poniedziałek, 22 lipca 2024

FAME MMA 16 kod promocyjny + bonus 50 zł

05.11.2022, 15:25
Autor: J. Zalewski
Podaj kod: LEGALSPORT i odbierz najlepszy bonus 50 zł na typowanie walk z main-eventu
Spis treści
Rozwiń
 1. FAME MMA 16 - kod promocyjny
  1. Jak użyć kod na FAME MMA 16 - instrukcja krok po kroku
 2. Kod do bonusu FAME MMA 16
 3. Jak założyć konto na Fame MMA 16 z kodem
  1. Gdzie wpisać kod promocyjny FAME MMA 16?
 4. Kody promocyjne na bonusy FAME MMA16 u top buków
 5. FAQ
FAME MMA 16, 05.11.2022
Kod promocyjny na FAME 16
LEGALSPORT
U jakiego bukmachera działa kod  
Wysokość bonusu na FAME MMA 16 za kod  50 zł
Walka wieczoru Marcin Dubiel - Mateusz Tromba Trąbka
ODBIERAM KOD NA FAME MMA 16

W sobotę 5. listopada dojdzie do kolejnej 16 już edycji FAME MMA. Tym razem pojedynki zawodnicy freak-fightów stoczą w Arenie Gliwice. Możesz skorzystać z kodu promocyjnego, który zapewni Ci ekstra środki finansowe w postaci premii z ubezpieczeniem od przegranej. Kod na FAME MMA jest już dostępny w Betclic, a my polecamy odebrać go teraz.

Zobacz kod promocyjny na FAME MMA 16 i zyskaj bonus 50 zł w Betclic

Dzięki najlepszemu promo-kodowi na main-event w Gliwicach będziesz mógł skorzystać z bonusu FAME 16 w kwocie 50 zł.

Sprawdź, jak odebrać, gdzie wpisać kod oraz jakie korzyści finansowe czekają na Ciebie dzięki kodom na FAME MMA 16. 

FAME MMA 16 - kod promocyjny

Użyj kodu promocyjnego na FAME MMA 16 o treści: LEGALSPORT, a otrzymasz bonus od Betclic o wartości 50 zł. To cashback bez ryzyka, gwarantuje zwrot pieniędzy do 50 zł jeśli kupon na 16 galę Fame MMA będzie przegrany.

Jeżeli wpiszesz go podczas darmowej rejestracji gracza w Betclic wchodząc przez przez ten link do darmowej rejestracji to zyskasz dodatkowy bonus finansowy na FAME MMA 16, które odbędzie się 5. listopada w Arenie Gliwice.

W przypadku poprawnego założenia konta u tego internetowego operatora na FAME MMA 16 w Gliwicach (05.11.2022) zyskasz najlepszy bonus FAME MMA 16 w kwocie 50 zł. Należy pamiętać, że aby odebrać atrakcyjną premię trzeba podać kod promocyjny do gali FAME MMA 16 o treści: LEGALSPORT.

Jak użyć kod na FAME MMA 16 - instrukcja krok po kroku

Poniżej przedstawimy prosty sposób na użycie kodu promocyjnego na FAME MMA 16 w Gliwicach (05.11.2022). Kod zapewni Ci ubezpieczenie od przegranej (cashback) na stawianie zakładów z karty walka FAME 16.

 • kliknij w link promocyjny, wypełnij formularz
 • potwierdź prawidłowy kod promocyjny na FAME 16
 • wyślij formularz z kodem i danymi do Betclic
 • aktywuj konto z linka jaki otrzymasz na mail,
 • korzystaj z wszystkich bonusów i promocji za kod

Bonus 50 zł jaki otrzymasz na konto jest potwierdzeniem, że kod promocyjny został prawidłowo użyty.

Ile zajmuje aktywacja kodu do FAME MMA16?

Statystycznie proces aktywowania kodu nie potrwa więcej niż 3 minuty, więc zdążysz z kodem przed samą galą. Mimo, że liczba kodów na FAME 16 nie jest limitowana to polecamy zrobić to odpowiednio wcześniej, aby wybrać dobre typy na FAME i obstawić je za bonus Betclic.

Kod do bonusu FAME MMA 16

Jeżeli gracz zarejestruje konto w Betclic Zakłady Bukmacherskie z kodem promocyjnym FAME MMA 16 o treści LEGALSPORT aktywuje tym samym bonus na zakład bez ryzyka w kwocie 50 zł. To bonus z ubezpieczeniem i zwrotem pieniędzy za nietrafiony kupon na walki freak-fight show.

Naszym zdaniem ten bonus jest świetnym wyborem dla klientów rozpoczynających przygodę z zakładami internetowymi na podobne freak-fighty poza FAME lub walki UFC, KSW, High League.

