sobota, 27 listopada 2021
Najnowsze: Bonus 50 zł za każdego gola w meczu Chelsea - Manchester Utd.

Bonusmania BETCLIC - bonusy bez depozytu

Promocja dla stałych i nowych typerów zarejestrowanych u bukmachera. Losowanie bonusów od 5 zł do 5000 zł dla zarejestrowanych klientów

BonusMania Betclic - TU rejestracja w promocji Freebety dla każdego zarejestrowanego do 28 maja
Spis treści
Rozwiń
 1. Bonusmania Betclic - jakie warunki
  1. Kiedy otrzymasz bonus 
  2. Warunki obrotu bonusem
 2. Promocyjna BonusMania w Betclic
  1. Freebety za 10 zł, 1000 zł czy 5000 zł
 3. Jak się zarejestrować w Betclic, żeby dostać freebet
  1. Kod do rejestracji w Bonusmanii
  2. 2 bonusy do wyboru poza freebetem
 4. Kto może wziąć udział w promocji Bonusmania
  1. Dla kogo jest premia bez depozytu w Betclic?
 5. FAQ - pytania i odpowiedzi o Bonusmania Betclic
Promocyjne bonusy bez depozytu w ramach Bonusmania (kod promo Betclic to Legalsport)
W promocji nawet 5000 zł bez depozytu od Betclic

Powrót Ekstraklasy to okazja na dodatkowe pieniądze w Betclic nie tylko na typowanie polskiej piłki nożnej, ale również lig zagranicznych (w tym grającej Bundesligi).

chcę odebrać freebet - rejestracja
Otwórz nowe konto i stawiaj zakłady za darmo

Bukmacher rozgrzewa rynek promocją skierowaną do wszystkich graczy zainteresowanych całkowici darmowymi pieniędzmi. Tego na polskim rynku bukmacherskim nie było - freebet za 1000 zł? a może za 5000 zł? W Betclic jest to możliwe!

27 maja zostanie wylosowana MEGA kumulacja. Jak działa "Bonusmania"? Betclic przyzna wszystkim graczom zarejestrowanym do 28 maja godz. 23:59 CEST bonus bez depozytu do maksymalnie 5000 zł! Kwoty bonusu będą zróżnicowane, tzn. od 5 do aż 5000 zł. Jak będą rozkładały się konkretne kwoty? Już wszystko prezentujemy.

2000 graczy otrzyma bonus w ramach Bonus Mania w przedziale od 100 zł do 1000 zł, a jeden gracz 5000 zł. Pozostali typerzy otrzymają niższe gwarantowane bonusy bukmacherskie. Minimalny freebet to 5 zł.

Bonusmania

Bonusmania Betclic jest lepsza od promocyjnej Bonus Manii forBET, bowiem premiuje dosłownie każdego pełnoletniego kibica. Zobaczcie poniżej szczegóły promocji bukmachera, który jest głównym sponsorem Piasta Gliwice oraz Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Bonusmania Betclic - jakie warunki

Betclic przyzna wszystkim graczom zarejestrowanym do 28 maja 23:59 CEST bonus bez depozytu do 5.000 zł! Kwoty bonusu będą zróżnicowane, tzn. od 5 do 5000 zł. 2000 graczy otrzyma bonus w przedziale od 100 do 1.000 zł, a jeden gracz 5.000 zł. Pozostali gracze otrzymają niższe bonusy – min. 5 zł.

Kiedy otrzymasz bonus 

Bonusy w ramach Bonusmania zostaną przyznane 28.05.2020 do godz. 18:00. Aby potwierdzić odbiór bonusu, każdy gracz będzie musiał zalogować się na swoje konto gracza w przeciągu 7 dni i po pojawieniu się specjalnego komunikatu, zaakceptować odbiór bonusu.

Warunki obrotu bonusem

Po zaakceptowaniu bonusu, gracz ma 30 dni na 6x obrót kwotą przyznanego bonusu po minimalnym kursie 3.00.

Chcę wziąć udział w Bonusmania  Otwieram konto na premie 10 zł, 100 zł, 1000 zł

Chcę wziąć udział w Bonusmania  
Otwieram konto na premie 10 zł, 100 zł, 1000 zł

PRZEJŚCIE do

Z promocji Bonusmania są wyłączeni gracze, których konta zostały zamknięte z powodu fraud lub ze względu na aspekty związane z responsible gaming.

Jeśli nie jesteś jeszcze graczem Betclic to, aby wziąć udział w promocji musisz zarejestrować konto do 28 maja, do godziny 23:59 i oprócz bonusu powitalnego (cashback 550 zł z kodem LEGALSPORTPL lub zakład bez ryzyka do 50 zł za kod LEGALSPORT), 28 maja otrzymasz bonus bez depozytu do 5000 zł.

