środa, 17 sierpnia 2022
Najnowsze: Manchester United - Liverpool | Typy

Bonus powitalny w TOTALbet - jak odebrać

TOTALbet bonus na start - jak odebrać pakiet 5239 zł. Szybki odbiór pakietu powitalnego TOTALbet z kodem promocyjnym na sierpień 2022

Z kodem pakiet 5239 zł - użyj LEGALSPORT na totalbet.pl
Spis treści
Rozwiń
 1. Bonus TOTALbet z kodem promocyjnym
  1. Nagroda za kod
 2. Bonus dla nowych graczy TOTALbet – jak go odebrać?
 3. Warunki regulaminowe odbioru bonusu
  1. Odbiór bonusu tylko dla 18+
 4. Czy warto odebrać bonus na start z kodem
  1. Bonus TOTALbet i kody do innych bonusów powitalnych
 5. Na co wykorzystać bonus na start z kodem
 6. FAQ - najczęstsze pytania bonus z TOTALbet
Bonus powitalny TOTALbet
TOTALbet Zakłady Bukmacherskie
 • Podwojenie depozytu do max. 5000 zł
 • Paczka freebetów 39 zł za rejestrację
 • Zakład bez ryzyka 200 zł
 • Mega nielimitowana gra bez podatku

5239 zł

TOTALbet kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
TOTALbet kod promo: LEGALSPORT

Warszawski licencjonowany bukmacher ma do zaproponowania wiele atrakcyjnych ofert promocyjnych i bonusów bukmacherskich.

Jak odebrać bonus na start w TOTALbet - instrukcja z użyciem promocyjnego kodu
Bonus powitalny w TOTALbet – w jaki sposób go odebrać?

Stali gracze mogą skorzystać z wielu ciekawych propozycji, wśród których znajduje się m.in. Total bonus, w którym liczba postawionych spotkań decyduje o powiększeniu całej wygranej maksymalnie nawet o 30%, oraz liczne promocje okazjonalne na medialne wydarzenia sportowe..

Rejestracja w totalbet z kodem
Aktualny kod do bonusu na sierpień 2022: LEGALSPORT

Z kolei dla nowych graczy TOTALbet Zakłady Bukmacherskie przygotował atrakcyjny bonus na start – to podwojenie depozytu do max. 5000 zł, bonus bez ryzyka 200 zł oraz freebet 39 zł za rejestrację oraz mega nielimitowana gra bez podatku z kodem LEGALSPORT. Jak można taki bonus odebrać? Sprawdzamy!

Bonus TOTALbet z kodem promocyjnym

Legalny bukmacher internetowy TOTALbet dobrze przemyślał swoją ofertę powitalną dla nowych klientów. Każdy nowy gracz, który zarejestruje darmowe konto typerskie na stronie internetowej Totalbet.pl, może odebrać bonus 100% od depozytu 5000 zł. Oznacza to, że po zasileniu naszego bankrollu drugie tyle, ile wpłaciliśmy, otrzymamy gratis od bukmachera.

Extra bonus powitalny w TOTALbet z kodem promocyjnym:

podwojenie depozytu do max. 5000 zł, bonus bez ryzyka 200 zł oraz freebet 39 zł za rejestrację oraz mega nielimitowana gra bez podatku
Idę do TOTALbet.pl

Drugim elementem oferty powitalnej w TOTALbet online jest zestaw freebetów powitalnych 39 zł Możecie go wykorzystać na dowolne sporty z oferty bukmacherskiej TOTALbet, z wyłączeniem sportów wirtualnych. Za swój freebet możecie postawić kupon SOLO lub AKO (minimalny kurs łączny kuponu 2.00, czas na wykorzystanie 7 dni).

Co szczególnie ważne, wygrana z darmowego zakładu nie jest objęta warunkami obrotu bonusem - oznacza to, że jeśli Wasz kupon okaże się trafiony, to wygrane pieniądze możecie od razu wypłacić na swój rachunek bankowy!

