środa, 16 stycznia 2019
Najnowsze: Jaką ofertę bukmacherską ma PZBuk?

Bonus powitalny forBET – dla nowych graczy 1 250 zł

Oferta promocyjna firmy bukmacherskiej Forbet - 1250 zł dla nowych graczy tylko z kodem bonusowym LEGALSPORT
Oferta powitalna 1250 zł dla nowych graczy – kod bonusowy LEGALSPORT

ForBET bonus powitalny to jedna z najprostszych metod uzyskania dodatkowej gotówki na grę, dlatego też jesteśmy przekonani, że warto z niej skorzystać. Tym bardziej, że bonusowe środki na grę, otrzymane z naszego kodu promocyjnego, nie wiążą się praktycznie z żadnymi dodatkowymi obciążeniami lub formalnościami z Waszej strony. Wystarczy, że podczas rejestracji konta nowego użytkownika wpiszec

ie krótki, spersonalizowany kod promocyjny forBET, który podamy w dalszej części tekstu, w odpowiednie miejsce. I to już prawie wszystkie zasady bonusu forBET. Jak widzicie, nie ma z tym wiele roboty. W związku z tym jesteśmy pewni, że nasza bonusowa oferta specjalna będzie dla Was niezwykle korzystna.

Dlaczego warto wpisać kod promocyjny „LEGALSPORT” w forBET?

screen panelu rejestracyjnego w forBET
Pierwszy krok rejestracji darmowego konta gracza forBET

Tak naprawdę pozytywów przystąpienia do naszej akcji promocyjnej jest wiele, ale skupimy się tylko i wyłącznie na tych najważniejszych, tak abyście mogli uzyskać najlepszy obraz ulepszonego bonusu powitalnego forBET. Warto z niego skorzystać przede wszystkim ze względu na to, że wpisanie prostego kodu promocyjnego wiąże się z automatycznym przydzieleniem Was do grupy typujących, którzy będą uprzywilejowani i zyskają dodatkową kasę na grę! Stanie się tak, albowiem zostanie aktywowana oferta specjalna.

Przystąpienie do niej oznacza, iż już na starcie dostaniecie zupełnie za darmo dodatkowe 50 złotych (bonus forbet bez depozytu - inaczej 50 zł za kod forbet), które będziecie mogli przeznaczyć w pełni na zakłady bukmacherskie na stronie iforbet.pl. Pamiętajcie, że aby dołączyć do tej promocji, Wasz pierwszy depozyt nie może być mniejszy niż 100 złotych, ale to raczej nie będzie stanowić problemu. Dlaczego? Bo z doświadczenia wiemy, że zakładając konto u bukmachera, na start wpłacamy po prostu więcej (im więcej wpłacimy, tym więcej dostaniemy).

       >>> Bonus powitalny 1200 PLN + 50 PLN ekstra <<<   
    Odbierz tutaj najwyższy bonus od forBET   

Tym bardziej, że ten konkretny bukmacher z bonusem na start oferuje nam dodatkowe kwoty, przyznawane aż od trzech pierwszych depozytów – w sumie możecie więc zyskać aż 1 200 zł, a z kodem promocyjnym LEGALSPORT – aż 1 250 zł na zakłady!

Jak wygląda rejestracja darmowego konta w forBET

screen panelu rejestracyjnego
Drugi krok rejestracji w forBET

Pierwszym krokiem do odebrania podwyższonego bonusu na start w forBET z naszym kodem promocyjnym LEGALSPORT (forbet kod bonusowy), jest założenie darmowego konta gracza na stronie internetowej tego bukmachera. Proces rejestracji jest prosty i obejmuje tylko trzy kroki:

Krok 1 - dotyczy danych do logowania,
Krok 2 – dotyczy danych gracza,
Krok 3 - dotyczy danych konta.

Screeny każdego kroku, które ułatwią Wam przejście przez proces zakładania konta gracza, znajdziecie obok tekstu.

W pierwszym kroku "forbet formularz rejestracyjny" musimy podać adres e-mailowy, z którym powiązane będzie nasze konto gracza. Na ten adres przyjdzie link aktywacyjny, który rozpocznie proces weryfikacji konta. W tym kroku podajemy także nazwę użytkownika oraz hasło. Bardzo ważne jest też potwierdzenie, że akceptujemy regulamin i politykę prywatności bukmachera oraz zaznaczenie okienka „Chcę skorzystać z bonusu powitalnego – bez tego nie będziemy mieli prawa do skorzystania z promocji na start.

screen panelu rejestracyjnego
Trzeci krok rejestracji konta gracza w forBET

W drugim kroku podajemy nasze dane osobowe: obywatelstwo, imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy, a także dane adresowe: miasto, dokładny adres oraz kod pocztowy. Na koniec wybieramy walutę, w której obsługiwane będzie nasze konto.

