Forma w lidze
Strabane Athletic w tabeli
14. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 13 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
2 mecze bez strzelonej bramki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
2 pkt
4:7 bramki
0,80 gola/mecz
7 pkt
6:13 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Strabane Athletic w tabeli NIFL Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Annagh United
|
11 | 6 | 4 | 1 | 25:14 | 22 |
2
|
Glenavon FC
|
11 | 6 | 3 | 2 | 26:14 | 21 |
| ··· | |||||||
13
|
Dundela
|
11 | 2 | 5 | 4 | 19:23 | 11 |
14
|
Strabane Athletic
|
11 | 2 | 3 | 6 | 10:20 | 9 |
15
|
Rathfriland
|
11 | 3 | 0 | 8 | 11:23 | 9 |
Wyniki Strabane Athletic
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Warrenpoint Town
1
Strabane Athletic
0
NIFL Championship, 11. kolejka
|
|
|
02 Paź Koniec
|
Strabane Athletic
0
Armagh City
0
NIFL Championship, 10. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Ards
0
Strabane Athletic
1
NIFL Championship, 9. kolejka
|
Terminarz Strabane Athletic
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 20:45
|
Strabane Athletic
Loughgall
NIFL Championship, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Strabane Athletic
Ballinamallard United
NIFL Championship, 13. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Rathfriland
Strabane Athletic
NIFL Championship, 14. kolejka
|
Strabane Athletic to klub piłkarski z Irlandii występujący w NIFL Championship.
Które miejsce zajmuje Strabane Athletic w tabeli NIFL Championship?
Strabane Athletic zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli NIFL Championship z dorobkiem 9 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Annagh United wynosi 13 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Kiedy Strabane Athletic gra następny mecz?
Najbliższy mecz Strabane Athletic to spotkanie z Loughgall, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 w ramach NIFL Championship (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Strabane Athletic?
Ostatni mecz Strabane Athletic to porażka z Warrenpoint Town 1:0 w NIFL Championship, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Strabane Athletic w tym sezonie?
Bilans Strabane Athletic w tym sezonie to 11 meczów i wynik 2-3-6 przy 10 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 7,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Strabane Athletic w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Strabane Athletic w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Strabane Athletic
Strabane Athletic terminarz
Kiedy Strabane Athletic gra następny mecz?
Najbliższy mecz Strabane Athletic to spotkanie z Loughgall, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 w ramach NIFL Championship (12. kolejka).
Wyniki Strabane Athletic w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Strabane Athletic w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Strabane Athletic w ostatnich 19 meczach
zdobyte stracone






Strabane Athletic wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
NIFL Championship, 11. kolejka
|
1:0 | – | – | – | |
|
02 Paź Koniec
|
NIFL Championship, 10. kolejka
|
0:0 | – | 5/8 | 2/5 | |
|
26 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 9. kolejka
|
0:1 | – | 1/3 | 2/3 | |
|
18 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 8. kolejka
|
1:1 | – | 6/14 | 3/4 | |
|
11 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 7. kolejka
|
2:2 | – | 7/11 | 3/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 6. kolejka
|
6:0 | – | – | – | |
|
28 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 5. kolejka
|
1:2 | – | 3/6 | 1/4 | |
|
22 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 4. kolejka
|
1:2 | – | 2/6 | 4/7 | |
|
15 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 3. kolejka
|
4:1 | – | – | – | |
|
11 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 2. kolejka
|
1:3 | – | 2/2 | 3/8 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Strabane Athletic?
Ostatni mecz Strabane Athletic to porażka z Warrenpoint Town 1:0 w NIFL Championship, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Strabane Athletic – tabela NIFL Championship
Jakie miejsce w tabeli NIFL Championship zajmuje Strabane Athletic w sezonie 2026/2027.
