sobota, 21 maja 2022
Najnowsze: Kurs 50.00 na wygraną M. City z Aston Villą w Fortuna

Kurs 50.00 na wygraną Błachowicza w Fortuna

15.05.2022, 04:00
Aktualizacja: 14.05.2022, 11:14
Autor: J. Zalewski
Konto do zakładów na UFC 54 w Fortuna + na start 2720 zł
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak typować po kursie 50.00 wygraną Błachowicza?
  1. Zasady wysokiego kursu 50.00 na Błachowicza w Fortuna
  2. Jaki minimalny depozyt aby zagrać z boostem Błachowicz - Rakić?
  3. Za ile maksymalnie można grać po kursie 50.00 wygraną Błachowicza?
 2. Ile można wygrać obstawiając Błachowicza z boostem kursowym?
  1. W jaki sposób otrzymam bonus za wygraną Błachowicza?
 3. Jak obrócić wygraną z boostu kursowego na wygraną Błachowicza?
  1. Jak wypłacić bonus na konto?
 4. W promocji bukmachera konto do zakładów na Błachowicz - Rakić
 5. Kody promocyjne na walkę Błachowicz - Rakić
 6. FAQ - pytania i odpowiedzi
Kurs 50.00 na wygraną Błachowicza w Fortuna
Kod promocyjny LEGALSPORT
Bukmacher
MEGA kurs
50.00
Rodzaj promocji boost kursowy
Jak odebrać? Zarejestruj się lub zaloguj
Ile trzeba wpłacić? minimum 30 zł
Jakie zdarzenia? Prematch na SOLO
Jaki minimalny kurs? brak
Jaki obrót do wypłaty? 1-krotny (1x)
Ile zajmuje odbiór? 60 sekund
Odbieram wysoki kurs

Starcie Jana Błachowicza z Aleksandarem Rakiciem będzie walką wieczoru w ramach gali UFC Vegas 54. Zarówno dla Polaka, jak i Austriaka będzie to eliminator do pojedynku o tytuł mistrzowski w wadze do 93 kg. Polak oczywiście był już mistrzem w kategorii półciężkiej, jednak straci pas. Czy tym razem przybliży się do jego odzyskania?

Kurs 50.00 w formie bonusu 200 zł za wygraną Błachowicza w Fortuna

Jeżeli dajesz Polakowi duże szanse na wygraną w tym pojedynku, a może jesteś pewny, że Błachowicz wygra to polecamy to zdarzenie typować w Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Dlaczego? Ten legalny operator bukmacherski przygotował najwyższy kurs 50.00 na wygraną Błachowicza w pojedynku z Rakiciem. W naszym artykule możesz przeczytać jakie są zasady promocji kursowej oraz jakie ile kasy możesz wygrać.

Jak typować po kursie 50.00 wygraną Błachowicza?

Promocja podniesionego kursu przygotowana przez eFortuna online skierowana jest do nowych graczy zakładów bukmacherskich. Aby móc typować wygraną Jana Błachowicza w starciu z Aleksandarem Rakiciem podczas gali UFC Vegas 54 po najwyższym kursie 50.00 u tego zaufanego operatora należy przede wszystkim założyć nowe konto do obstawiania zakładów bukmacherskich. Rejestracja profilu typera jest w pełni bezpłatna i bardzo intuicyjna - zajmie Ci maksymalnie 60-90 sekund.

Jan Błachowicz - Aleksandar RakićUFC Vegas 54 - walka wieczoruObstawiaj wygraną Polaka po kursie 50.004 zł x 50.00 = 200 zł w formie bonusu

Jan Błachowicz - Aleksandar Rakić
UFC Vegas 54 - walka wieczoru
Obstawiaj wygraną Polaka po kursie 50.00
4 zł x 50.00 = 200 zł w formie bonusu

Kolejnym krokiem będzie dokonanie depozytu na swoje konto do betownia oraz postawienie zakładu na wygraną
Jana Błachowicza z oferty przedmeczowej (prematch). 

Obstawiam wygraną Błachowicza

W przypadku gdy Jan Błachowicz wygra walkę wieczoru podczas gali UFC typer otrzymuje regularną wygraną finansową  oraz wygraną z najwyższym kursem 50.00, który zostanie przekazany w formie bonusu pieniężnego 200 zł na konto.

