poniedziałek, 20 września 2021
Najnowsze: Typy na mecz Chelsea - Manchester City

STS bonus bez depozytu 25 zł | wrzesień 2021

Z kodem masz za darmo voucher na freebet, który możesz wykorzystać jak chcesz bez warunków.

Odbierz top freebet 25 zł na rynku Darmowy zakład 25 zł działa tylko z naszym kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Freebet 25 zł za rejestrację z kodem promocyjnym w STS
 2. Jak odebrać bonus bez depozytu 25 zł w STS?
 3. Warunki bonusu na start w STS
 4. Jak wypłacić freebet 25 zł w STS
 5. STS bonus 25 zł - opinie
 6. FAQ: pytania o bonus 25 zł w STS
25 zł bonus od bukmachera STS za rejestrację konta
Bukmacher STS z kodem promocyjnym LEGALSPORT oferuje bonus 25 zł

I to właśnie innowacyjnym zakładem typu "freebet" w STS Zakłady Bukmacherskie się teraz zajmiemy. Pamiętajcie, że aby odebrać szybko i sprawnie 25 zł w postaci freebetu, należy założyć nowe konto online w STS z naszym kodem promocyjnym LEGALSPORT.

voucher na darmowy zakład
Freebet 25 zł na nowe konto typerskie w STS z kodem

Warto zaznaczyć, że po aktywacji extra kodu bonusowego STS otrzymacie nie tylko wspomniany freebet bez depozytu w wysokości 25 zł, ale również zgarniecie cashback 234 zł + premię za depozyt do max. 1200 zł na świetnych warunkach i zasadach regulaminowych. W sumie można zyskać w Star-Typ Sport za kod promocyjny 1479 zł, co jest hitową propozycją na tle legalnej konkurencji. Oczywiście wyżej wymienione bonusy zyskuje się tylko po bezpłatnej rejestracji z STS kodem promocyjnym, jakim jest super hasło bonusowe LEGALSPORT.

Bonus STS dla nowych graczy z kodem
STS Zakłady Bukmacherskie
 • Bonus za wpłatę 1200 zł
 • Zakład bez ryzyka 234 zł
 • Cashback 20 zł na Betgames
 • Darmowy freebet za rejestrację 25 zł

1479 zł

Bonus na start
Odbieram
STS kod promo: LEGALSPORT

Co warte wyróżnienia, freebet w STS Zakłady Bukmacherskie za kod promocyjny w ostatnim czasie przeszedł małą metamorfozę i teraz jest jeszcze lepszy niż kilka miesięcy temu. Wcześniej internetowy zakład bez depozytu STS wynosił 20 zł lub 22 zł, a teraz po kolejnej aktualizacji wynosi on aż 25 zł! Jest to najlepsza opcja freebetowa na polskim rynku zakładów bukmacherskich - bierzemy pod uwagę nie tylko kwotę darmowego i bezpiecznego zakładu sportowego, ale również warunki zapisane w regulaminie promocji.

Freebet 25 zł za rejestrację z kodem promocyjnym w STS

STS Zakłady Bukmacherskie to legalny polski organizator zakładów sportowych z wieloletnim doświadczeniem i sporą renomą, który zbiera od regularnych graczy świetne rekomendacje i opinie na temat między innymi bonusów online, promocji tymczasowych oraz kursów i oferty. Bukmacher STS funkcjonuje na polskim rynku od 1997 roku i statystycznie swoim zasięgiem obejmuje połowę rynku zakładów sportowych w Polsce.

Zakłady bukmacherskie STS

Legalny polski bukmacher STS Zakłady Bukmacherskie
STS to topowy operator zakładów sportowych z mega ofertą na start

Aktualny kod promocyjny: LEGALSPORT

Obstawiać wydarzenia sportowe o wysokich mnożnikach, związane na przykład z piłką nożną, siatkówką, koszykówką czy tenisem ziemnym i hokejem, w STS Zakłady Bukmacherskie możemy za pośrednictwem strony internetowej oraz aplikacji mobilnej. Swoje kupony bukmacherskie z mega pewnymi typami sportowymi można puszczać również w punkcie stacjonarnym STS. Każdy bukmacherski gracz, który założy u tego buka bezpłatne konto bukmacherskie online [instrukcja - jak utworzyć], może liczyć na niezwykle atrakcyjną promocję startową.

