wtorek, 25 stycznia 2022
Najnowsze: Bonus 400 zł na Wirtuale & Karty w Noblebet

Kupon bezpieczny w Fortuna

Jeden nietrafiony typ nie przekreśla Twojego kuponu - zobacz jak działa promocja.

Na nowe konto w Fortuna odbierz prezent 2720 zł
Spis treści
Rozwiń
 1. Kupon bezpieczny w Fortunie - co to takiego?
 2. Jak działa bezpieczny kupon
  1. Jak aktywować Zakład Bezpieczny?
 3. Jaki kupon postawić do promocji?
  1. Promocje nie łączą się
 4. Warunki zawarcia bezpiecznego kuponu w Fortunie
 5. Ile można wygrać z jednym błędem?
  1. Bezpieczna maksymalna wygrana 
 6. Gdzie działa bezpieczny kupon?
 7. Jak odbiorę zwrot kasy?
  1. Czy należy dokonać obrotu przed wypłatą?
 8. Zarejestruj konto do zakładów w Fortunie
 9. Czy inni najlepsi bukmacherzy posiadają podobną promocję?
 10. Zakład bez ryzyka u TOP buków
 11. FAQ - pytania i odpowiedzi
Do bezpiecznego kuponu odbierz pakiet powitalny
Zakłady Bukmacherskie
 • Podwojenie wpłaty do 2100 zł
 • Zakład bez ryzyka 600 zł
 • Freebet (za darmo) 20 zł
 • Zakłady bez podatku 12% (Happy Hours)

2720 zł

Bonus powitalny
Odbieram
Kod do Fortuna: LEGALSPORT

Warto zapoznać się z promocją legalnego polskiego bukmacher Fortuna - jeden nietrafiony typ na kuponie nie przekreśla całego kuponu. Lubisz typować kupony akumulowane z wysokim kursem całkowitym? To właśnie promocja idealna dla Ciebie! Zabezpiecz swój kupon od strat finansowych i zgarniaj wygraną nawet w przypadku jednego chybionego typu.

Kupon bezpieczny w Fortunie - sprawdź promocję i wygraj nawet z 1 błędem

Wystarczy, że spełnisz warunki Zakładu Bezpiecznego i jeśli tylko jedno zdarzenie z Twojego kuponu okaże się przegrane to i tak otrzymasz część wygranej. Ile to będzie dokładnie i co musisz zrobić dowiesz się z naszego artykułu.

Kupon bezpieczny w Fortunie - co to takiego?

Internetowy bukmacher ( TOP 3 w rankingu bukmacherów na 2022), posiadający wysokie współczynniki kursowe znów proponuje korzystną ofertę promocyjną dla typerów. Bezpieczny kupon to zabezpieczenie, ubezpieczenie lub polisa chroniąca typera przed stratami. Daje szansę na pomyłkę podczas analiz sportowych typerom, którzy obstawiają kupony akumulowane (AKO) składające się z wielu typów i selekcji bukmacherskich czyli tzw "taśm".

Jak działa bezpieczny kupon

Bezpieczny zakład w Fortuna działa, gdy na naszym kuponie jedno ze zdarzeń okaże się przegrane. Jeżeli wytypowałeś poprawnie część meczy i już witałeś się z pokaźną wygraną ze swojej taśmy bukmacherskiej, ale jednak w spotkaniu padł zupełnie niespodziewany wynik? Zdarzyło się, że zawodnik z drużyny na którą postawiłeś otrzymał czerwoną kartkę, przez co jego zespół grał w dziesiątkę i ciężko było osiągnąć korzystny rezultat. Mecz zakończył się niespodzianką, a Twój pewniak tym razem okazał się pechowo nietrafiony.

Sprawdź szeroki rynek zdarzeń na najlepsze ligiLa Liga, Premier League, Ekstraklasa, Seria A

Sprawdź szeroki rynek zdarzeń na najlepsze ligi
La Liga, Premier League, Ekstraklasa, Seria A

TYPUJ w

Takie sytuacje mają miejsce w przypadku zawierania zakładów wzajemnych. Korzystne udogodnienie dla graczy wprowadził zaufany bukmacher Fortuna cieszącymi się dobrymi opiniami. W przypadku jednego błędu nasz kupon będzie wygrany! Operator wypłaci część wygranej, dzięki czemu powiększymy stan kasy na koncie depozytowym.

Jak aktywować Zakład Bezpieczny?

Użytecznym ułatwieniem dla gracza jest wiele automatycznych systemów w Fortunie (choćby automatyczne wyższe wygrane, czy gra bez podatku). Aktywują się same poprzez mechanizm, który dodaje odpowiednią promocje do kuponu.   Postawiony kupon do promocji bezpieczny zakład automatycznie zostanie aktywowany jako ubezpieczony, jeśli spełni tylko odpowiednie warunki.

