czwartek, 20 czerwca 2024

Jak wypłacić wygraną w Superbet

24.11.2023, 10:01
Autor: R. Grycz
Spis treści
Rozwiń
 1. Superbet: jak działają szybkie wypłaty
  1. Jak zlecić wypłatę błyskawicznym przelewem?
 2. Jak wypłacić wygraną z Superbet?
  1. Superbet: wypłata wygranej
  2. Wypłata na konto bankowe
  3. Wypłata na konto Skrill
  4. Wypłata Neteller
  5. Wypłata na kartę Paysafecard
  6. Wypłata na kartę bankową
 3. FAQ: pytania typerów o szybkie wypłaty w Superbet online
Bonus powitalny od Superbet
 • Zakład bez ryzyka 3500 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 55 zł od depozytu i za apkę

3755 zł

O ile trafiony kupon bukmacherski zawsze cieszy, tak oczekiwanie, aż wygrane pieniądze znajdą się na naszym rachunku bankowym potrafi być frustrujące.

Jakie są metody wypłaty wygranych w Superbet

U sporej części legalnych bukmacherów internetowych wypłaty realizowane są jako tradycyjne przelewy, a księgowanie dyspozycji wypłaty uzależnione jest od godzin pracy banków. Oznacza to, że na kasę musimy poczekać 1-2 dni robocze, zależnie od tego, jakiego dnia i o której godzinie zlecony został przelew wygranej.

Tymczasem koncesjonowany bukmacher Superbet online znalazł rozwiązanie tego problemu, aktywując usługę szybkich wypłat. Dzięki tej metodzie wypłata wygranej w Superbet trwa zaledwie 15 minut! Jeśli jesteście ciekawi, jak wypłacić wygraną z Superbet i jak działają Szybkie Przelewy, to zapraszamy do lektury naszego tekstu, gdzie znajdziecie odpowiedzi na wszystkie pytania.

Superbet: jak działają szybkie wypłaty

Błyskawiczne wypłaty wygranych u cieszącego się doskonałymi opiniami typerów bukmachera Superbet online opierają się na współpracy buka z operatorem płatności Przelewy24. Mówiąc najkrócej, dzięki tej funkcjonalności możemy cieszyć się kasą z wygranych bukmacherskich już po kilkunastu minutach od zlecenia wypłaty! Średni czas realizacji wypłat tą metodą trwa zaledwie 15 minut - to o wiele krócej niż w przypadku standardowego przelewu.

Warto mieć na uwadze fakt, że błyskawiczne wypłaty możliwe są tylko na rachunki w tych bankach, które obsługuje operator Przelewy24. Na szczęście ich lista jest bardzo długa i obejmuje praktycznie wszystkie najpopularniejsze instytucje bankowe w Polsce - w tym m.in. mBank, PKO BP, Alior Bank czy Getin Bank. Pełną listę banków, do których realizowane są szybkie wypłaty, znajdziecie na poniższym screenie. Minimalna kwota wypłaty to tylko 1 zł, ale oczywiście jesteśmy pewni, że Wy będziecie zlecać do wypłaty znacznie wyższe kwoty :).

Szybkie wypłaty w Superbet: wykaz banków - infografika

Jeśli Waszego banku nie ma na liście, to zlecenie wypłaty wygranej z kuponów bukmacherskich zostanie przetworzone jako standardowy przelew bankowy, a więc będziecie musieli nieco poczekać, nim kasa znajdzie się na Waszym rachunku bankowym.

Jak zlecić wypłatę błyskawicznym przelewem?

Zacznijmy od tego, że wypłata wygranej w Superbet - nie tylko przy pomocy szybkiego przelewu, ale jakąkolwiek inną metodą - jest możliwa dopiero wówczas, gdy gracz zweryfikuje swoje internetowe konto do obstawiania. Innymi słowy, jakiekolwiek wypłaty nie są dostępne dla posiadaczy Konta Tymczasowego - by zyskać taką możliwość, należy dokonać pełnej aktywacji konta

By rozpocząć proces wypłacania wygranej bukmacherskiej w opcji błyskawicznego przelewu, należy zalogować się na swój profil bukmacherski i z menu wybrać opcję "Wypłata", a następnie "Wypłata online". Po wpisaniu kwoty, jaką chcemy przelać na swoje konto bankowe, naciskamy żółty button "WYPŁATA".

Jak dokonać błyskawicznego przelewu wygranej w Superbet?

