piątek, 1 grudnia 2023
Najnowsze: Chelsea - Brighton promocje (03.12, 15:00)

Oferta na żużel w forBET

11.11.2022, 20:56
Autor: R. Grycz
Bogata oferta zakładów + mnożniki wygranej
Spis treści
Rozwiń
 1. Żużel w forBET: zakłady przedmeczowe
  1.  forBET - żużlowe rozgrywki klubów
  2. Wyścigi międzynarodowe w forBET
  3. Zakłady specjalne na speedway
  4. Najlepsze kursy z oferty 
  5. Jak działa cashout na selekcje pre-match?
 2. Typy i podtypy LIVE na wyścigi motocykli
  1.  Co można obstawiać na żywo?
  2.  Kiedy warto zagrać kupon live?
  3.  Które typy LIVE są najbardziej opłacalne
 3. Oferta na speedway - opinie graczy forBET
 4. Premie i profity finansowe na żużel
 5. FAQ
Bonus powitalny forBET do wykorzystania na typowanie żużla
 • 2080 zł za depozyt
 • 1200 zł bonus bez ryzyka
 • 30 zł darmowy zakład
 • 30 dni gry bez podatku

3310 zł

Czarny sport, bo tak powszechnie nazywany jest żużel, koncentruje wokół siebie wielu miłośników zakładów wzajemnych. Z tego powodu koncesjonowani bukmacherzy wkładają wiele energii w to, by sprostać oczekiwaniom graczy, tworząc ofertę speedway na jak najwyższym poziomie.

Oferta na wyścigi żużlowe w forBET Zakłady Sportowe

Pod względem jakości oferty żużlowej forBET jest jednym z wiodących operatorów zakładów sportowych na polskim rynku online. 

Stawiam na żużel online
Korzystam z szerokiej oferty i wysokich kursów w forBET

Stołeczny bukmacher jeszcze nie tak dawno był sponsorem tytularnym drużyny rywalizującej w najwyższej klasie rozgrywkowej - Włókniarza Częstochowa. I choć współpraca już się zakończyła, forBET w dalszym ciągu przywiązuje ogromną uwagę do selekcji obejmujących wyścigi motocykli.

Obecnie ten w pełni legalny organizator zakładów sportowych (forBET posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.10.2016 wydane w maju 2016 roku) udostępnia dochodowe współczynniki na żużel w wersji typów przedmeczowych oraz na żywo, co nie jest codziennością u konkurencji, gdzie często brakuje opcji live betting na żużel.

Co ważne, kupony składające się z wydarzeń żużlowych i nie tylko można z łatwością tworzyć za pomocą nowej, odświeżonej witryny internetowej dostępnej pod adresem www.iforbet.pl (więcej informacji  o nowej stronie forBET), strony mobilnej oraz intuicyjnej aplikacji bukmacherskiej dedykowanej pod urządzenia przenośne.

Żużel w forBET: zakłady przedmeczowe

forBET Zakłady Sportowe to wysokiej klasy bukmacher, który może pochwalić się imponującą ofertą żużlowych rynków przedmeczowych. Sponsor organizacji e-sportowej x-kom AGO nie ogranicza się tylko do podstawowych typów, ale dodaje również mnóstwo bardziej rozwiniętych selekcji, z których chętnie korzystają doświadczeni gracze.

Przedmeczowe typy na żużel
Szeroka oferta z atrakcyjnymi kursami na żużel prematch

W sumie fani tego motosportu będą mieli około trzydzieści możliwości do wyboru dla jednego wyścigu drużyn i nawet czterdzieści opcji podczas najbardziej popularnych turniejów indywidualnych. Gdy dodamy do tego naprawdę opłacalne mnożniki kursowe, to efekt końcowy okazuje się naprawdę imponujący. Sprawdźmy zatem, co dokładnie znajduje się w zakładce pre-match na żużel w forBET.

