piątek, 30 września 2022
Najnowsze: Widzew Łódź - Raków Częstochowa kurs 50.00 w STS

Gwarancja najwyższych kursów na esport w TOTALbet

W TOTALbet masz gwarancję najwyższych kursów na e-sport. Najlepsze współczynniki na faworyta w meczach esportowych z całej oferty online.

Najlepsze współczynniki + 5239 zł na nowe konto w TOTALbet z kodem
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak działają najwyższe kursy na esport w TOTALbet
  1. Gwarancja kursu na e-sport - jak skorzystać
  2. TOTALbet - oferta na e-sport
 2. Premie na e-sport w TOTALbet
  1. Gra bez podatku na esport
  2. Wyższe wygrane dla e-sportowych kuponów AKO
  3. Kod do extra premii na esport
 3. FAQ - pytania graczy o gwarancję kursów na esport
Pakiet powitalny TOTALbet do wykorzystania na typowanie esportu
TOTALbet Zakłady Bukmacherskie
 • Podwojenie depozytu do max. 5000 zł
 • Paczka freebetów 39 zł za rejestrację
 • Zakład bez ryzyka 200 zł
 • Mega nielimitowana gra bez podatku

5239 zł

TOTALbet kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
TOTALbet kod promo: LEGALSPORT

Zakłady bukmacherskie na e-sport na stałe dołączyły do oferty bukmacherskiej wszystkich operatorów zakładów sportowych online w Polsce. Typy na esportowe zmagania znajdziemy też oczywiście w TOTALbet.

Gwarancja najwyższego kursu na e-sport w TOTALbet online

By zachęcić typerów do obstawiania internetowych kuponów SOLO i AKO na Counter Strike: Global Offensive, League of Legends, StarCraft czy Rainbow Six, TOTAlbet Zakłady Bukmacherskie systematycznie aktywuje promocje i bonusy na e-sport, w ramach których można grać e-sport z podwyższonymi kursami, odbierać darmowe zakłady na e-sport czy stawiać zakłady bez ryzyka przegranej.

Esport bez ryzyka w TOTALbet
Powitalny cashback 200 zł po rejestracji z kodem

To jednak jeszcze nie wszystko! TOTALbet daje również typerom gwarancję najwyższych kursów na e-sport, możemy być więc pewni, że w internetowej ofercie tego koncesjonowanego buka zawsze znajdziemy typy na faworytów z najlepszymi współczynnikami na rynku. A przecież im wyższy kurs, tym wyższa wygrana!

Jak działają najwyższe kursy na esport w TOTALbet

Gwarancja najwyższego kursu na e-sport to akcja koncesjonowanego bukmachera TOTALbet, w ramach której zapewnia on najlepsze współczynniki na esportowe wydarzenia na polskim rynku zakładów sportowych. Gwarancją objęte są wszystkie e-sportowe rozgrywki, dostępne w ofercie TOTALbet.

Najwyższe kursy na faworytów w esporciePromocje kursowe TOTAL Boost i TOTAl HitMega współczynniki w akcji #TOTALNIEnajlepsi

Najwyższe kursy na faworytów w esporcie
Promocje kursowe TOTAL Boost i TOTAl Hit
Mega współczynniki w akcji #TOTALNIEnajlepsi

ZAGRAJ w

Na najwyższy kurs możemy liczyć w przypadku każdego zdarzenia w opcji "zakład główny na zwycięzcę meczu" - bukmacher zapewnia najlepsze na rynku współczynniki na faworytów spotkań. Jeśli więc lubimy obstawiać klasyczny zakład 1x2 na zwycięstwo w e-sporcie, to oferta TOTALbet jest skrojona dokładnie dla nas. U tego wiarygodnego operatora będziemy mogli bowiem wrzucać na kupony typy na faworytów e-sportowych zmagań z najlepszym kursem na rynku, co ma przełożenie na wyższe wygrane - zwłaszcza w przypadku kuponów AKO.

Gwarancja kursu na e-sport - jak skorzystać

Co jednak w przypadku, gdy u innego bukmachera internetowego znajdziemy wyższy współczynnik na faworyta w e-sportowym meczu, który chcielibyśmy wrzucić na nasz kupon? Wówczas wystarczy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta TOTALbet - możemy to zrobić przez formularz kontaktowy na stronie bukmachera, wysyłając e-mail lub korzystając z opcji livechat.

