czwartek, 29 lipca 2021
Najnowsze: Super przewaga Superbet - wypłata przed czasem

Zakłady specjalne Superbet

Jaką ofertę bukmacherską z typami specjalnymi ma Superbet? Jak takie selekcje online obstawiać na kuponach?

Bonus 584 zł na zakłady specjalne Premia gotówkowa do odbioru po rejestracji z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Superbet zakłady specjalne
  1. Typy na klasyfikację końcową
  2. Typy na konkretną kolejkę ligową i/lub rundę pucharową
  3. Typy specjalne na wybrany pojedynczy mecz
  4. Pozostałe pozasportowe typy specjalne
 2. Czy zakłady specjalne od Superbet można łączyć
 3. Darmowy bonus online w Superbet na zakłady specjalne
  1. Jak wykorzystać cashback na typy specjalne?
  2. Tabela z warunkami regulaminowymi promocji startowych
 4. FAQ: Pytania typerów o zakłady specjalne w Superbet
Zdjęcie główne do artykułu o zakładach specjalnych w Superbet Zakłady Bukmacherskie
Superbet zakłady specjalne

Zanim przejdziemy do konkretów, warto wspomnieć, czym tak naprawdę są zakłady specjalne i jak je skutecznie wykorzystywać na pojedynczych internetowych kuponach bukmacherskich AKO czy SOLO.

Freebet 34 zł na start
Promocja działa na mega warunkach - np. obrót 1x

Bukmacherskie zakłady specjalne to specyficzny rodzaj selekcji, które można rozegrać w ostatecznym rozrachunku dwutorowo. Pierwsza opcja dotyczy niezwykle interesujących typów długoterminowych, do których zaliczyć można na przykład pozycje na triumfatora UEFA Champions League, polskiej Ekstraklasy czy mistrzostw Europy. Natomiast drugi wariant jest ściśle związany z konkretnym pojedynczym wydarzeniem sportowym, e-sportowym, politycznym (niektóre pozycje), społecznym czy biznesowym, a więc jest rozliczany w trybie krótkoterminowym.

W tym momencie na pewno zadaliście sobie pytanie - "ale zaraz zaraz, to czym tak naprawdę różnią się zwykłe typy prematch czy LIVE od tych specjalnych, bo przecież na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo?". Odpowiedź na to pytanie jest prosta, a podział czytelny i schematyczny. Do klasycznej oferty bukmacherskiej wchodzą wszystkie typy online z ogólnie przyjętego kanonu, jak na przykład 1X2, proste handicapy europejskie/azjatyckie czy pozycje na liczbę goli, które dotyczą jednego meczu (główne statystyki). Z kolei do segmentu krótkoterminowych zakładów specjalnych zaliczają się, chociażby selekcje na nowego trenera drużyny X czy typy na liczbę celnych strzałów czy rzutów rożnych, które odnoszą się na przykład do całej kolejki ligowej. Jakiś przykład? Proszę bardzo: ile rzutów rożnych wykonają gospodarze w X. kolejce Serie A czy ile goli zdobędą goście w X. kolejce Premier League czy Bundesligi.

Superbet Zakłady Specjalne- rozszerzona oferta o nieodstępne u konkurencji typy- niska marża i wysokie kursy online - przejrzysty system prezentowania zakładów

Superbet Zakłady Specjalne
- rozszerzona oferta o nieodstępne u konkurencji typy
- niska marża i wysokie kursy online 
- przejrzysty system prezentowania zakładów

GRAM w

Poza tym, takie pozycje bukmacherskie cieszą się ogromną popularnością, dlatego też bukmacherom bardzo zależy, aby były one dodatkowo wyróżnione, a nie ukryte w zakamarkach na platformach do betowania. Operator Superbet Zakłady Bukmacherskie poszedł nawet o krok dalej, ponieważ zakłady specjalnie doładował on również standardowymi i cenionymi przez klientów pojedynczymi typami na rzuty rożne, spalone itd., tym samym zacierając trochę ogólną definicję. Ucierpiała na tym formuła, ale bez dwóch zyskali gracze. Jak to możliwe? Jak wygląda i działa innowacyjny system Superbet na zakłady specjalne? Jak Superbet zakłady specjalne dostosował do potrzeb obstawiających?

