wtorek, 19 października 2021
Najnowsze: Kurs 20.00 na mecz Benfica - Bayern w Superbet

Polska vs Anglia - bonusy i promocje meczowe

Premie finansowe dla typerów i kibiców na mecz Polaków z Synami Albionu. Bonus STS, Superbet i LVBET.

Darmowe 25 zł na mecz Polaków Powitalny freebet w STS do odbioru z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. STS bonus na mecz Polska - Anglia: kasa za gole Polaków
  1. Warunki promocji STS
  2. Jak obrócić bonus za gole
 2. Superbet - Gol Polaków to Twoja wygrana
  1. Premia za gola Polaków
  2. Zasady przyznania Bonusu 
  3. Zasady Obrotu Bonusem Superbet na mecz Polska - Anglia
  4. Jak wypłacić bonus od Superbet
 3. Bonus reload 750 zł w LVBET na mecz Polska - Anglia
  1. Warunki regulaminowe - czy warto odebrać tę premię gotówkową?
  2. Jak wypłacić wygraną kasę na konto?
 4. Pierwszy gol w meczu dla Polski = bonus 50 zł w Fortuna
  1. Warunki promocji
  2. Jak obrócić bonus na koncie?
 5. Laga na Roberta. BETFAN rozdaje freebety
  1. Jak odebrać freebety?
  2. Jak skeszować darmowe zakłady na saldo główne?
 6. Bonus 250 zł + freebet 25 zł w eWinner na Polska vs Anglia
  1. Jak odblokować bonusy?
  2. Jak wypłacić pieniądze z salda bonusowego?
 7. Darmowa kasa w forBET. Do odebrania freebety 20 zł lub 40 zł
  1. Jak wykorzystać przyznane darmowe zakłady?
  2. Jak wypłacić bonus na konto w banku?
 8. FAQ: pytania typerów o bonusy na Polska - Anglia
Bonusy bukmacherskie na mecz Polska vs Anglia

Choć bukmacherzy większe szanse na zwycięstwo dają gościom z Anglii, polscy kibice nie tracą wiary w naszą kadrę i chętnie wrzucają na internetowe kupony selekcje na topowy mecz.

mecz polska-anglia bez ryzyka
Cashback 600 zł w Fortuna online

Zwłaszcza, że legalni bukmacherzy udostępnili mnóstwo zyskownych selekcji z wysokimi współczynnikami, które nawet mimo prognozowanej porażki Biało-Czerwonych mogą nam przynieść pokaźne wygrane bukmacherskie. Szczególnie interesująco zapowiadają się zakłady na bramki (TU sprawdzone typy na mecz Polska-Anglia), w tym popularny BTTS, który po kursie 2.09 można obstawiać w STS.

Operatorzy zakładów sportowych przygotowali też dedykowane bonusy i promocje na mecz, które umożliwią podbudowanie naszego bukmacherskiego bankrollu. Oczywiście na obstawianie starcia Polska vs Anglia w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze można też wykorzystać bonusy powitalne, dostępne w najkorzystniejszych opcjach z kodem promocyjnym LEGALSPORT (kod działa u każdego legalnego bukmachera online z licencją).

Zakłady Bukmacherskie
 • bonus 100% 2100 zł
 • cashback (zakład bez ryzyka) 600 zł
 • freebet na start 20 zł

2720 zł

Bonus powitalny
Odbieram
Fortuna kod promo: LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • bonus 100% od depozytu 1200 zł
 • cashback (zakład bez ryzyka) 234 zł
 • freebet 25 zł

1479 zł

Bonus na start
Odbieram
STS kod promo: LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 1300 zł
 • Bonus za depozyt 200 zł
 • Freebet na konto 34 zł

