niedziela, 9 maja 2021
Najnowsze: TV BET - zakłady na gry karciane w BETFAN

Kod bonusowy Fortuna na maj 2021

Promocyjny kod Fortuna do bonusu powitalnego, zakładu bez ryzyka i freebetu. Kod promocyjny do rejestracji Fortuna na 2021 r.

Darmowy zakład 20 PLN na start Powitalny freebet bez depozytu na nowe iKonto Fortuna
Spis treści
Rozwiń
 1. Co to jest kod promocyjny?
  1. Korzyści z kodu promocyjnego
 2. Kod bonusowy Fortuna
 3. Ekstra korzyści z kodu bonusowego Fortuna
 4. Bonus za kod promocyjny Fortuna
 5. Gdzie wpisać kod bonusowy Fortuna?
 6. 3 kroki jak odebrać w Fortuna kod bonusowy
 7. Opinie graczy o kodzie promocyjnym Fortuna
 8. FAQ - kod bonusowy Fortuna w pytaniach i odpowiedziach
 9. Warto wiedzieć o kodzie bonusowym Fortuna
Kod bonusowy do Fortuna Zakłady Bukmacherskie - zdjęcie do tekstu
Kod bonusowy LEGALSPORT wpisz przy rejestracji na eFortuna

Nie da się ukryć, że jednym z najważniejszych elementów, wpływających na ocenę danej firmy bukmacherskiej, są bonusy powitalne dla typerów, którzy rejestrują nowe internetowe konta do gry.

Kod do extra bonusu 2230 PLN
2000 zł od wpłaty + freebet 20 zł + cashback 210 zł

  Wie o tym legalny bukmacher Fortuna, który dla nowych klientów przygotował bardzo atrakcyjny bonus na start dla nowych klientów, składający się aż z trzech korzystnych finansowo elementów, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego obstawiającego z wieloletnim doświadczeniem. Zaznaczamy, że pakiet powitalny bonusów Fortuna można odebrać za jednym zamachem przy rejestracji nowego konta bukmacherskiego.

Wyjątkowa oferta powitalna legalnego bukmachera Fortuna Online z kodem promocyjnym, który brzmi LEGALSPORT, pozwala podwoić pierwszą wpłatę na saldo depozytowe aż do 2000 zł (bonus 100% od wpłaty środków własnych), a także otrzymać zyskowny zakład bez ryzyka w kwocie 210 zł oraz darmowy zakład bez wpłaty w wysokości 20 zł.

Bonusy dla nowych i stałych graczyWysokie kursy na ponad 30 dyscyplin sportowych

Bonusy dla nowych i stałych graczy
Wysokie kursy na ponad 30 dyscyplin sportowych

GRAJ w

Jak więc widać, propozycja powitalna eFortuny z korzystnym kodem bonusowym LEGALSPORT prezentuje się bardzo okazale. Pamiętajcie, że ponadstandardowy bonus za rejestrację Fortuna Zakłady Bukmacherskie, składający się z trzech bukmacherskich elementów, działa tylko z kodem rabatowym!

Co to jest kod promocyjny?

Zanim przejdziemy do szczegółów bonusu na start w Fortuna, warto pochylić się nad tematem: "czym są kody promocyjne do bukmachera?". Dzięki temu zrozumiecie, jaką rolę pełnią kody rabatowe w świecie zakładów sportowych, a także dowiecie się, jak je optymalnie spożytkować i na jakich warunkach regulaminowych.

Unikalny kod promocyjny do legalnego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów to ustalony ciąg liter i cyfr lub samych liter czy samych cyfr, który automatycznie odblokowuje ulepszony bonus na start dla nowych klientów niedostępny w standardowej ofercie bukmachera. Za pomocą kodu bonusowego można zgarnąć darmową kasę na dowolne zakłady bukmacherskie w postaci freebetów, bonusów 100% od wpłat na konto internetowe lub zakład bez ryzyka.

Korzyści z kodu promocyjnego

Kod promocyjny do bukmachera służy przede wszystkim do zwiększenia bonusu powitalnego, który przeważnie wykorzystuje się w pierwszych tygodniach gry na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej. Na koniec musimy zaznaczyć, że na polskim rynku zakładów bukmacherskich online kod promocyjny, który zawsze wpisujemy na formularzu rejestracyjnym online w polu "Kod promocyjny", działa pod różnymi określeniami.

