niedziela, 23 lutego 2020
Najnowsze: Anglia: zakłady na mecz Arsenal vs Everton

Bonus na start w TOTALbet: 500 zł od pierwszej wpłaty + 2x freebet 10 zł

Oferta powitalnych korzyści dla nowych graczy w TOTALbet online. Bonus na start 520 zł z kodem promocyjnym - aktualizacja na luty 2020

Odbierz kod promocyjny TOTALbet Oferta na bonus TOTALbet VIP ważna do 29 lutego 2020
Spis treści
Rozwiń
 1. TOTALbet na start: 500 zł od pierwszego depozytu
 2. 2x freebet 10 zł na start
  1. Extra freebet za kod promocyjny
 3. Bonus powitalny w TOTALbet – jak odebrać
 4. Bonus TOTALbet a inne bonusy powitalne
 5. FAQ - pytania o bonus powitalny w TOTALbet
 6. Warto wiedzieć o bonusie powitalnym TOTALbet
Oferta na start TOTALbet online z kodem promocyjnym - 520 zł dla nowych graczy
Bonus powitalny TOTALbet

Legalny polski bukmacher internetowy TOTALbet pod względem oferty powitalnej nie odstaje w niczym od konkurencji.

  Pakiet powitalny TOTALbet  

Do odbioru 500 zł od wpłaty + 2x freebet 10 zł

Bonus na start, przygotowany przez legalnego bukmachera TOTALbet z powodzeniem może konkurować z propozycjami takich operatorów jak Fortuna, STS czy Betclic lub Betfan.

Oferta na start w TOTALbet online jest do wykorzystania na stronie www lub w aplikacji bukmacherskiej, możemy więc założyć konto typerskie i odebrać bonus w taki sposób, jaki jest dla nas najwygodniejszy. Sprawdzamy, jakie bonusy otrzymają od TOTALbet nowi gracze.

TOTALbet na start: 500 zł od pierwszego depozytu

Kontynuując najlepsze bonusowe tradycje legalnych bukmacherów w Polsce, TOTALbet dla każdego nowego gracza przeznaczył dodatkowo aż 500 zł w ramach podwojenia pierwszego depozytu. To spora kwota, a oferta operatora jest tym bardziej interesująca, że warunki skorzystania z bonusu są stosunkowo proste.

Pierwszym krokiem, który musimy zrealizować, by otrzymać bonus powitalny 500 zł od TOTALbet, jest rejestracja konta gracza u tego bukmachera. Co ważne, nie musimy przeprowadzać pełnej rejestracji – by otrzymać bonus 500 zł, wystarczy założyć konto tymczasowe dla nowych graczy w TOTALbet, a więc przejść proces, który zajmie nam maksymalnie kilka minut, bez konieczności weryfikacji naszych danych, przesyłania skanu dokumentu tożsamości itd.

Oczywiście, możemy od razu dokonać pełnej aktywacji konta, co uprawnia nas też do odbioru drugiej części bonusu powitalnego (freebet 2x10 zł), a dodatkowo zdejmuje ograniczenia, jakie wiążą się z kontem tymczasowym, np. możliwość typowania zakładów tylko do łącznej kwoty 5 000 zł.

2x freebet 10 zł na start

Druga część pakietu powitalnego w TOTALbet online to darmowy zakład bukmacherski o wartości 10 zł. Możemy wykorzystać go na dowolne sporty z oferty bukmacherskiej TOTALbet - za freebet możemy postawić kupon SOLO lub AKO, pamiętając o wymogu minimalnego kursu łącznego 2.0. Innych warunków wykorzystania bonusu nie ma, a dodatkowo wygrana z freebetu nie podlega wymogom obrotu. Oznacza to, że wygrane pieniądze możemy przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić od razu na nasz rachunek bankowy - decyzja należy do nas!

