poniedziałek, 20 września 2021
Najnowsze: Typy na mecz Chicago Fire - New England Revolution

Jak odebrać bonus powitalny w TOTALbet?

TOTALbet bonus na start - jak odebrać bonus 100% i 2x freebet - 5050 zł. Szybki odbiór pakietu powitalnego TOTALbet z kodem promocyjnym na wrzesień 2021

Odbieram bonus Totalbet - 5050 zł Za kod promocyjny freebet 50 zł - użyj LEGALSPORT na totalbet.pl
Spis treści
Rozwiń
 1. Bonus TOTALbet z kodem promocyjnym
  1. Extra freebet z kodem rejestracyjnym
  2. Nagroda za kod
 2. Bonus dla nowych graczy TOTALbet – jak go odebrać?
 3. Warunki regulaminowe odbioru bonusu
  1. Odbiór bonusu tylko dla 18+
 4. Czy warto odebrać bonus na start z kodem
  1. Bonus TOTALbet i kody do innych bonusów powitalnych
 5. Na co wykorzystać bonus na start z kodem
 6. FAQ - najczęstsze pytania bonus z TOTALbet
 7. Warto wiedzieć o odbiorze bonusu powitalnego TOTALbet
Jak odebrać bonus na start w TOTALbet - instrukcja z użyciem promocyjnego kodu
Bonus powitalny w TOTALbet – w jaki sposób go odebrać?

Warszawski licencjonowany bukmacher ma do zaproponowania wiele atrakcyjnych ofert promocyjnych i bonusów bukmacherskich.

Rejestracja w totalbet z kodem
Aktualny kod do bonusu na wrzesień 2021: LEGALSPORT

Stali gracze mogą skorzystać z wielu ciekawych propozycji, wśród których znajduje się m.in. Total bonus, w którym liczba postawionych spotkań decyduje o powiększeniu całej wygranej maksymalnie nawet o 30%, oraz Safebet, gdzie można zabezpieczyć swój kupon przed stratą pieniędzy.

Z kolei dla nowych graczy TOTALbet Zakłady Bukmacherskie przygotował atrakcyjny bonus na start – podwojenie pierwszego depozytu pieniężnego do kwoty 5000 zł (razem masz 10 000 zł) i freebet 50 zł (za kod LEGALSPORT). Jak można taki bonus odebrać? Sprawdzamy!

Bonus TOTALbet z kodem promocyjnym

Legalny bukmacher internetowy TOTALbet dobrze przemyślał swoją ofertę powitalną dla nowych klientów. Każdy nowy gracz, który zarejestruje darmowe konto typerskie na stronie internetowej Totalbet.pl, może odebrać bonus 100%, czyli podwojenie pierwszego depozytu, aż do kwoty 5000 zł. Oznacza to, że po zasileniu naszego bankrollu drugie tyle, ile wpłaciliśmy, otrzymamy gratis od bukmachera.

Extra bonus powitalny w TOTALbet z kodem promocyjnym:
+ bonus 100% od wpłaty do 5000 zł
+ freebet urodzinowy
+extra freebet 50 zł za kod promocyjny

Idę do TOTALbet.pl

Drugim elementem oferty powitalnej w TOTALbet online jest darmowy zakład bukmacherski 50 zł. Możecie go wykorzystać na dowolne sporty z oferty bukmacherskiej TOTALbet, z wyłączeniem sportów wirtualnych. Za swój freebet możecie postawić kupon SOLO lub AKO, którego minimalny kurs to 2.0.

Co szczególnie ważne, wygrana z darmowego zakładu nie jest objęta warunkami obrotu bonusem - oznacza to, że jeśli Wasz kupon okaże się trafiony, to wygrane pieniądze możecie od razu wypłacić na swój rachunek bankowy!

Extra freebet z kodem rejestracyjnym

Warto jednak wiedzieć, że standardowy bonus powitalny w TOTALbet może być jeszcze powiększony! Oprócz bonusu 100% oraz freebetu możemy otrzymać dodatkowy darmowy bonus bukmacherski 50 zł, podnosząc tym samym wartość premii za rejestrację do łącznej kwoty nagród 5050 zł. Wszystkie dodatkowe bonusy można wykorzystać na dowolne sporty z oferty bukmacherskiej TOTALbet, która w niczym nie ustępuje największym polskim legalnym bukom internetowym, takim jak STS, Fortuna czy LVBET.