Kod bonusowy Fortuna
Kod bonusowy VIP dla Fortuna Zakłady Bukmacherskie

A to oznacza, że w Fortuna "kod promocyjny", to także "kod bonusowy", "kod rejestracyjny", "kod za rejestrację" czy "kod startowy" jak również "promo kod Fortuna" - wszystkie zwroty znaczą dokładnie to samo i oznaczają akcję promocyjną dla nowych klientów Fortuna na preferencyjnych warunkach. Rekomendujemy, abyście wszystkie hasła bukmacherskie oznaczające kod promocyjny sobie od razu przyswoili, albowiem legalni bukmacherzy w tym Fortuna używają wymiennie wszystkich dostępnych opcji.

Warto przy tym pamiętać, że kod rejestracyjny LEGALSPORT działa nie tylko w Fortuna, ale też generuje maksymalne bonusy u innych legalnych buków. Przykładowo, stosując nasz unikalny kod polecający możecie odebrać ponadstandardowy bonus powitalny 1259 zł z kodem w STS (w skład tej promocji wchodzą aż trzy różne elementy: bonus 100% od depozytu do 1200 zł, darmowy zakład bukmacherski 25 zł oraz zakład bez ryzyka 34 zł, który dostępny jest tylko po użyciu kodu promo VIP) czy 550 zł cashback z kodem w Betclic.

Z kolei wykorzystując kod bonusowy u legalnego bukmachera forBET online możecie zgarnąć bonusy na start o łącznej wartości 2120 zł - jest to premia od drugiego depozytu, extra bonus za kod 50 zł, zakład bez ryzyka 50 zł oraz freebet 20 zł. Jak widać, u buka forBET kod promocyjny VIP również pozwala zyskać więcej na start! Warto też skorzystać z oferty powitalnej eWinner: u legalnego internetowego bukmachera eWinner bonus powitalny z kodem promocyjnym to nie tylko bonus 100% od drugiego depozytu, ale też ponadstandardowy zakład bez ryzyka, powiększony ze 150 zł do 155 zł.

Kod bonusowy Fortuna

Już standardowa oferta na start Fortuna jest dla nowych graczy bardzo wartościowa. Jednak czemu nie zyskać jeszcze więcej, skoro jest to możliwe i to bez dodatkowych opłat? By otrzymać podwyższony bonus powitalny Fortuna, wystarczy tylko użyć naszego specjalnego Fortuna kodu rejestracyjnego LEGALSPORT podczas zakładania konta typerskiego Fortuna online - proces rejestracji można rozpocząć klikając w poniższy baner. Obie opcje przenoszą bezpośrednio do panelu rejestracyjnego bukmachera i formularza nowego konta.

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Bonus na start Fortuna z kodem bonusowym LEGALSPORT
+ podwojenie pierwszej wpłaty do 2000 zł
+ zakład bez ryzyka 210 zł
+ darmowy zakład 20 zł

Zakładam iKonto Fortuna

Co można zyskać, wykorzystując  Fortuna kod bonusowy za rejestrację? Przede wszystkim wyższy bonus na start! Konto Fortuna online z kodem rejestracyjnym pozwala odebrać zakład bez ryzyka w kwocie 210 zł zamiast standardowych 200 zł. Oznacza to, że kupon bukmacherski bez ryzyka możemy postawić za wyższą stawkę pojedynczego zakładu i tym samym wygrać więcej bez dodawania kolejnych typów.

Jeśli kupon bukmacherski online za 210 zł w ramach promocji zostanie przegrany, to wtedy bukmacher Fortuna zwraca na saldo depozytowe kwotę 210 zł pomniejszoną o podatek od gier hazardowych. A jeśli zakład bez ryzyka Fortuna okaże się trafiony, to wówczas pełna kwota wygranej wraz ze stawką trafi na Wasze konto do gry.

Ekstra korzyści z kodu bonusowego Fortuna

Mega oferta na start Fortuna z kodem promocyjnym za rejestrację darmowego iKonta należy z całą pewnością do najlepszych na polskim rynku. Jeśli zdecydujecie się na założenie nowego użytkownika w eFortuna Zakłady Bukmacherskie, stosując ekskluzywny Fortuna kod bonusowy VIP, który brzmi LEGALSPORT, to wówczas będziecie mogli odebrać trzy wyjątkowe bonusy bukmacherskie podnoszące efektywność gry.

Fortuna bonus powitalny z kodem rejestracyjnym LEGALSPORT zapewnia nie tylko ekstra podwojenie pierwszego depozytu do aż 2000 zł, ale również gwarantuje podwyższony zakład bez ryzyka o wartości 210 zł oraz wyjątkowy Fortuna freebet 20 zł w punktach FKP, które można zrealizować w specjalnym e-shopie Fortuna.

