sobota, 25 marca 2023
Najnowsze: Hiszpania - Norwegia kursy, typy

Gwarancja najwyższych kursów na esport w TOTALbet

W TOTALbet masz gwarancję najwyższych kursów na e-sport. Najlepsze współczynniki na faworyta w meczach esportowych z całej oferty online.

Najlepsze współczynniki + 5239 zł na nowe konto w TOTALbet z kodem
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak działają najwyższe kursy na esport w TOTALbet
  1. Gwarancja kursu na e-sport - jak skorzystać
  2. TOTALbet - oferta na e-sport
 2. Premie na e-sport w TOTALbet
  1. Gra bez podatku na esport
  2. Wyższe wygrane dla e-sportowych kuponów AKO
  3. Kod do extra premii na esport
 3. FAQ - pytania graczy o gwarancję kursów na esport
Pakiet powitalny TOTALbet do wykorzystania na typowanie esportu
TOTALbet Zakłady Bukmacherskie
 • Podwojenie depozytu do max. 5000 zł
 • Paczka freebetów 39 zł za rejestrację
 • Zakład bez ryzyka 200 zł
 • Mega nielimitowana gra bez podatku

5239 zł

TOTALbet kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
TOTALbet kod promo: LEGALSPORT

Zakłady bukmacherskie na e-sport na stałe dołączyły do oferty bukmacherskiej wszystkich operatorów zakładów sportowych online w Polsce. Typy na esportowe zmagania znajdziemy też oczywiście w TOTALbet.

Gwarancja najwyższego kursu na e-sport w TOTALbet online

By zachęcić typerów do obstawiania internetowych kuponów SOLO i AKO na Counter Strike: Global Offensive, League of Legends, StarCraft czy Rainbow Six, TOTAlbet Zakłady Bukmacherskie systematycznie aktywuje promocje i bonusy na e-sport, w ramach których można grać e-sport z podwyższonymi kursami, odbierać darmowe zakłady na e-sport czy stawiać zakłady bez ryzyka przegranej.

Esport bez ryzyka w TOTALbet
Powitalny cashback 200 zł po rejestracji z kodem

To jednak jeszcze nie wszystko! TOTALbet daje również typerom gwarancję najwyższych kursów na e-sport, możemy być więc pewni, że w internetowej ofercie tego koncesjonowanego buka zawsze znajdziemy typy na faworytów z najlepszymi współczynnikami na rynku. A przecież im wyższy kurs, tym wyższa wygrana!

Jak działają najwyższe kursy na esport w TOTALbet

Gwarancja najwyższego kursu na e-sport to akcja koncesjonowanego bukmachera TOTALbet, w ramach której zapewnia on najlepsze współczynniki na esportowe wydarzenia na polskim rynku zakładów sportowych. Gwarancją objęte są wszystkie e-sportowe rozgrywki, dostępne w ofercie TOTALbet.

Najwyższe kursy na faworytów w esporciePromocje kursowe TOTAL Boost i TOTAl HitMega współczynniki w akcji #TOTALNIEnajlepsi
Najwyższe kursy na faworytów w esporcie
Promocje kursowe TOTAL Boost i TOTAl Hit
Mega współczynniki w akcji #TOTALNIEnajlepsi
ZAGRAJ w

Na najwyższy kurs możemy liczyć w przypadku każdego zdarzenia w opcji "zakład główny na zwycięzcę meczu" - bukmacher zapewnia najlepsze na rynku współczynniki na faworytów spotkań. Jeśli więc lubimy obstawiać klasyczny zakład 1x2 na zwycięstwo w e-sporcie, to oferta TOTALbet jest skrojona dokładnie dla nas. U tego wiarygodnego operatora będziemy mogli bowiem wrzucać na kupony typy na faworytów e-sportowych zmagań z najlepszym kursem na rynku, co ma przełożenie na wyższe wygrane - zwłaszcza w przypadku kuponów AKO.

