piątek, 22 października 2021
Najnowsze: Typy na mecz Anwil Włocławek – King Szczecin

STS kod promocyjny | październik 2021

Jak działa kod do rejestracji konta do zakładów w STS. Gdzie wpisać kod i jakie daje korzyści dla typera? Jaki kod daje maksimum korzyści?

Kod do STS na październik 2021 Automatyczna aktywacja kodu - kliknij w link polecający
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak działa w STS kod promocyjny?
  1. Korzyści za kod przy rejestracji
 2. Premia w STS za kod
  1. Nagrody za kod
 3. Korzyści z kodu promocyjnego
 4. Bonusy STS po rejestracji z kodem
  1. Promocje dla typerów
 5. Gdzie wpisać kod promocyjny na na stronie internetowej STS
  1. Kod podajemy na formularzu rejestracyjnym
 6. 3 kroki jak odebrać kod w STS
 7. Opinie o kodzie do bukmachera
  1. Recenzje typerów
  2. Inne kody bukmacherskie do porównania 
 8. FAQ - promocyjny kod do STS w pytaniach i odpowiedziach
Bonus powitalny z kodem za rejestrację w STS Zakłady Bukmacherskie - zdjęcie do tekstu
Jak działa kod bonusowy STS

Wszyscy legalni bukmacherzy z listy Ministerstwa Finansów oferują nowym graczom atrakcyjny bonus powitalny za wpisanie kodu na formularzu, mając świadomość, że w dużej mierze to właśnie promocyjna oferta na start wpływa na decyzję o rejestracji u danego buka.

FREEBET 25 ZŁ STS
Darmowy bonus za rejestrację nowego konta z kodem

Trudno się więc dziwić, że każdy legalny i sprawdzony operator bukmacherski z licencją Ministerstwa Finansów przywiązuje dużą wagę do tego, jak prezentuje się jego bonus za rejestrację z kodem. Za prawidłowy i aktywny kod, czeka nagroda dla typera.

Pakiet startowy dla nowych graczy u legalnego operatora STS jest bardzo atrakcyjny i składa się z czterech zyskownych części. W pakiecie masz podwojenie pierwszego depozytu do kwoty 1200 zł (bonus 100% od wpłaty na saldo gotówkowe), zakład bez ryzyka o wartości 34 zł, darmowy zakładu w wysokości 25 zł i kupon na Betgames za 20 zł (ze zwrotem kasy). Na start w STS zyskujesz najwięcej właśnie za zastosowanie kodu bukmacherskiego LEGALSPORT.

Jak działa w STS kod promocyjny?

Kody promocyjne do bukmacherów na październik 2021 to ustalone ciągi znaków, które umożliwiają otrzymanie podwyższonego bonusu powitalnego u każdego legalnego operatora zakładów sportowych. Kod rejestracyjny wykorzystuje się jednorazowo, zakładając konto internetowe do zakładów za pośrednictwem strony internetowej sts.pl lub aplikacji mobilnej. 

Super kursy + bonus na Reprezentację Na nowe konto za kod otrzymasz 200 zł na zakład bez ryzyka

Super kursy + bonus na Reprezentację 
Na nowe konto za kod otrzymasz 200 zł na zakład bez ryzyka

ZAGRAJ w

Najczęściej należy go wpisać lub wkleić w odpowiednie pole (najczęściej oznaczone jako "Kod bonusowy") lub "Kod promocyjny" - tak właśnie jest oznaczone pole na wprowadzenie kodu w STS. Rozpoczynając rejestrację konta bukmacherskiego online przez specjalny link aktywacyjny (z zaszytym już kodem), mamy już kod automatycznie wklejony we właściwym miejscu - tak właśnie dzieje się w STS.

REJESTRUJĘ SIĘ KODEM W STS
Kod pojawi się automatycznie po kliknięciu
Gdzie wpisać kod promocyjny przy rejestracji w STS?
Kod na formularzu STS pojawia się automatycznie po użyciu linka afiliacyjnego

Legalny i sprawdzony kod (możecie się również spotkać z innymi określeniami, np. kod promocji, kod rejestracyjny, kod na start czy kod za rejestrację - wszystkie one oznaczają to samo) to taki, który może być wykorzystany u bukmachera, posiadającego licencję Ministerstwa Finansów na działalność w Polsce.