Przekierowanie do bonusu na start z kodem promocyjnym - Fortuna Zakłady Bukmacherskie
Kod promocyjny Fortuna Aktywny kod bonusowy do bukmachera Fortuna Online

To darmowe pieniądze Fortuna, które możecie wykorzystać na postawienie dowolnego kuponu bukmacherskiego, nie ryzykując własnych środków. Jeśli podliczymy wszystkie promocje w Fortunie i wkład własny, to w maksymalnym wariancie możemy mieć na grę w bankrollu aż 4230 zł, z czego aż 2230 zł dostajemy całkiem za darmo.

Naturalnie, bezpłatna rejestracja w eFortuna Polska z kodem promocyjnym LEGALSPORT zapewnia również dostęp do stałych promocji i bonusów (niektórzy typerzy na takie bonusy mówią także "promocje tymczasowe") - u bukmachera Fortuna na przykład można grać bez podatku w ramach promocji "Happy Hours". Informacje o wszystkich aktualnych akcjach bonusowych z kodem znajdziecie w tym miejscu: Fortuna bonusy i promocje.

Odbieram kod do bonusu
Aktywuję iKonto Fortuna z premią 2230 PLN

Co równie ważne, rejestracja konta internetowego Fortuna z kodem promocyjnym za friko przez stronę internetową czy aplikację mobilną nie zajmuje więcej czasu, niż rejestracja bez kodu na start. Wystarczy tylko, że klikniecie w ten specjalny i bezpieczny link aktywacyjny ==>   specjalna oferta Fortuna z kodem promocyjnym  , a zostaniecie od razu przeniesieni do panelu rejestracyjnego eFortuna.

Obecnie internetowy kod rabatowy w wersji VIP wpisuje się na formularzu rejestracyjnym automatycznie, jednak zalecamy, abyście za każdym razem sprawdzali, czy aby na pewno pole "Kod promocyjny" w Fortuna zostało poprawnie wypełnione przez system komputerowy. Pozwoli Wam to uniknąć nieporozumień i zdecydowanie przyspieszy odbiór darmowego freebetu 20 PLN na dowolne typy z oferty oraz zakładu bez ryzyka o wartości 210 zł.

Bonus za kod promocyjny Fortuna

Aktywacja zyskownego kodu bonusowego do Fortuny, który brzmi LEGALSPORT na internetowym formularzu rejestracyjnym online Fortuna gwarantuje dodatkowo dostęp do  stałych akcji promocyjnych dla regularnych typerów, które zdecydowanie ułatwiają grę w dłuższej perspektywie - pomagają między innymi zniwelować do zera obowiązujący podatek od gier lub podnieść wygraną na pojedynczym zakładzie bukmacherskim.

Do najważniejszych bonusów dla stałych graczy w Fortuna Zakłady Bukmacherskie należą następujące promocje:

 • Happy Hours: Promocja zapewnia grę bez podatku, dzięki której można obstawiać kupony bukmacherskie za 100% stawki pojedynczego zakładu. Bez tego bonusu każda stawka to 88% - stawiając za 100 zł, realnie obstawiamy za 88 złotych. Reszta idzie na rzecz Państwa w postaci podatku od gier hazardowych.
 • Przyprowadź kumpla: W tej akcji bonusowej można zgarnąć do 100 zł za przyprowadzonego kumpla (musi założyć iKonto Fortuna oraz regularnie obstawiać zakłady sportowe). Warto zaznaczyć, że wysokość bonusu zależy od obrotu Waszego znajomego. W efekcie można zgarnąć od 10 zł do aż 100 zł. Oczywiście liczba sprowadzonych kumpli nie jest ograniczona.
 • Fortuna Klub Plus: Bonus polega na zbieraniu specjalnych punktów FKP za każdy postawiony kupon, które później można wymieniać w eShop Fortuna  na darmowe zakłady oraz bonusy. Najczęściej gracze zgarniają bezpłatne freebety na dowolne zakłady z internetowej oferty bukmacherskiej.
 • Mistrzostwa Typerów: Akcja promocyjna, dzięki której co miesiąc nagrodami rzeczowymi oraz wyjątkowymi bonusami nagradzani są mistrzowie typowania w rankingu ogólnopolskim oraz w rankingach prowadzonych w każdym z prawie 600 punktów stacjonarnych.
Promocje bukmacherskie w Fortuna Zakłady Bukmacherskie - infografika
Bonusy dla stałych graczy za kod promo VIP w Fortuna online

 

Poza tym legalny i sprawdzony przez graczy bukmacher Fortuna udostępnia swoim klientom świetne promocje tymczasowe, które przeważnie dotyczą konkretnego wydarzenia sportowego: Puchar Świata w skokach narciarskich w Planicy, El Clasico, Derby Anglii czy Gran Prix Formuły 1 w Singapurze. Do tych promocji można doliczyć również te z okazji mistrzostw świata czy mistrzostw Europy, więc wybór jest naprawdę spory.

