wtorek, 23 kwietnia 2019
Najnowsze: Kursy na Błaszczykowskiego w LV BET 2019

Co to jest kod bonusowy?

Jak działa i co to jest za określenie "kod bonusowy" w zakładach bukmacherskich.

Spis treści
Rozwiń
  1. Kod bonusowy do bukmachera
  2. Czy kod promocyjny i kod bonusowy to jest to samo?
  3. Jak odebrać kod bonusowy?
  4. Jak wpisać kod bonusowy?
  5. Gdzie wpisać kod bonusowy u bukmachera
  6. Ile możemy zyskać z kodem bonusowym
  7. Najnowsza lista bonusów z kodem
Wszyscy legalni bukmacherzy i jeden kod bonusowy LEGALSPORT
Kod bonusowy w zakładach bukmacherskich

Warto jednak wiedzieć, że z bonusu na start u bukmachera można „wyciągnąć” jeszcze więcej – umożliwiają to specjalne kody bonusowe, zapewniające dodatkowe korzyści przy zakładaniu konta gracza u bukmachera.

   Najnowsza lista bonusów z kodem  
  Legalni bukmacherzy - bezpieczna gra   

W tym tekście dowiecie się co to jest kod bonusowy i jakie korzyści płyną z użycia takich kodów.

W teorii kod bonusowy to specjalny układ znaków, który należy wprowadzić w odpowiednie miejsce podczas rejestracji nowego konta u bukmachera, więcej informacji znajdziesz w poniższym artykule. 

Kod bonusowy do bukmachera

Gracze często zadają pytanie : Czym jest kod bonusowy? Jakie daje korzyści? Jak działa?

Kod bonusowy może składać się liter i cyfr, samych liter lub samych cyfr
- kombinacja jest dowolna, chodzi przede wszystkim przekaz marketingowy i łatwość zapamiętania kodu dla osoby, która go może zastosować. Kombinacja kodu ma na celu skojarzenie z promocją (np 25 do promocji bonusowej 25 zł ) lub firmą który zarządza kodem.

Najczęściej wyszukiwanym kodem w sieci jest taki, który działa u wszystkich legalnych bukmacherów online w Polsce (np LEGALSPORT), inne wstawki słowne w kodach promocyjnych to MAX, EXTRA, BET czy VIP w połączeniu z kwotami bonusów lub dodatkowymi profitami 20, 1000 czy 1500 (przykładowo EXTRA20). Czasem spotykamy też słowo "BONUS" lub "PROMO", natomiast z doświadczenia i praktyki wiemy, że najłatwiej i najszybciej zapamiętać jedno słowo LEGALSPORT, tym bardziej że gwarantuje maksimum korzyści i najwyższe bonusy powitalne w najlepszych zakładach bukmacherskich.

Kod bonusowy w Polskich Zakładach Bukmacherskich

Warto dodać, że czasem i to nie jest wymagane, ponieważ zakładając konto przez specjalny link aktywujący, kod promocyjny wprowadzony na stronie bukmachera (tak jest np w Fortunie) wpisany zostaje automatycznie i gracz nie musi o nim pamiętać. Zastosowanie kodu sprawi, że odblokowana zostanie specjalna oferta bonusów promocyjnych dla danego operatora. Na co konkretnie może liczyć gracz?

Kod bonusowy w zakładach bukmacherskich służy przede wszystkim do zwiększenia bonusu powitalnego – korzystając z kodu, gracz może otrzymać lepsze warunki bonusu na start niż w standardowej ofercie bukmachera. Przykładem takiego kodu promocyjnego jest LEGALSPORT, który jako jedyny jest honorowany u wszystkich legalnych bukmacherów online i zapewnia graczom najbardziej korzystne na rynku warunki bonusów na start u wiarygodnych i bezpiecznych bukmacherów internetowych.

Kod bonusowy na stronach internetowych bukmacherów działa także pod różnymi określaniami. Najczęściej spotykana definicją jest "kod promocyjny" jako opis do jednego z pól formularza rejestracyjnego online, wpisywany w trakcie zakładania nowego konta.Inne nazwy kodu bonusowego, charakterystyczne dla rynku bukmacherskiego, częściej stosowane przez typerów na forach i listach dyskusyjnych to "kod rejestracyjny" oraz "kod startowy". Nowi gracze w zapytaniach kierowanych do infolinii i konsultantów używają definicji "kod powitalny" oraz "kod bukmacherski". Praktycznie za każdym razem pytanie mniej doświadczonego gracz zawiera kwestię: Gdzie wpisać kod?

