poniedziałek, 27 czerwca 2022
Najnowsze: Świątek bonus 100 zł za wygraną w Wimbledonie

Tłusty Czwartek na europejskie puchary w forBET

Typuj rozgrywki Ligu Europy i Ligi Konferencji bez podatku. Zakłady na europejskie puchary za pełną stawkę w forBET.

+14% do wygranych z kuponów AKO na europejskie puchary
Spis treści
Rozwiń
 1. Tłusty Czwartek w forBET – jak działa promocja?
  1. Pucharowe kupony za pełną stawkę - zasady
  2. Bonus od forBET - dlaczego warto?
 2. Przykładowy kupon bez podatku
 3. Regulamin promocji na europejskie puchary
 4. Oferta na futbol w forBET
 5. forBET: piłkarskie bonusy dla graczy
  1.  Mega pakiet startowy z kodem
 6. FAQ: pytania graczy o Tłusty Czwartek w forBET
Tłusty Czwartek na europejskie puchary w forBET

Typowanie internetowych zakładów bez podatku od zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem wśród graczy, dlatego też warszawski buk forBET takie promocje aktywuje regularnie.

Bonusy na europejskie puchary
Najlepsze promocje na piłkarskie zakłady w forBET Online

Dzięki temu sponsor reprezentacji Polski w AMP-futbolu jest uznawany przez wielu graczy za najlepszego bukmachera w kraju i regularnie zajmuje wysokie lokaty w rankingach operatorów zakładów sportowych online.

Warto wspomnieć, że forBET aktywuje opcję na grę bez podatku nie tylko na najważniejsze wydarzenia z zakresu piłki nożnej, ale i również z innych dyscyplin sportowych, takich jak koszykówka (Nocne Granie z NBA) czy tenis ziemny (Indian Wells bez podatku w forBET). Świadczy to o fakcie, że system promocyjny w forBET jest stworzony z myślą o typerach preferujących różne style gry i to niewątpliwie ogromna wartość.

Graz bez podatku ujęta została także w bonusie powitalnym dla nowych graczy - oprócz możliwości stawiania kuponów za pełną stawkę, każdy nowy gracz może odebrać także pakiet nagród finansowych na kwotę nawet 3310 zł.

Bonus na start forBET z grą bez podatku
forBET Zakłady Bukmacherskie
 • bonus 100% od wpłaty 2080 zł
 • zakład bez ryzyka na start 1200 zł
 • bonus od depozytu 30 zł
 • 30 dni gry bez podatku

3310 zł

forBET kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
forBET kod promo: LEGALSPORT

Tym razem zakłady bez podatku w forBET uruchomione zostały w ramach promocji Tłusty Czwartek i umożliwiają obstawianie za pełną stawkę zakładów na Ligę Europy oraz Ligę Konferencji UEFA. Jak skorzystać z promocji? Zapraszamy do lektury!

Tłusty Czwartek w forBET – jak działa promocja?

Dodatek +14% do wygranych obejmuje kupony wielokrotne na Ligę Europy oraz Ligę Konferencji UEFA i trwa do odwołania, czyli zapewne do zakończenia tych europejskich rozgrywek w maju przyszłego roku. forBET swoją specjalną akcję bonusową dedykuje dla wszystkich użytkowników, którzy posiadają aktywny profil gracza (TU instrukcja jak się zarejestrować w forBET). Co ważne, aby wziąć udział w promocji, nie trzeba się do niej specjalnie zapisywać, wystarczy samo postawienie zakładu spełniającego określone warunki.

+14% na Puchary
Czwartkowa gra za pełną stawkę w forBET online

 

Bonus Tłusty Czwartek w forBET Zakłady Bukmacherskie umożliwia typowanie internetowych kuponów akumulowanych na spotkania pucharowe bez podatku, dzięki czemu gracze mogą liczyć na dużo większe zyski finansowe niż ma to miejsce w przypadku standardowych typów. Promocja aktywna jest wyłącznie w czwartki, w godzinach od 10:00 do 23:59. Zatem wszystkie zakłady muszą być zawarte w tym okresie, w przeciwnym razie premia nie zostanie uruchomiona. 

Bogata lista zakładów na europejskie puchary w forBET

Warto odnotować jeszcze, że z tej extra oferty promocyjnej można korzystać we wszystkich internetowych kanałach forBET, a więc za pośrednictwem witryny www.iforbet.pl, strony mobilnej, aplikacji bukmacherskiej, która obsługuje urządzenia mobilne z systemem Android i iOS, a także w punktach stacjonarnych w całym kraju.

