Forma w lidze
Ards w tabeli
10. miejsce / 15 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
4:8 bramki
0,80 gola/mecz
11 pkt
10:5 bramki
1,67 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Ards w tabeli NIFL Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Annagh United
|
11 | 6 | 4 | 1 | 25:14 | 22 |
2
|
Glenavon FC
|
11 | 6 | 3 | 2 | 26:14 | 21 |
| ··· | |||||||
9
|
H&W Welders
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:16 | 16 |
10
|
Ards
|
11 | 4 | 3 | 4 | 14:13 | 15 |
11
|
Moyola Park
|
11 | 4 | 2 | 5 | 12:21 | 14 |
Wyniki Ards
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Newington Youth
0
Ards
2
NIFL Championship, 11. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Ballinamallard United
1
Ards
1
NIFL Championship, 10. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Ards
0
Strabane Athletic
1
NIFL Championship, 9. kolejka
|
Terminarz Ards
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 20:45
|
Ards
Institute
NIFL Championship, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Armagh City
Ards
NIFL Championship, 13. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Ards
Newry City AFC
NIFL Championship, 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Ards
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia Północna |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | – | za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia Północna |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Irlandia Północna |
|
za darmo |
Ards to klub piłkarski z Irlandii Północnej występujący w NIFL Championship. Swoim domowym obiektem jest Bangor Fuels Arena, który może pomieścić 1 895 widzów. Zespół prowadzi John Bailie.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Ards?
Klub piłkarski Ards zdobył w swojej historii 5 trofeów — 5 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Irlandii Północnej oraz Mistrzostwo Irlandii Północnej.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ards w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Ards trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Ards w tabeli NIFL Championship?
Ards zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli NIFL Championship z dorobkiem 15 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Annagh United wynosi 7 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Kiedy Ards gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ards to spotkanie z Institute, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Bangor Fuels Arena w ramach NIFL Championship (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ards?
Ostatni mecz Ards to wygrana z Newington Youth 0:2 w NIFL Championship, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Ards w tym sezonie?
Bilans Ards w tym sezonie to 11 meczów i wynik 4-3-4 przy 14 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 7,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Ards w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Ards w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Ards
Ards terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
16 Paź 20:45
|
NIFL Championship, 12. kolejka
|
Bangor Fuels Arena U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 16:00
|
NIFL Championship, 13. kolejka
|
Holm Park Wyjazd | Łatwy | |
|
31 Paź 16:00
|
NIFL Championship, 14. kolejka
|
Bangor Fuels Arena U siebie | Trudny | |
|
07 Lis 16:00
|
NIFL Championship, 15. kolejka
|
Blanchflower Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
13 Lis 20:45
|
NIFL Championship, 16. kolejka
|
Bangor Fuels Arena U siebie | Umiarkowany | |
|
21 Lis 16:00
|
NIFL Championship, 17. kolejka
|
Bangor Fuels Arena U siebie | Trudny | |
|
28 Lis 16:00
|
NIFL Championship, 18. kolejka
|
The Ryan McBride Brandywell Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
05 Gru 16:00
|
NIFL Championship, 19. kolejka
|
Bangor Fuels Arena U siebie | Trudny | |
|
12 Gru 16:00
|
NIFL Championship, 20. kolejka
|
Queen's University Malone Playing Fields Wyjazd | Trudny | |
|
19 Gru 16:00
|
NIFL Championship, 21. kolejka
|
Bangor Fuels Arena U siebie | Trudny |
Kiedy Ards gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ards to spotkanie z Institute, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Bangor Fuels Arena w ramach NIFL Championship (12. kolejka).
Wyniki Ards w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Ards w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Ards w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Ards wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
NIFL Championship, 11. kolejka
|
0:2 | – | 8/17 | 1/2 | |
|
03 Paź Koniec
|
NIFL Championship, 10. kolejka
|
1:1 | – | 5/15 | 4/6 | |
|
26 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 9. kolejka
|
0:1 | – | 2/3 | 1/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 8. kolejka
|
0:0 | – | – | – | |
|
12 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 7. kolejka
|
1:0 | – | 13/18 | 1/2 | |
|
04 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 6. kolejka
|
2:1 | – | 10/14 | 4/7 | |
|
28 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 5. kolejka
|
0:3 | – | 7/8 | 5/7 | |
|
22 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 4. kolejka
|
1:2 | – | 5/10 | 2/6 | |
|
15 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 3. kolejka
|
1:3 | – | – | – | |
|
11 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 2. kolejka
|
2:2 | – | 8/13 | 1/4 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ards?
Ostatni mecz Ards to wygrana z Newington Youth 0:2 w NIFL Championship, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Ards – tabela NIFL Championship
Jakie miejsce w tabeli NIFL Championship zajmuje Ards w sezonie 2026/2027.
