wtorek, 29 listopada 2022
Najnowsze: 200 PLN w STS na Polska - Argentyna (30.11)

Kod bonusowy eToto

Extra kod do bonusu powitalnego bukmachera internetowego specjalizującego się w piłce nożnej.

Z kodem LEGALSPORT do odbioru mega bonus
Spis treści
Rozwiń
 1. Co to jest kod promocyjny
  1. Korzyści za kod
 2. Kod bonusowy na start eToto
 3. Ekstra korzyści z kodu bonusowego eToto
 4. Bonusy za kod eToto
  1. Promocja Weekendogranie eToto
  2. Bonus Kornery
  3. E-granie w eToto
  4. Typuj naszą - freebet 50 zł 
  5. Mniej/Więcej w eToto
  6. Nocne granie - 50 zł bonus na NBA
  7. Mecz Dnia eToto 
  8. Liga VIP eToto
  9. eToto zakłady Puls 
  10. Cash-Out eToto
 5. Gdzie wpisać kod eToto?
 6. 3 kroki jak odebrać kod eToto
 7. Opinie graczy o kodzie eToto
 8. FAQ - kod do bonusu finansowego eToto w pytaniach i odpowiedziach
Bonus za kod promocyjny w eToto
eToto Zakłady Bukmacherskie
 • Bonus 200% do max. 220 zł
 • Bonus 50% od depozytu 1000 zł
 • Etotomania - darmowe freebety i cashbacki

1220 zł

Bonus na start eToto kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
eToto kod promo: LEGALSPORT

Pakiet startowy dla nowych graczy to bez wątpienia jeden z najważniejszych elementów wpływających na postrzeganie danego operatora zakładów sportowych.

Kod bonusowy w eToto Zakłady Bukmacherskie - zdjęcie do tekstu

Nic więc dziwnego, że wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce oferują bonus powitalny. Co ciekawe, większość z nich akceptuje również kod bonusowy, pozwalający na skorzystanie z dodatkowych możliwości.

etoto kod bonusowy - odbieram
Bonus za kod - 300 zł na zakłady za wpłatę 100 zł

Kody bonusowe na start akceptuje również legalny bukmacher eToto. U tego legalnego buka ekskluzywny pakiet vipowski eToto z kodem promocyjnym LEGALSPORT obejmuje bonus 200% na start . Dzięki temu już na dzień dobry w eToto cieszyć się można kwotą 1220 zł na dowolne zakłady bukmacherskie z oferty sportowej eToto. 

Co to jest kod promocyjny

Na początku warto wyjaśnić, czym tak naprawdę jest kod promocyjny. Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta, bowiem jest to tak naprawdę specjalny układ znaków, służący przede wszystkim do zwiększenia bonusu powitalnego u legalnych bukmacherów, który należy wprowadzić w odpowiednie miejsce formularza rejestracyjnego.

Innymi słowy, za pomocą kodu bonusowego zyskać można to, co najistotniejsze u bukmachera, a więc ekstra środki pieniężne, które przeznaczyć należy na obstawianie zakładów sportowych. Może to być np. wyższy bonus od depozytu lub zakład bez ryzyka, a także dodatkowy element oferty powitalnej, np. extra freebet, który w standardowej ofercie na start bez kodu promocyjnego jest niedostępny.

LEGALSPORT - kod do najlepszego bonusu powitalnego eToto

W tym miejscu warto także zaznaczyć, że kod promocyjny nazywany jest również kodem rabatowym, kodem rejestracyjnym oraz kodem bonusowym – wszystkie te określenia znaczną dokładnie to samo.

Korzyści za kod

Trzeba również dodać, że powitalny kod bonusowy do legalnego bukmachera przynosi korzyści zarówno graczowi, jak i samemu bukmacherowi. Jak to możliwe? To bardzo proste. Dzięki hasłu promocyjnemu typer otrzymuje ulepszony bonus na start z oferty VIP, a bukmacher kolejny punkt przemawiający na jego korzyść – kod bonusowy po prostu zachęca obstawiającego do założenia konta internetowego właśnie u tego operatora zakładów wzajemnych!