W kolejnym kroku musimy wybrać opcję Przelewy24 i w szczegółach wypłaty podać numer rachunku bankowego, na który  chcemy wypłacić pieniądze. Musi być to polskie konto bankowe rozpoczynające się od PL, a wszystkie 26 cyfr zapisujemy bez spacji. Następnie potwierdzamy wypłatę, a po kilku minutach pieniądze znajdują się już na naszym koncie w banku.

Przy kolejnym zleceniu szybkiej wypłaty numer rachunku bankowego będzie już automatycznie zapisany, więc nie będzie konieczności wpisywania go po raz kolejny. Jeśli jednak chcemy dokonać wypłaty na inne konto, wystarczy że z listy metod płatności ponownie wybierzemy Przelewy24, a następnie wprowadzimy numer konta bankowego.

Na koniec ważna uwaga: by opcja szybkich wypłat w Superbet była aktywna, gracz musi przynajmniej raz zasilić swój bankroll jedną z internetowych metod płatności. Wpłaty tradycyjnym przelewem internetowym nie są brane pod uwagę - jeśli dotychczas zasilaliśmy swoje konto do betowania tylko tradycyjnym przelewem, to szybkie płatności będą dla nas niedostępne.

Jak wypłacić wygraną z Superbet?

Szybkie przelewy to tylko jedna z opcji wypłaty wygranych bukmacherskich, jakie mamy do wyboru w Superbet. Oprócz tego ten wiarygodny buk internetowy oferuje szereg innych opcji, z których większość jest niedostępna u innych operatorów online. Przypomnijmy bowiem, że choć legalni bukmacherzy umożliwiają wpłatę depozytu bardzo wieloma różnymi metodami, ale już wypłata jest możliwa najczęściej wyłącznie na rachunek bankowy. I to nie dowolny, ale ten, który podaliśmy przy rejestracji konta typerskiego.

Dlaczego warto stawiać kupony bukmacherskie w Superbet?

Tymczasem w Superbet możemy wypłacać nasze wygrane nie tylko na konto bankowe, ale też np. na e-portmonetkę Skrill lub Neteller czy na kartę Paysafecard. Jedyny warunek, by móc skorzystać z danej metody wypłaty, to dokonać wcześniej tą metodą wpłaty. A więc, jeśli nigdy wcześniej nie przelewaliśmy depozytu z kadry Paysafecard, to opcja wypłaty wygranej tą metodą będzie dla nas zablokowana do czasu, gdy pierwszy raz zasilimy bankroll przez Paysafecard. To zabezpieczenie związane jest z przeciwdziałaniem praniu brudnych pieniędzy i nie ma żadnej możliwości, by je obejść.

Superbet: wypłata wygranej

Oczywiście w Superbet możemy zlecać wypłaty zarówno z poziomu witryny internetowej, jak i przez aplikację mobilną - wszystko zależy od tego, która opcja jest dla nas wygodniejsza i w jaki sposób na ogół korzystamy z naszego konta do betowania w Superbet. Niezależnie od wybranego kanału i metody, każde zlecenie wypłaty w Superbet rozpoczyna się tak samo. Musimy zalogować się na swoje konto typerskie, wejść w opcję "Twoje konto" (zaznaczone na screenie poniżej), a następnie wybrać "WYPŁATY".

Wypłata wygranej w Superbet online - inicjacja procesu

Mamy tu do wyboru dwie opcje: transfer bankowy (dla zlecenia wypłaty na nasz rachunek bankowy) oraz wypłata online (dla wszystkich innych metod, np. wypłata wygranej na konto Skrill, wypłata na kartę Paysafecard itd.).

Jakie metody wypłat akceptuje Superbet?

Poniżej przedstawiamy wszystkie metody wypłaty wygranych w Superbet (poza błyskawicznymi wypłatami przez Przelewy24, które przedstawiliśmy już we wcześniejszej sekcji) wraz z krótkim omówieniem, jak wypłacić środki danym sposobem. Dostępnych jest aż sześć różnych metod: wspomniane błyskawiczne wypłaty, standardowy przelew na nasz rachunek bankowy, przelew wygranej na konto Skrill, wypłata na Neteller, przelew na Paysafecard oraz wypłata na kartę bankową (debetową lub kredytową).

Wypłata na konto bankowe

Jeśli dla naszego banku niedostępna jest opcja błyskawicznych przelewów, możemy zlecić tradycyjny przelew. Czas księgowania takiej transakcji uzależniony jest od godzin pracy banku oraz od procedur po stronie bukmachera. Superbet realizuje wypłaty środków dwa razy dziennie w każdy dzień roboczy, więc jeśli zlecimy przelew w sobotę w nocy, na pieniądze przyjdzie nam poczekać do poniedziałku. Zgodnie z regulaminem proces wypłaty wygranej może trwać do 7 dni, w praktyce jednak tak długi czas oczekiwania się nie zdarza.

