środa, 28 lutego 2024

Zakłady bukmacherskie na Oscary 2021

09.01.2024, 22:24
Autor: J. Zalewski
Typuj Oscary za darmo (freebet)
Bezpłatny zakład (nie trzeba wpłacać depozytu)
Spis treści
Rozwiń
 1. Najlepszy film 2021 Oscary
  1. Zakłady na film „1917”
  2. Oscary 2021 zakłady na „Parasite”
  3. Oscary 2021 Zakłady na „Pewnego razu... w Hollywood”
 2. Oscary 2021 Najlepszy aktor
  1. Joaquin Phoenix
  2. Adam Driver
  3. Leonardo di Caprio
 3. Oscary 2021 Najlepsza aktorka
  1. Renée Zellweger
  2. Scarlett Johansson
  3. Cynthia Erivo
 4. Oscary 2021 Zakłady bukmacherskie w kategorii "Najlepszy reżyser"
  1. Sam Mendes
  2. Bong Joon-ho
  3. Quentin Tarantino
 5. Oscary 2021 – kto zdobędzie pozostałe statuetki?
 6. Oscary 2021 według Betfan
  1. Kursy bukmacherskie na film Joker
Zakłady bukmacherskie na Oscary 2020

Bukmacherskie zakłady pozasportowe cieszą się coraz większą popularnością u legalnych operatorów. Z każdym rokiem przybywa typów na wybory prezydenckie i inne wydarzenia polityczne, ale też na kulturę - tu prym wiodą kategorie muzyczne (jak zakłady na Nagrody Grammy czy Eurowizję) oraz filmowe.

Jeśli chodzi o filmy, to oczywiście największym zainteresowaniem graczy cieszą się zakłady bukmacherskie na Oscary. Znajduje to odbicie w internetowej ofercie legalnych polskich bukmacherów [TU dostępny jest ranking najlepszych buków online], którzy z każdym rokiem udostępniają więcej typów na to prestiżowe wydarzenie.

Obecnie kursy i typy na Oscary dostępne są u większość legalnych buków internetowych: zakłady na nominatów do statuetki można obstawiać m.in. w LVBET, STS czy Fortunie, ale też Betfan. Ten bukmacher nie tylko w aplikacji mobilnej,  od początku duży nacisk kładł na niesportowe zakłady bukmacherskie, umożliwiając typerom obstawianie m.in. frekwencji na nowościach w Polskich kinach, aktora który zagra następnego Bonda czy nawet... pogodę w danym miesiącu.

Oscary bez ryzyka
Zobacz jak stawiać za bonus z ubezpieczeniem

Kursy i zakłady wystawia także eToto oraz PZBuk, typy na 92. edycję rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej dostępne są również w eWinnerze i Betclic.

Najlepszy film 2021 Oscary

"Najlepszy film" to najbardziej prestiżowa oscarowa kategoria. Na zdobywcę statuetki za najlepszą produkcję filmową z zapartym tchem czekają zarówno miłośnicy kina, jak i znawcy branży oraz legalni bukmacherzy, umożliwiający obstawianie tej kategorii. Kogo legalni polscy operatorzy zakładów wzajemnych typują na zwycięzcę  tej kategorii?

Oscarowe zakłady bukmacherskie - kursy na Najlepszy film
Kursy bukmacherskie w kategorii Najlepszy film

Zakłady na film „1917”

Analizując kursy u legalnych bukmacherów wydaje się, że Oscar w kategorii „Najlepszy film” trafi do twórców obrazu „1917”. Jest to film w reżyserii Sama Mendesa, a w głównych rolach wystąpili Dean-Charles Chapman, George MacKay oraz Daniel Mays. Film przedstawia historię brytyjskich żołnierzy na froncie zachodnim I wojny światowej. Zbiera doskonałe recenzje zarówno krytyków, jak i widzów. Niedawno zdobył dwa Złote Globy.

