sobota, 21 maja 2022
Najnowsze: Kurs 50.00 na zwycięstwo Świątek we French Open. Mega boost w BETFAN!

Jak zarejestrować konto u bukmachera bez dowodu?

Na czym polega rejestracja tymczasowa u legalnych polskich bukmacherów internetowych. Konto z kodem promocyjnym - aktualizacja na maj 2022

Najlepszy bukmacher - rejestracja bez dowodu Załóż konto w STS | Bonus 1279 zł | Freebet 25 zł
Spis treści
Rozwiń
 1. Co to jest tymczasowe konto bukmacherskie
  1. Konto tymczasowe a standardowe konto bukmacherskie
  2. Zalety szybkiej rejestracji u bukmachera online
 2. Konto tymczasowe u legalnych polskich bukmacherów online – aktualizacja na maj 2022
 3. Konto tymczasowe TOTALbet
 4. Fortuna – tymczasowe konto gracza
 5. Uproszczona rejestracja w STS
 6. Szybka rejestracja LVBET
 7. Rejestracja bez weryfikacji w PZBuk
 8. Betfan konto tymczasowe
 9. Totolotek – szybka rejestracja bez dowodu
 10. Szybka rejestracja Milenium
 11. Betclic konto tymczasowe
 12. Rejestracja bez dowodu u bukmachera – czy warto?
 13. Warto wiedzieć o tymczasowym koncie bukmacherskim
Legalna rejestracja bez dowodu u bukmacherów z licencją MF - infografika
Konto tymczasowe bez dowodu u legalnych buków

Zakłady bukmacherskie online cieszą się coraz większą popularnością wśród graczy, którzy doceniają zalety typowania przez internet - na smartfonach, tabletach czy komputerach stacjonarnych.

Bonus powitalny na rok 2022
Premie startowe na nowe konto od 1000 zł do 5050 zł

Praktycznie każdy legalny bukmacher internetowy w Polsce udostępnia typerom nie tylko stronę www, ale również przejrzystą i intuicyjną aplikację mobilną na telefon, która działa m.in. na smartfonach Samsung, Huawei, Xiaomi oraz iPhone.

 By móc stawiać zakłady bukmacherskie przez internet, musimy zawsze założyć konto gracza. Ponieważ jednak standardowa rejestracja konta typerskiego zajmuje nieco czasu i wymaga podania danych, których na ogół nie pamiętamy (np. numer rachunku bankowego), przesłania skanu dokumentu tożsamości oraz weryfikacji danych przez pracownika bukmachera (to wydłuża czas rejestracji co najmniej o kwadrans), coraz więcej legalnych buków umożliwia założenie tzw. Konta Tymczasowego. Sprawdzamy, czym bukmacherskie konto tymczasowe różni się od standardowego konta gracza i którzy legalni bukmacherzy umożliwiają typerom skorzystanie z tej opcji.

Co to jest tymczasowe konto bukmacherskie

Tzw. szybkie konto bukmacherskie, nazywane też kontem tymczasowym, jest to konto typerskie u legalnego bukmachera, które nie posiada wszystkich funkcjonalności, dostępnych dla standardowego konta typerskiego. Takie konto może np. być ograniczone czasowo (po upływie określonego czasu zostaje zablokowane i nie możemy za jego pomocą obstawiać kuponów bukmacherskich online do chwili przekształcenia go w konto standardowe), bardzo często korzystając z takiego konta nie mamy też możliwości wypłaty naszych wygranych na rachunek bankowy (ta opcja również odblokowywana jest po przekształceniu konta tymczasowego w konto stałe).

Dlaczego warto założyć konto tymczasowe z Betfan kodem bonusowym - infografika
Betfan - zalety konta typerskiego z kodem promo VIP

Warto jednak pamiętać, że tymczasowe konto bukmacherskie umożliwia nam w pełni korzystanie z oferty bukmacherskiej legalnego operatora zakładów sportowych: możemy stawiać kupony bukmacherskie SOLO, AKO i systemowe na wszystkie sporty dostępne w ofercie bukmacherskiej. Nie ma też żadnych ograniczeń odnośnie typu zakładów: na koncie tymczasowym możemy stawiać typy z oferty LIVE i pre-match, możemy też stawiać zakłady długoterminowe i specjalne. Posiadając konto tymczasowe możemy też zasilać je depozytami za pomocą wszystkich metod, jakie udostępnia dany legalny bukmacher.