Gwarancja kursu na e-sport - jak skorzystać

Co jednak w przypadku, gdy u innego bukmachera internetowego znajdziemy wyższy współczynnik na faworyta w e-sportowym meczu, który chcielibyśmy wrzucić na nasz kupon? Wówczas wystarczy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta TOTALbet - możemy to zrobić przez formularz kontaktowy na stronie bukmachera, wysyłając e-mail lub korzystając z opcji livechat.

Kontaktują się z BOK musimy zgłosić sytuację, przedstawiając propozycję kursową konkurencji oraz prośbę o podniesienie współczynnika w ramach oferty e-sportowej TOTALbet. Wyższy kurs na e-sport u konkurencji możemy wskazać za pomocą linku do danego zdarzenia w ofercie innego buka lub za pomocą screenu.

CS:GO: Honoris pokona Excellence w CSGOFASTCUP?TAK: TOTALbet 1.40 | STS 1.35 | forBET 1.37, BETFAN 1.37
CS:GO: Honoris pokona Excellence w CSGOFASTCUP?
TAK: TOTALbet 1.40 | STS 1.35 | forBET 1.37, BETFAN 1.37
TYPUJ w

Efektem będzie szybka aktualizacja kursu danego spotkania na wyższy, w taki sposób, by TOTALbet mógł zaoferować najbardziej atrakcyjny współczynnik. W trzech krótkich krokach gwarancja najwyższego kursu na e-sport w TOTALbet działa następująco:

 1. Znajdujesz wyższy kurs na faworyta danego wydarzenia e-sportowego u innego bukmachera
 2. Zgłaszasz wyższy kurs w BOK TOTALbet, przesyłając screen lub link do oferty
 3. TOTALbet podnosi kurs na dane wydarzenie w swojej ofercie.

Warto jednak pamiętać, że w niektórych przypadkach bukmacher ma prawo odmówić podniesienia kursu. Może się tak stać w przypadku wyraźnych ruchów kursowych lub niestabilności danego zdarzenia na rynku. Innym wskazaniem do odmowy poniesienia współczynnika jest sytuacja, gdy wskazany kurs u konkurencji znacząco odbiega od uśrednionego współczynnika na to zdarzenie, który w danym momencie dominuje na rynku.

Gwarancja najwyższych kursów na esport w TOTALbet

Tak mówią zapisy regulaminowe sprzedaży premiowej pod nazwą „NAJWYŻSZE KURSY ESPORT”, w praktyce jednak w zdecydowanej większości przypadków TOTALbet uwzględnia zgłoszenia graczy i podnosi kurs na wskazane zdarzenie z oferty na e-sport.

Pamiętajcie również, że - do promocji nie kwalifikują się zakłady z oferty kursowej TOTAL Boost i TOTAL Hit, a także typy objęte ofertami specjalnymi i zakłady długoterminowe na e-sport, nie znajdujące się w ramach klasycznej oferty meczowej.

korzystam z najwyższych kursów
Stawiam zakłady na faworytów w e-sporcie z gwarancją kursu

Co ważne, gwarancja najwyższego kursu na esport w TOTALbet skierowana jest tylko do aktywnych typerów, posiadających profil bukmacherski u tego operatora (może to być zarówno konto tymczasowe, jak i konto stałe). Jeśli więc nie masz konta do typowania w TOTALbet, ale chciałabyś zgłosić prośbę o podniesienie kursu na dane esportowe wydarzenie, Twoja opcja może nie zostać uwzględniona. W takiej sytuacji wystarczy tylko aktywować profil - szybka rejestracja bez dowodu w TOTAlbet to tylko dwie minuty.

TOTALbet - oferta na e-sport

Typowanie e-sportu w TOTALbet jest mega zyskowne nie tylko z powodu gwarancji najwyższych współczynników na faworytów spotkania. Ten bukmacher online posiada również bardzo rozbudowaną ofertę typów i podtypów na e-sport, dzięki której śmiało może konkurować z każdym operatorem z rankingu najlepszych buków. Jeśli chodzi o liczbę zdarzeń do typowania orz liczbę selekcji na dane mecze, TOTALbet znajduje się w czołówce polskich bukmacherów, wyprzedzając m.in. Fortunę, STS, LVBET czy forBET.