Extra freebet za kod promocyjny

Warto wiedzieć, że nowi gracze mogą otrzymać gratis jeszcze jeden darmowy zakład bukmacherski o wartości 10 zł - by to zrobić, wystarczy podczas rejestracji konta typerskiego w TOTALbet wykorzystać nasz specjalny kod promocyjny do bonusu powitalnego. Hasło kodu, które brzmi LEGALSPORT, należy wpisać lub wkleić w formularzu rejestracyjnym - to wystarczy, by do naszego konta został dopisany extra freebet 10 zł. Łącznie, aktywując powitalny pakiet TOTALbet z naszym kodem promocyjnym, możemy więc zgarnąć nawet 520 zł na zakłady bukmacherskie u tego legalnego buka internetowego.

Bonus powitalny w TOTALbet – jak odebrać

Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na początek założyć konto tymczasowe w TOTALbet, czy od razu aktywujemy pełne konto, warunkiem koniecznym do otrzymania bonusu powitalnego jest dokonanie pierwszej wpłaty. Na powitanie od TOTALbet dostaniemy drugie tyle, ile wpłacimy, do kwoty 500 zł: oznacza to, że jeśli nasz pierwszy depozyt wyniesie 150 zł, otrzymamy drugie tyle; jeśli wpłacimy 450 zł, drugie 450 zł dostaniemy od buka w prezencie.

Przyznany bonus musimy aktywować. By to zrobić, należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem, stawiając minimum dwa różne kupony z kursem całkowitym nie mniejszym niż 2.00. Można postawić więcej kuponów, jednak należy pamiętać żeby wykonać pełny obrót, czyli stawki wszystkich kuponów muszą dać łączną sumę przyznanego bonusu (jeśli otrzymaliśmy 400 zł, musimy wykonać obrót na taką samą kwotę). Bonus zostanie aktywowany w momencie rozliczenia ostatniego kuponu, który kwalifikował się do wcześniejszego obrotu. Po wykonaniu tego warunku kwota bonusu pojawi się na koncie bonusowym – możemy już za te pieniądze typować kolejne zakłady.

Zakłady bukmacherskie TOTALbet

Extra bonus powitalny TOTALbet z kodem promocyjnym:
+ bonus 100% od wpłaty do 500 zł
+ freebet 10 zł
+ extra freebet za kod bonusowy

Aktywny kod promocji

Jeśli natomiast chcemy środki bonusowe wypłacić na własny rachunek bankowy, musimy dokonać sześciokrotnego obrotu bonusem: każdy postawiony z konta bonusowego kupon musi się składać najmniej z trzech dowolnych zdarzeń, które każde z osobna musi mieć minimalny kurs 1.20. Kurs całkowity całego zakładu nie może być niższy niż 2.00. Pieniądze, które „przejdą” na konto depozytowe, można będzie wypłacić przelewem na swoje konto bankowe lub przeznaczyć na dalszą grę u bukmachera.

Z kolei bonus 2x10 zł zostanie do naszego konta przypisany automatycznie po pełnej aktywacji konta. Nie musimy nic robić, by go odebrać - po weryfikacji naszych danych przez bukmachera, darmowe zakłady bukmacherskie pojawią się na naszym koncie gotowe do wykorzystania.

Bonus TOTALbet a inne bonusy powitalne

Warto pamiętać, że polski rynek legalnych bukmacherów internetowych to obecnie już kilkunastu bukmacherów, z których każdy oferuje nowym graczom atrakcyjne bonusy na start. Oferta powitalnych korzyści od TOTALbet wypada na tle innych legalnych buków online bardzo korzystnie, dobrze jest jednak wiedzieć, że również inni operatorzy mają wiele do zaproponowania nowym graczom. By się o tym przekonać, wystarczy zerknąć do poniższej tabeli, gdzie zestawiliśmy oferty powitalne legalnych bukmacherów internetowych z kodem promocyjnym LEGALSPORT. Jak widać, naprawdę jest w czym wybierać!