Czy kod promocyjny i kod bonusowy to jest to samo?

Określenie "kod promocyjny" jest stosowane zamiennie z "kodem bonusowym". W powszechnym rozumieniu kod bonusowy kojarzy się z bonusami i tak rozumują gracze, całkiem słusznie zresztą bo to oni są beneficjentami promocji z kodem. Natomiast w działach marketingu u bukmacherów funkcjonuje pojęcie kod promocyjny - tam myśli się w kategoriach promocji jakie są realizowane w ramach akcji wspierających napływ graczy. W jednym i drugim wypadku, bez względu na to jak bysmy to nazwali bezpośrednią korzyścią finansową dla grającego jest dodatkowy bonus.

Kod promocyjny na swoim formularzu rejestracyjnym stosuje 80% firm bukmacherskich, jeden bukmacher używa nazwy "kod rejestracyjny" , kolejny "kod powitalny" . Spotkaliśmy także wyrażenie "kod startowy" przy bonusie powitalnym, aczkolwiek jest to najrzadziej wykorzystywane sformułowanie.

Jak odebrać kod bonusowy?

Korzystny kod bonusowy do legalnego i wiarygodnego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów, który gwarantuje mega dodatkowe korzyści dla każdego nowego gracza, można odebrać za pomocą jednego prostego ruchu. Wystarczy, że podczas zakładania nowego konta bukmacherskiego, u operatora z koncesją MF, wpiszecie bądź wkleicie na internetowym formularzu rejestracyjnym online specjalny kod startowy w polu „kod promocyjny”. I to wszystko!

Rysunek z kodem bonusowym do bukmachera Totolotek
Kod bonusowy do bukmachera Totolotek

Po wykonaniu tej czynności automatycznie jesteście przenoszeni przez legalnego bukmachera online do grona typerów VIP. A to oznacza, że nie musicie już wykonywać żadnych dodatkowych ruchów zabierających Wasz cenny czas. Zaoszczędzone minuty w stu procentach możecie przeznaczyć na analizę na przykład surebetów i valuebetów, które wrzucicie sobie na pierwszy kupon bukmacherski z mega potencjalną wygraną online.

Jaki kod promocyjny do buka przynosi najwięcej korzyści?
Rekomendujemy, abyście podczas rejestracji przez internet u legalnego bukmachera aktywowali kod bonusowy LEGALSPORT, albowiem w dłuższej perspektywie zapewnia on maksymalne korzyści dla graczy, które nie są dostępne w standardowej ofercie bukmacherskiej na start.

Dzięki kodowi promocyjnemu LEGALSPORT można zgarnąć na przykład za friko ekstra zakłady bez ryzyka przegranej, mega bezpłatne freebety o różnych wartościach: 20 zł, 25 zł a nawet 50 zł, a także korzystne podwojenia czy nawet potrojenia depozytów na specjalnych warunkach i zasadach regulaminowych! – na przykład wpłacając 500 złotych, drugie 500 złotych można dostać za darmo na dowolne zakłady bukmacherskie przez internet. W przypadku promocji 200% potrojony zostanie pierwszy depozyt w wysokości 50 zł - za darmo otrzymuje się wtedy 100 zł dysponując łącznym budżetem bukmacherskim w wysokości 150 zł.


Aktywacja kodu bonusowego LEGALSPORT jest bezpłatna
Kod bonusowy LEGALSPORT – darmowy zakład 20 zł w LVbet

Zakładając nowego użytkownika na stronie internetowej legalnego bukmachera nie ponosisz dodatkowych kosztów, wszystkie vouchery o nominałach 25 zł są dostępne zupełnie za darmo.

Jak wpisać kod bonusowy?

Obecnie aktywować specjalny kod bonusowy LEGALSPORT do bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów można na trzy różne sposoby. Przedstawimy Wam teraz wszystkie dostępne możliwości, które automatycznie odblokowują komplet dodatkowych korzyści z bonusu powitalnego – w tym między innymi darmową kasę na kupony bukmacherskie czy mega zakłady bez ryzyka przegranej.

Sposób na aktywację kodu nr 1: Ręczne uzupełnienie pola "kod promocyjny".

