niedziela, 17 stycznia 2021
Najnowsze: Zakłady na Puchar Świata w Zakopanem

Ranking sportów wirtualnych TOTALbet

Ranking virtuale w TOTALbet. Pula nagród aż 10 000 zł dla 30 najlepszych typerów, bonus 2500 zł dla zwycięzcy promocji na gry wirtualne.

Bonus na sporty wirtualne | Freebet 50 zł Zakłady bez podatku + ranking virtuale z nagrodami
Spis treści
Rozwiń
 1. Sporty wirtualne w TOTALbet
  1. Jak wziąć udział w rankingu TOTALbet?
  2. Wirtualny ranking TOTALbet - co można wygrać?
  3. Jak obrócić bonus z wirtualnego rankingu?
  4. Oferta TOTALbet na sport wirtualny
 2. Premie dla typerów w TOTALbet
  1. Virtuals bez podatku
  2. Inne benefity finansowe
 3. FAQ - pytania graczy o ranking typujących wirtuale w TOTALbet
Najlepsi wygrywają - do podziału 10 000 zł. Bonus z kodem promocji Totalbet.pl
Sporty wirtualne - ranking najlepszych graczy

Wszystkie wygrane w ramach konkursu Totalbet będą przekazywane na konto gracza w postaci gratisowego doładowania salda głównego. Dzięki temu na profilu klienta dostępna od razu będzie opcja wypłaty na prywatny rachunek bankowy. Otrzymanej gotówki nie będziecie musieli obracać!

TOTALBET PROMOCJA NA START
10 000 zł nagrody w rankingu | 5050 zł na nowe konto

I to jest tak naprawdę najważniejsze w tej promocji. Inni legalni bukmacherzy internetowi nie oferują tak dobrych warunków regulaminowych. Dlatego też w pierwszej kolejności rekomendujemy typowanie sportów wirtualnych w TOTALbet. Fantastyczne zasady tego bonusu z nagrodami i benefitami mają swoje odbicie w najświeższych rankingach bukmacherów. Dzięki tej promocji okazjonalnej internetowy bukmacher TOTALbet zyskał kilka pozycji w najważniejszych zestawieniach na rynku, więc śmiało może konkurować z STS, Fortuną, eWinner czy BETFAN.

Sporty wirtualne w TOTALbet:Piłka nożna | Wyścigi koni | Motocykle | ŻużelVirtuale bez podatku dostępne 24/7

Sporty wirtualne w TOTALbet:
Piłka nożna | Wyścigi koni | Motocykle | Żużel
Virtuale bez podatku dostępne 24/7

GRAJ w

Jak odebrać bonus z rankingu? Jak aktywować na profilu tę promocję? Jakie nagrody można zyskać? Do kiedy jest ważny bonus? Kto może skorzystać z promocji? I oczywiście, czy rankingowy bonus można łączyć z innymi promocjami? Wszystkiego dowiecie się z poniższego artykułu.

Sporty wirtualne w TOTALbet

Żeby wziąć udział w genialnej i emocjonującej rywalizacji "TOTALbet ranking virtuale", która zakończy się ostatecznie podziałem sporej puli nagród, trzeba posiadać aktywne konto klienta w TOTALbet (operator zakładów wzajemnych online). Jeśli nie macie jeszcze profilu na stronie internetowej www.totalbet.pl lub na aplikacji mobilnej na telefon, to możecie zarejestrować się w dwie minuty.

Ranking dla najlepszych typerów na sporty wirtualne z pulą nagród 10 000 zł
Ranking virtuale w TOTALbet - promocja na sport wirtualny

Pamiętajcie, że aktywując nasz kod promocyjny [ LEGALSPORT ] zyskacie dodatkowe bony pieniężne. W sumie możecie zgarnąć premię 5050 zł. Część z tej kwoty możecie przeznaczyć na luzie na zakłady na wirtualne gry sportowe.

Jak wziąć udział w rankingu TOTALbet?

