piątek, 29 września 2023
Najnowsze: PSV - Sevilla promocje bukmacherskie (03.10, godz. 21:00)

FAME MMA w LVBET

23.03.2020, 11:09
Aktualizacja: 07.07.2022, 13:32
Autor: J. Zalewski
FAME MMA - najnowsze typy
Zobacz bonusy, karty walk, promocje i zakłady
Spis treści
Rozwiń
 1. FAME MMA 7
 2. FAME MMA 6
  1. Karta walk na FAME MMA 6
  2. Typy na FAME MMA
 3. LVBET bonus MMA w wersji Fame
 4. Transmisja FAME MMA - gdzie oglądać
  1. Legalny streaming FAME MMA
 5. FAME MMA gdzie obstawiać
  1. Typy FAME MMA
 6. FAMEMMA - gdzie kupić bilety
 7. FAME MMA 5 w LVBET
  1. Karta walk
 8. FAME MMA 4 w LVBET
 9. FAME MMA 3 w LV BET
 10. FAME MMA 2 w LV BET
 11. FAQ - najczęstsze pytania o Fame MMA
Kursy,, zakłady i bonusy na FAME MMA w LV BET
FAME MMA w LV BET

FAME MMA to powołana do życia w 2018 r. federacja mieszanych sztuk walki (Mixed Martial Arts), która zajmuje się organizacją gal MMA.

BONUS NA FAME MMA
Aktywuj pakiet premii pieniężnych z naszego linku

Co znaczy FAME MMA? W odróżnieniu od profesjonalnych federacji, jak KSW czy UFC, podczas imprez FAME MMA mierzą się ze sobą nie zawodowi sportowy (lub przynajmniej osoby, które dotychczas miały ze sportem coś wspólnego), ale celebryci, youtuberzy, influencerzy oraz inni przedstawiciele szeroko rozumianego show biznesu. Stąd właśnie nazwa FAME MMA (ang. fame znaczy "sławny").

Typy i kursy na FAME MMA Pewne sekcje u tego buka można typować za bonusPremia gotówkowa na start z kodem: LEGALSPORT
Typy i kursy na FAME MMA 
Pewne sekcje u tego buka można typować za bonus
Premia gotówkowa na start z kodem: LEGALSPORT
OBSTAWIAJ w

Jak dotąd odbyło się już kilka gali FAME MMA – pierwsza w czerwcu w 2018 r. w Koszalinie, druga – w październiku w Poznaniu, trzecia gala FAME MMA 3 odbyła się w marcu 2019 roku łódzkiej Atlas Arenie a ostatnia we wrześniu 2019 roku. W każdym z tych wydarzeń pierwszoplanową rolę sponsorską, promocyjną i bonusową odgrywał legalny bukmacher internetowy LVBET (Las Vegas Bet).

FAME MMA 7

Gala FAME MMA 6 okazała się, mimo problemów z koronawirusem, strzałem w dziesiątkę. Bukmacherscy gracze nie tylko oglądali zmagania youtuberów, influencerów oraz byłych sportowców, ale również bardzo chętnie obstawiali na nich zakłady bukmacherskie z okazałymi kursami. Niemal wszystkie kupony online były puszczane w LVBET. Dlatego też kolejna edycja FAME MMA niemal na 100% się odbędzie.

Kiedy odbędzie się kolejna edycja gali FAME MMA? Na razie nie ma oficjalnych informacji na ten temat, ale można spodziewać się, że zostanie ona zorganizowana pod koniec 2020 roku. Prawdopodobna data to październik lub listopad 2020. Gdzie będą walczyć zawodnicy? Lokalizacja nie jest znana. Być może będzie to jedno z większych polskich miast.

