niedziela, 16 czerwca 2019
Najnowsze: FAME MMA w LVBET

Bonus Fortuna - jak odebrać | czerwiec 2019

Fortuna bonus na start z kodem promocyjnym. Promocja VIP na maksymalny powiększony bonus.

Spis treści
Rozwiń
 1. Powiększone bonusy Fortuna z kodem promocyjnym
 2. Bonus eFortuna na start | czerwiec 2019
 3. Jak otworzyć konto Fortuna i odebrać bonus
 4. Jak odebrać bonusy powitalne w Fortunie
 5. Zasady i regulamin bonusu 100% w Fortuna
 6. Jak odebrać bonus Fortuna 1000 zł | czerwiec 2019
 7. Jak odebrać bonus zakład bez ryzyka 120 PLN
 8. Jak odebrać Fortuna freebet 20 PLN
 9. Czy w Fortuna można odebrać więcej bonusów
 10. Jak odbierać bonusy dla stałych graczy
 11. Na co wykorzystać bonus Fortuna
 12. Czy bonus powitalny to jedyny bonus w Fortunie?
 13. Odbiór bonusów i promocji w Fortunie - najczęstsze pytania graczy
 Bonus bukmacherski w jaki sposób odebrać na eFortuna
Bonus Fortuna - jak odebrać z kodem

Jakie akcje promocyjne oferuje główny sponsor warszawskiej Legii i jak można je odebrać? Partner pierwszoligowego GKS-u Katowice stara się dotrzeć do bukmacherskich graczy za pomocą dwóch niezwykle interesujących promocji. 

    BonusMAX Fortuna >> odbieram   
Kod promocyjny na czerwiec 2019
Użyj: LEGALSPORT

Propozycja bukmachera pozwala typującym online zyskać w sumie nawet 1040 złotych i składa się z trzech części – są to zakład bez ryzyka do 100 złotych, bonus na start 100% do 1 000 złotych od pierwszego wkładu i freebet bez depozytu 20 zł.

Powiększone bonusy Fortuna z kodem promocyjnym

Jest to niezwykle korzystna oferta ze strony legalnego bukmachera, ale tak zwany fortuna bonus powitalny może być jeszcze wyższy! I to tak naprawdę bez większego wysiłku, dlatego też naszym zdaniem warto zastanowić się nad tą opcją. Co należy zrobić, aby bonusy w Fortunie były wyższe? To proste!

Wystarczy, że do całego procesu rejestracyjnego dołożycie jeden niewielki krok, a raczej drobny kroczek, który polega na tym, że podczas wypełniania formularza rejestracyjnego u bukmachera Fortuna wpiszecie w pole "kod promocyjny" nasz specjalny kod rabatowy Fortuna: LEGALSPORT. Dzięki temu Wasz zakład bez ryzyka zwiększy się o aż 20 zł! W efekcie będziecie mogli pozwolić sobie na grę bez większej presji za aż 120 złotych + pamiętaj, że otrzymasz 1 000 PLN od pierwszej wpłaty. Być może na pierwszy rzut oka wydaje się to drobna kwota, ale przyłóżcie sobie ją do kuponu typu AKO - wówczas zobaczycie kolosalną różnicę!

Infografika przedstawiająca najważniejsze korzyści wynikające z rejestracji w Fortuna z kodem Legalsport
Bonus na start dla nowych klientów Fortuna z kodem LEGALSPORT

Zakład bez ryzyka pozwala graczom obstawić dane wydarzenie, nie narażając się na stratę włożonej stawki. Bonus obejmuje jedynie pierwszy przegrany zakład i dotyczy zwrotu wkładu do 100 złotych lub 120 zł, jeżeli skorzystacie z naszego specjalnego kodu promocyjnego, LEGALSPORT, podczas zakładania konta bukmacherskiego. W przypadku prawidłowego wytypowania danego wyniku lub ewentualności legalny operator zakładów wzajemnych Fortuna standardowo wypłaca wygraną. Z kolei wspomniany dodatek (do 1 000 złotych – wysokość bonusu zależy od wysokości pierwszego przelewu) od pierwszego wkładu przysługuje graczom, którzy spełnią trzy z wymienionych poniżej warunków.

Bonus eFortuna na start | czerwiec 2019

Bukmacher internetowy Fortuna (w internecie jako eFortuna) spośród wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, wyróżnia się ponad standard oferując aż 3 bonusy startowe: 1000 zł bonus od depozytu do 100%, 120 zł na zakład bez ryzyka i freebet bez depozytu za 20 zł (premia w punktach FKP) > odbieram wszystkie bonusy Fortuna.

Te powitalne bonusy Fortuna powiększone za kod promocyjny LEGALSPORT jeszcze niedawno wynosiły 400 zł bonusu od wpłaty i 100 zł za kupon bez ryzyka, więc wzrost podstawowego bonusu od depozytu to +250%, a korzyść z zakładu bez ryzyka +20%. Nawet freebet Fortuny z promocji powitalnej za 10 zł lub 15 zł z kodem VIP został podniesiony do 20 zł (wzrost o 100%). Pamiętaj, że tylko wpisaniu kodu bonusowego do Fortuna : LEGALSPORT maksymalizujesz premiową kasę na start.

    Aktywacja bonusów za kod    
Przejście na eFortuna - odbiór bonusów

Wydaje nam się, że to nie koniec podnoszenia bonusów na start i wkrótce w standardzie będzie freebet Fortuny za 25 zł. Bez względu na kwotę początkową, nawet jak to będzie 30 zł (albo bonus 50 zł jak w PZBuk) to vouchery Fortuny mają jeden ważny parametr - uprawniają do stawiania kuponów bez wymaganych warunków do wypłaty: obrotu (np 3x), kursu minimalnego (np 1.9) i ilości zdarzeń (minimum 3). Co oznacza że taki freebet łatwo zamienić w wygraną i wypłacić. Jak zrobić wypłatę freebetu i bonusu powitalnego Fortuny przeczytacie w dalszej części tekstu.