Kontaktują się z BOK musimy zgłosić sytuację, przedstawiając propozycję kursową konkurencji oraz prośbę o podniesienie współczynnika w ramach oferty e-sportowej TOTALbet. Wyższy kurs na e-sport u konkurencji możemy wskazać za pomocą linku do danego zdarzenia w ofercie innego buka lub za pomocą screenu.

CS:GO: Honoris pokona Excellence w CSGOFASTCUP?TAK: TOTALbet 1.40 | STS 1.35 | forBET 1.37, BETFAN 1.37

CS:GO: Honoris pokona Excellence w CSGOFASTCUP?
TAK: TOTALbet 1.40 | STS 1.35 | forBET 1.37, BETFAN 1.37

TYPUJ w

Efektem będzie szybka aktualizacja kursu danego spotkania na wyższy, w taki sposób, by TOTALbet mógł zaoferować najbardziej atrakcyjny współczynnik. W trzech krótkich krokach gwarancja najwyższego kursu na e-sport w TOTALbet działa następująco:

 1. Znajdujesz wyższy kurs na faworyta danego wydarzenia e-sportowego u innego bukmachera
 2. Zgłaszasz wyższy kurs w BOK TOTALbet, przesyłając screen lub link do oferty
 3. TOTALbet podnosi kurs na dane wydarzenie w swojej ofercie.

Warto jednak pamiętać, że w niektórych przypadkach bukmacher ma prawo odmówić podniesienia kursu. Może się tak stać w przypadku wyraźnych ruchów kursowych lub niestabilności danego zdarzenia na rynku. Innym wskazaniem do odmowy poniesienia współczynnika jest sytuacja, gdy wskazany kurs u konkurencji znacząco odbiega od uśrednionego współczynnika na to zdarzenie, który w danym momencie dominuje na rynku.

Gwarancja najwyższych kursów na esport w TOTALbet

Tak mówią zapisy regulaminowe sprzedaży premiowej pod nazwą „NAJWYŻSZE KURSY ESPORT”, w praktyce jednak w zdecydowanej większości przypadków TOTALbet uwzględnia zgłoszenia graczy i podnosi kurs na wskazane zdarzenie z oferty na e-sport.

Pamiętajcie również, że - do promocji nie kwalifikują się zakłady z oferty kursowej TOTAL Boost i TOTAL Hit, a także typy objęte ofertami specjalnymi i zakłady długoterminowe na e-sport, nie znajdujące się w ramach klasycznej oferty meczowej.

korzystam z najwyższych kursów
Stawiam zakłady na faworytów w e-sporcie z gwarancją kursu

Co ważne, gwarancja najwyższego kursu na esport w TOTALbet skierowana jest tylko do aktywnych typerów, posiadających profil bukmacherski u tego operatora (może to być zarówno konto tymczasowe, jak i konto stałe). Jeśli więc nie masz konta do typowania w TOTALbet, ale chciałabyś zgłosić prośbę o podniesienie kursu na dane esportowe wydarzenie, Twoja opcja może nie zostać uwzględniona. W takiej sytuacji wystarczy tylko aktywować profil - szybka rejestracja bez dowodu w TOTAlbet to tylko dwie minuty.

TOTALbet - oferta na e-sport

Typowanie e-sportu w TOTALbet jest mega zyskowne nie tylko z powodu gwarancji najwyższych współczynników na faworytów spotkania. Ten bukmacher online posiada również bardzo rozbudowaną ofertę typów i podtypów na e-sport, dzięki której śmiało może konkurować z każdym operatorem z rankingu najlepszych buków. Jeśli chodzi o liczbę zdarzeń do typowania orz liczbę selekcji na dane mecze, TOTALbet znajduje się w czołówce polskich bukmacherów, wyprzedzając m.in. Fortunę, STS, LVBET czy forBET.

Typy na e-sport w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie

W TOTALbet możemy obstawiać siedem gier esportowych w ramach stałej oferty - są to najchętniej typowane i najpopularniejsze rozgrywki, takie jak CS:GO, League of Legends, Rainbow Six i Dota 2, u tego buka znajdziemy też typy na StarCraft, Overwatch i King of Glory. Operator udostępnia też selekcje na najważniejsze turnieje i spotkania w ramach kultowej gry sportowej FIFA, Heartstone czy Arena of Valor (TU więcej o esportowej ofercie TOTALbet).

