Forma w lidze
Dundela w tabeli
13. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
8:9 bramki
1,60 gola/mecz
5 pkt
11:14 bramki
1,83 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Dundela w tabeli NIFL Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Annagh United
|
11 | 6 | 4 | 1 | 25:14 | 22 |
2
|
Glenavon FC
|
11 | 6 | 3 | 2 | 26:14 | 21 |
| ··· | |||||||
12
|
Loughgall
|
11 | 3 | 4 | 4 | 15:21 | 13 |
13
|
Dundela
|
11 | 2 | 5 | 4 | 19:23 | 11 |
14
|
Strabane Athletic
|
11 | 2 | 3 | 6 | 10:20 | 9 |
Wyniki Dundela
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Newry City AFC
3
Dundela
1
NIFL Championship, 11. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Dundela
0
Queen's University
2
NIFL Championship, 10. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Armagh City
0
Dundela
2
NIFL Championship, 9. kolejka
|
Terminarz Dundela
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Dundela
Rathfriland
NIFL Championship, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Institute
Dundela
NIFL Championship, 13. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Dundela
Warrenpoint Town
NIFL Championship, 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Dundela
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06 Sie 2026 |
|
Irlandia Północna |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Irlandia Północna | – | za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Irlandia Północna |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
![]() |
Irlandia Północna |
|
za darmo |
Dundela to klub piłkarski z Irlandii Północnej występujący w NIFL Championship. Swoim domowym obiektem jest Wilgar Park, który może pomieścić 2 500 widzów. Zespół prowadzi Clifford Adams. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 50 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Dundela?
Klub piłkarski Dundela zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Irlandii Północnej.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dundela w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Dundela trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Dundela w tabeli NIFL Championship?
Dundela zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli NIFL Championship z dorobkiem 11 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Annagh United wynosi 11 punktów, a przewaga nad 14. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:23, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Kiedy Dundela gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dundela to spotkanie z Rathfriland, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Wilgar Park w ramach NIFL Championship (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dundela?
Ostatni mecz Dundela to porażka z Newry City AFC 3:1 w NIFL Championship, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Dundela w tym sezonie?
Bilans Dundela w tym sezonie to 11 meczów i wynik 2-5-4 przy 19 zdobytych bramkach i 23 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 8,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Dundela w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Dundela w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Dundela
Dundela terminarz
Kiedy Dundela gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dundela to spotkanie z Rathfriland, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Wilgar Park w ramach NIFL Championship (12. kolejka).
Wyniki Dundela w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Dundela w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Dundela w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Dundela wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
NIFL Championship, 11. kolejka
|
3:1 | – | 5/10 | 0/3 | |
|
03 Paź Koniec
|
NIFL Championship, 10. kolejka
|
0:2 | – | 5/10 | 4/4 | |
|
26 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 9. kolejka
|
0:2 | – | 2/10 | 0/4 | |
|
18 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 8. kolejka
|
1:1 | – | 8/14 | 1/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 7. kolejka
|
5:5 | – | – | – | |
|
05 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 6. kolejka
|
3:2 | – | 2/14 | 1/3 | |
|
28 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 5. kolejka
|
2:0 | – | 2/15 | 5/7 | |
|
22 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 4. kolejka
|
2:1 | – | – | – | |
|
15 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 3. kolejka
|
2:2 | – | 5/11 | 3/6 | |
|
11 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 2. kolejka
|
2:2 | – | 5/13 | 3/4 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dundela?
Ostatni mecz Dundela to porażka z Newry City AFC 3:1 w NIFL Championship, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Dundela – tabela NIFL Championship
Jakie miejsce w tabeli NIFL Championship zajmuje Dundela w sezonie 2026/2027.