Nagroda za kod

By skorzystać z tej atrakcyjnej promocji wystarczy tylko podczas rejestracji konta typerskiego wykorzystać nasz unikalny kod polecający do legalnego bukmachera TOTALbet - hasło kodu brzmi LEGALSPORT i należy je wpisać lub wkleić w pole "Kod promocyjny"na formularzu podczas zapisywania się do grona klientów. Dodatkowy freebet również nie jest objęty warunkami obrotu bonusem, musicie jednak pamiętać, że oba darmowe zakłady będą dostępne dopiero po dokonaniu pełnej rejestracji i weryfikacji Waszego konta typerskiego (posiadając konto tymczasowe TOTALbet możecie skorzystać tylko z bonusu 100%).

Bonus dla nowych graczy TOTALbet – jak go odebrać?

Jak w przypadku każdego bukmachera, bonus na start w TOTALbet skierowany jest do nowych graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u tego operatora. Jeżeli chcesz stawiać zakłady wzajemne właśnie u tego buka i zgarnąć składający się z dwóch części bonus powitalny, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami. Wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków by podwojenie pierwszego depozytu oraz darmowy zakład 50 zł trafiły na Twoje konto, z naszego tekstu dowiesz się również, co zrobić, by bonusowe środki móc wypłacić na swoje konto bankowe.

Na początku musisz zarejestrować swoje darmowe konto gracza na stronie internetowej bukmachera. By rozpocząć proces rejestracyjny, który jest bardzo prosty i nie powinien Ci zająć więcej niż kilka minut, kliknij w poniższą infografikę – przekieruje Cię ona bezpośrednio do serwisu www, gdzie od razu znajdziesz się na stronie powitalnej formularza rejestracyjnego. Pamiętaj, by przy rejestracji wpisać / wkleić nasz unikalny kod promocyjny LEGALSPORT, z którym możesz zgarnąć podwyższony bonus powitalny, czyli bonus 100% i aż 50 zł w darmowym freebecie bez depozytu. 

Odbiór ponadstandardowego bonusu na start w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie - infografika
Jak odebrać bonus powitalny TOTALbet z kodem promocyjnym

Po prawidłowym wypełnieniu formularza i aktywacji konta musisz dokonać pierwszej wpłaty na konto bukmachera - minimalna kwota wpłaty to 1 zł. Oczywiście w ramach pierwszego depozytu można wpłacić kwotę 500 zł, wtedy można zdobyć zdublowany bonus, który jest przewidziany w tej promocji, co w sumie da nam 1 000 zł na typowanie zakładów wzajemnych. Następni musisz aktywować bonus – by to zrobić, należy jednokrotnie obrócić kwotę depozytu. Jeśli więc wpłaciłeś 500 zł, musisz postawić zakłady za 500 zł. W ramach tej kwoty trzeba postawić dwa różne kupony (możesz też więcej) i każdy z nich musi mieć kurs ogólny 2.00 lub wyższy – po spełnieniu tych warunków teraz środki z promocji powinny pojawić się na Twoim koncie bonusowym.

By kwotę bonusu wypłacić na swoje konto bankowe, obróć sześciokrotnie przyznanym bonusem – każdy kupon musi składać się z przynajmniej trzech zdarzeń, z czego każdy mecz nie może posiadać kursu niższego od 1.20. Wybierz takie spotkania, aby kurs ogólny całego kuponu równał się 2.00 (może być wyższy) – przeciwnym wypadku zakład nie będzie brany pod uwagę przy rozliczeniu obrotu.

BONUSY DLA GRACZY W TOTALBET
Zestawienie najczęściej wybieranych nagród i premii

By zgarnąć drugą część bonusu powitalnego, czyli freebet za 50 zł, musisz przekształcić swoje konto tymczasowe w standardowe konto bukmacherskie. By to zrobić, zaloguj się do panelu i uzupełnij brakujące dane, w tym numer rachunku bankowego na które TOTALbet będzie wypłacał Twoje wygrane, oraz prześlij wyraźne skany lub zdjęcia dokumentu tożsamości. Następnie poczekaj na weryfikację Twoich danych przez bukmachera - po ich sprawdzeniu i zatwierdzeniu na Twoim koncie automatycznie pojawi się darmowy zakład 50 zł, który możesz wykorzystać na postawienie dowolnego zakładu z oferty bukmachera TOTALbet.

