wtorek, 4 sierpnia 2020
Najnowsze: Bonus TOTAL Boost w TOTALbet

Bonusy w ofercie STS | sierpień 2020

Promocyjne bonusy dla nowych, bonus powitalny, freebety bez depozytu i vouchery od STS. Bonus bez ryzyka za kod promocyjny na 2020 r.

Odbierz kod promocyjny STS Oferta na bonus STS VIP ważna do 31 sierpnia 2020
Spis treści
Rozwiń
  1. Bukmacher STS i pakiet na start
  2. Promocje STS dla nowych graczy
  3. Bonus STS za kod promocyjny - sierpień 2020
  4. Oferta bonusów online dla stałych graczy
  5. Zaawansowane promocje sportowe w ofercie STS
  6. Pytania i odpowiedzi o bonusy STS
Przekierowanie do bonusu powitalnego na start > Opcja z kodem promocyjnym
Bonus STS na start z kodem promocyjnym

STS, którego pełna nazwa brzmi Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne, jest legalnym operatorem zakładów sportowych na rynku polskim i europejskim.

 BONUS NA START W STS 
> Odbieram kod online do bonusu <

Bukmacher na polskim rynku działa stacjonarnie i online od 1997 roku, a od 21 lutego 2012 roku posiada koncesję MF o numerze SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Od tego czasu STS wyrobił sobie najlepsze opinie wśród graczy, którzy bardzo chętnie korzystają na co dzień z jego usług bukmacherskich oraz stawiają kupony Solo i AKO.

Platforma STS to nie tylko zaawansowana oferta zakładów sportowych (także LIVE), sportów wirtualnych ale i nowoczesny kanał streamingowy STS TV oraz rozbudowany system bonusów i promocji bukmacherskich, skierowanych zarówno do nowych graczy, jak i stałych, którzy posiadają już regularne konto u tego bezpiecznego i wiarygodnego operatora.

Bukmacher STS i pakiet na start

Aktualnie STS proponuje nowym graczom na początek zakładów sportowych 5 różnych bonusów powitalnych na start za darmową rejestrację. Ich wykorzystanie jest na tyle zróżnicowane i uniwersalne, że każdy z całą pewnością znajdzie sobie coś dla siebie. Mamy na myśli zarówno początkującego typera, który dopiero wdraża się w bukmacherkę, jak i ogranego wyjadacza, który puścił już kilkaset kuponów bukmacherskich na mecze piłki nożnej lub koszykówki czy siatkówki.

Jak bonusy od STS rozkładają się na grupy typujących? 2 bonusy z kodem kierowane są wyłącznie do nowych graczy, a trzy pozostałe bukmacher przygotował z myślą o stałych graczach obstawiających z tabletu, komórki (z Androidem lub IOS) lub komputera z systemem Windows.

Promocje STS dla nowych graczy

Bukmacher STS Polska oferuje promocję powitalną dla nowych graczy z kodem promocyjnym LEGALSPORT, która składa się nie tylko z podwojenia pierwszej wpłaty o 100% do 1200 złotych, ale również z zyskownego freebetu bez depozytu o wartości 25 złotych. Zakład bez wpłaty pieniędzy jest o tyle dobrą sprawą, że za jego pomocą można sobie na przykład przetestować za darmo usługi bukmacherskie Start-Typ Sport: objętość oferty, jakość kursów bukmacherskich czy przejrzystość aplikacji mobilnej.

Nazwa promocji STS Wysokość bonusu  
1. Bonus 100% od depozytu max. 1200 zł Średnia wpłacanych depozytów: 250 złotych
2. Freebet bez ryzyka 25 zł Tylko z kodem promocyjnym LEGALSPORT
3. Cashback 34 zł Opcja ważna tylko z naszym kodem do bonusu

Kompletna promocja na start w STS zbiera od graczy bardzo dobre opinie – obstawiający cenią sobie wysokość bonusu początkowego oraz jakość freebetu bez ryzyka 25 zł (STS Voucher) i cashbacku 34 zł. Obecnie co drugi typer, bez względu na doświadczenie, zakłada sobie nowy, bezpłatny profil na stronie internetowej STS ze względu na bezkonkurencyjny bonus powitalny z kodem bonusowym LEGALSPORT. Dołącz do grona wygrywających typerów i obstawiaj za darmo! >>> Zakładam konto online w STS.

Bonus STS za kod promocyjny - sierpień 2020

Legalny i w pełni sprawdzony przez typerów bukmacher STS oferuje swoim klientom wyjątkowy bonus powitalny online, który w dłuższej perspektywie potrafi wzmocnić bukmacherski bankroll. Promocja startowa za rejestrację z bezpłatnym kodem promocyjnym LEGALSPORT w Start-Typ Sport składa się z dwóch niezwykle zyskownych części.