Kod bonusowy na start eToto

Jeśli już rozwiązaliśmy wszelakie wątpliwości dotyczące samego określenia kod promocyjny, to spokojnie przejść możemy do kwestii najważniejszej, czyli unikalnego kodu bonusowego na start u legalnego polskiego operatora zakładów sportowych eToto.

Aby móc w pełni cieszyć się z jego korzyści, wystarczy jedynie zastosować hasło LEGALSPORT, zakładając darmowe konto internetowe eToto – w celu przyspieszenia całego procesu, rekomendujemy skorzystać z naszego linku aktywacyjnego ==>  bonus powitalny eToto z kodem promocyjnym  <==, możecie też kliknąć w poniższy baner. Takie działanie sprawi, że od razu przeniesieni zostaniecie do formularza rejestracyjnego tego warszawskiego bukmachera, a tym samym zyskacie cenny czas, który później przeznaczyć możecie na dobór poszczególnych zdarzeń na Wasz pierwszy kupon bukmacherski eToto!

Zakłady bukmacherskie eToto

Bonus na start eToto z kodem promocyjnym LEGALSPORT:

bonus 200% na start - 300 zł na zakłady za wpłatę 100 zł
eToto rejestracja online

Stosując podczas rejestracji konta online w eToto kod w wersji VIP W tym miejscu wspomnieć trzeba, że rejestracja z kodem w wersji VIP macie dostęp do najlepszych warunków bonusu powitalnego u tego legalnego bukmachera. Bonus za rejestrację z kodem promocyjnym eToto obejmuje premię od depozytu – to  bonus 200% za depozyt, czyli 300 zł na zakłady za wpłatę 100 zł.

Warto tutaj także dodać, że rejestracja z kodem bonusowym eToto, który przygotowany został specjalnie dla naszych czytelników, praktycznie nie wymaga od Was żadnego wysiłku. Wystarczy jedynie skorzystać z naszego linku aktywacyjnego (dostępny tutaj ==> odbieram ekstra bonus eToto <== lub po kliknięciu w powyższy baner) – wówczas od razu przeniesieni zostaniecie do formularza rejestracyjnego, gdzie wypełnić należy wszystkie wymagane przez bukmachera pola, i już można cieszyć się pełną ofertą bukmacherską eToto.

Ekstra korzyści z kodu bonusowego eToto

Już sama standardowa rejestracja u bukmachera eToto wiąże się z samymi korzyściami. Na jeszcze więcej plusów liczyć mogą gracze, którzy zdecydują się założyć konto bukmacherskie u tego buka, wykorzystując zyskowny kod promocyjny eToto. Przede wszystkim jego użycie jest w pełni legalne, a co nie mniej istotne - również darmowe. Tym samym oznacza to, że na powiększoną ofertę powitalną liczyć można, nie wydając ani złotówki! Co więcej, to właśnie zastosowanie hasła promocyjnego LEGALSPORT skutkuje przyznaniem najlepszego na rynku bonusu na start eToto oraz daje możliwość skorzystania z innych bonusów okazjonalnych.

Dodatkowo, jeśli legalny bukmacher eToto w przyszłości będzie organizował specjalne bonusy i promocje dla graczy, którzy podczas rejestracji wykorzystali kod bonusowy eToto, Wy również weźmiecie w nich udział! Pamiętajcie więc, że stosując unikalny kod eToto możecie tylko zyskać.

Kod bonusowy eToto

Zakładając konto typerskie eToto online możecie skorzystać ze specjalnego linku aktywacyjnego, który automatycznie przeniesie Was do formularza rejestracyjnego - wystarczy kliknąć w powyższy baner. Takie działanie zapewni Wam przede wszystkim oszczędność czasu – nie musicie specjalnie wchodzić na oficjalną stronę www tego warszawskiego bukmachera oraz szukać ikonki z napisem „ZAŁÓŻ KONTO”, po prostu klikacie w nasz link i możecie od razu rozpocząć rejestrację.

Bonusy za kod eToto

Jak już wspomnieliśmy, zastosowanie kodu bonusowego do eToto podczas zakładania darmowego konta bukmacherskiego u tego operatora zapewnić Wam może najlepsze warunki bonusu powitalnego, ale to nie wszystko! Zakładając konto internetowe eToto z kodem promocyjnym zyskujecie też pełny dostęp do promocji i bonusów, organizowanych przez tego bukmachera. Dzięki nim każdy miłośnik obstawiania wydarzeń sportowych liczyć może na coś specjalnego dla siebie, np. wyższe wygrane bukmacherskie, podniesione kursy czy dodatkowe środki na grę i freebety eToto.