By dołączyć do wirtualnego rankingu TOTALbet wystarczy w trakcie jego trwania stawiać zakłady bukmacherskie na wirtuale, spełniające warunki regulaminowe promocji. Do rankingu kwalifikuje się każdy kupon online, który:

 • jest postawiony za środki z salda głównego gracza (nie za bonus)
 • zawiera wyłącznie selekcje na oferty sportów wirtualnych.

To już wszystkie warunki, które są wymagane, by wziąć udział w rankingu i walczyć o atrakcyjne bonusy na saldo główne. Poza tym buk nie stawia większych warunków, dotyczących promocyjnych kuponów. Mogą to być zarówno kupony SOLO, jak i AKO, mogą być też postawione za dowolną stawkę. Nie ma znaczenia, czy swój kupon na virtuale postawicie za przysłowiową złotówkę, czy za 50 zł - każdy kwalifikuje się do promocji. Na Waszych kuponach możecie obstawiać dowolne sporty z oferty wirtualnej TOTALbet - zarówno wirtualną piłkę nożną, jak i żużel czy wyścigi chartów.

Pamiętajcie przy tym, że z promocji wyłączone są zakłady systemowe oraz specjalne, np. w ramach promocji kursowej TOTAL Boost

Jak wziąć udział w rankingu wirtuale TOTALbet?
Ranking na virtuals - zasady promocji TOTALbet

Za każdy zagrany kupon, kwalifikujący gracza to udziału w rankingu, przyznawane są punkty rankingowe. KONKURS RANKING WIRTUALE powiązany jest z wysokością obrotu, dokonanego przez Klienta w czasie trwania promocji (im wyższy obrót, tym wyższe miejsce w rankingu). Obrót na saldzie głównym przeliczany jest na punkty, zgodnie z poniższym przelicznikiem:

 • Zakład pojedynczy (SOLO): 1 zł obrotu = 0,5 pkt
 • Zakład AKO 2 zdarzenia: 1 zł obrotu = 0,7 pkt Zakład
 • AKO 3 zdarzenia: 1 zł obrotu = 0,9 pkt
 • Zakład AKO 4 i więcej zdarzeń: 1 zł obrotu = 1,2 pkt.

W przypadku, gdy dwaj gracze mają tyle samo punktów na koniec trwania promocji, o kolejności w rankingu zdecyduje czas postawienia kuponów. W rankingu wyżej będzie Klient, który jako pierwszy zdobędzie daną liczbę punktów.

Wirtualny ranking TOTALbet - co można wygrać?

Nagrody w rankingu sportów wirtualnych w TOTALbet są naprawdę imponujące - łączna pula nagród wynosi aż 10 000 zł! Bonusy zostaną przyznane trzydziestu najlepszym typerom, które zajmą najwyższe lokaty w wirtualnym rankingu TOTALbet.

Jak dokładnie przedstawia się podział puli nagród?

 • Nagroda za 1.miejsce -  w postaci doładowania salda głównego w wysokości bonusu 2500 zł
 • Nagroda za 2.miejsce - w postaci doładowania salda głównego w wysokości bonusu 2000 zł
 • Nagroda za 3. miejsce - w postaci doładowania salda głównego w wysokości bonusu 1500 zł
 • Nagroda za 4. miejsce -  w postaci doładowania salda głównego w wysokości bonusu 700 zł
 • Nagroda za 5-6. miejsce - w postaci doładowania salda głównego w wysokości bonusu 500 zł
 • Nagroda za 7-8. miejsce - w postaci doładowania salda głównego w wysokości bonusu 250 zł
 • Nagroda za 9-10. miejsce - w postaci doładowania salda głównego w wysokości bonusu 150 zł
 • Nagroda za 11-20. miejsce - w postaci doładowania salda głównego w wysokości bonusu 100 zł
 • Nagroda za 21-30. miejsce - w postaci doładowania salda głównego w wysokości bonusu 50 zł

Jak widać, naprawdę jest o co walczyć, dlatego z całą pewnością polecamy Wam wziąć udział w wirtualnym rankingu TOTALbet!