Warunki regulaminowe odbioru bonusu

Zasady i warunki odbioru bonusu powitalnego w TOTALbet online są bardzo proste. By odebrać pakiet korzyści premiowych dla nowych graczy, wystarczy tylko zarejestrować swoje konto typerskie w TOTALbet - możecie to zrobić zarówno na stronie internetowej tego legalnego buka online, jak i w aplikacji mobilnej TOTALbet na smartfony i tablety. Dzięki uproszczonemu formularzowi rejestracyjnemu proces zakładania konta to tylko parę minut - na etapie rejestracji nie musicie bowiem podawać numeru swojego rachunku bankowego ani przesyłać skanu dokumentu tożsamości, co znacznie uproszcza procedurę (tu dowiecie się  jak założyć konto bukmacherskie w TOTALbet z kodem ).

Odbiór bonusu tylko dla 18+

By założyć konto i odebrać bonus na start w TOTALbet musicie mieć ukończone 18 lat - to jeden z najważniejszych warunków regulaminowych, ponieważ zakłady bukmacherskie w Polsce są dostępne tylko dla osób pełnoletnich. Musicie też pamiętać, by podczas rejestracji zaznaczyć pole "Chcę otrzymać bonus 100% od wpłaty", które znajduje się w dolnej części formularza - to warunek konieczny, by buk przypisał do Waszego konta podwojenie pierwszej wpłaty. Nie zapomnijcie również o wpisaniu kodu polecającego do LEGALSPORT w pole "Kod promocyjny" - tylko z tym kodem otrzymacie ponadstandardowy bonus powitalny, czyli nawet 5050 zł na start.

Jak widać, warunki odbioru bonusu powitalnego TOTALbet online z kodem rejestracyjnym są naprawdę bardzo proste i przejrzyste, dzięki czemu poradzi sobie z nimi nawet początkujący typer. By przekonać się, że warto skorzystać z atrakcyjnego pakietu nagród i zgarnąć maksymalny zestaw korzyści za rejestrację z kodem polecającym do TOTALbet, warto zerknąć do poniższej tabeli. Zebraliśmy w niej informacje o średnich wygranych, uzyskanych za freebet 50 zł w TOTALbet. Jak widać, dodatkowe 50 zł gratis może się przełożyć na naprawdę konkretne wygrane!

Wygrane bukmacherskie na 2021 rok za freebet 50 zł w TOTALbet 
Miesiąc odbioru bonusu Średnie wygrane bukmacherskie za darmowy zakład 50 zł
Styczeń 2021 r. 90 zł
Luty 2021 r. 120 zł
Marzec 2021 r. 95 zł
Kwiecień 2021 r. 45 zł
Maj 2021 r. 70 zł
Czerwiec 2021 r. 40 zł
Lipiec 2021 r. 80 zł
Sierpień 2021 r. 40 zł
Wrzesień 2021 r. 70 zł
Październik 2021 r. 90 zł
Listopad 2021 r. 100 zł
Grudzień 2021 r. 150 zł

Czy warto odebrać bonus na start z kodem

Tak, z całą pewnością warto odebrać powitalny pakiet korzyści, przygotowany dla nowych graczy przez legalnego bukmachera internetowego TOTALbet. Podstawową zaletą bonusu na start w TOTALbet online jest jego optymalna wysokość - bukmacher podwaja naszą pierwszą wpłatę do 5000 zł, a zdecydowana większość graczy w ramach pierwszego depozytu przelewa na konto bukmachera od 50 do 400 zł. Wszyscy gracze mogą więc skorzystać z powitalnej premii TOTALbet, uzyskując podwojenie wpłaconej kwoty.

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie - kod do odbioru bonusu 520 zł na start
Kod promocyjny do odbioru bonusu powitalnego w TOTALbet

Zdecydowaną zaletą oferty powitalnej w zakładach bukmacherskich TOTALbet są również bardzo proste i przejrzyste warunki odbioru bonusu na start, a także warunki obrotu bonusem. Co ważne, w przypadku darmowych zakładów bukmacherskich 50 zł nie są one w ogóle objęte warunkami obrotu - oznacza to, że sami możemy zdecydować, czy wygraną z freebetu TOTALbet chcemy od razu wypłacić na nasze konto bankowe, czy przeznaczyć ją na dalszą grę.

