środa, 16 czerwca 2021
Najnowsze: Euro 2021: Dania - Belgia: typy, zakłady, kursy

STS bonus bez depozytu 25 zł | czerwiec 2021

Z kodem promocyjnym masz za darmo voucher na freebet 25 złotych w STS. W pakiecie VIP za kod można zgarnąć również 34 zł bez ryzyka oraz bonus 100%

Kod do najlepszego bonusu STS Freebet 25 PLN + 1254 zł w extra bonusach
Spis treści
Rozwiń
  1. Freebet 25 zł za rejestrację z kodem promocyjnym w STS
  2. Jak odebrać bonus bez depozytu 25 zł w STS?
  3. Warunki bonusu na start w STS
  4. Jak wypłacić freebet 25 zł w STS
  5. STS bonus 25 zł - opinie
  6. FAQ: pytania o bonus 25 zł w STS
25 zł bonus od bukmachera STS za rejestrację konta
Bukmacher STS z kodem promocyjnym LEGALSPORT oferuje bonus 25 zł

I to właśnie zakładem bez wpłaty własnej kasy na saldo depozytowe w STS się teraz zajmiemy. Pamiętajcie, że aby odebrać 25 zł w postaci freebetu, należy założyć nowe konto online w STS z kodem promocyjnym LEGALSPORT

voucher na darmowy zakład
Freebet 25 PLN na nowe konto typerskie w STS online z kodem

Warto zaznaczyć, że po aktywacji kodu bonusowego STS otrzymacie nie tylko wspomniany zakład bez wpłaty w wysokości 25 złotych, ale również zgarniecie zakład bez ryzyka przegranej w STS o wartości 34 zł oraz bonus 100% od pierwszego depozytu na świetnych warunkach i zasadach regulaminowych. W sumie można zyskać w STS za kod promocyjny 1259 zł, co jest hitową propozycją na tle legalnej konkurencji. Oczywiście wyżej wymienione bonusy zyskuje się tylko po rejestracji z STS kodem promocyjnym, jakim jest hasło bonusowe LEGALSPORT.

Mega pakiet powitalny 1279 PLN na nowe kontoFreebet 25 PLN na super warunkachPromocje dla graczy na sport, virtuals i BetGames

Mega pakiet powitalny 1279 PLN na nowe konto
Freebet 25 PLN na super warunkach
Promocje dla graczy na sport, virtuals i BetGames

GRAJ w

Co warte wyróżnienia, freebet w STS Zakłady Bukmacherskie za kod promocyjny w ostatnim czasie przeszedł małą metamorfozę i teraz jest jeszcze lepszy niż jeszcze kilka miesięcy temu. Wcześniej zakład bez depozytu STS wynosił 20 zł lub 22 zł, a teraz po dodaniu kolejnych 5 i 3 zł wynosi aż 25 zł! Jest to najlepsza opcja freebetowa na polskim rynku zakładów bukmacherskich - bierzemy pod uwagę nie tylko kwotę darmowego i bezpiecznego zakładu sportowego, ale również warunki zapisane w regulaminie promocji.

Freebet 25 zł za rejestrację z kodem promocyjnym w STS

STS Zakłady Bukmacherskie to legalny polski organizator zakładów sportowych z wieloletnim doświadczeniem i sporą renomą, który zbiera od regularnych graczy świetne rekomendacje i opinie na temat między innymi bonusów online, promocji tymczasowych oraz kursów i oferty bukmacherskiej. Bukmacher STS funkcjonuje na polskim rynku od 1997 roku i statystycznie swoim zasięgiem obejmuje połowę rynku zakładów sportowych w Polsce.

Obstawiać wydarzenia sportowe o wysokich kursach bukmacherskich, związane na przykład z piłką nożną, siatkówką, koszykówką czy tenisem ziemnym i hokejem, w STS Zakłady Bukmacherskie możemy za pośrednictwem strony internetowej oraz aplikacji mobilnej. Swoje kupony bukmacherskie z mega pewnymi typami sportowymi można puszczać również w punkcie stacjonarnym STS. Każdy bukmacherski gracz, który założy u tego buka bezpłatne konto bukmacherskie online , może liczyć na niezwykle atrakcyjną promocję startową.