Ponad standard rynkowy Fortuna oferuje po odbiorze bonusu dla nowych graczy nowe promocje dla stałych graczy: Klub Plus Fortuny, Strefa Typera oraz cashback - zakład bez ryzyka. Bonus na start Fortuny odbierzesz po szybkiej rejestracji z kodem bonusowym - wtedy masz do dyspozycji online promocje Fortuna na grę bez podatku Happy Hours, korzyści z iKonta oraz eShop z Fortuny z bonusami bez ryzyka za 20 zł, 50 zł i w maksymalnej wysokości 100 zł. Co ważne promocje początkowe obowiązuję, także tych co nie do końca radzą sobie z zapamiętaniem nazwy bukmachera i wpisują hasło Fortuma, Fortina czy najbardziej niestandardowe Fortyna.

Jak skorzystać z promocji Fortuna? Pamiętaj, aby uzupełnić pole kod promocyjny w formularzu rejestracyjnym do iKonta wpisując kod bonusowy LEGALSPORT. Dzieki temu masz 100% gwarancji maksymalnych korzyści na start - promocja Fortuna na czerwiec 2019.

Jak otworzyć konto Fortuna i odebrać bonus

Odbiór bonusu Fortuna - poradnik
Zobacz jak odebrać bonus Fortuna

By odebrać bonus Fortuna 100% od pierwszego wkładu, jaki dla swoich początkujących graczy przygotował Fortuna legalny bukmacher, postępuj według poniższych wskazówek, które zdecydowanie przyspieszą odebranie ponadstandardowych korzyści.

Bonus 1000 PLN od pierwszej wpłaty wraz z bonusami extra - najnowszym freebetem za 20 zł (wcześniej Fortuna dawała voucher za 10 zł oraz freebet za 15 zł) wraz z bonusem na zakład bez ryzyka za 120 zł (100 zł + 20 zł więcej za kod do Fortuna: LEGALSPORT).

Praktyczny poradnik jak najszybciej odebrać Fortuna bonusy:

1. Użyj linka polecającego Fortuna do powiększonego bonusu >>  Kod bonusowy Fortuna + extra korzyści

2. Zarejestruj się na stronie bukmachera i załóż swoje konto w Fortuna Zakłady Bukmacherskie (ikonto fortuna). W trakcie wypełniania formularza internetowego że w polu kod promocyjny Fortuna widnieje słowo LEGALSPORT (lub legalsport), jak nie widać, wpisz samodzielnie - ściągawka na zdjęciu obok (widok formularza Fortuna).

Bonusy powitalne w Fortuna - infografika gdzie wpisać kod promocyjny
Fortuna - rejestracja Po rejestracji w Fortuna Zakłady Bukmacherskie odbierzesz bonus powitalny

3. Wyślij formularz i aktywuj konto poprzez link, który otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.
4. Dokonaj pierwszej wpłaty na swoje konto. Przelewu należy wykonać w terminie do maksymalnie 10 dni od daty rejestracji na stronie. Pamiętaj, że im więcej wpłacisz, tym więcej dodatkowej kasy na grę otrzymasz. Bonus od depozytu działa tak: wpłacasz 300 zł , otrzymujesz 300 zł bonusu Fortuna, ale trzeba spełnić warunki bonusu - obrót i minimalny kurs.

W ciągu 60 dni postaw zakłady za czterokrotność pierwszej wpłaty. Pamiętaj, że aby dany kupon spełniał warunki promocji, musi on dotyczyć minimum trzech spotkań, z minimalnym kursem całkowitym 1,90. Po spełnieniu tych warunków otrzymasz od Fortuna Zakłady Bukmacherskie bonus, równy wysokości twojego pierwszego przelewu na konto gracza, jednak nie wyższy niż 1000 zł. Bonus dodany zostanie automatycznie do Twojego iKonta i możesz go wykorzystać na dalszą grę.

5. Freebet 20 zł jest przydzielany w postaci 2800 punktów FKP widocznych na koncie bonusowym - należy przejść z konta eShop Fortuna i zakupić freebet 20 zł z punkty FKP. Po tej operacji na koncie bonusowym pojawi się 20 zł do wykorzystania na darmowy zakład bez ryzyka utraty własnych pieniędzy.
6. Bonus na zakład bez ryzyka - system Fortuna sam zamieni pierwszy postawiony  kupon na zakład bez ryzyka. Jak przegrasz dostaniesz zwrot stawki kuponu (pomniejszony o 12% obowiązującego podatku).

7. Pozostałe bonusy będą pojawiać się sukcesywnie pojawiać w programie promocyjnym i eShopie Fortuna - możesz samodzielnie decydować, które będą atrakcyjne finansowo do dalszej gry na eFortuna.

 

Jak odebrać bonusy powitalne w Fortunie

Sposób odbioru bonusu Fortuny jest standardowy, łatwy do przejścia w zaledwie kilka minut. To o czym warto pamiętać na początku tego procesu, jest związane z kodem bonusowym Fortuna  Przy rejestracji wpisz LEGALSPORT , dzięki temu maksymalizujesz ponadstandardowe korzyści jakie otrzymują klienci VIP. Kod zapisz lub skopiuj, użyjesz go zakładając konto online przez telefon z Androidem, Iphona z IOS, tablet lub komputer stacjonarny z systemem Windows lub Linux.