Superbet zakłady specjalne

Internetowe zakłady specjalne pełnią w Superbet bardzo reprezentatywną rolę, dlatego też nie można się dziwić, że oferowane są one każdego dnia w pokaźnej ilości. Przeglądając regularnie ofertę typów specjalnych od tego sprawdzonego bukmachera można zauważyć, że rozrzut konkretnych selekcji jest naprawdę potężny. Superbet regularnie oferuje swoim typującym m.in. zakłady specjalne na piłkę nożną, koszykówkę, hokej na lodzie i tenis.

Baner z przejściem do Superbet i zakładów specjalnych

Nie brakuje też pozycji ogólnych na politykę i e-sport, który zyskuje z każdą kolejną godziną nowych wiernych fanów. Gdzie znaleźć zakłady specjalne na stronie i aplikacji mobilnej Superbet? Zakładka internetowa z mega wyjątkowymi typami od tego buka ulokowana jest w centralnej części na obu platformach. Na stronie znajduje się ona w głównym menu po lewej stronie, natomiast w aplikacji zajmuje ona zaszczytne, honorowe miejsce tuż pod logiem Superbet, które prezentujemy na poniższym zrzucie ekranu.

Infografika pomagająca zlokalizować zakłady specjalne w aplikacji Superbet

I w tym momencie trzeba zaznaczyć, że jest to jedna z dwóch dostępnych ścieżek. Jest ona przeznaczona dla typerów, którzy w stu procentach skupiają się na zakładach specjalnych i betują tylko je. Jak w takim razie wygląda druga opcja i dla kogo będzie ona najwygodniejsza?

Wyjątkowe i dobrze obsadzane kursowo zakłady specjalne w Superbet można znaleźć również w sekcjach konkretnych spotkań. Jak je odróżnić? W ofercie bukmacherskiej oznaczone są one specjalną żółtą gwiazdką z białym "S" w środku - przykład możecie zobaczyć na screenie zamieszczonym powyżej (jeśli czytanie artykuł na telefonie) lub po lewej (jeśli korzystacie z laptopa czy komputera).  

stawiam zakłady specjalne
Pierwszy tydzień bez ryzyka - kod aktywacji: LEGALSPORT

W sekcji "Specjalne" bukmacher Superbet regularnie publikuje zakłady o podwyższonych kursach, z których większość nie jest dostępna u konkurencji. Warto więc dokładnie sprawdzić, jakie dokładnie typy specjalne można betować u tego solidnego i działającego "prokonsumencko" operatora. Jakie zakłady specjalne ma Superbet?

Typy na klasyfikację końcową

W sumie w Superbet można wyróżnić cztery główne rodzaje zakładów specjalnych: typy na klasyfikację końcową, na konkretną kolejkę ligową i/lub rundę pucharową, na wybrany pojedynczy mecz oraz pozostałe pozasportowe. Co kryje się pod tymi sformułowaniami? Naszą analizę i szczegółowy opis rozpoczniemy od tradycyjnych klasycznych zakładów na końcową klasyfikację, które dostępne są u każdego internetowego bukmachera z licencją i zezwoleniem Ministerstwa Finansów - jeśli szukacie alternatywy lub dodatku dla Superbet, to polecamy BETFAN, forBET, STS i Fortunę.