 forBET - żużlowe rozgrywki klubów

Niemal połowę oferty forBET stanowią zakłady dotyczące rozgrywek ligowych, w których rywalizują kluby żużlowe. W Polsce mamy aż trzy profesjonalne ligi: PGE Ekstraligę, eWinner 1 Ligę oraz drugą ligę, co jest najlepszym wynikiem na świecie. Jak przystało na profesjonalnego operatora, forBET umieścił w swojej ofercie typy na wszystkie rodzime ligi. I tak, oprócz tradycyjnych rynków trzy-drogowych (1X2) będziemy mogli postawić także na handicapy, powyżej/poniżej liczby punktów, H2H pomiędzy zawodnikami czy na poszczególne rundy biegowe.

forBET: oferta zakładów żużlowych na rozgrywki ligowe

Dodatkowo dość często w propozycji tego buka pojawiają się też kursy na ligi zagraniczne takie jak: Bauhaus-Ligan, dawniej Elitserien (Szwecja), SGB Premiership, dawniej Elite League (Wielka Brytania) czy Metal Speedway League (Dania). Pod tym względem forBET plasuje się w ścisłej czołówce bukmacherów z koncesją MF.

Wyścigi międzynarodowe w forBET

Zaglądając głębiej do portfolio z zakładami na wyścigi żużlowe w forBET, trafiliśmy również na sporo selekcji obejmujących rywalizację międzynarodową na czele z najbardziej prestiżowymi zawodami Speedway Grand Prix jako Indywidualne Mistrzostwa Świata na żużlu. W ofercie znajdziemy typy i podtypy na wszystkie turnieje w ramach cyklu GP, który trwa od kwietnia do listopada. Co ciekawe, cztery z nich organizowane są w naszym kraju. 

Zakłady bukmacherskie forBET
Zakłady pre-match na wyścigi międzynarodowe:
Speedway Grand Prix (SGP) 
Speedway Euro Championship (SEC) 
Speedway of Nations (SoN) 
Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów (IMŚJ)
 

Ale to nie wszystko, ponieważ spółka z Warszawy umożliwia typowanie jeszcze innych atrakcyjnych imprez. W tym miejscu warto wymienić Speedway Euro Championship (SEC), czyli Indywidualne Mistrzostwa Europy, Speedway of Nations (SoN), pełniący rolę Drużynowego Pucharu Świata reprezentacji narodowych oraz Mistrzostwa Świata w kategorii juniorów.

Zakłady specjalne na speedway

Dopełnieniem całej propozycji pre-match na żużel w forBET są zakłady specjalne, a w szczególności typy długoterminowe, pojawiające się w ofercie z dużym, nawet kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Jeżeli chodzi o te typy, to sponsor Łódzkiego Klubu Sportowego zadbał o to, abyście mogli obstawiać w dwóch kategoriach. Pierwsza to selekcje na klasyfikację generalną Grand Prix, gdzie należy wskazać który żużlowiec zdobędzie tytuł mistrzowski. Z kolei druga opcja dotyczy wyłącznie polskiej Ekstraligi i wskazania najlepszej klubowej drużyny w kraju.

Żużel w forBET Online - zakłady długoterminowe

W przypadku tej wersji zakładów możecie trafić naprawdę na wysokie mnożniki kursowe, które w najgorszym wariancie nie powinny spadać poniżej kursu 2.00, a w najlepszym może to być nawet wartość na poziomie 200.00. (jak wygrana Pawła Przedpełskiego w GP). forBET jako jeden z nielicznych wprowadził możliwość wytypowania lepszej drużyny na koniec sezonu w trybie zakładów head to head, np. Unia Leszno zajmie wyższe miejsce w tabeli od Sparty Wrocław.

Najlepsze kursy z oferty 

Szeroka oferta zakładów to niezwykle ważny element w tej całej układance, jednak głównym bodźcem dla graczy przy wyborze odpowiedniego bukmachera są konkurencyjne i wysokie kursy online, które mają bezpośredni wpływ na generowanie zysków z kuponów SOLO lub AKO. Wybraliśmy dla Was najbardziej dochodowe selekcje obejmujące wszystkie podtypy na "czarny sport" w forBET.