1534 zł

Bonus dla nowych
Odbieram
SuperBet kod promo: LEGALSPORT

A jest w czym wybierać, bo operatorzy internetowi przygotowali naprawdę imponujące pakiety powitalnych premii finansowych, nierzadko przekraczające magiczną granicę 1000 zł. Szczególnie polecamy odebrać mega pakiet na start w Fortunie (z kodem LEGALSPORT 2720 zł, w tym cashback 600 zł z rewelacyjnymi warunkami regulaminowymi), w Superbet (1534 zł na start) czy w forBET, gdzie nowy gracz za rejestrację z kodem może zgarnąć aż 2410 zł, a uzupełnieniem pakietu jest gra bez podatku na start +14% aktywna przez 14 dni po aktywacji darmowego konta.

Do tego oczywiście dochodzą wspomniane premie dedykowane specjalnie na ten mecz - możemy tu zgarnąć na przykład dodatkową kasę za każdą bramkę Polaków bądź bonus reload przyznawany od wpłaty. Poniżej znajdziecie informacje o wszystkich promocjach i bonusach na mecz Polska vs Anglia, jakie dla swoich graczy przygotowali legalni bukmacherzy.

STS bonus na mecz Polska - Anglia: kasa za gole Polaków

Atrakcyjny bonus na mecz Polska vs Anglia aktywował największy polski bukmacher, czyli Star-Typ Sport. W ramach dedykowanej promocji można otrzymać specjalny bonus za każdy gol Polski strzelony w regulaminowym czasie gry. To naprawdę intratna opcja, zwłaszcza biorąc pod uwagę chociażby dobrą kondycję Roberta Lewandowskiego.

STS bonus na mecz Polska vs Anglia

Duże szanse na zdobycie bonusu dają nam również statystyki: w ramach dziesięciu spotkań, rozegranych za kadencji Paulo Sousy, tylko w jednym nie udało nam się trafić do bramki przeciwnika. Gola strzeliliśmy nawet w meczu z Hiszpanią na Euro 2021, która była naprawdę wymagającym przeciwnikiem, można się więc spodziewać, że w najbliższym meczu również zdobędziemy co najmniej jedno trafienie.

Warunki promocji STS

By mieć szansę na bonusy należy po zalogowaniu się na swoje konto STS zapisać się do promocji na poświęconej akcji podstronie. Następnie należy postawić kupon SOLO z dokładnym wynikiem meczu Polska - Anglia za 25 zł lub 50 zł. Po spełnieniu tych warunków wystarczy już tylko czekać na wyniki meczu - za każdą bramkę, strzeloną przez naszą reprezentację, otrzymamy odpowiednio 25 zł lub 50 zł bonusu, zależnie od stawki naszego kuponu. Jeśli więc Polacy trafią do bramki Anglików dwukrotnie, a my obstawiliśmy kupon za 50 zł, to na nasze saldo bonusowe wpadnie 100 zł premii od STS.

Jak obrócić bonus za gole

Premię za gole Polaków otrzymamy na saldo bonusowe. By móc wypłacić te środki na indywidualny rachunek bankowy, należy spełnić proste warunki obrotowe, a więc zagrać dowolne kupony SOLO lub AKO za trzykrotność otrzymanej kwoty. Jeśli otrzymaliśmy 100 zł bonusu, to musimy postawić zakłady na kwotę 300 zł. Do obrotu zaliczają się wyłącznie wygrane kupony z minimalnym kursem całkowitym 1.91.

Superbet - Gol Polaków to Twoja wygrana

Bardzo korzystny bonus przygotował internetowy bukmacher Superbet (z grona TOP3 najlepszych buków). Na każdego nowego klienta czeka wygrany zakład, jeśli Polska strzeli bramkę. 

Premia Superbet na mecz Polska - Anglia
Superbet Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 1300 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 34 zł od depozytu

1534 zł

Odbieram
SuperBet kod promo: LEGALSPORT

Warunkiem promocji, jest wpłata depozytu o minimalnej wartości 50 zł oraz zawarcie pierwszego kuponu Solo (typowy singiel). W promocji trzeba zawrzeć zakłady za maksymalnie 50 zł, puszczając kupon na którym znajduje się typ na wygraną Polski w meczu z Anglią w ramach Kwalifikacji MŚ.