Sprawdź jak obstawiać Zakład Bezpieczny w Fortuna

Ważne, że jeżeli na Kuponie Bezpiecznym, jedno lub więcej zdarzeń zostanie zwróconych ( po kursie 1.00), należy ponownie przeliczyć kurs całkowity kuponu uwzględniając ten zwrot. Jeżeli kurs całkowity wówczas będzie mniejszy niż 100.00, kupon nie będzie traktowany jako Bezpieczny tylko jako AKO. A jeżeli mimo to kurs całkowity nadal będzie 100.00 lub więcej, wówczas nadal zakład będzie Bezpieczny.

Jak wyłączyć bezpieczny zakład?

Jeżeli nie chcesz skorzystać z Zakładu Bezpiecznego tylko postawić zwykły zakład akumulowany (AKO), to należy zmienić rodzaj kuponu poprzez kliknięcie w prawym górnym roku z Zakładu Bezpiecznego na kupon AKO. Sytuacja została pokazana na zdjęciu wyżej.

Jaki kupon postawić do promocji?

Należy stworzyć swój zakład składający się z typów przedmeczowych (prematch), w tej promocji kupony na żywo (LIVE) nie są brane pod uwagę.

Nasz kupon musi mieć minimalnie łączny kurs 100.00 i musi być kuponem akumulowanym (AKO). Pojedyncze zdarzenie na zakładzie nie może przekroczyć kursu 3.50. Nie ma wymogu co do minimalnego kursu pojedynczych zdarzeń - mogą to być na przykład pewniaki z kursem 1,15, czy 1,20. Do promocji Fortuny nie są brane pod uwagę kupony pojedyncze (SOLO). 

Postaw zakład bezpieczny za freebet
Zakłady Bukmacherskie

Freebet za założenie darmowego konta

 • brak obrotu
 • brak minimalnej liczby zdarzeń
 • nie ma czasu na obrót

20 zł

Freebet
Odbieram
Fortuna kod promo: LEGALSPORT

Maksymalna stawka kuponu nie może przekroczyć 200 zł, jednak nie ma znaczenia minimalna stawka. Może to być choćby symboliczne 2 zł (minimalna stawka przyjęta przez eFortunę za jaką możemy zawierać zakłady) lub gracz może wykorzystać freebet na start 20 zł.

Promocje nie łączą się

Warto dodać, że kupon bezpieczny nie łączy się z promocją AKO Bonusy. Gracz stawiając na przykład 14 zdarzeń na kuponie nie otrzyma dodatkowych 50% do wygranej jednak zabezpieczy swój kupon od ryzyka.

Warunki zawarcia bezpiecznego kuponu w Fortunie

Poniżej zestawiamy najważniejsze warunki, które typer musi spełnić aby móc zagrać kupon bezpieczny w Fortunie. Promocja jest łatwa do spełnienia - można postawić tak zwaną taśmę z niewielkim wkładem finansowym 2 zł:

 • minimalny całkowity kurs kuponu musi wynosić co najmniej 100.00,
 • akcja promocyjna dostępna jest tylko dla zarejestrowanych typerów,
 • maksymalny kurs pojedynczego zdarzenia nie może być większy niż 3.50
 • w przypadku jednego błędu wygrana w wysokości pięciokrotność stawki,
 • maksymalna stawka zakładu wynosi 200 złotych.
 • zakład bezpieczny aktywuje się automatycznie w przypadku spełnienia wymogów promocji

Statystycznie połowa kuponów to niskobudżetowe taśmy, tak więc praktycznie każdy obstawiający może zrealizować zasady Bezpiecznego Kuponu.

Ile można wygrać z jednym błędem?

Jeśli tylko jedno spotkanie rozstrzygnie się wbrew twojemu typowi bukmacherskiemu, to legalny polski bukmacher Fortuna zwróci Ci pięciokrotność stawki (pomniejszoną o podatek). Aby obliczyć ile wyniesie wygrana należy pomnożyć stawkę kuponu x 5 x 0,88.

Przykładowa wygrana z Bezpiecznym kuponem AKO w Fortunie:

Typer obstawia taśmę składającą się z 12 typów. Łączny kurs kuponu to 152.50. Stawka zakładu to 20 zł. Niestety zdarzyło się tak, że jeden z ostatnich typów okazał się nietrafiony. Na zakładzie weszło 11 selekcji. Normalnie kupon okazał by się przegrany, ale nie w Fortunie. Gracz może liczyć na wygraną w postaci pięciokrotności stawki, a więc wygra 100 zł (20 zł x 5).

Bezpieczna maksymalna wygrana 

Maksymalna wygrana na bezpiecznym kuponie w Fortunie może wynieść 1 000 zł. Jeżeli gracz postawi 200 zł (maksimum za jakie może obstawić kupon do promocji Fortuny) to w przypadku, gdy jedno zdarzenie okaże się nietrafione typer sięgnie po wygraną w kwocie 1 000 zł. Jest to pięciokrotność postawionej stawki.