Po zalogowaniu się na konto i wybraniu opcji Wypłaty > Transfer bankowy podajemy kwotę, jaką chcemy wypłacić na rachunek bankowy. Numer naszego konta w banku jest już zapisany w systemie, nie musimy go więc podawać. Zatwierdzamy kwotę, klikając żółty button "Wypłata" i oczekujemy, aż pieniądze się pojawią.

Wypłata na konto Skrill

Skrill to portmonetka elektroniczna, szczególnie lubiana przez graczy zakładów bukmacherskich. Jej podstawową zaletą jest fakt, że zapewnia anonimowość - możemy dokonywać transakcji internetowych, nie ujawniając swoich danych. Superbet jako pierwszy bukmacher w Polsce akceptuje wypłaty na konto Skrill, a zlecenie przelewu jest proste i szybkie.

Jak wypłacić wygraną z Superbet na konto Skrill?

By przelać pieniądze z wygranych na nasze konto Skrill, wybieramy w profilu gracza opcję Wypłaty > Wypłata online, a następnie podajemy kwotę, jaką chcemy przenieść. Po kliknięciu żółtego przycisku z napisem "Wypłata" uruchomi się nowe okno, w którym z sekcji "Moje metody płatności" wybieramy Skrill.

Następnie sprawdzamy, czy wszystkie dane się zgadzają - przede wszystkim kwota i adres e-mail, przypisany do konta Skrill. Pamiętajmy, że jeśli mamy więcej niż jedno konto Skrill, to wypłaty wygranych z Superbet możemy dokonać tylko na to, za pomocą którego wcześniej zasilaliśmy nasz bukmacherski bankroll. Po sprawdzeniu danych akceptujemy transakcję zielonym buttonem WYPŁAĆ, a po kilku minutach mamy już pieniądze na koncie Skrill.

Wypłata Neteller

By dokonać wypłaty wygranej na konto Neteller musimy, podobnie jak w przypadku wszystkich wcześniejszych metod, zalogować się na profil gracza w Superbet, wybrać opcję Wypłaty > Wypłata online, a następnie podać kwotę. W kolejnym oknie, w sekcji "Moje metody płatności" wybieramy Neteller i sprawdzamy, czy wszystkie dane są poprawne (w szczególności czy zgadza się adres e-mail, przypisany do konta Neteller z którego zasilaliśmy bukmacherski bankroll).

Wypłata wygranej na konto Neteller w Superbet - warunki

Jeśli wszystko się zgadza, zatwierdzamy transakcję standardowym zielonym buttonem WYPŁAĆ, a po kilku chwilach nasza wygrana pojawi się na koncie.

Wypłata na kartę Paysafecard

Wypłata wygranych Superbet na kartę Paysafecard jest równie prosta i szybka co zlecenie przelewu przez Skrill. Po wybraniu opcji "Wypłata online" i podaniu kwoty klikamy button "Wypłata", a w następnym oknie wybieramy Paysafecard. Przed zatwierdzeniem transakcji warto dokładnie sprawdzić wszystkie dane, przede wszystkim kwotę i dane swojego konta. Pamiętajmy, by użyć tego samego konta, z którego zasilaliśmy bukmacherski bankroll - jeśli podamy adres e-mail, przypisany do innego konta Paysafecard, wystąpi błąd i płatność nie zostanie przetworzona.

Paysafecard - wypłata wygranej w Skrill

Jeśli wszystkie dane się zgadzają, zatwierdzamy transakcję, klikając zielony button WYPŁAĆ, a po kilku minutach na naszym koncie Paysafecard wylądują pieniądze z wygranych bukmacherskich w Superbet.

Wypłata na kartę bankową

W Superbet możemy również wypłacić wygrane bukmacherskie na naszą kartę debetową lub kredytową w dowolnym banku. Wypłaty dokonywane są tylko na karty VISA - możemy użyć karty Mastercard, aby dokonać wpłaty, ale nie mamy możliwości wypłacić swoich wygranych na taką kartę. Warto też pamiętać, że w przypadku każdej użytej karty konieczne będzie - w celach bezpieczeństwa - przesłanie do Superbet dowodu tożsamości jej posiadacza oraz wyciągu z konta zawierającego co najmniej jedną transakcję, wykonaną na nasze konto gracza u tego bukmachera.

