Forma w lidze
Rathfriland w tabeli
15. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 13 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
2 mecze ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
5:10 bramki
0,83 gola/mecz
3 pkt
6:13 bramki
1,20 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Rathfriland w tabeli NIFL Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Annagh United
|
11 | 6 | 4 | 1 | 25:14 | 22 |
2
|
Glenavon FC
|
11 | 6 | 3 | 2 | 26:14 | 21 |
| ··· | |||||||
14
|
Strabane Athletic
|
11 | 2 | 3 | 6 | 10:20 | 9 |
15
|
Rathfriland
|
11 | 3 | 0 | 8 | 11:23 | 9 |
16
|
Armagh City
|
11 | 0 | 5 | 6 | 9:18 | 5 |
Wyniki Rathfriland
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Rathfriland
2
Armagh City
1
NIFL Championship, 11. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
H&W Welders
1
Rathfriland
3
NIFL Championship, 10. kolejka
|
|
|
25 Wrz Koniec
|
Rathfriland
0
Warrenpoint Town
2
NIFL Championship, 9. kolejka
|
Terminarz Rathfriland
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Dundela
Rathfriland
NIFL Championship, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Rathfriland
Moyola Park
NIFL Championship, 13. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Rathfriland
Strabane Athletic
NIFL Championship, 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Rathfriland
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Irlandia Północna |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Irlandia Północna |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Irlandia Północna |
![]() |
koniec kariery | |
| 30 Cze 2026 |
|
Irlandia Północna |
![]() |
za darmo |
Rathfriland to klub piłkarski z Irlandii Północnej występujący w NIFL Championship. Swoim domowym obiektem jest Iveagh Park, który może pomieścić 1 000 widzów. Zespół prowadzi Ian Campbell.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Rathfriland w tabeli NIFL Championship?
Rathfriland zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli NIFL Championship z dorobkiem 9 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Annagh United wynosi 13 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:23, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Kiedy Rathfriland gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rathfriland to spotkanie z Dundela, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Wilgar Park w ramach NIFL Championship (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rathfriland?
Ostatni mecz Rathfriland to wygrana z Armagh City 2:1 w NIFL Championship, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Rathfriland w tym sezonie?
Bilans Rathfriland w tym sezonie to 11 meczów i wynik 3-0-8 przy 11 zdobytych bramkach i 23 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 6,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Rathfriland w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Rathfriland w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Rathfriland
Rathfriland terminarz
Kiedy Rathfriland gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rathfriland to spotkanie z Dundela, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Wilgar Park w ramach NIFL Championship (12. kolejka).
Wyniki Rathfriland w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Rathfriland w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Rathfriland w ostatnich 13 meczach
zdobyte stracone


Rathfriland wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
NIFL Championship, 11. kolejka
|
2:1 | – | 4/9 | 2/8 | |
|
03 Paź Koniec
|
NIFL Championship, 10. kolejka
|
1:3 | – | 3/14 | 4/6 | |
|
25 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 9. kolejka
|
0:2 | – | – | – | |
|
19 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 8. kolejka
|
1:0 | – | – | – | |
|
12 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 7. kolejka
|
1:0 | – | 5/18 | 1/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 6. kolejka
|
0:2 | – | 2/7 | 2/6 | |
|
28 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 5. kolejka
|
3:1 | – | 3/9 | 4/5 | |
|
22 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 4. kolejka
|
4:0 | – | 2/6 | 1/4 | |
|
15 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 3. kolejka
|
1:2 | – | – | – | |
|
11 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 2. kolejka
|
4:2 | – | – | – |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rathfriland?
Ostatni mecz Rathfriland to wygrana z Armagh City 2:1 w NIFL Championship, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Rathfriland – tabela NIFL Championship
Jakie miejsce w tabeli NIFL Championship zajmuje Rathfriland w sezonie 2026/2027.