Zakłady bukmacherskie Fortuna

LEGALSPORT - kod promocyjny Fortuna wszystkich bonusów

Odbieram 3 bonusy Fortuna z kodem

Przeczytaj, jak odebrać każdy z bonusów powitalnych Fortuna, szczególnie jeśli to Twój pierwszy (nowy) bukmacher internetowy.

Jak odebrać bonus powitalny Fortuna od depozytu 100% (czerwiec 2019)

Bez względu na rodzaj bonusu dla początkujących i nowych graczy iFortuna, wymogiem jest założenie i aktywowanie iKonta Fortuna w ciągu 10 dni od rejestracji ( na stronie  eFortuna) . Dzięki temu polecającemu linkowi >  Fortuna bonus powitalny < kod promocyjny uzupełni się sam. Wystarczy, że klikniesz, a system wygeneruje formularz online z gwarancją 100% bonusu ponad standard bukmacherski. Twoim zdaniem jest jedynie uzupełnienie pozostałych pól formularza, które w większości są identyczne jak w popularnych aplikacjach internetowych np banków i wymagają podania tych samych informacji (dane osobowe, adresowe, kontaktowe, itd).

Podsumowując, 3 kroki do odbioru bonusu 100%:

Krok 1: przechodzisz na eFortuna, uzupełniasz formularz rejestracyjny oraz weryfikujesz, czy kod bonusowy Fortuna jest uzupełniony (hasło bonusowe LEGALSPORT).

Krok 2: aktywujesz iKonto Fortuna poprzez specjalny link aktywacyjny, wysłany na Twój adres mailowy podany przy rejestracji.

Krok 3: wpłacasz pierwszy depozyt według własnego uznania (polecamy 250 zł ze względu na to, że taki depozyt umożliwia już swobodne obstawianie typów bukmacherskich na stronie internetowej i aplikacji mobilnej) i odbierasz bonus powitalny dla nowych klientów.

Wysokość bonusu wynosi 100% pierwszej wpłaty na iKonto (jak zrobiłeś przelew na kwotę 500 zł, możesz otrzymać bonus 500 zł). Niezależnie od wysokości pierwszej wpłaty pieniędzy, maksymalna wysokość bonusu powitalnego Fortuna wynosi 1000 zł (jeżeli wykonałeś przelew na swoje konto eFortuna na kwotę 1500 zł, możesz otrzymać bonus 1000 zł). Szczegółowe informacji o obrocie bukmacherskim i minimalnej liczbie zdarzeń, znajdziesz poniżej w sekcji "Zasady i regulamin bonusu 100% Fortuna".

Jak odebrać bonus Fortuna na zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka Fortuna jest w pakiecie razem z bonusem powitalnym od depozytu oraz freebetem 20 zł i procedura aktywacji online jest niemal identyczna. Jest to tak zwany bonus dla pechowca - nie miałeś szczęścia, kupon nie wszedł? Nie ma problemu, bukmacher Fortuna zwraca pieniądze. W maksymalnym wariancie, jeżeli zarejestrujecie się z kodem promocyjnym LEGALSPORT, jest to 120 zł. 

W ramach tego zakładu bez wpłaty środków własnych można zawrzeć dowolny kupon bukmacherski (wyłączone z promocji są Sporty Wirtualne). Bez problemów do takiego zakładu sportowego online można wykorzystać na przykład pewniaki z Ligi Mistrzów czy angielskiej Premier League i włoskiej Serie A. Pamiętajcie, że taki internetowy zakład bukmacherski online musicie postawić w terminie 10 dni od momentu założenia iKonta Fortuna.

Podsumowując, 3 kroki do odbioru zakładu bez ryzyka:

Krok 1: Wchodzisz na oficjalną stronę internetową eFortuny i tworzysz dowolny kupon sportowy o dowolnym kursie bukmacherskim. Masz na to 10 dni od momentu rejestracji.

Krok 2: Następnie puszczasz kupon bukmacherski AKO lub SOLO za dowolną stawkę pojedynczego zakładu i czekasz na oficjalne rozstrzygnięcia obstawionych spotkań. Rekomendujemy stawkę na poziomie 120 złotych, gdyż zapewnia ona maksymalny zwrot. 

Krok 3: Jeżeli Twój pierwszy kupon online na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej Fortuna okaże się przegrany, to wtedy bukmacher iFortuna automatycznie zwróci na Twoje saldo depozytowe pełną stawkę pomniejszoną o podatek od gier hazardowych - maksymalnie 120 zł. Dla przykładu: jeżeli chcecie otrzymać równe 100 złotych ewentualnego zwrotu, to musicie postawić swój pierwszy kupon bukmacherski w Fortunie za 114 złotych.

Warto zapamiętać, że zakład bez ryzyka Fortuna nie jest obwarowany warunkiem obrotu. A to oznacza, że ewentualny zwrot można od razu wypłacić na swoje prywatne konto bankowe - jest to największa zaleta tego bonusu. Oczywiście, za otrzymane pieniądze można również grać dalej. Rekomendujemy tę opcję, albowiem zapewnia ona dodatkowe szanse na obrót bonusem od depozytu.

Jak odebrać freebet Fortuna bez depozytu

Wyjątkowo zyskowny freebet 20 zł Fortuna w punktach FKP (Fortuna Klub Plus) można odebrać w specjalnym e-shopie Fortuna. Bukmacherski sklep dla graczy znajduje się w zakładce "Promocje", która umiejscowiona została w menu głównym strony internetowej. Po wejściu do tego sklepu online, należy znaleźć pozycję odpowiadającą zakładowi bez depozytu o wartości 20 złotych, a następnie wcisnąć "Dodaj do koszyka". W następnym kroku trzeba sfinalizować transakcję poprzez kliknięcie "Finalizacja zamówienia". I to wszystko! 