Premia za gola Polaków

Nowy gracz Superbet musi postawić swój pierwszy zakład na Polskę. Jeżeli reprezentacja Polski strzeli chociaż jedną bramkę, to zakład jest wygrany, bez względu na końcowy wynik spotkania z Anglikami.

Zasady przyznania Bonusu 

W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta. 
Na kuponie musi znajdować się typ na wygraną Polski (zakład z grupy „Mecz - 1”).

Darmowego konto na mecz Polska - Anglia
Przejście do rejestracji w Superbet | Bonus za gole Polaków

Nagroda w tej promocji to wygrana z kuponu wypłacona w formie bonusu Przykład: Jeżeli Gracz postawi pierwszy kupon po założeniu konta stawiając np. 50 PLN na zwycięstwo Polski w regulaminowym czasie gry po regularnym kursie w ofercie (np. 4.75) i Polska strzeli co najmniej jednego gola, Gracz otrzyma wygraną za kupon w formie bonusu pomniejszoną o wartość podatku.
Jeżeli stawka kuponu przekroczy 50 PLN, na poczet obliczeń kwoty bonusu zostanie uwzględniona kwota 50 PLN.
W przypadku, gdy Polska strzeli gola i wygra mecz, Uczestnik promocji otrzyma wygraną z kuponu oraz wygraną w formie bonusu w ramach promocji „Gol Polaków to Twoja wygrana”.
Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza. Bonus zostanie przelany na konto Gracza 72 godzin po zakończeniu promocji.
Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).

Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4 Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Gol Polaków to Twoja wygrana". W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Gol Polaków to Twoja wygrana" nie zostaną aktywowane.
Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Gol Polaków to Twoja wygrana” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.

Zasady Obrotu Bonusem Superbet na mecz Polska - Anglia

Bonus można wykorzystać na zakłady pojedyncze z minimalnym kursem 1.80.
Bonus można wykorzystać na zakłady akumulowane z minimalnym łącznym kursem 1.80 oraz z minimalnym kursem dla każdego wydarzenia równym 1.30.
Bonus można wykorzystać na zakłady systemowe tylko wtedy, gdy łączny kurs na najmniejszą kombinacje wynosi co najmniej 1.80.
Bonus można wykorzystać wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo („live”), które znajdują się w ofercie Organizatora.

Bonus nie może być wykorzystany do umieszczenia kuponów zawierających mecze z „Super Kursy” lub do umieszczania kuponów zawierających wydarzenia z wirtualnych sportów.
Bonus nie może być także wykorzystany na kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego.
Środki uzyskane z Bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto depozytowe Gracza w przypadku, gdy Gracz dokona 3-krotnego obrotu wartością bonusu (zakłady zaliczają się do Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza).

Jeśli warunki przyznania Bonusu nie zostaną spełnione w ciągu 7 dni od daty jego zaakceptowania, wartość Bonusu z salda bonusowego i powiązane z tymi środkami wygrane zostaną anulowane.
Gracz nie może wypłacić środków z salda bonusowego dopóki nie zostaną spełnione warunki Regulaminu. Jeśli Bonus został anulowany lub wygasł, wartość Bonusu i jego wygranych zostanie anulowana.
Kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu.