Standardowa opcja dla nowych klientów to bonus 100% od depozytu 1200 zł, ale zyskać można zdecydowanie więcej. Jeżeli podczas darmowej rejestracji nowego profilu gracza w STS użyjecie bezpłatnego kodu promocyjnego LEGALSPORT, to wtedy dodatkowo zgarniecie zakład bez ryzyka 34 złote oraz freebet na aż 25 zł. Taki darmowy zakład bez wpłaty gotówki na saldo główne (depozytowe) można przeznaczyć na dowolne zakłady bukmacherskie znajdujące się w ofercie sportowej!

Freebet w STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie

Freebet 25 zł za rejestrację z kodem

 • do wypłaty obrót 3x
 • czas na obrót nie ma
 • minimalna liczba zdarzeń na kuponie 1

25 zł

Odbieram
STS kod promo: LEGALSPORT

Co więcej, za freebet możecie postawić nieograniczoną liczbę kuponów - oczywiście w ramach 25 zł. Oznacza to, że możecie zawrzeć jeden kupon za 25 zł lub na przykład dwa kupony po 10 złotych i jeden kupon bukmacherski za 5 złotych . Typerzy bardzo często dzielą również ten freebet dla nowych klientów na 50/50.

Jak odebrać bonus bez depozytu 25 zł w STS?

Procedura odbioru internetowego freebetu STS o wartości 25 zł jest bardzo prosta i tak naprawdę ogranicza się tylko i wyłącznie do dwóch prostych kroków - a w zasadzie, to tylko do jednego. Zresztą zobaczcie sami, jak odebrać wyjątkowy freebet bez depozytu w STS:

 • Krok numer 1: Załóż darmowe, internetowe konto klienta online w STS Zakłady Bukmacherskie. Do bezpłatnej rejestracji możesz użyć specjalnego linku aktywacyjnego w wersji ponadstandardowej VIP, który skróci czas zakładania profilu gracza w Star-Typ Sport do potrzebnego minimum >> Nowe konto bukmacherskie w STS. Wiarygodny i bezpieczny bukmacher STS udostępnia szybką rejestrację, tak więc przez cały proces rejestracyjny online można przejść w ciągu zaledwie 60 sekund.
  Rejestracja w STS Zakłady Bukmacherskie - infografika z formularzem rejestracyjnym
 • Krok numer 2: Po założeniu indywidualnego konta bukmacherskiego w STS, od razu będziecie mogli skorzystać z ekskluzywnego i atrakcyjnego freebetu 25 zł, który do niedawna był zdecydowanie niższy. Bonus internetowy zostanie dopisany do Waszego prywatnego salda bonusowego, tak więc nie będzie on kolidował z innymi mega promocjami, które znajdziecie na saldzie depozytowym.

Tak prezentuje się prosty i schematyczny odbiór atrakcyjnego freebetu 25 zł w STS, który jest częścią wyjątkowego pakietu nagród na start. Wiecie już, jak zgarnąć zakład bez depozytu w Star-Typ Sport. Warto więc teraz zerknąć, na jakich warunkach działa freebet 25 zł STS. Gdybyście byli zainteresowani podobnymi promocjami, to w tym miejscu polecamy bukmachera Betclic Polska.

Bezpieczny i topowy polski operator zakładów sportowych Betclic posiada w swojej ofercie bonusowej mnóstwo ciekawych bonusów wpływających na wysokość wygranej na każdym postawionym kuponie online. W Betclic Online, tak jak w STS, można zgarnąć między innymi bonusy typu cashback czy freebet. Polecamy również bonus rejestracyjny eWinner, który składa się z następujących premii: 110 zł bez ryzyka + powitalny bonus 500 zł. 