Co obstawiać do następnej gali?Sporty wirtualne to najlepsza alternatywa dla FAME MMAOdbierz bonus startowy z naszym kodem LEGALSPORT
Co obstawiać do następnej gali?
Sporty wirtualne to najlepsza alternatywa dla FAME MMA
Odbierz bonus startowy z naszym kodem LEGALSPORT
Graj w

Jeśli nie chcecie czekać z obstawianiem zakładów bukmacherskich do następnej gali FAME MMA, to w międzyczasie możecie typować wirtualne zakłady bukmacherskie w LVBET [ WIĘCEJ INFO O "VIRTUALS" TUTAJ ]. Obecnie u tego legalnego operatora zakładów internetowych można typować 7 dyscypliny sportowych: wirtualna piłka nożna, wirtualny tenis ziemny, wirtualne wyścigi konne oraz wirtualne wyścigi psów, wirtualny żużel, wirtualne kolarstwo i wirtualne zaprzęgi konne.

Dodatkowo u tego bukmachera z licencją obstawicie mnóstwo ciekawych typów internetowych z e-sportu, który zyskuje ogromną popularność w Polsce. Typy na e-sport znajdą się zaraz koło sportów wirtualnych. Obie zakładki znajdują się w menu głównym LVBET Zakłady Bukmacherskie.

FAME MMA 6

Gala FAME MMA 6, która zaplanowana jest na 28 marca 2020 roku, odbędzie się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Jest to bardzo dobra informacja dla bukmacherskich typerów, albowiem operator LVBET Zakłady Bukmacherskie wypuści w związku z tym na to wydarzenie ciekawe typy na MMA oraz wysokie kursy online, na których będzie można zarobić.

GALA FAME MMA ONLINEOferta na to wydarzenie dostępna jest tylko w Betclic+ bonusy za rejestrację z naszego linku
GALA FAME MMA ONLINE
Oferta na to wydarzenie dostępna jest tylko w Betclic
+ bonusy za rejestrację z naszego linku
GRAJ w

Ostatnie wydarzenia związane z epidemią koronawirusa storpedowały internetowe oferty legalnych polskich bukmacherów, tak więc pełnowartościowa oferta bukmacherska na FAME MMA 6 jest dla graczy niczym spełnienie marzeń. Organizatorzy zapewniają w swoich oświadczeniach, że ich "event", mimo wiadomych utrudnień, będzie stał na wysokim poziomie, tak więc już teraz warto zarejestrować się w LVBET z naszym kodem promocyjnym LEGALSPORT [ link do rejestracji u bukmachera ], który zapewnia dodatkowe korzyści finansowe.

Komunikat FAME MMA dotyczący gali:

„Ze względu na wprowadzenie stanu zagrożenia epidemicznego gala FAME MMA 6 odbędzie się wyjątkowo w studio, bez udziału publiczności.

Pragniemy zapewnić, że podjęliśmy wszelkie środki ostrożności, by dostosować produkcję do obecnych nakazów i zapewnić bezpieczeństwo osobom realizującym projekt (badania lekarskie, maseczki, rękawiczki, środki dezynfekujące, czyszczenie oktagonu przed i po każdej z walk).

Przez cały czas będzie nam towarzyszył wykwalifikowany zespół lekarski monitorujący stan zdrowia każdego z obecnych.”

Oczywiście gala odbędzie się w specjalnym studiu, bez udziału publiczności. W zamian kibice otrzymają dostęp do legalnej transmisji streamingowej w ramach PPV. Początkowo gala FAME MMA 6 miała się odbyć w Częstochowie, jednak ostatnie wydarzenia na świecie zmieniły wszystkie plany organizatorów.

Karta walk na FAME MMA 6

Rozpiska poszczególnych pojedynków prezentuje się naprawdę całkiem solidnie. Trzeba pamiętać, że w ramach FAME MMA odbywają się walki typu "freak fight". Oznacza to, że do oktagonu wchodzą celebryci, youtuberzy, influencerzy oraz inni przedstawiciele szeroko rozumianego show biznesu.