Żużel w forBET - najlepsze kursy z oferty:+ Zakład 3-drogowy na zwycięstwo + Handicap pkt + Punkty poszczególnych zawodników + Zakłady specjalne i długoterminowe
Żużel w forBET - najlepsze kursy z oferty:
+ Zakład 3-drogowy na zwycięstwo
+ Handicap pkt
+ Punkty poszczególnych zawodników
+ Zakłady specjalne i długoterminowe
Zagraj w

Na pierwszy rzut oka widać, że niezwykle opłacalnym rynkiem jest standardowy zakład na zwycięstwo w meczu ligowym. Zauważyliśmy, że warszawski operator skrupulatnie dobiera swoje kursy dla pojedynków dwóch równorzędnych zespołów. W porównaniu z innymi różnice na jednym meczu mogą wynosić nawet do 10 groszy na wskazaniu. Ponadto warto pochylić się także nad kursami dotyczącymi handicapów, punktów poszczególnych zawodników oraz nad dodatkową sekcją zakładów specjalnych, np. najlepiej punktujący zawodnik w meczu czy wygrana w biegu juniorskim. Poradnik, o tym jak obstawiać żużel w forBET.

Jak działa cashout na selekcje pre-match?

Pewnie bardzo dobrze zdajecie sobie sprawę z tego, że w forBET działa też niezwykle przydatna i praktyczna funkcja cashout, która pozwala na zamknięcie zakładu bukmacherskiego, kiedy na kuponie nadal znajdują się nierozliczone mecze. Wypłata środków przed czasem może uchronić Was przed ewentualną stratą zainwestowanych pieniędzy, w przypadku gdy któreś z pozostałych zdarzeń okaże się jednak przegrane.

Cashout w twoim telefonie - rozlicz kupon przed czasem

Należy jednak pamiętać, że opcja do wcześniejszego rozliczenia zakładu jest dostępna jedynie w wersji mobilnej, czyli w aplikacji dla urządzeń z systemem Android i iOS oraz w "przenośnej" przeglądarce stron www. Według zapewnień bukmachera forBET, w niedalekiej przyszłości powinno to się zmienić i opcja cashout zawita również u typerów korzystających z tradycyjnej witryny internetowej.

Typy i podtypy LIVE na wyścigi motocykli

Oprócz selekcji przedmeczowych forBET gwarantuje swoim graczom również dobre mnożniki żużlowe w wersji zakładów na żywo. Samo dotarcie do zakładki live bet nie powinno stanowić najmniejszego problemu, ponieważ umiejscowiona jest ona w górnej części pulpitu. Żużel to sport, który rozpala emocje wśród kibiców i typerów właśnie podczas ścigania w czasie rzeczywistym.

Gram zakłady na żywo
Sprawdzone kursy bukmacherskie na żużel w wersji typów live

Niebywałe zwroty akcji, wyprzedzenia na torze, upadki zawodników czy wiraże na ostatniej prostej to kwintesencja speedwaya. Nic więc dziwnego, że obstawiający bardzo chętnie sięgają po tę opcję zakładów wzajemnych. Które typy na żużel obstawicie w wariancie na żywo?

 Co można obstawiać na żywo?

Oferta zakładów live w forBET jest nieco okrojona w porównaniu z tą jaka ukazuje się przy okazji typów pre-match. Różnica dotyczy w głównej mierze rozgrywek, które można betować na bieżąco po rozpoczęciu gonitwy. W zakładce live ukazują się współczynniki kursowe na zdarzenia obejmujące rywalizację w dwóch polskich ligach: Ekstraligi i pierwszej ligi, a także międzynarodowe imprezy takie jak Indywidualne Mistrzostwa Świata oraz Speedway Euro Championship. Niestety brakuje za to selekcji na ligi zagraniczne i mniejszej rangi turnieje.