Miejsce Rathfriland w tabeli NIFL Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Annagh United
|
11 | 6 | 4 | 1 | 25:14 | 11 | 22 | |
2
|
Glenavon FC
|
11 | 6 | 3 | 2 | 26:14 | 12 | 21 | |
3
|
Newington Youth
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:20 | 4 | 20 | |
4
|
Queen's University
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:8 | 12 | 19 | |
5
|
Newry City AFC
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:19 | 0 | 18 | |
6
|
Warrenpoint Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 17 | |
7
|
Institute
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:17 | 3 | 17 | |
8
|
Ballinamallard United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
9
|
H&W Welders
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 16 | |
10
|
Ards
|
11 | 4 | 3 | 4 | 14:13 | 1 | 15 | |
11
|
Moyola Park
|
11 | 4 | 2 | 5 | 12:21 | -9 | 14 | |
12
|
Loughgall
|
11 | 3 | 4 | 4 | 15:21 | -6 | 13 | |
13
|
Dundela
|
11 | 2 | 5 | 4 | 19:23 | -4 | 11 | |
14
|
Strabane Athletic
|
11 | 2 | 3 | 6 | 10:20 | -10 | 9 | |
15
|
Rathfriland
|
11 | 3 | 0 | 8 | 11:23 | -12 | 9 | |
16
|
Armagh City
|
11 | 0 | 5 | 6 | 9:18 | -9 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Annagh United
|
11 | 6 | 4 | 1 | 25:14 | 11 | 22 | |
2
|
Glenavon FC
|
11 | 6 | 3 | 2 | 26:14 | 12 | 21 | |
3
|
Newington Youth
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:20 | 4 | 20 | |
4
|
Queen's University
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:8 | 12 | 19 | |
5
|
Newry City AFC
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:19 | 0 | 18 | |
6
|
Warrenpoint Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 17 | |
7
|
Institute
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:17 | 3 | 17 | |
8
|
Ballinamallard United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
9
|
H&W Welders
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 16 | |
10
|
Ards
|
11 | 4 | 3 | 4 | 14:13 | 1 | 15 | |
11
|
Moyola Park
|
11 | 4 | 2 | 5 | 12:21 | -9 | 14 | |
12
|
Loughgall
|
11 | 3 | 4 | 4 | 15:21 | -6 | 13 | |
13
|
Dundela
|
11 | 2 | 5 | 4 | 19:23 | -4 | 11 | |
14
|
Strabane Athletic
|
11 | 2 | 3 | 6 | 10:20 | -10 | 9 | |
15
|
Rathfriland
|
11 | 3 | 0 | 8 | 11:23 | -12 | 9 | |
16
|
Armagh City
|
11 | 0 | 5 | 6 | 9:18 | -9 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Annagh United
|
6 | 5 | 1 | 0 | 17:5 | 12 | 16 | |
| 2 |
Newington Youth
|
6 | 4 | 1 | 1 | 19:9 | 10 | 13 | |
| 3 |
Glenavon FC
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:6 | 7 | 12 | |
| 4 |
Queen's University
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:4 | 9 | 12 | |
| 5 |
Warrenpoint Town
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
| 6 |
H&W Welders
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:6 | 2 | 9 | |
| 7 |
Newry City AFC
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:13 | -3 | 8 | |
| 8 |
Institute
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:5 | 6 | 8 | |
| 9 |
Moyola Park
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 7 | |
| 10 |
Loughgall
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:14 | -5 | 6 | |
| 11 |
Dundela
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 12 |
Rathfriland
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 6 | |
| 13 |
Ballinamallard United
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 14 |
Ards
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 15 |
Strabane Athletic
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 16 |
Armagh City
|
4 | 0 | 2 | 2 | 6:10 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ballinamallard United
|
6 | 4 | 0 | 2 | 12:9 | 3 | 12 | |
| 2 |
Ards
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:5 | 5 | 11 | |
| 3 |
Newry City AFC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 4 |
Glenavon FC
|
6 | 2 | 3 | 1 | 13:8 | 5 | 9 | |
| 5 |
Institute
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:12 | -3 | 9 | |
| 6 |
Newington Youth
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:11 | -6 | 7 | |
| 7 |
Queen's University
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 8 |
Warrenpoint Town
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 9 |
H&W Welders
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10:10 | 0 | 7 | |
| 10 |
Moyola Park
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:11 | -4 | 7 | |
| 11 |
Loughgall
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 12 |
Strabane Athletic
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 7 | |
| 13 |
Annagh United
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 14 |
Dundela
|
6 | 1 | 2 | 3 | 11:14 | -3 | 5 | |
| 15 |
Rathfriland
|
5 | 1 | 0 | 4 | 6:13 | -7 | 3 | |
| 16 |
Armagh City
|
7 | 0 | 3 | 4 | 3:8 | -5 | 3 |
Które miejsce zajmuje Rathfriland w tabeli NIFL Championship?