Specjalny kod bonusowy LEGALSPORT, który działa u wszystkich legalnych bukmacherów, można wpisać ręcznie na formularzu rejestracyjnym online w pole "kod promocyjny": można to zrobić zarówno za pomocą klawiatury komputera, jak i ekranu dotykowego. Ten sposób działa oczywiście zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i przenośnych, takich jak tablet, telefon czy laptop.

Sposób na aktywację kodu nr 2: Wklejenie kodu bonusowego na formularz aktywacyjny do bukmachera. 

Drugim sposobem na skuteczną aktywację kodu promocyjnego jest wklejenie hasła rabatowego LEGALSPORT na formularz rejestracyjny online. Jeżeli chcecie skorzystać z tej metody na telefonie komórkowym bądź urządzeniu z ekranem dotykowym, to w pierwszej kolejności musicie przytrzymać przez kilka sekund kciuk lub inny palec na kodzie rabatowym LEGALSPORT. Następnie zaznaczacie całe hasło za pomocą suwaków po obu stronach i wciskacie przycisk "kopiuj". I to wszystko! Właśnie skopiowaliście kod bonusowy LEGALSPORT do schowka.

Po tej czynności kod bonusowy LEGALSPORT możecie bez problemów wkleić na formularz rejestracyjny online w polu "kod promocyjny". Jak to zrobić? Wystarczy przytrzymać przez kilka sekund palec na polu "kod promocyjny". Po kilku chwilach, przeważnie trwa to kilka sekund, wyświetli Wam się na ekranie przycisk "wklej", który należy nacisnąć. I gotowe, właśnie aktywowaliście specjalny kod rabatowy LEGALSPORT, który zapewnia maksymalne korzyści i pomaga ograć bukmachera!

Kod przy bonusie Fortuna - do zapamiętania
Kod bonusowy do promocji Fortuna - bonusu i freebetu

Sposób na aktywację kodu nr 3: Automatyczne uzupełnienie pola z kodem promocyjnym.

Ostatni sposób na wpisanie kodu startowego jest w pełni automatyczny i polega na tym, że specjalny kod bonusowy wpisuje się na internetowym formularzu rejestracyjnym z automatu. Warto w tym momencie zwrócić jednak uwagę na to, że tylko nieliczni bukmacherzy z licencją Ministerstwa Finansów udostępniają taki system odbioru bonusów na start z kodem rejestracyjnym LEGALSPORT. Dlatego też rekomendujemy, abyście bardzo uważnie sprawdzali, czy pole "kod promocyjny" na Waszym formularzu rejestracyjnym do legalnego bukmachera zostało uzupełnione. Jeżeli nie, to natychmiast musicie nadrobić zaległości i możecie to zrobić na dwa sposoby zaprezentowane powyżej. Która metoda na aktywację kodu rabatowego jest najlepsza?

Internetowy kod promocyjny LEGALSPORT, tak jak już wspomnieliśmy przed momentem, należy wpisać bądź wkleić na formularzu rejestracyjnym online w specjalnym polu "kod promocyjny". Możecie bez problemu skorzystać z obu zaprezentowanych powyżej opcji, jednak my rekomendujemy w pierwszej kolejności wariant numer dwa – wklejenie kodu startowego na formularz online - skopiować kod promocyjny możecie na przykład ze wstawki poniżej (polecamy korzystać za każdym razem z naszych wstawek tekstowych, gdyż z nich zawsze możecie "pobrać" kod bonusowy LEGALSPORT - na przykład banery nie zawsze dają taką możliwość, więc pamiętajcie o tym). Dlaczego polecamy skopiowanie i przeklejenie kodu bonusowego?

Skopiuj kod promocyjny >>>> LEGALSPORT <<<

Faworyzujemy bardzo dobrze znaną metodę „kopiuj i wklej”, ponieważ takich ruch z Waszej strony automatycznie wyeliminuje wszystkie potencjalnie literówki czy błędy, które mogą powstać podczas przepisywania kodu promocyjnego LEGALSPORT. A jest to o tyle ważne, że do raz pominiętego lub źle wypełnionego pola „kod promocyjny” nie można już później wrócić.

Innymi słowy pisząc, jak nie aktywujecie poprawnego kodu rejestracyjnego LEGALSPORT za pierwszym razem na wniosku internetowym, to wówczas nie będziecie mogli skorzystać z dodatkowych korzyści. A zyskać można między innymi dodatkową i w pełni darmową kasę na zakłady bukmacherskie online, która idealnie uzupełni Wasz bukmacherski budżet, zwany bankrollem, oraz internetowe zakłady bez ryzyka przegranej.