Jak obrócić bonus z wirtualnego rankingu?

Zgodnie z regulaminem sprzedaży premiowej TOTALbet "KONKURS RANKING WIRTUALE", nagrody dla najlepszych typerów są przyznawane w postaci doładowania salda głównego z możliwością dalszej gry bądź wypłaty.

Co to oznacza w praktyce? Że bonus za wysoką lokatę w wirtualnym rankingu otrzymacie jako środki pieniężne dopisane bezpośrednio na Wasze saldo główne! Nie musicie więc obracać bonusem przed wypłatą - jeśli chcecie, otrzymane środki możecie od razu wypłacić na Wasz rachunek bankowy.

Oferta TOTALbet na sport wirtualny

Przypominamy, że w TOTALbet dostępna jest naprawdę rozbudowana propozycja zakładów bukmacherskich na sporty wirtualne. U tego wiarygodnego buka online możecie wrzucać na swoje kupony SOLO i AKO nie tylko zakłady na wirtualną piłkę nożną, która jest zdecydowanie najpopularniejszą dyscypliną wśród "virtuals", ale również typy na wirtualne wyścigi konne, wirtualne wyścigi chartów oraz wirtualne wyścigi motocyklowe i wirtualny żużel (TU więcej o ofercie TOTALbet na wirtuals).

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie - oferta na virtuals
Oferta na sporty wirtualne w TOTALbet online

Każdy ze sportów dostępny jest w wielu opcjach do typowania, a atrakcyjne współczynniki bukmacherskie sprawiają, że typy na virtuals w TOTALbet możecie grać nie tylko na kuponach AKO, ale też na zakładach pojedynczych (przeczytaj o typowaniu sportów wirtualnych). Oczywiście w ramach promocji "KONKURS RANKING WIRTUALE" można zawierać pewne kupony bukmacherskie na dowolną wirtualną dyscyplinę.

Premie dla typerów w TOTALbet

Nowi gracze, zainteresowani przystąpieniem do promocji Ranking wirtuale powinni utworzyć wcześniej profil gracza (rejestracja w TOTALbet przebiega szybko - zobacz TU). Konto jest darmowe, tak samo jak kod promocyjny, który warto zastosować podczas wypełniania zgłoszenia (formularza rejestracyjnego). Dzięki temu, masz do wzięcia dwa niezwykłe bonusy powitalne jako nagrodę na start przygody z zakładami bukmacherskimi.

TOTALBET BONUS 5050 ZŁ
Freebet 50 zł na nowe konto za darmo

TOTALbet swój bonus podzielił na freebet 50 zł, całkowicie darmowy bonus bez depozytu oraz 5000 zł od depozytu (pierwszej wpłaty). Ten bonus jest aktualnie najlepszy pod kątem wysokości spośród wszystkich bukmacherów w rankingu legalnych operatorów zakładów, wyprzedzając m.in. Fortunę, Superbet, forBET czy Totolotek.

Virtuals bez podatku

Po rejestracji konta każdy gracz może nie tylko dołączyć do wirtualnego rankingu, ale również skorzystać z mega zyskownej promocji virtuals bez podatku w TOTALbet. W ramach tej akcji kupony bukmacherskie AKO na sport wirtualny można stawiać, powiększając swoje wygrane od 14% (gra bez podatku) przy trzech zdarzeniach, aż do 40%, jeśli na kuponie znajdzie się 10 lub więcej selekcji na wirtualne dyscypliny sportowe.

Inne benefity finansowe

Oczywiście sporty wirtualne to niejedyna dyscyplina, premiowana nagrodami i bonusami w TOTALbet. Ten cieszący się świetnymi opiniami legalny bukmacher internetowy ma też super bonus +14% dla kuponów AKO na wszystkie standardowe sporty - od piłki nożnej po darts i boks. To nielimitowana gra bez podatku, dostępna w trybie 24/7 na wszystkie kupony z co najmniej trzech selekcji (minimalny kurs zdarzenia to tylko 1.20).