Bukmacher z koncesją MF jest legalny, a więc kod bonusowy do takiego buka również jest legalny. Co ważne u najlepszego buka w Polsce, działa taki sam kod jak w Betclic, BETFAN, Fortuna czy Totalbet. Także eWinner, Superbet i forBET akceptują ten sam kod co Star Typ Sport.

Korzyści za kod przy rejestracji

Rejestracja internetowego konta bukmacherskiego z kodem bonusowym przynosi określone korzyści pieniężne, powiększając standardową ofertę powitaln o dodatkowe środki finansowe, w tym gratisowy voucher na 25 zł (tzw. pewne25). Nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków, by otrzymać specjalny, podwyższony bonus na start - jedynym wymogiem jest po prostu użycie aktywnego kodu promocyjnego.

Bonus na start STS Zakłady Bukmacherskie z kodem rejestracyjnym LEGALSPORT - infografika
STS kod bonusowy Kod promocyjny LEGALSPORT na wyższy bonus powitalny w STS

Sprawdźmy więc, jak wygląda specjalna oferta STS z kodem promocyjnym i o ile więcej można zyskać, rejestrując się z naszym specjalnym kodem bonusowym LEGALSPORT.

Premia w STS za kod

Jak wspomnieliśmy, legalny bukmacher STS przygotował dla nowych graczy naprawdę atrakcyjny pakiet powitalny. Każdy typer, który zdecyduje się założyć konto bukmacherskie STS online, otrzyma na start bonus 1200 zł (podwojenie pierwszej wpłaty do kwoty nawet 1200 zł) oraz darmowy zakład w kwocie 25 zł, dzięki któremu swój pierwszy kupon bukmacherski STS można postawić bez żadnej wpłaty. Profity do kompletu to 34 zł na kupon bez ryzyka przegranej oraz 20 zł na typowanie Bet Games.

Bonus powitalny STS jest wyższy niż w standardzie, i to praktycznie bez żadnych dodatkowych działań z Twoje strony!  Ten bukmacher (nr 1 w rankingu) akceptuje bowiem unikalny kod LEGALSPORT, z którym każdy nowy gracz otrzyma ekskluzywny pakiet vipowskich nagród - bonusy x4.

Nagrody za kod

W ramach ekskluzywnego bonusu powitalnego VIP za kod, zyskuje się cztery bonusy: 1200 zł jako 100% doładowania za depozyt, freebet z limitem 25 zł, kupon bez ryzyka 34 zł oraz zakład ze zwrotem kasy 20 zł na BetGames. Wszystkie bonusy STS są darmowe i nie wymagają wiele pracy, żeby je wypłacić na prywatny rachunek bankowy.

Zakłady bukmacherskie STS

Bonus powitalny z kodem promocyjnym:

* Nawet 1200 zł od pierwszej wpłaty
* Darmowy zakład 25 zł
* Bonus bez ryzyka 34 zł
* Bonus BetGames STS 20 zł

A więc fantastyczny kod do oferty promocyjnej w STS, jakim jest hasło LEGALSPORT, umożliwia Wam zgarnięcie podwyższonego pakietu powitalnego STS. Jedyne, co należy zrobić, to założyć bezpłatne konto STS online z kodem promocyjnym - proces rejestracyjny rozpoczniemy na przykład klikając w powyższy baner, który przeniesie nas bezpośrednio do panelu rejestracyjnego STS.

Korzyści z kodu promocyjnego

Podstawową korzyścią z kodu bonusowego STS jest fakt, że całkiem za darmo otrzymujemy podwyższony bonus na start. Nie musimy czytać dodatkowych regulaminów, uzupełniać dodatkowych pól itd - wszystko, co musimy zrobić, to rozpocząć proces rejestracyjny przez nasz link aktywacyjny do konta STS online (na przykład ten  ===> odbieram extra freebet 25 PLN w STS <===) i wkleić nasz kod bonusowy w wersji VIP, czyli LEGALSPORT.

Otrzymasz freebet za wpisanie kodu w STS

W sumie więc otrzymujemy od legalnego bukmachera całkiem STS za darmo 1279 zł. Taka kwota z pewnością może się przełożyć na wiele elektronicznych kuponów bukmacherskich, a co za tym idzie - zwiększyć naszą szansę na wygraną w STS! 