Po pełnej aktywacji freebetu 20 PLN od eFortuna, możecie bez problemów wykorzystać go na internetowy kupon sportowy składający się z dowolnych typów bukmacherskich (z promocji wyłączone są Wirtualne Sporty). Najlepiej postawić złożony zakład akumulowany (AKO), który będzie liczył około 5 meczów/zdarzeń z na przykład piłki nożnej, hokeja na lodzie, tenisa ziemnego, czy też siatkówki. Wówczas staniecie przed ogromną szansą zagarnięcia naprawdę pokaźnej ewentualnej wygranej, która idealnie uzupełni Wasze saldo depozytowe na koncie bukmacherskim.

Podsumowując, 3 kroki do odbioru freebetu:

Krok 1: Wchodzisz do e-shopu Fortuna i szukasz na kompletnej liście freebetu 20 zł.

Krok 2: Dodajesz zakład bez wpłaty środków własnych w wysokości 20 złotych do koszyka, a następnie finalizujesz całą transakcję. Cała operacja trwa dosłownie 60 sekund, więc każdy gracz - nawet taki bez większego doświadczenia - sobie z tym poradzi wzorowo.

Krok 3: Odbierasz ekskluzywny freebet 20 zł i wykorzystujesz go na dowolne typy sportowe z oferty bukmacherskiej online. W Fortuna Zakłady Bukmacherskie najlepiej stawiać na handicapy, liczbę goli w meczu, czy też podstawowe typy 1X2 na zwycięzcę lub remis.

Bonusy może odebrać osoba na którą jest zarejestrowane konto, nie może odbierać bonusu kolega czy rodzina na inne konta. Według regulaminu bukmachera dotyczącego przyznawania i odbierania bonusów, uczestnikowi promocji Fortuna nie przysługuje prawo do scedowania prawa do bonusu na osobę trzecią.

Zasady i regulamin bonusu 100% w Fortuna

Nie da się ukryć, że mega zyskowny bonus 100% od Fortuna Zakłady Bukmacherskie posiada bardzo korzystne na tle konkurencji warunki regulaminowe. Zasady tej promocji na start Fortuna są tak proste, że poradzi sobie z nimi nawet początkujący obstawiający bez większego doświadczenia - jest to największa zaleta tego bonusu powitalnego 100%. Jakie warunki trzeba spełnić, żeby odebrać bonus za rejestrację w Fortuna Online?

Odblokować bonus 100% do aż 1 000 zł należy w ciągu dziesięciu dni od daty rejestracji iKonta Fortuna. Można to zrobić w bardzo prosty sposób - wystarczy wpłacić pieniądze na internetowe konto bukmacherskie. Pamiętajcie, że im więcej gotówki wpłacicie do bukmachera Fortuna, tym więcej darmowej kasy na zakłady bukmacherskie online dostaniecie (wpłacicie 250 zł, będziecie mieć na grę 500 zł).

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Fortuna Online - bonus na komórkę

Odbieram bonusy mobilne Fortuna

Następnie musicie odblokować sobie możliwość wypłaty, za pomocą szybkiego przelewu, na swoje prywatne konto bankowe. Jak wypłacić kasę z bonusu Fortuna? Wystarczy, że w ciągu 30 dni od momentu przyznania bonusu zagracie za czterokrotność pierwszej wpłaty.

Trzeba jednak pamiętać, że nie wszystkie internetowe kupony bukmacherskie przez Was puszczone będą liczyć się do obrotu. Aby zakład mógł liczyć się do obrotu w Fortunie, to musi składać się on z trzech spotkań, a ogólny kurs bukmacherski na kuponie nie może być mniejszy niż 1.90. Oczywiście na kupony bukmacherskie online w ramach obrotu możecie dodawać dowolne typy sportowe, które znajdują się w ofercie na stronie internetowej i Fortuna.

Jak odebrać bonus Fortuna 1000 zł | czerwiec 2019

Żeby odebrać wyjątkowo korzystny bonus 100% o maksymalnej wartości 1 000 zł, należy złożyć na koncie depozytowym swój pierwszy depozyt. Taką wpłatę na konto bukmacherskie można zrealizować za pomocą na przykład karty kredytowej/debetowej lub portalu pośredniczego PayU - te opcje gwarantują natychmiastowe zaksięgowanie środków na koncie internetowym online.

Jak działa bonus 100% w Fortuna Polska? Jeżeli zdecydowaliście się na wpłatę 400 zł na konto bukmachera, to wówczas drugie 400 złotych otrzymacie za darmo na grę od pochodzącego z Czech organizatora zakładów bukmacherskich. A to oznacza, że będziecie mogli rozpocząć grę z bankrollem na poziomie 800 zł za ten bonus na start. Analogiczna sytuacja występuje przy maksymalnym bonusie na start od Fortuny. Wpłacacie 1 000 zł, a drugie 1 000 zł dostajecie na zakłady od bukmachera. Proste i przejrzyste, prawda? Podobnie jak w Fortuna odbiera się bonus Betclic o tej samej wysokości 1000 zł, więc nie stoi nic na przeszkodzie aby odebrać obydwa bonusy jak jeden Wam nie wystarczy na pewne typy bukmacherskie.

Jak odebrać bonus zakład bez ryzyka 120 PLN

Legalny bukmacher Fortuna, oprócz standardowego bonusu 100% od depozytu (podwojenie pierwszej wpłaty), oferuje również graczom rejestrującym się za pomocą kodu promocyjnego LEGALSPORT zakład bez ryzyka o wartości maksymalnej aż 120 PLN. I to wszytko na preferencyjnych warunkach, niedostępnych u konkurencji. Dzięki niemu możecie odzyskać pełną stawkę pierwszego przegranego zakładu (jeżeli obstawicie na przykład za 50 zł, to wówczas główny sponsor Legii Warszawa zwróci Wam 50 zł).