Kursy bukmacherskie u wybranych bukmacherów na film "1917":

 • STS:  kurs 1,50
 • LVBET: kurs 1,61
 • eTOTO: kurs 1,60
 • Fortuna: kurs 1,55
Czy 1917 otrzyma Oscara jako najlepszy film?Postaw zakład na 1917 w LVBET
Czy 1917 otrzyma Oscara jako najlepszy film?
Postaw zakład na 1917 w LVBET
1.61 ZAGRAJ W

Oscary 2021 zakłady na „Parasite”

Wyreżyserowana przez Bonga Joon-ho tragikomedia, przedstawiająca historię ubogiej południowokoreańskiej rodziny, mieszkającej w wielopiętrowym bloku. Gdy nadarza się okazja, cała rodzina podejmuje pracę u bogatych Parksów, którzy jednak skrywają pewną tajemnicę… Film miał swoją premierę w maju 2019 r. w konkursie głównym na 72. Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie otrzymał nagrodę główną – Złotą Palmę.

 • Betclic: kurs 3,50
 • Fortuna: kurs 3,50
 • eToto: kurs 3,50
 • LVBET: kurs 3,50

Oscary 2021 Zakłady na „Pewnego razu... w Hollywood”

Najnowsze dzieło wybitnego reżysera Quentina Tarantino ma sporą szansę na tegorocznego Oscara. Akcja filmu dzieje w 1969 r. w Hollywood. Film opowiada historię aktora Ricka Daltona (Leonardo DiCaprio) oraz jego dublera Cliffa Bootha (Brad Pitt) – ich drogi przypadkiem krzyżują się z sektą Charlesa Mansona, która planuje włamanie do domu Romana Polańskiego i wymordowanie znajdujących się tam osób.

Kursy bukmacherskie na Oscary w Betlic Polska
 • forBET: kurs 5,50
 • Milenium: kurs 4,50
 • Betclic: kurs 5,00
 • LVBET: kurs 5,50

Oscary 2021 Najlepszy aktor

Legalni bukmacherzy umożliwiają też obstawianie zakładów na najlepszego aktora minionego roku. Czy ich przewidywania się spełnią?

Joaquin Phoenix

Analitycy wszystkich legalnych bukmacherów nie mają wątpliwości – laureatem Oscara 2020 w kategorii „Najlepszy aktor” zostanie Joaquin Phoenix za tytułową rolę w firmie „Joker”, za którą otrzymał już zresztą Złotego Globa. Film opowiada historię metamorfozy komika Arthura Flecka w postać Jokera – przerażającego złoczyńcy terroryzującego Gotham City.

Zakłady na Joaquina Phoenixa jako Najlepszego Aktora:

 • forBET:  kurs 1,03
 • Fortuna: kurs 1,03
 • eTOTO:  kurs 1,05
 • STS: kurs 1,03
Joaquin Phoenix najlepszym aktorem 2020?Postaw zakład w eToto z najwyższym kursem
Joaquin Phoenix najlepszym aktorem 2020?
Postaw zakład w eToto z najwyższym kursem
1.05 ZAGRAJ W

Adam Driver

Popularność przyniosła Adamowi Driverowi rola Kylo Rena w najnowszej odsłonie sagi „Gwiezdnych wojen”, ale uznanie krytyków zyskał dzięki filmowi „Historia małżeńska”, w którym stworzył doskonałą parę ze Scarlett Johansson. Reżyser Charlie (Driver) oraz aktorka Nicole (Johansson) to na pozór udane małżeństwo. Kobieta nagle składa jednak wniosek o rozwód. Batalia sądowa, która się później rozgrywa, odbija się na życiu obojga oraz ich syna.

Zakłady bukmacherskie, że Adam Driver otrzyma Oscara dla Najlepszego Aktora: 

 • Milenium: kurs 9,50
 • LVBET: kurs 9,00
 • Fortuna: kurs 7,00
 • STS: kurs 10,00

Leonardo di Caprio

Po czterech nominacjach Leonardo di Caprio w 2016 r. za piątym razem zgarnął wreszcie upragnioną statuetkę – uznano go za najlepszego aktora pierwszoplanowego po roli w filmie „Zjawa”. Teraz otrzymał kolejną nominację, za doskonałą kreację w filmie „Pewnego razu w Hollywood”, ale rola roku – zdaniem zdecydowanej większości krytyków – należy do Joaquina Phoenixa. Szanse na kolejną statuetkę dla di Caprio są więc znikome.