Typy na e-sport w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie

W TOTALbet możemy obstawiać siedem gier esportowych w ramach stałej oferty - są to najchętniej typowane i najpopularniejsze rozgrywki, takie jak CS:GO, League of Legends, Rainbow Six i Dota 2, u tego buka znajdziemy też typy na StarCraft, Overwatch i King of Glory. Operator udostępnia też selekcje na najważniejsze turnieje i spotkania w ramach kultowej gry sportowej FIFA, Heartstone czy Arena of Valor (TU więcej o esportowej ofercie TOTALbet).

Na wszystkie najważniejsze wydarzenia mamy do wyboru szerokie spektrum selekcji - możemy więc obstawiać nie tylko zakład na zwycięzcę z gwarancją najwyższego kursu na faworyta, ale również m.in. sumę map, handicapy, dokładny wynik czy zwycięzcę mapy. Oczywiście, wszystkie ważne turnieje - np. FACE IT Major i DreamHack Masters w Counter Strike: Global Offensive czy Mistrzostwa Świata w LOL - są dostępne do typowania nie tylko w opcji przedmeczowej, ale również na LIVE.

Premie na e-sport w TOTALbet

Gwarancja najwyższych kursów na faworytów i szeroka oferta e-sportowa to niejedyne powody, dla których warto stawić kupony internetowe na CS:GO czy League of Legends właśnie w TOTALbet. Ten koncesjonowany bukmacher online ma dla miłośników esportu wiele innych promocji, które można wykorzystać podczas typowania swoich ulubionych rozgrywek.

Gra bez podatku na esport

Jednym z najważniejszych bonusów jest nielimitowana gra bez podatku w TOTALbet, która jest dostępna w trybie 24/7 i ma zastosowanie dla wszystkich sportów - za pełną stawkę możemy więc obstawiać e-sport, ale też piłkę nożną, hokej, tenis czy sporty wirtualne.

TOTALbet - gra bez podatku na esport

Na czym polegają zakłady bukmacherskie bez podatku w TOTALbet? To bardzo proste - wystarczy stworzyć kupon AKO z co najmniej trzema selekcjami, z których każda ma kurs minimalny co najmniej 1.20. Każdy kupon, który spełnia te kryteria, automatycznie zostanie zagrany za pełną stawkę. A ponieważ w e-sportowej ofercie TOTALbet selekcji z kursami powyżej 1.20 nie brakuje, kupony bez podatku możecie grać właściwie bez żadnych ograniczeń.

Wyższe wygrane dla e-sportowych kuponów AKO

Kolejną zyskowną promocją, która ma zastosowanie przy puszczaniu kuponów na e-sport, jest TOTAL Bonus. W ramach tej akcji premiowej TOTALbet podnosi wygrane dla kuponów AKO - im więcej selekcji na kuponie, tym wyższa wygrana. Jest to więc doskonała propozycja dla miłośników esportu, którzy lubią puszczać tzw. "taśmy". A ponieważ promocja łączy się z grą bez podatku, już przy czterech typach na kuponie możemy otrzymać extra nagrodę.

Kod do extra premii na esport

W jaki sposób skorzystać z mega promocji na e-sport w TOTALbet i wrzucać na swoje internetowe kupony selekcje esportowe z gwarancją najwyższego kursu? Wystarczy tylko aktywować profil typerski w TOTALbet - możemy zarejestrować się zarówno na stronie www bukmachera, jak i w aplikacji mobilnej.

Kod LEGALSPORT do najwyższego pakietu powitalnego w TOTALbet

Podczas rejestracji profilu warto wykorzystać kod LEGALSPORT - z tym najlepszym kodem nie tylko zyskamy dostęp do pełnej oferty esportowej TOTALbet i wszystkich promocji, ale również dołączymy do grona graczy VIP, uprawnionych do odbioru najlepszego pakietu benefitów finansowych na start (więcej o korzyściach z kodu do TOTALbet).