Miejsce Dundela w tabeli NIFL Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Annagh United
|
11 | 6 | 4 | 1 | 25:14 | 11 | 22 | |
2
|
Glenavon FC
|
11 | 6 | 3 | 2 | 26:14 | 12 | 21 | |
3
|
Newington Youth
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:20 | 4 | 20 | |
4
|
Queen's University
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:8 | 12 | 19 | |
5
|
Newry City AFC
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:19 | 0 | 18 | |
6
|
Warrenpoint Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 17 | |
7
|
Institute
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:17 | 3 | 17 | |
8
|
Ballinamallard United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
9
|
H&W Welders
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 16 | |
10
|
Ards
|
11 | 4 | 3 | 4 | 14:13 | 1 | 15 | |
11
|
Moyola Park
|
11 | 4 | 2 | 5 | 12:21 | -9 | 14 | |
12
|
Loughgall
|
11 | 3 | 4 | 4 | 15:21 | -6 | 13 | |
13
|
Dundela
|
11 | 2 | 5 | 4 | 19:23 | -4 | 11 | |
14
|
Strabane Athletic
|
11 | 2 | 3 | 6 | 10:20 | -10 | 9 | |
15
|
Rathfriland
|
11 | 3 | 0 | 8 | 11:23 | -12 | 9 | |
16
|
Armagh City
|
11 | 0 | 5 | 6 | 9:18 | -9 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Annagh United
|
11 | 6 | 4 | 1 | 25:14 | 11 | 22 | |
2
|
Glenavon FC
|
11 | 6 | 3 | 2 | 26:14 | 12 | 21 | |
3
|
Newington Youth
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:20 | 4 | 20 | |
4
|
Queen's University
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:8 | 12 | 19 | |
5
|
Newry City AFC
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:19 | 0 | 18 | |
6
|
Warrenpoint Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 17 | |
7
|
Institute
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:17 | 3 | 17 | |
8
|
Ballinamallard United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
9
|
H&W Welders
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 16 | |
10
|
Ards
|
11 | 4 | 3 | 4 | 14:13 | 1 | 15 | |
11
|
Moyola Park
|
11 | 4 | 2 | 5 | 12:21 | -9 | 14 | |
12
|
Loughgall
|
11 | 3 | 4 | 4 | 15:21 | -6 | 13 | |
13
|
Dundela
|
11 | 2 | 5 | 4 | 19:23 | -4 | 11 | |
14
|
Strabane Athletic
|
11 | 2 | 3 | 6 | 10:20 | -10 | 9 | |
15
|
Rathfriland
|
11 | 3 | 0 | 8 | 11:23 | -12 | 9 | |
16
|
Armagh City
|
11 | 0 | 5 | 6 | 9:18 | -9 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Annagh United
|
6 | 5 | 1 | 0 | 17:5 | 12 | 16 | |
| 2 |
Newington Youth
|
6 | 4 | 1 | 1 | 19:9 | 10 | 13 | |
| 3 |
Glenavon FC
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:6 | 7 | 12 | |
| 4 |
Queen's University
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:4 | 9 | 12 | |
| 5 |
Warrenpoint Town
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
| 6 |
H&W Welders
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:6 | 2 | 9 | |
| 7 |
Newry City AFC
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:13 | -3 | 8 | |
| 8 |
Institute
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:5 | 6 | 8 | |
| 9 |
Moyola Park
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 7 | |
| 10 |
Loughgall
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:14 | -5 | 6 | |
| 11 |
Dundela
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 12 |
Rathfriland
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 6 | |
| 13 |
Ballinamallard United
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 14 |
Ards
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 15 |
Strabane Athletic
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 16 |
Armagh City
|
4 | 0 | 2 | 2 | 6:10 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ballinamallard United
|
6 | 4 | 0 | 2 | 12:9 | 3 | 12 | |
| 2 |
Ards
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:5 | 5 | 11 | |
| 3 |
Newry City AFC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 4 |
Glenavon FC
|
6 | 2 | 3 | 1 | 13:8 | 5 | 9 | |
| 5 |
Institute
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:12 | -3 | 9 | |
| 6 |
Newington Youth
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:11 | -6 | 7 | |
| 7 |
Queen's University
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 8 |
Warrenpoint Town
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 9 |
H&W Welders
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10:10 | 0 | 7 | |
| 10 |
Moyola Park
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:11 | -4 | 7 | |
| 11 |
Loughgall
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 12 |
Strabane Athletic
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 7 | |
| 13 |
Annagh United
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 14 |
Dundela
|
6 | 1 | 2 | 3 | 11:14 | -3 | 5 | |
| 15 |
Rathfriland
|
5 | 1 | 0 | 4 | 6:13 | -7 | 3 | |
| 16 |
Armagh City
|
7 | 0 | 3 | 4 | 3:8 | -5 | 3 |
Które miejsce zajmuje Dundela w tabeli NIFL Championship?