Na ogół też bukmacherskie konto tymczasowe daje nam dostęp do oferty bonusowej danego operatora, która jednak może być ograniczona tylko do niektórych promocji. Oznacza to, że z konta tymczasowego prawdopodobnie nie będziemy mogli korzystać ze wszystkich promocji weekendowych i okazjonalnych, organizowanych przez danego buka (takie blokady na konto tymczasowe nakłada np. LVBET). Jeśli chodzi o bonus powitalny, to u każdego legalnego bukmachera jest on aktywny na koncie tymczasowym, choć nie zawsze otrzymamy wszystkie jego elementy – zablokowany może być np. freebet, który będzie dostępny dopiero po przekształceniu konta.

Konto tymczasowe a standardowe konto bukmacherskie

Różnica pomiędzy tymczasowym a stałym kontem bukmacherskim u legalnych operatorów zakładów sportowych online w Polsce sprowadza się przede wszystkim do trzech kwestii. Najważniejszą z nich jest czas rejestracji. Proces założenia standardowego konta bukmacherskiego trwa zazwyczaj kilka-kilkanaście minut, a po uzupełnieniu wszystkich wymaganych danych nasze konto przechodzi przez weryfikację, podczas której pracownik legalnego bukmachera sprawdza sprawdza poprawność i prawdziwość podanych informacji. W przypadku sprawnej weryfikacji cały proces może się zamknąć w dwudziestu minutach, może się jednak zdarzyć, że z naszego konta będziemy w stanie korzystać dopiero po upływie kilkunastu godzin (np. w przypadku konieczności poprawy nieprawdziwych lub niepełnych danych). Tymczasem szybka rejestracja u bukmachera to kwestia 2-3 minut, na tym etapie nie jest też konieczna weryfikacja danych. Oznacza to, że już w kilka minut po rozpoczęciu procesu rejestracji możemy korzystać z naszego konta typerskiego, zasilać je depozytami i stawiać kupony bukmacherskie.

Po drugie, korzystając z konta tymczasowego, nie jesteśmy w stanie wypłacać naszych wygranych bukmacherskich na rachunek bankowy. Wynika to z faktu, że podczas szybkiej rejestracji nie podajemy numeru rachunku bankowego, a więc nie jest on połączony z naszym kontem bukmacherskim. A ponieważ każdy legalny bukmacher ma obowiązek nie tylko zapewniać bezpieczeństwo transakcji finansowych, ale również weryfikować rachunek bankowy każdego gracza (m.in. w celu potwierdzenia jego tożsamości i wieku), bez podania numeru konta bankowego nie może udostępnić nam opcji przelewów.

Trzecią kwestią, jaka różni konto tymczasowe od stałego konta bukmacherskiego, jest limit finansowy, nakładany na konta tymczasowe przez legalnych bukmacherów. W zdecydowanej większości przypadków jest to 5000 zł. Oznacza to, że po puszczeniu kuponów bukmacherskich na łączną kwotę 5000 zł (niezależnie od ilości kuponów, ich rodzaju ani stawek), nie będziemy mogli więcej stawiać zakładów za pomocą konta tymczasowego. By odblokować możliwość dalszego stawiania zakładów bukmacherskich u danego operatora internetowego, musimy przekształcić nasze bukmacherskie konto tymczasowe w standardowe konto ze wszystkimi funkcjonalnościami.

Zalety szybkiej rejestracji u bukmachera online

Choć bukmacherskie konto tymczasowe ma pewne ograniczenia, z całą pewnością ma również wiele zalet, których nie sposób pominąć. Najważniejszą jest fakt, że konto tymczasowe u legalnego polskiego bukmachera internetowego jesteśmy w stanie założyć w ciągu 2-3 minut i po tym czasie jest ono już aktywne – nie ma potrzeby przechodzenia weryfikacji naszych danych przez pracownika bukmachera. Podczas szybkiej rejestracji nie musimy podawać numeru rachunku bankowego ani przesyłać skanu dokumentu tożsamości, co znacznie skraca i przyspiesza cały proces. To szczególnie ważne dla typerów, którzy chcą postawić konkretny kupon bukmacherski, np. na trwający właśnie mecz.

