Forma w lidze
Institute w tabeli
7. miejsce / 17 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
11:5 bramki
1,83 gola/mecz
9 pkt
9:12 bramki
1,80 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Institute w tabeli NIFL Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Annagh United
|
11 | 6 | 4 | 1 | 25:14 | 22 |
2
|
Glenavon FC
|
11 | 6 | 3 | 2 | 26:14 | 21 |
| ··· | |||||||
6
|
Warrenpoint Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:15 | 17 |
7
|
Institute
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:17 | 17 |
8
|
Ballinamallard United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 17 |
Wyniki Institute
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Institute
0
H&W Welders
0
NIFL Championship, 11. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Institute
7
Newington Youth
0
NIFL Championship, 10. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Annagh United
5
Institute
0
NIFL Championship, 9. kolejka
|
Terminarz Institute
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 20:45
|
Ards
Institute
NIFL Championship, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Institute
Dundela
NIFL Championship, 13. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Institute
Moyola Park
NIFL Championship, 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Institute
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia Północna |
|
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Irlandia Północna |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Irlandia Północna |
![]() |
za darmo |
Institute to klub piłkarski z Irlandii Północnej występujący w NIFL Championship. Swoim domowym obiektem jest The Ryan McBride Brandywell Stadium, który może pomieścić 7 000 widzów. Zespół prowadzi Peter Hutton.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Institute w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Institute trafił 1 zawodnik, a klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje Institute w tabeli NIFL Championship?
Institute zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli NIFL Championship z dorobkiem 17 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Annagh United wynosi 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 20:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Kiedy Institute gra następny mecz?
Najbliższy mecz Institute to spotkanie z Ards, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Bangor Fuels Arena w ramach NIFL Championship (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Institute?
Ostatni mecz Institute to remis z H&W Welders 0:0 w NIFL Championship, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Institute w tym sezonie?
Bilans Institute w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-2-4 przy 20 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 5,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Institute w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Institute w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Institute
Institute terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
16 Paź 20:45
|
NIFL Championship, 12. kolejka
|
Bangor Fuels Arena Wyjazd | Umiarkowany | |
|
24 Paź 16:00
|
NIFL Championship, 13. kolejka
|
The Ryan McBride Brandywell Stadium U siebie | Łatwy | |
|
31 Paź 16:00
|
NIFL Championship, 14. kolejka
|
The Ryan McBride Brandywell Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
07 Lis 16:00
|
NIFL Championship, 15. kolejka
|
Mourneview Park Wyjazd | Trudny | |
|
13 Lis 20:45
|
NIFL Championship, 16. kolejka
|
The Ryan McBride Brandywell Stadium U siebie | Łatwy | |
|
21 Lis 16:00
|
NIFL Championship, 17. kolejka
|
Milltown Playing Fields Wyjazd | Trudny | |
|
28 Lis 16:00
|
NIFL Championship, 18. kolejka
|
The Ryan McBride Brandywell Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
05 Gru 16:00
|
NIFL Championship, 19. kolejka
|
Ferney Park Wyjazd | Umiarkowany | |
|
12 Gru 16:00
|
NIFL Championship, 20. kolejka
|
The Ryan McBride Brandywell Stadium U siebie | Łatwy | |
|
19 Gru 16:00
|
NIFL Championship, 21. kolejka
|
Blanchflower Stadium Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Institute gra następny mecz?
Najbliższy mecz Institute to spotkanie z Ards, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Bangor Fuels Arena w ramach NIFL Championship (12. kolejka).
Wyniki Institute w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Institute w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Institute w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Institute wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
NIFL Championship, 11. kolejka
|
0:0 | – | 11/14 | 3/6 | |
|
03 Paź Koniec
|
NIFL Championship, 10. kolejka
|
7:0 | – | – | – | |
|
26 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 9. kolejka
|
5:0 | – | 9/16 | 4/7 | |
|
19 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 8. kolejka
|
2:0 | – | – | – | |
|
12 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 7. kolejka
|
3:5 | – | – | – | |
|
05 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 6. kolejka
|
0:2 | – | 5/7 | 4/6 | |
|
29 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 5. kolejka
|
1:3 | – | 1/5 | 2/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 4. kolejka
|
4:1 | – | 3/8 | 2/4 | |
|
15 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 3. kolejka
|
0:0 | – | 3/8 | 0/2 | |
|
11 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 2. kolejka
|
1:2 | – | 2/6 | 1/6 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Institute?
Ostatni mecz Institute to remis z H&W Welders 0:0 w NIFL Championship, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Institute – tabela NIFL Championship
Jakie miejsce w tabeli NIFL Championship zajmuje Institute w sezonie 2026/2027.
