środa, 28 lutego 2024

Jak zarejestrować nowe konto w Totolotku

Extra bonus za otwarcie konta w Totolotek online. Poradnik jak założyć profil typera z kodem promocyjnym do wyższych premii powitalnych.

Rejestracja w Totolotku z kodem promocji
Użyj LEGALSPORT - otrzymasz max bonus na start 574 z k
Spis treści
Rozwiń
 1. Dlaczego warto zarejestrować konto w Totolotek?
  1. Wybierz dobrego bukmachera
 2. Korzyści rejestracji konta internetowego Totolotek
  1.  Korzyści bezpośrednie dla nowych graczy
  2.  Korzyści długoterminowe dla stałych graczy
 3. Rejestracja online u bukmachera Totolotek w trzech krokach
  1.  1. Rejestracja konta Totolotek : krok pierwszy 
  2.  2. Rejestracja  konta Totolotek: krok drugi 
  3.  3. Rejestracja konta Totolotek : krok trzeci 
  4. 4. Przekształcenie Konta Tymczasowego Totolotka w Konto Stałe 
 4. Warunki rejestracji indywidualnego konta online w Totolotku
  1. Konto dla graczy 18+
 5. Utworzenie konta w punkcie stacjonarnym Totolotka
 6. Jakie bonusy można otrzymać po rejestracji w Totolotku
 7. FAQ - pytania o rejestrację
Rejestracja konta online i stacjonarnie z kodem legalnego bukmacher Totolotek
Jak założyć konto do zakładów w Totolotku

Totolotek to w pełni legalny bukmacher i jeden z najlepiej rozpoznawalnych operatorów na polskim rynku zakładów sportowych (często kojarzony z  Totalizatorem Sportowym prowadzącym gry Lotto, Bingo oraz Total Casino).

REJESTRACJA W TOTOLOTKU
Wykorzystaj kod promocyjny do nowego konta

Operator wzajemnych zakładów przygotował ofertę sportową obejmującą niemal 20 dyscyplin (nie tylko drużynowe ale i indywidualne) oraz atrakcyjny system bonusowy. Premie skierowane są zarówno do typerów regularnie puszczających swoje kupony bukmacherskie w Totolotku, jak i do graczy, którzy dopiero rejestrują swoje konto internetowe Totolotek.

Dla nowych graczy przygotował Totolotek bonus VIP z kodem promocyjnym, co oznacza: podwojenie pierwszej wpłaty do 500 zł (100% więcej za depozyt), bonus 49 zł w aplikacji mobilnej i freebet 25 zł.

1049 zł na nowe konto
Powitalny bonus Totolotka na start typowania

Chcesz założyć darmowe konto Totolotek online i skorzystać z tej unikalnej promocji? Przeczytaj, jak się zarejestrować w Totolotek online i jak aktywować konto bukmacherskie z kodem bonusowym, by odebrać dodatkową kasę na grę. Procedura rejestracji jest zbliżona do formularza jaki stosują inni bukmacherzy, w tym Fortuna, Betfan czy STS.

Dlaczego warto zarejestrować konto w Totolotek?

Totolotek SA to legalny polski bukmacher, posiadający licencję Ministerstwa Finansów na organizację zakładów sportowych stacjonarnie i online o numerze AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485, przyznaną 20.06.2013 roku.

Na polskim rynku zakładów bukmacherskich Totolotek funkcjonuje od 1992 roku, dzięki czemu ma ugruntowaną pozycję wśród graczy. Jako licencjonowany, sprawdzony bukmacher Totolotek działa zgodnie z prawem, a stawianie zakładów sportowych na stronie internetowej www.totolotek.pl, w aplikacji mobilnej Totolotka oraz w punktach naziemnych jest całkowicie bezpieczne.

Zakłady bukmacherskie Totolotek

Oferta powitalna Totolotek z kodem promocyjnym LEGALSPORT
+ Bonus 100% od pierwszej wpłaty do 500 zł
+ Bonus 49 zł w aplikacji mobilnej + 25 zł bez depozytu

Zakładam konto Totolotek z kodem

Dużą zaletą tego operatora jest również szeroka gama zakładów, obejmująca różne sporty. Przygotowana przez  Totolotka oferta bukmacherska obejmuje typy i podtypy nie tylko na najpopularniejsze dyscypliny, jak piłka nożna, koszykówka czy hokej na lodzie, ale również typy bukmacherskie na e-sport, wirtuale, krykiet czy MMA (oprócz FAME MMA na którą wyłączność ma LVBET). Gracze rejestrujący konto typerskie w Totolotku mogą też liczyć na wysokie kursy, co przekłada się na wyższe wygrane pieniężne.