To rzadko spotykana sytuacja, ponieważ w zdecydowanej większości legalni bukmacherzy internetowi wymagają dokonania co najmniej jednokrotnego obrotu bonusem. Z całą pewnością więc warto skorzystać z pakietu na start w TOTALbet i odebrać ponadstandardowy bonus z naszym kodem rejestracyjnym, który brzmi LEGALSPORT.

Bonus TOTALbet i kody do innych bonusów powitalnych

Legalny bukmacher internetowy przygotował dla nowych graczy bardzo korzystny bonus powitalny o optymalnej wysokości i z bardzo prostymi warunkami odbioru. Warto jednak pamiętać, że również inni polscy operatorzy zakładów sportowych online mają dla typerów dopracowane i przemyślane bonusy powitalne, które dodatkowo można powiększyć, stosując nasz wyjątkowy kod promocyjny LEGALSPORT (kod działa u każdego legalnego bukmachera online w Polsce - tylko w Betclic nasz kod brzmi LEGALSPORTPL). By się o tym przekonać, wystarczy zajrzeć do poniższej tabeli, gdzie zebraliśmy ponadstandardowe bonusy powitalne u legalnych polskich bukmacherów online z naszym kodem rejestracyjnym.

Zakłady bukmacherskie

Bonus za kod promocyjny

Kod na 2021

STS Zakłady Bukmacherskie

1279 zł  +79 zł ekstra

Odkryj

Fortuna Zakłady Bukmacherskie

1145 zł  +25 zł 

Odkryj

forBET Zakłady Bukmacherskie

2120 zł  +120 zł 

Odkryj

Totolotek Zakłady Bukmacherskie

574 zł   +74 zł 

Odkryj

LVBET Zakłady Bukmacherskie

1590 zł  +90 zł 

Odkryj

eWinner Zakłady Bukmacherskie

655 zł  +155 zł 

Odkryj

PZBuk Zakłady Bukmacherskie

200 zł

Odkryj

Milenium Zakłady Bukmacherskie

1030 zł +30 zł 

Odkryj

Totalbet Zakłady Bukmacherskie

5050 zł +50 zł 

Odkryj

Betclic Zakłady Bukmacherskie

550 zł  +50 zł 

Odkryj

eToto Zakłady Bukmacherskie

200 zł

Odkryj

Betfan Zakłady Bukmacherskie

3100 zł  +100 zł ekstra

Odkryj

Na co wykorzystać bonus na start z kodem

Bonus powitalny TOTALbet online możemy przeznaczyć na dowolne sporty z oferty bukmacherskiej tego legalnego polskiego bukmachera internetowego. Oznacza to, że na naszych kuponach bukmacherskich mogą się znaleźć zarówno najpopularniejsze dyscypliny, jak np. koszykówka, piłka nożna czy tenis, jak i mniej rozpowszechnione w naszym kraju sporty, w tym darts, golf czy krykiet.

Jeśli nie wiecie, na co przeznaczyć swój darmowy zakład bukmacherski za kod bonusowy w TOTALbet, poniżej przedstawiamy Wam przykładowy kupon, spełniający warunki promocji. Jak widzicie, Wasz freebet może przynieść Wam konkretne wygraną wygraną, która - co ważne - nie jest objęta warunkami obrotu!

Przykładowy kupon bukmacherski za freebet 50 zł w TOTALbet:

Lech Poznań vs Zagłębie Lublin, Ekstraklasa, typ 1, kurs - 2.02
Borussia Dortmund vs Vfl Wolfsburg, Bundesliga, typ 1, kurs - 1.50
Watford Fc vs Bournemouth, Premier League, typ 1, kurs - 2.22
Hellas Verona vs Sassuolo, Serie A, typ 1, kurs - 2.55

------------------------------------------------------------
Kurs całkowity kuponu: 17.15 | Stawka kuponu: 10 zł | Ewentualna wygrana: 161.48 zł
>>>Chcę postawić podobny kupon za darmo w TOTALbet<<<

FAQ - najczęstsze pytania bonus z TOTALbet

Odbiór bonusu powitalnego TOTALbet z kodem promocyjnym jest bardzo prosty i intuicyjny. Ponieważ jednak na forach bukmacherskich pojawiają się pytania, dotyczące bonusu na start, nasi eksperci przygotowali na nie odpowiedzi.