Bonusy STS po rejestracji z kodem

Dodatkową korzyścią z kodu promocyjnego STS jest fakt, że zakładając konto bukmacherskie u tego bukmachera przez internet lub aplikację mobilną z naszym kodem rabatowym LEGALSPORT otrzymujemy pełen dostęp do licznych akcji promocyjnych, które dla swoich stałych graczy regularnie organizuje STS (o wszystkich najnowszych promocjach przeczytasz tutaj: STS bonusy bukmacherskie). Każdy gracz, posiadający konto internetowe STS online z kodem ma też dostęp do STS TV, gdzie może legalnie oglądać transmisje wybranych spotkań, co ułatwia obstawianie wydarzeń w ramach zakładów LIVE.

Promocje dla typerów

Najważniejsze nagrody bukmacherskie, do których uzyskujemy dostęp zakładając konto tymczasowe STS z kodem rejestracyjnym to:

Zaproś kumpla STS - ta akcja bonusowa, to nic innego, jak bonus za polecenie STS. Zapraszając do gry u tego buka swoich znajomych, zarówno my jak i oni możemy otrzymać bonus bukmacherski STS 50 PLN. Jak to zrobić? Wystarczy wysłać znajomemu zaproszenie ze strony internetowej STS, a gdy ten założy konto, wpłaci minimum 50 zł i zagra za co najmniej 150 zł, stawiając zakłady bukmacherskie STS zawierające co najmniej jedno spotkanie z kursem minimalnym 1.51, obie strony zgarniają voucher 50 PLN. Ta promocja nie wymaga kolejnego kodu.

Wirtualny Tydzień - to rodzaj bezpiecznego kuponu sportowego, zabezpieczającego zakłady na sporty wirtualne w STS. Wystarczy regularnie stawiać internetowe kupony bukmacherskie STS, zawierające tylko zdarzenia ze sportów wirtualnych, a każdego tygodnia buk zwróci nam połowę stawki z trzech pierwszych przegranych kuponów (do łącznej kwoty 30 zł). 

Zakłady bukmacherskie STS

STS regularnie organizuje bonusy i promocje dla swoich stałych graczy
Zaproś kumpla | Wirtualny tydzień | Polubisz Poniedziałek | Cashout | Superoferta i wiele więcej

Aktywacja kodu do konta

 Polubisz Poniedziałek - w ramach tej akcji bonusowej STS każdego tygodnia nagradza aż 1500 graczy, którzy w poprzedzającym tygodniu osiągnęli największy obrót bukmacherski na swoim koncie depozytowym. Najlepszy typer tygodnia otrzymuje bonus STS 3 000 zł, kwoty voucherów za pozostałe miejsca to od 20 zł (w STS voucher 20 zł otrzymują gracze, którzy zajęli w tygodniowym rankingu miejsca 1001-1500) do 2 000 zł (miejsce 2). Otrzymany bonus należy obrócić trzykrotnie, przy czym do obrotu wliczają się tylko wygrane kupony z kursem minimalnym 1.91.

Superoferta - każdego dnia legalny bukmacher STS przygotowuje kilkanaście zdarzeń ze swojej oferty, na które podniesione są kursy bukmacherskie. To podnosi współczynniki na kuponach sportowych, dzięki czemu nasza wygrana bukmacherska STS może być jeszcze wyższa (kod nie jest wymagany).

Hit Dnia - w ramach promocji Hit Dnia STS codziennie udostępnia graczom aż trzy wydarzenia z marżą bukmacherską 1%, co zwiększa kursy bukmacherskie spotkań i naszą potencjalną wygraną z kuponu online, zawierającego te typy.

Cash-out STS - w ramach akcji Cash-out możemy wypłacić częściową wygraną ze swoich kuponów bukmacherskich jeszcze przed ich całkowitym rozliczeniem. Cashout STS dostępny jest dla kuponów SOLO oraz AKO, zawieranych zarówno na zdarzenia przedmeczowe, jak i LIVE. Co ważne, opcja jest dostępna zarówno w aplikacji mobilnej STS, jak i na stronie internetowej buka.

Bezpieczny zakład STS - zabezpiecza Twój kupon AKO na wypadek nietrafienia jednego zdarzenia. By skorzystać z opcji "Bezpieczny zakład" kupon musi być postawiony za maksymalnie 250 zł, musi też posiadać minimalny kurs całkowity 1.75, a maksymalny kurs pojedynczego zdarzenia nie może przekraczać 2.00. Gdy jedno zdarzenie na takim kuponie okaże się nietrafione, uzyskujemy wygraną równą dziesięciokrotności stawki za kupon sportowy.