Miejsce Strabane Athletic w tabeli NIFL Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Annagh United
|
11 | 6 | 4 | 1 | 25:14 | 11 | 22 | |
2
|
Glenavon FC
|
11 | 6 | 3 | 2 | 26:14 | 12 | 21 | |
3
|
Newington Youth
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:20 | 4 | 20 | |
4
|
Queen's University
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:8 | 12 | 19 | |
5
|
Newry City AFC
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:19 | 0 | 18 | |
6
|
Warrenpoint Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 17 | |
7
|
Institute
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:17 | 3 | 17 | |
8
|
Ballinamallard United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
9
|
H&W Welders
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 16 | |
10
|
Ards
|
11 | 4 | 3 | 4 | 14:13 | 1 | 15 | |
11
|
Moyola Park
|
11 | 4 | 2 | 5 | 12:21 | -9 | 14 | |
12
|
Loughgall
|
11 | 3 | 4 | 4 | 15:21 | -6 | 13 | |
13
|
Dundela
|
11 | 2 | 5 | 4 | 19:23 | -4 | 11 | |
14
|
Strabane Athletic
|
11 | 2 | 3 | 6 | 10:20 | -10 | 9 | |
15
|
Rathfriland
|
11 | 3 | 0 | 8 | 11:23 | -12 | 9 | |
16
|
Armagh City
|
11 | 0 | 5 | 6 | 9:18 | -9 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Annagh United
|
11 | 6 | 4 | 1 | 25:14 | 11 | 22 | |
2
|
Glenavon FC
|
11 | 6 | 3 | 2 | 26:14 | 12 | 21 | |
3
|
Newington Youth
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:20 | 4 | 20 | |
4
|
Queen's University
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:8 | 12 | 19 | |
5
|
Newry City AFC
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:19 | 0 | 18 | |
6
|
Warrenpoint Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 17 | |
7
|
Institute
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:17 | 3 | 17 | |
8
|
Ballinamallard United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
9
|
H&W Welders
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 16 | |
10
|
Ards
|
11 | 4 | 3 | 4 | 14:13 | 1 | 15 | |
11
|
Moyola Park
|
11 | 4 | 2 | 5 | 12:21 | -9 | 14 | |
12
|
Loughgall
|
11 | 3 | 4 | 4 | 15:21 | -6 | 13 | |
13
|
Dundela
|
11 | 2 | 5 | 4 | 19:23 | -4 | 11 | |
14
|
Strabane Athletic
|
11 | 2 | 3 | 6 | 10:20 | -10 | 9 | |
15
|
Rathfriland
|
11 | 3 | 0 | 8 | 11:23 | -12 | 9 | |
16
|
Armagh City
|
11 | 0 | 5 | 6 | 9:18 | -9 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Annagh United
|
6 | 5 | 1 | 0 | 17:5 | 12 | 16 | |
| 2 |
Newington Youth
|
6 | 4 | 1 | 1 | 19:9 | 10 | 13 | |
| 3 |
Glenavon FC
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:6 | 7 | 12 | |
| 4 |
Queen's University
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:4 | 9 | 12 | |
| 5 |
Warrenpoint Town
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
| 6 |
H&W Welders
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:6 | 2 | 9 | |
| 7 |
Newry City AFC
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:13 | -3 | 8 | |
| 8 |
Institute
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:5 | 6 | 8 | |
| 9 |
Moyola Park
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 7 | |
| 10 |
Loughgall
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:14 | -5 | 6 | |
| 11 |
Dundela
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 12 |
Rathfriland
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 6 | |
| 13 |
Ballinamallard United
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 14 |
Ards
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 15 |
Strabane Athletic
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 16 |
Armagh City
|
4 | 0 | 2 | 2 | 6:10 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ballinamallard United
|
6 | 4 | 0 | 2 | 12:9 | 3 | 12 | |
| 2 |
Ards
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:5 | 5 | 11 | |
| 3 |
Newry City AFC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 4 |
Glenavon FC
|
6 | 2 | 3 | 1 | 13:8 | 5 | 9 | |
| 5 |
Institute
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:12 | -3 | 9 | |
| 6 |
Newington Youth
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:11 | -6 | 7 | |
| 7 |
Queen's University
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 8 |
Warrenpoint Town
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 9 |
H&W Welders
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10:10 | 0 | 7 | |
| 10 |
Moyola Park
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:11 | -4 | 7 | |
| 11 |
Loughgall
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 12 |
Strabane Athletic
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 7 | |
| 13 |
Annagh United
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 14 |
Dundela
|
6 | 1 | 2 | 3 | 11:14 | -3 | 5 | |
| 15 |
Rathfriland
|
5 | 1 | 0 | 4 | 6:13 | -7 | 3 | |
| 16 |
Armagh City
|
7 | 0 | 3 | 4 | 3:8 | -5 | 3 |
Które miejsce zajmuje Strabane Athletic w tabeli NIFL Championship?