Miejsce Institute w tabeli NIFL Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Annagh United
|
11 | 6 | 4 | 1 | 25:14 | 11 | 22 | |
2
|
Glenavon FC
|
11 | 6 | 3 | 2 | 26:14 | 12 | 21 | |
3
|
Newington Youth
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:20 | 4 | 20 | |
4
|
Queen's University
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:8 | 12 | 19 | |
5
|
Newry City AFC
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:19 | 0 | 18 | |
6
|
Warrenpoint Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 17 | |
7
|
Institute
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:17 | 3 | 17 | |
8
|
Ballinamallard United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
9
|
H&W Welders
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 16 | |
10
|
Ards
|
11 | 4 | 3 | 4 | 14:13 | 1 | 15 | |
11
|
Moyola Park
|
11 | 4 | 2 | 5 | 12:21 | -9 | 14 | |
12
|
Loughgall
|
11 | 3 | 4 | 4 | 15:21 | -6 | 13 | |
13
|
Dundela
|
11 | 2 | 5 | 4 | 19:23 | -4 | 11 | |
14
|
Strabane Athletic
|
11 | 2 | 3 | 6 | 10:20 | -10 | 9 | |
15
|
Rathfriland
|
11 | 3 | 0 | 8 | 11:23 | -12 | 9 | |
16
|
Armagh City
|
11 | 0 | 5 | 6 | 9:18 | -9 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Annagh United
|
11 | 6 | 4 | 1 | 25:14 | 11 | 22 | |
2
|
Glenavon FC
|
11 | 6 | 3 | 2 | 26:14 | 12 | 21 | |
3
|
Newington Youth
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:20 | 4 | 20 | |
4
|
Queen's University
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:8 | 12 | 19 | |
5
|
Newry City AFC
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:19 | 0 | 18 | |
6
|
Warrenpoint Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 17 | |
7
|
Institute
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:17 | 3 | 17 | |
8
|
Ballinamallard United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
9
|
H&W Welders
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 16 | |
10
|
Ards
|
11 | 4 | 3 | 4 | 14:13 | 1 | 15 | |
11
|
Moyola Park
|
11 | 4 | 2 | 5 | 12:21 | -9 | 14 | |
12
|
Loughgall
|
11 | 3 | 4 | 4 | 15:21 | -6 | 13 | |
13
|
Dundela
|
11 | 2 | 5 | 4 | 19:23 | -4 | 11 | |
14
|
Strabane Athletic
|
11 | 2 | 3 | 6 | 10:20 | -10 | 9 | |
15
|
Rathfriland
|
11 | 3 | 0 | 8 | 11:23 | -12 | 9 | |
16
|
Armagh City
|
11 | 0 | 5 | 6 | 9:18 | -9 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Annagh United
|
6 | 5 | 1 | 0 | 17:5 | 12 | 16 | |
| 2 |
Newington Youth
|
6 | 4 | 1 | 1 | 19:9 | 10 | 13 | |
| 3 |
Glenavon FC
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:6 | 7 | 12 | |
| 4 |
Queen's University
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:4 | 9 | 12 | |
| 5 |
Warrenpoint Town
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
| 6 |
H&W Welders
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:6 | 2 | 9 | |
| 7 |
Newry City AFC
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:13 | -3 | 8 | |
| 8 |
Institute
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:5 | 6 | 8 | |
| 9 |
Moyola Park
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 7 | |
| 10 |
Loughgall
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:14 | -5 | 6 | |
| 11 |
Dundela
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 12 |
Rathfriland
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 6 | |
| 13 |
Ballinamallard United
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 14 |
Ards
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 15 |
Strabane Athletic
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 16 |
Armagh City
|
4 | 0 | 2 | 2 | 6:10 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ballinamallard United
|
6 | 4 | 0 | 2 | 12:9 | 3 | 12 | |
| 2 |
Ards
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:5 | 5 | 11 | |
| 3 |
Newry City AFC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 4 |
Glenavon FC
|
6 | 2 | 3 | 1 | 13:8 | 5 | 9 | |
| 5 |
Institute
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:12 | -3 | 9 | |
| 6 |
Newington Youth
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:11 | -6 | 7 | |
| 7 |
Queen's University
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 8 |
Warrenpoint Town
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 9 |
H&W Welders
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10:10 | 0 | 7 | |
| 10 |
Moyola Park
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:11 | -4 | 7 | |
| 11 |
Loughgall
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 12 |
Strabane Athletic
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 7 | |
| 13 |
Annagh United
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 14 |
Dundela
|
6 | 1 | 2 | 3 | 11:14 | -3 | 5 | |
| 15 |
Rathfriland
|
5 | 1 | 0 | 4 | 6:13 | -7 | 3 | |
| 16 |
Armagh City
|
7 | 0 | 3 | 4 | 3:8 | -5 | 3 |
Które miejsce zajmuje Institute w tabeli NIFL Championship?