Poniżej przedstawiamy Wam najciekawsze akcje bonusowe i promocyjne buka - o wszystkich przeczytacie tutaj: eToto bonusy i promocje bukmacherskie.

Promocja Weekendogranie eToto

Bonus, z którego skorzystać mogą przede wszystkim miłośnicy zawierania zakładów sportowych w weekend – za postawienie przynajmniej trzech zakładów po 50 zł każdy (minimalny kurs kuponu to 1.50, a kurs każdego zdarzenia na kuponie wielokrotnym to co najmniej 1.20), legalny bukmacher eToto dopisuje do naszego konta typerskiego extra 50 zł (eToto bonus na weekend). Co ważne, w promocji Weekendo Granie w eToto pieniądze zyskać można niezależnie od wyniku postawionych kuponów.

Bonus Kornery

Przygotowana przez eToto akcja bonusowa, w której co tydzień wygrać można freebet 25 zł eToto (promocyjny zakład eToto) – przysługuje on typerom, którzy błędnie obstawią pojedynczy zakład za minimum 50 zł na rzuty rożne.

E-granie w eToto

Z tej akcji promocyjnej zadowoleni będą z pewnością wszyscy amatorzy obstawiania wydarzeń e-sportowych. Dzięki niej spokojnie postawić można wybrane zdarzenie z oferty e-sportowej eToto – jeśli stawka na kupon wyniesie co najmniej 50 zł i graczowi nie dopisze szczęście, eToto zwróci mu 50% stawki do maksymalnie 100 zł w postaci bonusu. Otrzymany freebet należy obrócić sześciokrotnie, stawiając zakłady bukmacherskie eToto z minimalnym kursem kuponu 2.20 oraz minimalnym kursem 1.30 na każde zdarzenie.

Typuj naszą - freebet 50 zł 

Gratka eToto dla fanów polskiego futbolu! Promocja pozwala postawić zakład akumulowany za minimum 100 zł z kursem minimalnym każdego zdarzenia 1.02, obejmujący zdarzenia z którejkolwiek polskiej ligi (od Ekstraklasy do 4. ligi) – w przypadku błędnego wytypowania obstawiający zyskuje freebet o wartości 50 zł.

Mniej/Więcej w eToto

Podobnie jak w przypadku akcji „Kornery” główną nagrodą jest całkowicie darmowy zakład w kwocie 25 zł, który otrzymasz nieprawidłowego obstawienia zakładu za co najmniej 50 zł na sumę goli. Z promocji możesz skorzystać co tydzień!

Nocne granie - 50 zł bonus na NBA

Promocja eToto skierowana jest do wszystkich kibiców amerykańskich rozgrywek. W tej akcji za niepowodzenie w obstawieniu co tydzień otrzymać można freebet 50 PLN eToto – wystarczy obstawić za co przynajmniej 100 zł wydarzenia LIVE dotyczące m.in. NFL, NHL, MLS lub NBA.

Mecz Dnia eToto 

Spotkanie ze znacznie podwyższonym kursem bukmacherskim, dzięki któremu można zgarnąć wyższą wygraną bukmacherską w eToto.

Liga VIP eToto

Klub VIP u tego legalnego bukmachera skierowany jest do najbardziej aktywnych typerów. W eToto oferta VIP dostępna jest tylko na zaproszenie - by dołączyć do klubu należy wykazać się systematycznością, lojalnością, regularnymi wpłatami oraz wysokim obrotem. Nagrodą są m.in. priorytetowe wpłaty, indywidualna obsługa oraz dedykowane bonusy bukmacherskie i promocje.

eToto zakłady Puls 

Akcja, w ramach której wygrać można naprawdę spore pieniądze za samo obstawianie bramek za pomocą aplikacji mobilnej eToto.

Cash-Out eToto

Opcja Cashout w eToto umożliwia wcześniejsze rozliczenie kuponu, na którym znajdują się jeszcze nie zamknięte spotkania. Jeśli postawiliśmy kupon i boimy się, że jedno nietrafione wydarzenie, położy naszą wygraną - cash-out jest właśnie dla nas!

