego przesunięciu kupon w Totalbet będzie zagrany za freebet 10 zł. Oczywiście oba darmowe bety w Totalbet aktywuje się w dokładnie taki sam sposób, więc wystarczy że za drugim razem powtórzycie powyższy schemat. Po chwili będziecie mogli cieszyć się z kolejnego darmowego zakładu od Totalbet za rejestrację online z naszym kodem promocyjnym (bonus jest podobny do freebetu od Fortuny lub STS).

Regulamin bonusu

Oba freebety w ramach mega atrakcyjnej akcji promocyjnej (brawo za marketing) za bezpłatną rejestrację w totalbet z kodem, zostały opatrzone bardzo korzystnymi warunkami oraz zasadami regulaminowymi. Za przyznane przez bukmachera Totalbet Zakłady Bukmacherskie środki bonusowe należy zawrzeć kupon pojedynczy (SOLO) lub akumulowany (AKO) z minimalnym kursem całkowitym 2.00.

Zakłady bukmacherskie TOTALbet

2 mega freebety za kod promocyjny
Aktualny kod promocyjny do Totalbet: LEGALSPORT

Przejście do Totalbet

Oznacza to, że możecie postawić jeden pewny typ lub kilka spotkań. Wybór jest nielimitowany (z bonusu wyłączone są tylko sporty wirtualne), ale musicie pamiętać o minimalnym kursie ogólnym. Bukmacherscy gracze najczęściej obstawiają  w Totalbet za darmowy bonus bezpozytowy, angielską Premier League, włoską Serie A, amerykańską NBA, czy też polską Ekstraklasę. Na promocyjnych kuponach nie brakuje również typów na hokej na lodzie, siatkówkę oraz koszykówkę w wydaniu najlepszych drużyn w Europie.

Korzyści: brak obrotu do wypłaty bonusu

Największą zaletą freebetu 20 zł od Totalbet Zakłady Bukmacherskie (dwa freebety po 10 zł każdy) jest to, że wygranej z promocyjnego zakładu, stawianego jako freebet, nie trzeba dodatkowo obracać! To gracz decyduje, co zrobi z wygraną bukmacherską: czy wypłaci ją na swój rachunek bankowy, czy może będzie kontynuował grę i obstawiał kolejne zakłady, powiększając pulę z wygranych. To chyba najlepszy bonus bukmacherski jaki jest na rynku.

Trudno więc zaprzeczyć, że Totalbet przygotował naprawdę bardzo atrakcyjny profit powitalny na start z kodem, który brzmi LEGALSPORT (aktywny kod na grudzień 2019). Przypominamy, że bonus na start za rejestrację z kodem składa się nie tylko z opisywanych freebetów, ale również z bonusu 100% od pierwszej wpłaty do max. 5000 złotych.

FAQ: pytania graczy o freebet bez depozytu

Poniżej prezentujemy specjalnie dla Was listę najczęściej pojawiających się pytań o freebety w Totalbet na start. Oczywiście do każdego zapytania przygotowaliśmy dodatkowo odpowiedź, tak abyście od razu mogli przyswoić sobie kluczowe informacje.

1. Jakie bonusy bez depozytu otrzymam na start od Totalbet?

Bukmacher Totalbet Zakłady Bukmacherskie przygotował nowym graczom na start, za aktywację naszego kodu promocyjnego totalbet, czyli hasła LEGALSPORT, dwa fantastyczne freebety po 10 złotych (20 zł). Darmowe zakłady bukmacherskie na łączną sumę 20 zł można wykorzystać na dowolne typy online z oferty sportowej Totalbet. Plus do tego można wykorzystać bonus 100% do max. 5000 zł.

2. Jak odebrać freebety od Totalbet?

Żeby odebrać bezpłatne zakłady bez depozytu od Totalbet o łącznej wartości 20 zł (10 zł + 10 zł), należy zarejestrować się na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej na telefon z kodem promocyjnym totalbet : LEGALSPORT. Następnie trzeba aktywować pełne konto bukmacherskie do gry i to tyle! Bonusy bez depozytu od Totalbet pojawią się na Waszym profilu gracza automatycznie.

I to wszystko. Po wykonaniu tych prostych czynności możecie przejść do tworzenia mega pewnych kuponów online o wysokich kursach bukmacherskich. Pamiętajcie, że w ramach specjalnych freebetów od Totalbet możecie postawić dowolne selekcje z oferty sportowej.

3. Jak zagrać za premię bez wpłaty gotówki od Totalbet?

Wystarczy, że stworzycie zgodny z regulaminem kupon bukmacherski online (jedyny wymóg to kurs minimalny 2.00), a następnie przesuniecie suwak z napisem "freebet", który pojawi się pod Waszymi pewnymi typami sportowymi. Warto zaznaczyć, że każdy freebet Totalbet aktywuje się w identyczny sposób.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (2)

Darmowy freebet Totalbet 20 zł + 10 zł
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Totalek
skomentowano ponad miesiąc temu
Kapitalny jest ten freebet! Pobrałem i faktycznie wygraną wypłaciłem bez problemów xD I jeszcze po czasie dostałem kolejnego fribecika 10 zł i też wypłaciłem wygraną hahhaha Idealny buk dla mnie, bo nie stawiam swojej gotóweczki a wygrywam i wypłacam hahahaha xD Więcej takich buków 😀 Ktoś ma namiary na inne buki tak działające?
Zdziwiony
skomentowano ponad miesiąc temu
ja patrze i nie wierzę? 5 koła na start - co oni wykombinowali....
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.