Strabane Athletic zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli NIFL Championship z dorobkiem 9 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Annagh United wynosi 13 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Strabane Athletic w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Strabane Athletic na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Strabane Athletic na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,7
- Strzały celne / mecz 2,6
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,82
- Czyste konta 18%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Strabane Athletic i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Strabane Athletic to 46–60 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Strabane Athletic i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 1-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 0-1-5 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 1-2-2 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-1-4 |
Gdy Strabane Athletic otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Strabane Athletic
100% bramek Strabane Athletic pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Strabane Athletic zdobywa w sezonie średnio 0,82 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,90.
Aktualne serie Strabane Athletic
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Strabane Athletic, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Strabane Athletic
- Powyżej 0,5 91%
- Powyżej 1,5 64%
- Powyżej 2,5 55%
- Powyżej 3,5 36%
- Powyżej 4,5 18%
- Powyżej 5,5 9%
W 55% meczów Strabane Athletic padają co najmniej trzy bramki, a w 55% spotkań trafiają obie drużyny.
Strabane Athletic – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Strabane Athletic, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Strabane Athletic zdobywa 0,40 punktu na mecz wobec 1,17 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Strabane Athletic ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 40% goli Strabane Athletic, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 11 meczów.
Strabane Athletic – strzały
- Celne / mecz 2,6
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 33%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 6,0
Strabane Athletic oddaje 7,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 33% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,0 strzału.
Strabane Athletic – posiadanie piłki
- U siebie 45,5%
- Na wyjeździe 55,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 7
- Najniższe w sezonie 45%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 7 meczów. Średnio Strabane Athletic utrzymuje przy piłce 49,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 45%.
Strabane Athletic – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 1 z 6
- Stracone / mecz 1,82
- Bez straty do przerwy 27%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 45%
Czyste konto Strabane Athletic to 18% meczów sezonu (2 z 11), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Strabane Athletic – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 43%
- Pow. 8,5 w meczu 29%
- Pow. 10,5 w meczu 29%
- Rożne u siebie / mecz 4,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
Strabane Athletic wykonuje średnio 3,7 rzutów rożnych na mecz wobec 3,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 29% spotkań.
Strabane Athletic – kartki
- Żółte kartki 18
- Pow. 3,5 kartki w meczu 71%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 43%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 0%
Strabane Athletic ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Strabane Athletic – 2,3.
Strabane Athletic według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 1,00 | 3,50 |
| Środka tabeli (6–11) | 5 | 2-0-3 | 1,20 | 1,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 0-2-0 | 1,00 | 0,50 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Strabane Athletic zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Strabane Athletic na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
1,00 1,40 | 1,50 1,20 | 2,33 1,40 |
|
13.
|
1,20 0,83 | 1,60 1,83 | 1,80 2,33 |
|
14.
|
0,40 1,17 | 0,80 1,00 | 1,40 2,17 |
|
15.
|
1,00 0,60 | 0,83 1,20 | 1,67 2,60 |
|
16.
|
0,50 0,43 | 1,50 0,43 | 2,50 1,14 |
Ciekawe rekordy w meczach Strabane Athletic
Skrajne wyniki i osiągnięcia Strabane Athletic w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Moyola Park - Strabane Athletic 1:3 NIFL Championship, 11.08.2026
- Najwyższa porażka Queen's University - Strabane Athletic 6:0 NIFL Championship, 5.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Queen's University - Strabane Athletic 6:0, NIFL Championship, 5.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 24. minuta Strabane Athletic - Newington Youth 1:2, NIFL Championship, 28.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 58. minuta Strabane Athletic - H&W Welders 1:2, NIFL Championship, 22.08.2026
Jakie statystyki ma Strabane Athletic w tym sezonie?
Bilans Strabane Athletic w tym sezonie to 11 meczów i wynik 2-3-6 przy 10 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 7,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Strabane Athletic – zawodnicy
Jak wygląda kadra Strabane Athletic w sezonie 2026/2027.