Zakłady LIVE w forBET: selekcje na punkty w opcji powyżej/poniżej

Zupełnie inaczej sprawa wygląda w przypadku samych typów i podtypów na żużel udostępnianych przez stołecznego operatora w opcji live. Tutaj z kolei będziemy mogli skorzystać z dodatkowych rynków, które są niedostępne w zbiorze kursów przedmeczowych. Są to m.in. atrakcyjne kursy na wyniki w poszczególnych biegach, typ kto pierwszy zdobędzie określoną liczbę punktów czy najszybszy czas okrążenia. Pełen zestaw selekcji live na żużel w forBET prezentuje się następująco:

 • zakład 1X2 na zwycięstwo drużyny;
 • undery/overy na punkty zespołu i zawodników;
 • handicapy;
 • bezpośredni pojedynek dwóch zawodników H2H - kto lepszy;
 • najlepiej punktujący zawodnik w meczu;
 • typ trzy-drogowy na wynik w poszczególnych biegach;
 • który zespół jako pierwszy zdobędzie 10, 20, 25, 30 punktów;
 • zawodnik z najszybszym czasem okrążenia;
 • zakład na wynik poszczególnych biegów drużynowych i indywidualnych.

 Kiedy warto zagrać kupon live?

Obstawianie żużla na żywo to nie tylko gwarancja doznań emocjonalnych, ale i również szansa na zbudowanie dobrego budżetu finansowego. Ale zanim zabierzemy się za typowanie czarnego sportu powinniśmy poznać specyfikę tej dyscypliny. Na sukces zawodników podczas wyścigu składa się wiele składowych, które jako typerzy musimy wziąć pod uwagę. Duże znaczenie mają sama nawierzchnia toru, pogoda oraz sprzęt, lecz największy wpływ na ostateczny rezultat danego biegu mają pola startowe, które przy taśmie zajmują żużlowcy.

Zanim jednak postawicie swój zakład live należy wnikliwie obserwować wydarzenia na torze i poprzez bieżącą analizę wyciągać wnioski. Bardzo często na danej nawierzchni jedno z pól startowych jest na tyle komfortowe, że zawodnicy wykręcają z niego najlepsze czasy. O tym można się jednak przekonać dopiero po przejechaniu co najmniej czterech wyścigów, dlatego sugerujemy Wam, abyście do tego czasu zaczekali z puszczaniem swoich kuponów. Warto jeszcze podkreślić, że przerwy między wyścigami na żużlu są bardzo krótkie, dlatego należy szybko reagować na to co się dzieje na torze.

Jeżeli nie zdążycie postawić zakładu na najbliższą gonitwę, to w ofercie są jeszcze inne typy, które utrzymują się zdecydowanie dłużej. Pamiętajcie, pospiech w zakładach bukmacherskich, a w szczególności w zakładach na żywo jest złym doradcą.

 Które typy LIVE są najbardziej opłacalne

Jak widzimy zakres żużlowych typów na żywo w forBET jest wyjątkowo szeroki - oferta ta jest zaliczana do jednych z najlepszych spośród wszystkich legalnych bukmacherów. Czy może być coś lepszego? Okazuje się, że tak, ponieważ sponsor Arki Gdynia do wielu typów na speedway dopisuje także bardzo korzystne przeliczniki kursowe, dzięki którym możecie wygrać więcej pieniędzy niż u konkurencji. Na jakich selekcjach live można dorobić się najbardziej?

Dlaczego warto typować u legalnego polskiego bukmachera forBET

Naszym zdaniem swój wzrok powinniście skierować w stronę klasycznych zakładów na zwycięstwo zespołów w danym pojedynku. Mega wysokie wartości są oczywiście przy typach na remis, ale w forBET na szczególne wyróżnienie zasługują rynki na drużyny o zbliżonym potencjale. Niezwykle okazałe współczynniki traficie też na handicapy i zdobycze punktowe żużlowców.  Zawsze popularne podtypy H2H również opłaca się betować za pośrednictwem tej spółki bukmacherskiej.

Oferta na speedway - opinie graczy forBET

Temat oferty sportowej na żużel u bukmachera forBET uważamy za wyczerpany i jak widać jest ona na tyle dobrze rozbudowana, że nawet najbardziej wymagający gracz powinien skorzystać z propozycji tego licencjonowanego operatora zakładów online. Jeżeli jednak znajdą się tacy obstawiający, którzy mają jeszcze jakieś wątpliwości, to specjalnie dla nich przygotowaliśmy kilka recenzji od aktywnych typerów dotyczących szerokiej propozycji żużlowej w forBET.

