Forma w lidze
H&W Welders w tabeli
9. miejsce / 16 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
8:6 bramki
1,60 gola/mecz
7 pkt
10:10 bramki
1,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
H&W Welders w tabeli NIFL Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Annagh United
|
11 | 6 | 4 | 1 | 25:14 | 22 |
2
|
Glenavon FC
|
11 | 6 | 3 | 2 | 26:14 | 21 |
| ··· | |||||||
8
|
Ballinamallard United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 17 |
9
|
H&W Welders
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:16 | 16 |
10
|
Ards
|
11 | 4 | 3 | 4 | 14:13 | 15 |
Wyniki H&W Welders
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Institute
0
H&W Welders
0
NIFL Championship, 11. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
H&W Welders
1
Rathfriland
3
NIFL Championship, 10. kolejka
|
|
|
25 Wrz Koniec
|
Newry City AFC
3
H&W Welders
2
NIFL Championship, 9. kolejka
|
Terminarz H&W Welders
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 20:45
|
Glenavon FC
H&W Welders
NIFL Championship, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
H&W Welders
Loughgall
NIFL Championship, 13. kolejka
|
|
|
30 Paź 20:45
|
Newington Youth
H&W Welders
NIFL Championship, 14. kolejka
|
Ostatnie transfery H&W Welders
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 04 Wrz 2026 |
|
Irlandia |
![]() |
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Irlandia Północna |
|
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
|
Irlandia Północna |
|
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia Północna |
|
za darmo |
H&W Welders to klub piłkarski z Irlandii Północnej występujący w NIFL Championship. Swoim domowym obiektem jest Blanchflower Stadium, który może pomieścić 3 000 widzów. Zespół prowadzi Niall Currie. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 210 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski H&W Welders w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do H&W Welders trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje H&W Welders w tabeli NIFL Championship?
H&W Welders zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli NIFL Championship z dorobkiem 16 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Annagh United wynosi 6 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 18:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Kiedy H&W Welders gra następny mecz?
Najbliższy mecz H&W Welders to spotkanie z Glenavon FC, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Mourneview Park w ramach NIFL Championship (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz H&W Welders?
Ostatni mecz H&W Welders to remis z Institute 0:0 w NIFL Championship, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma H&W Welders w tym sezonie?
Bilans H&W Welders w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-1-5 przy 18 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 13,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz H&W Welders w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra H&W Welders w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań H&W Welders
H&W Welders terminarz
Kiedy H&W Welders gra następny mecz?
Najbliższy mecz H&W Welders to spotkanie z Glenavon FC, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Mourneview Park w ramach NIFL Championship (12. kolejka).
Wyniki H&W Welders w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub H&W Welders w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki H&W Welders w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
H&W Welders wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
NIFL Championship, 11. kolejka
|
0:0 | – | 3/14 | 3/6 | |
|
03 Paź Koniec
|
NIFL Championship, 10. kolejka
|
1:3 | – | 11/14 | 2/6 | |
|
25 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 9. kolejka
|
3:2 | – | 4/7 | 2/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 8. kolejka
|
1:3 | – | – | – | |
|
12 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 7. kolejka
|
3:1 | – | 8/14 | 2/7 | |
|
05 Wrz Koniec
|
NIFL Championship, 6. kolejka
|
1:4 | – | – | – | |
|
28 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 5. kolejka
|
2:0 | – | 13/15 | 2/7 | |
|
22 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 4. kolejka
|
1:2 | – | 4/6 | 3/7 | |
|
15 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 3. kolejka
|
1:0 | – | – | – | |
|
11 Sie Koniec
|
NIFL Championship, 2. kolejka
|
2:1 | – | 11/14 | 1/1 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz H&W Welders?
Ostatni mecz H&W Welders to remis z Institute 0:0 w NIFL Championship, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
H&W Welders – tabela NIFL Championship
Jakie miejsce w tabeli NIFL Championship zajmuje H&W Welders w sezonie 2026/2027.