Zakłady bukmacherskie STS

Konto tymczasowe STS to pierwszy zakład już po kilku minutach!

Zakładam STS konto tymczasowe

Kolejną zaletą tymczasowego konta typerskiego jest fakt, że umożliwia on przetestowanie oferty sportowej i bonusowej legalnego bukmachera bez konieczności podawania wszystkich swoich danych i tracenia czasu na pełną rejestrację. To też doskonała opcja dla początkujących typerów, którzy chcieliby sprawdzić jak funkcjonują zakłady bukmacherskie, a nie chcą w tym celu przechodzić procesu zakładania pełnego konta.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że tymczasowe konto bukmacherskie jest praktycznie w pełni funkcjonalne. Jeśli nie liczyć blokady czasowej i limitu finansowego, możemy z niego korzystać dokładnie tak, jak ze standardowego konta bukmacherskiego. Możemy więc zasilać je depozytami korzystając ze wszystkich udostępnianych przez danego bukmachera metod (np. przelewy bankowe, karty kredytowe, BLIK, szybkie płatności PayU i Tpay, portfele elektroniczne Skrill i Neteller, Paysafecard itd.), możemy stawiać wszystkie typy kuponów bukmacherskich, korzystać ze streamingu spotkań LIVE oraz internetowej telewizji bukmachera oraz statystyk.

Konto tymczasowe u legalnych polskich bukmacherów online – aktualizacja na maj 2022

Bukmacherskie konto tymczasowe posiada tak wiele zalet, że obecnie zdecydowana większość legalnych buków online umożliwia typerom skorzystanie z szybkiej rejestracji. Ci nieliczni, którzy nie wprowadzili jeszcze takiej opcji (legalny bukmacher forBET oraz eToto Zakłady Bukmacherskie) najprawdopodobniej wkrótce również udostępnią typerom konta tymczasowe, które obecnie są już właściwie standardem na polskim rynku zakładów sportowych.

ewinner rejestrcja 30 sekund
Bonus 655 zł na nowe konto

Konta tymczasowe możemy założyć np. w LVBET, gdzie szybka rejestracja jest ważna bezterminowo, a limit finansowy wynosi 5200 zł. Na koncie tymczasowym otrzymamy oba bonusy z mnożnikiem od depozytu, jednak zablokowany jest dodatkowy extra freebet za użycie LVBET kodu bonusowego (otrzymamy go dopiero po przekształceniu konta). Podobna sytuacja ma miejsce w Fortunie – u tego buka na koncie tymczasowym otrzymamy dwa z trzech bonusów na start: bonus od depozytu i zakład bez ryzyka, niedostępny jest darmowy zakład bukmacherski, który można aktywować po przekształceniu konta. Kolejny legalny bukmacher bez dowodu to TOTALbet, który był pierwszym operatorem sportowym na polskim rynku, udostępniającym typerom możliwość szybkiej rejestracji. W TOTALbet szybkie konto posiada limit czasowy 90 dni, a także limit wpłat 5000 zł. Część bukmacherów wprowadza zarówno limit finansowy, jak i czasowy, a część tylko jeden z nich - np. konto tymczasowe Milenium nie ma nałożonego ograniczenia środków na zakłady, ale jest aktywne tylko przez 28 dni. Z kolei szybka rejestracja np. w Totolotku czy STS umożliwia korzystanie z konta bez pełnej weryfikacji przez nieograniczony czas, ale tylko do momentu osiągnięcia limitu wpłat (5000 zł).

Jak widać, zdecydowana większość legalnych polskich bukmacherów, umożliwiających graczom przeprowadzenie szybkiej rejestracji, nakłada na nich limity finansowe lub czasowe, przez które z takiego konta możemy korzystać tylko do pewnego momentu. Wyjątkiem na polskim rynku bukmacherskim jeśli chodzi o limity dla kont tymczasowych jest PZBuk – ten legalny bukmacher online nie nakłada na graczy żadnych limitów, możemy więc korzystać z konta tymczasowego PZBuk dopóki nie będziemy chcieli wypłacić zgromadzonych wygranych na nasz rachunek bankowy.