Wybierz dobrego bukmachera

Rejestracja konta Totolotek online daje dostęp do bogatej oferty bonusów i promocji bukmacherskich, przeznaczonych zarówno dla stałych graczy i typerów, jak i nowych użytkowników zakładów. W Totolotek online można grać bez podatku (promocja bukmacherska Totolotek Gram Grubo). W regularnych promocjach zgarniać można atrakcyjne bonusy bukmacherskie i freebety w ramach klubu graczy Bet Club, który umożliwia wymianę zebranych punktów na nagrody.

By móc bez ograniczeń korzystać z oferty Totolotka, wystarczy tylko otworzyć formularz rejestracji konta Totolotek online z kodem promocyjnym: LEGALSPORT . Zyskujemy wówczas status klienta VIP i otrzymujemy specjalny, podwyższony bonus powitalny, który wynosi aż 574 zł!

Korzyści rejestracji konta internetowego Totolotek

Operator zakładów bukmacherskich Totolotek dba zarówno o nowych graczy, jak i o typerów, którzy na co dzień korzystają z jego oferty. Dla wszystkich użytkowników Totolotek przygotował liczne korzyści, które dostępne są po rejestracji konta online.

Możemy to zrobić zarówno za pomocą aplikacji mobilnej Totolotek (aplikacja działa na telefonach i tabletach z systemem operacyjnym Android i IOS, możemy jej więc używać na urządzeniach Samsung, iPhone i innych), jak i na stronie internetowej Totolotek, która jest bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze. Jakie są korzyści dla graczy z rejestracji konta internetowego Totolotek?

 Korzyści bezpośrednie dla nowych graczy

+ Bonus 500 zł od depozytu - każdy nowy gracz otrzymuje od legalnego bukmachera bonus 100% od pierwszej wpłaty. Standardowo umożliwia to podwojenie pierwszego depozytu do kwoty 500 zł, jednak wykorzystując unikalny kod bonusowy Totolotek, który brzmi LEGALSPORT, możemy na start podwoić wpłatę aż 1000 zł. To oznacza, że za darmo otrzymujemy aż 500 zł, a nasz bukmacherski bankroll na start będzie wyższy w stosunku do standardowej oferty Totolotek dla nowych graczy! <=== UWAGA! Podwyższony bonus w Totolotek z kodem promocyjnym to 574 zł (500 zł depozyt, 500 zł depozyt, 49 zł w aplikacji i freebet 25 zł na zakłady bez wpłaty).

+ Bonus 49 zł w aplikacji mobilnej - by skorzystać z bonusu wystarczy pobrać aplikację bukmacherską Totolotka i dokonać pierwszego depozytu za jej pośrednictwem (minimalna kwota depozytu to 20 zł). Po dokonaniu wpłaty bukmacher przyzna nam bonus 100% od wpłaty, maksymalnie do 49 zł.

Dlaczego warto złożyć konto bukmacherskie Totolotek online
Extra korzyści dla graczy w Totolotku z kodem bonusowym

+ Darmowy zakład 25 PLN - druga część oferty powitalnej dla nowych graczy Totolotek to darmowy zakład, który z kodem promocyjnym LEGALSPORT jest aż o 5 zł wyższy ponad standard - bez kodu bonusowego freebet Totolotek wynosi tylko 20 zł. Bonus bez depozytu 20 zł Totolotek otrzymujemy za sam fakt rejestracji konta online i możemy go wykorzystać na typowanie dowolnych zakładów z oferty sportowej Totolotek. Co ważne, dzięki tej ofercie swój pierwszy kupon bukmacherski w Totolotku możemy puścić całkiem za darmo, bez żadnej wpłaty na konto bukmachera! To zakład bez ryzyka przegranej, bo gramy za pieniądze bukmachera.) 