Wypłata wygranej na kartę kredytową lub debetową rozpoczyna się tak jak w przypadku każdej innej metody. Po wybraniu opcji Wypłata > Wypłaty online otworzy się okno, w którym będą podane dane naszej karty - oczywiście metoda płatności będzie zaznaczona z automatu na kartę bankową, która była użyta do wykonania depozytu.

Zakłady bukmacherskie Superbet
Metody wypłaty wygranych z Superbet
Skrill | Neteller | Paysafecard | Przelewy24 | Karta bankowa | Przelew bankowy
Przejście do bukmachera

Pamiętajmy, że czas trwania wypłaty na kartę bankową może wynosić od 3 do 6 dni roboczych od daty akceptacji wypłaty w systemie, jednak jest to zależne od banku wydającego kartę. Dla kart Visa, które mają aktywowaną opcję Visa Direct, przelew wygranej z Superbet na kartę może być przeprowadzony nawet w 30 minut.

Na koniec warto dodać, że może się zdarzyć, iż podczas zlecania wypłaty Superbet poprosi nas o przesłanie dodatkowych dokumentów - mogą to być np. wyciągi z konta lub dokument tożsamości. To standardowa procedura bezpieczeństwa Superbet, która ma na celu maksymalne podniesienie standardów bezpieczeństwa transakcji oraz konta gracza. Z tego powodu ważne jest, by regularnie aktualizować wszystkie swoje dane (nazwisko, adres, numer konta bankowego).

Jak widać, wypłaty wygranych w Superbet są bardzo proste i intuicyjne, a do tego mamy do wyboru wiele różnych opcji, co nie jest standardem na polskim rynku zakładów bukmacherskich online. Oczywiście wszystkie transakcje są szyfrowane i w pełni bezpieczne, a nasze preferencje płatnicze są zapisywane, by przy kolejnych wypłatach skrócić do minimum formalności, związane z zatwierdzeniem transakcji.

FAQ: pytania typerów o szybkie wypłaty w Superbet online

Opcja błyskawicznych wypłat w Superbet Zakłady Bukmacherskie wzbudziła ogromne zainteresowanie typerów, korzystających z usług tego licencjonowanego buka. Zebraliśmy więc najczęściej powtarzające się pytania o wypłaty wygranych w Superbet, a nasi eksperci przygotowali na nie odpowiedzi.

1️⃣ Jak działają szybkie wypłaty w Superbet?

Szybkie wypłaty to możliwość przelania swoich wygranych bukmacherskich na rachunek bankowy w ciągu kilkunastu minut - opcja jest dostępna 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. >> Więcej o błyskawicznych wypłatach Superbet

2️⃣ Ile czasu trwa błyskawiczna wypłata wygranej?

Przelew wygranej w opcji błyskawicznych wypłat trwa nie dłużej niż 15 minut, na ogół jednak jest to znacznie krócej - średnio trzy minuty. >> Jak działają szybkie przelewy w Superbet

3️⃣ Jak można wypłacić pieniądze z Superbet?

Superbet daje graczom wiele różnych możliwości wypłaty wygranych, m.in na konto bankowe lub na kartę PaySafeCard, Skrill czy Neteller. Warto pamiętać, że wypłacić pieniądze można tylko taką metodą, jaką wcześniej była dokonana wpłata >> Superbet: metody wypłaty wygranych

4️⃣ Czy wygraną w Superbet można wypłacić na konto Skrill?

Tak, w Superbet możemy wypłacić wygraną na konto Skrill, z którego wcześniej dokonaliśmy wpłaty depozytu. >> Wypłaty Skrill w Superbet

5️⃣ Czy szybkie wypłaty są obciążone dodatkowymi opłatami?

Nie, bukmacher nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za wypłatę wygranych.

6️⃣ Jaka jest minimalna kwota wypłaty w Superbet?

Minimalna kwota wypłaty, niezależnie od wybranej metody, wynosi 1 zł.

7️⃣ W jakiej walucie można dokonać wypłaty?

Wypłata wygranych możliwa jest tylko w złotych polskich, nie ma możliwości przelania wygranej w żadnej innej walucie.

8️⃣ Czy mogę anulować wypłatę?

Dopóki Superbet nie zatwierdzi zlecenia wypłaty, możemy go anulować. Jeśli jednak transakcja została już zaakceptowana, nie ma możliwości jej cofnięcia.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Jak wypłacić wygraną w Superbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.