czwartek, 22 lutego 2024

Darts - oferta w forBET

Propozycja zakładów bukmacherskich na rzutki u legalnego buka forBET. Sprawdzone typy, wysokie przeliczniki i ciekawe promocje

Gram na rzutki za bonus startowy z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Dart w forBET: typy przedmeczowe
  1.  Które turnieje można obstawiać w forBET?
  2.  Zakłady specjalne i długoterminowe
  3.  forBET - topowe kursy na dart
  4. Bonus bez ryzyka na typowanie rzutek
 2. Zakłady LIVE na pojedynki darterów
  1.  Jakie rynki są dostępne LIVE?
  2.  Jak dobrze obstawiać dart na żywo?
  3.  Które selekcje warto grać?
 3. Oferta na dart - opinie typujących
 4. Zestaw promocji gotówkowych
  1.  Bonus powitalny za rejestrację
  2.  Okazjonalne promocje online
  3.  Benefity gotówkowe za użycie kodu
 5. FAQ: pytania o rzutki w forBET
forBET Zakłady Bukmacherskie
 • 30 dni gry bez podatku
 • minimalna ilość zdarzeń na kuponie 3
 • minimalny kurs selekcji 1.40
 • Faza grupowa Euro 24 bez podatku

+14%

Oferta zakładów bukmacherskich rzutki w forBET Online

forBET posiadający specjalne pozwolenie Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych stacjonarnie i drogą internetową należy do czołowych bukmacherów w kraju. Tym co charakteryzuje warszawskiego buka jest starannie dopracowana oferta sportowa, w której doszukać się można również wielu kursów online dotyczących darta.

Firma aktywnie wspierająca polski sport poprzez finansowanie m.in. drużyn piłkarskich z ekstraklasy, pierwszej ligi i niższych rozgrywek czy organizacji e-sportowej ma w swojej ogólnej bazie ponad dwadzieścia dyscyplin zespołowych i indywidualnych. Wśród tych drugich wymienić można chociażby tenis ziemny i stołowy, sporty walki, kolarstwo (tutaj przeczytasz jak obstawiać kolarstwo w forBET), snooker oraz właśnie rzutki, które zostały umieszczone mniej więcej w połowie listy.

Kod bonusowy LEGALSPORT na najlepszą ofertę zakładów online w forBET

Zakłady na dart są wystawiane przez analityków forBET na kilka sposobów: jako typy przedmeczowe (pre-match), na żywo (live), specjalne (specials) oraz długoterminowe. Dodając do tego jakościowe współczynniki kursowe oraz liczne promocje dla typerów, w tym ekskluzywny bonus startowy 5310 zł za nasz kod LEGALSPORT, wychodzi na to, że bukmacher ze stolicy Polski jest w stanie przekonać do siebie graczy ze szczególnymi wymaganiami.

Warto nadmienić jeszcze, że dostęp do pełnej oferty bukmacherskiej na dart w forBET jest możliwy za pośrednictwem wszystkich kanałów tzn. pod adresem internetowym www.iforbet.pl, na stronie mobilnej, na świetnie działającej aplikacji bukmacherskiej przeznaczonej dla smartfonów z systemem Android i iOS, a także w punktach naziemnych buka, rozmieszczonych po całym kraju.

Dart w forBET: typy przedmeczowe

Zakłady pre-match dają typerom zdecydowanie największe pole manewru podczas betowania rywalizacji darterów, ponieważ oferta ukazuje się ze znacznym wyprzedzeniem czasowym, niekiedy nawet wynoszącym 7-10 dni. Ponadto obejmuje ona w jednym momencie kilkanaście zdarzeń dotyczących danego turnieju, stąd też gracze mogą wrzucić na swój indywidualny kupon SOLO lub AKO typy z kilku spotkań darta. Jak w całej okazałości prezentuje się oferta typów i podtypów sportowych na darta w wersji przedmeczowych zakładów wzajemnych?

 Które turnieje można obstawiać w forBET?