MAXIKOMBI - zakład systemowy STS, który daje nam możliwość podziału typowanych zdarzeń na grupy i zwiększenie liczby nietrafionych typów na takim kuponie, z jednoczesnym zachowaniem prawa do wygranej. Stawiając kupon MAXIKOMBI możemy popełnić więcej pomyłek, ale wciąż zgarnąć kasę za kupon bukmacherski i tym samym powiększyć swój budżet na grę!

Legalny bukmacher STS organizuje również systematycznie tzw. bonusy okazjonalne, które mogą trwać od kilku dni do kilku tygodni. Promocje tymczasowe STS związane są z najważniejszymi wydarzeniami ze świata sportu, np. rozgrywkami najlepszych lig piłkarskich Starego Kontynentu, kolejnymi fazami Ligi Mistrzów i Ligi Europy czy popularnymi turniejami tenisowymi czy e-sportowymi.

Pamiętaj też, że atrakcyjne oferty bonusowe i promocyjne znajdziesz również u innych bukmacherów internetowych, którzy oferują świetne akcje bonusowe zarówno dla nowych, jak i dla stałych graczy. Z regularnych bonusów dla stałych graczy słynie np. LVBET oraz bukmacher Fortuna, a wykorzystując u buka eWinner kod promocyjny do rejestracji możesz zyskać podwyższony bonus powitalny.

Gdzie wpisać kod promocyjny na na stronie internetowej STS

Nasz wyjątkowy kod promocyjny STS, który brzmi "LEGALSPORT" (<==== skopiuj ten kod, będziesz go potrzebować), należy wykorzystać podczas zakładania konta bukmacherskiego STS online. Będzie nam on potrzebny już w pierwszym kroku Szybkiej Rejestracji, dzięki której swój pierwszy zakład bukmacherski STS będziemy mogli postawić już po kilku minutach.

By wykorzystać kod, kliknij w ten link ==> odbieram extra bonus na start STS online <==, a następnie, w pierwszym kroku formularza rejestracyjnego, kliknij napis "Masz kod promocyjny?" Znajduje się on pod trzecim polem formularza ("Numer telefonu") i skrywa dodatkowe, czwarte pole, zatytułowane "Kod promocyjny" - to właśnie tam należy wpisać lub wkleić specjalny kod za rejestrację STS.

Pamiętajcie, że zyskowny kod promocyjny STS pozwala otrzymać ulepszony bonus na start, dzięki któremu możemy "na dzień dobry" dysponować bukmacherskim bankrollem w wysokości nawet 2459 zł - to z pewnością umożliwi nam zawarcie wielu kuponów bukmacherskich online i znacznie zwiększy nasze szanse na wygraną. Dodatkowo aż 25 zł z tej kwoty to freebet, czyli darmowy zakład, stawiany bez żadnej wpłaty z naszej strony, całkowicie na koszt bukmachera. Zobacz też więcej informacji jak działa STS zakład bez ryzyka.

Kod podajemy na formularzu rejestracyjnym

Szybka Rejestracja STS z kodem bonusowym zajmie Wam tylko kilka minut i wymaga podania jedynie kilku podstawowych danych (kod pojawi się samodzielnie), dzięki czemu swój pierwszy zakład sportowy z oferty legalnego bukmachera STS będziecie mogli zawrzeć już po paru chwilach! Posiadając aktywne konto internetowe STS możecie nie tylko zawierać kupony bukmacherskie, ale też zasilać swoje konto depozytem, korzystając z wielu metod płatniczych (m.in. szybkie płatności, BLIK, Skrill czy Neteller), a także wyszukiwać valuebety czy surebety w STS.

3 kroki jak odebrać kod w STS

Odbiór zarówno samego kodu za rejestrację STS, jak i podwyższonego bonusu na start z kodem, jest bardzo prosty i nie powinien sprawić najmniejszych trudności nawet typerom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi STS. Jednak, by rozwiać wszystkie wątpliwości, specjalnie dla Was przedstawiamy krótką instrukcję, jak odebrać kod bonusowy STS krok po kroku. 