Freebet 20 zł bez depozytu w Fortuna - jak odebrać
Jak odebrać bonus bez depozytu 20 zł w Fortuna

Oczywiście, jeśli Wasz pierwszy kupon bukmacherski na stronie internetowej Fortuny (efortuna.pl) okaże się trafiony, to wówczas otrzymacie pełną wygraną. Wspomnieliśmy przed momentem o tym, że czeski operator zakładów sportowych przygotował omawiany zakład bez depozytu na preferencyjnych warunkach. Dlatego też warto w tym momencie pochylić się głębiej nad najważniejszymi założeniami regulaminowymi.

Jak powinien wyglądać zakład bez depozytu w Fortuna?

 • kurs minimalny zakładu: Fortuna nie określiła minimalnego współczynnika całkowitego, więc możecie wybrać dowolne zdarzenia z oferty. Pamiętajcie, że im więcej meczów wrzucicie na swój kupon, tym mniejsze szanse na zwycięstwo będziecie mieli.

Przykładowy kupon za zakład bez depozytu:

West Ham - Burnley 1 (Premier League) - kurs 1.78
Everton - Brighton  1 (Premier League) - kurs 1.90
Chicago Bulls - Denver Nuggets (NBA) - kurs 1.52
-----------------------------------------------------------------------------------
Stawka: 120 PLN | Kurs: 5.14 | Potencjalna wygrana 542.78 PLN

 • liczba zdarzeń na kuponie: Partner pierwszoligowego Rakowa Częstochowa w swoim regulaminie nie wpisał także minimalnej liczby zdarzeń na kuponie. W związku z tym bez najmniejszych problemów możecie puszczać kupony typu singiel, które składają się z jednego spotkania.
 • obrót przyznanym bonusem: W tej promocji nie obowiązuje żaden obrót bonusem, dlatego też całą wygraną można wypłacić od razu na swoje konto bankowe. Jeżeli przegramy pierwszy kupon, a drugi wygramy, to także od razu możemy zlecić wypłatę zgromadzonych na koncie gracza środków.

Jak odebrać Fortuna freebet 20 PLN

Fortuna Zakłady Bukmacherskie oferuje dodatkowy bonus powitalny dla nowych typerów. Jest on przeznaczona przede wszystkim dla graczy, którzy nie lubią inwestować własnych środków na obstawianie wydarzeń sportowych. Dzięki niej każdy rejestrujący może zyskać, oprócz bonusu 100%, dodatkowo zakład bez depozytu o wartości 20 PLN, który może przeznaczyć na kupony bukmacherskie. Co trzeba zrobić, aby zyskać taki freebet?

Dla zainteresowanych freebetem Fortuna polecamy skorzystanie z tego linka aktywacyjnego:
  Bonus 1 000 zł + 120 zł bez ryzyka + voucher 20 zł  
Dzięki temu pierwszy zakład w Fortunie można postawić zupełnie za darmo,
trzeba tylko pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego: LEGALSPORT.

Wystarczy, że podczas rejestracji w Fortunie (formularz rejestracyjny Fortuna) w pole kod promocyjny wpiszecie specjalny kod rabatowy LEGALSPORT. Dzięki niemu z automatu zostaniecie podłączeni do bonusów na start na preferencyjnych warunkach: 100% do 1000 PLN + 20 PLN freebet + dodatkowo 120 zł na bezpieczny kupon.

Czy w Fortuna można odebrać więcej bonusów

Fortuna regularnie organizuje bonusowe promocje - na weekend, na Mistrzostwa czy mecze Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. Poniżej przykłady promocji powitalnych oraz dla starych graczy Fortuna - max korzyści za regularną grę:

Bonusy Fortuna Online dla nowych i stałych graczy
Nazwa promocji   Korzyści  Dla kogo   
Bonus za rejestrację iKonta eFortuna    1000 zł  Wybieram bonus 
Bonus bez ryzyka przegranej 120 zł Wybieram bonus 
Freebet bez depozytu  20 zł Wybieram bonus 
Bonus dodatkowy 20 zł Wybieram bonus 
Bonus Happy Hours +14% Wybieram promocję   
Bonus kurs na weekend dobre typy Wybieram promocję
Bonus typera 50 zł Wybieram promocję
Bonus wirtualne sporty 30 zł Wybieram promocję
Bonusy w eShop Fortuna 10 zł do 150 zł     Wybieram promocję
Bonus przyprowadź kumpla 100 zł Wybieram promocję
Bonus online MMA/Formuła1  200 zł Wybieram promocję


Bonusów na weekend czy nowe wydarzenia sportowe Fortuna przygotowuje naprawdę dużo. Do tego na stronie eFortuna możecie oglądać legalnie mecze piłki nożnej poprzez streaming (Fortuna TV), zawsze to łatwiej postawić szybki kupon na okazyjne kursy. Fortuna TV działa także na urządzeniach mobilnych z Androidem i IOS - technologicznie to internetowy bukmacher klasy światowej.

Jak odbierać bonusy dla stałych graczy

Odbiór bonusów dla stałych graczy w Fortuna Polska jest bardzo prosty i przyjemny. Jeżeli chcecie odebrać wyjątkowe promocje tymczasowe i bonusy okazjonalne w Fortunie, to musicie, po zalogowaniu się na iKonto Fortuna, przejść do zakładki "PROMOCJE", która znajduje się w menu głównym. Następnie szukacie na stronie internetowej „Promocje online” i w nie wchodzicie.