 Korzyści długoterminowe dla stałych graczy

+ Gra bez podatku - legalny bukmacher Totolotek udostępnia swoim graczom promocję Gram Grubo, w ramach której wygrane z kuponów bukmacherskich, spełniających warunki regulaminowe akcji bonusowej (kupony proste TotoMix lub Live z minimalnym kursem 2.0), mają wygrane podwyższane aż o 14%! Co ważne, oprócz standardowej oferty Gram Grubo, obowiązującej dla kuponów za co najmniej 100 zł postawionych w każdy piątek, Totolotek udostępnił graczom również grę bez podatku już od 20 zł dla kuponów na mecze reprezentacji polskich oraz Lm i LE.

+ Bet Club - program lojalnościowy dla graczy Totolotka, w ramach którego wszystkie postawione kupony bukmacherskie umożliwiają zbieranie punktów, wymienianych następnie na atrakcyjne nagrody rzeczowe lub bonusowe (np. darmowe zakłady bukmacherskie, podwyższone wygrane), dostępne w katalogu programu.

+ Totolotek VIP Club - ekskluzywna strefa dla graczy VIP, dostępna dla najlepszych typerów na zaproszenie bukmachera. Klienci VIP (pod uwagę brana jest częstotliwość stawiania kuponów bukmacherskich, wysokość obrotu, wygrane i staż w Totolotku) otrzymują unikalne freebety, bonusy urodzinowe oraz dedykowaną obsługę, mogą także brać udział w dodatkowych promocjach oraz wygrywać atrakcyjne wycieczki.

Zakłady bukmacherskie Totolotek

Załóż konto internetowe Totolotek z kodem bonusowym i korzystaj z licznych promocji
Gra bez podatku | Program lojalnościowy | Strefa VIP | Bonus za polecenie

Zakładam konto Totolotek

+ Bonus za polecenie 70 zł - bonus lojalnościowy za polecenie znajomych do gry w Totolotku; wystarczy, że Twój znajomy zarejestruje swoje konto Totolotek online z użyciem otrzymanego od Ciebie kodu i zagra kupon lub kupony za co najmniej 50 zł, a otrzymasz od bukmachera extra bonus 70 PLN.

+ Okolicznościowe bonusy bukmacherskie Totolotek - legalny bukmacher Totolotek systematycznie organizuje dla stałych graczy promocje tymczasowe, najczęściej związane z najważniejszymi wydarzeniami ze świata sportu, np. bonusy Totolotek na Ligę Mistrzów, rozgrywki Ekstraklasy czy Turniej Czterech Skoczni. W ramach bonusów okolicznościowych można zgarnąć np. wyższe wygrane bukmacherskie na określonych zakładach, extra freebety czy bonusy bukmacherskie.

+ Mega Kursy - promocja bukmacherska, w ramach której Totolotek każdego dnia podwyższa współczynniki bukmacherskie dla kilku wybranych spotkań. Dzięki temu nasze wygrane bukmacherskie mogą się okazać znacznie wyższe niż w przypadku spotkań ze standardowej oferty kursowej!

+ Totolotek Cashback 1x2 zwrot dla 0:0 - oferta specjalna, w ramach której Totolotek codziennie wystawia spotkania z zabezpieczonym zwrotem. Oznacza to, że stawiając zakład 1x2 dla wskazanych przez bukmachera spotkań, otrzymamy zwrot stawki za kupon jeżeli mecz zakończy się remisem 0:0.

rejestracja w totolotku w 30 sekund
Link do aktywacji formularza wraz z naliczonymi bonusami

+ QUIKBET - jeżeli nie masz pomysłu na zakład, możesz skorzystać z tej opcji. Wystarczy wypełnić cztery okienka: z którego dnia zdarzenia, za ile chcesz zagrać, ile chcesz wygrać i liczba zdarzeń, a bukmacher automatycznie wybierze Ci kupon spełniający Twoje kryteria. Jeżeli któraś pozycja na kuponie nie będzie Ci odpowiadać możesz ręcznie ją usunąć i dodać inną.

+ Match TRACKER - wygodna opcja, w której zebrane są wszystkie mecze na żywo w tzw. MULTILIVE. Gracze, którzy preferują zakłady live powinni skorzystać z tego okienka. Kursy są na bieżąco aktualizowane, a wizualizacje meczów dostępne są praktycznie dla każdej pozycji.