 • Krok 1: Skopiuj ten STS kod promocyjny ===> LEGALSPORT <===, a następnie otwórz   link aktywacyjny do bonusu STS   (<===na przykład ten).
 • Krok 2: Uzupełnij wszystkie wymagane przez bukmachera pola, by zarejestrować konto gracza w STS (tu przeczytasz, jak założyć Konto Tymczasowe STS bez dowodu). Da Ci ono dostęp do pełnej oferty bukmacherskiej STS, umożliwi zawieranie zakładów sportowych i zasilanie konta depozytami do łącznej kwoty 5000 zł, a także korzystanie z bonusów i promocji bukmacherskich STS. W każdej chwili konto tymczasowe STS możesz przekształcić w konto stałe - wystarczy uzupełnić kilka danych na swoim profilu gracza.
 • Krok 3: Darmowy zakład 25 PLN w STS dostępny będzie na Twoim koncie internetowym STS od razu po zalogowaniu się. By odebrać drugą część bonusu powitalnego z kodem promocyjnym STS, czyli podwojenie pierwszego depozytu, należy dokonać pierwszej wpłaty na swoje konto bukmacherskie.

By wypłacić oba bonusy na swoje konto bankowe, musisz dokonać trzykrotnego obrotu ich kwotą (np. w przypadku darmowego zakładu 25 zł musisz zawrzeć kupony bukmacherskie na 81 zł), przy czym do obrotu wliczają się tylko wygrane kupony bukmacherskie o łącznym kursie minimalnym 1.91. Pamiętaj też, że wypłata wygranych i bonusów bukmacherskich STS będzie możliwa dopiero wówczas, gdy konto tymczasowe przekształcisz w Konto Stałe STS.

Po wykonaniu pierwszej wpłaty zyskacie także zakład bez ryzyka utraty własnych środków. Aktywacja bonusu bezpiecznego bez ryzyka w wysokości 34 zł jest niezwykle prosta. Wystarczy postawić swój pierwszy kupon online na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej - i to wszystko! W razie przegranej, nietrafienia pierwszego zakładu, bukmacher STS zwróci Wam stawkę pojedynczego kuponu na saldo depozytowe.

Rejestrację konta bukmacherskiego STS możesz przeprowadzić zarówno przez stronę internetową STS, skierowaną do graczy którzy lubią stawiać kupony sportowe na desktopie lub laptopie, jak i aplikację mobilną STS, przeznaczoną dla graczy, którzy preferują zakłady bukmacherskie na tablecie lub smartfonie (aplikacja mobilna STS działa na telefony Samsung, iPhone i inne, posiadające system operacyjny Android lub IOS). Jeśli nie jesteś pewien, jak założyć konto bukmacherskie STS i odebrać bonus powitalny z kodem, tu znajdziesz dokładne informacje na ten temat: jak się zarejestrować w STS.

Opinie o kodzie do bukmachera

Kod promocyjny STS, który brzmi LEGALSPORT, cieszy się wśród typerów bardzo dobrymi opiniami. Gracze na forach internetowych doceniają podwyższony bonus powitalny STS, zwłaszcza że dodatkowe pieniądze można zyskać w ramach freebetu, czyli darmowego zakładu, stawianego całkowicie na koszt bukmachera. Według typerów voucher na freebet STS 25 PLN to realna szansa na wygraną, która zupełnie nic nas nie kosztuje! Sprawdzamy więc, jakie są opinie graczy o kodzie bonusowym STS i co typerzy sądzą o extra bonusie Fortuna z kodem.

Recenzje typerów

#1 Opinia dodana przez TomJones: Kod bonusowy LEGALSPORT bardzo mi się przysłużył: ktoś może mówić, że dodatkowe 5 zł na freebecie to mało, ale ja dzięki temu wygrałem naprawdę sporo więcej - kto ma wątpliwości, niech sobie sprawdzi różnicę wygranej na kuponie z wyższym kursem całkowitym. Te 5 zł naprawdę przełożyły się u mnie na solidną kasę, więc bardzo polecam skorzystanie z kodu! Wspominam o piątce, bo przeważnie buki dają bez kodu 20 złociszy.

Zakłady bukmacherskie STS

W STS kod bonusowy LEGALSPORT to darmowy zakład 25 PLN!

Aktywny kod promocji STS

#2 Opinia dodana przez Martyna: Ja tam nie narzekam na kod LEGALSPORT. Jak już parę osób zauważyło, podwyższony jest w STS darmowy zakład, a to zawsze fajnie otrzymać wyższą kwotę za free - nawet jeśli nie jest o wiele wyższa. Generalnie STS i tak przygotował extra bonus na start, a z kodem jest tylko lepiej, no i dodatkowo praktycznie nic nie trzeba robić, żeby go odebrać.