Karta walk i kursy na galę FAME MMA 6:
Pojedynek Kurs na "1" Kurs na "2" Gdzie obstawiać?
Kamila Smogulecka vs. Marta Linkiewicz 3,33 1,19 Kursy i typy znajdziesz w LVBET
Wojtek Gola vs. Marcin „Rafonix” Krasucki 1,35 2,45 Kursy i typy znajdziesz w LVBET
Piotr „Bestia” Piechowiak vs. Marcin Najman 1,91 1,62 Kursy i typy znajdziesz w LVBET
Mateusz „L Pro” Łapot vs. Jakub „Kubańczyk” Flas 6,70 1,01 Kursy i typy znajdziesz w LVBET
Maciek Rataj vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński 4,11 1,11 Kursy i typy znajdziesz w LVBET
Bartosz „Qbik” Kubik vs. Cyprian „Cypis” Racicki 1,53 2,07 Kursy i typy znajdziesz w LVBET
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs. Alan Kwieciński 3,55 1,15 Kursy i typy znajdziesz w LVBET
Maciej „Szewcu” Szewczyk vs. Dawid „Ambro” Ambroziak 1,80 1,72 Kursy i typy znajdziesz w LVBET

Od czasu do czasu pojawiają się również byli sportowcy, którzy mają za sobą profesjonalne walki. Najlepszym przykładem jest Marcin Najman. „El Testosteron” to były pięściarz, zawodnik mieszanych sztuk walki oraz kick-boxer. Co ciekawe, to on przyciąga największą uwagę bukmacherskich typerów.

Typy na FAME MMA

To właśnie na Marcina Najmana najczęściej stawiają obstawiający. Kurs bukmacherski oscylujący w granicach 1,60 wykorzystują oni na kuponach wielokrotnych (akumulowanych). Do tego typu na FAME MMA dokładają dodatkowo zwycięstwa „Qbika” z kursem 1,53 oraz Macieja Szewczyka z kursem 1,80. Kurs całkowity takie zakładu bukmacherskiego online to 4.46. Jeśli postawicie go na przykład za 50 zł, to wówczas staniecie przed szansą zgarnięcia 196.24 zł. Taki zakład internetowy możecie bez problemów postawić za bonus od pierwszego depozytu z naszym kodem do extra kasy: LEGALSPORT.

LVBET bonus MMA w wersji Fame

Na każdą z edycji FAME MMA legalny bukmacher LV BET przygotował specjalną promocję bukmacherską, dzięki której typujący to wydarzenie gracze mogli powiększyć swoje wygrane, stawiając w LV BET typy na zakłady FAME MMA. Przykładowo, z okazji FAME MMA 3 LV BET zaoferował typerom bonus 50% od każdego wygranego kuponu, spełniającego określone kryteria.

Zakłady bukmacherskie Betclic

Extra bonus na FAME MMA w Betclic powiększa wygrane!

Online rejestracja

Wystarczyło tylko postawić kupon kombi zawierający co najmniej trzy walki z gali, z łącznym kursem minimalnym 2,00 - w przypadku poprawnego wytypowania wyników spotkań gracz otrzymywał bonus 50% swojej wygranej (maksymalnie 50 zł). Można śmiało założyć, że taka sama lub podobny bonus LV BET na FAME MMA będzie dostępna dla graczy także przy okazji kolejnych gal FAME MMA.

Transmisja FAME MMA - gdzie oglądać

Jak oglądać Fame MMA? Wielbiciele sportowych zmagań celebrytów mogą nie tylko obstawiać walki FAME MMA u legalnego bukmachera LV BET, ale również oglądać poszczególne zmagania na żywo w internecie. Miłośników gali, którzy zastanawiają się, gdzie obejrzeć FAME MMA spieszymy poinformować, że zmagania w ramach FAME MMA online dostępne będą na oficjalnej stronie federacji FAME MMA w formie PPV (ang. Pay Per View). Transmisja na żywo FAME MMA dostępna jest na urządzeniach mobilnych i na desktopie, a dostęp można opłacić przez Paysafecard, Hotpay oraz PayPal.

Legalny streaming FAME MMA

Streaming FAME MMA dostępny będzie od godziny 20.00 na stronie internetowej LVBET i będzie dostępny dla użytkowników jeszcze przez 24 godziny po zakończeniu gali, dzięki czemu poszczególne walki będzie można prześledzić jeszcze raz.