Gdzie działa bezpieczny kupon?

Bezpieczny Kupon bez ryzyka od internetowego bukmachera Fortuna to promocja dostępna zarówno online czyli w aplikacji mobilnej na telefon oraz na stronie internetowej www, a także w punktach stacjonarnych przyjmowania zakładów . Warto więc zarejestrować darmowe konto typera, aby móc np. przygotować Kupon Bezpieczny. O całym procesie rejestracji przeczytasz w dalszej części artykułu.

Jak odbiorę zwrot kasy?

Bonus proponowany u koncejsonowanego bukmachera Fortuna jest o tyle fajny, że tylko cashback zabezpieczał typera na zwrot środków pieniężnych w razie ewentualnego nietrafionego typu. Operator jednak wymyślił akcję, dzięki której w pewnej części zabezpieczasz swój kupon w ramach tego buk zwróci część Twojej kasy do 600 zł.

Czy należy dokonać obrotu przed wypłatą?

Promocja jest o tyle łatwa i atrakcyjna dla gracza, że wygrana trafia od razu na konto depozytowe. Nie ma wymogów obrotu, tak więc typer może wypłacić wygraną na swoje konto w banku (ING, Alior, Santander lub inne). Może również przeznaczyć środki finansowe na dalsze obstawianie zakładów wzajemnych na najlepsze Ligi Europejskie jak Liga Mistrzów, Premier League czy Seria A.

Warto wtedy rozpatrzeć grę bez podatku (Happy Hours) która jest dostępna w wybranych godzinach tygodnia (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek) a także dni weekendowe (piątek, sobota oraz niedziela).

Zarejestruj konto do zakładów w Fortunie

Gracze, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z typowaniem i dodatkowymi profitami od Fortuny, powinni założyć konto do betowania w Fortuna. Konto jest bezpłatne, a do tego bukmacher proponuje swoim graczom wiele promocji jak AKO Bonusy, AKO boost, czy Puchar Najdłuższych Kuponów na skoki narciarskie.

Do założenia darmowego ikonta w eFortuna Online wymagane jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Po przejściu procesu zakładania konta (zajmie Ci maksymalnie 1 minutę) możesz postawić bezpieczny kupon. Dzięki naszemu promocyjnemu kodowi do FortunaLEGALSPORT, otrzymasz podwyższony bonus powitalny 2720 zł w tym darmowy zakład za bonus 100% od wpłaty 2100 zł oraz freebet na start 20 zł.

Zarejestruj bezpłatne konto w Fortunie i graj Bezpieczne Zakłady

Grając kupon bezpieczny jesteś w stanie dodatkowo zyskać kilka stów nietrafiającego jednego typu na kuponie. Warto zarejestrować konto do zawierania zakładów i  cieszyć się emocjami z zakładów bukmacherskich przez internet u jednego z najlepszych legalnych bukmacherów!

Czy inni najlepsi bukmacherzy posiadają podobną promocję?

Nie tylko Fortuna oferuje ubezpieczenie kuponu od ryzyka. Na takie rozwiązanie zdecydowało się jeszcze kilku polskich legalnych bukmacherów.

Bukmacher Superbet - bonus Super Szansa

Podobną promocję mogą również liczyć klienci zaufanego bukmachera Superbet. Aby zabezpieczyć swój kupon należy postawić wielokrotny kupon AKO, na którym znajdzie się co najmniej 11 typów. Kurs minimalny żadnego z nich nie może być niższy od 1.30. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany z powodu jednego niecelnego typu, wówczas Superbet podaruje Ci bonus o wartości 10% wygranej z 10 trafionych typów. Kwotę darmowych środków wylicza się według poniższego wzoru: Ewentualna wygrana / kurs błędnego typu / 10. Warto dodać, że promocja skierowana jest do użytkowników grających w punktach naziemnych.

TOTALBET - bezpieczny zakład

W Totalbet wystarczy postawić wielokrotny kupon AKO z min. 10 zdarzeniami na kuponie i kursem min. każdego z nich 1.20, zaś stawka min. kuponu nie może być niższa od 10 zł. W przypadku jeśli Twój kupon okaże się przegrany z powodu jednego złego typu wówczas ten legalny operator zakładów sportowych zwróci Ci całość stawki zainwestowanej w kupon.

Betclic - pewny zakład

Promocja pojawia się w wybranych okresach czasu na stronie internetowej Betclic jako bonus okolicznościowy, kiedy odbywają się jakieś popularne imprezy sportowe (np. mecze siatkówki, tenisa, czy koszykówki). Należy postawić kupon AKO, na którym będzie mininimum 5 typów pamiętając przy tym, aby min. kurs łączny całego kuponu nie był niższy od 4.00. Jeśli kupon okaże się przegrany z powodu 1 niecelnego typu, wówczas bukmacher (sponsor Fame MMA) zwróci graczowi całość stawki zainwestowanej w kupon aż do 40 zł.