Co ważne, to jeszcze nie wszystkie promocje, na jakie liczyć mogą typerzy, którzy zdecydowali się założyć darmowe konto internetowe eToto z naszym unikatowym kodem LEGALSPORT. Ten legalny bukmacher systematycznie organizuje bowiem również eToto promocje tymczasowe, które również umożliwiają zyskanie dodatkowych środków na grę, darmowych freebetów bukmacherskich czy stawianie zakładów z wyższymi kursami.

W eToto bonusy okazjonalne związane są np. z najważniejszymi wydarzeniami ze świata sportu, takimi jak rozgrywki Ligi Mistrzów czy Ligi Europy, mecze największych lig Starego Kontynentu czy piłkarskiej reprezentacji Polski.

Gdzie wpisać kod eToto?

Aktywny kod promocji eToto należy wpisać w polu „Kod promocyjny”, które znajduje się w trzecim kroku procesu rejestracyjnego. Warto wspomnieć, że aktualny kod bonusowy do bukmachera eToto, który automatycznie dopisuje do Waszego konta specjalne warunki, można aktywować tylko jeden raz. Tym samym trzeba pamiętać, aby został on prawidłowy wpisany, bowiem pozostawienie tego pola pustego lub wprowadzenie błędnego kodu uniemożliwi Wam odbiór bonusu z kodem.

Aby zapobiec takiej sytuacji, kod rejestracyjny eToto (jest to hasło LEGALSPORT) najlepiej po prostu skopiować i wkleić w odpowiednie miejsce. Wówczas mamy 100% pewność, że bukmacher zaoferuje Wam najlepszy bonus powitalny!

Warto pamiętać, że przejście całego procesu rejestracyjnego jest bardzo proste i trwa maksymalnie do 15 minut. Po tym czasie każdy nowy gracz w pełni wykorzystać może możliwości, jakie daje mu darmowe konto typerskie eToto z kodem bonusowym. Tym samym już po chwili może on dokonać pierwszego depozytu, a następnie skupić się na wyborze odpowiednich wydarzeń na swój kupon bukmacherski.

3 kroki jak odebrać kod eToto

Odbiór samego aktywnego kodu do promocji eToto oraz najlepszego bonusu powitalnego jest bardzo prosty i nie kryje żadnych tajemnic. Gdybyście jednak mieli z tym jakiekolwiek problemy, postanowiliśmy przygotować specjalnie dla Was krótką instrukcję, jak odebrać kod bonusowy eToto oraz bonus powitalny z kodem krok po kroku.

 • Krok 1: Skopiuj ten kod ==> LEGALSPORT <===, a następnie kliknij w ==>  link aktywacyjny do bonusu eToto z kodem  <=== i rozpocznij proces rejestracyjny, który zajmie zaledwie kilkanaście minut; w trakcie rejestracji musisz podać m.in. swoje imię i nazwisko, dane adresowe, numer konta bankowego oraz numer PESEL, a także przesłać skan dokumentu tożsamości (tu znajdziesz szczegółowe informacje o tym, jak założyć konto bukmacherskie eToto).
 • Krok 2: Wpisz lub wklej nasz unikatowy kod bonusowy eToto, który brzmi LEGALSPORT, w pole „Kod promocyjny” znajdujące się w trzecim kroku formularza rejestracyjnego.
 • Krok 3: Wpłać depozyt i odbierz bonus od depowytu w eToto. Wpłacając 100 zł otrzymasz łącznie aż 300 zł na zakłady bukmacherskie, a więc 200 zł zgarniesz całkiem za darmo. Warto także wspomnieć, że w przypadku bonusu 200% należy wykonać obrót w ciągu 30 dni, na kwotę równą czterokrotności wartości wpłaconej i otrzymanej kwoty (łącznie depozyt + bonus).
Odbiór bonusu na start z kodem rejestracyjnym w eToto Zakłady Bukmacherskie - infografika
Jak odebrać bonus na start eToto Bonus powitalny eToto z kodem promocyjnym - jak odebrać