Zakłady bukmacherskie

Bonus za kod promocyjny

Kod na 2020

STS Zakłady Bukmacherskie

1259 zł  +59 zł ekstra

Odkryj

Fortuna Zakłady Bukmacherskie

1140 zł  +20 zł 

Odkryj

forBET Zakłady Bukmacherskie

2110 zł  +110 zł 

Odkryj

Totolotek Zakłady Bukmacherskie

1136 zł   +116 zł 

Odkryj

LVBET Zakłady Bukmacherskie

1570 zł  +20 zł 

Odkryj

eWinner Zakłady Bukmacherskie

1170 zł  +20 zł 

Odkryj

PZBuk Zakłady Bukmacherskie

500 zł

Odkryj

Milenium Zakłady Bukmacherskie

1030 zł +30 zł 

Odkryj

Totalbet Zakłady Bukmacherskie

5020 zł +10 zł 

Odkryj

Betclic Zakłady Bukmacherskie

510 zł  +10 zł 

Odkryj

eToto Zakłady Bukmacherskie

200 zł

Odkryj

Betfan Zakłady Bukmacherskie

3090 zł  +90 zł ekstra

Odkryj

FAQ - pytania o bonus powitalny w TOTALbet

Bonusy powitalne zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem graczy. Nie inaczej jest w przypadku oferty TOTALbet dla nowych klientów - na forach bukmacherskich regularnie pojawiają się pytania graczy o bonus na start w TOTALbet. Specjalnie dla Was nasi eksperci przygotowali odpowiedzi na najczęściej powtarzające się z nich.

1. Jaki jest bonus na start TOTALbet?

Legalny bukmacher internetowy TOTALbet ma dla graczy bardzo atrakcyjny bonus na start, który jest szczególnie wart polecenia w opcji z kodem promocyjnym LEGALSPORT. Ponadstandardowy bonus z kodem rabatowym to nawet 520 zł: w skład tej kwoty wchodzi podwojenie pierwszej wpłaty (bonus 100% do 500 zł) oraz dwa freebety po 10 zł.

2. Czy do bonusu potrzebny jest kod promocyjny?

By odebrać standardowy bonus powitalny TOTALbet, czyli bonus 100% od pierwszej wpłaty oraz freebet 10 zł, nie potrzebujesz kodu promocyjnego - taki bonus może otrzymać każdy nowy gracz, który zarejestruje konto typerskie w TOTALbet online. Jednak warto pamiętać, że pakiet powitalny dla nowych klientów można dodatkowo powiększyć o extra freebet 10 zł, co łącznie da nam aż 520 zł na zakłady bukmacherskie w TOTALbet. By otrzymać ponadstandardowy bonus powitalny, potrzebny jest kod promocyjny do TOTALbet - hasło kodu to LEGALSPORT. Ten kod rabatowy należy wpisać lub wkleić w formularzu rejestracyjnym, w pole zatytułowane "Kod promocyjny". To wystarczy, by do naszego konta dopisane zostały preferencyjne warunki bonusu powitalnego.

3. Jak odebrać bonus powitalny?

By odebrać bonus na start TOTALbet online wystarczy tylko zarejestrować konto tymczasowe z kodem promocyjnym, który brzmi LEGALSPORT - zajmie nam to tylko kilka minut, ponieważ TOTALbet udostępnił graczom bardzo przejrzysty i krótki formularz rejestracyjny (tu dowiesz się, jak przebiega rejestracja u legalnego buka TOTALbet). Po aktywowaniu konta wpłacamy pierwszy depozyt - wówczas do naszego salda bonusowego przypisany zostaje bonus 100%, czyli otrzymujemy drugie tyle ile wpłaciliśmy (maksymalnie do kwoty 500 zł).

Dlaczego warto założyć konto typerskie TOTALbet z kodem promocyjnym

By odebrać drugą część bonusu, czyli 2x freebet 10 zł, należy dokończyć rejestrację konta - a więc przesłać do bukmachera skany dokumentu tożsamości i numer rachunku bankowego (tzw. pełna rejestracja konta typerskiego). Po weryfikacji naszych danych przez bukmachera do naszego konta automatycznie dopisany zostanie darmowy zakład 2x10 zł, który możemy wykorzystać na dowolne sporty z oferty bukmacherskiej TOTALbet.