Nietrudno zauważyć, że oferta bonusowa Totolotek dla nowych i stałych graczy jest bardzo rozbudowana i obejmuje różne typy promocji. Dzięki temu każdy typer znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, czy preferuje podwyższone kursy bukmacherskie, darmowe zakłady czy możliwość skorzystania z dodatkowych bonusów i promocji.

By zyskać pełen i nieograniczony dostęp do całego wachlarza bonusów i promocji Totolotek, po prostu załóż konto Totolotek online z kodem bonusowym LEGALSPORT - trwający tylko kilka minut proces rejestracyjny rozpoczniesz, klikając w ten link aktywacyjny ==>   zakładam Konto do zakładów w Totolotek   <===

Rejestracja online u bukmachera Totolotek w trzech krokach

Rejestracja darmowego konta bukmacherskiego u legalnego buka Totolotek jest prosta i intuicyjna, dzięki czemu nie sprawi problemów nawet początkującym graczom. Pierwszym krokiem by założyć darmowe konto Totolotek online jest przejście na stronę internetową tego bukmachera - możesz to zrobić zarówno na urządzeniu mobilnym (smartfonie lub tablecie z systemem operacyjnym IOS lub Android) za pomocą aplikacji mobilnej Totolotek, jak i na laptopie czy komputerze stacjonarnym, korzystając ze strony internetowej totolotek.pl. Warto dodać, że witryna internetowa Totolotek online jest responsywna i przygotowana w technologii RWD, dzięki czemu działa płynnie i jest prosta w obsłudze niezależnie od przekątnej ekranu urządzenia, z którego korzystamy.

Następnie należy kliknąć pomarańczowy guzik "Zarejestruj się!", dostępny w środkowej części górnej belki (u góry strony pośrodku). Kliknięcie w button przekierowuje nas do panelu rejestracyjnego Totolotek. Warto wiedzieć, że przejście do panelu rejestracyjnego może być jeszcze prostsze - wystarczy, że klikniemy w poniższy baner lub ten ==> link aktywacyjny do konta Totolotek <==, a zostaniemy automatycznie przekierowani do strony powitalnej panelu rejestracyjnego legalnego bukmachera Totolotek.

Rejestracja konta internetowego Totolotek online z kodem promocyjnym LEGALSPORT
LEGLSPORT - kod do bonusu na start Totolotek

Pełna rejestracja konta Totolotek online z kodem bonusowym LEGALSPORT zajmuje zaledwie kilkanaście minut i składa się z trzech prostych kroków. Jeśli nie wiesz, jak się zarejestrować w Totolotek online, poniżej znajdziesz opis każdego z kroków. Jeśli nie chcesz czytać poradnika, po prostu kliknij ten link ==> rejestracja konta Totolotek z extra bonusem na start <==.

 1. Rejestracja konta Totolotek : krok pierwszy 

W pierwszym kroku rejestracji darmowego konta internetowego Totolotek musimy podać swój adres e-mail, a następnie go potwierdzić oraz podać numer telefonu. W tym kroku znajduje się również szereg zgód, które musimy potwierdzić by móc przejść do dalszych etapów rejestracji.

Musimy więc potwierdzić, że mamy ukończone 18 lat oraz że zapoznaliśmy się z regulaminem gier bukmachera. Kolejna obowiązkowa zgoda dotyczy przetwarzania naszych danych osobowych przez bukmachera, natomiast trzecia z nich potwierdza, że zapoznaliśmy się z Polityką Prywatności Totolotek. Pierwszy krok rejestracji konta w Totolotku obejmuje też dwie dobrowolne zgody (tych checkboxów nie musimy zaznaczać) - na przesyłanie przez bukmachera informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na kontakt w celach marketingowych. Ostatni checkbox dotyczy osób zajmujących eksponowane stanowiska polityczne PEP - jeśli należymy do grona takich osób, musimy ten checkbox zaznaczyć.