Gracze bukmacherscy Fortuny chętnie korzystają z promocji organizowanych przez tego buka. Jeśli chcecie przekonać się, jakie sporty najczęściej typują, korzystając z bonusów i promocji Fortuna online, zerknijcie do poniższej tabeli.

Sporty typowane na Fortuna online za bonusy bukmacherskie
Miesiąc obowiązywania bonusu Dyscyplina sportowa
Styczeń 2021 r. skoki narciarskie, sporty zimowe
Luty 2021 r. sporty zimowe, piłka nożna
Marzec 2021 r. piłka nożna, koszykówka
Kwiecień 2021 r. siatkówka, piłka nożna
Maj 2021 r. tenis, koszykówka, piłka nożna
Czerwiec 2021 r. piłka nożna, tenis, siatkówka
Lipiec 2021 r. boks, MMA, e-sport
Sierpień 2021 r. e-sport, wyścigi
Wrzesień 2021 r. piłka nożna, koszykówka
Październik 2021 r. siatkówka, wyścigi, piłka nożna
Listopad 2021 r. koszykówka, hokej na lodzie
Grudzień 2021 r. hokej na lodzie, sporty zimowe

 

Jeśli promocje bukmacherskie w Fortuna online z kodem promocyjnym VIP to dla Was za mało, to pamiętajcie, że regularne akcje bonusowe dla swoich graczy organizują również inni legalni bukmacherzy. Wykorzystując unikalny kod rejestracyjny do legalnego buka LVBET, który brzmi LEGALSPORT, zyskujecie dostęp nie tylko do ponadstandardowej oferty powitalnej 1520 zł, ale również do pełnego wachlarza promocji tymczasowych, które ten operator systematycznie przygotowuje dla typerów.

Bardzo atrakcyjnie prezentuje się też oferta bonusowa Betfan dla stałych graczy - ten legalny bukmacher przygotował dla regularnych typerów promocję Radar 365, w ramach której codziennie można skorzystać z innej promocji. A więc w Betfan kod bonusowy również otwiera Wam drogę do szerokiej oferty promocji i bonusów!

Gdzie wpisać kod bonusowy Fortuna?

Aktualny kod bonusowy do bukmachera eFortuna należy wpisać, bądź wkleić za pomocą sprawdzonego systemu "Crtl+C i Ctrl+V", na formularzu rejestracyjnym w specjalnym polu "Kod promocyjny". Taki zyskowny kod bonusowy, który automatycznie odblokowuje ulepszony pakiet startowy dla nowych graczy, można aktywować tylko raz, podczas zakładania nowego użytkownika w Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Dlatego też musicie bacznie pilnować, aby pole "Kod promocyjny" na wniosku online nie zostało przypadkowo puste. Jeżeli tak się stanie, to wówczas nie będziecie mogli skorzystać z mega promocji na start Fortuna.

Jeśli chcecie mieć 100% pewność, że odbierzecie wyjątkowy bonus za rejestrację z kodem promocyjnym w Fortuna Zakłady Bukmacherskie, to w pierwszej kolejności powinniście zaznajomić się z poniższą infografiką. Poniższa fotka ze schematem rejestracji w Fortuna powinna rozwiać wszelkie Wasze wątpliwości i tym samym ułatwić odbiór promocji na start z kodem LEGALSPORT. Jeśli natomiast potrzebujecie dodatkowych informacji na temat bonusu powitalnego Fortuna za kod VIP, znajdziecie je w tym tekście ==>Jak odebrać bonus Fortuna z kodem promocyjnym VIP.

Infografika przedstawiająca proces odbioru bonusu na start z kodem promocyjnym LEGALSPORT w Fortuna Zakłady Bukmacherskie
Kod promocyjny w Fortuna Gdzie wpisać kod promocyjny LEGALSPORT w Fortuna?

Cały proces rejestracji w Fortuna Online, wraz z kompletną aktywacją ekskluzywnego pakietu VIP trwa zaledwie minutę - wszystko dlatego, że iFotuna udostępnia graczom opcję tzw. konta tymczasowego. Do jego rejestracji musicie podać tylko podstawowe dane (m.in. imię i nazwisko, login i hasło do konta, numer PESEL), bez podawania numeru rachunku bankowego i przesyłania skanu dokumentu tożsamości, co zdecydowanie przyspiesza cały proces.

Dzięki temu już po minucie można w Fortunie składać depozyty za pomocą karty płatniczej czy BLIK, przeglądać ofertę bukmacherską oraz zawierać zakłady internetowe Fortuna.. Oczywiście można również szukać surebetów, valubetów czy pewniaków 100%.