#3 Opinia dodana przez Jacek1988: Nie ma co narzekać ;). Wystarczy się zarejestrować, a następnie zalogować. Jak się gra, to wtedy widać, jaki bukmacher STS jest dobry. Tak te wszystkie kody bonusowe i promocje ogarnęli, że każdy może sobie z nich skorzystać i jeszcze do tego wszystkiego wygrać. Więcej nie trzeba, więc proponuję kod do bukmachera stosować 

Inne kody bukmacherskie do porównania 

Zobacz zestawienie premii finansowych za kod u najlepszych internetowych bukmacherów w Polsce. Tabela pozwoli zorientować się, gdzie kod generuje największy lub najbardziej opłacalny bonus.

Tabela z kodami do buków internetowych
Bukmacher (nr licencji) Bonus za kod  Kod promocyjny
LVBET ( PS4.6831.9.2016.EQK ) bonus 1590 zł  odkryj  KOD 
Fortuna (SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565) bonus 2230 zł  odkryj  KOD
Totolotek (AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485) bonus 574 zł  odkryj  KOD 
eToto ( AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 ) bonus 200 zł  odkryj  KOD 
Superbet ( PS4.6831.4.2017 ) bonus 680 zł  odkryj  KOD 
forBET  ( PS4.6831.10.2016 ) bonus 2210 zł  odkryj  KOD 
STS ( SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 ) bonus 1279 zł  odkryj  KOD 
TOTALbet ( PS4.6831.12.2017 ) bonus 5050 zł  odkryj  KOD 
PZBuk ( PS4.6831.26.2017 ) bonus 200 zł  odkryj  KOD 
BetFan ( PS4.6831.3.2018 ) bonus 3100 zł  odkryj  KOD 
Betclic ( PS4.6831.11.2017 ) bonus 550 zł  odkryj  KOD 
eWinner ( PS4.6831.29.2017 ) bonus 655 zł  odkryj  KOD 

Porównaj, który z którym kodem najszybciej odbierzesz i wypłacisz bonus.

FAQ - promocyjny kod do STS w pytaniach i odpowiedziach

Zastosowanie kodu promocyjnego STS jest bardzo proste, część graczy jednak ma związane z jego użyciem pytania. Z tego względu specjalnie dla Was przeanalizowaliśmy fora bukmacherskie i zebraliśmy najczęstsze pytania o kod bonusowy STS, a nasi eksperci przygotowali na nie odpowiedzi. Nie jesteście pewni, gdzie znaleźć kod bonusowy STS albo czy jest on darmowy? Zapraszamy do lektury!

1. Czy warto odebrać kod bonusowy w STS?

Tak, odpowiedź na to pytanie z całą pewnością jest twierdząca. Kod bonusowy do bukmachera STS warto odebrać przede wszystkim dlatego, że pozwala nam on zyskać więcej na start u tego legalnego buka.

Warto również zaznaczyć, że zyskowny kod promocyjny STS, z którym zgarniemy dodatkowy bonus na start, nie wymaga od nas praktycznie żadnych dodatkowych działań! Wystarczy tylko rozpocząć proces rejestracyjny przez nasz link aktywacyjny do bonusu powitalnego STS, wpisać lub wkleić w pierwszym kroku rejestracji specjalne hasło "LEGALSPORT" i to wszystko - po zalogowaniu się na koncie bukmacherskim do gry dostępny będzie vipowski bonus bez depozytu 25 PLN, dzięki któremu swój pierwszy kupon bukmacherski na taką kwotę możemy zawrzeć całkowicie za kasę bukmachera.

2. Gdzie znajdę specjalny kod bonusowy do STS?

Wyjątkowy kod bonusowy STS znajdziesz praktycznie w każdym miejscu naszej strony - wystarczy kliknąć w ten link  ==>STS kod promocyjny<=== lub skopiować to hasło ===> LEGALSPORT <===. Następnie kod "LEGALSPORT" należy wkleić lub wpisać w pierwszym kroku Szybkiej Rejestracji STS, w pole zatytułowane "Kod promocyjny".

To wystarczy, by odebrać podwyższony bonus powitalny VIP u legalnego polskiego bukmachera STS, obejmujący podwojenie pierwszej wpłaty do 1200 zł (bonus 100% od pierwszego depozytu na saldo główne), zakład bez ryzyka 34 zł oraz extra bonus 25 zł, przyznawany w postaci darmowego zakładu.