Nagroda za kod

By skorzystać z tej atrakcyjnej promocji wystarczy tylko podczas rejestracji konta typerskiego wykorzystać nasz unikalny kod polecający do legalnego bukmachera TOTALbet - hasło kodu brzmi LEGALSPORT i należy je wpisać lub wkleić w pole "Kod promocyjny"na formularzu podczas zapisywania się do grona klientów. Dodatkowy freebet również nie jest objęty warunkami obrotu bonusem, musicie jednak pamiętać, że oba darmowe zakłady będą dostępne dopiero po dokonaniu pełnej rejestracji i weryfikacji Waszego konta typerskiego (posiadając konto tymczasowe TOTALbet możecie skorzystać tylko z bonusu 100%).

Bonus dla nowych graczy TOTALbet – jak go odebrać?

Jak w przypadku każdego bukmachera, bonus na start w TOTALbet skierowany jest do nowych graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u tego operatora. Jeżeli chcesz stawiać zakłady wzajemne właśnie u tego buka i zgarnąć składający się z dwóch części bonus powitalny, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami. Wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków by bonusy trafiły na Twoje konto, z naszego tekstu dowiesz się również, co zrobić, by bonusowe środki móc wypłacić na swoje konto bankowe.

Na początku musisz zarejestrować swoje darmowe konto gracza na stronie internetowej bukmachera. By rozpocząć proces rejestracyjny, który jest bardzo prosty i nie powinien Ci zająć więcej niż kilka minut, kliknij w poniższą infografikę – przekieruje Cię ona bezpośrednio do serwisu www, gdzie od razu znajdziesz się na stronie powitalnej formularza rejestracyjnego. Pamiętaj, by przy rejestracji wpisać / wkleić nasz unikalny kod promocyjny LEGALSPORT, z którym możesz zgarnąć podwyższony bonus powitalny. 

Rejestracja z kodem LEGALSPORT - warunek odbioru bonusu na start

Po prawidłowym wypełnieniu formularza i aktywacji konta musisz dokonać pierwszej wpłaty na konto bukmachera - minimalna kwota wpłaty to 1 zł. Oczywiście w ramach pierwszego depozytu można wpłacić kwotę 500 zł, wtedy można zdobyć zdublowany bonus, który jest przewidziany w tej promocji, co w sumie da nam 1 000 zł na typowanie zakładów wzajemnych. Następni musisz aktywować bonus – by to zrobić, należy jednokrotnie obrócić kwotę depozytu. Jeśli więc wpłaciłeś 500 zł, musisz postawić zakłady za 500 zł. W ramach tej kwoty trzeba postawić dwa różne kupony (możesz też więcej) i każdy z nich musi mieć kurs ogólny 2.00 lub wyższy – po spełnieniu tych warunków teraz środki z promocji powinny pojawić się na Twoim koncie bonusowym.

By kwotę bonusu wypłacić na swoje konto bankowe, musisz spełnić proste warunki obrotowe:

 • minimalny kurs pojedynczej selekcji 1.25
 • minimalny kurs łączny całego kuponu to 2.45

Bonus TOTALbet ma innowacyjne zasady obrotu bonusem 4x4 (4-krotny obrót na kuponach z 4 zdarzeniami) . W związku z tym  jednokrotny obrót depozytem uwalnia 25% lub 20% bonusu zależnie od wybranej opcji.

BONUSY DLA GRACZY W TOTALBET
Extra promocje do odbioru z kodem LEGALSPORT

By zgarnąć drugą część bonusu powitalnego, czyli freebet za rejestrację musisz przekształcić swoje konto tymczasowe w standardowe konto bukmacherskie. By to zrobić, zaloguj się do panelu i uzupełnij brakujące dane, w tym numer rachunku bankowego na które TOTALbet będzie wypłacał Twoje wygrane, oraz prześlij wyraźne skany lub zdjęcia dokumentu tożsamości. Następnie poczekaj na weryfikację Twoich danych przez bukmachera - po ich sprawdzeniu i zatwierdzeniu na Twoim koncie automatycznie pojawi się freebet za rejestrację, który możesz wykorzystać na postawienie dowolnego zakładu z oferty bukmachera TOTALbet.

Warunki regulaminowe odbioru bonusu

Zasady i warunki odbioru bonusu powitalnego w TOTALbet online są bardzo proste. By odebrać pakiet korzyści premiowych dla nowych graczy, wystarczy tylko zarejestrować swoje konto typerskie w TOTALbet - możecie to zrobić zarówno na stronie internetowej tego legalnego buka online, jak i w aplikacji mobilnej TOTALbet na smartfony i tablety. Dzięki uproszczonemu formularzowi rejestracyjnemu proces zakładania konta to tylko parę minut - na etapie rejestracji nie musicie bowiem podawać numeru swojego rachunku bankowego ani przesyłać skanu dokumentu tożsamości, co znacznie uproszcza procedurę (tu dowiecie się  jak założyć konto bukmacherskie w TOTALbet z kodem ).