3 kroki jak odebrać w Fortuna kod bonusowy

Schemat odbioru specjalnego kodu promocyjnego na Fortunę, który brzmi LEGALSPORT za internetową rejestrację oraz bonusu powitalnego u legalnego bukmachera Fortuna jest bardzo prosty i zajmuje najwyżej kilka minut. Niektórzy początkujący gracze mogą sobie jednak zadawać pytanie: "jak odebrać kod bonusowy Fortuna?".

Dlatego też postanowiliśmy, że przedstawimy Wam krótką instrukcję "krok po kroku", jak zgarnąć pakiet startowy dla nowych graczy z kodem bonusowym Fortuna w trzech prostych krokach. Dzięki temu będziecie mieć 100% pewność, że prawidłowo odbierzecie bonus z kodem rejestracyjnym na eFortuna.

Krok numer 1: Kliknij w ten link aktywacyjny ==>  iKonto Fortuna Online i rozpocznij proces zakładania darmowego konta bukmacherskiego; zajmie Ci to tylko kilka minut i wymaga podania kilku podstawowych danych - tu znajdziesz wszystkie informacje jak założyć iKonto Fortuna.

Krok numer 2: W ciągu 3 dni dokonaj wpłaty pierwszego depozytu (najlepiej na kwotę 250 zł - wówczas otrzymasz optymalny bonus od depozytu iFortuna, czyli drugie 250 zł na zakłady bukmacherskie online), zaakceptuj bonus i zawrzyj pierwszy zakład na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej. Będzie on zakładem bez ryzyka, czyli w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci stawkę za kupon. Stawka tego zakładu zostanie pomniejszona o podatek o gier hazardowych w wysokości 12%, gdyż jego eFortuna po prostu zwrócić Wam na saldo depozytowe nie może ze względów prawnych.

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Fortuna bonus powitalny odbierzesz w kilku prostych krokach.

Załóż konto bukmacherskie Fortuna z kodem bonusowym LEGALSPORT i ciesz się zakładem bez ryzyka przegranej.

Krok numer 3: Jeśli chcesz wypłacić na swoje konto bankowe otrzymany od bukmachera Fortuna bonus od depozytu, musisz dokonać czterokrotnego obrotu kwotą pierwszej wpłaty w terminie 60 dni (obrót x4). Pamiętaj, że do obrotu bukmacherskiego zaliczane są tylko i wyłącznie kupony składające się z minimum trzech zdarzeń z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,90.

W międzyczasie możecie wykorzystać wyjątkowo zyskowny freebet 20 zł. Aby go aktywować, musicie wejść do e-shopu Fortuna, a następnie znaleźć na liście zakład bez wpłaty o wartości dwudziestu złotych. Potem wystarczy go aktywować i zrealizować. Przypominamy, że freebet 20 zł otrzymuje się w Fortunie w punktach FKP, więc trzeba je najpierw zamienić na zakład bez wpłaty, tak jak opisaliśmy to powyżej. Jeżeli nie macie pomysłu na swój freebet 20 zł, to zawsze możecie skorzystać z podpowiedzi innych obstawiających. Pomoc od innych graczy z całą pewnością znajdziecie w Strefie Typera. Zakładka "Strefa Typera" znajduje się w menu głównym, więc ze znalezieniem jej nie będziecie mieć żadnych problemów. 

Warto przy tym dodać, że bonusy bukmacherskie na start, które otrzymacie z kodem promocyjnym Fortuna VIP, mają bardzo proste warunki odbioru oraz obrotu bonusem. Dzięki temu poradzi sobie z nimi każdy, nawet początkujący gracz bukmacherski, co również ma bardzo duże znaczenie.

Fragment regulaminu bonusu powitalnego 100% w Fortuna online:

(...) 2. Klienci są uprawnieni do otrzymania bonusu, którego wysokość równa jest iloczynowi wartości Pierwszego Depozytu oraz wskazanego przez Organizatora Procentu od Depozytu.
3. Niezależnie od wysokości Pierwszego Depozytu, wartość bonusu jest ograniczona dla jednego Uczestnika do wartości Maksymalnego Bonusu wskazanego przez Organizatora.
4. Aby otrzymać bonus, Uczestnik musi w Czasie Na Grę, wykonać wymagany Obrót. Przy obliczaniu Obrotu brane pod uwagę będą tylko i wyłącznie kupony spełniające warunki Min. AKO i Min. Kurs.
5. Przy obliczaniu Obrotu, brane są pod uwagę zakłady zawarte przez Internet, jak i zakłady zawarte w punktach przyjmowania zakładów, zarówno z oferty tradycyjnej, jak i oferty LIVE (z wyłączeniem Wirtualnych Sportów). (...)