Doskonałym uzupełnieniem kuponów w TOTALbet będą zakłady na Karcianą Wojnę - warto wiedzieć, że selekcje na karcianki są na razie dostępne tylko u trzech buków online. Oprócz TOTALbet wirtualne kasyno przygotował dla typerów też STS (tzw. BetGames) oraz forBET.

FAQ - pytania graczy o ranking typujących wirtuale w TOTALbet

Gracze bukmacherscy chętnie biorą udział w różnego rodzaju rankingach, walcząc o dodatkowe benefity i premie finansowe. A ponieważ ranking virtuale w TOTALbet ma naprawdę bardzo atrakcyjne nagrody, nie dziwi nas, że typerzy od razu zwrócili na niego uwagę. Poniżej przygotowaliśmy dla Was odpowiedzi na najczęstsze pytania, dotyczące wirtualnego rankingu dla graczy w TOTALbet.

1. Co to jest "ranking virtuale"?

Ranking na sporty wirtualne to specjalna promocja, w ramach której TOTALbet premiuje najbardziej aktywnych typerów, stawiających kupony bukmacherskie na virtuals.

2. Jak wziąć udział w rankingu sportów wirtualnych w TOTALbet?

By dołączyć do rankingu TOTALbet, wystarczy w czasie trwania promocji stawiać kupony SOLO lub AKO wyłącznie na wirtualne dyscypliny sportowe. Ważne, by kupony były postawione z salda głównego, nie ma jednak znaczenia ich stawka ani liczba zdarzeń. Za każdy kupon graczowi przyznawane są punkty, pozwalające piąć się w rankingu z nagrodami.

3. TOTALbet ranking wirtuale - co można wygrać?

Do wygrania w wirtualnym rankingu TOTALbet są doładowania salda głównego - to nagrody pieniężne, które od razu możemy wypłacić na nasz rachunek bankowy (bez warunków obrotowych), co należy do rzadkości jeśli chodzi o bonusy u legalnych bukmacherów. Pula nagród w rankingu wirtuals to aż 1000 zł, w tym najlepszy gracz zgarnie 2500 zł, ma nagroda za drugą lokatę to 2000 zł.

4. Jak obrócić bonus rankingowy?

Otrzymanym bonusem bukmacherskim nie trzeba obracać - zostaje on przypisany bezpośrednio do salda głównego gracza. Od typera zależy, czy premię pieniężną wypłaci na indywidualne konto bankowe, czy przeznaczy na dalszą grę - w takim przypadku uzyskane pieniądze może przeznaczyć na dowolny sport, realny lub wirtualny, a także esport (TU więcej o esportowej ofercie TOTALbet).

5. Czy TOTALbet ma dobrą ofertę na sport wirtualny?

Tak, TOTALbet posiada dobrze przemyślaną i bardzo rozbudowaną ofertę zakładów bukmacherskich na sport wirtualny. U tego buka możemy typować m.in. wirtualną piłkę nożną, ale też wyścigi koni i psów oraz żużel.

6. Czy inni bukmacherzy mają takie promocje?

Ponieważ sporty wirtualne cieszą się ogromną popularnością wśród typerów, znajdziemy je obecnie praktycznie u każdego koncesjonowanego buka online w Polsce. Bukmacherzy systematycznie przygotowują również promocje na virtuals - także w postaci rankingów. Podobnych promocji możecie szukać m.in. w STS, LVBET, forBET czy PZBuk - ci operatorzy przykładają ogromną wagę nie tylko do swojej oferty na wirtuale, ale też do systemu bonusowego, więc premie na virtuals znajdziecie u nich ze sporym prawdopodobieństwem.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Ranking sportów wirtualnych TOTALbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.