W pełni wiarygodny bukmacher forBET stanął na wysokości zadania jeżeli chodzi o liczbę turniejów darterskich jakie udostępnia w swojej obszernej ofercie zakładów przedmeczowych. Sponsor Arki Gdynia połączył jakość i ilość w jedną spójną całość, ponieważ znajdziecie tutaj sprawdzone kursy online na najbardziej medialne zmagania zawodników rzucających lotkami do tarczy oraz te mniej profesjonalne rozgrywki.

Typy na turnieje darterskie w ofercie forBET pre-match

Oczywiście najlepiej wyposażona i scalona jest propozycja rynków na imprezy cieszące się największym zainteresowaniem kibiców i samych sponsorów - w szczególności zagranicznych bukmacherów eksponowanych w barach. Do takich turniejów należy zaliczyć przede wszystkim PDC Mistrzostwa Świata, BDO Mistrzostwa Świata, PDC Premier League, The Masters, Grand Slam, World Matchplay UK Open oraz European Tour 5. Ale jak przystało na profesjonalnego buka, forBET oferuje również selekcje na potyczki o dużo mniejszej randze, czyli półprofesjonalne potyczki w ramach Online Live League, które co jest ich dużym plusem rozgrywane są bardzo często.

 Zakłady specjalne i długoterminowe

Na ofertę przedmeczową na rzutki w forBET Online składają się nie tylko standardowe selekcje wzajemne do których zaliczyć można zwycięstwo w meczu, handicapy czy sumy under/over, ale i także ciekawe typy specjalne oraz zakłady długoterminowe, które wbrew pozorom znajdują wielu zwolenników tworzenia zakładów na darta. Co ważne, przy okazji tych selekcji możecie liczyć na unikalne typy i powiększone mnożniki kursowe.

Rozbudowane zakłady długoterminowe na lotki u operatora forBET

Zakłady specjalne znajdują się w rozwinięciu meczu razem ze wszystkimi sekcjami typów głównych i szczegółowych takich jak: popularne, drużynowe, handicap, set czy punkty. Z kolei rynki obarczone długim terminem ważności ulokowane są w zakładce po lewej stronie ekranu obok nazw poszczególnych turniejów dostępnych do gry. W ramach tych rynków gracze będą mogli zagrać m.in. na samego zwycięzcę konkretnej imprezy czy też narodowość triumfatora.

 forBET - topowe kursy na dart

Dalszy przegląd oferty poświęconej rzutkom w forBET będzie dotyczył współczynników kursowych, czyli tego co dla typerów jest niezwykle istotne, ponieważ to od przeliczników w zasadzie zależy wygrana na kuponach. Spośród wszystkich typów możemy wskazać kilka, naszym zdaniem najbardziej dochodowych kursów na pojedynki zawodników darta. 

Zakłady na rzutki w forBET Przedział kursów pre-match
1. Kto rzuci więcej MAX. 1.35 - 6.50
2. Dokładny wynik w legach 4.50 - 50.00
3. Kto pierwszy rzuci "180" 1.40 - 105.00
4. Handicap setowy 1.20 - 8.00

Na pewno stołeczny organizator zakładów sportowych wystawia bardzo dobre wartości na typ trzy-drogowy, dotyczący zawodnika który rzuci w meczu więcej max'ów, czyli 180 punktów w trzech lotkach. Równie okazałe mnożniki pojawiają przy dokładnym wyniku biorąc pod uwagę same legi, czyli poszczególne serie wyzerowanie licznika 501. Najwyższe kursy można wyłapać na selekcjach "kto pierwszy rzuci maxa" - ekstremalne przeliczniki są wtedy, gdy nikt nie trafi 3x60 pkt, bo kursy wtedy często przekraczają 100. Z kolei patrząc pod względem konkurencji, to bukmachera forBET odznacza rynek na handicap setowy -1.5/+1.5 oraz popularny zakład na zwycięstwo zawodnika w meczu z dwiema liniami 12.