Jak działa Bonusmania w Betclic? Z kodem promocyjnym zarejestruj konto
Jak działa BONUSMANIA?

Jeśli miałeś już zarejestrowane konto w Betclic, to wystarczy, że zalogujesz się w przeciągu 7 dni od 28.05. na swoje konto gracza i potwierdzisz odbiór bonusu (do 04.06.2020).

Jeśli nie potwierdzisz odbioru bonusu w przeciągu 7 dni, to bonus Bonusmania wygasa. Po jego potwierdzeniu, masz dodatkowe 30 dni na obrót.

Promocyjna BonusMania w Betclic

Akcja bonusowa jest jednorazowa i związana z powrotem ESA. Ogólnie rzecz biorąc, gracze którzy zarejestrują się do 28 maja 23:59, oraz ci, którzy posiadają już profil użytkownika na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej Betclic, 28 maja otrzymają freebet na swoje konto do obstawiania zakładów. Minimalny darmowy zakład to 5 zł, natomiast najwyższy to 5000 zł.

Freebety za 10 zł, 1000 zł czy 5000 zł

Oczywiście są również inne progi. Na Wasze konto może wpaść na przykład freebet 10 zł lub 100 zł, a nawet freebet 1000 zł do maksymalnej wartości 5000 zł, więc jak widzicie, opcji jest naprawdę całkiem sporo. Pamiętajcie, premiowy freebet okazjonalny od bukmachera internetowego Betclic jest gwarantowany! Przypominamy, że trzeba spełnić tylko 1 warunek: należy założyć bezpłatne konto typera u tego operatora aby otrzymać nagrodę.

Ta spersonalizowana promocja jest dla Ciebie! 
Zarejestruj bezpłatne konto do zakładów online na stronie internetowej www.betclic.pl i korzystaj z wysokich kursów bukmacherskich, zakładów bez ryzyka i darmowych freebetów w specjalnej promocji powitalnej Bonusmania.

Promocja dotyczy zarówno starych, jak i nowych graczy. Pod kątem akwizycji będzie to można komunikować w taki lub podobny sposób: „załóż konto w Betclic do 28 maja i oprócz zakładu bez ryzyka do 50 zł, odbierz freebet nawet do 5000 zł!”. Specjalne freebety mają być przyznawane losowo (nie będzie brana pod uwagę historia zakładów bukmacherskich i kuponów), więc każdy ma sporą szansę na wysoką kwotę.

Jak się zarejestrować w Betclic, żeby dostać freebet

Założenie bezpłatnego konta w BETCLIC jest banalnie proste i trwa zaledwie 30 sekund. Tyle potrzebujesz, aby zapewnić sobie miejsce w gronie pretendentów do maksymalnej nagrody Bonusmania - freebetu za 5000 zł. Tak, bonusu bez depozytu za pięć tysięcy złotych.

Chcę wziąć udział w losowaniu freebetówDo wygrania darmowe bonusy za:5 zł, 10 zł, 100 zł, 1000 zł oraz 5000 zł!

Chcę wziąć udział w losowaniu freebetów
Do wygrania darmowe bonusy za:
5 zł, 10 zł, 100 zł, 1000 zł oraz 5000 zł!

REJESTRACJA w

Podczas rejestracji podajesz podstawowe dane osobowe, dane do logowania, dane adresowe i skan dowodu osobistego oraz numer rachunku bankowego do przelewania kasy za wygrane zakłady bukmacherskie. Rejestrację możesz uruchomić poprzez ten bezpieczny link REJESTRACJA W BETCLIC - kliknięcie wygeneruje ekran powitalny z formularzem do wpisania informacji wymaganych przez system bukmacherski.

Kod do rejestracji w Bonusmanii

Na formularzu rejestrującym nowego użytkownika, w miejscu opisanym jako "kod promocyjny" wpisz słowo LEGALSPORTPL. To aktywny kod na listopad 2021 honorowany przez BETCLIC, który poza prezentem z obecnej promocji daje dostęp do bonusu bez ryzyka za 550 zł. W tym pakiecie za kod masz 50 zł więcej (+10%) niż w standardowej ofercie powitalnej.

KOD PROMOCYJNY DO BONUSMANIA
Użyj LEGALSPORT - kliknij i aktywuj promocję

Działa także drugi kod : LEGALSPORT - w tym przypadku bonus jest niższy, ale bardziej korzystny. Premia 50 zł bez ryzyka może być po rozliczeniu kuponu od razu wypłacona na własne konto bankowe. Wypłacić możesz przelewem, ale wpłatę możesz zrobić dodatkowo poprzez kartę kredytową i BLIK-a. 