Poniżej przedstawiamy zestawienie legalnych bukmacherów bez dowodu na maj 2022 oraz informacje na temat kont tymczasowych u tych operatorów.

Legalni bukmacherzy bez dowodu w Polsce - stan na maj 2022
Bukmacher Limit czasowy konta Limit finansowy konta Bonusy powitalne aktywne dla konta tymczasowego
TOTALbet 90 dni 5000 zł Bonus 100% od wpłaty (bez freebetu)
Fortuna 28 dni 5000 zł Bonus 100% od wpłaty + zakład bez ryzyka (bez freebetu)
STS Bez limitu 5000 zł Bonus 100% od wpłaty + zakład bez ryzyka + freebet
LVBET Bez limitu 5200 zł 2x bonus z mnożnikiem od wpłaty (bez freebetu)
PZBuk Bez limitu Bez limitu Bonus od depozytu
Betfan Bez limitu 5000 zł 3x bonus od depozytu + zakład bez ryzyka
Totolotek Bez limitu 5000 zł Bonus 100% od wpłaty
Milenium 28 dni Bez limitu Bonus 100% od depozytu + zakład bez ryzyka + darmowy bonus + extra bonus za kod
Betclic 90 dni 5000 zł Zakład bez ryzyka

Konto tymczasowe TOTALbet

Legalny polski bukmacher TOTALbet był pierwszym internetowym operatorem bukmacherskim, który udostępnił graczom możliwość rejestracji konta tymczasowego. W TOTALbet Zakłady Bukmacherskie szybka rejestracja wymaga podania zaledwie kilku podstawowych informacji, podzielonych na trzy sekcje - „Dane konta” (nazwa użytkownika, e-mail, hasło i tajny kod wraz z odpowiedzią, a także kod do TOTALbet (hasło kodu brzmi „LEGALSPORT”), „Dane osobowe” (imię i nazwisko, kraj zamieszkania – domyślnie wybrana Polska – numer PESEL oraz data urodzenia) oraz „Wyrażenie zgody” (m.in. akceptacja regulaminu i polityki prywatności oraz potwierdzenie pełnoletności).

totalbet rejestracja bez dowodu
Freebet 50 zł za uzycie kodu promocyjnego

Korzystając z konta tymczasowego TOTALbet Online możemy przez 90 dni stawiać dowolne zakłady bukmacherskie do łącznej kwoty 5000 zł, otrzymamy również bonus powitalny TOTALbet od depozytu, nie możemy natomiast wypłacać wygranych na rachunek bankowy.

Jak założyć szybkie konto gracza w TOTALbet - infografika
Szybka rejestracja TOTALbet z kodem promo VIP

Warto przy tym pamiętać, że dla konta tymczasowego w TOTALbet zablokowany jest darmowy zakład na start, który jednak zostanie aktywowany po przekształceniu konta. Jeśli chcemy zgarnąć podwyższony freebet 15 zł, już na etapie szybkiej rejestracji musimy podać unikalny TOTALbet kod rejestracyjny, który brzmi LEGALSPORT.

By przekształcić TOTALbet konto tymczasowe w standardowe konto bukmacherskie, musimy po zalogowaniu się wejść w zakładkę „Moje konto” i podać adres zamieszkania, numer rachunku bankowego i określić limity dla konta, a także przesłać skan / zdjęcie dokumentu tożsamości.

Fortuna – tymczasowe konto gracza

U legalnego bukmachera Fortuna szybka rejestracja umożliwia otwarcie konta tymczasowego, które jest ważne przez 28 dni. Oprócz limitu czasowego eFortuna ustanowiła dla kont tymczasowych również dwa limity finansowe: limit łącznych stawek na zakłady (maksymalnie 5000 zł) oraz limit maksymalnej wygranej z jednego kuponu bukmacherskiego (2279,99 zł), a także oczywiście blokadę wypłaty wygranych bukmacherskich z iKonta Fortuna na konto bankowe.

fortuna rejestracja online
2230 zł w bonusach | Bez ryzyka 210 zł | Freebet 20 zł

By założyć konto tymczasowe iFortuna Online, należy uzupełnić dość rozbudowany formularz rejestracyjny, w którym należy podać - oprócz podstawowych danych, takich jak imię i nazwisko, numer PESEL i dane do logowania – również adres zamieszkania, oraz potwierdzić źródło środków przeznaczonych na typowanie. Należy również potwierdzić swoją pełnoletniość oraz chęć otrzymania bonusu powitalnego. Po uzupełnieniu wszystkich informacji klikamy guzik „Zarejestruj” i możemy już obstawiać zakłady sportowe w Fortuna.