FAME MMA gdzie obstawiać

Walki w ramach kolejnych gal FAME MMA można nie tylko oglądać, ale również obstawiać. Kursy i typy bukmacherskie na FAME MMA, począwszy od drugiej edycji gali, ma w swojej ofercie legalny bukmacher LV BET, będący również sponsorem FAME MMA. U tego operatora znajdziemy współczynniki bukmacherskie na wszystkie spotkania gali, a dodatkowo bonus bukmacherski, dzięki któremu zwiększymy swoje wygrane!

Typy FAME MMA

Gracze poszukują typów na gale FAME MMA również u innych legalnych polskich bukmacherów, wpisując m.in. "typy na FAME MMA STS" czy "FAME MMA Fortuna", jednak jak na razie tylko legalny bukmacher Betclic zdecydował się udostępnić typerom możliwość obstawiania zmagań polskich celebrytów i youtuberów. Nie jest wykluczone, że w przyszłości ulegnie to zmianie i również inni legalni bukmacherzy w Polsce zaoferują typerom typy na FAME MMA.

FAMEMMA - gdzie kupić bilety

Cieszące się olbrzymią popularnością gale FAME MMA odbywają się w kilkumiesięcznych odstępach i organizowane są w różnych miastach na terenie Polski. Dotychczas miały miejsce trzy edycje FAME MMA. Pierwsza z nich odbyła się 30 czerwca 2018 roku w Koszalinie, FAME MMA 2 miało miejsce 13 października 2018 w Hali Arena w Poznaniu, a gala FAME MMA 3 rozegrana została 30 marca 2019 w Atlas Arenie w Łodzi.

Czwarta edycja FAME MMA z 22 czerwca 2018 miała miejsce w Hali Sportowej w Częstochowie. Bilety na FAME MMA można było kupić na portalu ticketos. Tuż po zakończeniu poprzedniej edycji fani gali wpisywali w internecie "FAME MMA 4 bilety cena", trudno się więc dziwić, że wejściówki na FAME MMA już od momentu rozpoczęcia sprzedaży cieszą się dużą popularnością. Ceny biletów na FAME MMA to kwoty od 70 zł za najtańsze miejsca do 700 zł za miejscówki w loży VIP.

FAME MMA 5 w LVBET

Piąta gala z cyklu FAME MMA odbyła się 26 października 2019 roku w ERGO Arenie. Transmisja z gali zostanie przeprowadza tradycyjnie w systemie PPV. Największą gwiazdą zbliżającej się gali będzie Marcin Najman, który ma za sobą profesjonalne walki w boksie czy MMA.

Karta walk

Oferta bukmacherska na FAME MMA 5 jest dostępna u organizatora zakładów LVBET Zakłady Bukmacherskie. Poniżej w tabelce prezentujemy Wam zestaw wszystkich kursów bukmacherskich na galę FAME MMA 5.

Walka Kurs na zawodnika nr 1 Kurs na zawodnika nr 2 Bukmacher
Piotr Witczak vs Marcin Najman 3.60 1.25 LVBET
Szymon Kasprzyk vs Marcin Krasucki 1.14 5.00 LVBET
Marek Hoffman vs Marcin Malczyński 2.60 1.44 LVBET
Ewelina Kubiak vs Monika Godlewska 1.40 2.75 LVBET
Dawid Malczyński vs Tomasz Olejnik 1.07 7.10 LVBET
Kamil Stępiński vs Krystian Wilczak 2.80 1.38 LVBET
Kamil Hassi vs Oleh Riaszeńczew 1.44 2.60 LVBET
Marek Kruszel vs Mateusz Krzyżanowski 1.92 1.80 LVBET

Gracze najczęściej obstawiają zwycięstwo Marka Kruszela oraz Dawida Malczyńskiego. Dodatkowo bukmacherscy typerzy obstawiają triumf Moniki Godlewskiej, która zmierzy się z Eweliną Kubiak.