Skorzystaj z oferty specjalnej Superbet✓ Ponad 50 opcji zakładów na główne wydarzenia dnia, ✓ Typy na zawody, bramki, rzuty rożne, kartki i wiele więcej

Skorzystaj z oferty specjalnej Superbet
✓ Ponad 50 opcji zakładów na główne wydarzenia dnia,
✓ Typy na zawody, bramki, rzuty rożne, kartki i wiele więcej

STAWIAM w

Już na samym wstępie warto nadmienić, że w Superbet Zakłady Bukmacherskie takie typy można zagrać na preferencyjnych warunkach zarówno przed startem konkretnych rozgrywek, jak i w ich trakcie. Na jakie dokładnie wydarzenia ten operator online wystawia pozycje długoterminowe na ostatecznego zwycięzcę? Jeżeli chcecie obstawić na swoim kuponie bukmacherskim kto wygra Ligę Mistrzów UEFA, Ligę Europy, mistrzostwo świata czy mistrzostwo Europy, Premier League i La Liga, to oczywiście takie zakłady znajdziecie w ofercie Superbet. Jakiś przykład? Proszę bardzo: bez najmniejszych trudności możecie obstawić, na bazie świetnego mnożnika przekraczającego barierę 3,00, na przykład na Manchester City czy Liverpool, jako zwycięzcę Premier League.

Oferta bukmacherska Superbet - zakłady specjalne na końcowego zwycięzcę

Dodatkowo obstawicie zdobywcę Pucharu Świata w skokach narciarskich, triumfatora NHL, NFL oraz NBA oraz wielu innych zdobywców pucharów krajowych i międzynarodowych w różnych dyscyplinach. W tym segmencie swoje pewne selekcje znajdą również miłośnicy bezpiecznych zakładów ligowych, ponieważ Superbet bardzo często tworzy rozbudowane typy na niższe miejsca na koniec sezonu. Czasami zdarzają się wysokokursowe opcje nawet na top6. Jak bardzo są to dochodowe mnożniki? W tym momencie najlepszą ilustracją będzie fakt, że takie pozycje można śmiało stawiać za średnie stawki na kuponach pojedynczych - solo.

Typy na konkretną kolejkę ligową i/lub rundę pucharową

Teraz przejdziemy do selekcji specjalnych, które są znakiem rozpoznawczym bukmachera Superbet, a więc do typów łączonych na całą konkretną kolejkę ligową lub rundę pucharową. Jest to ciekawa opcja dla graczy, którzy lubią jedne konkretne rozgrywki czy puchar lub chcą zarobić konkretne oraz dodatkowe pieniądze i przy tym wszystkim dobrze się bawić, oglądając multiligę (wszystkie mecze w obrębie jednej serii gier). Kursy bukmacherskie, dopisywane do tych selekcji są przeróżne. Można znaleźć zarówno mnożnik 1,10, jak i współczynnik powyżej 5,00.

Dlatego też jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie - takie pozycje po prostu pasują do każdego systemu (np. System D’Alemberta, System Kelly’ego czy Piętnastka). A co konkretnie można betować? Tutaj sprawa jest prosta. Superbet udostępnia specjalne zakłady łączone na wszystkie topowe rozgrywki ligowe i pucharowe, jak chociażby NBA, Premier League, Primera Division czy Liga Mistrzów i Liga Europy. Dodatkowo można na takich zasadach stawiać polską Ekstraklasę, holenderską Eredivisie oraz wiele innych lig i pucharów.

Zakłady na całą kolejkę ligową lub rundę pucharową w Superbet Zakłady Bukmacherskie

Nie brakuje też innych sportów, jak hokej na lodzie, czy e-sport. Powyżej prezentujemy wycinek oferty z typami specjalnymi na Ekstraklasę. Wiemy już, jakie rozgrywki można stawiać, tak więc teraz sprawdźmy dokładnie, jakie typy można wrzucać na swoje kupony internetowe. Jakie konkretne pozycje wchodzą w skład zakładów specjalnych łącznych? W Superbet można stawiać dosłownie wszystko. Przygotowywane za każdym razem są selekcje m.in. na liczbę goli, handicap, liczbę rzutów rożnych oraz liczbę goli samobójczych, liczbę spalonych i fauli. Przykłady takich zakładów znajdziecie poniżej.