Bonus bez ryzyka na typowanie rzutek

Naprawdę rozsądnym i z pewnością skutecznych rozwiązaniem podczas typowania rzutek w wersji pre-match będzie także wykorzystanie jednego z kluczowych elementów powitalnego bonusu - zakładu bez ryzyka. Ten rodzaj promocji bukmacherskiej sprawi, że każdy z obstawiających będzie mógł swój pierwszy kupon w forBET zagrać zdecydowanie bardziej odważnie. A to dlatego, że w przypadku przegranej ten licencjonowany buk zwróci 100% stawki na konto bonusowe aż do 1200 zł. Nadarza się więc świetna okazja do powiększenia domowego budżetu na typowaniu darta.

A jakie są warunki tej świetnej propozycji finansowej? Otóż bonus należy jednokrotnie obrócić na zakładach kombinowanych złożonych z minimum trzech zdarzeń sportowych, gdzie kurs wszystkich spotkań na kuponie nie może być niższy od 1.30. Czas na wykonanie pełnego obrotu nagrodą wynosi dokładnie 14 dni kalendarzowych. 

Zakłady LIVE na pojedynki darterów

Dart należy do jednych z najbardziej dynamicznych sportów, gdzie nawet w ciągu minuty wynik meczu może zmienić się o 180 stopni, dlatego też zakłady na żywo na rywalizację przy tarczy wzbudzają wśród graczy ogromną ciekawość i zainteresowanie. Bukmacher forBET nie mógł przejść obok tego obojętnie i również swoją ofertę live betting na rzutki rozszerzył bardzo mocno. Co więcej, sama zakładka LIVE jest intuicyjna i czytelna, dając typerom duży komfort i oszczędność czasu przy typowaniu zakładów. W jaki sposób stołeczny operator urządził swoją propozycję rynkową na dart w wersji live? Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły.

 Jakie rynki są dostępne LIVE?

W zakładach na żywo nie będziemy mieć stałej liczby typów dostępnych do obstawiania, gdyż wraz z rozwojem sytuacji rynki są na bieżąco usuwane, a w ich miejsce pojawiają się nowe, zaktualizowane kursy pod konkretne wydarzenia meczowe. Mimo to, podczas betowania w czasie rzeczywistym do dyspozycji typujących będzie średnio od dziesięciu do nawet trzydziestu różnych selekcji.

forBET: oferta zakładów na żywo na rywalizację darterów

W pierwszej kolejności są to popularne typy na zwycięstwo w meczu (opcja 1 lub 2), handicapy dotyczące zarówno setów, jak i poszczególnych partii czyli legów oraz tzw. max'ów, kto więcej 180-tek w całym pojedynku (1X2) czy poniżej/powyżej setów w meczu. Ponadto w ofercie znajdują się też szczegółowe rynki na zwycięstwo w konkretnym secie (jeżeli format rozgrywek przewiduje sety, np. Mistrzostwa Świata) lub w danym legu oraz kolor zakończenia lega - wszystko uzależnione jest od tego w którym momencie rozgrywki w danej chwili się znajdujemy. Bukmacher otwiera swoje rynki systematycznie przed każdą kolejną rundą.

 Jak dobrze obstawiać dart na żywo?

Znalezienie odpowiedniego momentu wejścia do gry jest kluczem do sukcesu podczas typowania rzutek na żywo. Naszym zdaniem nie powinniście stawiać live kuponów online zaraz po rozpoczęciu pojedynku, ponieważ na samym starcie ciężko oszacować jak zawodnik na którego chcielibyście postawić będzie się w danym dniu prezentował. Dart to sport indywidualny, gdzie trzeba być niezwykle precyzyjnym i mieć powtarzalność, ale żeby to ocenić potrzeba analizy przez co najmniej dwa legi. Jeżeli zobaczycie, że darter trafia seryjnie wysokie wartości przy tarczy, średnio powyżej 100 punktów na trzy lotki, wtedy możecie śmiało grać na takiego sportowca.