STS - Zakład bezpieczny

Przygotuj kupon akumulowany (AKO), którego kurs ogólny wynosi minimum 175.00, przy czym maksymalny kurs pojedynczego zdarzenia to 2.00. Obstaw za maksimum 250 zł, następnie kliknij przycisk ZAKŁAD BEZPIECZNY znajdujący się na wirtualnym kuponie w serwisie lub aplikacji bukmacherskiej STS.

Jeśli chcesz zawrzeć Zakład Bezpieczny w punkcie stacjonarnym bukmachera od STS, to musisz poinformować o tym zamiarze pracownika lokalu STS.

Zakład bez ryzyka u TOP buków

Podobną ofertę do Zakładu Bezpiecznego proponują niektórzy bukmacherzy posiadający Licencję Ministerstwa Finansów na rok 2022 w postaci Zakładu Bez Ryzyka. W przypadku nietrafionego kuponu operator zwraca cały wkład w zakład - podatek dochodowy.

Sprawdź który bukmacher ma najlepszą opcję dla Ciebie i typuj bez ryzyka
STS Zakłady Bukmacherskie
 • obrót 1x
 • czas na obrót nie ma
 • kasa wraca na saldo depozytowe

234 zł

Zakład bez ryzyka
Odbieram
STS kod promo: LEGALSPORT
Superbet Zakłady Bukmacherskie
 • obrót 2x
 • czas na obrót 10 dni
 • minimalny depozyt 20 zł

1300 zł

Zakład bez ryzyka
Odbieram
SuperBet kod promo: LEGALSPORT
Fortuna Zakłady Bukmacherskie

obrót x1
czas na obrót: nie ma
kasa wraca na saldo depozytowe

600 zł

Zakład bez ryzyka
Odbieram
Fortuna kod promo: LEGALSPORT
BETFAN Zakłady Bukmacherskie
 • obrót 1x
 • czas na obrót 7 dni
 • minimalna stawka kuponu 50 zł

600 zł

Zakład bez ryzyka
Odbieram
BetFan kod promo: LEGALSPORT
forBET Zakłady Bukmacherskie
 • obrót 4x
 • tylko dla pierwszego kuponu
 • kasa wraca na saldo bonusowe

100 zł

Zakład bez ryzyka
Odbieram
forBET kod promo: LEGALSPORT

Wykorzystaj grę bez ryzyka nie tracąc swoich pieniędzy. Wystarczy, że zarejestrujesz darmowe konto u buka z naszym kodem promocyjnym LEGALSPORT dzięki temu sięgniesz po bonus bez ryzyka na start obstawiania.

FAQ - pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy z Bezpiecznym Kuponem można sięgnąć po wysokie wygrane?

Tak, jak pokazują przykłady wygrane z Bezpiecznym Kuponem mogą być naprawdę wysokie, a jeżeli w któryś dzień szczęście będzie Ci sprzyjać wyjątkowo dobrze, to może pokusisz się o pełną pulę wygranej, jak typerzy NobleBET, TOTALbet, czy eWinner, którzy wygrali wysokie kwoty u bukmachera.

2️⃣ Czy można wypłacić kupon za pomocą opcji Cashout?

Kupon typu Bezpieczny nie może też być wcześniej wypłacony (Early Cash out). Jeśli zagrasz kupon typu BEZPIECZNY nie będziesz mógł skorzystać z opcji wcześniejszej wypłaty (Early Cash out). Jeśli chcesz, żeby ta opcja była dla Ciebie dostępna pamiętaj o tym, żeby zmienić typ kuponu z BEZPIECZNY na AKO.

3️⃣ Czy kupon bezpieczny oznacza to samo, co zakład bez ryzyka w Fortunie?

Nie, ponieważ w bezpiecznym kuponie otrzymujesz zwrotu jako pięciokrotność stawki. W zakładzie bez ryzyka zwrot przyznawany jest jako cashback i wynosi 100% stawki (minus podatek). Kupon bezpieczny różni się również od cashbacku , że w bezpiecznym kuponie wygrana trafia do nas gdy jeden typ okazuje się nietrafiony, natomiast w zakładzie bez ryzyka każdy przegrany kupon zalicza się do zwrotu.

4️⃣ Co gdy chcę zagrać za 500 zł?

Fortuna Zakłady Bukmacherskie ustaliły górny limit stawki w kupon bezpieczny na 200 zł. Jeżeli chcesz zagrać za większą kwotę musisz zdecydować się na grę kuponu akumulowanego bez zabezpieczenia.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Kupon bezpieczny w Fortuna
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.