Rozgrywki Superbet zakład specjalny Kursy  
Ekstraklasa Kto zdobędzie więcej goli? Gospodarze vs Goście 2,15 | 5,20 | 2,35 STAWIAM w SUPERBET >>>
Ekstraklasa Liczba rzutów rożnych. Poniżej/Powyżej 18,5 2,30 | 1,55 STAWIAM w SUPERBET >>>
Ekstraklasa Liczba żółtych kartek. Poniżej/Powyżej 8,5 2,10 | 1,66 STAWIAM w SUPERBET >>>
Ekstraklasa Gol w doliczonym czasie gry. TAK/NIE 3,55 | 1,25 STAWIAM w SUPERBET >>>
       
Liga NOS Liczba rzutów rożnych goście. Poniżej/Powyżej 16,5 2,16 | 1,65 STAWIAM w SUPERBET >>>
Liga NOS Liczba rzutów karnych. Poniżej/Powyżej 1,5  1,90 | 1,80 STAWIAM w SUPERBET >>>
Liga NOS Liczba fauli. Poniżej/powyżej 122,5 1,85 | 1,85 STAWIAM w SUPERBET >>>
Liga NOS Liczba rzutów rożnych. Gospodarze vs Goście 1,35 | 14,00 | 3,85 STAWIAM w SUPERBET >>>
       
Bundesliga Liczba rzutów rożnych w handicapie. Gosp. -2,5 1,60 | 2,10 STAWIAM w SUPERBET >>>
Bundesliga Liczba czerwonych kartek. Poniżej/Powyżej 1,5 1,32 | 3,10 STAWIAM w SUPERBET >>>
Bundesliga Gol w pierwszych 5 minutach. TAK/NIE 2,75 | 1,40 STAWIAM w SUPERBET >>>
Bundesliga Liczba spalonych. Poniżej/Powyżej 15,5 1,70 | 2,05 STAWIAM w SUPERBET >>>

Są to bardzo popularne typy, które zapewniają dobrą zabawę i zysk na dłuższym odcinku czasowym. I na koniec tej części tekstu takie małe spostrzeżenie - gracze najchętniej stawiają takie internetowe zakłady na ligi, które rozgrywają swoje mecze jeden po drugim (mecze nie są grane o tej samej godzinie). Przykładem takich rozgrywek może być liga polska oraz liga angielska, gdzie na żywo można obejrzeć wszystkie spotkania i nie trzeba używać do tego kilku laptopów czy komputerów, o streamingach online TV nie wspominając ;)

Typy specjalne na wybrany pojedynczy mecz

Zakłady specjalne obejmujące jeden konkretny mecz, to grupa typów, która u większości legalnych bukmacherów nie ma oddzielnego miejsca na stronie czy aplikacji na telefon. Lekkie wyłamanie się przez Superbet Zakłady Bukmacherskie z dotychczasowego schematu jest jednak strzałem w przysłowiową dziesiątkę. I tym miejscu nie będziemy ukrywać, że jest to zagranie w stu procentach korzystne dla graczy, ponieważ statystycznie typy specjalne cieszą się najwyższą skutecznością. Jest to spowodowane tym, że większość pozycji jest dwudrogowa, a więc charakteryzuje się 50% szansami na pozytywne rozliczenie.

Zakłady specjalne na mecz tenisowy w Superbet

Pomysł na rozegranie zakładów specjalnych na jeden mecz to jedno, a obszar, na jakim można się poruszać, to drugie. W ramach tej oferty grać można w Superbet dosłownie wszystko: są oczywiście mecze piłkarskie, ale nie brakuje również spotkań tenisowych, esportowych, koszykarskich i siatkarskich. Na specjalnych zasadach prócz tego zabetujecie również Formułę 1, MMA, w tym FAME MMA, oraz dyscypliny olimpijskie. Poniżej w tabelce przedstawiamy przykładowe zakłady specjalne, znajdujące się na stronie www.superbet.pl i apce internetowej.