Miejsce Ards w tabeli NIFL Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Annagh United
|
11 | 6 | 4 | 1 | 25:14 | 11 | 22 | |
2
|
Glenavon FC
|
11 | 6 | 3 | 2 | 26:14 | 12 | 21 | |
3
|
Newington Youth
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:20 | 4 | 20 | |
4
|
Queen's University
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:8 | 12 | 19 | |
5
|
Newry City AFC
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:19 | 0 | 18 | |
6
|
Warrenpoint Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 17 | |
7
|
Institute
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:17 | 3 | 17 | |
8
|
Ballinamallard United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
9
|
H&W Welders
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 16 | |
10
|
Ards
|
11 | 4 | 3 | 4 | 14:13 | 1 | 15 | |
11
|
Moyola Park
|
11 | 4 | 2 | 5 | 12:21 | -9 | 14 | |
12
|
Loughgall
|
11 | 3 | 4 | 4 | 15:21 | -6 | 13 | |
13
|
Dundela
|
11 | 2 | 5 | 4 | 19:23 | -4 | 11 | |
14
|
Strabane Athletic
|
11 | 2 | 3 | 6 | 10:20 | -10 | 9 | |
15
|
Rathfriland
|
11 | 3 | 0 | 8 | 11:23 | -12 | 9 | |
16
|
Armagh City
|
11 | 0 | 5 | 6 | 9:18 | -9 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Annagh United
|
11 | 6 | 4 | 1 | 25:14 | 11 | 22 | |
2
|
Glenavon FC
|
11 | 6 | 3 | 2 | 26:14 | 12 | 21 | |
3
|
Newington Youth
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:20 | 4 | 20 | |
4
|
Queen's University
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:8 | 12 | 19 | |
5
|
Newry City AFC
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:19 | 0 | 18 | |
6
|
Warrenpoint Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 17 | |
7
|
Institute
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:17 | 3 | 17 | |
8
|
Ballinamallard United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
9
|
H&W Welders
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 16 | |
10
|
Ards
|
11 | 4 | 3 | 4 | 14:13 | 1 | 15 | |
11
|
Moyola Park
|
11 | 4 | 2 | 5 | 12:21 | -9 | 14 | |
12
|
Loughgall
|
11 | 3 | 4 | 4 | 15:21 | -6 | 13 | |
13
|
Dundela
|
11 | 2 | 5 | 4 | 19:23 | -4 | 11 | |
14
|
Strabane Athletic
|
11 | 2 | 3 | 6 | 10:20 | -10 | 9 | |
15
|
Rathfriland
|
11 | 3 | 0 | 8 | 11:23 | -12 | 9 | |
16
|
Armagh City
|
11 | 0 | 5 | 6 | 9:18 | -9 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Annagh United
|
6 | 5 | 1 | 0 | 17:5 | 12 | 16 | |
| 2 |
Newington Youth
|
6 | 4 | 1 | 1 | 19:9 | 10 | 13 | |
| 3 |
Glenavon FC
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:6 | 7 | 12 | |
| 4 |
Queen's University
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:4 | 9 | 12 | |
| 5 |
Warrenpoint Town
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
| 6 |
H&W Welders
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:6 | 2 | 9 | |
| 7 |
Newry City AFC
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:13 | -3 | 8 | |
| 8 |
Institute
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:5 | 6 | 8 | |
| 9 |
Moyola Park
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 7 | |
| 10 |
Loughgall
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:14 | -5 | 6 | |
| 11 |
Dundela
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 12 |
Rathfriland
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 6 | |
| 13 |
Ballinamallard United
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 14 |
Ards
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 15 |
Strabane Athletic
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 16 |
Armagh City
|
4 | 0 | 2 | 2 | 6:10 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ballinamallard United
|
6 | 4 | 0 | 2 | 12:9 | 3 | 12 | |
| 2 |
Ards
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:5 | 5 | 11 | |
| 3 |
Newry City AFC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 4 |
Glenavon FC
|
6 | 2 | 3 | 1 | 13:8 | 5 | 9 | |
| 5 |
Institute
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:12 | -3 | 9 | |
| 6 |
Newington Youth
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:11 | -6 | 7 | |
| 7 |
Queen's University
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 8 |
Warrenpoint Town
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 9 |
H&W Welders
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10:10 | 0 | 7 | |
| 10 |
Moyola Park
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:11 | -4 | 7 | |
| 11 |
Loughgall
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 12 |
Strabane Athletic
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 7 | |
| 13 |
Annagh United
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 14 |
Dundela
|
6 | 1 | 2 | 3 | 11:14 | -3 | 5 | |
| 15 |
Rathfriland
|
5 | 1 | 0 | 4 | 6:13 | -7 | 3 | |
| 16 |
Armagh City
|
7 | 0 | 3 | 4 | 3:8 | -5 | 3 |
Które miejsce zajmuje Ards w tabeli NIFL Championship?
