Forma w lidze
Newry City AFC w tabeli
5. miejsce / 18 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
7 meczów ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
10:13 bramki
1,67 gola/mecz
10 pkt
9:6 bramki
1,80 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Newry City AFC w tabeli NIFL Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Annagh United
|
11 | 6 | 4 | 1 | 25:14 | 22 |
2
|
Glenavon FC
|
11 | 6 | 3 | 2 | 26:14 | 21 |
3
|
Newington Youth
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:20 | 20 |
4
|
Queen's University
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:8 | 19 |
5
|
Newry City AFC
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:19 | 18 |
6
|
Warrenpoint Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:15 | 17 |
Wyniki Newry City AFC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Newry City AFC
3
Dundela
1
NIFL Championship, 11. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Loughgall
2
Newry City AFC
1
NIFL Championship, 10. kolejka
|
|
|
25 Wrz Koniec
|
Newry City AFC
3
H&W Welders
2
NIFL Championship, 9. kolejka
|
Terminarz Newry City AFC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Queen's University
Newry City AFC
NIFL Championship, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Newry City AFC
Newington Youth
NIFL Championship, 13. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Ards
Newry City AFC
NIFL Championship, 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Newry City AFC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia Północna |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Irlandia Północna |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Irlandia |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Irlandia Północna |
|
za darmo |
Newry City AFC to klub piłkarski z Irlandii Północnej występujący w NIFL Championship. Swoim domowym obiektem jest The Showgrounds, który może pomieścić 2 822 widzów. Zespół prowadzi Stuart King. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 10 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Newry City AFC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Newry City AFC trafił 1 zawodnik, a klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje Newry City AFC w tabeli NIFL Championship?
Newry City AFC zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli NIFL Championship z dorobkiem 18 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Annagh United wynosi 4 punkty, a przewaga nad 6. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Kiedy Newry City AFC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Newry City AFC to spotkanie z Queen's University, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Queen's University Malone Playing Fields w ramach NIFL Championship (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Newry City AFC?
Ostatni mecz Newry City AFC to wygrana z Dundela 3:1 w NIFL Championship, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Newry City AFC w tym sezonie?
Bilans Newry City AFC w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-3-3 przy 19 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Newry City AFC w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Newry City AFC w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Newry City AFC
Newry City AFC terminarz
Kiedy Newry City AFC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Newry City AFC to spotkanie z Queen's University, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Queen's University Malone Playing Fields w ramach NIFL Championship (12. kolejka).
Wyniki Newry City AFC w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Newry City AFC w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Newry City AFC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone

Newry City AFC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
NIFL Championship, 11. kolejka
|
3:1 | – | 5/10 | 3/3 | |
|
03 Paź Koniec
|
NIFL Championship, 10. kolejka
|
2:1 | – | – | – | |
|
25 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 9. kolejka
|
3:2 | – | 3/7 | 3/5 | |
|
18 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 8. kolejka
|
1:1 | – | 14/17 | 1/4 | |
|
11 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 7. kolejka
|
2:2 | – | 4/11 | 1/4 | |
|
04 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 6. kolejka
|
2:2 | – | 7/10 | 3/7 | |
|
29 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 5. kolejka
|
1:3 | – | 4/5 | 1/3 | |
|
21 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 4. kolejka
|
0:3 | – | 4/5 | 3/5 | |
|
15 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 3. kolejka
|
1:2 | – | – | – | |
|
11 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 2. kolejka
|
1:4 | – | – | – |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Newry City AFC?
Ostatni mecz Newry City AFC to wygrana z Dundela 3:1 w NIFL Championship, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Newry City AFC – tabela NIFL Championship
Jakie miejsce w tabeli NIFL Championship zajmuje Newry City AFC w sezonie 2026/2027.