2 bonusy do wyboru poza freebetem

Wybierz kod do jednego z dwóch bonusów bez ryzyka: za 550 zł lub 50 zł. Najlepiej tego, który łatwiej wypłacić po spełnieniu warunków obrotu bukmacherskiego. W obu przypadkach zwrot za kupon bez ryzyka jest pomniejszony o wartość podatku, czyli 12%.

Żeby w pełni skorzystać z obu promocji, trzeba zagrać za relatywnie więcej niż kwota maksymalnego zwrotu. W przypadku zakładu bez ryzyka do 50 zł jest to 57 zł, a w przypadku cashback 550 zł, maksymalny zwrot jest w przypadku zagrania pierwszego kuponu za 625 zł. Ten ostatni wymaga obrotu 6x po kursie 2.00 w 7 dni.

O tym jak przejść prawidłowo proces i otworzyć konto pisaliśmy w artykule pt "Rejestracja u bukmachera Betclic", podając jak to się robi w 3 krokach. Klasyczny poradnik rejestracyjny sprawdzi się zarówno przy rejestracji przez telefon komórkowy, jak i przez stronę www.

Kto może wziąć udział w promocji Bonusmania

Internetowa promocja bukmacherska o nazwie "Bonusmania" przeznaczona jest dla wszystkich typerów, którzy posiadają aktywny i zweryfikowany profil użytkownika na stronie internetowej www.betclic.pl lub na aplikacji mobilnej na telefon komórkowy. Data założenia profilu gracza nie ma znaczenia!

Dla kogo jest premia bez depozytu w Betclic?

Bonusowa nagroda Bonusmania, która polega na losowaniu freebetów o różnej wartości, przeznaczona jest dla pełnoletnich kibiców sportowych (fanów Premier League, Serie A czy ESA), którzy znają regulamin odpowiedzialnej gry. Jest to ważne, albowiem gracze oglądający na co dzień widowiska sportowe zgarniają największe wygrane! Jak to możliwe? Po prostu wiedzą, jak skutecznie typować sportowe mecze!

Z bonusu internetowego może skorzystać każdy typer, najlepiej jednak spożytkują go - tak jak wspomnieliśmy - kibice piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, hokeja na lodzie oraz e-sporu. Dlaczego? Bukmacher Betclic posiada bowiem bardzo rozbudowaną ofertę sportową z mega kursami na te dyscypliny oferując BetclicBoost i Piłkarski Jackpot Betclic.

FAQ - pytania i odpowiedzi o Bonusmania Betclic

Poniżej prezentujemy listę najczęściej zadawanych pytań o Bonusmanię w Betclic Zakłady Bukmacherskie.

1. Czy kod promocyjny do Bonus Mania Betclic jest potrzebny?

Tak, kod promocyjny LEGALSPORTPL lub LEGALSPORT jest potrzebny podczas rejestracji. Tylko założenie konta z kodem poprzez ten LINK AFILIACYJNY aktywuje maksymalne korzyści - gwarancję przyznania wylosowanego freebetu.

2. Czy promocja działa na stałe?

BonusMania jest promocją jednorazową, przygotowaną specjalnie na kolejkę Ekstraklasy po wznowieniu rozgrywek zawieszonych przez epidemię koronawirusa. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że zostanie ona w przyszłości powtórzona, tak więc zachęcamy do rejestracji w Betclic z naszym kodem [ LEGALSPORTPL ].

3. Jakie warunki trzeba spełnić, żeby otrzymać w Betclic prezent Bonusmania?

Warunkiem udziału w promocji jest posiadanie konta w BETCLIC, założonego w trakcie trwania promocji lub posiadanego wcześniej.

4. Jaki inny bukmacher ma tak dobrą promocję?

Bonusmania Betclic jest nowością, nazwa jest zarezerwowana dla tego legalnego i sprawdzonego bukmachera. Podobnej ani porównywalnej promocji nie znaleźliśmy u innych najlepszych bukmacherów jak Totolotek, STS, eWinner czy zakłady bukmacherskie eFortuna Online.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (2)

Bonusmania BETCLIC - bonusy bez depozytu
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
FREEBET
skomentowano ponad miesiąc temu
Super bonus! Zakładam konto i już czekam na freebeta :D Ciekawe co mi się wylosuje.
Mariusz
skomentowano ponad miesiąc temu
Powiem szczerze, że te bonusy to ekstra okazja. Zaraz sprawdzę z czym to się je i co dostanę:)
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.