Krok trzeci to potwierdzenie danych, wymaganych do prowadzenia naszego konta gracza przez bukmachera. Musimy więc podać datę urodzenia oraz typ dokumentu tożsamości, który potwierdza naszą tożsamość, a następnie serię i numer tego dokumentu i numer PESEL. Wymagane jest też załączenie skanu obu stron dokumentu i podanie numeru konta bankowego. W tym kroku mamy też możliwość by wpisać kod promocyjny LEGALSPORT. Ważne jest też zaznaczenie dwóch oświadczeń (legalności źródeł dochodu i pełnoletności). Gdy zakończymy rejestrację, bukmacher zweryfikuje nasze dane i aktywuje nasze konto.

Jak odebrać forbet bonus powitalny?

screen regulaminu bonusu na start forBET
Fragment regulaminu bonusu na start w forBET

Jeżeli zdecydujecie się na rozpoczęcie swojej przygody z tym operatorem zakładów wzajemnych (który oczywiście w Polsce działa w pełni legalnie, tak więc nie musicie obawiać się o bezpieczeństwo płatności czy swoich danych osobowych), to możecie podbić swój bukmacherski budżet już na samym początku aż do kwoty 1 200 złotych – a z naszym kodem promocyjnym zyskacie jeszcze więcej pieniędzy na grę (jak było wspomniane wyżej, możecie wystartować z bankrollem w wysokości 1 250 zł)!

Oznacz to, że będziecie mogli zawierać naprawdę pokaźne zakłady bukmacherskie, umożliwiające osiąganie bardzo wysokich wygranych. I o to w bukmacherce właśnie chodzi!

Już wiesz jak odebrać jeden z najwyższych bonusów na start
Odbierz teraz MEGA bonus powitalny w forBET >>>

Co zrobić, by otrzymać najwyższy na rynku bonus powitalny od forBET? To bardzo proste – wystarczy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami:

 • załóż darmowe konto gracza na stronie internetowej bukmachera
 • dokonaj wpłaty pierwszego depozytu – Bukmacher forBET da Ci od niego 100% bonusu maksymalnie do 400 zł (by otrzymać maksymalną kwotę bonusu, w ramach pierwszego depozytu musimy więc wpłacić 400 zł)
 • obróć jeden raz kwotą bonusu, stawiając zakłady z całkowitym kursem minimalnym 2,0, by odblokować bonus (pojawi się on wtedy na Twoim koncie bonusowym); masz na to 30 dni, a do obrotu nie liczą się zakłady systemowe
 • wpłać drugi depozyt, od którego legalny bukamcher forBET przyzna Ci 75% maksymalnie do 400 zł (by otrzymać maksymalną kwotę bonusu musimy w ramach drugiego depozytu wpłacić 534 zł)
 • dokonaj jednokrotnego obrotu kwotą bonusu, by go odblokować
 • zasil swoje konto gracza po raz trzeci – dostaniesz od bukmachera 50% tej kwoty w ramach bonusu (by otrzymać 400 z, musimy wpłacić 800 zł w ramach trzeciego depozytu)
 • odblokuj bonus przez jednokrotny obrót jego kwotą

I już, to wszystko – po wykonaniu tych prostych czynności na naszym koncie bonusowym pojawi się aż 1 200 – a w przypadku kodu promocyjnego LEGALSPORT – aż 1 250 zł dodatkowych środków na grę! Szczegółowy regulamin bonusu powitalnego forBET (forbet bonus powitalny zasady) dostępny jest na stronie internetowej tego operatora, a jego fragment udostępniamy Wam na zdjęciu obok tekstu i oczywiście zachęcamy do zapoznania się z nim, byście mieli pewność, że wszystkie warunki, zapewniające Wam dodatkową kasę na start, zostały spełnione. Jeśli natomiast potrzebujecie więcej informacji na temat bonusu na start forBET, znajdziecie je w tym tekście.

Forbet bonus powitalny 1200 zł na start + darmowy zakłąd 50 zł
Bonus dla nowych graczy od Forbet – na start 1250 zł z kodem LEGALSPORT

Warto zaznaczyć na marginesie, że bonus dla nowych klientów, to nie jedyny tak zwany „forbet bonus”. Sponsor tytularny Włókniarza Częstochowa w swojej ofercie ma także całkiem dobrze rozwinięty system bonusów dla stałych graczy, tak więc z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Gdzie wpisać kod promocyjny od LegalSport.pl?

Tutorial gdzie należy wpisać kod promocyjny forBET
Kod promocyjny forBETInfografika jak wpisać kod promocyjny forBET

Kod bonusowy od LegalSport.pl gwarantujący najwyższy bonus u legalnego bukmachera forBET, należy wpisać podczas zakładania nowego użytkownika w polu "kod promocyjny" - nasz kod to LEGALSPORT.