Dundela zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli NIFL Championship z dorobkiem 11 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Annagh United wynosi 11 punktów, a przewaga nad 14. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:23, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Dundela w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Dundela na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Dundela na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,0
- Strzały celne / mecz 3,6
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,09
- Czyste konta 9%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Dundela i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Dundela to 0–15 minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu Dundela i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 2-3-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 1-4-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 1-1-3 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Dundela otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Dundela
100% bramek Dundela pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Dundela zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Dundela
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Dundela, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Dundela
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 64%
- Powyżej 3,5 55%
- Powyżej 4,5 18%
- Powyżej 5,5 9%
W 64% meczów Dundela padają co najmniej trzy bramki, a w 73% spotkań trafiają obie drużyny.
Dundela – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Dundela, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Dundela zdobywa 1,20 punktu na mecz wobec 0,83 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Dundela ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 37% goli Dundela, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 11 meczów.
Dundela – strzały
- Celne / mecz 3,6
- Niecelne / mecz 4,4
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,5
Dundela oddaje 8,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,5 strzału.
Dundela – posiadanie piłki
- U siebie 48,0%
- Na wyjeździe 49,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 9
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 9 meczów. Średnio Dundela utrzymuje przy piłce 48,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Dundela – czyste konta
- U siebie 0 z 5
- Na wyjeździe 1 z 6
- Stracone / mecz 2,09
- Bez straty do przerwy 55%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 82%
Czyste konto Dundela to 9% meczów sezonu (1 z 11), z czego 0 w 5 meczach u siebie.
Dundela – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 100%
- Pow. 10,5 w meczu 56%
- Rożne u siebie / mecz 5,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,5
Dundela wykonuje średnio 4,4 rzutów rożnych na mecz wobec 7,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 100% spotkań.
Dundela – kartki
- Żółte kartki 18
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 22%
Dundela ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Dundela – 2,4. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Dundela według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 5 | 1-2-2 | 1,00 | 2,20 | 2,80 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 0-2-2 | 0,50 | 1,25 | 2,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 1,50 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Dundela zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Dundela na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
11.
|
1,17 1,40 | 0,83 1,40 | 1,67 2,20 |
|
12.
|
1,00 1,40 | 1,50 1,20 | 2,33 1,40 |
|
13.
|
1,20 0,83 | 1,60 1,83 | 1,80 2,33 |
|
14.
|
0,40 1,17 | 0,80 1,00 | 1,40 2,17 |
|
15.
|
1,00 0,60 | 0,83 1,20 | 1,67 2,60 |
Ciekawe rekordy w meczach Dundela
Skrajne wyniki i osiągnięcia Dundela w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Armagh City - Dundela 0:2 NIFL Championship, 26.09.2026
- Najwyższa porażka H&W Welders - Dundela 2:0 NIFL Championship, 28.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 10 bramek Newington Youth - Dundela 5:5, NIFL Championship, 12.09.2026
- Najszybsza bramka 2. minuta Dundela - Glenavon FC 3:2, NIFL Championship, 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 87. minuta Newington Youth - Dundela 5:5, NIFL Championship, 12.09.2026
Jakie statystyki ma Dundela w tym sezonie?
Bilans Dundela w tym sezonie to 11 meczów i wynik 2-5-4 przy 19 zdobytych bramkach i 23 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 8,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Dundela – zawodnicy
Jak wygląda kadra Dundela w sezonie 2026/2027.
Kadra Dundela
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
– | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
34 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
32 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
42 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
22 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
24 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
32 | Anglia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
30 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
20 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 72 |
|
28 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
33 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
33 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
41 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
35 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
37 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
30 | Irlandia Północna | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
30 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
36 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
|
24 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
31 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
– | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
37 | Irlandia Północna | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
24 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
22 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
37 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
34 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
27 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
31 | Irlandia Północna | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
35 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
34 | Irlandia Północna | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Irlandia Północna | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
30 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
25 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
– | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
– | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
![]() |
21 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
32 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Kanada | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
19 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
28 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
28 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
26 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Dundela
175 tys. €
śr. 3 tys. € / zawodnika
Ile Dundela wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Irlandia Północna (49 zawodników)
Dundela wycena zawodników


Struktura wieku i wartości kadry Dundela
Dundela – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Dundela w sezonie 2026/2027.
Dundela transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06 Sie 2026 |
|
Irlandia Północna | 29 |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Irlandia Północna | 24 | – | za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 30 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 37 |
|
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
![]() |
Anglia | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Irlandia Północna | 34 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Irlandia Północna | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Irlandia Północna | 22 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dundela w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Dundela trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Dundela – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Dundela? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Dundela?
Klub piłkarski Dundela zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Irlandii Północnej.