sobota, 23 lutego 2019
Najnowsze: Zakłady specjalne na sport u legalnych bukmacherów

Co to jest kod bonusowy?

Jak działa i co to jest za określenie "kod bonusowy" w zakładach bukmacherskich.

Spis treści
Rozwiń
  1. Kod bonusowy do bukmachera
  2. Jak odebrać kod bonusowy?
  3. Jak wpisać kod bonusowy?
  4. Gdzie wpisać kod bonusowy u bukmachera
  5. Ile możemy zyskać z kodem bonusowym
  6. Najnowsza lista bonusów z kodem

Warto jednak wiedzieć, że z bonusu na start u bukmachera można „wyciągnąć” jeszcze więcej – umożliwiają to specjalne kody bonusowe, zapewniające dodatkowe korzyści przy zakładaniu konta gracza u bukmachera. W tym tekście dowiecie się co to jest kod bonusowy i jakie korzyści płyną z użycia takich kodów.

Kod bonusowy do bukmachera

Kod bonusowy który działa u wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce
Kod bonusowy – legalny bukmacher

W teorii kod bonusowy to specjalny układ znaków, który należy wprowadzić w odpowiednie miejsce podczas rejestracji nowego konta u bukmachera. 

   Najnowsza lista bonusów z kodem  
  Tylko legalni bukmacherzy - bezpieczna gra   


Kod może składać się liter i cyfr, samych liter lub samych cyfr - kombinacja jest dowolna, chodzi przede wszystkim przekaz marketingowy i łatwość zapamiętania kodu dla osoby, która go może zastosować.

Najczęściej wyszukiwanym kodem w sieci jest LEGALSPORT, działa on u wszystkich legalnych bukmacherów online w Polsce, inne wstawki słowne w kodach promocyjnych to MAX, EXTRA, BET czy VIP w połączeniu z kwotami bonusów lub dodatkowymi profitami 20, 1000 czy 1500 (przykładowo EXTRA20). Czasem spotykamy też słowo "BONUS" lub "PROMO", natomiast z doświadczenia i praktyki wiemy, że najłatwiej i najszybciej zapamiętać jedno słowo LEGALSPORT, tym bardziej że gwarantuje maksimum korzyści i najwyższe bonusy powitalne w najlepszych zakładach bukmacherskich.

Warto dodać, że czasem i to nie jest wymagane, ponieważ zakładając konto przez specjalny link aktywujący, kod promocyjny wprowadzony na stronie bukmachera (tak jest np w Fortunie) wpisany zostaje automatycznie i gracz nie musi o nim pamiętać. Zastosowanie kodu sprawi, że odblokowana zostanie specjalna oferta bonusów promocyjnych dla danego operatora. Na co konkretnie może liczyć gracz?

Kod bonusowy w zakładach bukmacherskich służy przede wszystkim do zwiększenia bonusu powitalnego – korzystając z kodu, gracz może otrzymać lepsze warunki bonusu na start niż w standardowej ofercie bukmachera. Przykładem takiego kodu promocyjnego jest LEGALSPORT, który jako jedyny jest honorowany u wszystkich legalnych bukmacherów online i zapewnia graczom najbardziej korzystne na rynku warunki bonusów na start u wiarygodnych i bezpiecznych bukmacherów internetowych.

Kod bonusowy na stronach internetowych bukmacherów działa także pod różnymi określaniami. Najczęściej spotykana definicją jest "kod promocyjny" jako opis do jednego z pól formularza rejestracyjnego online, wpisywany w trakcie zakładania nowego konta.Inne nazwy kodu bonusowego, charakterystyczne dla rynku bukmacherskiego, częściej stosowane przez typerów na forach i listach dyskusyjnych to "kod rejestracyjny" oraz "kod startowy". Nowi gracze w zapytaniach kierowanych do infolinii i konsultantów używają definicji "kod powitalny" oraz "kod bukmacherski". Praktycznie za każdym razem pytanie mniej doświadczonego gracz zawiera kwestię: Gdzie wpisać kod?

Jak odebrać kod bonusowy?

Korzystny kod bonusowy do legalnego i wiarygodnego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów, który gwarantuje mega dodatkowe korzyści dla każdego nowego gracza, można odebrać za pomocą jednego prostego ruchu. Wystarczy, że podczas zakładania nowego konta bukmacherskiego, u operatora z koncesją MF, wpiszecie bądź wkleicie na internetowym formularzu rejestracyjnym online specjalny kod startowy w polu „kod promocyjny”. I to wszystko!