Po wykonaniu tej czynności Waszym oczom ukaże się aktualna i najnowsza lista z bonusami okazjonalnymi i promocjami tymczasowymi, z której można korzystać bez limitu (jedynym ograniczeniem może być regulamin danej promocji). Oczywiście Fortuna Zakłady Bukmacherskie każdego dnia aktualizuje kompletne zestawienie bonusów i promocji na tej podstronie, tak więc z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Proste, prawda?

A to nie wszystko! Fortuna Online udostępnia bowiem swoim regularnym klientom, w podziękowaniu za cykliczne obstawianie zakładów bukmacherskich na jej stronie internetowej lub aplikacji mobilnej, również dodatkowe freebety i zakłady bez ryzyka przegranej o różnych wartościach: od 5 zł przez 10 zł czy 15 zł, aż do 150 zł. Można je zgarnąć ze specjalnego e-shopu Fortuna – znajdziecie go, podobnie jak bonusy okazjonalne i promocje tymczasowe, w zakładce „PROMOCJE” (wejście do e-shopu znajduje się dokładnie pod menu głównym).

Bonus Fortuna - dlaczego warto odebrać
Dlaczego warto odebrać bonus w Fortuna

Wszystkie pozycje z tego bukmacherskiego sklepu Fortuna można kupować za specjalne i w pełni darmowe punkty FKP (Fortuna Klub Plus). Im lepszy bonus bukmacherski na liście, tym więcej punktów trzeba na niego przeznaczyć. Na przykład zakład bez ryzyka w wysokości 50 zł kosztuje w e-shopie Fortuna 4100 punktów. Jak zdobyć takie punkty FKP? Wystarczy regularnie obstawiać zakłady sportowe na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej.

Fortuna zastrzega sobie prawo do ograniczenia liczby bonusów dostępnych w e-Shopie Fortuny każdego miesiąca.

Na co wykorzystać bonus Fortuna

Mega bonus na start Fortuna z kodem promocyjnym LEGALSPORT możecie w pierwszej kolejności przeznaczyć na internetowe zakłady sportowe związane z piłką nożną, koszykówką oraz hokejem na lodzie. Rekomendujemy taką opcję, albowiem selekcje powiązane z tymi sportami charakteryzują się w Fortunie ekstra wysokimi kursami bukmacherskimi, które zapewniają okazałe potencjalne wygrane. Dzięki nim możecie wygrać zdecydowanie więcej na kuponach akumulowanych niż u konkurencji.

Dla niezdecydowanych typerów przygotowaliśmy specjalny kupon bukmacherski online, który spełnia wszystkie warunki regulaminowe i może stanowić dla Was swego rodzaju inspirację. Ostatecznie na przykładowy kupon sportowy za bonus wrzuciliśmy cztery mecze z piłki nożnej i dwa spotkania z koszykówki w wydaniu amerykańskim.

Przykładowy kupon sportowy za bonus od Fortuny:

1. Liverpool FC vs Arsenal FC, Premier League, typ: over 2.5 gola – kurs 1,68.
2. Legia Warszawa vs Wisła Kraków, Ekstraklasa, typ 1 – kurs 1,74.
3. FC Barcelona vs Valencia CF, Primera Division, typ: powyżej 2.5 ŻK goście – kurs 1,83.
4. AC Milan vs Inter Mediolan, Serie A, typ: Krzysztof Piątek (ACM) strzeli gola – kurs 2,35.
5. Golden State Warriors vs Boston Celtics, NBA, typ: 2 – kurs 1,90.
6. Los Angeles Clippers vs Orlando Magic, NBA, typ: powyżej 223.5 pkt – kurs 2,10.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kurs ogólny – 50.16 | Stawka zakładu – 50 PLN | Ewentualna wygrana: 2,085.39 zł

Czy bonus powitalny to jedyny bonus w Fortunie?

Zdecydowanie nie. Fortuna ma także propozycję, która jest skierowana do stałych graczy bukmacherskich i pozwala im zwiększyć swój budżet poprzez zaproszenie do gry kolegi lub kolegów. Na każdym z nich dana osoba może zyskać maksymalnie do 100 złotych. Otrzymanie danej stawki zależne jest od kwoty, za jaką zagra przyprowadzona osoba. I tak za zawarcie kuponu ze stawką od 50 do 150 złotych dodatek wynosi 10 złotych. Bonus w wysokości 100 złotych przysługuje jedynie w momencie, gdy stawka wyniesie 600 złotych lub więcej.

Czy wiesz, że Fortuna umożliwia grę bez podatku?
Dzięki temu Twoje wygrane na kuponach mogą być zdecydowanie wyższe

>> Odbieram  bonusy Fortuna na grę bez podatku <<

Odbiór bonusów i promocji w Fortunie - najczęstsze pytania graczy

1. Ile razy mozna odebrac freebet?

Bezpłatny freebet u bukmachera Fortuna w punktach FKP o wartości 20 złotych można odebrać tylko raz, albowiem ten internetowy zakład bez wpłaty własnych środków jest częścią zyskownej promocji powitalnej Fortuna. A taki bonus na start online odbiera się tylko przy rejestracji nowego użytkownika.

Nie oznacza to jednak, że w przyszłości nie odbierzecie już żadnego freebetu w Fortuna Polska, ponieważ pochodzący z Czech operator zakładów sportowych udostępnia swoim graczom również dodatkowe zakłady bez depozytu za regularną grę na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej. W efekcie możecie zgarnąć następujące zakłady bez wpłaty: freebet 10 zł, freebet 15 zł, freebet 20 zł czy freebet 25 zł.