Miejsce Newry City AFC w tabeli NIFL Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Annagh United
|
11 | 6 | 4 | 1 | 25:14 | 11 | 22 | |
2
|
Glenavon FC
|
11 | 6 | 3 | 2 | 26:14 | 12 | 21 | |
3
|
Newington Youth
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:20 | 4 | 20 | |
4
|
Queen's University
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:8 | 12 | 19 | |
5
|
Newry City AFC
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:19 | 0 | 18 | |
6
|
Warrenpoint Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 17 | |
7
|
Institute
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:17 | 3 | 17 | |
8
|
Ballinamallard United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
9
|
H&W Welders
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 16 | |
10
|
Ards
|
11 | 4 | 3 | 4 | 14:13 | 1 | 15 | |
11
|
Moyola Park
|
11 | 4 | 2 | 5 | 12:21 | -9 | 14 | |
12
|
Loughgall
|
11 | 3 | 4 | 4 | 15:21 | -6 | 13 | |
13
|
Dundela
|
11 | 2 | 5 | 4 | 19:23 | -4 | 11 | |
14
|
Strabane Athletic
|
11 | 2 | 3 | 6 | 10:20 | -10 | 9 | |
15
|
Rathfriland
|
11 | 3 | 0 | 8 | 11:23 | -12 | 9 | |
16
|
Armagh City
|
11 | 0 | 5 | 6 | 9:18 | -9 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Annagh United
|
11 | 6 | 4 | 1 | 25:14 | 11 | 22 | |
2
|
Glenavon FC
|
11 | 6 | 3 | 2 | 26:14 | 12 | 21 | |
3
|
Newington Youth
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:20 | 4 | 20 | |
4
|
Queen's University
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:8 | 12 | 19 | |
5
|
Newry City AFC
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:19 | 0 | 18 | |
6
|
Warrenpoint Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 17 | |
7
|
Institute
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:17 | 3 | 17 | |
8
|
Ballinamallard United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
9
|
H&W Welders
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 16 | |
10
|
Ards
|
11 | 4 | 3 | 4 | 14:13 | 1 | 15 | |
11
|
Moyola Park
|
11 | 4 | 2 | 5 | 12:21 | -9 | 14 | |
12
|
Loughgall
|
11 | 3 | 4 | 4 | 15:21 | -6 | 13 | |
13
|
Dundela
|
11 | 2 | 5 | 4 | 19:23 | -4 | 11 | |
14
|
Strabane Athletic
|
11 | 2 | 3 | 6 | 10:20 | -10 | 9 | |
15
|
Rathfriland
|
11 | 3 | 0 | 8 | 11:23 | -12 | 9 | |
16
|
Armagh City
|
11 | 0 | 5 | 6 | 9:18 | -9 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Annagh United
|
6 | 5 | 1 | 0 | 17:5 | 12 | 16 | |
| 2 |
Newington Youth
|
6 | 4 | 1 | 1 | 19:9 | 10 | 13 | |
| 3 |
Glenavon FC
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:6 | 7 | 12 | |
| 4 |
Queen's University
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:4 | 9 | 12 | |
| 5 |
Warrenpoint Town
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
| 6 |
H&W Welders
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:6 | 2 | 9 | |
| 7 |
Newry City AFC
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:13 | -3 | 8 | |
| 8 |
Institute
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:5 | 6 | 8 | |
| 9 |
Moyola Park
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 7 | |
| 10 |
Loughgall
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:14 | -5 | 6 | |
| 11 |
Dundela
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 12 |
Rathfriland
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 6 | |
| 13 |
Ballinamallard United
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 14 |
Ards
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 15 |
Strabane Athletic
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 16 |
Armagh City
|
4 | 0 | 2 | 2 | 6:10 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ballinamallard United
|
6 | 4 | 0 | 2 | 12:9 | 3 | 12 | |
| 2 |
Ards
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:5 | 5 | 11 | |
| 3 |
Newry City AFC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 4 |
Glenavon FC
|
6 | 2 | 3 | 1 | 13:8 | 5 | 9 | |
| 5 |
Institute
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:12 | -3 | 9 | |
| 6 |
Newington Youth
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:11 | -6 | 7 | |
| 7 |
Queen's University
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 8 |
Warrenpoint Town
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 9 |
H&W Welders
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10:10 | 0 | 7 | |
| 10 |
Moyola Park
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:11 | -4 | 7 | |
| 11 |
Loughgall
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 12 |
Strabane Athletic
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 7 | |
| 13 |
Annagh United
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 14 |
Dundela
|
6 | 1 | 2 | 3 | 11:14 | -3 | 5 | |
| 15 |
Rathfriland
|
5 | 1 | 0 | 4 | 6:13 | -7 | 3 | |
| 16 |
Armagh City
|
7 | 0 | 3 | 4 | 3:8 | -5 | 3 |
Które miejsce zajmuje Newry City AFC w tabeli NIFL Championship?