Pamiętaj, że rejestrację konta internetowego eToto możesz przeprowadzić nie tylko poprzez stronę internetową eToto, która skierowana jest do graczy, którzy lubią stawiać zakłady bukmacherskie na desktopie czy laptopie. Dostępna jest również funkcjonalna aplikacja mobilna eToto (działająca na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym IOS oraz Android, czyli np. na telefonach Samsung, iPhone itd), w której również możesz zarejestrować swoje konto eToto online i zgarnąć bonus powitalny. Co ważne, oba darmowe zakłady eToto wykorzystać można tylko w wersji mobilnej strony www eToto lub w aplikacji mobilnej - jest to tzw. zakład bez depozytu na aplikację bukmacherską eToto.

Opinie graczy o kodzie eToto

Bukmacher eToto z każdym kolejnym dniem umacnia swoją pozycję na polskim rynku zakładów sportowych. Widać to m.in. po ciągle ulepszanym systemie bonusów i promocji, w którym zyskać można jeszcze więcej w przypadku rejestracji z naszym unikatowym kodem rabatowym LEGALSPORT. Gracze doceniają kod bonusowy eToto, nic więc dziwnego, że na forach bukmacherskich bez problemu znaleźć można opinie na temat jego użycia. Jeśli chcecie wiedzieć, co szczególnie przykuwa uwagę graczy w kwestii oferty powitalnej z kodem rabatowym, przeczytajcie poniższe opinie typerów o kodzie bonusowym eToto.

#1 Opinia dodana przez Maksior15: eToto znany jest przede wszystkim z ciągłej zmiany swojej propozycji na start i to z pewnością musi się podobać. Dzięki temu zgarnąć można naprawdę pokaźne sumy, które przydają się w stawianiu kolejnych zakładów wzajemnych. Jeśli do tego dodamy kody do eToto, a przede wszystkim kod LEGALSPORT to już naprawdę niczego nie trzeba dodawać. Dla mnie to bez cienia wątpliwości numer jeden na rynku!

Kod LEGALSPORT do bonusu powitalnego eToto

#2 Opinia dodana przez BoskiKAK: Buk kojarzony z Mateuszem Borkiem po raz kolejny wprowadził bardzo fajny bonus na start z kodem promocyjnym. Szczerze mówiąc nie mam się do czego doczepić. Bo jak to robić, skoro praktycznie na dzień dobry zyskać mogę aż 300 złotych i dostęp do wszystkich innych promocji, z których naprawdę da się korzystać, bo jest co obstawiać. Widać to doskonale już po samej propozycji dotyczącej zakładów przedmeczowych. SZTOS.

#3 Opinia dodana przez betkozak1982: Jak dla mnie to bonus na start wzbogacony poprzez kod promocyjny po prostu powala. Kto inny zaoferuje nam aż takie korzyści i to już na samym starcie? Nikt. Nie bez powodu twarzami tej marki zostali tacy dziennikarze, jak Mateusz Borek czy Roman Kołtoń. Pełen szacunek. Słowa uznania należą się już za sam bonus od depozytu, ale prawdziwa gratka to te freebety – to po prostu musi zakończyć się jakąś wygraną.

#4 Opinia dodana przez betkozak1982: Aktualnie w Polsce działa już naprawdę pokaźna liczba operatorów zakładów wzajemnych, którzy oferują ciekawe opcje powitalne. Dla mnie bezsprzecznie numerem jeden jest jednak propozycja buka eToto, szczególnie że można ją jeszcze podkręcić poprzez kod rabatowy. Dzięki temu już pierwsze kroki w zakładach wzajemnych okazać się mogą wyjątkowo opłacalne.

FAQ - kod do bonusu finansowego eToto w pytaniach i odpowiedziach

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że temat kodu rabatowego do bukmachera eToto, a tym samym najlepszego bonusu powitalnego odmieniany jest na forach bukmacherskich przez wszystkie przypadki, a choć odbiór kodu i bonusu z kodem jest bardzo prosty, część graczy ma wątpliwości jak poprawnie go zastosować. W związku z tym postanowiliśmy trochę ułatwić Wam sprawę i przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania graczy o kod bonusowy eToto. Zapraszamy do lektury!