 

2. Czy do bonusu powitalnego w Fortunie potrzebny jest kod promocyjny?

Tak, jeżeli chcesz otrzymać bonus powitalny na specjalnych warunkach, to musisz zastosować specjalny kod promocyjny. Rekomendujemy, abyście skorzystali z naszego kodu rabatowego LEGALSPORT, gdyż gwarantuje on za każdym razem u wszystkich legalnych bukmacherów, bez wyjątku, najwyższe promocje na start: należy wpisać go w formularzu rejestracyjnym w polu "kod promocyjny". Kod promocyjny LEGALSPORT możesz wpisać w tym formularzu ---> nowe konto gracza w Fortunie.

------------------------------------------------------------

3. Kto może otrzymać Bonus Na Start w Fortunie?

Bonus na start w Fortunie może odebrać każdy obstawiający, który nie ma jeszcze założonego nowego użytkownika na ich stronie internetowej (efortuna.pl). Ponadto każdy pełnoletni zainteresowany musi posiadać aktywny rachunek bankowy i zgłosić w formularzu rejestracyjnym chęć otrzymania bonusu z jednoczesnym wpisaniem kodu promocyjnego LEGALSPORT. Jednocześnie informujemy, iż zgodnie z polskim prawem zakłady bukmacherskie mogą stawiać tylko osoby pełnoletnie (18+).

------------------------------------------------------------

4. Czy warto odebrać bonus w Fortunie?

Jeżeli zależy Wam na bardzo wysokim bonusie na start i świetnych warunkach promocyjnych, to jak najbardziej tak. Dodatkowa kasa uzyskana z bonusów powitalnych w Fortunie może być bowiem idealnym uzupełnieniem Waszego budżetu bukmacherskiego (inaczej bankroll), który można wykorzystać na przykład na dodatkowe kupony gwarantujące gigantyczny zysk.

------------------------------------------------------------

5.Ile ważny jest kod bonusowy w Fortuna?

Kod promocyjny LEGALSPORT do bukmachera Fortuna jest ważny przez 24 godziny i siedem w dni w tygodniu (nawet w niedziele handlowe i święta państwowe). Z takiego ekskluzywnego kodu bonusowego możecie skorzystać w każdej chwili, jednak rekomendujemy, abyście bez większej zwłoki odebrali bonus na start Fortuna z kodem rejestracyjnym LEGALSPORT.

Bonus Fortuna za kod promocyjny - grafika
Bonus Fortuna Online 1000 zł + 120 zł + 20 zł

Polecamy Wam takie rozwiązanie, ponieważ legalny, bezpieczny i sprawdzony przez graczy bukmacher Fortuna Online w każdej chwili może zmodyfikować obecną promocję powitalną dla nowych graczy na start z kodem bonusowym LEGALSPORT. Ulec zmianie mogą nie tylko wysokości poszczególnych bonusów, ale również warunki regulaminowe – zwiększyć się może na przykład obrót bukmacherski czy minimalna liczba zdarzeń na kuponie.

Dlatego też, jeżeli zainteresował Was ten internetowy bonus za rejestrację FORTUNA z kodem promocyjnym i chcecie go odebrać, to od razu przejdźcie do bezpiecznego formularza rejestracyjnego online i załóżcie w pełni bezpłatne iKonto Fortuna z kodem LEGALSPORT >>> Zakładam nowe konto bukmacherskie w Fortuna Polska.

------------------------------------------------------------

6. Czy online można odebrać takie same bonusy, jak w punkcie stacjonarnym?

Nie. Bukmacher Fortuna Online większość promocji udostępnia tylko i wyłącznie na swojej stronie internetowej. A to oznacza, że mogą z nich skorzystać wyłącznie obstawiający, którzy na co dzień zawierają swoje zakłady bukmacherskie za pośrednictwem strony internetowej online lub aplikacji mobilnej. Dlatego też rekomendujemy, abyście założyli nowe, bezpłatne iKonto Fortuna z kodem promocyjnym LEGALSPORT i tym samym zyskali dostęp do wszystkich bonusów dla regularnych typerów w Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

------------------------------------------------------------

7. Kiedy najlepiej odebrać bonus Fortuna?

Ekskluzywny pakiet bonusów na start od Fortuna z kodem rabatowym LEGALSPORT najlepiej odebrać od razu. Wówczas będziecie mieć 100% pewność, że zgarniecie najlepszą promocję powitalną na polskim rynku i to na mega korzystnych warunkach regulaminowych (warunki promocji mogą się zmienić w każdej chwili).

Jeżeli założycie nowego użytkownika w iFortunie Zakłady Bukmacherskie bez zbędnej zwłoki, to wówczas w mgnieniu oka będziecie mogli darmową kasę – uzyskaną z internetowych bonusów powitalnych na start – przeznaczyć na pewne typy czy valuebety z Ligi Mistrzów czy lig europejskich.

------------------------------------------------------------
8. Czy odebrać bonus bez kodu czy z kodem?

Dziewięciu na dziesięciu typerów decyduje się na błyskawiczną rejestrację z aktualnym i bezpłatnym kodem promocyjnym LEGALSPORT w Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Gracze wybierają tę ścieżkę rejestracji nowego użytkownika przez internet, albowiem dzięki niej można zgarnąć dodatkową kasę na zakłady sportowe, która nie jest dostępna w standardowej ofercie na stronie internetowej, i to zupełnie za darmo.

W przypadku oferty Fortuny można zgarnąć dodatkowo zakład bez depozytu o wartości 20 złotych w punktach FKP, a także ekskluzywny i zyskowny zakład bez ryzyka w wysokości 120 zł. Taki Cashback Fortuna można wykorzystać na dowolne typy sportowe z oferty bukmacherskiej – na przykład można skonstruować kupon bukmacherski AKO na ligę angielską, ligę niemiecką czy ligę polską. Bez problemów przejdą również zakłady typu singiel, double czy treble, więc wybór jest naprawdę spory.