Zasady wysokiego kursu 50.00 na Błachowicza w Fortuna

 •  Założyć nowe konto do zawierania zakładów poprzez button lub wchodząc na stronę Fortuny i podając nasz kod: LEGALSPORT
 • Kupon: SOLO (pojedynczy)
 • Kanały obstawania: strona www, strona mobilna, aplikacja mobilna.
 • Depozyt: minimum 30 zł
 • Stawka zakładu: minimum 4 zł
 • Bonus bukmacherski: kurs 50.00 w formie bonus 200 zł jeżeli kupon okaże się wygrany (Jan Błachowicz wygra walkę z Aleksandarem Rakiciem podczas gali UFC 54)

Bonus zostanie zaproponowany typerowi za pośrednictwem iKonta gracza w terminie 72 godzin od zakończenia promocji bukmacherskiej na walkę Jan Błachowicz - Aleksandar Rakić.

Jaki minimalny depozyt aby zagrać z boostem Błachowicz - Rakić?

Jeśli konto do zawierania zakładów wzajemnych jest już aktywne, typer musi dokonać wpłaty środków finansowych na swój profil gracza w kwocie minimum 30 złotych. Następnie może już obstawić wygraną Polaka z Cieszyna ze specjalnym boostem bukmacherskim Sprawdź nasze typy na Błachowicz - Rakić Minimalna stawka za jaką gracz może zawrzeć zakład to 4 złote.

Za ile maksymalnie można grać po kursie 50.00 wygraną Błachowicza?

Maksymalna stawka liczona po dużym kursie 50.00 na wygraną reprezentanta Polski to 4 zł. Gracz może postawić również na swoim kuponie na przykład całą wpłaconą kwotę depozytu (30 zł) - jednak tylko kwota 4 zł zostanie policzona po wysokim kursie 50.00 na boost kursowy na walkę Błachowicz - Rakić. Cała nadwyżka (w tym wypadku 26 zł) zostanie policzona po standardowym kursie z oferty.

Ile można wygrać obstawiając Błachowicza z boostem kursowym?

Maksymalna wygrana z wysokiego kursu 50.00 w przypadku wygrania walki wieczoru przez Jana Błachowicza z Aleksandarem Rakiciem to 200 zł. Skąd taka kwota? Związane jest to z maksymalną stawką na ten boost kursowy.  Najwyższy kurs 50.00 na wygraną Błachowicza jest liczony według regulaminu Fortuna tylko do stawki 4 zł.

Warto zwrócić uwagę, że według regulaminu internetowego bukmachera Fortuna każdemu graczowi przysługuje tylko jeden kupon w tej promocji bukmacherskiej. Pamiętać też należy, że w podwyżce kursowej nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe.

W jaki sposób otrzymam bonus za wygraną Błachowicza?

Jeżeli reprezentant Polski - Jan Błachowicz wygra starcie w oktagonie z Rakiciem to Twój zakład bukmacherski zostanie rozliczony po najlepszym kursie 50.00, a wygrana zostanie przyznana w formie bonusu 200 zł. Nagroda zostanie przyznana w formie punktów lojalnościowych FKP (Fortuna Klub Plus).

Pakiet powitalny Fortuna: 2720 zł
Bukmacher
Kod promocyjny LEGALSPORT
Bonus od depozytu 2100 zł
Bonus bez ryzyka   600 zł
Darmowy zakład HIT! 20 zł
Gra bez podatku  Happy Hours
Bonusy ważne do końca maj 2022
odbieram bonusy

FKP - to specjalna wirtualna waluta Fortuny, dzięki której można skorzystać ze środków na obstawianie. Typer otrzyma bonusu w postaci 28 000 punktów Fortuna Klub Plus, co odpowiada wartości 200 PLN.

Jak obrócić wygraną z boostu kursowego na wygraną Błachowicza?

Fortuna posiada łatwe i przyjemne  warunki obrotowe dla graczy. Na początku użytkownik musi zaakceptować nagrodę na swoim iKoncie, poprzez wybranie przycisku "Akceptuj" po zalogowaniu się na swój profil bukmacherski. Czas to 5. dni od przyznania premii. Wygraną z kursu 50.00 na Błachowicza przyznawaną w formie bonusu 200 zł należy obrócić 1 raz, więc jest to tak naprawdę darmowy zakład.