Dyscyplina Specjalny zakład bukmacherski Kursy online  
Piłka nożna Man Utd - Man City: rzuty rożne; under/over 10,5 1,90 | 1,75 STAWIAM w SUPERBET >>>
Piłka nożna Real M. - Barcelona: czerwone kartki; under/over 0,5 1,35 | 2,95 STAWIAM w SUPERBET >>>
Piłka nożna Milan - Juve: pierwszy gol; przed/po 20. minucie 2,30 | 1,55 STAWIAM w SUPERBET >>>
Koszykówka Lakers - Nuggets: M. Porter Jr.; under/over 16,5 pkt 1,65 | 1,85 STAWIAM w SUPERBET >>>
Koszykówka Bayern - Milano: M.Delaney: under/over 10,5 pkt 1,85 | 1,85 STAWIAM w SUPERBET >>>
MMA Błachowicz - Santos: liczba rund; under/over 2,5 2,75 | 1,67 STAWIAM w SUPERBET >>>
Boks Joshua - Wilder: alka dotrwa do końca; TAK/NIE  1,45 | 2,50 STAWIAM w SUPERBET >>>
Hokej na lodzie Montreal - Winnipeg: T.Toffoli strzeli gola; TAK/NIE 2,55 | 1,45 STAWIAM w SUPERBET >>>
Tenis ziemny Pliskova - Gauff: liczba asów; under/over 4,5 1,95 | 1,75 STAWIAM w SUPERBET >>>
Formuła 1 Hamilton - Stroll: wyścig GP USA; kto lepszy H2H 1,28 | 3,40 STAWIAM w SUPERBET >>>

Jeżeli chodzi o konkretne zakłady w szerszym zarysie, to można obstawiać między innymi liczbę punktów w meczu lub zawodnika, liczbę zbiórek, asyst, strat (koszykówka) oraz liczbę goli, przeróżne handicapy, liczbę rzutów rożnych, spalonych, fauli (piłka nożna) i długość pojedynku plus liczba rund (MMA i boks). Oczywiście to tylko wycinek całej oferty. Jeżeli interesują Was szczegóły, to zapraszamy do zapoznania się z kompletną ofertą na witrynie operatora.

Pozostałe pozasportowe typy specjalne

Ostatnia grupa zakładów specjalnych od Superbet nie jest w ogóle związana ze sportem. Możecie w niej znaleźć zakłady polityczne, rozrywkowe oraz od czasu do czasu finansowe. Ten rodzaj typów wyróżnia się przede wszystkim atrakcyjnymi kursami bukmacherskimi oraz mnogością kombinacji, które pozwalają na stworzenie skutecznej strategii złożonej z kilku wariantów. Jakie dokładnie zdarzenia pozasportowe można stawiać w Superbet Zakłady Bukmacherskie?

Specjalne typy bukmacherskie na wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych

W ofercie tego operatora, który cieszy się wysoką pozycją w rankingu bukmacherów, znajdziecie między innymi typy na Wybory Prezydenckie w Polsce czy USA oraz na Wybory Parlamentarne. Nie brakuje również zakładów na Eurowizję czy inne znane eventy muzyczne. Ponadto z powodzeniem możecie typować laureatów Pokojowej Nagrody Nobla, tak więc wybór jest naprawdę całkiem spory. Zachęcamy do skorzystania z oferty Superbet na zakłady specjalne, a jeżeli chcecie to zrobić bez ryzyka, to polecamy Wam promocje startowe od tego buka, o łącznej wartości bonusowej  584 zł, o których więcej można przeczytać w dalszej części tego artykułu.

Czy zakłady specjalne od Superbet można łączyć

Zakłady specjalne w Superbet Polska można łączyć, o ile poszczególne typy wrzucone na kupon online należą do innych bukmacherskich grup - nie można łączyć na przykład różnych linii na rzuty rożne (np. 8,5 i 10,5) czy spalone (np. 3,5 i 4,5). Przykładowy kupon sportowy, składający się z losowo wybranych superbetowskich zakładów specjalnych, możecie zobaczyć poniżej.

Przykładowy kupon składający się z zakładów specjalnych

Na kuponie znalazły się trzy zakłady na mecz ligi francuskiej AS Monaco vs Olympique Lyon, a także specjalny typ na liczbę goli obejmujący całą kolejkę Ekstraklasy. W sumie za stawkę bukmacherską 100 zł do wygrania jest ponad 1300 zł, więc kwota jest jak najbardziej godna uwagi i w razie powodzenia fajnie uzupełni bankroll.