1. Czy warto odebrać kod bonusowy w eToto?

Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna – tak, warto. Wynika to z faktu, że zastosowanie naszego specjalnego kodu rabatowego eToto, który brzmi LEGALSPORT, nie wymaga podejmowania praktycznie żadnego wysiłku, a zapewnić Wam może same korzyści. Wystarczy tylko wspomnieć, że za założenie darmowego konta bukmacherskiego z kodem rejestracyjnym eToto zyskacie extra bonus eToto.

Co więcej, takie działanie zaowocować może również w przyszłości – zakładając konto eToto online z kodem promocyjnym będziecie mogli wziąć udział we wszystkich akcjach promocyjnych i to zarówno tych stałych, jak i tymczasowych. Jak więc widać, nie ma się tak naprawdę nad czym zastanawiać i już dziś warto zarejestrować się u tego warszawskiego operatora zakładów sportowych! Zakładam konto bukmacherskie w Toto  kodem

2. Gdzie znajdę specjalny kod bonusowy do eToto?

Wyjątkowy kod rabatowy LEGASLPORT znaleźć można praktycznie w każdym miejscu naszego serwisu – dzięki temu nie trzeba przeszukiwać kolejnych zakładek oraz teksów. Możecie np. wejść do zakładki eToto kod bonusowy lub skopiować to hasło: LEGALSPORT.

Co jednak należy zrobić, aby móc w pełni skorzystać z kodu rejestracyjnego eToto? Wystarczy jedynie wpisać go podczas zakładania darmowego konta bukmacherskiego eToto w odpowiednie miejsce – jest pole „Kod promocyjny”, które znajduje się w trzecim kroku formularza rejestracyjnego. 

Pamiętajcie, że najlepsze wygrane kupony bukmacherskie eToto możecie podejrzeć w zakładce #GoleBuka na stronie internetowej eToto, a zawsze aktualne kody do eToto, z którymi otrzymacie dodatkowe korzyści u tego legalnego buka, znajdziecie na naszym portalu!

3. Ile jest ważny kod bonusowy eToto?

Kod rabatowy do bukmachera eToto, uprawniający do odbioru najlepszego na rynku bonusu na start, jest ważny 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Oznacza to, że działa on każdego dnia i to bez znaczenia czy jest do dzień roboczy czy świąteczny. Aby jednak móc liczyć na wspomniane przez nas korzyści (specjalna oferta eToto na start z kodem promocyjnym to bonus 200% od pierwszego depozytu - maksymalnie możesz odebrać gratis aż 200 zł), warto rozpocząć proces rejestracyjny jak najszybciej.

Wynika to z faktu, że promocja powitalna eToto w każdym momencie może ulec zmianie, szczególnie że chodzi o tego warszawskiego bukmachera, który zdążył przyzwyczaić nas do tego, że lubi zaskakiwać i zmieniać poszczególne elementy swojej propozycji. 

4. Czy kod do bonusu eToto można odebrać kilka razy?

Nie, kod promocyjny eToto (hasło to LEGALSPORT) zastosować można tylko raz. Wynika to z faktu, że wykorzystywany jest on w trakcie procesu zakładania darmowego konta bukmacherskiego eToto, który przeprowadza się jedynie na samym początku swojej przygody u danego operatora zakładów sportowych. Co istotne, w żaden sposób nie pomniejsza to wartości kodu bonusowego eToto. Warto bowiem zaznaczyć, że samo użycie tego wyjątkowego hasła skutkuje przyznaniem ekskluzywnego bonusu 200% od wpłaty, w ramach którego możecie odebrać za darmo nawet 200 zł - dysponujecie więc bankrollem 300 zł przy wpłacie tylko 100 zł

Dodatkowo każdy gracz, zakładający konto eToto online z kodem promocyjnym skorzystać może z całej gamy rozwiązań, oferowanych przez tego buka. Mowa tutaj m.in. o takich funkcjach, jak Cash-Out, Mecz Dnia eToto oraz #GoleBuka – dzięki tej ostatniej zakładce dowiedzieć o najwyższych i najciekawszych kuponach bukmacherskich, które okazały się trafione.

