Forma w lidze
Armagh City w tabeli
16. miejsce / 5 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 17 punktów
Serie w ostatnich meczach
10 meczów bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
2 pkt
6:10 bramki
1,50 gola/mecz
3 pkt
3:8 bramki
0,43 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Armagh City w tabeli NIFL Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Annagh United
|
11 | 6 | 4 | 1 | 25:14 | 22 |
2
|
Glenavon FC
|
11 | 6 | 3 | 2 | 26:14 | 21 |
| ··· | |||||||
15
|
Rathfriland
|
11 | 3 | 0 | 8 | 11:23 | 9 |
16
|
Armagh City
|
11 | 0 | 5 | 6 | 9:18 | 5 |
Wyniki Armagh City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Rathfriland
2
Armagh City
1
NIFL Championship, 11. kolejka
|
|
|
02 Paź Koniec
|
Strabane Athletic
0
Armagh City
0
NIFL Championship, 10. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Armagh City
0
Dundela
2
NIFL Championship, 9. kolejka
|
Terminarz Armagh City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Armagh City
Annagh United
NIFL Championship, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Armagh City
Ards
NIFL Championship, 13. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Ballinamallard United
Armagh City
NIFL Championship, 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Armagh City
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Irlandia |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia Północna |
![]() |
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
|
Irlandia |
![]() |
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
![]() |
![]() |
za darmo |
Armagh City to klub piłkarski z Irlandii Północnej występujący w NIFL Championship. Swoim domowym obiektem jest Holm Park, który może pomieścić 3 000 widzów. Zespół prowadzi David Rogers.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Armagh City w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Armagh City trafiło 6 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje Armagh City w tabeli NIFL Championship?
Armagh City zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli NIFL Championship z dorobkiem 5 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Annagh United wynosi 17 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Kiedy Armagh City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Armagh City to spotkanie z Annagh United, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Holm Park w ramach NIFL Championship (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Armagh City?
Ostatni mecz Armagh City to porażka z Rathfriland 2:1 w NIFL Championship, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Armagh City w tym sezonie?
Bilans Armagh City w tym sezonie to 11 meczów i wynik 0-5-6 przy 9 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 7,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Armagh City w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Armagh City w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Armagh City
Armagh City terminarz
Kiedy Armagh City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Armagh City to spotkanie z Annagh United, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Holm Park w ramach NIFL Championship (12. kolejka).
Wyniki Armagh City w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Armagh City w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Armagh City w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Armagh City wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
NIFL Championship, 11. kolejka
|
2:1 | – | 5/9 | 6/8 | |
|
02 Paź Koniec
|
NIFL Championship, 10. kolejka
|
0:0 | – | 3/8 | 3/5 | |
|
26 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 9. kolejka
|
0:2 | – | 8/10 | 4/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 8. kolejka
|
0:0 | – | 2/8 | 4/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 7. kolejka
|
3:5 | – | – | – | |
|
04 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 6. kolejka
|
2:2 | – | 3/10 | 4/7 | |
|
28 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 5. kolejka
|
1:0 | – | 3/8 | 2/4 | |
|
22 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 4. kolejka
|
2:2 | – | – | – | |
|
15 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 3. kolejka
|
1:0 | – | – | – | |
|
11 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 2. kolejka
|
2:0 | – | – | – |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Armagh City?
Ostatni mecz Armagh City to porażka z Rathfriland 2:1 w NIFL Championship, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Armagh City – tabela NIFL Championship
Jakie miejsce w tabeli NIFL Championship zajmuje Armagh City w sezonie 2026/2027.