Tak wysoka potencjalna wygrana jest możliwa nie tylko dzięki wysokim kursom oferowanym przez Superbet, ale także - a może nawet przede wszystkim - dzięki specjalnej mnożnikowej premii "SuperBonus". Za sprawą tego innowacyjnego benefitu wygrana powiększyła się o 7%, co stanowi ponad połowę podatku od gier losowych (w efekcie spora część podatku została pokryta).

Darmowy bonus online w Superbet na zakłady specjalne

Oczywiście u bukmachera internetowego Superbet, który z każdym kolejnym rokiem zyskuje wiernych sympatyków betujących regularnie zakłady, można zgarnąć wyjątkowy bonus powitalny na typy specjalne o łącznej wartości 584 zł. W skład tej ekskluzywnej, realnej premii gotówkowej, którą uruchamia się za pomocą naszego kodu LEGALSPORT, wchodzą m.in. bonus bez ryzyka 500 zł, bonus za depozyt 50 zł oraz freebet od depozytu 34 zł.

Bonus Superbet dla nowych klientów za rejestrację bezpłatnego profilu na stronie lub aplikacji

I do tego wszystkiego trzeba doliczyć jeszcze szereg promocji tymczasowych, które zapewniają dodatkowy bonus na każdy dzień tygodnia. I tutaj można wymienić, chociażby akcję Super Extra (Super Extra ), Super LIVE (Super LIVE ) oraz SuperSpin (SuperSpin ). Tyle teorii, sprawdźmy teraz, jak można w rzeczywisty sposób wykorzystać przyznane benefity startowe od Superbet Zakłady Bukmacherskie.

Jak wykorzystać cashback na typy specjalne?

Przykładowy kupon za cashback w Superbet Zakłady Bukmacherskie

Naturalnie, bonus bez ryzyka 500 zł można wykorzystać na kilka różnych sposobów. My na przykładowym kuponie bukmacherskim, zaprezentowanym w tej sekcji opisowej, przedstawiamy wariant bezpieczny, który zakłada spokojne podwojenie włożonego kapitału.

Typ na zwycięstwo Maxa Verstappena z Red Bull Racing w Grand Prix Portugalii można zagrać za bonus bez ryzyka 500 zł, ponieważ zalicza się on do grona zakładów specjalnych krótkoterminowych, a więc termin zapadalności nie przekracza regulaminowego tygodnia. I teraz warto poruszyć sprawę realizacji promocji po rozliczeniu selekcji.

stawiam kupon bez ryzyka
Maksymalny bonus bez ryzyka to 500 zł

Jeżeli kupon okaże się wygrany, to wówczas na Wasze saldo depozytowe trafia pełna kwota zapisana na zakładzie - w tym przypadku 1012 zł. Oczywiście tych środków nie trzeba obracać, można je od razu skeszować na rachunek bankowy lub grać za nie dalej, nie obawiając się żadnych limitów. A co w sytuacji, gdyby Maxowi podwinęła się noga i wyścig wygrał na przykład Lewis Hamilton z Mercedesa czy Sergio Perez z Red Bulla?

Wówczas bukmacher Superbet, zgodnie z zasadami, odda Wam stawkę zakładu, którą można przeznaczyć na kolejne kupony. A co z wypłatą? Żeby odblokować opcję wypłaty, należy spełnić te warunki: obrót 4x, minimalna ilość zdarzeń na kuponie AKO 2, minimalny kurs jednego zdarzenia 1.30, minimalny kurs na kuponie 1.80, czas na obrót 7 dni, minimalny depozyt nie wymagany. Jeśli szukacie jakiś podpowiedzi, jeżeli chodzi o konkretne typy, to polecamy w tym miejscu nasz tekst "co warto obstawiać w Superbet".