Zakłady bukmacherskie STS

Legalny polski bukmacher STS Zakłady Bukmacherskie
- STS to topowy operator zakładów sportowych z mega ofertą na start -

Aktualny kod promocyjny STS na 2021: LEGALSPORT

Standardowa opcja dla nowych klientów to bonus 1200 złotych od pierwszej wpłaty, ale zyskać można zdecydowanie więcej. Jeżeli podczas darmowej rejestracji nowego profilu gracza w STS użyjecie bezpłatnego kodu promocyjnego STS, który brzmi LEGALSPORT, to wtedy dodatkowo zgarniecie zakład bez ryzyka 34 złote oraz freebet na aż 25 zł! Taki darmowy zakład bez wpłaty gotówki na saldo główne (depozytowe) można przeznaczyć na dowolne zakłady bukmacherskie znajdujące się w ofercie sportowej!

Co więcej, za freebet możecie postawić nieograniczoną liczbę kuponów - oczywiście w ramach 25 złotych. Oznacza to, że możecie zawrzeć jeden kupon za 25 złotych lub na przykład dwa kupony po 10 złotych i jeden kupon bukmacherski za 5 złotych. Typerzy bardzo często dzielą też ten freebet za free w STS w takiej kombinacji stawkowej: jeden zakład online za 15 zł oraz jeden kupon sportowy za 10 zł. 

Jak odebrać bonus bez depozytu 25 zł w STS?

Procedura odbioru internetowego zakładu bez depozytu STS o wartości 25 złotych jest bardzo prosta i tak naprawdę ogranicza się tylko i wyłącznie do dwóch prostych kroków - a w zasadzie, to tylko do jednego. Zresztą zobaczcie sami, jak odebrać wyjątkowy bonus bez wpłaty własnej kasy na saldo bonusowe w STS: 

  • Krok numer 1: Załóż darmowe, internetowe konto klienta online w STS Zakłady Bukmacherskie. Do bezpłatnej rejestracji możesz użyć specjalnego linku aktywacyjnego w wersji VIP, który skróci czas zakładania profilu gracza w STS do potrzebnego minimum >>> Nowe konto bukmacherskie w STS. Wiarygodny i bezpieczny bukmacher STS udostępnia szybką rejestrację, tak więc przez cały proces rejestracyjny online można przejść w ciągu zaledwie 60 sekund.
zakładam konto w STS
Odbieram extra darmowy zakład bez wpłaty 25 PLN
  • Krok numer 2: Po założeniu indywidualnego konta bukmacherskiego w STS od razu będziecie mogli skorzystać z ekskluzywnego i atrakcyjnego freebetu 25 zł, który do niedawna był mniejszy odpowiednio o 3 zł i 5 zł (freebet 20 zł oraz freebet 22 złote). Zakład bez depozytu zostanie dopisany do Waszego prywatnego salda bonusowego, tak więc nie będzie on kolidował z darmowym zakładem bez ryzyka STS, który znajdziecie na saldzie depozytowym.

Tak prezentuje się prosty i schematyczny odbiór atrakcyjnego freebetu 25 zł w STS, który jest częścią wyjątkowego pakietu nagród na start. Wiecie już, jak zgarnąć zakład bez depozytu w Star-Typ Sport. Warto więc teraz zerknąć, na jakich warunkach działa freebet 25 zł STS. Gdybyście byli zainteresowani podobnymi promocjami, to w tym miejscu polecamy bukmachera Betclic Polska.

Bezpieczny i topowy polski operator zakładów sportowych Betclic posiada w swojej ofercie bonusowej mnóstwo ciekawych bonusów wpływających na wysokość wygranej na każdym postawionym kuponie online. W Betclic Online, tak jak w STS, można zgarnąć między innymi bonusy typu cashback czy freebet. Polecamy również bonus rejestracyjny eWinner, który składa się z kilku świetnych promocji (w tym bonus 50% od depozytu do 500 zł i bonus bez ryzyka 155 zł).

Warunki bonusu na start w STS

Bonus bukmacherski o wartości 25 złotych w STS Zakłady Bukmacherskie posiada bardzo korzystne warunki  oraz zasady regulaminowe. Dzięki temu z freebetu 25 złotych w STS może skorzystać zarówno początkujący obstawiający, jak i doświadczony typer online. Żeby wypłacić pieniądze z zakładu bez depozytu 25 PLN od STS, należy najpierw wykonać 3-krotny obrót przyznaną kwotą bonusu.