Zakłady LIVE na dart w forBET:+ Sprawdzaj formę zawodników i bezpośrednie pojedynki+ Analizuj średnie lotek i wysokie wartości rzutów+Kontroluj skuteczność na doublach 

Zakłady LIVE na dart w forBET:
+ Sprawdzaj formę zawodników i bezpośrednie pojedynki
+ Analizuj średnie lotek i wysokie wartości rzutów
+Kontroluj skuteczność na doublach 

Oczywiście ogromne znaczenie w darcie ma także skuteczność na lotkach kończących partię, czyli na tzw. podwójnych wartościach, które należy trafić, aby w ogóle wygrać lega. Zerowanie licznika 501 punktów musi skończyć się lotką w najbardziej skrajnym polu koła tarczy. Jeżeli zawodnik jest dobry na dystansie i tu zyskuje przewagę nad rywalem, ale w końcowej fazie lega jest nieskuteczny na podwójnych to należy odpuścić typ na tego gracza.

 Które selekcje warto grać?

Tak jak powiedzieliśmy już wcześniej, selekcje w zakładce LIVE są bez przerwy aktualizowane, ale wszystko odbywa się w obrębie tych samych typów. Które z nich najlepiej obstawiać w forBET? Na pewno swoją uwagę powinniście skierować w stronę rynków na zwycięstwo w danym legu/secie, ponieważ na te zakłady warszawski buk oferuje po prostu topowe kursy. Podobnie sytuacja prezentuje się w przypadku podtypów na dokładny wynik poszczególnych partii i handicapy legów w secie.

Oferta na dart - opinie typujących

Jak widzimy powyżej internetowa propozycja na lotki w forBET jest nie tylko obszerna, ale i również dostosowana pod wymagań typerów o czym z pewnością świadczą pozytywne recenzje najbardziej obiektywnych w tym temacie, czyli samych graczy. Przeskanowaliśmy najważniejsze fora bukmacherskie, aby sprawdzić jakie recenzje o ofercie na dart zbiera warszawski operator sportowy.

"Powiem szczerze, że forBET spośród bukmacherów których znam zrobił na mnie zdecydowanie największe wrażenie jeżeli chodzi o tworzenie oferty na rzutki. Odkąd TVP Sport transmituje turnieje darta bardzo często typuje wyniki właśnie z tej dyscypliny i w forBET znaleźć można nie tylko rozwinięte typy, ale przede wszystkim atrakcyjne kursy. No i dochodzi jeszcze bonus na start ze świetnym zakładem bez ryzyka na tysiaka, który jest zbawieniem" - komentarz dodany przez Adriana D.

" Od najmłodszych lat graliśmy z kolegami w darta stąd moje zainteresowanie tym sportem. Obstawiam zakłady u kilku operatorów m.in. w Betclic, TOTALbet, Fortunie i forBET. Z tych wszystkich najbardziej odpowiada mi oferta rynkowa właśnie w forBET, ponieważ głównie w zakładach LIVE mają naprawdę sporo opcji do gry, a ja właśnie najczęściej gram na żywo, gdzie jest najwięcej emocji i nie trzeba długo czekać na rozstrzygnięcia wyników. Super dopasowali tę grę bez podatku, która jest aktywna kiedy rozgrywane są mecze darterów - komentarz dodany przez RafałkoO.

" Dla obstawiających lotki czy snookera buk forBET z wielu względów będzie idealnym wyborem. Po pierwsze ten operator podchodzi bardzo profesjonalnie do sportów indywidualnych co widać chociażby po ilości dostępnych wydarzeń i poszczególnych selekcji dla konkretnych zdarzeń. Do plusów sponsora Rakowa zaliczyć jeszcze należy korzystną marżę bukmacherską na rozgrywki darta, dzięki której można zarobić nieco więcej niż u konkurencji" - komentarz dodany przez Ricco29.