1. Co zawiera bonus powitalny TOTALbet?

Promocja powitalna dla nowych klientów z kodem promocyjnym w TOTALbet składa się aż z trzech bonusów. Jest to podwojenie pierwszego depozytu (tzw. TOTALbet bonus 100%) maksymalnie do kwoty 5000 zł, a także dwa darmowe zakłady bukmacherskie 50 zł i urodzinowy. Łącznie możemy więc odebrać na start nawet 5050 zł extra do wykorzystania na dowolne zakłady bukmacherskie z oferty sportowej TOTALbet online.

2. Czy do odbioru bonusu potrzebny jest kod promocyjny?

By skorzystać z ponadstandardowej promocji powitalnej, czyli zgarnąć dodatkowy freebet 50 zł i powiększyć swój całkowity bonus na start do 5050 zł, należy wpisać przy rejestracji nasz specjalny kod promocyjny do operatora TOTALbet - hasło kodu brzmi LEGALSPORT. Tylko z tym kodem otrzymacie podwyższony pakiet powitalny na typowanie zakładów sportowych w aplikacji mobilnej i na stronie www legalnego bukmachera TOTALbet.

3. Jakie są dodatkowe korzyści do odbioru za kod bonusowy?

Dodatkowe korzyści za wykorzystanie kodu polecającego do TOTALbet (hasło kodu to LEGALSPORT) to przede wszystkim dodatkowy darmowy zakład bukmacherski 50 zł, który można wykorzystać na obstawianie dowolnych typów. Oczywiście na tym korzyści dodatkowe się nie kończą: rejestrując darmowe konto typerskie TOTALbet online z kodem promocyjnym zyskujemy też dostęp do pełnej oferty bonusowej i promocyjnej u tego legalnego bukmachera internetowego. Możemy więc korzystać z atrakcyjnej promocji Totalboost, zwiększającej wygrane  z kuponów AKO, a także zgarniać dodatkowe bonusy w Sklepie Gracza i powiększać swój bankroll dzięki promocjom okazjonalnym z okazji najważniejszych sportowych wydarzeń (np. bonus na Ligę Mistrzów, promocja na mecze NBA, bonusy na Ekstraklasę).

4. Czy wszystkie bonusy mogę odebrać po szybkiej rejestracji?

Nie, zakładając konto tymczasowe TOTALbet możesz skorzystać tylko z bonusu 100% od pierwszej wpłaty. By zyskać dostęp do freebetów, należy przeprowadzić pełną rejestrację konta - możemy to zrobić w dowolnym momencie, zarówno bezpośrednio po założeniu konta, jak i później. Warto tylko pamiętać, że nasze konto tymczasowe w TOTALbet jest ważne tylko przez 90 dni - po tym czasie zostaje zablokowane do momentu przekształcenia go w konto standardowe, dlatego polecamy uzupełnić wszystkie wymagane dane jak najszybciej.

Warto wiedzieć o odbiorze bonusu powitalnego TOTALbet

 • Legalny bukmacher internetowy TOTALbet przygotował dla graczy bardzo atrakcyjny bonus powitalny: podwojenie pierwszej wpłaty do 5000 zł oraz dwa freebety po 50 zł i 5 zł
 • Odbiór ponadstandardowej oferty powitalnej w TOTALbet online jest bardzo prosty i intuicyjny: by skorzystać z promocji na start, wystarczy tylko zarejestrować darmowe konto typerskie i dokonać pierwszego depozytu.
 • By odebrać freebety TOTALbet wymagana jest pełna weryfikacja konta, należy więc podać numer rachunku bankowego i przesłać skany lub zdjęcia dokumentu tożsamości (dowód lub paszport). Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych danych oraz weryfikacji ich przez bukmachera, darmowe zakłady bukmacherskie na kwotę 50 zł zostaną automatycznie dopisane do naszego konta gracza.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Jak odebrać bonus powitalny w TOTALbet?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.