Jeżeli otrzymacie dwadzieścia pięć złotych od Star-Typ Sport w ramach tej freebetowej promocji, to wówczas musicie w sumie postawić zakłady sportowe na stronie internetowej sts za 75 złotych. Jeżeli uda Wam się przejść przez trzykrotny (3x25 zł) obrót bukmacherski STS, to wówczas bez problemów będziecie mogli wypłacić gotówkę na swoje prywatne konto bankowe za pomocą błyskawicznego przelewu.

Informacja o bonusie bez wpłaty (freebet 25 PLN działa tylko z kodem bonusowym LEGALSPORT)
Freebet za rejestrację STS - ważny tylko z kodem promocyjnym LEGALSPORT

Warto zaznaczyć, że aby internetowy kupon bukmacherski online mógł zaliczać się do obrotu, to musi on zostać rozliczony jako wygrany. Dodatkowo kurs ogólny zakładu, przez wielu graczy nazywany także kursem całkowitym, takiego internetowego zakładu sportowego nie może być mniejszy niż 1.91 – do spełnienia tego punktu regulaminowego STS wystarczą tak naprawdę dwa pewniaki o kursach 1.35 oraz 1.45.

Jeżeli planujecie skorzystać z promocji PEWNE25 na grę w STS, to musicie ponadto pamiętać, że do obrotu bukmacherskiego STS nie są zaliczane kupony typu maxikombi, zakład bezpieczny, kupony wypłacone w opcji Cash-out, Hit Dnia, kupony rozliczone w całości jako zwrot, po kursie 1,0 i kupony przegrane.

Jak wypłacić freebet 25 zł w STS

Żeby wypłacić pieniądze z salda depozytowego – po zrealizowaniu 3-krotnego obrotu w STS, wszystkie zgromadzone środki z salda bonusowego automatycznie zostają przeniesione na saldo depozytowe, należy w pierwszej kolejności wejść w zakładkę "Moje konto", która znajduje się w panelu głównym strony internetowej STS, tuż obok umiejscowiona jest zakładka "Wpłata". Następnie z listy po lewej stronie wybieramy i klikamy, co oczywiste, "Wypłata".

Po wykonaniu tej czynności zostajemy przeniesieni do krótkiego formularza STS, na którym wypełniamy kwotę do przelewu. Potem potwierdzamy całą transakcję hasłem do prywatnego konta bukmacherskiego STS i klikamy "Wypłać". I to wszystko. Ważne! Pamiętajcie, żeby podczas wypełniania internetowego formularza wypłaty sprawdzić poprawność numeru konta bankowego. Wówczas będziecie mieć 100% pewność, że wszystkie zgromadzone środki na saldzie depozytowym błyskawicznie i bez problemów trafią na Wasz rachunek bankowy.

STS bonus 25 zł - opinie

Freebet 25 zł od STS (wcześniej wynosił on zaledwie 20 zł) zbiera od graczy bardzo dobre opinie. Nie ma się jednak czemu dziwić, albowiem zakład bez depozytu "pewne25" od STS należy do najlepszych na polskim rynku. Typujący chwalą ten vipowski bonus bukmacherski STS przede wszystkim za to, że nie jest on obłożony ciężkimi do spełnienia warunkami regulaminowymi - podobnie jak bonus Betclic Online. Zresztą zobaczcie sami, jak freebet 25 PLN oceniają regularni typerzy STS:

Opinia dodana przez Rafcio99: Pobrałem ten bonus od STS, ale podchodziłem do niego trochę sceptycznie. Okazało się, że się myliłem, bo jest to świetna opcja na przetarcie. A u mnie przetarcie wyszło grubo, bo przerobiłem 25 zł na 2 300 złotych, więc taki fribecik polecam bez bicia. Korzystajcie i wygrywajcie. Amen.

Opinia dodana przez TyperZpl: Brawa dla STS za warunki promocji. Idzie naprawdę całkiem fajne kuponiki ogarnąć. Obrót już u mnie prawie ogarnięty. Zostało parę groszy i jestem w domu. Grajcie do końca i nie poddajcie się. Ja źle zacząłem, ale teraz jest spoko. Walczę dalej, pozdro!