 2. Rejestracja  konta Totolotek: krok drugi 

Drugi krok rejestracji konta Totolotek online wymaga od nas podania następujących danych:

 • Nazwa użytkownika (musi zawierać od 5 do 15 znaków alfanumerycznych)
 • Hasło wraz z potwierdzeniem (hasło musi się składać z 8-15 znaków alfanumerycznych, w tym co najmniej jednej cyfry i co najmniej jednej wielkiej litery)
 • Pytanie osobiste + odpowiedź na nie (do wyboru: "jaki jest Twój ulubiony sport / drużyna / liga")
 • Informacja o tym, skąd dowiedzieliśmy się o Totolotku (domyślnie wybrana jest odpowiedź 'Internet", jednak możemy też wybrać opcję "od kolegi" lub "TV")

W tym kroku znajduje się również pole zatytułowane "Kod rejestracyjny" - to właśnie tam należy wpisać lub wkleić nasz specjalny kod bonusowy Totolotek, który brzmi LEGALSPORT (<=== skopiuj ten kod). To pole jest opcjonalne (nie musimy go uzupełniać by przejść do kolejnego kroku rejestracji), jednak rekomendujemy by je uzupełnić - tylko z naszym unikalnym kodem rejestracyjnym Totolotek otrzymamy najlepszy bonus powitalny Totolotek online.

Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych pół klikamy guzik "Dalej", który przenosi nas do kolejnego kroku.

 3. Rejestracja konta Totolotek : krok trzeci 

Ten krok umożliwia nam założenie tzw. Konta Tymczasowego, dzięki czemu na etapie rejestracji nie musimy przesyłać skanu dokumentu tożsamości czy podawać numeru konta bankowego. W trzecim kroku rejestracji musimy podać następujące dane:

 • płeć
 • imię i nazwisko
 • dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym
 • data urodzin (w formacie dzień – miesiąc - rok)
 • numer PESEL

Wszystkie dane osobiste muszą być zgodne z prawdą. Po wypełnieniu wszystkich okienek należy zatwierdzić tę część, klikając przycisk "Zakończ".

Twoje konto tymczasowe Totolotek jest już aktywne i możesz korzystać z oferty bukmacherskiej i bonusowej Totolotka. Możesz dokonywać depozytów (tu dowiesz się, jak wpłacić depozyt w Totolotku) oraz zawierać zakłady sportowe, jednak nie możesz wypłacać wygranych na swoje konto bankowe. Dodatkowo limit środków na koncie tymczasowym Totolotek to 5000 zł - po przekroczeniu tej kwoty otrzymasz informację o konieczności przekształcenia konta tymczasowego w Konto Stałe, co jest bardzo proste i zajmuje zaledwie kilka minut.

4. Przekształcenie Konta Tymczasowego Totolotka w Konto Stałe 

U legalnego bukmachera Totolotek Szybka Rejestracja jest bardzo wygodną opcją, dzięki której proces zakładania konta trwa zaledwie kilka minut i nie wymaga weryfikacji. Takie konto ma jednak pewne ograniczenia - jak wspominaliśmy powyżej, nie można chociażby wypłacać wygranych bukmacherskich na konto bankowe.

Podczas korzystania z konta tymczasowego nie otrzymamy też pełnego bonusu bukmacherskiego: Totolotek dopisze do naszego konta bonus 100% od pierwszej wpłaty depozytu finansowego (do 574 zł z kodem bonusowym Totolotek, który brzmi LEGALSPORT). Darmowy zakład 25 zł otrzymamy dopiero po przekształceniu konta tymczasowego w Konto Stałe. Dlatego rekomendujemy dokończenie procesu rejestracyjnego od razu i przekształcenie konta tymczasowego w standardowe konto bukmacherskie Totolotek, które jest w pełni funkcjonalne, a korzystanie z niego nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami.

Zakłady bukmacherskie Totolotek

Dzięki szybkiej rejestracji w Totolotku swój pierwszy zakład bukmacherski możesz postawić już po kilku minutach!

Załóż Konto Tymczasowe Totolotek bez konta bankowego i skanu dowodu osobistego

By to zrobić, należy zalogować się na swoje konto Totolotek online, a następnie w zakładce "Moje Konto" uzupełnić wymagane przez bukmachera dane, a więc m.in. podać numer i serię dokumentu tożsamości oraz numer konta bankowego, a także przesłać czytelne skany lub zdjęcia dokumentu tożsamości.