Przykład, jak działa bonus FAME MMA 16 za aktywację kodu rabatowego:

Stawiasz kupon, który okazuje się nietrafiony - wtedy otrzymujesz zwrot stawki zakładu (pomniejszony o 12% podatek na konto bonusowe z prostymi warunkami odbioru. Aby zyskać maksymalną kwotę cashbacku, czyli 50 zł należy postawić kupon bukmacherski za dokładnie 227,30 zł. Zwrot zostaje przyznany w formie darmowych środków na zawieranie zakładów wzajemnych, czyli tzw. freebetu.

Pamiętaj, że jeżeli Twój kupon na FAME MMA 16 za bonus z kodu promocyjnego okaże się wygrany to kasa trafia od razu na saldo główne. W przypadku niepowodzenia otrzymasz darmowy zakład, który możesz wykorzystać na kuponie o kursie minimalnym 2.14. Bonus można podzielić na kilka kuponów z założeniem minimalnego kursu 2.14. Wygrana z darmowego bonusu na FAME MMA 16 pomniejszona o wartość stawki kuponu i podatek, trafi na konto główne typera.

Po utworzeniu konta w Betclic z kodem na FAME 16 o treści: LEGALSPORT możesz przejść do odbioru finansowych prezentów. Za użycie kodu bukmacher gwarantuje następujące profity na event freak-fight w Gliwicach:

 • zakład bez ryzyka na Fame MMA 16- bonus 50 zł
 • wyłączność na kursy i zdarzenia FAME MMA 16

Naszym zdaniem jest to najlepsza oferta z bonusem na stawianie zakładów z walk FAME MMA 16. Wynika to z sytuacji, że betclic jest ekskluzywnym partnerem i wyłącznym bukmacherem na galę.

Bonus VIP na FAME MMA 16

Dla klientów VIP bukmacher przygotował specjalną premię. Na FAME MMA 16 otrzymasz w bonusach  828 zł + 5 zł ekstra za depozyt wpłacony w ciągu 48 godzin od założenia konta w czasie promocji na to wydarzenie.

Jak założyć konto na Fame MMA 16 z kodem

Nowe konto bukmacherskie na FAME MMA 16 w Betclic Zakłady Bukmacherskie z kodem promocyjnym można założyć za darmo w ciągu zaledwie 60 - 120 sekund. Wystarczy tylko przejść przez proces szybkiej rejestracji, która składa się z prostego formularza internetowego. Kod promocyjny wpisz w drugim kroku rejestracji - poniżej instrukcja jak to zrobić:

 • Krok 1: Wejdź na stronę bukmachera, kliknij w przycisk znajdujący się w prawym górnym rogu - “Zarejestruj się”. Zostaniesz automatycznie przeniesiony do formularza. Możesz też kliknąć link tutaj
 • Krok 2:  Uzupełnij dane osobowe podając: imię, nazwisko, adres e-mail, a także datę urodzenia. Zaakceptuj regulamin i potwierdź, że masz 18 lat
 • Krok 3: Wpisz adres zamieszkania, numer PESEL oraz numer telefonu
 • Krok 4: Podaj kod promocyjny FAME MMA16 o treści: LEGALSPORT. Pole na jego wpisanie znajdziesz w ostatniej rubryce pokazanej na zdjęciu poniżej. Dzięki promo-kodowi otrzymasz dostęp do bonusu, w skład którego wchodzi 50 zł do 50 zł. Na tym etapie należy także ustawić swój login oraz hasło do logowania na konto.
 • Krok 5: Sprawdź wszystkie wypełnione pola, a następnie wyślij wniosek rejestracyjny online do Betclic. Na potwierdzenie poprawności założenia konta z kodem promocyjnym otrzymasz maila.

   

  Kod promocyjny FAME MMA 16: LEGALSPORT do rejestracji w Betclic

  Aby móc korzystać w pełni z konta i możliwości Betclic należy dokończyć rejestrację podając numer rachunku bankowego oraz zdjęcie dowodu tożsamości. Zrób to w zakładce “Moje dokumenty”.

  Promocyjny kod LEGALSPORT na FAME MMA 16 jest w wersji VIP - otrzymujesz maksymalny benefit po założeniu konta w Betclic.

Gdzie wpisać kod promocyjny FAME MMA 16?

Aktualny kod FAME MMA16 wpisz w formularzu rejestracyjnym nowego konta, w miejscu oznaczonym "Kod promocyjny". Polecamy wpisanie słowa: LEGALSPORT. To najlepszy kod promocyjny, bowiem możesz go użyć ponownie na premie ze sportów walki u innych bukmacherów.