Powitalny pakiet premii na nowe konto z kodem to aż  5239 zł: podwojenie depozytu do max. 5000 zł, bonus bez ryzyka 200 zł oraz freebet 39 zł za rejestrację oraz mega nielimitowana gra bez podatku.

FAQ - pytania graczy o gwarancję kursów na esport

Liczba fanów e-sportu rośnie z każdym miesiącem, systematycznie zwiększa się też liczba typerów, którzy chętnie obstawiają turnieje esportowe na swoich kuponach online. Nie dziwi więc, że gwarancja najwyższych kursów na e-sport w TOTAlbet budzi ogromne zainteresowanie graczy, co przejawia się m.in. w dużej liczbie pytań na temat tej zyskownej promocji, jakie pojawiają się na forach bukmacherskich. Specjalnie dla Was zebraliśmy te najczęściej powtarzające się i przygotowaliśmy na nie odpowiedzi.

️🎮 Czy TOTALbet ma najwyższe współczynniki na esport?

Tak, wiarygodny operator internetowy TOTALbet Zakłady Bukmacherskie daje gwarancję najwyższych kursów na esport w zakresie współczynnika na faworyta meczu w klasycznym zakładzie na zwycięzcę. Dzięki temu możemy być pewni, że typując faworyta w zakładzie e-sportowym 1x2 w TOTALbet dostaniemy najlepszy kurs.

Warto też pamiętać, że - poza promocją na najwyższy kurs na faworyta - TOTALbet posiada naprawdę korzystne współczynniki na e-sportowe spotkania, dzięki czemu to bez wątpienia najlepszy bukmacher dla miłośników e-sportu. U tego buka znajdziemy solidną liczbę selekcji na wszystkie ważniejsze turnieje, z czego większość typów opatrzona jest naprawdę dobrymi kursami. Dzięki temu w TOTALbet warto obstawiać e-sport zarówno na kuponach AKO, jak i SOLO.

️🎮 Jak działa gwarancja najwyższego kursu?

Gwarancja najlepszych współczynników na esport w TOTALbet umożliwia typerom obstawianie e-sportowych wydarzeń z najlepszym współczynnikiem na rynku. Oferta promocyjna dotyczy kursów na faworyta w ramach zakładu 1x2 - na takie selekcje zawsze będziemy mieli w TOTALbet najbardziej atrakcyjne współczynniki.

️🎮 Co jeśli u innego buka znajdę wyższy kurs na faworyta w e-sporcie?

W takiej sytuacji wystarczy skontaktować się z BOK TOTALbet i przesłać link do oferty konkurencji lub screen. Bukmacher rozpatrzy zgłoszenie i podniesie współczynnik na faworyta w danym meczu. Pamiętaj, że zgłoszenia są przyjmowane tylko od typerów, którzy posiadają aktywny profil gracza w TOTALbet. Nie masz konta do obstawiania, a chciałbyś skorzystać z gwarancji na najwyższy kurs w esporcie? Przeczytaj jak się zarejestrować w TOTALbet, a jeśli wiesz jak to zrobić, możesz założyć konto TUTAJ.

️🎮 Czy TOTALbet może nie podnieść kursu na e-sport?

Tak, zgodnie z zasadami regulaminowymi akcji, w określonych sytuacjach TOTALbet może odmówić podniesienia współczynnika na faworyta w zgłoszonym zakładzie. Może to mieć miejsce w sytuacji, gdy kursy na dane wydarzenie są bardzo niestabilne, albo też gdy gracz zgłosi dostępny u innego buka wyższy kurs, znacząco odbiegający od średniej kursowej na dane wydarzenie.

️🎮 Czy warto stawiać e-sport w TOTALbet?

Z całą pewnością możemy polecić typowanie e-sportu w TOTALbet. Ten bukmacher posiada bardzo bogatą i zróżnicowaną ofertę na esport, opatrzoną naprawdę dobrymi kursami, dzięki czemu jest to najlepszy bukmacher zarówno dla początkujących graczy, lubiących obstawiać e-sport, jak i dla zaawansowanych typerów, dla których zakłady bukmacherskie na League of Legends czy Dota 2 nie mają tajemnic.