Pucharowe kupony za pełną stawkę - zasady

Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że puszczanie zakładów bukmacherskich bez obowiązkowego podatku to opcja, która cieszy się szczególną sympatią wśród obstawiających. W forBET takie promocje są wypuszczane cykliczne, przez co stołeczny bukmacher zbiera mnóstwo pozytywnych recenzji od graczy w różnym wieku. Sprawdźmy więc jakie obwarowania należy spełnić, aby zniwelować 14% podatek od zakładu i wygrywać jeszcze więcej pieniędzy za pucharowe typy.

Na początek bardzo istotna kwestia, a mianowicie do promocji kwalifikują się spotkania zarówno z oferty zakładów przedmeczowych, jak i na żywo. Dużą zaletą tego bukmachera jest fakt, że na jednym kuponie można łączyć selekcje pre-match i LIVE, przez co nie stracimy szansy na stawianie ulubionych drużyn, które rozgrywają swoje mecze o rożnych porach.

Tłusty Czwartek z pucharami w forBET - jak działa ta piłkarska promocja

Same warunki akcji Tłusty Czwartek w forBET są banalnie proste do zrealizowania. Wystarczy tylko postawić kupon AKO składający się z co najmniej trzech zdarzeń pochodzących z oferty na rozgrywki Ligi Europy i Ligi Konferencji UEFA, a kurs poszczególnej selekcji na zakładzie nie może być niższy od wartości 1.30. Po tym jak kupon spełni powyższe warunki, jego przelicznik zostanie automatycznie zmieniony z 0.88 na 1.00 - to oznacza, że gramy swój zakład za pełną stawkę. Z promocji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe oraz zakłady systemowe i długoterminowe.

Bonus od forBET - dlaczego warto?

Promocja bez podatku od gier na europejskie puchary w forBET posiada mnóstwo zalet. Po pierwsze typerzy mogą w łatwy sposób zgarniać dodatkowe profity finansowe, czyli +14% do wygranych z zakładów akumulowanych. Po drugie bonus na mecze Ligi Europy i Ligi Konferencji jest nielimitowany, co oznacza że w ciągu jednego dnia można zawierać dowolną liczbę zakładów, które oczywiście muszą spełniać wymagania regulaminowe.

Dlaczego warto wybrać legalnego operatora forBET Zakłądy Bukmacherskie?

Po trzecie, bukmacher nie wprowadza żadnych obwarowań dotyczących stawek minimalnych. Na koniec jeszcze trzeba podkreślić, że akcja Tłusty Czwartek jest w pełni darmowa, do udziału wystarczy tylko aktywne konto gracza.

Przykładowy kupon bez podatku

W teorii bonus na europejskie puchary od forBET Zakłady Sportowe nie jest skomplikowany, dlatego też przechodzimy do części praktycznej, w której przygotowaliśmy dla Was przykładowy kupon bukmacherski, spełniający warunki regulaminowe akcji Tłusty Czwartek +14% do wygranych.

Nasz kupon złożony jest z trzech spotkań z oferty przedmeczowej w ramach rozgrywek Ligi Konferencji. Zdecydowaliśmy się zagrać na faworytów w swoich meczach, aby zwiększyć szanse na ogranie bukmachera.

I tak, postawiliśmy na wygraną piłkarzy Tottenhamu nad holenderskim Vitesse, zwycięstwo AS Romy w starciu z Bodo/Glimt oraz triumf zawodników Rennes w konfrontacji ze słoweńskim nowicjuszem NK Mura. Przy wszystkich typach forBET przypisał kursy wyższe od współczynnika 1.30, dlatego też ten zakład mogliśmy zagrać za pełną stawkę.

