piątek, 30 września 2022
Najnowsze: Kurs 100.00 na gola w meczu Man. City - Man. United

Promocja Zdobądź Ośmiotysięcznik w Noblebet

Promocja dla aktywnych graczy w Noblebet online. Jak w łatwy sposób powiększyć wygraną o ponad 8000 zł?

Do odbioru co tydzień wysokie wygrane za trafienie ośmiu typów
Spis treści
Rozwiń
 1. Zdobądź Ośmiotysięcznik – na czym polega promocja
  1. Zasady promocji Zdobądź Ośmiotysięcznik
 2. Zdobądź Ośmiotysięcznik - na czym polega
  1. Mecze na Zdobądź Ośmiotysięcznik
  2. Jakie kupony stawiać w promocji Zdobądź Ośmiotysięcznik?
 3. Ile można wygrać obstawiająć Zdobądź Ośmiotysięcznik?
  1. Jak obrócić premią Zdobądź Ośmiotysięcznik w Noblebet?
 4. Inne promocje z wysokimi wygranymi w Noblebet
  1. Prezent na powitanie z kodem
 5. FAQ

Jednym z kluczowych elementów każdej oferty bukmacherskiej są promocje i trzeba przyznać, że coraz więcej legalnych operatorów zakładów wzajemnych doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

Powitalny pakiet na wrzesień 2022
Bukmacher
Kod promocyjny LEGALSPORT
Bonus na nowe konto  2553 zł
Bonus 100% od wpłaty 2500 zł
Freebet na zakłady 53 zł
Luksusowe AKO HIT!  nawet +100%
Odbieram bonusy NobleBET
Zdobądź Ośmiotysięcznik - promocja bukmacherska dla graczy Noblebet

Jednym z takich buków jest Noblebet, a więc bukmacher stosunkowo młody, który już dziś pochwalić się może wiodącą rolą w tym zakresie. Noblebet regularnie aktywuje dla typerów zyskowne promocje, umożliwiające granie bez ryzyka czy zdobywanie wyższych wygranych.

Świetnie prezentuje się też bonus powitalny Noblebet 2022, który z kodem LEGALSPORT może wynieść nawet 2553 zł. Oczywiście, premię finansową na start można wykorzystać na typowanie ulubionych sportów.

Noblebet wzbogacił też swoje portfolio o akcję promocyjną "Zdobądź Ośmiotysięcznik", pozwalającą na zgarnięcie naprawdę sporej sumy pieniędzy. Jeżeli interesuje Was ten temat i chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat innowacyjnej akcji, to po prostu zostańcie z nami. Obiecujemy, że wspomnianą promocję rozbierzemy na czynniki pierwsze. Zapraszamy do lektury!

Zdobądź Ośmiotysięcznik – na czym polega promocja

Akcja promocyjna Zdobądź Ośmiotysięcznik w Noblebet jest klasyczną promocją bukmacherską umożliwiająca zgarnięcie sporej gotówki za poprawne wytypowanie spotkań wskazanych przez sponsora Widzewa Łódź.

Gra bez podatku w Noblebet
Piłka nożna z bonusem +14% w Noblebet

Jak pewnie się domyślacie, nazwa nawiązująca do najwyższych szczytów świata nie jest przypadkowa i wskazuje na dokładną liczbę obstawionych zdarzeń – osiem. Warto wiedzieć, że selekcje biorące udział w zabawie to tak naprawdę klasyczne typy 1X2,w których wskazać trzeba, czy dana potyczka zakończy się zwycięstwem gospodarzy, remisem, czy może triumfem gości.  Wspomnieć należy także, że promocja podzielona jest na tygodniowe etapy, co oznacza więcej szans na sukces - swoich sił możesz spróbować w każdym z etapów.

Zdobądź Ośmiotysięcznik - promocja Noblebet

Co zatem trzeba zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Przede wszystkim należy posiadać aktywne konto gracza. Jeśli więc jeszcze nie przeszliście z powodzeniem procesu rejestracyjnego u tego cieszącego się dobrymi opiniami buka, to zachęcamy Was, aby zrobić to jak najszybciej - na przykład klikając w powyższy baner.

Pamiętajcie jednak, że szczególnie opłacalne okaże się dla Was tylko założenie konta z naszym specjalnym kodem afiliacyjnym LEGALSPORT – takie działanie sprawi, że Wasz bankroll na start w Noblebet wyniesie aż 2553 zł.

Zasady promocji Zdobądź Ośmiotysięcznik

Jak już wspomnieliśmy, zasady promocji Zdobądź Ośmiotysięcznik w Noblebet są proste. Wszystko kręci się wokół poprawnego wytypowania zdarzeń wskazanych przez bukmachera (wyłącznie zwycięzca meczu – 1X2).  Jedyne o czym musicie tak naprawdę pamiętać to, aby stawka puszczonego przez Was kuponu nie była mniejsza niż 10 zł. I to już wszystko. Jeśli zatem dobrze wskażecie wyniki w zestawie przygotowanym przez bukmachera, to Noblebet przekaże Wam w formie bonusu ponad osiem tysięcy złotych.