Miejsce Armagh City w tabeli NIFL Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Annagh United
|
11 | 6 | 4 | 1 | 25:14 | 11 | 22 | |
2
|
Glenavon FC
|
11 | 6 | 3 | 2 | 26:14 | 12 | 21 | |
3
|
Newington Youth
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:20 | 4 | 20 | |
4
|
Queen's University
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:8 | 12 | 19 | |
5
|
Newry City AFC
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:19 | 0 | 18 | |
6
|
Warrenpoint Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 17 | |
7
|
Institute
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:17 | 3 | 17 | |
8
|
Ballinamallard United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
9
|
H&W Welders
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 16 | |
10
|
Ards
|
11 | 4 | 3 | 4 | 14:13 | 1 | 15 | |
11
|
Moyola Park
|
11 | 4 | 2 | 5 | 12:21 | -9 | 14 | |
12
|
Loughgall
|
11 | 3 | 4 | 4 | 15:21 | -6 | 13 | |
13
|
Dundela
|
11 | 2 | 5 | 4 | 19:23 | -4 | 11 | |
14
|
Strabane Athletic
|
11 | 2 | 3 | 6 | 10:20 | -10 | 9 | |
15
|
Rathfriland
|
11 | 3 | 0 | 8 | 11:23 | -12 | 9 | |
16
|
Armagh City
|
11 | 0 | 5 | 6 | 9:18 | -9 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Annagh United
|
11 | 6 | 4 | 1 | 25:14 | 11 | 22 | |
2
|
Glenavon FC
|
11 | 6 | 3 | 2 | 26:14 | 12 | 21 | |
3
|
Newington Youth
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:20 | 4 | 20 | |
4
|
Queen's University
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:8 | 12 | 19 | |
5
|
Newry City AFC
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:19 | 0 | 18 | |
6
|
Warrenpoint Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 17 | |
7
|
Institute
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:17 | 3 | 17 | |
8
|
Ballinamallard United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
9
|
H&W Welders
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 16 | |
10
|
Ards
|
11 | 4 | 3 | 4 | 14:13 | 1 | 15 | |
11
|
Moyola Park
|
11 | 4 | 2 | 5 | 12:21 | -9 | 14 | |
12
|
Loughgall
|
11 | 3 | 4 | 4 | 15:21 | -6 | 13 | |
13
|
Dundela
|
11 | 2 | 5 | 4 | 19:23 | -4 | 11 | |
14
|
Strabane Athletic
|
11 | 2 | 3 | 6 | 10:20 | -10 | 9 | |
15
|
Rathfriland
|
11 | 3 | 0 | 8 | 11:23 | -12 | 9 | |
16
|
Armagh City
|
11 | 0 | 5 | 6 | 9:18 | -9 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Annagh United
|
6 | 5 | 1 | 0 | 17:5 | 12 | 16 | |
| 2 |
Newington Youth
|
6 | 4 | 1 | 1 | 19:9 | 10 | 13 | |
| 3 |
Glenavon FC
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:6 | 7 | 12 | |
| 4 |
Queen's University
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:4 | 9 | 12 | |
| 5 |
Warrenpoint Town
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
| 6 |
H&W Welders
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:6 | 2 | 9 | |
| 7 |
Newry City AFC
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:13 | -3 | 8 | |
| 8 |
Institute
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:5 | 6 | 8 | |
| 9 |
Moyola Park
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 7 | |
| 10 |
Loughgall
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:14 | -5 | 6 | |
| 11 |
Dundela
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 12 |
Rathfriland
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 6 | |
| 13 |
Ballinamallard United
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 14 |
Ards
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 15 |
Strabane Athletic
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 16 |
Armagh City
|
4 | 0 | 2 | 2 | 6:10 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ballinamallard United
|
6 | 4 | 0 | 2 | 12:9 | 3 | 12 | |
| 2 |
Ards
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:5 | 5 | 11 | |
| 3 |
Newry City AFC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 4 |
Glenavon FC
|
6 | 2 | 3 | 1 | 13:8 | 5 | 9 | |
| 5 |
Institute
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:12 | -3 | 9 | |
| 6 |
Newington Youth
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:11 | -6 | 7 | |
| 7 |
Queen's University
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 8 |
Warrenpoint Town
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 9 |
H&W Welders
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10:10 | 0 | 7 | |
| 10 |
Moyola Park
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:11 | -4 | 7 | |
| 11 |
Loughgall
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 12 |
Strabane Athletic
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 7 | |
| 13 |
Annagh United
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 14 |
Dundela
|
6 | 1 | 2 | 3 | 11:14 | -3 | 5 | |
| 15 |
Rathfriland
|
5 | 1 | 0 | 4 | 6:13 | -7 | 3 | |
| 16 |
Armagh City
|
7 | 0 | 3 | 4 | 3:8 | -5 | 3 |
Które miejsce zajmuje Armagh City w tabeli NIFL Championship?
Armagh City zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli NIFL Championship z dorobkiem 5 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Annagh United wynosi 17 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Armagh City w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Armagh City na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Armagh City na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,7
- Strzały celne / mecz 2,3
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,64
- Czyste konta 18%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Armagh City i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Armagh City to 61–75 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Armagh City i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 0-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 0-2-5 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 0-1-1 |
| Remis do przerwy | 6 | 0-3-3 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Armagh City nie wygrał jedynego meczu, w którym objął prowadzenie.