Gdzie wpisać kod bonusowy u bukmachera

Procedura odbioru zyskownych bonusów powitalnych na start z kodem promocyjnym LEGALSPORT u każdego legalnego operatora zakładów sportowych online wygląda niemal tak samo. Aby aktywować hasło bonusowe LEGALSPORT, na internetowym formularzu rejestracyjnym przy zakładaniu konta u bukmachera, trzeba je wpisać bądź wkleić w polu oznaczonym jako „kod promocyjny”. I to wszystko. Jeżeli wykonacie tę czynność prawidłowo, to wówczas każdy wiarygodny internetowy bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów automatycznie przekieruje Was do tak zwanego grona typerów VIP, którzy uzyskali dostęp do maksymalnej oferty promocyjnej na start.

Oczywiście formularze rejestracyjne bukmacherów różnią się od siebie wyglądem, kolorystyką, czy też układem poszczególnych kroków rejestracyjnych, ale zawsze znajdziecie na nich miejsce do wpisania kodu bonusowego. Poniżej pokażemy Wam, rejestrować się z kodem promocyjnym LEGALSPORT u kilku bukmacherów z najlepszymi bonusami dla nowych klientów.

1.Kod bonusowy do STS  < link aktywujący

Kod STS w postaci hasła LEGALSPORT należy wpisać już w pierwszym kroku rejestracyjnym na formularzu konta tymczasowego i stałego STS. Żeby odkryć specjalne pole kod promocyjny, należy kliknąć w napis „Masz kod promocyjny?” – po wykonaniu tej czynności pojawi się pole „kod promocyjny”, gdzie bez problemów można wpisać bądź wkleić hasło startowe LEGALSPORT. Uprawnia ono do odbioru ulepszonego i wyższego bonusu na start, który nie jest dostępny w standardowej ofercie powitalnej STS (bonus 1000 zł i voucher na 25 zł).

Formularz rejestracyjny STS z miejscem na wpisanie kodu promocyjnego
Jak się zarejestrować w STS Zakłady Bukmacherskie z kodem promocyjnym

Warunki bonusu bukmacherskiego w STS należą do najlepszych na rynku i są niezwykle proste. Żeby wypłacić otrzymane środki z salda depozytowego, należy wykonać 3-krotny obrót przyznaną sumą (otrzymujemy od STS maksymalny bonus 1 000 zł - musimy postawić w sumie za 3 000 zł). Pamiętajcie, że aby kupon sportowy mógł liczyć się do obrotu, to musi zostać rozliczony jako wygrany i mieć łączny kurs wynoszący co najmniej 1.91. I to wszystko!

2. Kod bonusowy do PZbuk < link aktywujący

Specjalny kod promocyjny LEGALSPORT do legalnego i technologicznie najlepszego operatora zakładów sportowych PZBuk trzeba wpisać bądź wkleić w drugim kroku rejestracyjnym na formularzu online, kiedy pojawi się pole „Kod promocyjny” - znajduje się ono pomiędzy polami "kraj" i "waluta". Poniżej będziecie mieć wszystkie internetowe zgody marketingowe do przeczytania i zaakceptowania, więc z całą pewnością specjalne pole "Kod promocyjny” znajdziecie bez problemów. Dzięki korzystnemu kodowi startowemu LEGALSPORT będziecie mogli zyskać dodatkowe środki pieniężne na zakłady bukmacherskie online i ekstra bonus bez obrotu do wypłaty.

Formularz rejestracyjny PZBuk i miejsce gdzie należy wpisać kod promocyjny
Zobacz, gdzie wpisać kod promocyjny w PZBuk

Po wpisaniu kodu PZBuk masz 100% gwarancji, że bonus zostanie Tobie przyznany i pojawi się na saldzie bonusowym Twojego konta w PZbuk. Polskie Zakłady Bukmacherskie do wypłaty bonusu nie wymagają obrotu, natomiast potrzebny jest minimalny depozyt o wartości 50 zł przeznaczony 1 kupon (kurs ogólny kuponu minimum 2 - mogą to być np 4 pewniaki z kursem 1,19 gdzie 1,19 x 1,19 x1,19 x 1,19 = 2.00 )

3. Kod promocyjny Fortuna  < link aktywujący 

Zobaczcie, gdzie musicie wpisać specjalny kod promocyjny Fortuna, aby zgarnąć ulepszony i maksymalny bonus powitalny dla nowych klientów. Specjalne pole „kod promocyjny”, na którym trzeba wpisać bądź wkleić hasło bonusowe LEGALSPORT, w eFortuna znajduje się w pierwszym kroku rejestracyjnym w sekcji „Inne dane” (druga kolumna od lewej strony).