Jak wypłacić bonus od Superbet

Oto warunki jakie ustalone zostały przez zakłady bukmacherskie Superbet do realizacji wypłaty bonusu:

- minimalny kurs na kuponie Solo - 1.80
- minimalny kurs na kuponie AKO 1.80
- minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na AKO 1.30
- minimalny kurs na kuponach systemowych 1.80
- obrót do wypłaty 3x
- 7 dni na wykorzystanie bonusu

Bonus reload 750 zł w LVBET na mecz Polska - Anglia

Koncesjonowany bukmacher internetowy oraz stacjonarny LVBET, który jest ceniony zarówno przez początkujących, jak i doświadczonych graczy, posiada w swojej benefitowej ofercie bardzo ekskluzywną promocję online na środowy mecz reprezentacji Polski z Anglikami. Dzięki niej każdy obstawiający przez sieć może wzbogacić swój bankroll na zakłady sportowe i pozasportowe o dodatkowe 750 zł! Jak odebrać bonus i zyskać extra gotówkę?

Bonus reload na mecz Polska - Anglia u bukmachera LVBET Zakłady Bukmacherskie

Zanim przejdziemy do szczegółów regulaminowych, to warto odnotować, że promocja LVBET ma status tymczasowy - trwa od wtorku (7.09 od godziny 10:00) do środy (8.09 do godziny 23:59). "Bonus Reload: 750 PLN na Anglików" dostępny jest nie tylko na stronie internetowej www.lvbet.pl, ale również w aplikacji mobilnej na telefon komórkowy i tablet z systemem iOS/Android. Naturalnie, tę typerską nagrodę znaleźć możecie w zakładce "Wpłata" - zobaczą ją wszyscy gracze, którzy dokonali minimum jednego depozytu na swoje konto.

Warunki regulaminowe - czy warto odebrać tę premię gotówkową?

Jak aktywować bonus "750 zł na Anglików", który oficjalnie przyjmuje postać premii 30 zł z mnożnikiem x25? Aby odblokować na swoim profilu do betowania w LVBET tę nagrodę pieniężną, należy w pierwszej kolejności dokonać wpłaty na konto - minimum 25 zł. Żeby cieszyć się pełnym bonusem, trzeba zdeponować 5 zł więcej (30 zł).

Następnie otrzymacie od sprawdzonego bukmachera LVBET, który ma wszystkie potrzebne do funkcjonowania licencje Ministerstwa Finansów, bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x25”. Oznacza to, że przy wpłacie 1500 zł otrzymacie bonus o równowartości 750 zł. Jak spieniężyć i wykorzystać promocję od sponsora Wisły Kraków? Wystarczy, że stworzycie kupon bukmacherski, który będzie spełniał następujące warunki: minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 oraz kurs na selekcję minimum 1.25. 

Jak działa bonus w praktyce? Oto przykład: wpłata 1500 PLN, Bonus 30 PLN, Stawka netto: 26,40 zł, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x25, kurs finalny kuponu: 62.5, wygrana: 1650 zł. Ważne! Kupon z mnożnikiem nie może zawierać zakładów specjalnych na zawodników np. “Zdobywca bramki” oraz innych tego typu zakładów, a także handicapów azjatyckich.

Jeżeli odhaczycie wszystkie zasady, to wówczas na podglądowym kuponie automatycznie odblokuje się super opcja pomnożenia kursu ”x25”. Warto dodać, że bonus LVBET będzie dostępny do odbioru po zalogowaniu na konto gracza do środy (08.09 do godziny 23:59). Pełny regulamin promocji znajduje się oczywiście na stronie tego operatora.

Jak wypłacić wygraną kasę na konto?

Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem, podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00. Jeśli zakład bukmacherski jest zakładem typu kombi, to przynajmniej jedna selekcja powinna być z kursem minimalnym 1.50 [ zobacz mega typy na mecz POL VS ENG ]. Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed, jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem.

Wypłaty wygranej z zakładu z mnożnikiem można dokonać wyłącznie po osiągnięciu pełnego 3-krotnego obrotu depozytem. Przy wpłacie powyżej 1500 zł (na przykład 2000 zł) wymaganemu obrotowi podlega tylko kwota 1500 zł. Wszystkie zdarzenia na postawionym kuponie z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane. Unieważnione zakłady będą rozliczane po kursie 1.00, a co za tym idzie będą odpowiednio zmniejszały kurs całkowity kuponu.