Ostatnim krokiem rejestracji darmowego konta internetowego Totolotek online jest weryfikacja danych konta, przeprowadzana przez pracownika tego legalnego bukmachera. Weryfikacja konta bukmacherskiego Totolotek trwa zazwyczaj do kwadransa - gdy konto stałe jest już aktywne, możemy dokonywać wypłat, a do naszego konta zostanie dopisany darmowy zakład 25 PLN.

Warunki rejestracji indywidualnego konta online w Totolotku

Najważniejszym warunkiem rejestracji nowego konta w Totolotek Zakłady Bukmacherskie jest założenie legalnego i w pełni bezpiecznego profilu z kodem promocyjnym Totolotek (kod bonusowy brzmi "LEGALSPORT"), dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć swoją przygodę z ofertą sportową jednego z najbardziej znanych polskich legalnych bukmacherów, posiadając wyższy bankroll bukmacherski na start. Wykorzystując nasz wyjątkowy kod bonusowy Totolotek, przygotowany przez serwis LegalSport, uzyskasz bowiem najlepsze warunki podwyższonego bonusu na start Totolotek.

Konto dla graczy 18+

Warunkiem rejestracji konta internetowego Totolotek jest również ukończenie 18. lat oraz poprawne wypełnienie wszystkich wymaganych przez bukmachera pól, a także - w celu aktywacji standardowego, pełnego konta online - przesłanie wyraźnych zdjęć lub skanów obu stron dokumentu tożsamości. Pamiętajcie, że niekompletne lub zamazane zdjęcia / skany mogą wydłużyć proces rejestracji konta. Przy pomocy skanów dokumentu legalny bukmacher Totolotek weryfikuje nasz wiek i tożsamość. Pliki ze zdjęciem powinny być w jednym z następujących formatów: jpeg, jpg, gif, png. 

Warto dodać, że proces rejestracji indywidualnego konta Totolotek online jest bardzo intuicyjny i prosty, dzięki czemu bez trudu poradzą sobie z nim nawet niedoświadczeni gracze, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi. By go rozpocząć, po prostu kliknij w powyższy baner lub w ten internetowy link aktywacyjny ===> Formularz rejestracyjny Totolotek <===. Pamiętajcie, by w drugim kroku formularza wpisać lub wkleić nasz wyjątkowy kod bonusowy Totolotek, który brzmi LEGALSPORT - tylko z nim otrzymacie ponadstandardowe warunki bonusu powitalnego! To ważne, by pamiętać o wpisaniu kodu podczas rejestracji - jeżeli pominiecie tę czynność, uruchomienie promocji z naszym kodem po założeniu konta online będzie niemożliwe.

Warunkiem założenia swojego konta w Totolotku jest też wyrażenie i akceptacja wszystkich wymaganych zgód. Nie powinniśmy mieć jednak żadnych wątpliwości z zaznaczeniem tych wszystkich okienek, ponieważ warszawska spółka jako jedyna w Polsce posiada Certyfikat Odpowiedzialnej Gry, przyznawany przez europejską organizację The Europen Lotteries. Taki certyfikat potwierdza tylko, że zawieranie zakładów bukmacherskich w Totolotku jest w 100% bezpieczne, tak samo jak dane osobowe klientów, które są przetwarzane zgodnie z przeznaczeniem i odpowiednio zabezpieczone.

Utworzenie konta w punkcie stacjonarnym Totolotka

Legalny polski bukmacher Totolotek umożliwia zawieranie zakładów sportowych także za pośrednictwem punktów naziemnych, których w całej Polsce jest już ponad 350 – najwięcej znajduje się w Warszawie oraz Krakowie. Rejestracja nowego konta gracza w punkcie stacjonarnym Totolotek jest szczególnie wygodne dla osób, które mają problem z obsługą komputera lub w ogóle nie mają dostępu do Internetu. Z takiej możliwości w dużej mierze korzystają starsi typerzy, którzy preferują bardziej tradycyjny sposób obstawiania wydarzeń sportowych.

Dlaczego warto założyć konto Totolotek online z kodem promocyjnym - infografika
Rekomendacja dla rejestracji konta Totolotek online

Aby założyć nowe konto w „ziemniaku” Totolotka wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, który otrzymamy od pracownika danego lokalu. Pamiętajmy, że będziemy musieli w nim podać dane z naszego dokumentu tożsamości oraz numer konta bankowego, dlatego należy mieć je przy sobie podczas wizyty w punkcie naziemnym.