Na wszystkie najważniejsze wydarzenia mamy do wyboru szerokie spektrum selekcji - możemy więc obstawiać nie tylko zakład na zwycięzcę z gwarancją najwyższego kursu na faworyta, ale również m.in. sumę map, handicapy, dokładny wynik czy zwycięzcę mapy. Oczywiście, wszystkie ważne turnieje - np. FACE IT Major i DreamHack Masters w Counter Strike: Global Offensive czy Mistrzostwa Świata w LOL - są dostępne do typowania nie tylko w opcji przedmeczowej, ale również na LIVE.

Premie na e-sport w TOTALbet

Gwarancja najwyższych kursów na faworytów i szeroka oferta e-sportowa to niejedyne powody, dla których warto stawić kupony internetowe na CS:GO czy League of Legends właśnie w TOTALbet. Ten koncesjonowany bukmacher online ma dla miłośników esportu wiele innych promocji, które można wykorzystać podczas typowania swoich ulubionych rozgrywek.

Gra bez podatku na esport

Jednym z najważniejszych bonusów jest nielimitowana gra bez podatku w TOTALbet, która jest dostępna w trybie 24/7 i ma zastosowanie dla wszystkich sportów - za pełną stawkę możemy więc obstawiać e-sport, ale też piłkę nożną, hokej, tenis czy sporty wirtualne.

TOTALbet - gra bez podatku na esport

Na czym polegają zakłady bukmacherskie bez podatku w TOTALbet? To bardzo proste - wystarczy stworzyć kupon AKO z co najmniej trzema selekcjami, z których każda ma kurs minimalny co najmniej 1.20. Każdy kupon, który spełnia te kryteria, automatycznie zostanie zagrany za pełną stawkę. A ponieważ w e-sportowej ofercie TOTALbet selekcji z kursami powyżej 1.20 nie brakuje, kupony bez podatku możecie grać właściwie bez żadnych ograniczeń.

Wyższe wygrane dla e-sportowych kuponów AKO

Kolejną zyskowną promocją, która ma zastosowanie przy puszczaniu kuponów na e-sport, jest TOTAL Bonus. W ramach tej akcji premiowej TOTALbet podnosi wygrane dla kuponów AKO - im więcej selekcji na kuponie, tym wyższa wygrana. Jest to więc doskonała propozycja dla miłośników esportu, którzy lubią puszczać tzw. "taśmy". A ponieważ promocja łączy się z grą bez podatku, już przy czterech typach na kuponie możemy otrzymać extra nagrodę.

Kod do extra premii na esport

W jaki sposób skorzystać z mega promocji na e-sport w TOTALbet i wrzucać na swoje internetowe kupony selekcje esportowe z gwarancją najwyższego kursu? Wystarczy tylko aktywować profil typerski w TOTALbet - możemy zarejestrować się zarówno na stronie www bukmachera, jak i w aplikacji mobilnej.

Kod LEGALSPORT do najwyższego pakietu powitalnego w TOTALbet

Podczas rejestracji profilu warto wykorzystać kod LEGALSPORT - z tym najlepszym kodem nie tylko zyskamy dostęp do pełnej oferty esportowej TOTALbet i wszystkich promocji, ale również dołączymy do grona graczy VIP, uprawnionych do odbioru najlepszego pakietu benefitów finansowych na start (więcej o korzyściach z kodu do TOTALbet).

Powitalny pakiet premii na nowe konto z kodem to aż  5239 zł: podwojenie depozytu do max. 5000 zł, bonus bez ryzyka 200 zł oraz freebet 39 zł za rejestrację oraz mega nielimitowana gra bez podatku.

FAQ - pytania graczy o gwarancję kursów na esport

Liczba fanów e-sportu rośnie z każdym miesiącem, systematycznie zwiększa się też liczba typerów, którzy chętnie obstawiają turnieje esportowe na swoich kuponach online. Nie dziwi więc, że gwarancja najwyższych kursów na e-sport w TOTAlbet budzi ogromne zainteresowanie graczy, co przejawia się m.in. w dużej liczbie pytań na temat tej zyskownej promocji, jakie pojawiają się na forach bukmacherskich. Specjalnie dla Was zebraliśmy te najczęściej powtarzające się i przygotowaliśmy na nie odpowiedzi.

️🎮 Czy TOTALbet ma najwyższe współczynniki na esport?

Tak, wiarygodny operator internetowy TOTALbet Zakłady Bukmacherskie daje gwarancję najwyższych kursów na esport w zakresie współczynnika na faworyta meczu w klasycznym zakładzie na zwycięzcę. Dzięki temu możemy być pewni, że typując faworyta w zakładzie e-sportowym 1x2 w TOTALbet dostaniemy najlepszy kurs.