" Zarejestrowałem się w forBET i oprócz promocji powitalnej najbardziej cenię sobie dodatkowe bonusy pojawiające się na różne specjalne okazje. Chyba najlepszy bilans zysków miałem z Maxi Zyskiem, który spożytkowałem akurat na Mistrzostwa Świata w darcie. Zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo składają się ze wszystkich potrzebnych wariantów, no i są jeszcze typy długoterminowe na zwycięstwo w całym turnieju. Brakuje mi trochę bezpośrednich transmisji na żywo, ale z tym nie ma większego problemu, bo w internecie na szczęście można znaleźć jakieś streamy." - komentarz dodany przez Marka W.

 

Zestaw promocji gotówkowych

Jeśli spojrzymy na całą ofertę online operatora forBET to widzimy, że jego głównym elementem są oczywiście rynki sportowe z dobrymi kursami, ale nie możemy zapominać także o tym, że w jej skład wchodzą jeszcze m.in. dogodne i korzystne dla graczy bonusy finansowe. Pod tym względem bukmacher, który finansuje Polski Związek Tenisowy plasuje się w ścisłej czołówce polskich organizatorów. Sprawdzamy na jakie promocje mogą liczyć typerzy specjalizujący się w zakładach na rzutki.

 • 2080 zł za depozyt
 • 1200 zł bonus bez ryzyka
 • 30 zł darmowy zakład
 • 30 dni gry bez podatku
 • Bonus od depozytu 2000 zł na Euro 24
 • Faza grupowa Euro 24 bez podatku

5310 zł

 Bonus powitalny za rejestrację

Na czele zestawienia promocyjnego w forBET, jak zresztą u każdego innego buka stoi oczywiście bonus na start, który będzie aktywny dopiero po założeniu internetowego profilu gracza (iKonta lub e-Konta). Co ważne, sama rejestracja jak i późniejsze korzystanie z konta online jest w pełni darmowe oraz bezpieczne. Aby zgarnąć najwyższą na rynku promocję powitalną od forBET należy wykorzystać nasz afiliacyjny kod LEGALSPORT w procesie rejestracyjnym. Wtedy do Waszego konta zostanie dodany powiększony VIP bonus o łącznej wartości do 5310 zł.

Unikalny bonus powitalny 5310 zł z kodem LEGALSPORT w forBET
Stawiam na dart za bonus startowy
5310 zł do wykorzystania na zakłady wzajemne w forBET

Ta lukratywna oferta bukmacherska, która kierowana jest do czytelników naszego portalu złożona jest z czterech elementów i są to: zakład bez ryzyka do 1200 zł, 100% bonusu od drugiego depozytu do 2080 zł, freebet 30 zł za kod, "30 dni gry bez podatku" + Euro 24 bez podatku i bonus od depozytu 2000 zł na Euro 24.

 Okazjonalne promocje online

Do oferty na powitanie w forBET Zakłady Sportowe należy również dodać całkiem sporo bonusów tymczasowych. Dla wielu graczy niezwykle korzystnym rozwiązaniem jest gra bez podatku +14% do wygranych z kuponów akumulowanych (z min. 3 zdarzeniami) , która uruchamia się w konkretnych godzinach we wtorki, środy i czwartki. Warto też skorzystać z extra freebetu urodzinowego o wartości 20 zł do wykorzystania na dowolne zakłady wzajemne.

Gra bez podatku +14% na dart w forBET Zakłady Bukmacherskie

Dodatkowo każdego dnia bukmacher ze stolicy w ramach promocji Turbo Kurs Bartka Ignacika przygotowuje podwyższone mnożniki na topowe wydarzenie sportowe oraz w ramach opcji Combo Expert unikalne zakłady łączone, które również charakteryzują się tym, że kursy na te zdarzenia są wyjątkowo wysokie. Uzupełnieniem są również oferty specjalne takie jak np. cashback czy Maxi Zysk na mistrzowskie turnieje darterów.