Interesuję się żużlem od dobrych kilku lat, systematycznie obstawiając ten sport w forBET. Z czystym sumieniem mogę polecić tego buka ze względu na naprawdę świetną ofertę typów szczegółowych, w tym przede wszystkim na punkty zawodników czy opcje porównania osiągnięć między dwoma żużlowcami H2H. Na plus na pewno można zaliczyć także kursy, bo w porównaniu z innymi prezentują się po prostu bardzo dobrze. - opinia dodana przez Artur W.

Bukmacher forBET wystawia selekcje na żużel w wersji zakładów na żywo, a z doświadczenia wiem że nie wszyscy stosują takie praktyki. Dla mnie osobiście to duża zaleta, ponieważ w czasie rzeczywistym emocje są ogromne, szczególnie jak jedzie moja drużyna Apator Toruń. Można na luzie obstawiać sobie każdy kolejny bieg i nieźle zarobić, oczywiście jak się trafi :) - opinia dodana przez Kokon12.

Robiłem sobie kiedyś takie porównania kursów na zwycięstwa w polskiej lidze i wyszło mi, że najlepsze wartości wystawia właśnie forBET, dlatego zdecydowałem się założyć konto typera właśnie tutaj. Po czasie mogę powiedzieć, że była to bardzo dobra decyzja, bo po wykorzystaniu wszystkich bonusów jestem na plusie ponad 2 kafle! Praktycznie większość kuponów ugrałem na moim kochanym żużlu. - opinia dodana przez Blacha.

Mało jest u nas bukmacherów, którzy udostępniają typy na jakieś zagraniczne ligi żużlowe, jak na przykład w Szwecji czy Anglii, a w forBET dość często pojawiają się takie oferty zakładów. Mnie jednak najbardziej przekonuje propozycja na Grand Prix, gdzie do wyboru jest mnóstwo opcji rynkowych. Jedyny, który może konkurować z tym operatorem to może eWinner. - opinia dodana przez RadzioNEK.

Jeżeli ktoś lubi typować zakłady długoterminowe na wydarzenia związane z żużlem to powinien zajrzeć do oferty bukmachera forBET. Oprócz selekcji na indywidualne turnieje Grand Prix, dostępne są też opcje na wygraną w generalce w polskiej lidze i na młodzieżowych mistrzostwach, także jest z czego wybierać. - opinia dodana przez Zordon.

forBET to operator, który ma super podejście do żużla. Po pierwsze proponuje bogatą ofertę zakładów bukmacherskich, po drugie często organizuje bonusy okazjonalne z dobrymi warunkami obrotu, po trzecie ma sporo udogodnień, które można w każdym momencie wykorzystać no i co najważniejsze tworzy konkurencyjne mnożniki na podstawowe typy. Szczerze polecam! - opinia dodana przez Szymon G.

Premie i profity finansowe na żużel

W skład kompleksowej oferty bukmacherskiej licencjonowanego operatora forBET wchodzą nie tylko liczne zakłady sportowe, ale i również promocje online oraz praktyczne udogodnienia dla typujących. W gronie bonusów nie brakuje tych, które z łatwością można spożytkować na obstawianie wydarzeń ściśle powiązanych z żużlem.

Od razu na początek wyciągamy prawdziwego asa z rękawa, czyli bonus na start od warszawskiego operatora zakładów wzajemnych, który zdecydowanie najlepiej odebrać z naszym kodem rejestracyjnym LEGALSPORT. Zakładając nowe konto typera (rejestracja w forBET krok po kroku) macie możliwość wygenerowania ekskluzywnej premii startowej w maksymalnej kwocie nawet do 3310 zł.

Unikalny bonus na powitanie 3310 zł od forBET Zakłady Sportowe

Na całą promocję powitalną składają się: cashback max 1200 zł + 100% bonusu od drugiej wpłaty + freebet 30 zł + 30 dni bez podatku.

Sponsor piłkarzy Arki Gdynia przygotowuje również cykliczne akcje promocyjne dla obstawiających, którzy grają u tego bukmachera od dłuższego czasu i korzyści z promocji powitalnej mają już za sobą. Lojalni typerzy mogą liczyć m.in. na podwyższone mnożniki kursowe na żużel dostępne w specjalnej zakładce Combo Expert, freebet urodzinowy o wartości 20 zł czy grę bez podatku, która jest regularnie odświeżana.