Opinie graczy o kodzie promocyjnym Fortuna

Bukmacherscy gracze coraz chętniej rejestrują się w Fortunie Zakłady Bukmacherskie z aktywnym kodem promocyjnym Fortuna (hasło kodu to LEGALSPORT) i odbierają mega bonusy na start w wersji VIP. Co więcej, bardzo często tacy typerzy później podsyłają nam na maila ciekawe opinie o kodzie bonusowym Fortuna i promocjach. Dlatego też postanowiliśmy, że w tym miejscu przedstawimy Wam najciekawsze i najbardziej trafne opinie o kodzie rejestracyjnym do Fortuna. Jak kod promocyjny LEGALSPORT widzą obstawiający?

#1 Opinia dodana przez KakaCFC: Gdyby nie kod promocyjny LEGALSPORT, to zgarnąłbym mniej kasy za zakład bez ryzyka. Nie zdecydowałbym się na taką stawkę, ale kodzik mi ułatwił sprawę, tak więc dzięki i polecam. Cieszę się, że kod promocyjny Fortuna nie ma ukrytych haczyków i innych dodatkowych regulaminów. Bo tego się bałem, ale na całe szczęście się przekonałem i skorzystałem. Jak macie jakieś obawy to je porzućcie. Kod do Fortuny działa jak należy - prima sort! I jeszcze te gry karciane - Bet On Games są sztos, ale to tak na marginesie.

Infografika przedstawiająca najważniejsze korzyści związane z rejestracją nowego użytkownika z kodem promocyjnym LEGALSPORT w Fortunie
Rekomendacje dla bukmachera Fortuna

#2 Opinia dodana przez Joker: Fortuna ogarnęła bardzo fajną promocję z kodem promocyjnym. Tak naprawdę nie ma na co narzekać, bo każdy znajdzie coś dla siebie. W ramach tego bonusu vipowskiego można grać za własne pieniądze i za kasę bukmachera, więc do wyboru, do koloru. Cieszę, że się bonus 100% jest na mega wysokim poziomie, bo zawsze ogarniam sobie z niego maksa. Tak też zrobiłem teraz i 2000 zł sobie podwoiłem na starcik, oby udany!

#3 Opinia dodana przez Rob1993: Warunki + kwoty za bonus z kodem są okej. Szkoda tylko, że można taki bonus na start wykorzystać tylko raz. Może da się coś załatwić, żeby na dwa razy takie cudo ograć. Byłoby fajnie, bo jak to mówią, darmowej kasy na grę nigdy nie za dużo. Aaaaa, bym zapomniał. Freebet jest bez warunków, więc miodzio wyszło :)

Jak widać, opinie typerów o kodzie promocyjnym Fortuna VIP są bardzo pozytywne. Trudno się więc dziwić, że legalny bukmacher Fortuna online systematycznie zajmuje wysokie pozycje w rankingu najlepszych bukmacherów internetowych w Polsce, a nowi gracze bardzo chętnie rejestrują swoje kota typerskie u tego operatora, wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

FAQ - kod bonusowy Fortuna w pytaniach i odpowiedziach

Chociaż odbiór kodu bonusowego iFortuna jest bardzo prosty i intuicyjny, część graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, może mieć pytania dotyczące internetowego kodu promocyjnego i bonusu na start Fortuna. W związku z tym specjalnie dla Was zebraliśmy najczęściej powtarzające się pytania i przygotowaliśmy na nie merytoryczne odpowiedzi. Chcecie wiedzieć, czy kod za rejestrację Fortuna można odebrać dwa razy lub czy warto to zrobić? Zapraszamy do lektury!

1. Czy warto odebrać kod bonusowy w Fortunie?

Tak, zdecydowanie warto odebrać kod bonusowy Fortuna. Zastosowanie unikalnego kodu rejestracyjnego iFortuna, który brzmi LEGALSPORT, u tego legalnego bukmachera skutkuje powiększeniem bonusu na start dla nowych graczy, a więc po prostu zyskujemy więcej środków na zakłady bukmacherskie w Fortunie.

Rejestracja iKonta Fortuna online z kodem promocyjnym to zakład bez ryzyka, znany również jako cashback, wyższy aż o 10 zł, czyli swój pierwszy kupon możemy postawić za 210 zł zamiast za 200 zł. Oprócz tego otrzymujemy standardowe podwojenie pierwszej wpłaty do kwoty 2000 zł oraz freebet 20 zł, co w sumie daje nam bankroll bukmacherski w wysokości nawet 4230 zł na start (2000 zł pierwsza wpłata + 2000 zł podwojenie pierwszej wpłaty + 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład).