Pierwszą z nich jest ekstra bonus 100% od pierwszego wpłaconego depozytu o maksymalnej wartości 1200 złotych - na przykład wpłacamy na konto bukmacherskie 450 złotych,a drugie 450 złotych dostajemy od bukmachera STS zupełnie za darmo do wykorzystania na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej.

Grafika z rekomendacją dla STS Zakłady Bukmacherskie
Dlaczego warto założyć konto w STS

Dodatkowo bonus 1200 zł STS oparty jest na bardzo korzystnych warunkach oraz zasadach regulaminowych. W celu przeniesienia salda bonusowego na normalne konto depozytowe wystarczy dokonać 3-krotnego obrotu przyznaną kwotą, przy minimalnym kursie wynoszącym co najmniej 1,91 (o minimalnym kursie na kuponie sportowym więcej przeczytacie tutaj >>> Co to znaczy minimalny kurs na kuponie?).

Do obrotu internetowym bonusem STS liczą się tylko i wyłącznie trafione, pozytywnie rozliczone na koncie online, zakłady bukmacherskie. Więcej szczegółów dotyczących extra promocji na start za założenie konta w STS znajdziecie w tym miejscu: Bonus na start w STS z kodem promocyjnym. Pamiętajcie, że internetowa rejestracja u tego legalnego buka jest w pełni darmowa i można ją przeprowadzić zarówno za pomocą komputera, jak i laptopa, tabletu czy też telefonu komórkowego z system Android lub iOS.

Natomiast na drugą część promocji za założenie nowego profilu gracza składa się vipowski freebet w wysokości 25 zł. Wcześniej STS oferował zaledwie zakład bez wpłaty 20 zł i 23 zł, co generowało zdecydowanie mniejsze wygrane na kuponach.

Taki zakład bez ryzyka utraty własnej gotówki STS można przeznaczyć na dowolne typy bukmacherskie znajdujące się w ofercie sportowej STS - można obstawić na przykład typy z handicapem lub zakłady specjalne. Przykładowy kupon bukmacherski zawarty przez internet za promocyjny zakład bez depozytu STS znajdziecie poniżej: 

Kupon bukmacherski za freebet 25 zł w STS z kodem bonusowym LEGALSPORT:

1. Los Angeles Lakers vs Phoenix Suns, NBA, typ: 1, kurs - 1,70.
2. Manchester City vs Chelsea FC, Premier League, typ: powyżej 3.5 gola, kurs - 2,20.
3. Liverpool FC vs Real Madryt, Liga Mistrzów, powyżej 10.5 RR, kurs - 2,20.
4. Real Betis vs Sevilla FC, La Liga, typ: powyżej 7.5 ŻK, kurs - 2.40.
5. Cagliari Calcio vs Inter Mediolan, Serie A, typ: 2 (handi -1.5), kurs - 2.45.
6. Wisła Kraków vs Legia Warszawa, Ekstraklasa, typ: powyżej 2.5 gola, kurs - 1.80.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kurs ogólny – 87.05 | Stawka zakładu – 25 PLN | Ewentualna wygrana: 1915,10 zł

  Stawiam podobny kupon za freebet 25 zł 

Oferta bonusów online dla stałych graczy

Z myślą o zarówno nowych, jak i doświadczonych graczach powstała również promocja bukmacherska STS „Wirtualne poniedziałki”, która daje szanse na spróbowanie swoich sił w typowaniu wydarzeń związanych z Wirtualnymi Sportami bez zbędnego ryzyka. Akcja skierowana jest do graczy, którzy w dany poniedziałek dokonają zawarcia zakładu (SOLO lub AKO) ze stawką co najmniej 10 złotych i kursem minimalnym 1,50 na dowolne zdarzenia, w którym znajdzie się przynajmniej jedno z oferty Sportów Wirtualnych.

W ramach akcji możemy otrzymać maksymalnie pięć doładowań bonusowych na łączną kwotę do 50 złotych. Doładowania zostaną nam przyznane za zakłady przegrane, spełniające powyższe wymogi. By przenieść kwotę bonusu na konto depozytowe musimy w ciągu 120 (od momentu dopisania bonusu do naszego konta bonusowego) obrócić trzykrotnością przyznanej sumy z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1,91, przy czym tym razem do obrotu wliczają się tylko kupony wygrane.

Zakłady bukmacherskie STS

Kod promocyjny STS na sierpień 2020

Aktywuję bonus z kodem

„Zaproś kumpla” to akcja skierowana raczej do stałych klientów, którzy swobodnie poruszają się już w świecie bukmacherskim. Akcja polega na poleceniu swoim znajomym usług tego bukmachera, dzięki czemu obie strony liczyć mogą na bonus o wartości 50 złotych na grę.