Pierwszy gol w meczu dla Polski = bonus 50 zł w Fortuna

Specjalny bonus na kadrę można złapać również u bukmachera internetowego oraz stacjonarnego Fortuna. Jaką promocję można zdobyć i na jakich warunkach? Do uzyskania jest premia pieniężna w wysokości 50 zł. Jak odebrać bonus 50 zł od Fortuny na mecz Polska vs Anglia?

Bonus w Fortuna na mecz reprezentacji Polski z Anglią. Extra kasa za pierwszego gola Biało-Czerwonych

Wystarczy, że w wersji przedmeczowej postawicie zakład sportowy przez internet lub w lokalu na to, że Polska strzeli pierwszego gola w meczu za min. 50 zł brutto, a od razu po poprawnym rozliczeniu selekcji będziecie mogli skorzystać z dodatkowego bonusu 50 zł. I tutaj warto zaznaczyć, że inne rozstrzygnięcia na kuponie nie mają znaczenia. Pierwszy gol w meczu zdobyty przez Polaków to gwarantowany bonus.

Warunki promocji

Benefit można odebrać zarówno na stronie internetowej bukmachera, jak i w jego aplikacji mobilnej. Co więcej, bonus 50 zł na gola Polaków można aktywować również w punkcie stacjonarnym. Oczywiście, pełna kwota zostanie przekazana graczowi w postaci punktów FPK, które można wymienić na freebet 50 zł w e-shopie Fortuna.

Warto pamiętać, że promocja nie obejmuje kuponów zawartych w ramach zakładów specjalnych, Hit Dnia, Super Oferta, Ekspert+ i live, ale za to łączy się z Happy Hours i Bonusami AKO. Jeśli Biało-Czerwoni strzelą pierwszego gola, to wówczas bonus zostanie przypisany do iKont graczy w dniu 09.09.2021 do godz. 23:59 (czwartek). 

Jak obrócić bonus na koncie?

Nagroda przypisywana jest do profilów graczy w postaci punktów FKP, a to oznacza, że przyznanym bonusem nie trzeba obracać. W efekcie wygraną z promocyjnego zakładu można od razu wypłacić na konto w banku. Naturalnie, pełny regulamin bonusu znajdziecie bezpośrednio u operatora Fortuna.

Laga na Roberta. BETFAN rozdaje freebety

BETFAN Zakłady Bukmacherskie przygotował jeden z ciekawszych bonusów na mecz Polska vs Anglia. Jak działa promocja i ile można zgarnąć? W ramach bonusowego szaleństwa u tego buka można otrzymać nawet kilkanaście freebetów. Żeby zapisać na swoim koncie darmowe zakłady, należy spełnić kilka prostych warunków, które wyszczególniliśmy poniżej.

Freebety w BETFAN Zakłady Bukmacherskie na mecz Polska vs Anglia

Oczywiście udział w promocji może wziąć każdy typer, który posiada aktywne konto gracza. Jeśli nie macie jeszcze profilu w BETFAN, to możecie je założyć bezpłatnie tutaj > Rejestracja w BETFAN. Każdy obstawiający, który zarejestruje się u tego operatora z naszym kodem LEGALSPORT, otrzyma dodatkowo: 1600 zł, w tym m.in. zakład bez ryzyka 600 zł.

Jak odebrać freebety?