Po poprawnym uzupełnieniu wszystkich pól formularza należy udać się do okienka i tam dopełnić formalności - w tym celu potrzebny będzie nam dowód osobisty, bez którego utworzenie indywidualnego konta będzie niemożliwe. Wszystkie dokładne informacje na temat rejestracji i aktywacji konta bukmacherskiego Totolotek otrzymamy od osoby pracującej w punkcie Totolotka. Na cały proces będziemy potrzebowali około 10 minut – wszystko zależy od doświadczenia pracownika warszawskiej spółki.

Chcesz już dziś założyć konto online w Totolotek? Nie czekaj na otwarcie punktu stacjonarnego - w dowolnym momencie zarejestruj darmowe konto Totolotek online z kodem bonusowym za pomocą strony internetowej lub aplikacji mobilnej. Wypełnij wszystkie wymagane pola i wpisz nasz unikalny kod bonusowo-promocyjny Totolotek, który brzmi LEGALSPORT. Otrzymasz wówczas extra bonus na start 574 zł (bonus 100% do 500 zł od pierwszej wpłaty oraz bonus 100% do 49 zł od pierwszej wpłaty w aplikacji mobilnej + 25 zł za kod) oraz pełen dostęp do oferty bukmacherskiej i bonusowej Totolotka, w tym gry bez podatku i czasowych promocji z okazji najważniejszych piłkarskich wydarzeń.

Jakie bonusy można otrzymać po rejestracji w Totolotku

Zakładając nowe konto gracza Totolotek online z kodem promocyjnym LEGALSPORT u tego warszawskiego operatora uzyskamy dostęp nie tylko do bonusów na powitanie, ale i również innych, stałych promocji bukmacherskich, które sprawiają, że obstawianie wydarzeń sportowych stanie się łatwe i przyjemne. To nie tylko dodatkowa okazja na zawieranie większej ilości zakładów sportowych, ale również szansa na uzyskanie zdecydowanie wyższych wygranych w Totolotek Online!

Oficjalny partner piłkarskiego Pucharu Polski udostępnia wszystkim swoim użytkownikom szereg bonusów i promocji, które ułatwiają typowanie wyników meczów. Chcesz się przekonać, na jakie dodatkowe profity, premie i nagrody możesz liczyć po rejestracji nowego konta online z kodem bonusowym Totolotek? Poniżej prezentujemy dla Was zestawienie wszystkich ważniejszych promocji bukmacherskich w Totolotku, tak aby ułatwić Wam zadanie i oszczędzić cenny czas.

Bonusy startowe z kodem rejestracyjnym LEGALSPORT: 

+ podwojenie pierwszej wpłaty na konto bukmachera maksymalnie do kwoty 500 zł,
+ bonus 100% od wpłaty do 49 zł w aplikacji mobilnej,
+ freebet na dowolne zakłady bukmacherskie online w wysokości 25 zł 

odbieram premie i bonusy na start
Wszystkie nagrody są przyznawane na nowe konto do zakładów

---------------------------------------

Najlepsze stałe bonusy dostępne po rejestracji konta w Totolotku: 

+ Gram Grubo, czyli w każdy piątek +14% do wygranej
+ Zwiększamy kursy, czyli pięciu faworytów spotkań posiada kursy wyższy niż w standardowej ofercie,
+ Poleć przyjaciela, czyli 70 zł extra za każdego poleconego kumpla w grze,
+ Strefa VIP i Bet Club, czyli szansa na dodatkowe nagrody, m.in. darmowe zakłady, bonusy na grę oraz prezenty rzeczowe  

---------------------------------------

Najlepsze bonusy dostępne za punkty w sklepie Bet Club

+ 10% wyższe wygrane dla 10 wybranych zakładów w ciągu 30 dni za 8 000 pkt
+ 15% wyższe wygrane dla 10 wybranych zakładów w ciągu 30 dni za 12 000 pkt
+ Voucher 20 zł na zakłady Toto-Mix za 15 000 pkt
+ Bonus 50 zł na zakłady Toto-Mix za 90 000 pkt
+ Darmowy zakład 100 zł za 54 000 pkt
+ Koszulka Lechii Gdańsk za 125 000 pkt
+ Kamera 360 Samsung za 200 000 pkt
+ Huawei P20 Lite za 450 000 pkt
+ Zestaw konsola PS4 + VRza 700 000 pkt