 • eWinner: kurs 18,50
 • Betclic: kurs 28,00
 • STS: kurs 35,00
 • Milenium: kurs 22,00

Oscary 2021 Najlepsza aktorka

 Podobnie jak w przypadku najlepszego aktora, również jeśli chodzi o najlepszą aktorkę minionego roku legalni operatorzy zakładów bukmacherskich nie mają wątpliwości. Według nich zostanie nią Renée Zellweger - jej szanse zwiększa dodatkowo zwycięstwo w organizowanym przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej konkursie filmowym.

Renée Zellweger

Renée Zellweger to dla wielu osób przede wszystkim kultowa Bridget Jones, choć należy pamiętać, że otrzymała już Oscara – jako najlepsza aktorka drugoplanowa za rolę w filmie „Wzgórze nadziei”. Teraz jest murowaną faworytką bukmacherów w kategorii „Najlepsza aktorka” – za rolę w dramacie „Judy”, przedstawiającym historię amerykańskiej gwiazdy, piosenkarki i aktorki Judy Garland, która przez długie lata borykała się z nałogami i problemami osobistymi, ostatecznie zakończonymi przedwczesną śmiercią.

 • eWinner: kurs 1,04
 • forBET: kurs 1,04
 • LVBET: kurs 1,04
 • STS: kurs 1,05
Renee Zellweger otrzyma OscaraPostaw na TAK z najwyższym kursem
Renee Zellweger otrzyma Oscara
Postaw na TAK z najwyższym kursem
1.05 ZAGRAJ W

Scarlett Johansson

Scarlett Johansson w wielu rankingach została okrzyknięta najseksowniejszą kobietą na świecie, a w maju 2017 r. została najlepiej zarabiającą aktorką Hollywood wszech czasów. Grała m.in. u Sofii Coppoli i Woody’ego Allena, ma na koncie nagrody BAFTA, Tony, Gotham, czy Saturn, czterokrotnie była nominowana do Złotych Globów. Teraz doczekała się nominacji do Oscara za rolę Nicole w „Historii małżeńskiej”. Szanse na statuetkę są jednak niewielkie.

 • eTOTO: kurs 10,00
 • Milenium: kurs 8,50
 • Betclic: kurs 11,00
 • eWinner: kurs 8,10

Cynthia Erivo

Brytyjka Cynthia Erivo, znana dotąd głównie z ról w filmach „Wdowy” oraz „Źle się dzieje w El Royale”, została nominowana do Oscara za tytułową kreację w obrazie „Harriet”, opowiadającym prawdziwą historię Harriet Tubman, afroamerykańskiej abolicjonistki, zbiegłej niewolnicy, pierwszej kobiety-dowódcy w wojnie secesyjnej. Mimo dobrych ocen krytyków, Erivo nie jest faworytką w wyścigu po złotą statuetkę.

 • Fortuna: kurs 20,00
 • LVBET: kurs 17,00
 • forBET: kurs 15,00
 • STS: kurs 25,00

Oscary 2021 Zakłady bukmacherskie w kategorii "Najlepszy reżyser"

 W czwórce najbardziej emocjonujących kategorii oscarowych nie mogło zabraknąć najlepszego reżysera. Bukmacherzy stawiają na Sama Mendesa za film "1917", który jest też czarnym koniem w wyścigu o statuetkę dla najlepszego filmu. Czy mogą mieć rację?

Sam Mendes

Sam Mendes ma już na koncie Oscara – w 1999 r. otrzymał statuetkę za reżyserię filmu „American Beauty”. Później było o nim nieco ciszej, ale wrócił jako twórca dwóch filmów z serii o Jamesie Bondzie – „Skyfall” i „Spectre”. Teraz Mendes przypomniał się zarówno krytykom, jak i widzom – jego dramat wojenny „1917” robi furorę i wszystko wskazuje na to, że przyniesie Brytyjczykowi drugiego Oscara za reżyserię.