Rysunek z kodem bonusowym do bukmachera Totolotek
Kod bonusowy do bukmachera Totolotek

Po wykonaniu tej czynności automatycznie jesteście przenoszeni przez legalnego bukmachera online do grona typerów VIP. A to oznacza, że nie musicie już wykonywać żadnych dodatkowych ruchów zabierających Wasz cenny czas. Zaoszczędzone minuty w stu procentach możecie przeznaczyć na analizę na przykład surebetów i valuebetów, które wrzucicie sobie na pierwszy kupon bukmacherski z mega potencjalną wygraną online.

Jaki kod promocyjny do buka przynosi najwięcej korzyści?
Rekomendujemy, abyście podczas rejestracji przez internet u legalnego bukmachera aktywowali kod bonusowy LEGALSPORT, albowiem w dłuższej perspektywie zapewnia on maksymalne korzyści dla graczy, które nie są dostępne w standardowej ofercie startowej.

Dzięki kodowi promocyjnemu LEGALSPORT można zgarnąć na przykład za friko ekstra zakłady bez ryzyka przegranej, mega bezpłatne freebety o różnych wartościach: 20 zł, 25 zł a nawet 50 zł, a także korzystne podwojenia czy nawet potrojenia depozytów na specjalnych warunkach i zasadach regulaminowych! – na przykład wpłacając 500 złotych, drugie 500 złotych można dostać za darmo na dowolne zakłady bukmacherskie przez internet. W przypadku promocji 200% potrojony zostanie pierwszy depozyt w wysokości 50 zł - za darmo otrzymuje się wtedy 100 zł dysponując łącznym budżetem bukmacherskim w wysokości 150 zł.


Aktywacja kodu bonusowego LEGALSPORT jest bezpłatna
Kod bonusowy LEGALSPORT – darmowy zakład 20 zł w LVbet

Zakładając nowego użytkownika na stronie internetowej legalnego bukmachera nie ponosisz dodatkowych kosztów, wszystkie vouchery o nominałach 25 zł są dostępne zupełnie za darmo.

Jak wpisać kod bonusowy?

Obecnie aktywować specjalny kod promocyjny LEGALSPORT do bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów można na trzy różne sposoby. Przedstawimy Wam teraz wszystkie dostępne możliwości, które automatycznie odblokowują komplet dodatkowych korzyści z bonusu powitalnego – w tym między innymi darmową kasę na kupony bukmacherskie czy mega zakłady bez ryzyka przegranej.

Sposób na aktywację kodu nr 1: Ręczne uzupełnienie pola "kod promocyjny".

Specjalny kod bonusowy LEGALSPORT, który działa u wszystkich legalnych bukmacherów, można wpisać ręcznie na formularzu rejestracyjnym online w pole "kod promocyjny": można to zrobić zarówno za pomocą klawiatury komputera, jak i ekranu dotykowego. Ten sposób działa oczywiście zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i przenośnych, takich jak tablet, telefon czy laptop.

Sposób na aktywację kodu nr 2: Wklejenie kodu bonusowego na formularz aktywacyjny do bukmachera. 

Drugim sposobem na skuteczną aktywację kodu promocyjnego jest wklejenie hasła rabatowego LEGALSPORT na formularz rejestracyjny online. Jeżeli chcecie skorzystać z tej metody na telefonie komórkowym bądź urządzeniu z ekranem dotykowym, to w pierwszej kolejności musicie przytrzymać przez kilka sekund kciuk lub inny palec na kodzie rabatowym LEGALSPORT, możecie to zrobić na przykład tutaj >>> LEGALSPORT. Następnie zaznaczacie całe hasło za pomocą suwaków po obu stronach i wciskacie przycisk "kopiuj". I to wszystko! Właśnie skopiowaliście kod bonusowy LEGALSPORT do schowka.

Po tej czynności kod promocyjny LEGALSPORT możecie bez problemów wkleić na formularz rejestracyjny online w polu "kod promocyjny". Jak to zrobić? Wystarczy przytrzymać przez kilka sekund palec na polu "kod promocyjny". Po kilku chwilach, przeważnie trwa to kilka sekund, wyświetli Wam się na ekranie przycisk "wklej", który należy nacisnąć. I gotowe, właśnie aktywowaliście specjalny kod rabatowy LEGALSPORT, który zapewnia maksymalne korzyści i pomaga ograć bukmachera!