Jak padają bramki dla Armagh City
100% bramek Armagh City pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Armagh City zdobywa w sezonie średnio 0,45 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,40.
Aktualne serie Armagh City
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 10 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Armagh City, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Armagh City
- Powyżej 0,5 82%
- Powyżej 1,5 64%
- Powyżej 2,5 36%
- Powyżej 3,5 27%
- Powyżej 4,5 9%
- Powyżej 5,5 9%
W 36% meczów Armagh City padają co najmniej trzy bramki, a w 45% spotkań trafiają obie drużyny.
Armagh City – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Armagh City, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Armagh City zdobywa 0,50 punktu na mecz wobec 0,43 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Armagh City ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli Armagh City, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 11 meczów.
Armagh City – strzały
- Celne / mecz 2,3
- Niecelne / mecz 5,3
- Celność strzałów 30%
- Skuteczność (gole / strzały) 7%
- Strzałów na gola 15,3
Armagh City oddaje 7,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 30% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 15,3 strzału.
Armagh City – posiadanie piłki
- U siebie 42,0%
- Na wyjeździe 49,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 6
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 6 meczów. Średnio Armagh City utrzymuje przy piłce 47,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Armagh City – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 2 z 7
- Stracone / mecz 1,64
- Bez straty do przerwy 55%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 55%
Czyste konto Armagh City to 18% meczów sezonu (2 z 11), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Armagh City – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 8,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,2
Armagh City wykonuje średnio 4,0 rzutów rożnych na mecz wobec 4,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Armagh City – kartki
- Żółte kartki 23
- Pow. 3,5 kartki w meczu 100%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 0%
Armagh City ogląda średnio 3,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Armagh City – 1,5.
Armagh City według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 0-3-0 | 1,00 | 1,67 | 1,67 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 0-0-4 | 0,00 | 0,75 | 2,25 |
| Dołu tabeli (12–16) | 4 | 0-2-2 | 0,50 | 0,25 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Armagh City zdobywa z drużynami z top 5 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Armagh City na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
1,00 1,40 | 1,50 1,20 | 2,33 1,40 |
|
13.
|
1,20 0,83 | 1,60 1,83 | 1,80 2,33 |
|
14.
|
0,40 1,17 | 0,80 1,00 | 1,40 2,17 |
|
15.
|
1,00 0,60 | 0,83 1,20 | 1,67 2,60 |
|
16.
|
0,50 0,43 | 1,50 0,43 | 2,50 1,14 |
Ciekawe rekordy w meczach Armagh City
Skrajne wyniki i osiągnięcia Armagh City w tym sezonie
- Najwyższa porażka Warrenpoint Town - Armagh City 2:0 NIFL Championship, 11.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Armagh City - Institute 3:5, NIFL Championship, 12.09.2026
- Najszybsza bramka 20. minuta Armagh City - Glenavon FC 2:2, NIFL Championship, 22.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Armagh City - Glenavon FC 2:2, NIFL Championship, 22.08.2026
Jakie statystyki ma Armagh City w tym sezonie?
Bilans Armagh City w tym sezonie to 11 meczów i wynik 0-5-6 przy 9 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 7,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Armagh City – zawodnicy
Jak wygląda kadra Armagh City w sezonie 2026/2027.
Kadra Armagh City
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
30 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
38 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
30 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
36 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
|
30 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
34 | Irlandia Północna | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
17 | Irlandia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
24 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
30 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
21 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
22 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
34 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
43 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
46 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
38 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
31 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
33 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
– | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
|
24 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
27 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
24 | Irlandia Północna | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
24 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
25 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
37 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
32 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
41 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
35 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
30 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
36 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
35 | Irlandia Północna | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
28 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
23 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Armagh City
25 tys. €
śr. 657 € / zawodnika
Ile Armagh City wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Irlandia Północna (27 zawodników)
Armagh City wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Armagh City
Armagh City – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Armagh City w sezonie 2026/2027.
Armagh City transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Irlandia | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 40 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
|
Irlandia | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
![]() |
20 |
![]() |
za darmo | ||
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Irlandia | – |
|
wypożyczenie | |
| 25 Lip 2026 |
![]() |
Irlandia | 20 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 34 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Irlandia | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Irlandia | 32 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Armagh City w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Armagh City trafiło 6 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.