Zdobądź Ośmiotysięcznik - na czym polega

Musimy przyznać, że twórcy promocji są naprawdę pomysłowi - chodzi nam tutaj o całokształt akcji z ośmiotysięcznikami. Jak już wiecie, zabawa podzielona jest na tygodnie, co tylko zwiększa jest atrakcyjność. Całość rozpoczęła się od wejścia na Mount Everst o wysokości 8848 metrów nad poziomem morza. Skąd aż takie przywiązanie do gór i metrów? Tutaj sponsor piłkarzy z Łodzi wykazał się wyjątkową kreatywnością, bo wysokość danego szczytu odnosi się nie tylko do jego samego, ale również do sumy do wygrania. Tym samym w pierwszym tygodniu akcji zgarnąć można było dokładnie 8848 zł.

Mecze na Zdobądź Ośmiotysięcznik

Jakie dokładnie spotkania selekcjonowane są przez buka? W pierwszym etapie do wytypowania były wyłącznie spotkania piłkarskie i te sam trend jest kontynuowany w kolejnych edycjach konkursu.

Mecze w promocji Ośmiotysięcznik
chcę powiększyć wygraną
Biorę udział w promocji Zdobądź Ośmiotysięcznik

Pochylmy się na chwilę nad zdarzeniami wybranymi przez buka na początku tej przygody. Naturalnie jest ich osiem i wszystkie z nich związane są z najbardziej medialnymi ligami Starego Kontynentu i tyczą się kluczowych spotkań. Do wytypowania mamy spotkania Premier League, Bundesligi, Seria A, La Liga, Ligue 1 oraz polskiej Ekstraklasy.

Trzeba przyznać, że bukmacher naprawdę ma gust. Jest to o tyle istotne, że w przyszłości spodziewać można się równie pasjonujących wydarzeń, a te jak wiadomo, zawsze cieszą się największym zainteresowaniem.

Jakie kupony stawiać w promocji Zdobądź Ośmiotysięcznik?

W konkursie udział biorą wyłącznie kupony spełniające wszystkie warunki postawione w czasie trwania zabawy. Oznacza to, że przed szansą zarobienia dodatkowych pieniędzy staniecie tylko wtedy, gdy na Waszym kuponie znajdą się wszystkie przygotowane przez bukmachera zdarzenia i że kupon zostanie puszczony przed rozpoczęciem pierwszego meczu.

Naturalnie zdarzyć się może, że poprawne rozstrzygnięcia wskazane zostaną przez więcej niż jednego gracza. Wówczas suma bonusu zostaje podzielona na równe części. Przykładowo, jeśli dwóch obstawiających dobrze wytypuje wyniki ośmiu spotkań, każdy z nich otrzyma bonus w wysokości 4424 zł. Rzecz jasna sumy te odnoszą się do pierwszego tygodnia zabawy, ale dzięki nim nie będzie zaskoczeni w przyszłości.

Promocja Zbobądź Ośmiotysięcznik w Noblebet- ekstra bonus do wygranych- proste zasady

Promocja Zbobądź Ośmiotysięcznik w Noblebet
- ekstra bonus do wygranych
- proste zasady

ZAGRAJ w

Co jeszcze powinniście wiedzieć na temat tej promocji? Na pewno to, że na jednego gracza przypada tylko jeden bonus w ramach zabawy w danym tygodniu. Ważne jest jednak to, że tylko pierwsze dwa kupony kwalifikują się do zabawy. W związku z tym każdy kolejny rozpatrywany jest jako standardowy kupon, a więc bez wspomnianego dodatku.

Warto również zaznaczyć, że do gry zaliczane są tylko i wyłącznie kupony puszczone za środki własne oraz że w konkursie nie biorą udziału kupony z wykorzystaną opcją Cash-Out. I to tak naprawdę wszystko, co powinniście wiedzieć. Wszystko jest bardzo proste i przejrzyste. Jeżeli zatem zależy Wam na stanięciu przed szansą podreperowania stanu konta, to po prostu nie kombinujcie i stosujcie się do wyżej wymienionych zasad.

Ile można wygrać obstawiająć Zdobądź Ośmiotysięcznik?

A teraz przejdźmy do tego, co obstawiający lubią najbardziej, czyli do wygranych. W tym aspekcie skupimy się tylko na środkach bonusowych, a więc tych przypadających w ramach promocji z ośmiotysięcznikami. Po pierwsze, nagrody wynikające z zabawy dodawane są do konta w każdy poniedziałek po zakończonym tygodniu (dokładnie do godziny 17:00).

Jak obrócić premią Zdobądź Ośmiotysięcznik w Noblebet?

Pamiętajcie, że przyznane środki podlegają trzykrotnemu obrotowi, po minimalnym kursie 1.85. Dodatkowo środki bonusowe aktywne są przez 30 dni od momentu dodania ich do konta gracza. Jasno z tego wynika, że środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych dopiero po spełnieniu warunków obrotu oraz po rozstrzygnięciu zdarzeń zawartych na kuponie.