Opinia dodana przez Dymitr: Chciałbym zgarnąć freebet 35 zł, ale takiego nie mają :) No, ale 25 złotych też może być - przynajmniej nie muszę wyciągać kasy z własnego portfela. Fajne w tym zakładzie bez wpłaty jest to, że odebrałem go sobie w kilka minut, więc mogłem postawić swojego valuebeta.

Opinia dodana przez Buczek: Pewna kasa za free to zawsze dobra opcja. Nie ma co się zastanawiać nad tym, czy to mało, czy dużo. Dają to przecież za darmo, więc i tak się jest do przodu. Jak nie było darmowej kasy to wszyscy narzekali. Teraz jest i dalej narzekają, że mało. Wprowadzą freebet 50 zł albo freebet 100 zł i dalej będzie marudzenie. Masakra z tymi graczami jest. Ja tam jestem zadowolony i biorę w ciemno.

FAQ: pytania o bonus 25 zł w STS

1. Bonus za rejestrację bez depozytu 25 PLN - kiedy będzie na koncie?
Bukmacher STS potrzebuje dosłownie kilku minut, aby dopisać pieniądze za bonus bez depozytu 25 zł do nowo utworzonego konta gracza. Podstawowym warunkiem przyznania bonusu jest pełna aktywacja konta, na którą składa się wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz przesłanie skanu dowodu tożsamości.

2. STS Bonus 25 - co to znaczy?
Tak gracze nazywają bonus bez depozytu o wartości 25 PLN. Dostają go wszyscy obstawiający, którzy podczas zakładania nowego konta na stronie internetowej STS wpiszą w pole kod promocyjny specjalny kod rabatowy LEGALSPORT – gwarantuje on wyższy bonus powitalny na start w STS.

3. Czy warto odebrać powitalny bonus STS?
Bonus powitalny w STS, to świetna opcja dla każdego gracza, który ceni sobie nie tylko wygodę i swobodę podczas zawierania zakładów bukmacherskich, ale także dodatkową kasę na grę. Dlatego też w pełni rekomendujemy promocję na start od bukmachera STS. Tym bardziej że w tym momencie do zgarnięcia jest 1200 PLN + zakład bez depozytu 25 PLN + zakład bez ryzyka 34 zł. W sumie aż 1255 złotych na typowanie meczów w STS!

4. Czy bonus w STS za 25 zł mogę odebrać 2 razy?
Bonus powitalny w STS można odebrać tylko raz. W związku z tym, musicie bardzo dokładnie przemyśleć wysokość swojego pierwszego depozytu - bowiem warto w maksymalnym stopniu wykorzystać warunki promocji, chodzi o to żeby jak najwięcej zyskać. Pamiętajcie, że im więcej wpłacicie na swoje konto użytkownika, tym więcej darmowej kasy na grę otrzymacie od bukmachera.

Promocja powitalna za rejestrację VIP z kodem promocyjnym w STS, który brzmi LEGALSPORT, należy do bardzo prostych bonusów: jeśli zdecydujecie się na wpłatę 250 PLN, to wówczas od buka dostaniecie drugie 250 PLN zupełnie za darmo na obstawianie meczów. A dodatkowo za hasło rabatowe zgarniecie 25 zł w postaci freebetu i 34 zł na zakład bez ryzyka, więc naprawdę warto odebrać Mega pakiet nagród pieniężnych na start od STS. Załóż konto w STS i zrealizuj swoje marzenia o grze za gotówkę bukmachera!

Inni czytali również

Komentarze i opinie (2)

STS bonus bez depozytu 25 zł | czerwiec 2021
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Popeye
skomentowano ponad miesiąc temu
Pobrałem i wygrałem 😀 Pierwszy raz zdarzyło mi się, że coś ugrałem na bonusie powitalnym! Wielkie dzięki za kodzik 🙂 Szkoda tylko, że jest on jednorazowy hehehhe Będą kolejne? xD
Witek
skomentowano ponad miesiąc temu
Dajcie jakiś freebet jeszcze, bo ten już wykorzystałem :/
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.