Ards zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli NIFL Championship z dorobkiem 15 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Annagh United wynosi 7 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Ards w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Ards na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Ards na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,4
- Strzały celne / mecz 3,3
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,18
- Czyste konta 27%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Ards i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Ards to 31–45+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Ards i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 4-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 4-1-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 0-2-3 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Ards otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Ards
100% bramek Ards pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Ards zdobywa w sezonie średnio 1,36 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,20.
Aktualne serie Ards
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 5 meczów
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Ards, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Ards
- Powyżej 0,5 91%
- Powyżej 1,5 73%
- Powyżej 2,5 55%
- Powyżej 3,5 27%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 55% meczów Ards padają co najmniej trzy bramki, a w 55% spotkań trafiają obie drużyny.
Ards – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Ards, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Ards zdobywa 0,80 punktu na mecz wobec 1,83 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Ards ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Ards, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 11 meczów.
Ards – strzały
- Celne / mecz 3,3
- Niecelne / mecz 4,1
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,4
Ards oddaje 7,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,4 strzału.
Ards – posiadanie piłki
- U siebie 49,0%
- Na wyjeździe 51,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 8
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 8 meczów. Średnio Ards utrzymuje przy piłce 49,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Ards – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 2 z 6
- Stracone / mecz 1,18
- Bez straty do przerwy 82%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 36%
Czyste konto Ards to 27% meczów sezonu (3 z 11), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Ards – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 75%
- Pow. 10,5 w meczu 63%
- Rożne u siebie / mecz 7,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 7,7
Ards wykonuje średnio 7,3 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 75% spotkań.
Ards – kartki
- Żółte kartki 19
- Pow. 3,5 kartki w meczu 63%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 38%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 0%
Ards ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Ards – 2,0.
Ards według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 2-0-2 | 1,50 | 1,50 | 1,50 |
| Środka tabeli (6–11) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,33 | 0,67 |
| Dołu tabeli (12–16) | 4 | 1-1-2 | 1,00 | 1,00 | 1,25 |
Najwięcej punktów na mecz Ards zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z dołu tabeli (12–16).
Ards na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,00 2,00 | 1,00 2,00 | 1,40 1,50 |
|
9.
|
1,80 1,17 | 1,60 1,67 | 1,20 1,67 |
|
10.
|
0,80 1,83 | 0,80 1,67 | 1,60 0,83 |
|
11.
|
1,17 1,40 | 0,83 1,40 | 1,67 2,20 |
|
12.
|
1,00 1,40 | 1,50 1,20 | 2,33 1,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Ards
Skrajne wyniki i osiągnięcia Ards w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Glenavon FC - Ards 1:3 NIFL Championship, 8.08.2026
- Najwyższa porażka Ards - Queen's University 0:3 NIFL Championship, 28.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Glenavon FC - Ards 1:3, NIFL Championship, 8.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Ballinamallard United - Ards 1:1, NIFL Championship, 3.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Glenavon FC - Ards 1:3, NIFL Championship, 8.08.2026
Jakie statystyki ma Ards w tym sezonie?
Bilans Ards w tym sezonie to 11 meczów i wynik 4-3-4 przy 14 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 7,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Ards – zawodnicy
Jak wygląda kadra Ards w sezonie 2026/2027.
Kontuzje w kadrze Ards
-
Patrick Cafolla Pomocnik Stłuczenie pauzuje od 576 dniopuszczone: 51 meczów

Kadra Ards
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
26 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
31 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
40 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
35 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
19 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
30 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
37 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
27 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
22 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
24 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
39 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
29 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
18 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
21 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
29 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
38 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
28 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
32 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
22 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
37 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
22 | Irlandia Północna | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
23 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
19 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
26 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
32 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
35 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
31 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
19 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
27 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Irlandia Północna | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
33 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
37 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
29 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
42 | Irlandia Północna | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
31 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
41 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
26 | Irlandia Północna | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
26 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 19 |
![]() |
37 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
Wartość całej kadry Ards
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile Ards wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Irlandia Północna (49 zawodników)
Struktura wieku i wartości kadry Ards
Ards – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Ards w sezonie 2026/2027.
Ards transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 27 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 26 | – | za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Irlandia Północna | 29 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | – |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | – |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 33 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 28 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ards w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Ards trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Ards – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Ards? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Ards?
Klub piłkarski Ards zdobył w swojej historii 5 trofeów — 5 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Irlandii Północnej oraz Mistrzostwo Irlandii Północnej.