Odbiór bonusu tylko dla 18+

By założyć konto i odebrać bonus na start w TOTALbet musicie mieć ukończone 18 lat - to jeden z najważniejszych warunków regulaminowych, ponieważ zakłady bukmacherskie w Polsce są dostępne tylko dla osób pełnoletnich. Musicie też pamiętać, by podczas rejestracji zaznaczyć pole "Chcę otrzymać bonus", które znajduje się w dolnej części formularza - to warunek konieczny, by buk przypisał do Waszego konta podwojenie pierwszej wpłaty. Nie zapomnijcie również o wpisaniu kodu polecającego do LEGALSPORT w pole "Kod promocyjny" - tylko z tym kodem otrzymacie ponadstandardowy bonus powitalny.

Jak widać, warunki odbioru bonusu powitalnego TOTALbet online z kodem rejestracyjnym są naprawdę bardzo proste i przejrzyste, dzięki czemu poradzi sobie z nimi nawet początkujący typer. By przekonać się, że warto skorzystać z atrakcyjnego pakietu nagród i zgarnąć maksymalny zestaw korzyści za rejestrację z kodem polecającym do TOTALbet, warto zerknąć do poniższej tabeli. Zebraliśmy w niej informacje o średnich wygranych, uzyskanych za freebet w TOTALbet. Jak widać, dodatkowa kasa może się przełożyć na naprawdę konkretne wygrane!

Wygrane bukmacherskie na 2022 rok za freebet 39 zł w TOTALbet 
Miesiąc odbioru bonusu Średnie wygrane bukmacherskie za darmowy zakład 50 zł
Styczeń 2022 r. 90 zł
Luty 2022 r. 120 zł
Marzec 2022 r. 95 zł
Kwiecień 2022 r. 45 zł
Maj 2022 r. 70 zł
Czerwiec 2022 r. 40 zł
Lipiec 2022 r. 80 zł
Sierpień 2022 r. 40 zł
Wrzesień 2022 r. 70 zł
Październik 2022 r. 90 zł
Listopad 2022 r. 100 zł
Grudzień 2022 r. 150 zł

Czy warto odebrać bonus na start z kodem

Tak, z całą pewnością warto odebrać powitalny pakiet korzyści, przygotowany dla nowych graczy przez legalnego bukmachera internetowego TOTALbet. Podstawową zaletą bonusu na start w TOTALbet online jest jego optymalna wysokość - bukmacher podwaja naszą pierwszą wpłatę do 5000 zł, a zdecydowana większość graczy w ramach pierwszego depozytu przelewa na konto bukmachera od 50 do 400 zł. Wszyscy gracze mogą więc skorzystać z powitalnej premii TOTALbet, uzyskując podwojenie wpłaconej kwoty.

Dlaczego warto założyć konto TOTALbet z bonusem powitalnym

Zdecydowaną zaletą oferty powitalnej w zakładach bukmacherskich TOTALbet są również bardzo proste i przejrzyste warunki odbioru bonusu na start, a także warunki obrotu bonusem. Co ważne, w przypadku darmowych zakładów bukmacherskich nie są one w ogóle objęte warunkami obrotu - oznacza to, że sami możemy zdecydować, czy wygraną z freebetu TOTALbet chcemy od razu wypłacić na nasze konto bankowe, czy przeznaczyć ją na dalszą grę.

To rzadko spotykana sytuacja, ponieważ w zdecydowanej większości legalni bukmacherzy internetowi wymagają dokonania co najmniej jednokrotnego obrotu bonusem. Z całą pewnością więc warto skorzystać z pakietu na start w TOTALbet i odebrać ponadstandardowy bonus z naszym kodem rejestracyjnym, który brzmi LEGALSPORT.