5. Czy kod bonusowy eToto będzie ważny przy szybkiej rejestracji?

Zyskowny kod bonusowy eToto, który brzmi LEGALSPORT, skutkować będzie przyznaniem najlepszego na rynku bonusu powitalnego jedynie w momencie pełnej rejestracji. Związane jest to z faktem, że u tego warszawskiego bukmachera nie ma obecnie możliwości założenie konta tymczasowego, które umożliwia przejście skróconego procesu rejestracyjnego. Jesteśmy jednak pewni, że jeśli pojawi się u legalnego buka eToto konto tymczasowe, to również taki sposób rejestracji umożliwi wykorzystanie naszego specjalnego kodu rabatowego.

Co jednak istotne, nie ma co przejmować się faktem, że na razie w eToto szybka rejestracja nie jest możliwa – założenie stałego konta bukmacherskiego eToto trwa zaledwie około 15 minut. Po tym okresie wystarczy już tylko poczekać na weryfikację (do maksymalnie kilkunastu minut) i można postawić swój pierwszy zakład bukmacherski eToto.

6. Co wchodzi w skład bonusu na start eToto z kodem promocyjnym?

Bonus powitalny eToto należy do najciekawszych na polskim rynku zakładów sportowych. Zakładając konto internetowe eToto z kodem bonusowym na start możemy zyskać aż 200 zł extra! By skorzystać z tej wyjątkowej promocji wystarczy tylko skopiować nasz unikalny kod bonusowy eToto, który brzmi LEGALSPORT (<=== skopiuj ten kod), a następnie wpisać go w pole zatytułowane "Kod promocyjny" w trzecim etapie rejestracji - do formularza rejestracyjnego przejdziesz, klikając poniższy baner lub ten   link aktywacyjny do bonusu eToto  .

W skład specjalnego pakietu powitalnego, który dostępny jest dla czytelników naszego serwisu, wchodzi bonus 200% do kwoty 200 zł od pierwszego depozytu - bonus przyznawany od pierwszej wpłaty i zależny od jej wysokości - maksymalnie możemy otrzymać 200 zł extra, wpłacając 100 zł. By wypłacić otrzymany bonus na swoje konto bankowe, musimy w ciągu 30 dni dokonać czterokrotnego obrotu łączną kwotą depozytu i bonusu (w przypadku tego bonusu w maksymalnej wysokości będą to zakłady bukmacherskie na 600 zł: depozyt + bonus =150 zł, 150 zł x4 = 600 zł), stawiając zakłady przedmeczowe lub LIVE z minimalnym kursem kuponu 2.20 i minimalnym kursem zdarzenia 1.30.

7. Czy kod bonusowy eToto jest darmowy?

Tak, kod promocyjny eToto jest całkowicie darmowy. Oznacza to, że jego zastosowanie nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. W tym miejscu należy również zauważyć, że hasło to jest w pełni legalne, ponieważ eToto jest legalnie działającym w Polsce bukmacherem.

Jak więc widać, użycie naszego unikatowego kodu rejestracyjnego eToto, które brzmi LEGALSPORT, wiąże się z samymi plusami. Głównym z nich jest oczywiście fakt przyznania największego na rynku bonusu na start eToto, który łącznie dać Wam może aż 300 zł na zakłady bukmacherskie w eToto, i to całkowicie za darmo!

8. Bonus powitalny z kodem bonusowym - jak szybko wpłacić pieniądze na konto?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, aby móc otrzymać dwa bonusu od depozytu, wcześniej musimy dokonać dwóch wpłat na konto bukmachera eToto. Jak więc można to zrobić? To bardzo proste. Wystarczy po prostu zalogować się na swoje konto bukmacherskie eToto, wejść w zakładkę „WPŁATA”, wybrać metodę płatności online, wpisać odpowiednią kwotę oraz postępować zgodnie z kolejnymi poleceniami – zależne są one od sposobu wpłaty.

Warto bowiem pamiętać, że konto internetowe eToto zasilić można za pomocą m.in. karty kredytowej (VISA, MasterCard), tradycyjnego przelewu oraz takich systemów płatności, jak Dotpay czy BLIK. Co więcej, eToto umożliwia swoim graczom dokonanie wpłaty również poprzez e-portfel Skrill oraz Neteller.

29.03.2019, 00:23
Aktualizacja: 13.12.2021, 22:56
Autor: R. Grycz

Inni czytali również

Komentarze (0)
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.