Rejestracja szybkiego iKonta Fortuna z kodem promocyjnym - infografika
Jak założyć szybkie iKonto Fortuna

Jeśli chodzi o bonusy powitalne dla konta tymczasowego Fortuna, to po szybkiej rejestracji jesteśmy uprawnieni do odbioru dwóch z trzech promocji dla nowych klientów: bonusu 100% od depozytu oraz zakładu bez ryzyka. Jeśli chcemy zagrnąć podwyższony cashback (standardowy zakład bez ryzyka Fortuna to 100 zł, a z kodem polecającym 120 zł), to podczas szybkiej rejestracji musimy wpisać ekskluzywny kod promocyjny LEGALPORT. Z kolei trzeci element bonusu na start, czyli darmowy zakład 20 zł, będzie dostępny dopiero po aktywacji pełnego konta Fortuna online - dokonując przekształcenia od razu po rejestracji otrzymamy więc cały pakiet powitalnych korzyści Fortuna dla nowych klientów.

By przekształcić Fortuna konto tymczasowe w standardowe konto bukmacherskie, musimy przejść do zakładki „Ustawienia”, a następnie wybrać sekcję „Twój status konta Fortuna”, gdzie uzupełniamy brakujące dane (numer rachunku bankowego i skan / zdjęcie dokumentu tożsamości), a następnie oczekujemy na weryfikację konta przez bukmachera.

Uproszczona rejestracja w STS

Szybka rejestracja możliwa jest również u legalnego bukmachera STS, który jest jednym z największych i najlepiej rozpoznawalnych operatorów zakładów sportowych w Polsce. Formularz rejestracyjny jest bardzo prosty i składa się tylko z dwóch krótkich kroków: w pierwszym należy podać adres e-mai, hasło do konta, numer telefonu oraz kod do ponadstandardowego pakietu powitalnego (czyli hasło LEGALSPORT), z którym zgarniemy podwyższony bonus powitalny, a w drugim kroku – imię i nazwisko, narodowość i numer PESEL. W tym kroku trzeba też wprowadzić kod SMS, otrzymany od bukmachera online na podany w pierwszym kroku numer telefonu. Po wypełnieniu wszystkich pół potwierdzamy chęć otrzymania bonusu na start i klikamy „Zarejestruj”, a po kilku chwilach możemy już korzystać z naszego konta tymczasowego, a rejestracja konta gracza w STS jest zakończona.

rejestracja w sts
Konto tymczasowe otworzysz w 20 sekund
Gdzie wpisać kod polecający STS VIP podczas szybkiej rejestracji - infografika
STS - szybka rejestracja z kodem promocyjnym

Warto tu dodać, że legalny bukmacher internetowy STS jako jedyny z buków online, udostępniających graczom opcję konta tymczasowego, umożliwia im odbiór darmowego zakładu od razu po szybkiej rejestracji. Już na starcie mamy więc dostęp do wszystkich bonusów powitalnych STS: podwojenia pierwszego depozytu, freebetu praz ekskluzywnego zakładu bez ryzyka, który otrzymamy za użycie w STS kodu rejestracyjnego LEGALSPORT.

U legalnego bukmachera STS konto tymczasowe nie ma limitu czasowego, a zakłady możemy stawiać aż do łącznej kwoty 5000 zł. Oczywiście aż do momentu przekształcenia konta tymczasowego w stałe nie możemy wypłacać wygranych na nasz rachunek bankowy, możemy natomiast korzystać ze streamingu na żywo, bardzo przydatnego podczas zawierania zakładów LIVE. By aktywować konto stałe musimy wejść do zakładki „Dane osobowe”, a następnie w sekcji „Moje konto” uzupełnić numer rachunku bankowego, pseudonim gracza, podać adres oraz zweryfikować adres e-mail i przesłać skan dokumentu tożsamości.