Pole na formularzu Fortuna Zakłady Bukmacherskie w które wpisujemy kod promocyjny
Gdzie wpisać kod promocyjny u bukmachera Fortuna

Dzięki internetowemu kodowi rejestracyjnemu LEGALSPORT zyskujecie dostęp do oferty specjalnej VIP, która zapewnia między innymi zakład bez ryzyka 120 zł oraz freebet bez warunków na 20 zł – nie ma w regulaminie iFortuna zapisanego między innymi minimalnego kursu bukmacherskiego oraz minimalnej liczby zdarzeń na kuponie na ten bonus. W efekcie obstawiacie internetowe zakłady bukmacherskie na platformie Fortuna według własnych reguł i zasad.

4. Kod promocyjny eToto  < link aktywujący 

Kod eToto trzeba wpisać online lub przekopiować na wniosek rejestracyjny podczas otwierania nowego bukmacherskiego konta. Specjalne pole „Kod promocyjny” u bukmachera eToto znajduje się w trzecim, ostatnim kroku rejestracyjnym. Aktywacja kodu promocyjnego LEGALSPORT zapewnia wiele dodatkowych korzyści, w tym na przykład darmową kasę na zakłady sportowe. eToto Zakłady Bukmacherskie gwarantuje między innymi dwa świetne freebety bez wpłaty o wartości 20 złotych każdy – w sumie mamy 40 złotych dodatkowej (i darmowej) kasy na grę.

Na formularzu eToto zaznaczone pole gdzie wpisać kod promocyjny
Gdzie wpisać kod promocyjny na stronie eToto

Wspomniane 40 zł we freebetach można wykorzystać na dowolne, internetowe zakłady bukmacherskie znajdujące się w ofercie sportowej eToto Polska – trzeba postawić zakład wielokrotny z minimum trzema zdarzeniami z kursem całkowitym zakładu min. 2.20 oraz kursem min. 1.30 każdego wydarzenia. W pierwszej kolejności rekomendujemy typy na piłkę nożną, typy na siatkówkę oraz typy na koszykówkę i hokej na lodzie, gdyż opatrzone są one wysokimi kursami bukmacherskimi.

4. Kod promocyjny forBET  < link aktywujący 

Kod za rejestrację do forBET Zakłady Bukmacherskie musicie wkleić lub wpisać na internetowym formularzu rejestracyjnym online w kroku numer trzy. Tuż pod specjalnym polem "kod promocyjny" zobaczycie wytłuszczoną adnotację "Wpisz jeśli posiadasz kod promocyjny uprawniający do dodatkowych bonusów", więc z całą pewnością nie będziecie mieć żadnych problemów z odnalezieniem tego pola.

W którym miejscu na stronie forBET wpisać kod promocyjny
Gdzie wpisać kod promocyjny forBET

Założenie nowego użytkownika na stronie internetowej iforbet.pl z kodem promocyjnym LEGALSPORT zapewnia dostęp do wyjątkowego bonusu powitalnego na start oraz umożliwia skorzystanie z mega promocji bukmacherskich - ekstra promocje są przez forBET dodawane cyklicznie. Dzięki nim można zgarnąć dodatkowe freebety lub grać bez podatku. Bukmacher forBET jest świetną opcją dla graczy ceniących sobie wysokie ewentualne wygrane.

Ile możemy zyskać z kodem bonusowym

Tylko z ekskluzywnym kodem bonusowym LEGALSPORT otrzymacie najlepsze oferty promocyjne u wszystkich organizatorów gier sportowych na polskim rynku. Dlaczego warto? Bo czas, jaki musimy poświęcić, aby użyć kodu, jest niewspółmiernie niski w stosunku do korzyści jakie możemy w ten sposób uzyskać. Wpisanie naszego kodu trwa kilka sekund – to wszystko, nic więcej nie musimy robić, ponieważ automatycznie zostajemy dopisani do ekskluzywnej grupy osób, otrzymujących najlepsze warunki bonusów na start u każdego legalnego bukmachera. W części przypadków nawet ten krótki czas podczas zakładania konta gracza nie jest wymagany, ponieważ kod wpisuje się sam. Ze swojej strony angażujemy więc zaledwie kilka dodatkowych sekund (albo i nie), a większe bonusy w połączeniu z umiejętną grą mogą zapewnić nam naprawdę duże wygrane.