Sposób na aktywację kodu nr 3: Automatyczne uzupełnienie pola z kodem promocyjnym.

Ostatni sposób na wpisanie kodu startowego jest w pełni automatyczny i polega na tym, że specjalny kod promocyjny LEGALSPORT wpisuje się na internetowym formularzu rejestracyjnym z automatu. Warto w tym momencie zwrócić jednak uwagę na to, że tylko nieliczni bukmacherzy z licencją Ministerstwa Finansów udostępniają taki system odbioru bonusów na start z kodem rejestracyjnym LEGALSPORT. Dlatego też rekomendujemy, abyście bardzo uważnie sprawdzali, czy pole "kod promocyjny" na Waszym formularzu rejestracyjnym do legalnego bukmachera zostało uzupełnione. Jeżeli nie, to natychmiast musicie nadrobić zaległości i możecie to zrobić na dwa sposoby zaprezentowane powyżej. Która metoda na aktywację kodu rabatowego jest najlepsza?

Internetowy kod promocyjny LEGALSPORT, tak jak już wspomnieliśmy przed momentem, należy wpisać bądź wkleić na formularzu rejestracyjnym online w specjalnym polu "kod promocyjny". Możecie bez problemu skorzystać z obu zaprezentowanych powyżej opcji, jednak my rekomendujemy w pierwszej kolejności wariant numer dwa – wklejenie kodu startowego na formularz online - skopiować kod promocyjny możecie na przykład ze wstawki poniżej (polecamy korzystać za każdym razem z naszych wstawek tekstowych, gdyż z nich zawsze możecie "pobrać" kod bonusowy LEGALSPORT - na przykład banery nie zawsze dają taką możliwość, więc pamiętajcie o tym). Dlaczego polecamy skopiowanie i przeklejenie kodu bonusowego?

Skopiuj kod promocyjny >>>> LEGALSPORT <<<

Faworyzujemy bardzo dobrze znaną metodę „kopiuj i wklej”, ponieważ takich ruch z Waszej strony automatycznie wyeliminuje wszystkie potencjalnie literówki czy błędy, które mogą powstać podczas przepisywania kodu promocyjnego LEGALSPORT. A jest to o tyle ważne, że do raz pominiętego lub źle wypełnionego pola „kod promocyjny” nie można już później wrócić.

Innymi słowy pisząc, jak nie aktywujecie poprawnego kodu rejestracyjnego LEGALSPORT za pierwszym razem na wniosku internetowym, to wówczas nie będziecie mogli skorzystać z dodatkowych korzyści. A zyskać można między innymi dodatkową i w pełni darmową kasę na zakłady bukmacherskie online, która idealnie uzupełni Wasz bukmacherski budżet, zwany bankrollem, oraz internetowe zakłady bez ryzyka przegranej.

Gdzie wpisać kod bonusowy u bukmachera

1. Zobacz gdzie wpisać kod bonusowy u bukmachera STS - na grafice pokazane jest pole "Kod promocyjny" przy formularzu rejestracyjnym STS - w to pole trzeba wpisać z klawiatury kod promocyjny LEGALSPORT lub wkleić skopiowany uprzednio kod do schowka (prawym przyciskiem myszy klikamy i wybieramy opcję Wklej). Dla ułatwienia podamy, że bez wpisania kodu bonus też zostanie przyznany jeśli na stronę STS przejdziesz poprzez specjalny link aktywujący kod - ten link jest tutaj: aktywacja bonusów powitalnych STS.

Grafika pokazująca gdzie wpisać kod bonusowy na stronie bukmachera STS do bonusu
Gdzie wpisać kod bonusowy (promocyjny) na stronie STS

2. Podpowiadamy gdzie wpisać kod bonusowy na stronie PZBuk. Tu podobnie jak w STS, bonusy są aktywowane poprzez specjalny link szyfrujący specjalnie dla Ciebie unikalny kod do bonusu - tutaj jest ten link: bonus PZBuk z kodem. Jego aktywacja następuje w chwili przejścia na stronę PZBuk, jest zapisywany w kodzie automatycznie, aczkolwiek w formularzu warto także uzupełnić pole "Kod promocyjny" wpisując LEGALSPORT. Masz wtedy 100% gwarancji, że bonus zostanie Tobie przyznany i pojawi się na saldzie bonusowym Twojego konta w PZbuk. Polskie Zakłady Bukmacherskie do wypłaty bonusu nie wymagają obrotu, natomiast potrzebny jest depozyt o wartości 50 zł przeznaczony 1 kupon (kurs ogólny kuponu minimum 2 - mogą to być np 4 pewniaki z kursem 1,19 gdzie 1,19 x 1,19 x1,19 x 1,19 = 2.00 )

Formularz rejestracyjny PZBuk i miejsce gdzie należy wpisać kod promocyjny
Zobacz, gdzie wpisać kod promocyjny w PZBuk

3. 