FAME MMA 4 w LVBET

Czwarta gala FAME MMA, zaplanowana na 22 czerwca 2019 roku w Hali Sportowej w Częstochowie, to nie tylko okazja do obejrzenia walk znanych celebrytów, ale również szansa na obstawianie ich zmagań u bukmachera. Typy i kursy bukmacherskie na FAME MMA znajdziemy w ofercie legalnego bukmachera LV BET, który, począwszy od drugiej edycji gali, jest sponsorem wydarzenia.

W ramach FAME MMA 4 zmierzą się ze sobą:

 • Marta "Linkmaster" Linkiewicz vs Aniela "Lil Masti" Bogusz
 • Michał "Boxdel" Baron va Jakub "Ochroniarz" Flas
 • Patryk "Kizo" Woziński vs Marcin "Makowski" Makowski
 • Dawid "Ambro" Ambroziak vs Kasjusz "Don Kasjo" Życiński
 • Adrian "Medusa" Salamon vs Piotr "Knaziuu" Knaś
 • Adrian "Polak" Polański vs Amadeusz "Ferrari" Roslik
 • Krystian "Jongmen" Brzeziński vs Kamil "Kasti" Stepiński

Wszystkie te walki można obstawiać w LV BET Zakłady Bukmacherskie - by zyskać pełen dostęp do oferty sportowej tego legalnego bukmachera, wystarczy tylko założyć konto bukmacherskie LV BET online - na przykład klikając w ten link aktywacyjny ==>  zakładam LV Konto  <==.

FAME MMA w LVBET
Gala walk Fame MMA

Na kogo warto postawić? Według analityków bukmachera w starciu Marty Linkiewicz z Anielą Bogusz większe szanse na zwycięstwo ma "Lil Masti" (kurs bukmacherski na Anielę Bogusz wynosi 1.3 do 3.25 na "Linkmaster", a walkę "Medusy" i "Knaziuu" z dużym prawdopodobieństwem wygra ten pierwszy (kursy odpowiednio 1.15 do 4.85). Wyrównane będą za to spotkania "Polaka" i "Ferrari" (kurs na zwycięstwo Polańskiego wynosi 1.92 do 1.8 na Roslika) oraz Ambroziaka i Zycińskiego (kursy bukmacherskie to odpowiednio 2.05 do 1.7). Po rozpoczęciu poszczególnych walk dostępne będą również w LV BET FAME MMA 4 zakłady na żywo.

FAME MMA 3 w LV BET

Bardzo interesująco przedstawiała się również karta walk FAME MMA 3. Podczas trzeciej edycji gali zmierzyli się ze sobą:

 • Szymon "Isamu" Kasprzyk - Daniel "DeeJay Pallaside" Pawlak (walka wieczoru)
 • Dawid Malczyński - Amadeusz "Ferrari" Roślik
 • Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Monika "Esmeralda" Godlewska
 • Piotr "Bonus BGC" Witczak - Szymon "Taxi Złotówka" Wrzesień
 • Filip "Filipek" Marcinek - Patryk "Ryba" Karaś
 • Dawid "Ambro" Ambroziak - Kasjusz "Don Kasjo" Życiński
 • Krystian "Krycha" Wilczak - Bartek "Ruby" Brzeziński
 • Łukasz "Boy Flash" Langowski - Marcin "Mnich Terminator" Wójcik
 • Kamil Hassan - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka

Oczywiście wszystkie walki można było obstawiać u legalnego bukmachera LV BET, który oferował atrakcyjne kursy bukmacherskie FAME MMA 3 także są ciekawe. Według legalnego bukmachera, wyrównane miało być starcie kobiet: kurs bukmacherski na zwycięstwo Marty Linkiewicz wynosił 1.7, a  na wygraną Moniki Godlewskiej – 2.07. U panów interesująco zapowiadała się walka Marcinek – Karaś. LV BET przewidywał w tym przypadku zwycięstwo Marcinka (kurs na "Filipka" to 1.5 wobec 2.45 na Karasia).