 Benefity gotówkowe za użycie kodu

Zastanawiacie się jakie profity uzyskacie korzystając z naszego kodu premiowego LEGALSPORT. Już spieszymy z odpowiedzią. Pierwszy zauważalny zysk finansowy odnotujecie już przy promocji startowej, ponieważ standardowa oferta bez kodu pozbawiona jest bonusu od depozytu, który wynosi dokładnie 30 zł. Ale to nie wszystko, gdyż forBET dla graczy rejestrujących się z naszym hasłem wysyła również indywidualne oferty specjalne dostępne bezpośrednio na koncie gracza w zakładce "Wiadomości".

FAQ: pytania o rzutki w forBET

Dart to dyscyplina, która nadal ma wiele tajemnic przez typerami, dlatego też nic dziwnego, że na forach bukmacherskich można znaleźć wiele pytań o skuteczną grę na rzutki. Poniżej zespół naszych analityków przygotował dla Was odpowiedzi na najczęściej powtarzające się problematykę dotyczącą obstawiania darta u operatora forBET.

🎯Jaką ofertę na rzutki wystawia forBET?

Sponsor strategiczny Rakowa Częstochowa zadbał o to, aby oferta sportowa na darta spełniała najwyższe standardy i była dla typujących bardzo atrakcyjna. Selekcje bukmacherskie na rzutki w forBET są dostępne zarówno w wersji zakładów przedmeczowych, gdzie oprócz krótkoterminowych typów pojawiają się też długoterminowe zakłady, jak i LIVE. W sumie dla jednego meczu forBET przygotowuje średnio około dwadzieścia rynków. Do tego należy dodać jeszcze korzystny pakiet promocji online, konkurencyjne kursy i narzędzia ułatwiające obstawianie.

🎯Które turnieje darta można obstawiać w forBET?

Oferta wydarzeń sportowych na rzutki dostępna na kanałach forBET nie zamyka się tylko na najważniejszych turniejach. Warszawski bukmacher oprócz rynków na PDC Mistrzostwa Świata, BDO Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Premier League, The Masters, Grand Slam, World Matchplay czy UK Open oferuje także dobrze rozwinięte selekcje na mniejsze rozgrywki takie jak np. European Tour oraz Online Live League.

🎯Jak można typować lotki w forBET?

Zakłady na rzutki w forBET można obstawiać nie tylko z wykorzystaniem czytelnej i uporządkowanej witryny internetowej www.iforbet.pl., ale również za pomocą strony mobilnej web online oraz cieszącej się ogromną popularnością wśród graczy aplikacji bukmacherskiej dla urządzeń przenośnych typy smartfon czy tablet.

🎯Czy legalny buk forBET ma bonusy na darta?

System promocyjny dla klientów forBET jest niezwykle bogaty i składa się z wielu bonusów, które z powodzeniem można wykorzystać na rywalizację zawodników przy tarczy. Zaliczyć do nich można m.in. dochodową grę bez podatku +14% na całą ofertę typów, promocję Combo Expert, bonus urodzinowy 20 zł czy freebety dedykowane przy okazji najbardziej prestiżowych turniejów darta.

🎯Jakie typy na dart oferuje forBET?

Przy tworzeniu kuponów SOLO lub AKO na dart w forBET będziecie mogli obstawiać popularne selekcje takie jak np. zwycięstwo w meczu, typy na powyżej/poniżej legów, handicapy setów lub legów, dokładny wynik seta czy liczbę tzw. "180-ek" oraz zakłady specjalne, wśród których znajdziecie m.in. kto uzyska najwyższy checkout lub przedział punktów najwyższego checkout'a (under/over).

🎯Czy do typowania rzutek potrzebny jest kod rejestracyjny?

Nie, do zawierania kuponów online obejmujących zakłady na darta w forBET wystarczy zarejestrować darmowe konto typerskie. W procesie zakładania profilu przyda Wam się nasz kod promo LEGALSPORT, dzięki któremu możecie uzyskać jeszcze lepszy, powiększony bonus startowy o łącznej wartości 5310 zł.

28.06.2022, 13:25
Autor: R. Grycz
Komentarze (0)
Darts - oferta w forBET
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.