Warunki bonusu na start w STS

Bonus bukmacherski o wartości 25 zł w STS Zakłady Bukmacherskie posiada bardzo korzystne warunki oraz zasady regulaminowe. Dzięki temu z freebetu 25 zł w STS może skorzystać zarówno początkujący obstawiający, jak i doświadczony typer online. Żeby wypłacić pieniądze z bonusu 25 zł od STS, należy spełnić następujące warunki: obrót 3x, minimalny kurs ogólny AKO lub SOLO to 1.91, minimalna liczba zdarzeń na kuponie 1, minimalny depozyt aktywujący bonus 1 zł, czas na obrót nie ma, minimalny kurs jednego zdarzenia nie ma.

Jeżeli otrzymacie dwadzieścia pięć złotych od Star-Typ Sport w ramach tej freebetowej promocji, to wówczas musicie w sumie postawić zakłady sportowe na stronie internetowej sts za 75 zł . Jeżeli uda Wam się przejść przez obrót bukmacherski STS, to wówczas bez problemów będziecie mogli wypłacić gotówkę na swoje prywatne konto bankowe za pomocą błyskawicznego przelewu.

Freebet w STS
STS Zakłady Bukmacherskie

Freebet 25 zł za rejestrację z kodem

 • do wypłaty obrót 3x
 • czas na obrót nie ma
 • minimalna liczba zdarzeń na kuponie 1

25 zł

Odbieram
STS kod promo: LEGALSPORT

Warto zaznaczyć, że do obrotu liczą się tylko stawki wygranych kuponów . Dodatkowo minimalny kurs ogólny AKO lub SOLO to 1.91 – do spełnienia tego punktu regulaminowego STS wystarczą tak naprawdę dwa pewniaki z oferty prematch lub live. Jeżeli planujecie skorzystać z promocji "pewne25"  na grę w STS, to musicie ponadto pamiętać, że do obrotu bukmacherskiego STS nie są zaliczane kupony typu maxikombi, zakład bezpieczny, kupony wypłacone w opcji Cash-out, Hit Dnia, kupony rozliczone w całości jako zwrot, po kursie 1,0 i kupony przegrane.

Jak wypłacić freebet 25 zł w STS

Żeby wypłacić pieniądze z salda depozytowego – po zrealizowaniu obrotu, w STS obowiązuje obrót 3x, wszystkie zgromadzone środki z salda bonusowego automatycznie zostają przeniesione na saldo depozytowe, należy w pierwszej kolejności wejść w zakładkę "Moje konto", która znajduje się w panelu głównym strony internetowej STS, tuż obok umiejscowiona jest zakładka "Wpłata". Następnie z listy po lewej stronie wybieramy i klikamy, co oczywiste, "Wypłata".

Po wykonaniu tej czynności zostajemy przeniesieni do krótkiego formularza STS, na którym wypełniamy kwotę do przelewu. Potem potwierdzamy całą transakcję hasłem do prywatnego konta bukmacherskiego STS i klikamy "Wypłać". I to wszystko. Ważne! Pamiętajcie, żeby podczas wypełniania internetowego formularza wypłaty sprawdzić poprawność numeru konta bankowego. Wówczas będziecie mieć 100% pewność, że wszystkie zgromadzone środki na saldzie depozytowym błyskawicznie i bez problemów trafią na Wasz rachunek bankowy.