2. Gdzie znajdę specjalny kod bonusowy do Fortuny?

Nie musicie specjalnie szukać kodu bonusowego do Fortuna Zakłady Bukmacherskie, który ulepszy Waszą promocję startową. Wystarczy, że podczas zakładania nowego konta bukmacherskiego w Fortuna wpiszecie bądź wkleicie na internetowym formularzu rejestracyjnym online w polu "Kod promocyjny" specjalne hasło rabatowe LEGALSPORT.

I to wystarczy, żeby aktywować na swoim iKoncie Fortuna mega ulepszony bonus powitalny oraz bonusy okazjonalne, które ułatwią Wam typowanie wydarzeń sportowych o wysokich kursach bukmacherskich na stronie internetowej czy aplikacji mobilnej.

W ramach promocji rejestracyjnej otrzymacie od Fortuny ekstra podwojenie pierwszej wpłaty do 2000 zł, promocyjny zakład bez ryzyka przegranej w wysokości 210 zł, a także nieoceniony i unikatowy freebet o wartości 20 zł na dowolne typy bukmacherskie z oferty sportowej eFortuny.

3. Ile jest ważny kod bonusowy Fortuna?

Kod promocyjny LEGALSPORT do bukmachera iFortuna, który uprawnia do odbioru ulepszonego bonusu powitalnego dla nowych klientów, jest ważny przez 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu  (kod działa nawet w niedziele wolne od handlu i święta). Specjalny kod promocyjny efortuna jest ważny przez cały czas, ale rekomendujemy, abyście od razu przeszli do formularza rejestracyjnego online (np. klikają w poniższy baner) i rozpoczęli proces rejestracyjny u tego operatora zakładów sportowych.

Polecamy takie rozwiązanie, albowiem w każdej chwili mogą zmienić się warunki internetowej promocji na start. I tak bonus 100% od pierwszej wpłaty może spaść z 2000 zł do na przykład 1000 zł, a wyjątkowy freebet 20 zł może zamienić się w każdej chwili na freebet 10 zł. Nie wspominając już o zakładzie bez ryzyka, który może wypaść z oferty powitalnej. Jeśli podoba Wam się aktualna i najnowsza promocja na start w Fortuna, to niezwłocznie przystąpcie do procesu zakładania nowego użytkownika na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej Fortuna.

4. Czy kod do bonusu Fortuny można odebrać kilka razy?

Kod rabatowy do legalnego bukmachera Fortuna Polska wykorzystać można jedynie raz – w momencie zakładania darmowego konta bukmacherskiego Fortuna na stronie www czy aplikacji bukmacherskiej. Wynika to z faktu, że zyskowny i unikatowy Fortuna kod promocyjny LEGALSPORT służy do uzyskania preferencyjnych warunków bonusu na start, na który, jak sama nazwa wskazuje, liczyć można tylko na samym początku gry.

Nie zmienia to jednak faktu, że nawet jednorazowe zastosowanie u legalnego buka eFortuna kodu rejestracyjnego LEGALSPORT przynosi graczowi mega korzyści, które zdecydowanie ułatwiają typowanie selekcji o wysokich kursach bukmacherskich i wspomagają ogólny bankroll (budżet bukmacherski). Oczywiście kod do Fortuny jest w 100% darmowy.

Każdy bukmacherski gracz, który zdecyduje się na darmową rejestrację z kodem polecającym VIP, otrzyma na start od Fortuny Zakłady Bukmacherskie mega podwojenie do dwóch tysięcy złotych - bonus 100%, zakład bez ryzyka przegranej 210 zł - bonus 210 oraz freebet 20 zł - bonus 20. Wszystkie bonusy powitalne można wykorzystać na typy z internetowej oferty sportowej Fortuny, która należy do najlepszych na polskim rynku.

5. Czy kod bonusowy Fortuna będzie ważny przy szybkiej rejestracji?

Tak. Bez względu na to, jaki rodzaj rejestracji przez internet wybierzecie i jak ją szybko przeprowadzicie, to będziecie mogli skorzystać z wyjątkowego kodu bonusowego Fortuna, który gwarantuje dodatkowe i niedostępne w standardowej wersji korzyści: bonus 100% do 2000 zł | freebet 20 zł | zakład bez ryzyka 210 zł.

Jest to możliwe, albowiem na każdym internetowym formularzu rejestracyjnym online znajduje się specjalne pole "Kod promocyjny", które trzeba uzupełnić korzystnym hasłem bonusowym LEGALSPORT. Po wpisaniu kodu rejestracyjnego automatycznie zostaniecie przeniesieni do oferty specjalnej Fortuna VIP, dlatego też nie musicie wykonywać kolejnych czynności. Dzięki temu od razu możecie przystąpić do typowania meczów i obstawiania kuponów bukmacherskich online.