Bardzo często zdarza się również, że forBET wypuszcza dla graczy specjalne MaxiZyski, freebety lub też cashbacki na wydarzenia związane z wyścigami najlepszych żużlowców - najczęściej na początku danych rozgrywek, w szczególności w ramach Grand Prix. Korzystam z promocji czasowych

Do tego wszystkiego należy jeszcze dodać liczne nowinki technologiczne, które ułatwiają puszczanie internetowych zakładów. Sporym udogodnieniem szczególnie dla mniej doświadczonych będzie wyszukiwarka kursów i opcja Szybki Kupon, gdzie w krótkim czasie można wyszukać dopasowane pod siebie współczynniki. W ofercie tego buka jest też osobna zakładka Betmarket, w której znajdziecie gotowe już kupony generowane przez innych graczy.

Dodatkowe korzyści dla graczy z kodem bonusowym LEGALSPORT

Wspomnieliśmy już wcześniej, że wykorzystanie naszego kodu o treści: LEGALSPORT w procesie rejestracyjnym sprawi, że bukmacher forBET dopisze do Waszego profilu gracza luksusowy i najlepszy na polskim rynku bonus na start.

FAQ

Wśród sportów wyścigowych to właśnie żużel jest w Polsce niezmiennie najbardziej popularną dyscypliną, co widać chociażby na forach bukmacherskich. Gracze pytają tam o oferty polskich operatorów w kontekście zakładów na popularnego speedwaya. W tej części przygotowaliśmy dla Was odpowiedzi na zagadnienia związane z propozycją typów u legalnego buka forBET.

1️⃣ Czy forBET ma dobrą ofertę na żużel?

Fani czarnego sportu w forBET będą mogli typować swoją dyscyplinę zarówno w formacie rynków przedmeczowych oraz na żywo i w obu przypadkach do wyboru będzie solidna dawka standardowych rynków online, a także zakłady długoterminowe. Ponadto warszawską spółkę wyróżniają też naprawdę wysokie współczynniki kursowe, które są dopisywane do wielu wyścigów żużlowych i bogaty system promocji stałych czy okazjonalnych.

2️⃣ Jakie żużlowe rozgrywki można typować w forBET?

Oferta wydarzeń żużlowych w forBET jest niezwykle dobrze rozbudowana i zawiera podtypy nie tylko na rywalizację drużynową, ale i również na wyścigi indywidualne. Stołeczny bukmacher udostępnia rentowne mnożniki na krajowe ligi speedwaya w Polsce, Szwecji czy Wielkiej Brytanii oraz coroczny cykl ponad dziesięciu turniejów Grand Prix, czyli Mistrzostw Świata na żużlu.

3️⃣  Które selekcje są najbardziej dochodowe?

W forBET na szczególne wyróżnienie zasługuje klasyczna selekcja dwu-drogowa dotycząca zwycięstwa drużyny w rozgrywkach klubowych, przede wszystkim w polskiej Ekstralidze. Do grupy rentownych typów dostępnych u sponsora Rakowa Częstochowa zaliczyć można też rynki na zdobycz punktową zawodników, handicapy czy zakłady specjalne jak np. który żużlowiec będzie lepszy w danym meczu.

4️⃣  Czy forBET udostępnia kasę na żużel?

Pakiet bonusów to niewątpliwie mocna strona firmy wspierającej Łódzki Klub Sportowy. W przypadku zdarzeń żużlowych najlepiej sprawdzić powinny się: gra bez podatku, Turbo Kurs na topowe wydarzenia, zakładka Combo Expert oraz prezent urodzinowy 20 zł. 

5️⃣ Jak typować żużel w forBET?

Żużlowe selekcje w forBET można obstawiać za pośrednictwem nowej, odświeżonej strony internetowej, na stronie mobilnej oraz w aplikacji bukmacherskiej przypisanej dla urządzeń z systemem Android i iOS.

Komentarze (0)
Oferta na żużel w forBET
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.