Zakłady bukmacherskie forBET
Kupon bukmacherski na Ligę Konferencji w forBET:
SBV Vitesse Arnhem vs Tottenham Hotspur - Liga Konferencji, typ: 2, kurs - 1.71
FK Bodo/Glimt vs AS Roma - Liga Konferencji, typ: 2, kurs - 1.76
NK Mura vs Stade Rennes FC - Liga Konferencji, typ: 2, kurs - 1.40
-------------
Kurs całkowity: 4.213 | Stawka: 100 PLN
Wygrana z bonus Tłusty Czwartek: 421,30 PLN (premia +14%)
Wygrana bez bonusu: 370,78 PLN
Przechodzę do forBET Online

Jak widzicie kurs całkowity naszego piłkarskiego kuponu na mecze pucharowe wynosi 4.21. Przy tradycyjnym wkładzie własnym w kwocie 100 zł, wygrana z uwzględnieniem bonusu Tłusty Czwartek wyniesie nieco ponad 420 zł. Taki sam zakład zagrany bez extra promocji od forBET przyniósłby nam zyski w wysokości 370 zł, czyli o około 50 zł mniej. Sami przyznacie, że zgarnięcie dodatkowych 50 zł bez większego wysiłku to świetna oferta bukmachera z Warszawy.

Regulamin promocji na europejskie puchary

Systematycznie wypuszczane przez koncesjonowanego operatora forBET bonusy posiadają bardzo łatwe do realizacji warunki regulaminowe. Nie inaczej jest w przypadku akcji Tłusty Czwartek, z którą bez najmniejszych problemów powinien sobie poradzić nawet początkujący gracz. Jednak w razie jakichkolwiek wątpliwości wrzuciliśmy dla Was dokładny regulamin tej super promocji.

1. Organizatorem promocji jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET oraz dla graczy punktów naziemnych forBET.

3. Promocja obowiązuje wyłącznie w czwartki, w terminach rozgrywania spotkań w ramach UEFA Liga Europy oraz UEFA Liga Konferencji, od godziny 10:00 do 23:59. Promocja trwa do odwołania do odwołania. 

4. Na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia - kurs każdego pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30. Wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty na rozgrywki Ligi Europy oraz Ligi Konferencji.

5. Do promocji kwalifikują zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej, jak i na żywo.

6. Współczynnik kuponu zmieni się automatycznie na 1.0 jeżeli kupon zostanie zagrany zgodnie z zasadami promocji.

7. Promocja obowiązuje na stronie komputerowej, stronie mobilnej, aplikacji (Android i iOS) oraz na terminalach w punktach naziemnych.

8. W promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe, zakłady systemowe oraz zakłady długoterminowe.

10. Promocja nie łączy się z promocją „14 dni gry Bez Podatku” z Pakietu Powitalnego.

11. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Graczy z niniejszej promocji lub dopuszczających do udziału w promocji.

12. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym regulaminie promocji w dowolnym czasie.

Oferta na futbol w forBET

Piłkarska oferta zakładów sportowych w forBET stoi naprawdę na wysokim poziomie. Nasz przegląd rozpoczniemy od propozycji na europejskie puchary, które biorą udział w promocji Tłusty Czwartek. Jeżeli chodzi o rozgrywki Ligi Europy i Ligi Konferencji sponsor piłkarzy ŁKS-u Łódź udostępnia około 60 spotkań w danej kolejce.

Do każdego meczu buk dopisuje od 100 do nawet 170 selekcji szczegółowych, więc nie będziecie mieli żadnego problemu, aby tworzyć unikalne kupony online bez podatku. Tym bardziej, że można obstawiać dowolne podtypy takie jak chociażby zwycięstwo w meczu, BTTS, podwójna szansa, liczba bramek czy handicapy.

forBET - piłkarska oferta zakładów na Ligę Europy i Ligę Konferencji

Do tego wszystkiego dochodzą mega atrakcyjne współczynniki kursowe z ekstremalnie niską marżą, często schodzącą poniżej 4%. Pod tym względem, na tle konkurencji to właśnie forBET Zakłady Bukmacherskie plasuje się na szczycie rankingu.

Wśród innych europejskich rozgrywek stołeczny operator zakładów wzajemnych wystawia też współczynniki na prestiżową Ligę Mistrzów, gdzie opcji do typowania będzie znacznie więcej. Podobnie jest w przypadku pojedynków ligowych, gdzie liczba selekcji często dobija do 300 rynków dla jednego spotkania.

W forBET z powodzeniem zagracie na topowe ligi takie jak Premier League, Bundesliga czy Serie A, ale i również na mniej znane rozgrywki jak np. Eredivisie, Premier Liga, Super Lig oraz OTP Bank Liga. Więcej o bogatej ofercie na futbol w forBET.

forBET: piłkarskie bonusy dla graczy

Bonus Tłusty Czwartek zwiększający wygrane pieniężne na kuponach akumulowanych aż o 14% to nie jedyna opcja jaką dla fanów piłki nożnej proponuje ten w pełni legalny buk. Oprócz promocji bez podatku forBET systematycznie wypuszcza również specjalne narzędzie do łączenia kilku typów w obrębie jednego spotkania - BetArchitekt w forBET, które obejmuje też spotkania europejskich pucharów w ramach Ligi Europy i Ligi Konferencji.