Aby otrzymać wspomnianą kwotę wystarczy wysłać znajomemu zaproszenie do udziału w akcji za pośrednictwem zakładki „zaproś kumpla” (czynność ta winna być poprzedzona uzyskaniem od osoby zapraszanej zgody na przesyłanie mu przez buka maila z informacją o promocji). Teraz do spełnienia zostały już tylko same warunki bonusu. Najpierw zaproszony znajomy powinien założyć konto w STS w terminie 14 dni od otrzymania maila, a następnie dokonać wpłaty na minimum 50 złotych i w końcu w ciągu 30 dni (od momentu założenia konta) wykonać obrót w wysokości 150 złotych przy minimalnym kursie 1,50.

Ostatni krok (już po uzyskaniu nagrody) polega już tylko na przeniesieniu bonusu (50 złotych) na normalne konto gracza STS. W tym celu gracz zobowiązany jest (do 120 dni od zasilenie konta bonusowego) zawrzeć i poprawnie wytypować dowolny zakład z łączną stawką odpowiadającą trzykrotności otrzymanej nagrody, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1,91. Warto pamiętać, że zapraszający może otrzymać po jednym bonusie za każdego znajomego.

Zaawansowane promocje sportowe w ofercie STS

STS nie zapomina także o stałych i zaawansowanych graczach, dla których przygotował promocję „Polubisz poniedziałki”. W ramach akcji w każdy poniedziałek bukmacher nagradza aż 1000 najaktywniejszych klientów serwisu, czyli graczy, którzy w poprzednim tygodniu uzyskali najwyższy obrót na koncie depozytowym.

Bonus przyznawany jest automatycznie, a wysokość otrzymanej nagrody uzależniona jest od zajętego miejsca w rankingu. I tak za miejsca od 1 do 10 gracze otrzymują bonus w wysokości 100 złotych, a zajęcie pozycji od 11 do 100 buk premiuje kwotą 50 złotych. Dla grających z lokat od 101 do 200 przygotowana została nagroda 25 złotych, a dla pozostałych (do 1 000) – 20 złotych. W celu wypłacenia środków bonusowych należy dokonać 3-krotnego obrotu nagrodą. Warto tutaj pamiętać, że STS zastrzega sobie, że do obrotu zaliczają się jedynie stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91.

Aktualny kod bonusowy STS na obecny rok
Aktualny kod promocyjny STS na sierpień 2020

Zainteresowała Cię oferta bonusowa bukmachera STS? Zarejestruj nowe konto z kodem u tego bukmachera, klikając w ten link aktywacyjny: STS bonus dla nowych, korzystaj z promocji i zgarniaj dodatkowe środki na grę!

Pytania i odpowiedzi o bonusy STS

Poniżej zebraliśmy specjalnie dla Was najważniejsze informacje o bonusie na start od legalnego polskiego bukmachera STS Zakłady Bukmacherskie.

1. Jak odebrać darmowy kod do bonusu STS?

Darmowy kod promocyjny STS do mega bonusu VIP na start dla nowych klientów można odebrać na naszej stronie internetowej w specjalnym dziale Kod do promocji STS. Możecie skorzystać w tym momencie ze skróconej wersji odbioru takiego kodu rabatowego.

Wystarczy, że zapamiętacie, skopiujecie lub zapiszecie sobie wyjątkowe hasło promocyjne STS, które brzmi LEGALSPORT, a następnie przeniesiecie je na internetowy formularz rejestracyjny online – zgodnie ze wskazówkami zamieszczonymi na zdjęciu poniżej. Kompletna procedura rejestracyjna w STS zajmie Wam dosłownie kilka chwil (2 do 5 minut), tym bardziej że w STS można założyć konto tymczasowe bez dowodu. Tu możecie odebrać także freebet STS bez depozytu.


2. Gdzie wpisać kod bonusowy STS?

Wyjątkowo zyskowny kod promocyjny STS, który brzmi LEGALSPORT, należy wpisać lub wkleić na internetowym formularzu rejestracyjnym online w specjalnym polu "Kod promocyjny" - wielkość liter nie ma znaczenia. Jeżeli nie macie pewności lub nie wiecie, gdzie dokładnie ulokowane zostało pole "kod promocyjny" na stronie www STS, to możecie skorzystać z małej podpowiedzi, która znajduje się poniżej:

Infografika przedstawiająca formularz rejestracyjny online STS z miejscem na kod promocyjny LEGALSPORT
Gdzie wpisać kod promocyjny STS?

Korzystny oraz bezpłatny kod bonusowy LEGALSPORT działa zarówno na stronie internetowej STS, jak i na aplikacji mobilnej na Androida lub iOS (system Apple na Iphone lub Ipad). Cały proces zakładania nowego konta bukmacherskiego do gry trwa zaledwie kilka minut - statystycznie gracze potrzebują 2-5 minut, aby założyć i aktywować profil nowego gracza sportowego.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Bonusy w ofercie STS | sierpień 2020
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
boniek
skomentowano ponad miesiąc temu
star typ – największy na rynku bukmacher to rozdaje bonusu na lewo i prawo, i mnie coś skapło, a wam?
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.