Pokazano pole na formularzu Fortuna w które wpisujemy kod promocyjny
Gdzie wpisać kod promocyjny u bukmachera Fortuna

 

 

 

Pokazano gdzie na formularzu eToto wpisać kod promocyjny
Gdzie wpisać kod promocyjny na stronie eToto

 

 

Ile możemy zyskać z kodem bonusowym

Tylko z naszym wyjątkowym kodem bonusowym LEGALSPORT otrzymacie najlepsze oferty promocyjne u wszystkich organizatorów gier sportowych na polskim rynku. Dlaczego warto? Bo czas, jaki musimy poświęcić, aby użyć kodu, jest niewspółmiernie niski w stosunku do korzyści jakie możemy w ten sposób uzyskać. Wpisanie naszego kodu trwa kilka sekund – to wszystko, nic więcej nie musimy robić, ponieważ automatycznie zostajemy dopisani do ekskluzywnej grupy osób, otrzymujących najlepsze warunki bonusów na start u każdego legalnego bukmachera. W części przypadków nawet ten krótki czas podczas zakładania konta gracza nie jest wymagany, ponieważ kod wpisuje się sam. Ze swojej strony angażujemy więc zaledwie kilka dodatkowych sekund (albo i nie), a większe bonusy w połączeniu z umiejętną grą mogą zapewnić nam naprawdę duże wygrane.

|Odbierz darmowy zakład 120 zł w Fortunie z kodem LEGALSPORT|

W standardowych ofertach bukmacherów znajdziemy ciekawe propozycje bonusu na start, jednak z naszym kodem ta oferta jest jeszcze bardziej korzystna. Co konkretnie możemy zyskać? Przykładowo, w Totolotku bonus powitalny z kodem LEGALSPORT wynosi aż 545 zł w ramach podwojenia pierwszej wpłaty, otrzymamy też freebet 25 zł, podczas gdy w standardowej ofercie za założenie konta gracz dostanie 500 zł na start i zakład bez ryzyka 20 zł. Łatwo policzyć, że kod promocji LEGALSPORT to aż 50 zł więcej, i to za darmo. Tyle samo zyskamy w forBET Zakłady Bukmacherskie, gdzie bonus na start z kodem to 1 250 zł zamiast 1 200 zł, z kolei u bukmachera Milenium konto gracza z kodem LEGALSPORT da nam aż 790 zł na typowanie zakładów, w tym unikalny, niedostępny w standardowej ofercie bonus 20 zł dla czytelników LegalSport.pl. A to tylko niektóre przykłady – kod promocji LEGALSPORT, jako jedyny na rynku, działa u każdego legalnego bukmachera!

Chcesz już teraz dołączyć do grupy zadowolonych graczy, którzy zyskali najwięcej z naszym kodem? Załóż darmowe konto u jednego z podanych wyżej bukmacherów (jeśli jest to wymagane, nie zapomnij wpisać kodu LEGALSPORT podczas rejestracji) i korzystaj z naszej wyjątkowej promocji!

 

Najnowsza lista bonusów z kodem

Komentarze i opinie (2)

Co to jest kod bonusowy?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
BAHBET
12.06.2018, godz. 20:46
a ten kod działa do bah albo bet356? choc w sumie jak jest 2000 zł bonusów u e-toto to jest to wiecej niz u zagranicznych buków
Duda.Janek
13.06.2018, godz. 07:07
Nie! Ten kod działa tylko u legalnych bukmacherów 🙂 No i może nawet lepiej, że tak jest, bo gra na BAH-u jest nielegalna, więc po co ryzykować? Masz w Polsce tyle firm, że na pewno coś wybierzesz dla siebie. Obczaj sobie np. LVbet albo Fortunę…
BabyTyper
21.02.2019, godz. 15:38
u mnie działa kod bonusowy jeszcze z dzieciństwa, nawet nie trzeba go zapisywać a jedynie trzeba wypowiedzieć a kasa sama wpadnie, ten kod to: Sezamie otwórz się ;)
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.