3. Ile jest ważny kod bonusowy STS?

Mega atrakcyjny kod na start STS ważny jest przez cały czas aż do odwołania. Możecie go użyć o dowolnej porze dnia i nocy, 24 h na dobę i 7 dni w tygodniu. Nie musicie obawiać się, że kod za rejestrację się zdezaktualizuje lub że czas promocji powitalnej z kodem bonusowym STS jest ograniczony.

Pamiętaj, że zawsze aktualizowane i ważne kody do STS znajdziesz na naszym portalu - by odebrać najlepszy kod promocyjny, po prostu skopiuj hasło promocyjne LEGALSPORT.

4. Czy kod do bonusu STS można odebrać kilka razy?

Nie, specjalny kod do bonusu powitalnego STS można odebrać tylko jeden raz. Wynika to z faktu, że kod ten powiększa bonus dla nowych graczy STS, który, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczony jest dla typerów, którzy nie posiadają jeszcze konta internetowego STS.

5. Czy kod bonusowy STS będzie ważny przy szybkiej rejestracji?

Tak, kod bonusowy STS będzie ważny niezależnie od tego, czy zdecydujemy się założyć szybkie konto STS i korzystać z niego przez jakiś czas, czy też zechcemy od razu przekształcić je w konto stałe STS. Nie ma też znaczenia, czy rejestracji dokonamy przez aplikację mobilną STS, czy przez jego stronę internetową - ważne jest tylko to, by rozpocząć proces rejestracyjny przez nasz link aktywacyjny do kodu bonusowego STS, a w polu "Kod promocyjny" wpisać lub wkleić hasło "LEGALSPORT".

6. Co wchodzi w skład bonusu na start STS z kodem promocyjnym?

Legalny bukmacher STS, który słynie z tego, że aktywnie wspiera polski sport (jest sponsorem głównym m.in. Jagiellonii Białystok - o umowach sponsorskich STS można przeczytać m.in na blogu STS), jest również znany z atrakcyjnych bonusów i promocji dla graczy (aktualne akcje bonusowe opisane są tutaj: najnowsze bonusy STS). 

W skład bonusu na start STS z kodem promocyjnym wchodzą cztery nagrody: bonus 100% od depozytudarmowy zakład 25 zł, bonus bez ryzyka utraty własnych środków 34 zł oraz niekodowany bonus 20 zł na typowanie kart w BETGames. 

7. Czy kod do STS jest darmowy?

Tak, legalny kod bonusowy STS jest całkowicie darmowy. Nie musisz nic płacić by go otrzymać, a co więcej, z naszym kodem zgarniesz podwyższony bonus na start u legalnego bukmachera STS. Nasz specjalny STS kod za rejestracją brzmi "LEGALSPORT" i jest aktywny non stop, całą dobę i siedem dni w tygodniu.

8. Bonus powitalny z kodem - jak szybko wpłacić pieniądze na konto?

By odebrać pierwszą część bonusu powitalnego w STS Zakłady Bukmacherskie, czyli darmowy zakład 25 PLN, nie musisz dokonywać żadnej wpłaty - ta kwota to tzw. bonus bez depozytu, co oznacza, że otrzymujesz ją od STS całkowicie za darmo, bez żadnej wpłaty ze swojej strony. Jeśli jednak chcesz otrzymać drugą część najlepszej promocji powitalnej STS - podwojenie depozytu 100% - musisz dokonać pierwszej wpłaty na swoje konto bukmacherskie STS online.

Jest to bardzo proste, ponieważ legalny bukmacher STS udostępnia swoim graczom aż osiem różnych metod płatności (tu znajdziesz dokładne informacje o tym jak wpłacić pieniądze do STS). Przy pomocy większości z nich dokonasz zasilenia konta STS już w ciągu paru chwil, a wpłaty nie są obciążone żadną prowizją. Wpłatę na konto gracza STS możemy wykonać m.in. przy pomocy elektronicznego portfela Skrill i Neteller, a także przez portale szybkich płatności PayU, Dotpay czy Tpay. Jako jeden z nielicznych buków STS umożliwia też wpłatę w punkcie stacjonarnym.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

STS kod promocyjny | październik 2021
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Rysiek
skomentowano ponad miesiąc temu
jak bonus za kod podniosą to potem mogę otrzymać różnicę (np 5 zł jak będzie 30 zł za miast 25 zł) jak już zarejestruję konto?
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.