Warto dodać, że nie ma wymogu minimalnego kursu, więc możesz obstawiać pewniaki z kursem 1,20 czy 1.30: Odbieram boost kursowy na Błachowicza

Jak wypłacić bonus na konto?

Aby wypłacić środki finansowe należy dokonać wspomnianego obrotu. W przypadku, gdy Polak Jan Błachowicz pokona Aleksandara Rakicia legalny bukmacher online eFortuna rozliczy Twój zakład po najlepszym kursie 50.00. Nagroda zostanie przekazana w formie bonusu w wysokości 200 złotych. W takiej sytuacji musimy zawrzeć zakłady na łączną kwotę w wysokości 200 zł ( 1 x 300 zł). Po dokonaniu wymaganego obrotu, środki z konta bonusowego przeniosą się na konto depozytowe z możliwością wypłaty na rachunek bankowy (na przykład Nest Bank, mBank, ING Bank Śląski lub inne).

W promocji bukmachera konto do zakładów na Błachowicz - Rakić

Aby wziąć udział w promocji bukmacherskiej w postaci podbitych kursów przygotowanej przez zaufanego operatora Fortuna musisz założyć nowe (darmowe) konto do zawierania zakładów wzajemnych. Cały proces rejestracji konta Fortuny jest intuicyjny, zajmie Ci maksymalnie do 90 sekund.

Wystarczy, że przejdziesz go z naszym kodem promocyjnym LEGALSPORT (aktywny kod na maj 2022), dzięki któremu możesz sięgnąć po najwyższy pakiet powitalnych bonusów w kwocie 1534 zł. Na inne pojedynki w oktagonie podczas UFC 54 możesz wykorzystać także freebet bez depozytu 20 zł, jaki przyznaje bukmacher na za założenie konta.

Kody promocyjne na walkę Błachowicz - Rakić

Jeżeli zainteresowały Cię bonusy finansowe na walkę pomiędzy Błachowiczem, a Rakiciem i chciałbyś skorzystać z kolejnych benefitów również na inne walki podczas gali UFC w Las Vegas to poniżej przedstawimy Ci kody promocyjne do top buków z rankingu bukmacherów (np STS, Superbet czy Betclic).

Bukmacher Powitalny pakiet rejestracyjny Kod promocyjny
STS 1640 zł na zakłady
- cashback 100 zł
Sprawdź KOD
Fortuna 2720 zł na zakłady
- freebet 20 zł
Sprawdź KOD
forBET

3310 zł na zakłady
- cashback 1200 zł

Sprawdź KOD
Superbet 1534 zł na zakłady
- freebet 34 zł
Sprawdź KOD

Z naszym kodem LEGALSPORT zarejestrujesz się u każdego licencjonowanego bukmachera z najlepszym pakietem powitalnym. Warto rozpatrzeć choćby bonusy od depozytu, dzięki którym wpłacając kasę na konto masz szansę otrzymać podwojenie wpłaty.

FAQ - pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najwyższy kurs na wygraną Błachowicza?

Najwyższy kurs na wygraną Jana Błachowicza w pojedynku z Aleksandarem Rakiciem znajdziesz w Superbet oraz Fortuna. Wysokie współczynniki na Błachowicza możesz obstawiać także w Betfan oraz Betcris. Być może jeszcze eWinner lub NobleBET przygotują wysokie kursy galę UFC Vegas 54.

2️⃣ Czy do wysokiego kursu 50.00 na wygraną Błachowicza z Rakiciem potrzebny jest kod?

Tak, aby mieć szansę typowania pojedynku Błachowicz - Rakić z boostem kursowym należy zarejestrować darmowe konto z naszym kodem promocyjnym: LEGALSPORT w Fortuna. Dzięki temu otrzymasz maksymalny pakiet startowy w wysokości 2720 zł  oraz dostęp do boostu kursowego 50.00 na Jana Błachowicza.

3️⃣ Kto jest faworytem w kursach bukmacherskich w walce Błachowicz - Rakić?

Jak pokazują choćby kursy u internetowego bukmachera Fortuna to Rakić jest faworytem. Kurs na jego wygraną wynosi 1.65. Kurs na wygraną Polaka z Cieszyna jest wyższy i wynosi 2.25, jednak naszym zdaniem Polak ma duże szanse na wygranie tej walki i warto obstawić jego wygraną po najwyższym kursie bukmacherskim 50.00 w Fortuna.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Kurs 50.00 na wygraną Błachowicza w Fortuna
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.