Bonus TOTALbet i kody do innych bonusów powitalnych

Legalny bukmacher internetowy przygotował dla nowych graczy bardzo korzystny bonus powitalny o optymalnej wysokości i z bardzo prostymi warunkami odbioru. Warto jednak pamiętać, że również inni polscy operatorzy zakładów sportowych online mają dla typerów dopracowane i przemyślane bonusy powitalne, które dodatkowo można powiększyć, stosując nasz wyjątkowy kod promocyjny LEGALSPORT (kod działa u każdego legalnego bukmachera online w Polsce). By się o tym przekonać, wystarczy zajrzeć do poniższej tabeli, gdzie zebraliśmy ponadstandardowe bonusy powitalne u legalnych polskich bukmacherów online z naszym kodem rejestracyjnym.

Bonusy powitalne z kodem LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonusy od 3. depozytów 1500 zł
 • Bonus bez ryzyka 100 zł
 • Bonus 60 zł za 6 zadań i 3 depozyty 

1660 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 1300 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 34 zł od depozytu
 • Mecze na żywo za darmo

1534 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Podwojenie wpłaty do 200 zł
 • Zakład bez ryzyka 600 zł
 • Freebety 30 zł za kod i depozyt 1 zł
 • Zakłady bez podatku 12% (Happy Hours)
 • Transmisje live za darmo

830 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 600 zł
 • Powitalny freebet 60 zł
 • Podwojenie drugiego depozytu 1000 zł

1660 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonus bez ryzyka na start 500 zł
 • Early Payout - zakład wygrany przy dwóch golach przewagi
 • Cashback bez limitu - nawet 50% zwrotu z każdego kuponu
 • Mega Kursy Boost - wyższe kursy na SOLO i AKO

500 zł

Bonus powitalny Fuksiarz kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
Fuksiarz kod promo: LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Podwojenie depozytu do max. 5000 zł
 • Paczka freebetów 39 zł za rejestrację
 • Zakład bez ryzyka 200 zł
 • Mega nielimitowana gra bez podatku

5239 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • bonus 100% od wpłaty 2080 zł
 • zakład bez ryzyka na start 1200 zł
 • freebet na start 30 zł
 • 30 dni gry bez podatku

3310 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonusy od trzech depozytów 2500 zł
 • Freebety na start 53 zł
 • Super bonus 25 zł za esporty

2553 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • zakład bez ryzyka 200 zł
 • ekskluzywne zakłady na FameMMA
 • Boost i Jackpot Betclic
 • Free transmisje live 

200 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonus od depozytu 200%
 • 300 zł na zakłady za wpłatę 100 zł
 • Darmowe freebety i cashbacki

300 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 1000 zł
 • Specjalne premie za punkty 200 zł
 • Darmowy bonus 50 zł bez obrotu
 • Regularne promocje "Happy Hours"
 • Za darmo transmisje NBA

1250 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonus powitalny za wpłaty 3000 zł
 • Zakład bez ryzyka 333 zł
 • Za darmo 20 zł - freebet za rejestrację
 • Bonusy na wirtuale, na esport, dla kibica - 90 zł
 • Gra bez podatku 12%

3423 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonus od depozytu 500 zł
 • Premia pieniężna za instalację apki 49 zł
 • Darmowy freebet bez depozytu 25 zł
 • Mega weekendowy cashback 33 zł

574 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Cashback bez ryzyka 110 zł
 • Premia 50% za drugi depozyt 500 zł
 • Wirtualne poniedziałki - gra bez podatku

610 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie

Bonus powitalny 200 zł

200 zł

Powitalny na start za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie

Bonus od depozytu 
Freebet powitalny w przygotowaniu

300 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie

Bonus od depozytu 
Freebet powitalny w przygotowaniu

400 zł

Bonus powitalny Betway kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
Betway kod promo: LEGALSPORT

 

Na co wykorzystać bonus na start z kodem

Bonus powitalny TOTALbet online możemy przeznaczyć na dowolne sporty z oferty bukmacherskiej tego legalnego polskiego bukmachera internetowego. Oznacza to, że na naszych kuponach bukmacherskich mogą się znaleźć zarówno najpopularniejsze dyscypliny, jak np. koszykówka, piłka nożna czy tenis, jak i mniej rozpowszechnione w naszym kraju sporty, w tym darts, golf czy krykiet.