Krok numer 1. Postaw zakład bukmacherski spełniający następujące warunki:

 • zagrajcie dowolny kupon, zawierający zdarzenie na mecz Polska - Anglia
 • liczą się tylko kupony SOLO lub AKO
 • stawka: dokładnie 89 zł
 • kurs minimalny kuponu: 2.50
 • kupon musi zostać rozliczony do 8.09, godziny 23:59

Krok numer 2. Odbierz i aktywuj freebety

 • otrzymacie freebet 1 zł za KAŻDĄ LAGĘ naszych piłkarzy
 • np. za 40 długich podań - celnych, czy też nie - zgarniacie freebet 40 zł
 • co więcej - jeśli bezpośrednio po LADZE strzelimy gola - bukmacher dorzuci 20 zł!
 • czym jest LAGA? To długie podanie nogą z naszej połowy na połowę przeciwnika, bądź wykop bramkarza (bez wybicia z "piątki"), może być na skrzydło, może do środka. Ogólnie - każde długie podanie, górą, na naszych zawodników

3. Czas trwania

 • 7.09.21 r. od godziny 10:00, do 8.09 godziny 20:45
 • każdemu graczowi przysługuje jeden freebet
 • wygrana z zakładu freebet przepisana na konto główne zostanie pomniejszona o stawkę freebetu
 • w promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

Jak skeszować darmowe zakłady na saldo główne?

Wszystkie przyznane freebety [ tutaj je odbierzesz ], które się kumulują, podlegają 1-krotnemu obrotowi. Innymi słowy pisząc, wystarczy zagrać za przyznany darmowy zakład i już od razu można wypłacić wygraną na indywidualne konto w banku.

Bonus 250 zł + freebet 25 zł w eWinner na Polska vs Anglia

Bukmacher eWinner przygotował dla swoich klientów całą paczkę bonusów na mecz Polska vs Anglia, który odbędzie się już w środę na PGE Narodowym w Warszawie. Do zgarnięcia jest bonus 250 zł od wpłaty oraz freebet za depozyt o wartości 25 zł. Jak odebrać wszystkie premie i na jakich warunkach? 

Bonus za depozyt w eWinner Zakłady Bukmacherskie na mecz Polska vs Anglia

Oba wyżej zaprezentowane bonusy, które z powodzeniem można przeznaczyć na typy na Lewandowskiego czy handicapy, łączą się, tak więc w sumie możecie mieć 275 zł extra na kolejne kupony bukmacherskie na stronie www.ewinner.pl lub w aplikacji mobilnej.

Jak odblokować bonusy?

Na początek bonus od depozytu 50% do 250 zł z okazji eliminacji do mistrzostw świata 2022. Tę premię gotówkową możecie odebrać do 8 września i wykorzystać, po wcześniejszym obrocie wpłatą, na zdarzenia z kategorii "piłka nożna". W efekcie możecie obstawić nie tylko na zwycięstwo Biało-Czerwonych, ale również na gola Lewandowskiego czy Świderskiego. Aby aktywować pełny bonus, należy wpłacić na saldo depozytowe 500 zł.

Dodatkowy benefit pieniężny w eWinner Zakłady Bukmacherskie można uruchomić w dniu meczu. Wystarczy, że postawicie kupon za 49 zł, a od razu na Waszym koncie do betowania pojawi się freebet 25 zł. Szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie bukmachera. My od siebie możemy dodać, że po rejestracji z kodem LEGALSPORT na Waszym koncie pojawi się dodatkowo taka paczka bonusów: 110 zł bez ryzyka + powitalny bonus 500 zł.

Jak wypłacić pieniądze z salda bonusowego?

Sprawa z obrotem wygląda w obu przypadkach bardzo prosto. Wygrana z freebetu nie podlega obrotowi, a na saldo główne zostanie przypisana kwota wygranej pomniejszona o kwotę otrzymanego freebetu. Natomiast bonus 50% podlega 3-krotnemu obrotowi. Liczą się kupony AKO na piłkę nożną z kursem min. 2,50.

Darmowa kasa w forBET. Do odebrania freebety 20 zł lub 40 zł

Z okazji meczu Polska - Anglia, w ramach eliminacji do mistrzostw świata 2022, bukmacher forBET ma dla graczy mega promocję, w ramach której można zgarnąć 20 lub 40 zł freebetu za kupon AKO ze zdarzeniem z meczu Biało-Czerwonych z Synami Albionu!