Miejsce H&W Welders w tabeli NIFL Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Annagh United
|
11 | 6 | 4 | 1 | 25:14 | 11 | 22 | |
2
|
Glenavon FC
|
11 | 6 | 3 | 2 | 26:14 | 12 | 21 | |
3
|
Newington Youth
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:20 | 4 | 20 | |
4
|
Queen's University
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:8 | 12 | 19 | |
5
|
Newry City AFC
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:19 | 0 | 18 | |
6
|
Warrenpoint Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 17 | |
7
|
Institute
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:17 | 3 | 17 | |
8
|
Ballinamallard United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
9
|
H&W Welders
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 16 | |
10
|
Ards
|
11 | 4 | 3 | 4 | 14:13 | 1 | 15 | |
11
|
Moyola Park
|
11 | 4 | 2 | 5 | 12:21 | -9 | 14 | |
12
|
Loughgall
|
11 | 3 | 4 | 4 | 15:21 | -6 | 13 | |
13
|
Dundela
|
11 | 2 | 5 | 4 | 19:23 | -4 | 11 | |
14
|
Strabane Athletic
|
11 | 2 | 3 | 6 | 10:20 | -10 | 9 | |
15
|
Rathfriland
|
11 | 3 | 0 | 8 | 11:23 | -12 | 9 | |
16
|
Armagh City
|
11 | 0 | 5 | 6 | 9:18 | -9 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Annagh United
|
11 | 6 | 4 | 1 | 25:14 | 11 | 22 | |
2
|
Glenavon FC
|
11 | 6 | 3 | 2 | 26:14 | 12 | 21 | |
3
|
Newington Youth
|
11 | 6 | 2 | 3 | 24:20 | 4 | 20 | |
4
|
Queen's University
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:8 | 12 | 19 | |
5
|
Newry City AFC
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:19 | 0 | 18 | |
6
|
Warrenpoint Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 17 | |
7
|
Institute
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:17 | 3 | 17 | |
8
|
Ballinamallard United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
9
|
H&W Welders
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 16 | |
10
|
Ards
|
11 | 4 | 3 | 4 | 14:13 | 1 | 15 | |
11
|
Moyola Park
|
11 | 4 | 2 | 5 | 12:21 | -9 | 14 | |
12
|
Loughgall
|
11 | 3 | 4 | 4 | 15:21 | -6 | 13 | |
13
|
Dundela
|
11 | 2 | 5 | 4 | 19:23 | -4 | 11 | |
14
|
Strabane Athletic
|
11 | 2 | 3 | 6 | 10:20 | -10 | 9 | |
15
|
Rathfriland
|
11 | 3 | 0 | 8 | 11:23 | -12 | 9 | |
16
|
Armagh City
|
11 | 0 | 5 | 6 | 9:18 | -9 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Annagh United
|
6 | 5 | 1 | 0 | 17:5 | 12 | 16 | |
| 2 |
Newington Youth
|
6 | 4 | 1 | 1 | 19:9 | 10 | 13 | |
| 3 |
Glenavon FC
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:6 | 7 | 12 | |
| 4 |
Queen's University
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:4 | 9 | 12 | |
| 5 |
Warrenpoint Town
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
| 6 |
H&W Welders
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:6 | 2 | 9 | |
| 7 |
Newry City AFC
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:13 | -3 | 8 | |
| 8 |
Institute
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:5 | 6 | 8 | |
| 9 |
Moyola Park
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 7 | |
| 10 |
Loughgall
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:14 | -5 | 6 | |
| 11 |
Dundela
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 12 |
Rathfriland
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 6 | |
| 13 |
Ballinamallard United
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 14 |
Ards
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 15 |
Strabane Athletic
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 16 |
Armagh City
|
4 | 0 | 2 | 2 | 6:10 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ballinamallard United
|
6 | 4 | 0 | 2 | 12:9 | 3 | 12 | |
| 2 |
Ards
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:5 | 5 | 11 | |
| 3 |
Newry City AFC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 4 |
Glenavon FC
|
6 | 2 | 3 | 1 | 13:8 | 5 | 9 | |
| 5 |
Institute
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:12 | -3 | 9 | |
| 6 |
Newington Youth
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:11 | -6 | 7 | |
| 7 |
Queen's University
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 8 |
Warrenpoint Town
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 9 |
H&W Welders
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10:10 | 0 | 7 | |
| 10 |
Moyola Park
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:11 | -4 | 7 | |
| 11 |
Loughgall
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 12 |
Strabane Athletic
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 7 | |
| 13 |
Annagh United
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 14 |
Dundela
|
6 | 1 | 2 | 3 | 11:14 | -3 | 5 | |
| 15 |
Rathfriland
|
5 | 1 | 0 | 4 | 6:13 | -7 | 3 | |
| 16 |
Armagh City
|
7 | 0 | 3 | 4 | 3:8 | -5 | 3 |
Które miejsce zajmuje H&W Welders w tabeli NIFL Championship?
H&W Welders zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli NIFL Championship z dorobkiem 16 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Annagh United wynosi 6 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 18:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Statystyki H&W Welders w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki H&W Welders na tle ligi w sezonie 2026/2027.
H&W Welders na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,3
- Strzały celne / mecz 6,1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,45
- Czyste konta 36%
Rozkład bramek w czasie
Bramki H&W Welders i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres H&W Welders to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu H&W Welders i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 5-0-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-0-1 |
| Remis do przerwy | 4 | 2-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy H&W Welders otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla H&W Welders
100% bramek H&W Welders pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
H&W Welders zdobywa w sezonie średnio 1,45 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie H&W Welders
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów H&W Welders, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach H&W Welders
- Powyżej 0,5 91%
- Powyżej 1,5 82%
- Powyżej 2,5 73%
- Powyżej 3,5 45%
- Powyżej 4,5 18%
- Powyżej 5,5 0%
W 73% meczów H&W Welders padają co najmniej trzy bramki, a w 64% spotkań trafiają obie drużyny.