Zakłady bukmacherskie TOTALbet
Przykładowy kupon bukmacherski za freebet w TOTALbet:
Lech Poznań vs Zagłębie Lublin, Ekstraklasa, typ 1, kurs - 2.02
Borussia Dortmund vs Vfl Wolfsburg, Bundesliga, typ 1, kurs - 1.50
Watford Fc vs Bournemouth, Premier League, typ 1, kurs - 2.22
Hellas Verona vs Sassuolo, Serie A, typ 1, kurs - 2.55
---------------------
Kurs całkowity kuponu: 17.15 | Stawka kuponu: 10 zł | Ewentualna wygrana: 161.48 zł
Stawiam taki kupon w TOTALbet
Odbieram bonus z kodem

Jeśli nie wiecie, na co przeznaczyć swój darmowy zakład bukmacherski za kod bonusowy w TOTALbet, powyżej przedstawiamy Wam przykładowy kupon, spełniający warunki promocji. Jak widzicie, Wasz freebet może przynieść Wam konkretne wygraną wygraną, która - co ważne - nie jest objęta warunkami obrotu!

FAQ - najczęstsze pytania bonus z TOTALbet

Odbiór bonusu powitalnego TOTALbet z kodem promocyjnym jest bardzo prosty i intuicyjny. Ponieważ jednak na forach bukmacherskich pojawiają się pytania, dotyczące bonusu na start, nasi eksperci przygotowali na nie odpowiedzi.

1️⃣ Co zawiera bonus powitalny TOTALbet?

Promocja powitalna dla nowych klientów z kodem promocyjnym w TOTALbet składa się aż z kilku bonusów. Jest to podwojenie depozytu do max. 5000 zł, bonus bez ryzyka 200 zł oraz freebet 39 zł za rejestrację oraz mega nielimitowana gra bez podatku. Łącznie możemy więc odebrać na start nawet 5239 zł extra do wykorzystania na dowolne zakłady bukmacherskie z oferty sportowej TOTALbet online.

2️⃣ Czy do odbioru bonusu potrzebny jest kod promocyjny?

By skorzystać z ponadstandardowej promocji powitalnej, należy wpisać przy rejestracji nasz specjalny kod promocyjny do operatora TOTALbet - hasło kodu brzmi LEGALSPORT. Tylko z tym kodem otrzymacie podwyższony pakiet powitalny na typowanie zakładów sportowych w aplikacji mobilnej i na stronie www legalnego bukmachera TOTALbet.

3️⃣ Jakie są dodatkowe korzyści do odbioru za kod bonusowy?

Dodatkowe korzyści za wykorzystanie kodu polecającego do TOTALbet (hasło kodu to LEGALSPORT) to przede wszystkim najlepsze warunki pakietu powitalnego, który z kodem może wynieść aż 5239 zł. Bonus można wykorzystać na obstawianie dowolnych typów. Oczywiście na tym korzyści dodatkowe się nie kończą: rejestrując darmowe konto typerskie TOTALbet online z kodem promocyjnym zyskujemy też dostęp do pełnej oferty bonusowej i promocyjnej u tego legalnego bukmachera internetowego. Możemy więc korzystać z atrakcyjnej promocji Totalboost, zwiększającej wygrane  z kuponów AKO, a także zgarniać dodatkowe bonusy w Sklepie Gracza i powiększać swój bankroll dzięki promocjom okazjonalnym z okazji najważniejszych sportowych wydarzeń (np. bonus na Ligę Mistrzów, promocja na mecze NBA, bonusy na Ekstraklasę).

4️⃣ Czy wszystkie bonusy mogę odebrać po szybkiej rejestracji?

Nie, zakładając konto tymczasowe TOTALbet możesz skorzystać tylko z akcji  bonus 100% od depozytu. By zyskać dostęp do pozostałych bonusów, należy przeprowadzić pełną rejestrację konta - możemy to zrobić w dowolnym momencie, zarówno bezpośrednio po założeniu konta, jak i później. Warto tylko pamiętać, że nasze konto tymczasowe w TOTALbet jest ważne tylko przez 90 dni - po tym czasie zostaje zablokowane do momentu przekształcenia go w konto standardowe, dlatego polecamy uzupełnić wszystkie wymagane dane jak najszybciej.

20.09.2018, 22:17
Aktualizacja: 29.04.2022, 11:43
Autor: W. Borecki

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Bonus powitalny w TOTALbet - jak odebrać
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.