FAME MMA 2 w LV BET

Legalny bukmacher LV BET wraz z drugą edycją gali FAME MMA rozpoczął sponsoring sportowy tego wydarzenia, udostępniając równocześnie swoim graczom kursy bukmacherskie i typy na FAME MMA 2.

Jedną z walk FAME MMA 2 było starcie kontrowersyjnego youtubera Daniela Zwierzyńskiego z jego internetowym wrogiem Marcinem Krasuckim. W LV BET kursy bukmacherskie na FAME MMA wskazywały jako faworyta Marcina Krasuckiego – kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.44 wobec 2.55 na wygraną Zwierzyńskiego, i faktycznie pojedynek zakończył się przewidzianym przez bukmachera wynikiem. W innej walce mierzyli się Dawid "Surfer" Ozdoba oraz "AdBuster" Marek Hoffman. W przypadku zwycięstwa pierwszego z nich można było zarobić 4 zł za każdą postawioną złotówkę, kurs na Hoffmana wynosił 1.17. Tu również przewidywania bukmachera okazały się słuszne - Hofmann wygrał walkę przez TKO w pierwszej rundzie.

FAQ - najczęstsze pytania o Fame MMA

Dla Waszej wygody zbieramy pytania związane z FAME MMA wspieranymi przez LVBET Zakłady Bukmacherskie. Wszystkie sugestie i wątpliwości znajdziecie w odpowiedziach na pytania, opracowywane przez redakcję serwisu oraz specjalistów rynku internetowych zakładów sportowych w w Polsce.

1. Czy LVBET przygotowuje bonusy na każde zawody FAMEMMA?

Tak, LVBET Zakłady Bukmacherskie jako sponsor główny dla nowych i stałych grających ma w ofercie atrakcyjne bonusy i nagrody na każdą galę FameMMA. Takie bonusy są w przedziale od 10 zł, 20 zł do 50 zł w zależności od profilu grającego, kursu kuponu, stawki i promocji na poszczególnych zawodników MMA.

2. Czy kod promocyjny FameMMA jest taki sam jak startowy?

Kod promocyjny na FameMMA jest tym samym kodem bonusowym (ten kod LVBET to: LEGALSPORT) co kod stosowany w standardowej rejestracji w LVBET. Różnica może być taka, że z okazji walk FameMMA bukmacher internetowy LVBET może dorzucić dodatkowy bonus dla nowych klientów. Tradycyjnie zarówno bonus jak i kod z tej wyjątkowej celebryckiej gali będzie w wariancie VIP - czyli dodatkowymi korzyściami (tu więcej o powitalnym VIPbonus LVBET). Sprawdzajcie aktualne promocje w dziale bonusów LVBET.

3. Który bukmacher ma ofertę na FAME MMA?

Ofertę bukmacherską i kursy na FAME MMA posiada tylko bukmacher internetowy Betclic. U żadnego innego operatora zakładów online nie znajdziecie pewnych typów na tę galę mieszanych sztuk walki.

4. Czy FAME MMA 6 się odbędzie?

Tak, organizatorzy gali zadecydowali, że zmagania w ramach FAME MMA 6 odbędą się zgodnie z planem. Wszystkie walki wpisane na kartę walk zostaną przeprowadzone. Zmieni się tylko formuła (gala, ze względu na koronawirusa, odbędzie się bez publiczności), tak więc zachęcamy Was do bezpłatnej rejestracji w LVBET z naszym kodem do bonusów na FAME MMA 6. Pakiet premii na start aktywować można po użyciu kodu: LEGALSPORT.

Komentarze (2)
FAME MMA w LVBET
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Najman
skomentowano ponad miesiąc temu
Może Najmana trzeba zaprosić na tę galę - powalczyłby chłopak i może by coś w końcu wygrał hahah xD Jak bedzie walczył, to stawiam całą kasę z bonusu i salda hahahha
Marcin
skomentowano ponad miesiąc temu
no i stało się - Najman dostał szanse na V Famemma - brawo wy!

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.