Warto też pamiętać, że - poza promocją na najwyższy kurs na faworyta - TOTALbet posiada naprawdę korzystne współczynniki na e-sportowe spotkania, dzięki czemu to bez wątpienia najlepszy bukmacher dla miłośników e-sportu. U tego buka znajdziemy solidną liczbę selekcji na wszystkie ważniejsze turnieje, z czego większość typów opatrzona jest naprawdę dobrymi kursami. Dzięki temu w TOTALbet warto obstawiać e-sport zarówno na kuponach AKO, jak i SOLO.

️🎮 Jak działa gwarancja najwyższego kursu?

Gwarancja najlepszych współczynników na esport w TOTALbet umożliwia typerom obstawianie e-sportowych wydarzeń z najlepszym współczynnikiem na rynku. Oferta promocyjna dotyczy kursów na faworyta w ramach zakładu 1x2 - na takie selekcje zawsze będziemy mieli w TOTALbet najbardziej atrakcyjne współczynniki.

️🎮 Co jeśli u innego buka znajdę wyższy kurs na faworyta w e-sporcie?

W takiej sytuacji wystarczy skontaktować się z BOK TOTALbet i przesłać link do oferty konkurencji lub screen. Bukmacher rozpatrzy zgłoszenie i podniesie współczynnik na faworyta w danym meczu. Pamiętaj, że zgłoszenia są przyjmowane tylko od typerów, którzy posiadają aktywny profil gracza w TOTALbet. Nie masz konta do obstawiania, a chciałbyś skorzystać z gwarancji na najwyższy kurs w esporcie? Przeczytaj jak się zarejestrować w TOTALbet, a jeśli wiesz jak to zrobić, możesz założyć konto TUTAJ.

️🎮 Czy TOTALbet może nie podnieść kursu na e-sport?

Tak, zgodnie z zasadami regulaminowymi akcji, w określonych sytuacjach TOTALbet może odmówić podniesienia współczynnika na faworyta w zgłoszonym zakładzie. Może to mieć miejsce w sytuacji, gdy kursy na dane wydarzenie są bardzo niestabilne, albo też gdy gracz zgłosi dostępny u innego buka wyższy kurs, znacząco odbiegający od średniej kursowej na dane wydarzenie.

️🎮 Czy warto stawiać e-sport w TOTALbet?

Z całą pewnością możemy polecić typowanie e-sportu w TOTALbet. Ten bukmacher posiada bardzo bogatą i zróżnicowaną ofertę na esport, opatrzoną naprawdę dobrymi kursami, dzięki czemu jest to najlepszy bukmacher zarówno dla początkujących graczy, lubiących obstawiać e-sport, jak i dla zaawansowanych typerów, dla których zakłady bukmacherskie na League of Legends czy Dota 2 nie mają tajemnic.

️🎮 Czy TOTALbet ma promocje na e-sport?

Tak, bukmacher internetowy TOTALbet ma w swoim bonusowym portfolio liczne promocje, które można wykorzystać na typowanie e-sportowych rozgrywek. Najchętniej wybieraną przez graczy promocją jest gra bez podatku 24/7, w ramach której każdego dnia bez ograniczeń możecie stawiać kupony bukmacherskie na esport za pełną stawkę. Typerzy preferujący tzw. "taśmy" często korzystają też z promocji TOTAL Bonus, gdzie każdy dodatkowy typ na kuponie zwiększa procentowo wygraną.

Dodatkowo TOTALbet systematycznie aktywuje też dedykowane promocje na e-sport. W ramach premii i benefitów esportowych możemy znaleźć darmowe bonusy bukmacherskie czy zakłady bez ryzyka w różnej wysokości, uruchamiane najczęściej przy okazji najważniejszych e-sportowych turniejów.

️🎮 Czy esport w TOTALbet można obstawiać w aplikacji mobilnej?

Tak, rozbudowana oferta na e-sport w TOTALbet dostępna jest zarówno z poziomu witryny internetowej www.totalbet.pl, jak i intuicyjnej, rozbudowanej apki bukmacherskiej. Aplikacja mobilna TOTALbet działa na tabletach i smartfonach z systemem operacyjnym Android, możecie więc z jej pomocą wygodnie obstawiać e-sport na telefonach Samsung, Xiaomi czy LG.

21.07.2020, 16:14
Aktualizacja: 01.03.2022, 12:47
Autor: W. Borecki

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Gwarancja najwyższych kursów na esport w TOTALbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.