STS bonus 25 zł - opinie

Freebet 25 zł od STS zbiera od graczy bardzo dobre opinie. Nie ma się jednak czemu dziwić, albowiem zakład bez depozytu "pewne25" od STS należy do najlepszych na polskim rynku. Typujący chwalą ten vipowski bonus bukmacherski STS przede wszystkim za to, że nie jest on obłożony ciężkimi do spełnienia warunkami regulaminowymi - podobnie jak bonus BETFAN Online. Zresztą zobaczcie sami, jak internetowy freebet 25 zł od Star-Typ Sport oceniają regularni typerzy:

Opinia dodana przez Rafcio99: Pobrałem ten bonus na stronie z kodem od STS, ale podchodziłem do niego trochę sceptycznie. Okazało się, że się myliłem, bo jest to świetna opcja na przetarcie. A u mnie przetarcie wyszło grubo, bo przerobiłem 25 zł na 2300 złotych, więc taki fribecik polecam bez bicia. Korzystajcie i wygrywajcie. Amen.

Opinia dodana przez TyperZpl: Brawa dla STS za warunki promocji. Idzie naprawdę całkiem fajne kuponiki ogarnąć. Obrót już u mnie prawie ogarnięty. Zostało parę groszy i jestem w domu. Grajcie do końca i nie poddajcie się. Ja źle zacząłem, ale teraz jest spoko. Walczę dalej, pozdro!

Kasa na kupon od STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie

Freebet 25 zł za rejestrację z kodem

 • do wypłaty obrót 3x
 • czas na obrót nie ma
 • minimalna liczba zdarzeń na kuponie 1

25 zł

Odbieram
STS kod promo: LEGALSPORT

Opinia dodana przez Dymitr: Chciałbym zgarnąć wyższy freebet, ale takiego nie mają :) No, ale 25 zł też może być - przynajmniej nie muszę wyciągać dodatkowej kasy z własnego portfela. Fajne w tym freebecie jest to, że odebrałem go sobie w kilka minut, więc mogłem postawić swojego valuebeta.

Opinia dodana przez Buczek: Pewna kasa za free to zawsze dobra opcja. Nie ma co się zastanawiać nad tym, czy to mało, czy dużo. Dają to przecież za darmo, więc i tak się jest do przodu. Jak nie było darmowej kasy to wszyscy narzekali. Teraz jest i dalej narzekają, że mało. Wprowadzą freebet 50 zł albo freebet 100 zł i dalej będzie marudzenie. Masakra z tymi graczami jest. Ja tam jestem zadowolony i biorę w ciemno.

FAQ: pytania o bonus 25 zł w STS

1. Mega bonus bez depozytu 25 zł za rejestrację - kiedy będzie na koncie?

Bukmacher STS potrzebuje dosłownie kilku minut, aby dopisać pieniądze za bonus 25 zł do nowo utworzonego konta gracza. Podstawowym warunkiem przyznania bonusu jest pełna aktywacja konta, na którą składa się wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz przesłanie skanu dowodu tożsamości.

2. STS Bonus 25 zł - co to znaczy?

Tak bukmacherscy gracze nazywają bonus bez depozytu o wartości 25 zł. Dostają go wszyscy obstawiający, którzy podczas zakładania nowego konta na stronie internetowej STS wpiszą w pole kod promocyjny nasz specjalny kod rabatowy LEGALSPORT – gwarantuje on wyższy bonus powitalny na start w STS.

3. Czy gracze polecają freebet 25 zł w STS?

Tak, obstawiający rekomendują odebranie tej premii bonusowej ze względu na solidną kwotę oraz warunki regulaminowe, które są proste i przejrzyste.

4. Jak odebrać zakład bez depozytu 25 zł od bukmachera STS?

Wystarczy założyć konto w STS Zakłady Bukmacherskie i aktywować kod promocyjny oraz profil typera. Szczegóły znajdziecie w powyższym artykule.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (2)

STS bonus bez depozytu 25 zł | wrzesień 2021
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Popeye
skomentowano ponad miesiąc temu
Pobrałem i wygrałem 😀 Pierwszy raz zdarzyło mi się, że coś ugrałem na bonusie powitalnym! Wielkie dzięki za kodzik 🙂 Szkoda tylko, że jest on jednorazowy hehehhe Będą kolejne? xD
Witek
skomentowano ponad miesiąc temu
Dajcie jakiś freebet jeszcze, bo ten już wykorzystałem :/
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.