6. Co wchodzi w skład bonusu na start Fortuna z kodem promocyjnym?

Bonus powitalny w Fortuna Zakłady Bukmacherskie z kodem promocyjnym w wersji VIP składa się z trzech mega promocji, które opatrzone są ekstra warunkami regulaminowymi. Jest to bonus 100% od pierwszej wpłaty do maksymalnej kwoty 2000 zł, ponadstandardowy zakład bez ryzyka 210 zł (bez kodu Fortuna cashback to tylko 200 zł) oraz darmowy zakład 20 zł. Do tego zasady bonusu na start Fortuna są tak dobre, że poradzi sobie z nimi nawet początkujący typer bez większego doświadczenia.

Przypominamy, że zarówno bonus 100%, jak i Fortuna zakład bez ryzyka 210 zł oraz freebet 20 zł można przeznaczyć na dowolne typy bukmacherskie znajdujące się w ofercie sportowej iFortuna. W pierwszej kolejności rekomendujemy typy na piłkę nożną, typy na koszykówkę oraz typy na hokej na lodzie.

7. Czy w Fortuna kod bonusowy jest darmowy?

Zdecydowanie tak. Specjalny kod promocyjny na Fortunę, który brzmi LEGALSPORT, jest w pełni darmowy. Co więcej, można z niego skorzystać w każdej chwili, albowiem działa on 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu.

Z takiego bezpłatnego kodu bonusowego może skorzystać każdy typer, który nie ma jeszcze założonego nowego iKonta Fortuna na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej. Jeżeli masz już internetowe konto bukmacherskie w Fortunie, to wówczas możesz założyć konto do gry u innego legalnego operatora zakładów sportowych z licencją Ministerstwa Finansów >>> Najnowsze (maj 2021) i najlepsze bonusy bukmacherskie od buków z koncesją MF.

8. Bonus powitalny z kodem - jak szybko wpłacić pieniądze na konto?

Bukmacher Fortuna oferuje mnóstwo metod płatności - na liście znajdziecie między innymi BLIK, Skrill, czy też coraz bardziej popularny wśród typerów MasterPass. Rekomendujemy jednak w pierwszej kolejności płatność kartą kredytową/debetową, która zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale również natychmiastowe zaksięgowanie na saldzie depozytowym wpłacanych środków. Przeważnie takie przelewy na konto bukmachera realizowane są w ciągu około 5 minut (przelew może pojawić się na koncie już nawet po 60 sekundach).

Ponadto polecamy płatność za pośrednictwem internetowych portali pośredniczych, takich jak PayU czy pay.com. W tym przypadku również możecie liczyć na mega profesjonalne podejście do klienta i natychmiastową realizację zlecenia wpłaty na iKonto Fortuna - kasa na koncie będzie w kilka minut. Pełną listę metod płatności znajdziecie oczywiście na stronie internetowej Fortuny.

9. Jakie warunki trzeba spełnić, aby odebrać na eFortuna kod bonusowy?

Wyjątkowy kod promocyjny Fortuna odebrać może każda osoba, która jest czytelnikiem naszego serwisu. Nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków - jedyne, co warto zrobić, to kliknąć w ten link ===> Kod promocyjny do Fortuny  i przeczytać o korzyściach i zastosowaniu kodu, aby potem poprawnie przejść proces rejestracji konta typerskiego na eFortuna. Nie musisz nawet pamiętać o kodzie bonusowym na Efortuna, bo rozpoczynając zakładanie konta przez nasz link, kod masz już wpisany w odpowiednie miejsce na stronie internetowej bukmachera Fortuna!

Warto wiedzieć o kodzie bonusowym Fortuna

 • U legalnego bukmachera Fortuna można odebrać podwyższony bonus na start z kodem promocyjnym VIP
 • Zastosowanie Fortuna kodu bonusowego jest bardzo proste - wystarczy tylko wpisać go lub wkleić w odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym (pole zatytułowane jest "Kod promocyjny". Jeśli przejdziemy do formularza rejestracyjnego przez link aktywacyjny, nie musimy pamiętać o kodzie - zostanie on wygenerowany automatycznie
 • Bonus powitalny Fortuna z kodem promo to nawet 2230 zł na start.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (2)

Kod bonusowy Fortuna na maj 2021
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Mal.Man23
skomentowano ponad miesiąc temu
nie wpisałem kodu przy rejestracji, dopiero teraz zauważyłem że warto było, można coś jeszcze z tym zrobić?
Goal27
skomentowano ponad miesiąc temu
Jak zakładałeś konto przez tę stronę, to na 99,9% odebrałeś bonus w Fortunie, bo tutaj kod promocyjny wpisuje się automatycznie :D Masz farta hahaha Dla pewności napisz do supportu, on Ci wszystko wyjaśni i potwierdzi.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.