️🎮 Czy TOTALbet ma promocje na e-sport?

Tak, bukmacher internetowy TOTALbet ma w swoim bonusowym portfolio liczne promocje, które można wykorzystać na typowanie e-sportowych rozgrywek. Najchętniej wybieraną przez graczy promocją jest gra bez podatku 24/7, w ramach której każdego dnia bez ograniczeń możecie stawiać kupony bukmacherskie na esport za pełną stawkę. Typerzy preferujący tzw. "taśmy" często korzystają też z promocji TOTAL Bonus, gdzie każdy dodatkowy typ na kuponie zwiększa procentowo wygraną.

Dodatkowo TOTALbet systematycznie aktywuje też dedykowane promocje na e-sport. W ramach premii i benefitów esportowych możemy znaleźć darmowe bonusy bukmacherskie czy zakłady bez ryzyka w różnej wysokości, uruchamiane najczęściej przy okazji najważniejszych e-sportowych turniejów.

️🎮 Czy esport w TOTALbet można obstawiać w aplikacji mobilnej?

Tak, rozbudowana oferta na e-sport w TOTALbet dostępna jest zarówno z poziomu witryny internetowej www.totalbet.pl, jak i intuicyjnej, rozbudowanej apki bukmacherskiej. Aplikacja mobilna TOTALbet działa na tabletach i smartfonach z systemem operacyjnym Android, możecie więc z jej pomocą wygodnie obstawiać e-sport na telefonach Samsung, Xiaomi czy LG.

21.07.2020, 16:14
Aktualizacja: 01.03.2022, 12:47
Autor: W. Borecki
Komentarze (0)
Gwarancja najwyższych kursów na esport w TOTALbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Total Bonus - ekstra premia bukmachera Totalbet
Total Bonus - ekstra premia bukmachera Totalbet
2375
61
Bukmacher internetowy Totalbet przygotował dla swoich stałych klientów mega promocję na zakłady. W bardzo łatwy sposób można zwiększyć potencjalną wygraną na pojedynczym zakładzie bukmacherskim typu AKO (akumulowany). Jak działa Total Bonus w Totalbet i jak z niego skorzystać? Serdecznie zapraszamy do lektury na temat mega promocji.
Freebet Atak za gole w Lidze Mistrzów
Freebet Atak za gole w Lidze Mistrzów
838
36
Pomysłowy bonus za typowanie Ligi Mistrzów aktywował Totalbet. Premia 5 zł za darmo na każdy mecze zakończony wynikiem powyżej 4.5 gola. Obstawianie kilku meczów to szansa na więcej kasy. Przykładowo 4 mecze over 4,5 gola generują freebet 20 PLN. Do tego wysoki i darmowy prezent za kod promocyjny w kwocie 50 zł (40 zł za zarejestrowanie gracza online i 10 zł za wpisanie kodu).
Freebet 200 zł, 150 zł lub 100 zł na zakłady
Freebet 200 zł, 150 zł lub 100 zł na zakłady
822
34
200 zł na darmowe typowanie? Kolejna nagroda dla typerów internetowych. Obstawiaj mecze podczas Mistrzostw Świata, liczą się zakłady nie tylko z udziałem polskiej drużyny ale i pozostałych zespołów. Nagrody to freebety za 100 zł, 150 zł i 200 zł na dowolne typowanie. 
Gra bez podatku w TOTALbet
Gra bez podatku w TOTALbet
1813
48
Sprawdzony i wiarygodny bukmacher TOTALbet po raz kolejny wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich graczy, wprowadzając do swojej oferty grę bez podatku. Ta atrakcyjna promocja dostępna jest każdego dnia, na całą ofertę - wystarczy spełnić kilka prostych warunków, by regularnie stawiać zakłady bukmacherskie bez podatku w TOTALbet. Jak grać na pełnych stawkach bez podatku? Kto może skorzystać z tej premii boostowej?
Topowe Ligi - Jackpot 20 000 zł u bukmachera
Topowe Ligi - Jackpot 20 000 zł u bukmachera
781
45
Jedynie 10 zł wystarczy zapewnić sobie szansę na zgarnięcie Jackpota za obstawianie Topowych Lig w zakładach internetowych Totalbet. Bukmacher ufundował 20 000 zł jako nagrodę główną, która w przypadku braku trafień jest powiększana o kolejny bonus 2 000 zł. Kupon AKO można łączyć z obstawianiem piłki nożnej bez podatku, dzięki czemu otrzymamy 14% więcej do wygranego kuponu.
TOTALbet Typer
TOTALbet Typer
651
25
Licencjonowany bukmacher TOTALbet bardzo dba o swoich stałych graczy, dlatego mogą oni liczyć na wiele różnych atrakcyjnych innowacji, niedostępnych u innych operatorów zakładów wzajemnych. Jednym z ciekawszych rozwiązań, aktywizujących typerów do odwiedzania witryny bukmachera, jest akcja Typer, w której zgarnąć można wiele atrakcyjnych nagród.