Tabela z warunkami regulaminowymi promocji startowych

Poniżej możecie znaleźć tabelkę z dokładnymi warunkami regulaminowymi wszystkich promocji startowych od Superbet. Po każdych zmianach korygujemy zapisy, tak więc możecie być pewni, że zapoznajecie się z najnowszymi danymi. Pamiętajcie, że bonusy rejestracyjne za nasz kod LEGALSPORT mają przeważnie czas na realizację, tak więc zachęcamy Was do wyboru zakładów specjalnych, które mają krótki czas realizacji.

Bonus Warunki Przeznaczenie
1) bonus bez ryzyka 500 zł

obrót 4x, minimalna ilość zdarzeń na kuponie AKO 2, minimalny kurs jednego zdarzenia 1.30, minimalny kurs na kuponie 1.80, czas na obrót 7 dni, minimalny depozyt nie wymagany

zakłady specjalne: krótkoterminowe
2) 50 zł bonus za depozyt

obrót 1x, minimalna ilość zdarzeń na kuponie nie wymagana, minimalny kurs jednego zdarzenia 1.30, minimalny kurs na kuponie 1.80, czas na obrót 7 dni, minimalna wpłata 20 zł

zakłady specjalne: krótkoterminowe
3) freebet 34 zł

obrót 1x, minimalna ilość zdarzeń na kuponie nie wymagana, minimalny kurs na kuponie SOLO lub AKO 1.60, czas na obrót 3 dni, minimalna wpłata 50 zł, bonus tylko za kod promocyjny LEGALSPORT, minimalny kurs jednego zdarzenia nie ma

zakłady specjalne: krótkoterminowe

Które typy najlepiej stawiać na swoich promocyjnych kuponach za bonus? Idealnie sprawdzą się zakłady specjalne na wybrany pojedynczy mecz oraz selekcje na konkretną kolejkę ligową i rundę pucharową. Tutaj macie pewność, że Wasz kupon, zawarty na stronie lub aplikacji, zostanie rozliczony w krótkim czasie.

FAQ: Pytania typerów o zakłady specjalne w Superbet

W poniższej sekcji tekstowej znajdziecie skondensowane odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące zakładów specjalnych w Superbet Zakłady Bukmacherskie.

1️⃣ Czy Superbet ma zakłady specjalne?

Tak. Bukmacher internetowy Superbet posiada najbardziej rozbudowaną ofertę z zakładami specjalnymi. Szczegóły dotyczące typów specjalnych znajdziecie TUTAJ.

2️⃣ Czy warto obstawiać zakłady specjalne w Superbet?

Zdecydowanie warto grać typy specjalne znajdujące się w ofercie Superbet. Dlaczego? To proste, w skali całego rynku posiadają one najwyższe kursy. Dodatkowo na stronie tego buka i aplikacji można zagrać największą liczbę kombinacji. Sprawdzam zakłady specjalne w Superbet >>>

3️⃣ Czy zakłady specjalne od bukmachera Superbet działają na aplikacji mobilnej?

Tak. Operator zakładów sportowych Superbet dostosował swój system informatyczny w taki sposób, że opisywane powyżej typy specjalne są dostępne zarówno na stronie internetowej, jak i na aplikacji mobilnej, którą można odpalić nie tylko na systemie iOS, ale również i na popularnym Androidzie. Zakładam konto w Superbet >>>

4️⃣ Czy Superbet ma internetowy bonus na zakłady specjalny?

Tak, jeżeli podczas darmowej rejestracji u tego buka wpiszecie w polu "Kod promocyjny" nasze hasło LEGALSPORT, to wówczas będziecie mogli odebrać ponadstandardowy pakiet bonusów, o łącznej wartości 584 zł.

5️⃣ Zakłady specjalne lotto a zakłady specjalne Superbet - czy to jest to samo?

Nie. Zakłady specjalne lotto to zakłady liczbowe - np. Multi Multi czy Eurojackpot, które oferuje zupełnie inna firma. Natomiast zakłady specjalne dostępne w Superbet dotyczą wydarzeń sportowych, politycznych, finansowych i społecznych i nie mają nic wspólnego z wysokimi kumulacjami lotto.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Zakłady specjalne Superbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.