4. Na co wykorzystać bonus na start?

Pakiet powitalny dla nowych klientów TOTALbet możecie wykorzystać na dowolne sporty - legalny bukmacher TOTALbet nie nakłada pod tym względem żadnych ograniczeń na graczy. Jest więc w czym wybierać, zwłaszcza że oferta zakładów sportowych u tego legalnego bukmachera jest rozbudowana i ciekawie opracowana. Nie brakuje w niej zakładów na piłkę nożną, tenis ziemny i koszykówkę, a także na na mniej popularne dyscypliny sportowe, takie jak piłka wodna, rzutki czy kolarstwo. Dodatkowym atutem tego buka jest możliwość obstawiania popularnych e-sportów, w tym rozgrywek w Call of Duty, LOL czy FIFA. Jak widać, każdy typer bez trudu znajdzie dla siebie rozgrywki, na które będzie chciał przeznaczyć swój bonus powitalny od TOTALbet.

5. Czy pakiet na start TOTALbet jest najlepszy?

Legalny bukmacher TOTALbet online przygotował dla nowych graczy bardzo atrakcyjny zestaw powitalnych premii. Warto jednak wiedzieć, że również inni legalni bukmacherzy mają dla typerów wysokie i rozbudowane bonusy na start – na przykład STS przygotował bonus powitalny z kodem bonusowym w wysokości aż 1279 zł, a w Fortuna na start dostaniemy 1140 zł w trzech bonusach. I choć oferta powitalna TOTALbet jest znacznie niższa (bonus na start TOTALbet z kodem promocyjnym to 520 zł), to jej dużym plusem są bardzo proste warunki obrotu i odbioru, co zdecydowanie plasuje ją wysoko w rankingu bonusów powitalnych.

Warto wiedzieć o bonusie powitalnym TOTALbet

 • Legalny polski bukmacher internetowy TOTALbet przygotował dla wszystkich nowych graczy bardzo atrakcyjny pakiet powitalnych premii - by go zdobyć, wystarczy tylko zarejestrować darmowe konto typerskie na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej TOTALbet
 • Standardowy bonus powitalny TOTALbet online to podwojenie pierwszej wpłaty do 500 zł (tzw, bonus 100% od wpłaty) oraz darmowy zakład bukmacherski 10 zł
 • Wykorzystując przy rejestracji konta typerskiego nasz unikalny kod promocyjny do TOTALbet (hasło kodu to LEGALSPORT) można dodatkowo powiększyć pakiet powitalny dla nowych klientów o drugi freebet 10 zł - łącznie możemy więc zdobyć aż 520 zł na start
Inni czytali również

Komentarze i opinie (3)

Bonus na start w TOTALbet: 500 zł od pierwszej wpłaty + 2x freebet 10 zł
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
TurboGrosik
skomentowano ponad miesiąc temu
Gram u nich od początku i jestem mega zadowolony. Trochę kuleje u nich cashout, ale ogólnie jest okej. Wiecie może, czy planują wrzucić jakieś dodatkowe promocje do oferty? Chciałbym, żeby ogarnęli te promocje, tak jak lvbet – czyli dużo i często 😀
Gonzo
skomentowano ponad miesiąc temu
Na tę chwilę nic nie wiadomo, ale podobno pracują nad ofertą 😀 Zobaczymy co z tego wyjdzie, bo mówić to sobie mogą… Ja dziś startuje z graniem u nich, więc zobaczymy jak to wszystko działa 😀 Mam nadzieję, że freebetu za pierwszym razem nie rozwalę xD…
łoś
skomentowano ponad miesiąc temu
ej pany jak postawic za freebet? szukam szukam i nie potrafie tego znalezc…. ktoś pomoże? nie chce stracić oferty, wiec jakbyscie mogli pomoc szybko to bylbym wdzieczny.
Totalnie obeznany ;)
skomentowano ponad miesiąc temu
Mistrzu – wszystko masz u nich na stronie – tak ciężko znaleźć? Weź się ogarnij – jak chcesz grać, jak czegoś takiego znaleźć nie możesz… „1. Zarejestruj się. 2. Przejdź pełną weryfikację konta. 3. Odbierz freebet w wysokości 25 zł. 4. By skorzystać z bonusu, należy stworzyć kupon SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2,00 i z widocznej na kuponie rozwijanej listy wybrać freebet 25 zł. 5. Wygrana z bonusu nie podlega obrotowi! Możesz ją wypłacić lub obstawiać kolejne zakłady. „
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.