Inni czytali również

NobleBET bonus bez depozytu
NobleBET bonus bez depozytu
3548
95
Noble Bet z darmową kasą na konto dla nowych klientów. Ten legalny bukmacher na rok 2023 przygotował 2 freebety za 20 zł oraz 33 zł, dostępne tylko dla naszych czytelników. Zobacz jak odebrać w NobleBet bonus bez depozytu jak i od depozytu.
Bonus powitalny Totolotek - marzec 2023
Bonus powitalny Totolotek - marzec 2023
2203
54
Jeżeli szukacie solidnego bonusu powitalnego, który pozwoli Wam stawiać za zdecydowanie wyższe stawki, to z całą pewnością powinniście swoją uwagę skupić na internetowej ofercie sportowej bukmachera Totolotek. Legalnie działający polski bukmacher przygotował dla graczy bardzo interesującą propozycję bonusów na start.
Bonusy na start | marzec 2023
Bonusy na start | marzec 2023
25727
688
Startowa premia powitalna to gwarantowany element portfela nowego gracza. W puli nagród rejestracyjnych na start znajdziesz bonus od wpłaty 100% (PZBuk, Superbet, LVBET), darmowy voucher (STS, Fortuna) oraz bonus bez ryzyka (forbet, Betclic oraz Betfan). Za kod otrzymasz jeszcze dodatkowy profit w postaci extra bonusu dodatkowego. Premia do 20 zł do 200 zł do odbioru, w zależności od aktualnej kampanii promocyjnej jednego z legalnych bukmacherów na pierwszy wybór. Bonusy na start stawiania zakładów Zakłady Bukmacherskie Zakład bez ryzyka 3500 zł (cashback) Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu) Freebet 34 zł od depozytu i za apkę Mecze na żywo za darmo 3754 zł Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT Odbieram Kod promocyjny LEGALSPORT Zakłady Bukmacherskie Zakład bez ryzyka 600 zł (na czas MŚ 2022 bez obrotu!) Freebety 30 zł za kod i depozyt 1 zł Zakłady bez podatku 12% (Happy Hours) 630 zł Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT Odbieram Kod promocyjny LEGALSPORT Zakłady Bukmacherskie Bonusy od 3. depozytów 1500 zł Bonus bez ryzyka 100 zł Bonus 60 zł za 6 zadań i 3 depozyty  1660 zł Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT Odbieram Kod promocyjny LEGALSPORT Zakłady Bukmacherskie 200% od depozytu 300 zł 300 zł Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT Odbieram Kod promocyjny LEGALSPORT Zakłady Bukmacherskie zakład bez ryzyka 200 zł ekskluzywne zakłady na FameMMA Boost i Jackpot Betclic Free transmisje live  200 zł Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT Odbieram Kod promocyjny LEGALSPORT Zakłady Bukmacherskie bonus 100% od wpłaty 2080 zł zakład bez ryzyka na start 1200 zł freebet na start 30 zł 30 dni gry bez podatku 3310 zł Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT Odbieram Kod promocyjny LEGALSPORT Zakłady Bukmacherskie Bonus powitalny za wpłaty 2000 zł Bonus start App 20 zł Extra bonusy na gry i dla kibiców: 70 zł Gra bez podatku przez 33 dni 2090 zł Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT Odbieram Kod promocyjny LEGALSPORT Zakłady Bukmacherskie Bonus 200% od depozytu do 100 zł Freebet 50 zł w aplikacji za depozyt 150 zł Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT Odbieram Kod promocyjny LEGALSPORT Zakłady Bukmacherskie Podwojenie depozytu do max. 5000 zł Paczka freebetów 39 zł za rejestrację Zakład bez ryzyka 200 zł Mega nielimitowana gra bez podatku 5239 zł Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT Odbieram Kod promocyjny LEGALSPORT Zakłady Bukmacherskie 1000 zł bonus bez ryzyka 35 zł za kod 1035 zł  Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT Odbieram Kod promocyjny LEGALSPORT Zakłady Bukmacherskie Bonus bez ryzyka na start 500 zł Early Payout   Cashback 200 zł bez limitu Mega Kursy Boost - wyższe kursy na SOLO i AKO 500 zł Bonus powitalny Fuksiarz kod promo: LEGALSPORT Odbieram Fuksiarz kod promo: LEGALSPORT Zakłady Bukmacherskie Zakład bez ryzyka 1000 zł Specjalne premie za punkty 200 zł Darmowy bonus 50 zł bez obrotu Regularne promocje "Happy Hours" Za darmo transmisje NBA 1250 zł Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT Odbieram Kod promocyjny LEGALSPORT Zakłady Bukmacherskie Bonusy od depozytów Freebet 100 zł 1400 zł Powitalny na start za kod promocyjny LEGALSPORT Odbieram Kod promocyjny LEGALSPORT Zakłady Bukmacherskie Bonus od depozytu  Freebet powitalny w przygotowaniu 400 zł Bonus powitalny Betway kod promo: LEGALSPORT Odbieram Betway kod promo: LEGALSPORT Zakłady Bukmacherskie Cashback bez ryzyka 110 zł Premia 50% za drugi depozyt 500 zł Wirtualne poniedziałki - gra bez podatku 610 zł Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT Odbieram Kod promocyjny LEGALSPORT Zakłady Bukmacherskie 500 zł bonus bez ryzyka Wyzwania Welcome Challenges 500 zł Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT Odbieram Kod promocyjny LEGALSPORT
Superoferta+ w Fortuna
Superoferta+ w Fortuna
5587
119
Superoferta+ u bukmachera Fortuna to okazja do zgarnięcia podwyższonych kursów z oferty na dziś i na jutro. Dzięki ulepszonym kursom z Superoferty można obstawiać na mega warunkach zakłady na faworytów poszczególnych zdarzeń. Które mecze mają podniesione kursy? Ile wysokich kursów można zagrać w ramach Superoferty w Fortuna? Zapraszamy serdecznie do lektury.
Betcris 50% na CS:GO
Betcris 50% na CS:GO
541
23
CS:GO to bez wątpienia jedna z najbardziej kultowych strzelanek, i jednocześnie najchętniej obstawiana pozycja ze świata e-sportu. W Betcris typowanie zakładów bukmacherskich na Counter Strike: Global Offensive jest jeszcze bardziej emocjonujące dzięki wyjątkowej premii - za zasilenie depozytu otrzymamy extra 50% od wpłaty do wykorzystania na CS:GO! Odbieram premię na CS:GO
Bezpieczny zakład
Bezpieczny zakład "Safebet" w TOTALbet
4280
112
Innowacyjny bonus startowy 5239 zł oraz Total Bonus, w ramach którego można powiększyć swoją wygraną na pojedynczym kuponie nawet o 30%, to nie wszystkie mega akcje promocyjne, jakie oferuje swoim graczom TOTALbet Zakłady Bukmacherskie. Do grona topowych bonusów u tego buka zalicza się również promocja Safebet. Czym jest ten benefit i jak go optymalnie wykorzystać w swojej strategii betowania?
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.