Pakiet na start Noblebet z kodem LEGALSPORT
Noblebet Zakłady Bukmacherskie
 • Bonusy od trzech depozytów 2500 zł
 • Freebety 53 zł za wpłatę
 • Gra bez podatku 30 dni po rejestracji

2553 zł

NobleBET kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
NobleBET kod promo: LEGALSPORT

Oczywiście przyznaną premię wykorzystać możecie na dalszą grę (z wyjątkiem obstawiania Sportów Wirtualnych, Gier i Player Bets). To akurat nie powinno stanowić dla Was żadnego problemu, bo oferta Noblebet jest na tyle dobrze rozbudowana, że bez problemu znajdziecie w niej coś dla siebie.

Na koniec jeszcze jedna mała uwaga – gracz nagrodzony w promocji otrzyma dodatkową nagrodę pieniężną na poczet pokrycia podatku od wygranych wynikającą z wartości nagród. Oznacza to zatem tyle, że w przypadku wygranej otrzymacie po prostu dodatek w wysokości podatku, który musi zostać od niej pobrany, co oczywiście nie wiąże się z żadnymi wymogami i żadną zapłatą.

Inne promocje z wysokimi wygranymi w Noblebet

Noblebet, jak przystało na w pełni profesjonalnego buka, nie zatrzymuje się nawet na chwilę i praktycznie każdego dnia stara się udoskonalić swoją ofertę. Widać to szczególnie po systemie promocji, który aż pęka w szwach. W nim na pierwszy plan wysuwa się przede wszystkim akcja Luksusowe AKO+ umożliwiająca na powiększenie wygranej nawet o 100% (promocja aktywuje się na kuponach kombi przynajmniej z trzema zdarzeniami z kursem każdego z nich nie mniejszym niż 1.30).

Bardzo wiele dobrego powiedzieć można również na temat programu lojalnościowego Gentleman's Club, który docenić powinni nawet najbardziej wymagający gracze. W końcu dzięki niemu liczyć możecie na wiele udogodnień, niedostępnych dla zwykłych obstawiających. Mowa tutaj przede wszystkim o indywidualnych konsultacjach, zaproszeniach na eventy sportowe oraz priorytetowych wypłatach. Omawiając promocje sponsora Widzewa Łódź wspomnieć należy także o całej gamie akcji okazjonalnych, dzięki którym możecie m.in. typować wydarzenia z polskim akcentem za ekstra doładowane współczynniki.

Prezent na powitanie z kodem

Naturalnie fundamentem wszystkich tych promocji w Noblebet jest bonus na start, obok którego przejść obojętnie nie potrafią przede wszystkim typerzy znający nasz kod afiliacyjny LEGALSPORT. Dlaczego?

Kod premiowy do bonusu na start do 2553 zł

To bardzo proste – tylko nasz specjalny kod premiowy sprawi, że Noblebet dopisze do Waszego konta preferencyjne warunku promocji na dzień dobry. Co to oznacza? Chociażby to, że na początku swojej przygody u tego licencjonowanego buka zgarniecie nawet 2553 zł, w skład których wchodzą bonusy od trzech depozytów na 2500 zł, freebet w aplikacji 20 zł, specjalny darmowy zakład 33 zł za użycie kodu oraz zakłady bez podatku przez 30 dni po rejestracji.

FAQ

1️⃣ Co to jest promocja Zdobądź Ośmiotysięcznik w Noblebet?

Akcja Zdobądź Ośmiotysięcznik w Noblebet jest wyjątkowo prostą promocją pozwalającej na powiększenie swojej wygranej nawet o ponad 8000 zł.

2️⃣ Jak postawić promocyjny kupon?

To bardzo proste – wystarczy odwiedzić zakładkę ze wspomnianą promocją i wytypować wszystkie, czyli osiem zdarzeń, przygotowanych przez tego cenionego bukmachera.

3️⃣ Czy warto wziąć udział w wyprawie na ośmiotysięcznik w Noblebet?

Jak najbardziej tak, ponieważ można w niej tylko zyskać, a nie można stracić. Dodatkowo jest ona wyjątkowo prosta i przejrzysta, dzięki czemu poradzi sobie z nią nawet początkujący obstawiający.

4️⃣ Czy Noblebet oferuje swoim graczom inne promocje bukmacherskie?

Tak, sponsor Widzewa Łódź znany jest z wyjątkowo dopracowanego systemu promocji bukmacherskich. Wśród nich prym wiodą takie akcje jak Luksusowe AKO+ oraz cała gama promocji tymczasowych.

5️⃣ Czy do skorzystania z akcji Zdobądź Ośmiotysięcznik w Noblebet konieczny jest kod premiowy?

Nie, ponieważ udział w nowej promocji Noblebet wziąć może każdy zarejestrowany gracz. Nie zmienia to jednak faktu, że najlepiej do społeczności tego renomowanego buka dołączyć poprzez rejestrację z naszym kodem afiliacyjnym LEGALSPORT, ponieważ tylko on sprawi, że na dzień dobry Wasz bankroll powiększy się aż o 2553 zł.

26.09.2022, 10:52
Aktualizacja: 29.09.2022, 17:52
Autor: W. Borecki

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Promocja Zdobądź Ośmiotysięcznik w Noblebet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.