Kod wpisuje lub wkleja się jeśli przejście na stronę Betclic nastąpiło bez linka promocyjnego zawierającego kod. W przypadku aktywacji kodu automatycznego, nie trzeba go wpisywać ręcznie - pojawi się automatycznie w trakcie zakładania konta.

Kody promocyjne na bonusy FAME MMA16 u top buków

Chcesz odebrać korzystne finansowo bonusy bukmacherskie u top operatorów z rankingu bukmacherów na typowanie hitowych walk podczas freak-figtu FAME 16? Galę w Arenie Gliwice możesz obstawiać w Betclic (kod przedstawiliśmy dla Ciebie powyżej). Jeżeli jednak chciałbyś odebrać kody promocyjne na puszczanie kuponów z FAME 16 u innych bukmacherów np. w Betfan czy Etoto to poniżej przedstawimy ci promocyjne kody do FAME MMA 16 także do innych top buków.

760 zł na zakłady
- cashback 100 zł
Sprawdź KOD
335 zł na zakłady
- cashback 300 zł
Sprawdź KOD
3310 zł na zakłady
- freebet 1200 zł
Sprawdź KOD
3755 zł na zakłady
- cashback 3500 zł
Sprawdź KOD
777 zł na zakłady
- za depozyty 700 zł
Sprawdź KOD
333 zł na zakłady
- cashback 333 zł
Sprawdź KOD

400 zł  na zakłady
- 200% więcej za wpłaty 400 zł

Sprawdź KOD

Pamiętaj, że aby sięgnąć po maksymalne bonusy pieniężne na FAME 16 należy podać nasz kod promocyjny LEGALSPORT który uprawni Cię do odbioru bonusu na galę w Gliwicach od Betclic w kwocie 50 zł.

Czy kod promocyjny do Fame MMA 16 jest taki sam jak kod na PPV?

Warto zauważyć, że kod na FAME MMA 16 i kod do PPV to dwa odrębne słowa. Za pierwszy kod otrzymasz dostęp do 150 zdarzeń na na walki freak fight show 16, a za drugi kod otrzymasz możliwość oglądania 16ej gali na żywo w streamingu online.

Kod na FAME od Betclic jest bezpłatny, natomiast za kod do PPV (pay-per-view) trzeba zapłacić. Za 29,99 zł w wersji standard i 34,99 zł w wersji premium wykupisz dostęp i otrzymasz od organizatora 20-o znakowe kody. Przykładowy kod PPV wygląda tak: 
AAA9C0B574790AE34CF7, możesz go użyć tylko jeden raz.

Promo kody na PPV możesz też wygrać w organizowanych konkursach za free kod PPV.

FAQ

1️⃣ Jaki najlepszy kod promocyjny na FAME MMA 16?

Nasi eksperci polecają promocyjny kod na FAME MMA 16 o treści: LEGALSPORT. Użycie kodu pozwala na zakłady z ekstra bonusem 50 zł i wyłącznymi kursami z karty walk (od 1.20 do 3.50). Kod aktywny jest do rozpoczęcia najlepszej gali Fame w Gliwicach w listopadzie.

2️⃣ Czy za kod promocyjny na FAME MMA16 trzeba płacić?

Nie, kod jest w pełni darmowy i gwarantuje Ci odbiór bonusu do 50 zł na FAME MMA 16. W przypadku nagrody wymagany będzie depozyt do postawienia pierwszego zakładu np. na walki freak show fight w wysokości od 20 zł do 227 zł (maksymalny bonus). Płatny natomiast jest kod do PPV (Pay-per-view) z transmisji gali.

3️⃣ Jak kupić kod promocyjny FAME MMA 16 kod promocyjny?

Nie trzeba wykupywać kodu bonusowego na FAME16. Jest on darmowy i możesz go pobrać z naszego artykułu lub przejść przez link aktywujący go automatycznie np. TUTAJ.

4️⃣ Dla kogo przeznaczony jest kod Betclic na Fame?

Regulamin bukmachera pozwala na założenie konta tylko dla osób pełnoletnich Zatem kod promocyjny przeznaczony jest dla wszystkich obstawiających walki Fame MMA, którzy ukończyli 18 lat.

5️⃣ Czy Betclic oferuje bonus VIP na FAME?

Tak, nasz ekskluzywny kod o treści LEGALSPORT upoważnia do odbioru bonusu VIP w wysokości 50 zł. Taki bonus otrzymują najważniejsi klienci na typowanie walk.

6️⃣ Mam 17 lat - czy mogę użyć kod promocyjny na Fame 16?

W wieku 17 lat możesz użyć kod do PPV, natomiast kod promocyjny do zakładów na FAME MMA 16 w Betclic mogą stosować tylko osoby w wieku 18 lat lub więcej.

 

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. FAME MMA 16 kod promocyjny + bonus 50 zł
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.