 • eToto: kurs 1,50
 • eWinner: kurs 1,45
 • Betclic: kurs 1,45
 • STS: kurs 1,45
Sam Mendes najlepszym reżyserem 2020?Postaw na TAK z najwyższym kursem
Sam Mendes najlepszym reżyserem 2020?
Postaw na TAK z najwyższym kursem
1.50 ZAGRAJ W

Bong Joon-ho

Południowokoreański reżyser i scenarzysta filmowy Bong Joon-ho ma już na koncie co prawda kilka branżowych nagród (m.in. w 2003 r. na festiwalu w San Sebastian za film „Zagadka zbrodni”), ale nie był jak dotąd szczególnie popularny. Zmieniło się to w 2019 r. dzięki filmowi „Parasite”, będącym satyrą na nierówności ekonomiczne i podziały klasowe wśród współczesnych Koreańczyków z Południa. Otrzymał za niego Złotą Palmę w Cannes, a teraz walczy o Oscara i nie jest bez szans.

 • Fortuna: kurs 3,00
 • LVBET: kurs 2,85
 • STS: kurs 3,00
 • forBET: kurs 2,85

Quentin Tarantino

O ile Joon-ho nie jest może znany szerszej widowni, o tyle każdy, kto choć trochę interesuje się kinem, zna nazwisko Quentina Tarantino. Wyreżyserował on m.in. filmy „Wściekłe psy”, „Pulp fiction”, „Kill Bill”, „Bękarty wojny” oraz „Django”. Obrazy, przy których pracował zdobywały już wiele Oscarów, a teraz ma szansę na kolejną statuetkę – za reżyserię dramatu „Pewnego razu w Hollywood”, choć trzeba przyznać, że nie należy do faworytów bukmacherów.

Zakłady bukmacherskie forBET
Szeroka oferta zakładów na Oscary
Wysokie kursy bukmacherskie
 • STS: kurs 10,00
 • Betclic: kurs 10,00
 • forBET: kurs 10,00
 • eWinner: kurs 9,40

Oscary 2021 – kto zdobędzie pozostałe statuetki?

Niektórzy bukmacherzy zdecydowali się wytypować swoich faworytów również w pozostałych kategoriach – a jest ich blisko 20.

W kategorii „Najlepszy film nieanglojęzyczny”, co nie jest zaskoczeniem, największe szanse na statuetkę daje się obrazowi „Parasite” – kurs na takie rozwiązanie w firmie STS to zaledwie 1,02. Nominowany w tej kategorii jest także film „Boże ciało” Jana Komasy, ale nie zalicza się on do grona faworytów – kurs na to, że Oscar trafi do Polski, wynosi aż 50,00.

Jak wynika z analiz bukmacherów, statuetkę za najlepszą rolę drugoplanową wśród pań zgarnie Laura Dern za rolę w „Historii małżeńskiej” (Fortuna – 1,07, LVBET – 1,05), a za najlepszą rolę drugoplanową wśród panów – Brad Pitt za kreację w „Pewnego razu w Hollywood” (eTOTO – 1,05, Milenium – 1,05, forBET – 1,05).

Zakłady bukmacherskie Fortuna
Przykładowy kupon na Oscary 2020:
Najlepszy film: 1917 - kurs 1.45
Najlepszy reżyser: Bong Joon Ho (Parasite) - kurs 5.0
 Najlepszy aktor: Joaquin Phoenix (Joker) - kurs 1.03
Najlepszy aktor drugoplanowy: Brad Pitt (Once Upon a Time... in Hollywood) - kurs 1.05
Najlepsza aktorka: Renee Zellweger (Judy) - kurs 1.04
------------------------------------
Kurs całkowity kuponu: 8.15 | Stawka kuponu: 20 PLN
Ewentualna wygrana: 143.44 PLN
Idę do Fortuna online

Sporą popularnością cieszy się zawsze kategoria dotycząca najlepszej piosenki filmowej. W tym roku murowanym faworytem bukmacherów jest utwór „(I'm Gonna) Love Me Again” wykonany przez Eltona Johna i Tarona Egertona, pochodzący z filmu „Rocketman”. Jest to filmowa biografia Eltona Johna, opowiadająca o czasach, gdy szkolił się w Royal Academy of Music. Kurs na Oscara dla tej właśnie piosenki w firmie forBET to zaledwie 1,10, w podobnie jak w LV BET.

Jednego głównego faworyta ma także kategoria „Najlepszy scenariusz adaptowany”. Jest to film „Małe kobietki” w reżyserii Grety Gerwig. Scenariusz powstał na podstawie XIX-wiecznej powieści Louisy May Alcott pod tym samym tytułem, a jedną z głównych ról gra znana z serii o Harrym Potterze brytyjska aktorka Emma Watson. W firmie STS kurs na zdobycie Oscara przez ten właśnie film to 1,60, a w LVBET – 1,61.