---------------------------------------

Bonusy na konkretne wydarzenia sportowe, które mają ograniczenia czasowe: 
Uwaga! Niektóre akcje bonusowe wymienione na poniższej liście mogą być już nieaktywne.
Najnowszą listę bonusów znajdziesz na stronie internetowej w zakładce bonusy => Aktualne bonusy Totolotek

+ Wszyscy na Bali, czyli najwyższy trafiony kurs całkowity kuponu to szansa na pakiet wyjazdowy na wyspę Bali
+ Oferty specjalne na mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy

FAQ - pytania o rejestrację

1. Ile trwa założenie konta przez internet?

Cały proces zakładania nowego konta Totolotek online, wraz z pełną aktywacją wszystkich usług, trwa na ogół nie dłużej niż 10-15 minut. Należy jednak pamiętać, że konto stałe musi zostać zweryfikowane przez wykwalifikowanego pracownika firmy. W regulaminie Totolotek zastrzega, że weryfikacja i aktywacja konta następuje do 24 godzin od rejestracji, zazwyczaj jednak dostęp do wszystkich funkcjonalności konta stałego (wpłaty depozytów, obstawianie wszystkich dyscyplin sportowych, korzystanie z bonusów i promocji, wypłata wygranych na konto bankowe) aktywny jest już po upływie kilkunastu minut.

2. Jaki bonus przysługuje po rejestracji?

Czytelnicy naszego serwisu, zakładający konto Totolotek online z kodem promocyjnym LEGALSPORT, kwalifikują się do otrzymania oferty specjalnej na start w Totolotku. Zamiast standardowego podwojenia do tysiąca złotych, każdy nowy typer rejestrujący się w serwisie z naszym zyskownym kodem bonusowym Totolotek otrzyma od buka powiększony bonus powitalny – podwojenie pierwszego depozytu do kwoty 500 zł + bonus 49 zł w aplikacji mobilnej + 25 zł bez depozytu

3. Czy Totolotek daje freebet?

Aktywny kod promocyjny Totolotek zwiększa drugi bonus startowy – bonus bez depozytu. Freebet jest z naszym kodem wyższy o 5 zł ponad standard i wynosi aż 25 złotych. Ten darmowy zakład Totolotek jest do wykorzystania na dowolne zakłady bukmacherskie, dostępne w ofercie i na stronie internetowej Totolotka.

4. Jaki najlepiej użyć kod?

Ulepszony bonus powitalny od Totolotek Online jest jednorazowy, dlatego nie zapomnij w odpowiednim okienku formularza rejestracyjnego wpisać kodu do bonusów Totolotek. Aktywny kod na luty 2024 to LEGALSPORT. Po zakończeniu zakładania konta nie ma możliwości powrotu na uzupełnienie kodu, a co za tym idzie - tracisz szansę na najlepszy bonus na start firmy Totolotek (tu więcej o korzyściach z kodem).

5. Czy są inne premie i nagrody za rejestrację?

Dzięki rejestracji konta internetowego Totolotek online z unikalnym kodem bonusowym LEGALSPORT uzyskujesz dostęp do wszystkich promocji bukmacherskich, które pojawiają się na stronie głównej operatora. Automatycznie trafiasz do programu lojalnościowego Bet Club Totolotek, w którym za każdy postawiony zakład zdobywasz punkty. Później możesz je wymienić na atrakcyjne nagrody (wyższe wygrane, darmowe zakłady bukmacherskie, bonusy i nagrody rzeczowe).

6. Czy kod się opłaca?

Kod promocyjny  "LEGALSPORT" użyty podczas rejestracji darmowego konta bukmacherskiego w Totolotku sprawi, że dołączysz do wyselekcjonowanej grupy osób, które na bieżąco będą otrzymywały oferty specjalne od warszawskiego bukmachera. To w dużej mierze przyczyni się do wzrostu Twojego bankrollu bukmacherskiego na zakłady sportowe. Warto dodać, że ten sam kod możesz użyć w LVBET, STS czy BETFAN podczas pierwszej rejestracji konta.

26.04.2019, 15:15
Autor: R. Grycz
Komentarze (0)
Jak zarejestrować nowe konto w Totolotku
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.