Warto zaznaczyć, że rejestracja nowego iKonta Fortuna z kodem promocyjnym trwa dokładnie tyle samo, co rejestracja bez kodu bonusowego, który przynosi mega korzyści na start. Żeby założyć nowy profil bukmacherski na Fortunie wystarczy wejść w poniższy link aktywacyjny.

  Zakładam nowe iKonto Fortuna z kodem promocyjnym LEGALSPORT   >>>  Bezpieczny Link Aktywacyjny 

A następnie postępować zgodnie z informacjami, które będą wyświetlać się na ekranie Waszego laptopa, telefonu komórkowego marki Samsung, Sony czy Xaomi, czy też innego urządzenia mobilnego z systemem Android lub iOS.

------------------------------------------------------------

9. Co to jest fortuna bonus 1000?

Wielu graczy bardzo często o to pyta, dlatego też wyjaśniamy. Fortuna bonus 1000 to nic innego jak potoczne pojęcie bonusu powitalnego składający się z zakładu bez ryzyka 120 PLN oraz podwojenia pierwszej wpłaty do 1000 PLN. Pamiętajcie jednak, że ostateczny bonus na start może w bardzo krótkim czasie przeobrazić się w Fortuna bonus 1140 złotych! Jak to możliwe i jak to zrobić? Wystarczy, że w formularzu rejestracyjnym u bukmachera Fortuna w polu "kod promocyjny" wpiszecie LEGALSPORT (kod ważny na czerwiec 2019), a otrzymacie bonus od Fortuny: 1000 zł od depozytu + 120 zł bonus bez ryzyka + 20 zł bonus bez depozytu.

------------------------------------------------------------

10. Czy Fortuna jest legalnym bukmacherem?

Fortuna Zakłady Bukmacherskie jest legalnym bukmacherem od 23 stycznia 2012 roku - posiada licencję Ministerstwa Finansów o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. A to oznacza, że obstawianie na co dzień zakładów sportowych u tego buka jest jak najbardziej bezpieczne i zgodne z prawem.

-----------------------------------------------------------

Bonus na start oraz zakład bez ryzyka u buka Fortuna

 >> Tylko teraz, do zakładu bez ryzyka otrzymasz dodatkowo 20 PLN (w sumie 120 PLN) << 

11. Ile trwa rejestracja konta w Fortuna?

Konto gracza, które nazywane jest również, jako ikonto fortuna, można bez najmniejszych problemów założyć w ciągu kilku minut (3-5 min). Jeżeli wystąpią w czasie rejestracji jakiekolwiek problemy, to polecamy skontaktować się z biurem obsługi klienta poprzez czat online dostępny 24h. Wówczas Wasz wniosek zostanie zaakceptowany od ręki, bez zbędnego oczekiwania.

----------------------------------------------------------

12. Czy bonus powitalny w Fortuna to jedyna opcja na rynku?

W tym momencie bukmacher Fortuna oferuje swoim klientom jeden z najlepszych na rynku bonusów na start, ale oczywiście obstawiający mają także inne opcje. Nasze rekomendacje znajdziesz w tym miejscu, kliknij i zobacz ----> BONUSY NA START.

-----------------------------------------------------------

13. Kiedy Fortuna rozdaje darmowe bonusy?

Darmowe bonusy bukmacher Fortuna rozdaje swoim klientom przede wszystkim z okazji wielkich imprez sportowych, takich jak, chociażby mistrzostwa świata w siatkówce. Warto jednak śledzić na bieżąco tego bukmachera, albowiem zdarzają się również promocje krótkoterminowe, jak gra bez 12-procentowego podatku, które mogą ukazać się w każdej chwili - bądź na bieżąco z bonusami Fortuna.
-----------------------------------------------------------

14. Jak wypłacić pieniądze z Fortuny?

Wypłata zgromadzonych środków w Fortunie jest bardzo prosta. Wystarczy wejść w zakładkę "wypłaty", a następnie wpisać kwotę oraz zatwierdzić polecenie przelewu - i to wszystko, więc jak widać, nie jest to nic skomplikowanego.

-----------------------------------------------------------

15. Na co najlepiej przeznaczyć bonus od Fortuny?

Bonus powitalny na start w Fortunie to idealna okazja do tego, aby wypróbować legalną grę bez podatku. Jeżeli chodzi natomiast o konktretne ligi, to polecamy przede wszystkim angielską Premier League oraz niemiecką Bundesligę. Pamiętajcie jednak, że w pierwszej kolejności obstawiać powinno się dyscypliny i rozgrywki, które się na co dzień śledzi. Wówczas ma się zdecydowanie większe szanse na bukmacherski zysk.

-----------------------------------------------------------

16. Czy Fortuna jest darmowym bukmacherem?

W ostatnim czasie odnotowaliśmy spory wzrost zapytań w rodzaju: "Czy na Fortunie mogę grać za darmo? " lub " Czy jest możliwa darmowa gra u tego buka?". Dlatego też chcielibyśmy poinformować, że założenie konta gracza w Fortunie jest jak najbardziej darmowe. Co więcej, partner ekstraklasowej Miedzi Legnica organizuje różnego rodzaju promocje polegające na udostępnianiu graczom darmowych voucherów lub bezpłatnych kuponów na stawianie zakładów. Jeśli chcecie być na bieżąco z promocjami tego bukmachera i innych legalnych firm, to zachęcamy do częstego zaglądania na serwis z informacjami o bukmacherach z kodem promocyjnym.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Bonus Fortuna - jak odebrać | czerwiec 2019
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
prremier
16.01.2019, godz. 09:46
no i jak żyć panie premierze bez bonusu? ludzie chcą grać, trza ciągnąć bonusy ile się da
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.