Nie można zapomnieć o najlepszym filmie animowanym – Oscary mają na swoim koncie naprawdę kultowe animacje, kochane przez całe pokolenia! W tym roku murowany faworyt to czwarta odsłona przygód Szeryfa Chudego, Buzza Astrala, Sztućka i Pastereczki Bou, czy „Toy Story 4”. Kurs na takie rozwiązanie to 1,04 w LV BET oraz 1,03 w forBET.

Do kogo ostatecznie trafią statuetki? To okaże się 10 lutego! Mamy nadzieję, że oscarowa gala przyniesie też wielkie wygrane miłośnikom zakładów bukmacherskich.

Oscary 2021 według Betfan

Największe szanse na Oscara 2020 za film nieanglojęzyczny ma południowokoreańska tragikomedia „Parasite” - wynika z analiz legalnego bukmachera BETFAN. Prawdopodobieństwo, że wygra właśnie ta produkcja to aż 88%. Jednocześnie „Boże Ciało” Jana Komasy ma zaledwie 1% szans na statuetkę. Analitycy BETFAN przewidują, że Oscara w kategorii głównej, tj. za najlepszy film, zdobędzie „1917” - 57% szans i to właśnie on zgarnie najwięcej statuetek – 55% szans. Co ciekawe, prawdopodobieństwo, że Brad Pitt oświadczy się Jennifer Aniston podczas gali wynosi 4%. Tegoroczne rozdanie nagród odbędzie się w nocy z 9 na 10 lutego.

W ocenie bukmachera „Boże Ciało” plasuje się na ostatnim miejscu w wyścigu po Oscara za najlepszy film nieanglojęzyczny. Jeśli to jednak polska produkcja sprawi niespodziankę i zgarnie statuetkę, będzie to oznaczać wysoką wygraną dla graczy, bo kurs na ten zakład wynosi 60. Oznacza to, że za każde postawione 10 zł na polski film można wygrać aż 528 zł, jeśli zdobędzie on Oscara.

Oprócz typowanego na zwycięzcę „Parasite” do walki w tej kategorii stają też „Ból i blask” z 4% szans na wygraną, a także „Nędznicy” – 4% „Kraina Miodu” – 3% szans.

Kod promocyjny do bonusu na start 3100 PLN w Betfan online

W najważniejszej kategorii - najlepszy film - faworytem jest brytyjsko-amerykański obraz „1917”, jednak duże szanse na statuetkę tu również ma „Parasite” – 18% oraz „Pewnego razu w… Hollywood” – 13%. W takiej samej kolejności BETFAN ocenia te filmy w kontekście reżyserii. W kategorii najlepszy reżyser najwyższe prawdopodobieństwo na wygraną ma Sam Mendes za „1917” – 73% szans. Dalej plasuje się Bong Joon-ho za „Parasite” – 18% i Quentin Tarantino za „Pewnego razu w… Hollywood” – 5%.

Kursy bukmacherskie na film Joker

Joaquin Phoenix, który wciela się w rolę głównego bohatera w filmie „Joker”, to zdecydowany lider w wyścigu po statuetkę dla najlepszego aktora pierwszoplanowego (85% szans). Najlepszą aktorką pierwszoplanową zostanie zaś Renée Zellweger grająca Judy Garland (83% szans). Większych wątpliwości bukmacher nie ma też jeśli chodzi o Oscary za role drugoplanowe. Statuetki te trafią z największym prawdopodobieństwem do Brada Pitta – 83% szans i do Laury Dern z „Historii małżeńskiej” – 81%.

Analitycy BETFAN przewidują ponadto, że Oscara za najlepszy scenariusz adaptowany zdobędzie film „Jojo Rabitt” – 51% szans, a za najlepszy scenariusz oryginalny „Parasite” - 50%. Głównymi rywalami dla tych produkcji są odpowiednio „Małe kobietki” – 33% i „Pewnego razu… w Hollywood” – 35% szans.

Komentarze (0)
Zakłady bukmacherskie na Oscary 2021
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.