Newry City AFC zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli NIFL Championship z dorobkiem 18 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Annagh United wynosi 4 punkty, a przewaga nad 6. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Newry City AFC w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Newry City AFC na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Newry City AFC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,6
- Strzały celne / mecz 5,7
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,73
- Czyste konta 9%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Newry City AFC i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Newry City AFC to 31–45+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu Newry City AFC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 4-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 1-2-3 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 4-1-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Newry City AFC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Newry City AFC
100% bramek Newry City AFC pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Newry City AFC zdobywa w sezonie średnio 1,64 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Newry City AFC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 7 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 7 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Newry City AFC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Newry City AFC
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 91%
- Powyżej 2,5 82%
- Powyżej 3,5 55%
- Powyżej 4,5 18%
- Powyżej 5,5 0%
W 82% meczów Newry City AFC padają co najmniej trzy bramki, a w 82% spotkań trafiają obie drużyny.
Newry City AFC – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Newry City AFC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Newry City AFC zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Newry City AFC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 42% goli Newry City AFC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 11 meczów.
Newry City AFC – strzały
- Celne / mecz 5,7
- Niecelne / mecz 4,9
- Celność strzałów 54%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,3
Newry City AFC oddaje 10,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 54% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,3 strzału.
Newry City AFC – posiadanie piłki
- U siebie 49,4%
- Na wyjeździe 49,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 7
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 7 meczów. Średnio Newry City AFC utrzymuje przy piłce 49,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Newry City AFC – czyste konta
- U siebie 0 z 6
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,73
- Bez straty do przerwy 45%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 55%
Czyste konto Newry City AFC to 9% meczów sezonu (1 z 11), z czego 0 w 6 meczach u siebie.
Newry City AFC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 71%
- Pow. 8,5 w meczu 57%
- Pow. 10,5 w meczu 29%
- Rożne u siebie / mecz 6,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
Newry City AFC wykonuje średnio 5,9 rzutów rożnych na mecz wobec 3,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 57% spotkań.
Newry City AFC – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 71%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 43%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 0%
Newry City AFC ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Newry City AFC – 2,3.
Newry City AFC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 1,00 | 2,50 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 3-0-1 | 2,25 | 1,75 | 1,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 5 | 2-2-1 | 1,60 | 2,00 | 1,60 |
Najwięcej punktów na mecz Newry City AFC zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Newry City AFC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
2,17 1,40 | 3,17 1,00 | 1,50 2,20 |
|
4.
|
2,00 1,40 | 2,17 1,40 | 0,67 0,80 |
|
5.
|
1,33 2,00 | 1,67 1,80 | 2,17 1,20 |
|
6.
|
1,67 1,40 | 1,83 1,60 | 1,17 1,60 |
|
7.
|
1,33 1,80 | 1,83 1,80 | 0,83 2,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Newry City AFC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Newry City AFC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Institute - Newry City AFC 1:3 NIFL Championship, 29.08.2026
- Najwyższa porażka Newry City AFC - Glenavon FC 1:4 NIFL Championship, 11.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Newry City AFC - Glenavon FC 1:4, NIFL Championship, 11.08.2026
- Najszybsza bramka 6. minuta Newry City AFC - Armagh City 2:2, NIFL Championship, 4.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 87. minuta Newry City AFC - Armagh City 2:2, NIFL Championship, 4.09.2026
Jakie statystyki ma Newry City AFC w tym sezonie?
Bilans Newry City AFC w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-3-3 przy 19 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Newry City AFC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Newry City AFC w sezonie 2026/2027.
Kadra Newry City AFC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
20 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
|
30 | Irlandia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
29 | Irlandia Północna | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
![]() |
29 | Irlandia Północna | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
26 | Irlandia Północna | 0 € | 37 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
32 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 24 |
|
26 | Irlandia Północna | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 38 |
|
29 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
34 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
41 | Irlandia Północna | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
29 | Irlandia Północna | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
40 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
27 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
36 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
29 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Irlandia Północna | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Newry City AFC
10 tys. €
śr. 625 € / zawodnika
Ile Newry City AFC wydaje na pensje
37 tys. € rocznie
śr. 2 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Irlandia Północna (11 zawodników)
Newry City AFC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Newry City AFC
Newry City AFC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Newry City AFC w sezonie 2026/2027.
Newry City AFC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | – |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Irlandia Północna | 36 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Irlandia | 30 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Irlandia Północna | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 26 |
|
za darmo | |
| 18 Sty 2026 |
![]() |
Irlandia | 27 | – | za darmo | |
| 15 Sty 2026 |
|
Irlandia | 22 |
|
za darmo | |
| 01 Sty 2026 |
|
Irlandia Północna | 41 |
|
za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
![]() |
Irlandia Północna | 29 |
|
nieujawniona | |
| 31 Sie 2025 |
![]() |
Irlandia Północna | 19 | – | za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Newry City AFC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Newry City AFC trafił 1 zawodnik, a klub opuścił 1 piłkarz.