Rathfriland zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli NIFL Championship z dorobkiem 9 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Annagh United wynosi 13 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:23, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Rathfriland w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Rathfriland na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Rathfriland na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 6,7
- Strzały celne / mecz 3,2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,09
- Czyste konta 9%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Rathfriland i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Rathfriland to 0–15 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Rathfriland i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 0-0-6 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-0-1 |
| Remis do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 7 | 0-0-7 |
Gdy Rathfriland otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Rathfriland
100% bramek Rathfriland pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Rathfriland zdobywa w sezonie średnio 0,82 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,90.
Aktualne serie Rathfriland
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Rathfriland, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Rathfriland
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 82%
- Powyżej 2,5 64%
- Powyżej 3,5 45%
- Powyżej 4,5 9%
- Powyżej 5,5 9%
W 64% meczów Rathfriland padają co najmniej trzy bramki, a w 55% spotkań trafiają obie drużyny.
Rathfriland – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Rathfriland, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Rathfriland zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 0,60 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Rathfriland ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 55% goli Rathfriland, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 11 meczów.
Rathfriland – strzały
- Celne / mecz 3,2
- Niecelne / mecz 3,5
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,7
Rathfriland oddaje 6,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,7 strzału.
Rathfriland – posiadanie piłki
- U siebie 49,5%
- Na wyjeździe 44,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 6
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 6 meczów. Średnio Rathfriland utrzymuje przy piłce 46,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Rathfriland – czyste konta
- U siebie 1 z 6
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 2,09
- Bez straty do przerwy 27%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 64%
Czyste konto Rathfriland to 9% meczów sezonu (1 z 11), z czego 1 w 6 meczach u siebie.
Rathfriland – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 83%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 3,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,3
Rathfriland wykonuje średnio 3,2 rzutów rożnych na mecz wobec 7,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Rathfriland – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 83%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 67%
- Kartki rywali / mecz 2,8
- Mecze bez kartki 0%
Rathfriland ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Rathfriland – 2,8.
Rathfriland według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 5 | 1-0-4 | 0,60 | 1,00 | 2,60 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 1-0-3 | 0,75 | 0,75 | 1,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,50 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Rathfriland zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Rathfriland na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
1,00 1,40 | 1,50 1,20 | 2,33 1,40 |
|
13.
|
1,20 0,83 | 1,60 1,83 | 1,80 2,33 |
|
14.
|
0,40 1,17 | 0,80 1,00 | 1,40 2,17 |
|
15.
|
1,00 0,60 | 0,83 1,20 | 1,67 2,60 |
|
16.
|
0,50 0,43 | 1,50 0,43 | 2,50 1,14 |
Ciekawe rekordy w meczach Rathfriland
Skrajne wyniki i osiągnięcia Rathfriland w tym sezonie
- Najwyższa wygrana H&W Welders - Rathfriland 1:3 NIFL Championship, 3.10.2026
- Najwyższa porażka Newington Youth - Rathfriland 4:0 NIFL Championship, 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Annagh United - Rathfriland 4:2, NIFL Championship, 11.08.2026
- Najszybsza bramka 5. minuta Rathfriland - Loughgall 1:3, NIFL Championship, 8.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 87. minuta Rathfriland - Newry City AFC 1:2, NIFL Championship, 15.08.2026
Jakie statystyki ma Rathfriland w tym sezonie?
Bilans Rathfriland w tym sezonie to 11 meczów i wynik 3-0-8 przy 11 zdobytych bramkach i 23 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 6,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Rathfriland – zawodnicy
Jak wygląda kadra Rathfriland w sezonie 2026/2027.
Rathfriland – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Rathfriland w sezonie 2026/2027.
Rathfriland transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 43 |
![]() |
koniec kariery | |
| 30 Cze 2026 |
|
Irlandia Północna | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Lut 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 15 Sty 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 28 |
|
za darmo | |
| 12 Sty 2026 |
|
Irlandia Północna | 30 |
|
za darmo | |
| 06 Sty 2026 |
|
Irlandia Północna | 29 |
|
za darmo | |
| 01 Lip 2025 |
![]() |
Irlandia Północna | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2025 |
|
Irlandia Północna | 29 |
|
za darmo |