H&W Welders – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla H&W Welders, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie H&W Welders zdobywa 1,80 punktu na mecz wobec 1,17 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach H&W Welders ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 61% goli H&W Welders, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 11 meczów.
H&W Welders – strzały
- Celne / mecz 6,1
- Niecelne / mecz 7,1
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 8,8
H&W Welders oddaje 13,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,8 strzału.
H&W Welders – posiadanie piłki
- U siebie 53,7%
- Na wyjeździe 46,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 8
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 8 meczów. Średnio H&W Welders utrzymuje przy piłce 49,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
H&W Welders – czyste konta
- U siebie 3 z 5
- Na wyjeździe 1 z 6
- Stracone / mecz 1,45
- Bez straty do przerwy 64%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 45%
Czyste konto H&W Welders to 36% meczów sezonu (4 z 11), z czego 3 w 5 meczach u siebie.
H&W Welders – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 63%
- Pow. 10,5 w meczu 63%
- Rożne u siebie / mecz 8,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,0
H&W Welders wykonuje średnio 7,0 rzutów rożnych na mecz wobec 4,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 63% spotkań.
H&W Welders – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 75%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 75%
- Kartki rywali / mecz 3,3
- Mecze bez kartki 0%
H&W Welders ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale H&W Welders – 3,3.
H&W Welders według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 1,33 | 2,67 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 2,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 4 | 3-0-1 | 2,25 | 1,50 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz H&W Welders zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
H&W Welders na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,33 1,80 | 1,83 1,80 | 0,83 2,40 |
|
8.
|
1,00 2,00 | 1,00 2,00 | 1,40 1,50 |
|
9.
|
1,80 1,17 | 1,60 1,67 | 1,20 1,67 |
|
10.
|
0,80 1,83 | 0,80 1,67 | 1,60 0,83 |
|
11.
|
1,17 1,40 | 0,83 1,40 | 1,67 2,20 |
Ciekawe rekordy w meczach H&W Welders
Skrajne wyniki i osiągnięcia H&W Welders w tym sezonie
- Najwyższa wygrana H&W Welders - Warrenpoint Town 3:0 NIFL Championship, 8.08.2026
- Najwyższa porażka Annagh United - H&W Welders 3:1 NIFL Championship, 12.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Moyola Park - H&W Welders 1:4, NIFL Championship, 5.09.2026
- Najszybsza bramka 15. minuta H&W Welders - Ballinamallard United 1:3, NIFL Championship, 19.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta H&W Welders - Armagh City 1:0, NIFL Championship, 15.08.2026
Jakie statystyki ma H&W Welders w tym sezonie?
Bilans H&W Welders w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-1-5 przy 18 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 13,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
H&W Welders – zawodnicy
Jak wygląda kadra H&W Welders w sezonie 2026/2027.
Kontuzje w kadrze H&W Welders
-
Justin Grattan Pomocnik Uraz kolana pauzuje od 417 dniopuszczone: 28 meczów

-
Bradley Hillis Obrońca Naciągnięcie więzadła krzyżowego pauzuje od 715 dniopuszczone: 71 meczów

Kadra H&W Welders
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
20 | Irlandia Północna | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
50 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
32 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
35 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
37 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
32 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
30 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
33 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
23 | Irlandia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Irlandia Północna | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
24 | Anglia | – | 46 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
24 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
![]() |
33 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
37 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
43 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
29 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
41 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
32 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
38 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
20 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
22 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
|
35 | Irlandia Północna | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
![]() |
31 | Irlandia Północna | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 34 |
|
22 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 62 |
|
27 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
36 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
39 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
30 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
19 | Irlandia Północna | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
23 | Irlandia Północna | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 16 |
![]() |
22 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
19 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
45 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
32 | Turcja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
20 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
25 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry H&W Welders
235 tys. €
śr. 4 tys. € / zawodnika
Ile H&W Welders wydaje na pensje
46 tys. € rocznie
śr. 821 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Irlandia Północna (40 zawodników)
H&W Welders wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry H&W Welders
H&W Welders – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub H&W Welders w sezonie 2026/2027.
H&W Welders transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04 Wrz 2026 |
|
Irlandia | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Irlandia Północna | 31 |
|
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
|
Irlandia Północna | 25 |
|
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 20 |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 24 |
|
za darmo | |
| 24 Lip 2026 |
![]() |
Irlandia | 20 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
![]() |
Irlandia | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
|
Irlandia Północna | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Irlandia | 23 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 22 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski H&W Welders w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do H&W Welders trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.