Institute zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli NIFL Championship z dorobkiem 17 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Annagh United wynosi 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 20:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Institute w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Institute na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Institute na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 5,1
- Strzały celne / mecz 2,6
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,55
- Czyste konta 55%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Institute i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Institute to 0–15 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Institute i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 4-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 4-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-2-2 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 1-0-2 |
Gdy Institute otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Institute
93% bramek Institute pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Institute zdobywa w sezonie średnio 1,55 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,40.
Aktualne serie Institute
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 4 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Institute, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Institute
- Powyżej 0,5 82%
- Powyżej 1,5 73%
- Powyżej 2,5 55%
- Powyżej 3,5 45%
- Powyżej 4,5 36%
- Powyżej 5,5 18%
W 55% meczów Institute padają co najmniej trzy bramki, a w 36% spotkań trafiają obie drużyny.
Institute – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Institute, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Institute zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 1,80 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Institute ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 55% goli Institute, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 11 meczów.
Institute – strzały
- Celne / mecz 2,6
- Niecelne / mecz 2,6
- Celność strzałów 50%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,2
Institute oddaje 5,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 50% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,2 strzału.
Institute – posiadanie piłki
- U siebie 49,5%
- Na wyjeździe 43,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 7
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 7 meczów. Średnio Institute utrzymuje przy piłce 46,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Institute – czyste konta
- U siebie 4 z 6
- Na wyjeździe 2 z 5
- Stracone / mecz 1,55
- Bez straty do przerwy 64%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 45%
Czyste konto Institute to 55% meczów sezonu (6 z 11), z czego 4 w 6 meczach u siebie.
Institute – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 71%
- Pow. 8,5 w meczu 29%
- Pow. 10,5 w meczu 29%
- Rożne u siebie / mecz 4,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,7
Institute wykonuje średnio 4,9 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 29% spotkań.
Institute – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 57%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 57%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 29%
Institute ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Institute – 2,4. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Institute według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 1-0-3 | 0,75 | 2,25 | 3,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,00 | 0,67 |
| Dołu tabeli (12–16) | 4 | 3-1-0 | 2,50 | 2,00 | 0,75 |
Najwięcej punktów na mecz Institute zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Institute na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
1,33 2,00 | 1,67 1,80 | 2,17 1,20 |
|
6.
|
1,67 1,40 | 1,83 1,60 | 1,17 1,60 |
|
7.
|
1,33 1,80 | 1,83 1,80 | 0,83 2,40 |
|
8.
|
1,00 2,00 | 1,00 2,00 | 1,40 1,50 |
|
9.
|
1,80 1,17 | 1,60 1,67 | 1,20 1,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Institute
Skrajne wyniki i osiągnięcia Institute w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Institute - Newington Youth 7:0 NIFL Championship, 3.10.2026
- Najwyższa porażka Annagh United - Institute 5:0 NIFL Championship, 26.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Armagh City - Institute 3:5, NIFL Championship, 12.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Institute - Newington Youth 7:0, NIFL Championship, 3.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 76. minuta Institute - Newry City AFC 1:3, NIFL Championship, 29.08.2026
Jakie statystyki ma Institute w tym sezonie?
Bilans Institute w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-2-4 przy 20 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 5,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Institute – zawodnicy
Jak wygląda kadra Institute w sezonie 2026/2027.
Kadra Institute
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
30 | Irlandia Północna | 0 € | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
30 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
35 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
23 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
30 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
28 | RPA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
20 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
34 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
32 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 45 |
|
27 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
23 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
26 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
34 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
22 | Irlandia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
32 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
27 | Irlandia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
26 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
34 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
27 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
34 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 35 |
|
25 | Irlandia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
18 | Irlandia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
34 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
24 | Irlandia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
33 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
29 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
33 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
28 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
– | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Institute
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile Institute wydaje na pensje
25 tys. € rocznie
śr. 592 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Irlandia Północna (25 zawodników)
Struktura wieku i wartości kadry Institute
Institute – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Institute w sezonie 2026/2027.
Institute transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 20 |
|
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia | 32 | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Irlandia Północna | 30 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Irlandia | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 24 |
|
za darmo | |
| 30 Maj 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 20 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Maj 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 19 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Maj 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 19 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Maj 2026 |
![]() |
Irlandia | 18 |
|
koniec wypożyczenia |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Institute w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Institute trafił 1 zawodnik, a klub opuścił 1 piłkarz.