BetArchitekt - wygodna funkcja do tworzenia kuponów kombinacyjnych

Podczas tworzenia piłkarskich kuponów SOLO czy AKO będziecie mogli korzystać także z innych dochodowych promocji. Wśród nich znajdziecie m.in. zakładkę Combo Expert, do której każdego dnia trafiają podwyższone kursy na najważniejsze sportowe wydarzenia czy chociażby specjalną Strefę Gracza - forSport, gdzie bukmacher organizuje ciekawe konkursy z nagrodami.

 Mega pakiet startowy z kodem

Wiarygodny bukmacher forBET pamięta również o swoich nowych typerach, którzy nie posiadają jeszcze własnego konta gracza i przygotował dla nich atrakcyjne nagrody powitalne. Rekomendujemy Wam, abyście w procesie rejestracji nowego profilu wykorzystali nasz afiliacyjny kod LEGALSPORT - wówczas otrzymacie maksymalną premię na start w wysokości 3310 zł do zrealizowania wpływowych kuponów na puchary.

Najwyższy na rynku bonus powitalny 3310 zł od forBET Online

W skład pakietu startowego od operatora aktywnie wspierającego polski sport wchodzi: zakład bez ryzyka do 1200 zł, 100% bonusu od drugiego depozytu do 2080 zł, freebet 30 zł za kod i promocja "30 dni gry bez podatku".

FAQ: pytania graczy o Tłusty Czwartek w forBET

Promocje umożliwiające puszczanie kuponów za pełną stawkę zawsze wzbudzają wśród graczy ogromne zainteresowanie. Podobnie jest w przypadku opcji Tłusty Czwartek od forBET, o którą pytacie na forach bukmacherskich. W tej sekcji przygotowaliśmy dla Was odpowiedzi na najważniejsze kwestie związane z tą ekstra promocją na rozgrywki pucharowe.

1️⃣ Kto może skorzystać z promocji Tłusty Czwartek?

Do udziału w promocji uprawnieni są wszyscy gracze, którzy posiadają aktywny i zweryfikowany profil typerski w forBET Online. Jeżeli nie macie jeszcze swojego konta, to sugerujemy Wam, abyście założyli je z naszym kodem LEGALSPORT - tylko wtedy możecie uzyskać maksymalną premię powitalną w kwocie 3310 zł.

2️⃣ Jak działa promocja na puchary w forBET?

Promocja obowiązuje tylko w czwartki od godziny 10:00 do 23:59 na spotkaniach piłki nożnej w ramach Ligi Europy i Ligi Konferencji UEFA. Gra bez podatku (współczynnik 1.00) aktywuje się na kuponach złożonych z minimum trzech zdarzeń, gdzie kurs pojedynczego typu jest nie niższy niż 1.30.

3️⃣ Czy do promocji włączone są zakłady na żywo?

Do promocji Tłusty Czwartek na europejskie puchary w forBET kwalifikują się zarówno typy bukmacherskie z oferty zakładów przedmeczowych, jak i LIVE. 

4️⃣ Tłusty Czwartek w forBET - jak korzystać z promki?

Kupony złożone z meczów LE i LK można stawiać bez podatku za pośrednictwem witryny internetowej www.iforbet.pl, strony mobilnej oraz aplikacji bukmacherskiej dla urządzeń z systemem Android i iOS. 

5️⃣ Czy forBET ma też inne bonusy dla graczy?

Tak, warszawski bukmacher oferuje wiele innych bonusów dla typujących. Są to m.in. freebet urodzinowy 20 zł, funkcja do łączenia typów BetArchitekt, podwyższone współczynniki Combo Expert czy gra bez podatku na start +14% aktywna przez 30 dni, która jednak się nie łączy z promocją Tłusty Czwartek.

6️⃣ Które zakłady są wykluczone z promocji?

W promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe, zakłady systemowe oraz zakłady długoterminowe.

29.11.2021, 12:46
Aktualizacja: 02.12.2021, 12:56
Autor: W. Borecki

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Tłusty Czwartek na europejskie puchary w forBET
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.