Jeżeli macie problem ze znalezieniem odpowiednio pola w formularzu rejestracyjnym w forBET, to bardzo dokładną lokalizację z niezwykle cennymi wskazówkami możecie podpatrzyć na zdjęciu po lewej stronie.


Zgarnij teraz bonus powitalny w forBET z kodem LEGALSPORT

Pamiętajcie, że warszawski i legalny bukmacher ForBET posiada w swojej ofercie nie tylko świetny bonus dla nowych typujących (bonus 1250 PLN w forBET), ale także niezwykle interesujące bonusy dla stałych graczy, które gwarantują dodatkową kasę na grę oraz wyższe wygrane na kuponach bukmacherskich. Wszystkie najlepsze i aktywne promocje znajdziecie w tym miejscu ---> BONUSY FORBET.

Pytania o bonus powitalny forBET

 1. Czy za bonus forBET mogę stawiać zakłady LIVE?

Jak najbardziej tak. Bukmacher forBET pozwala swoim klientom obstawiać zakłady na żywo w ramach bonusu powitalnego na start. Trzeba tylko pamiętać, aby każdy kupon bukmacherski spełniał wszystkie warunki obrotu zapisane w regulaminie: m.in. minimalna liczba zdarzeń na kuponie oraz minimalny kurs ogólny.

 1. 50 zł za kod forbet - co to oznacza?

Dzięki kodowi promocyjnemu (rekomendujemy skorzystanie z hasła LEGALSPORT, które wpisujecie podczas rejestracji w pole kod promocyjny) otrzymujecie w forBET dodatkowo i zupełnie za darmo 50 PLN do kwoty pierwszej wpłaty (darmowa kasa na grę), które możecie wykorzystać na dowolne zakłady sportowe.

Wpłacasz do buka dla przykładu 500 PLN:
Otrzymujesz drugie 500 PLN w ramach podwojenia pierwszej wpłaty + dodatkowe 50 PLN
W sumie 1050 PLN na start na świetnych warunkach ---> ZGARNIJ TERAZ

 1. Czy forbet oraz iforbet .pl to jest to samo?

Tak. Oba hasła mają ścisły związek z legalnym bukmacherem forBET (forBET Zakłady Bukmacherskie). Z tą różnicą, że pierwsze oznacza nazwę buka, natomiast drugie, to adres strony internetowej, na której można zawierać zakłady bukmacherskie online oraz odebrać bonus powitalny korzystając z kodu promocyjnego LEGALSPORT.
Wejdź na iforbet.pl i odbierz powiększony bonus bonus powitalny.

 1. Czy bonus powitalny forBET mogę odebrać kilka razy?

Bonus na start w forBET można odebrać tylko raz. A to oznacza, że tylko niezarejestrowani wcześniej u tego operatora zakładów wzajemnych typerzy mogą skorzystać z tej promocji powitalnej.

Jeżeli wykorzystałeś już promocję powitalną w forBET, a chcesz zarejestrować się u bukmachera i obstawiać na przykład mecze koszykarskie, piłkarskie czy siatkarskie, to możesz śmiało skorzystać z oferty innego legalnego bukmachera - do kompletu polecany Bonus 1000 zł w eToto lub Bonus powitalny LV BET nawet 1570 zł.

Nasze profesjonalne rekomendacje sprawdzonych bukmacherów, oparte na wiedzy naszych ekspertów, możesz znaleźć tutaj -> LEGALNI BUKMACHERZY. Pamiętaj, że wszystkie polecane przez nas firmy bukmacherskie ofertują bardzo wysokie bonusy dla nowych graczy na start i darmowe freebety (zakłady bez depozytu)!

Oferta bonusu powitalnego z Forbet dla nowych graczy
Forbet bonusBonus powitalny u bukmachera Forbetwww.legalsport.pl
 1. Czy rejestracja w forBET jest darmowa?

Tak. Pełna rejestracja nowego konta gracza w forBET jest w pełni darmowa. Co więcej, trwa ona zaledwie kilka minut, więc w każdej chwili możesz rozpocząć swoją przygodę z zakładami wzajemnymi. Nawet teraz!

Na koniec chcielibyśmy zaznaczyć, że jeżeli założysz nowego użytkownika na iforbet.pl w tej chwili, to dodatkowo otrzymasz od nas oraz bukmachera forBET 50 PLN ekstra do swojego pierwszego depozytu! A oprócz tego będziesz mógł zgarnąć standardowe podwojenie pierwszej wpłaty.

Komentarze i opinie (0)

Bonus powitalny forBET – dla nowych graczy 1 250 zł
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.