Bonus w forBET na mecz Polska vs Anglia. Do odbioru extra freebety

Wystarczy, że w dniu meczu (08.09) w godz. 10:00 - 20:45 zagracie kupon bukmacherski AKO z min. 3 zdarzeniami, na którym znajdzie się zdarzenie z meczu Polska - Anglia (w kuponie AKO min. kurs zdarzenia wynosi 1.30), za dokładną stawkę 49 zł lub 99 zł. W zależności od wybranej stawki freebet 20 zł lub 40 zł znajdzie się na Waszym koncie gracza następnego dnia!

Jak wykorzystać przyznane darmowe zakłady?

Każdy gracz, który zagra kupon spełniający warunki promocji, otrzyma freebet 20 zł (za kupon ze stawką 49 zł) lub 40 zł (za kupon ze stawką 99 zł) do wykorzystania na dowolne zdarzenia przedmeczowe lub na żywo z oferty piłki nożnej. Oczywiście, do promocji kwalifikuje się tylko pierwszy zagrany kupon spełniający warunki promocji.

Jak wypłacić bonus na konto w banku?

Bonusem należy obrócić jednokrotnie po kursie minimalnym 2.0 - min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia. Bonus oczekuje w kolejce przez 96 godzin. Czas na obrót bonusem wynosi 96 godzin.

Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych. Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe, zakłady z oferty ZAKŁADY WIRTUALNE oraz Gry Karciane.

FAQ: pytania typerów o bonusy na Polska - Anglia

1️⃣ Jakie bonusy bukmacherskie można odebrać?

Legalni bukmacherzy internetowi udostępniają cały szereg tymczasowych i okazjonalnych bonusów na mecz Polski z Anglią na PGE Narodowym w Warszawie. Odebrać można nie tylko freebety czy cashbacki, ale również premie za depozyt. Szczegóły znajdziecie w powyższym artykule.

2️⃣ Który bukmacher internetowy ma najlepszy bonus?

Jeśli chcecie postawić spotkanie reprezentacji Polski z Anglią za bonus, to w pierwszej kolejności powinniście zaznajomić się z ofertą bukmachera LVBET, który udostępnia swoim klientom mega promocję o wartości maksymalnej 750 zł. Dokładny opis tego benefitu znajdziecie w tekście powyżej.

3️⃣ Czy mecz Polska vs Anglia można obstawić za freebet?

Tak, wielu bukmacherów online ma freebety na mecz Polska vs Anglia. Wśród nich jest nie tylko operator zakładów sportowych STS, który ma do zaoferowania 25 zł w postaci darmowego zakładu, ale również buk Fortuna, u którego odbierzecie freebet 20 zł w dedykowanym e-shopie. Kompletną listę z bonusami na kadrę umieściliśmy powyżej.

4️⃣ Gdzie znajdę najlepsze bonusy bez ryzyka na mecz Polaków z Anglikami?

Bardzo dobry cashback ma bukmacher Fortuna - premierowy kupon można ubezpieczyć na 600 zł. Równie dobre warunki znajdziecie w BETFAN. U tego buka również na 600 zł można ubezpieczyć zakład bukmacherski. W grę wchodzą również okazjonalne cashbacki, o których więcej przeczytacie powyżej.

5️⃣ Czy do aktywacji promocji meczowych potrzebny jest kod?

Jeśli wybierzecie bukmachera, u którego macie już konto, to wówczas kod promocyjny nie jest potrzebny. Natomiast, jeśli nie ma jeszcze założonego profilu typera u wyselekcjonowanego buka, to wówczas należy zastosować działający kod do bonusów. Aktualny i zawsze aktywny kod do premii pieniężnych na mecz Polska - Anglia to hasło: LEGALSPORT.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Polska vs Anglia - bonusy i promocje meczowe
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.