|Darmowy zakład 120 zł w Fortunie z kodem LEGALSPORT|

W standardowych ofertach bukmacherów znajdziemy ciekawe propozycje bonusu na start, jednak z naszym kodem ta oferta jest jeszcze bardziej korzystna. Co konkretnie możemy zyskać? Przykładowo, w Totolotku bonus powitalny z kodem LEGALSPORT wynosi aż 545 zł w ramach podwojenia pierwszej wpłaty, otrzymamy też freebet 25 zł, podczas gdy w standardowej ofercie za założenie konta gracz dostanie 500 zł na start i zakład bez ryzyka 20 zł. Łatwo policzyć, że kod promocji LEGALSPORT to aż 50 zł więcej, i to za darmo. Tyle samo zyskamy w forBET Zakłady Bukmacherskie, gdzie bonus na start z kodem to 1 250 zł zamiast 1 200 zł, z kolei u bukmachera Milenium konto z kodem LEGALSPORT da nam aż 790 zł na typowanie zakładów, w tym unikalny, niedostępny w standardowej ofercie bonus 20 zł dla czytelników LegalSport.pl. A to tylko niektóre przykłady – kod promocji LEGALSPORT, jako jedyny na rynku, działa u każdego legalnego bukmachera!

Chcesz już teraz dołączyć do grupy zadowolonych graczy, którzy zyskali najwięcej z naszym kodem? Załóż darmowe konto u jednego z podanych wyżej bukmacherów (jeśli jest to wymagane, nie zapomnij wpisać kodu LEGALSPORT podczas rejestracji) i korzystaj z naszej wyjątkowej promocji!

Najnowsza lista bonusów z kodem

Przygotowaliśmy 3 najlepsze bonusy bukmacherskie z kodem LEGALSPORT na najbliższy rok, które cieszą się największym zainteresowaniem:

1. Bonus Fortuna - ekstra 1140 zł czyli bonus 100% do 1000 zł, bonus na zakład bez ryzyka za 120 zł oraz bonus bez depozytu za 20 zł [ kod bonusowy Fortuna ]

2. Bonus STS - maxbonus 1025 zł - 100% od depozytu i voucher na freebet 25 zł, podwyższony bonus powitalny z maksymalnym budżetem na start 2025 zł  [ kod bonusowy STS ]

3. Bonus forBET - 1250 zł aż od 3 wpłat (100% od pierwszej wpłaty, 75% od drugiej wpłaty i 50% od trzeciej wpłaty depozytu) - z kodem dodatkowe 50 zł + freebet [ kod bonusowy forBET ]

Najbardziej praktycznie jest zapisać kod bonusowy na kartce, skopiować do pamięci podręcznej komputera lub telefonu lub po prostu zapamiętać (najłatwiej bo jest taki sam kod bonusowy u wszystkich bukmacherów) i potem użyć kod w odpowiednim momencie rejestracji.

 

Inni czytali również

Komentarze i opinie (3)

Co to jest kod bonusowy?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
BAHBET
12.06.2018, godz. 20:46
a ten kod działa do bah albo bet356? choc w sumie jak jest 2000 zł bonusów u e-toto to jest to wiecej niz u zagranicznych buków
Duda.Janek
13.06.2018, godz. 07:07
Nie! Ten kod działa tylko u legalnych bukmacherów 🙂 No i może nawet lepiej, że tak jest, bo gra na BAH-u jest nielegalna, więc po co ryzykować? Masz w Polsce tyle firm, że na pewno coś wybierzesz dla siebie. Obczaj sobie np. LVbet albo Fortunę…
BabyTyper
21.02.2019, godz. 15:38
u mnie działa kod bonusowy jeszcze z dzieciństwa, nawet nie trzeba go zapisywać a jedynie trzeba wypowiedzieć a kasa sama wpadnie, ten kod to: Sezamie otwórz się ;)
Gil.Makowski
26.02.2019, godz. 15:12
etoto podobno szykuje kolejne promocje z fribetami na jakieś 50 zł , tak czytałem an forum, czekamy pany, czekamy
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.