Szybka rejestracja LVBET

Kolejnym legalnym bukmacherem online, który umożliwia typowanie zakładów sportowych za pomocą konta tymczasowego, jest LVBET Zakłady Bukmacherskie. Ten operator do szybkiej rejestracji wymaga podania imienia i nazwiska, narodowości oraz numeru PESEL (krok pierwszy panelu rejestracyjnego), a także adresu e-mail, loginu i hasła do konta, numeru telefonu oraz naszego specjalnego kodu LEGALSPORT, uprawniającego do odbioru extra freebetu na start (krok drugi). Cały proces trwa 1-2 minuty, a po aktywacji konta tymczasowego mamy dostęp do pełnej oferty na start oraz bonusu powitalnego od wpłaty. Na tym etapie nie otrzymamy natomiast freebetu za kod promocyjny – darmowy zakład pojawi się na naszym koncie dopiero po jego przekształceniu.

lvbet rejestracja z kodem
Premia 20 zł na darmowe zakłady

Warto też pamiętać, że oprócz freebetu na start na koncie tymczasowym LVBET zablokowany jest również dostęp do większości promocji tymczasowych tego legalnego bukmachera. A ponieważ LVBET jest niekwestionowanym liderem wśród legalnych polskich buków online jeśli chodzi o częstotliwość organizacji bonusów okazjonalnych dla regularnych graczy, nie warto zwlekać zbyt długo z przekształceniem konta.

Konto tymczasowe LVBET z kodem rejestracyjnym VIP - infografika
LVBET kod promocyjny dla szybkiej rejestracji

Jeśli chcemy już na starcie otrzymać freebet powitalny, możemy od razu przejść pełną rejestrację, składającą się z trzech kroków (bukmacher daje nam możliwość wyboru, czy chcemy poprzestać na rejestracji skróconej, czy aktywować konto stałe). Jeśli jednak zależy nam na możliwości szybkiego obstawiania kuponów bez oczekiwania na weryfikację konta, szybka rejestracja w LVBET będzie doskonałym rozwiązaniem. Konto tymczasowe LVBET możemy przekształcić w konto stałe w dowolnym momencie, logując się na swoim koncie i podając brakujące dane: numer rachunku bankowego, adres zamieszkania i przesyłając skan dokumentu tożsamości oraz ustawiając limity dla konta.

Rejestracja bez weryfikacji w PZBuk

Szybkie konto tymczasowe założymy również u legalnego bukmachera internetowego PZBuk, gdzie formularz rejestracyjny składa się z trzech krótkich kroków. Do rejestracji bez dowodu u tego operatora musimy podać nazwę użytkownika, adres e-mail, numer telefonu i hasło do konta typerskiego PZBuk (krok 1), a także imię i nazwisko, dane adresowe oraz numer i serię dokumentu tożsamości, które podajemy w kroku drugim. W tym kroku uzupełniamy również numer PESEL, płeć, datę urodzenia, walutę oraz unikalny kod promocyjny VIP (hasło kodu to LEGALSPORT), uprawniający do odbioru najlepszego pakietu powitalnego PZBuk, czyli bonusu 500 zł na start. Kok trzeci to ustawienie limitów dziennych i miesięcznych dla konta - po uzupełnieniu wszystkich pól wystarczy już tylko aktywować konto, klikając w link w mailu, przesłanym nam przez buka.

szybkie konto w pzbuk
Po rejestracji bonus 200 zł bez ryzyka
Jak się zarejestrować w PZBu online z kodem polecającym VIP - infografika
Konto tymczasowe z kodem rejestracyjnym PZBuk

Zakładając szybkie konto bez dowodu w PZBuk nie musimy przejmować się limitami - ten legalny buk online nie nałożył ich na graczy, co oznacza, że z takiego konta możemy korzystać bezterminowo, nie ma też żadnego ograniczenia dotyczącego maksymalnej kwoty depozytów. Oczywiście, jak w przypadku konta tymczasowego u każdego innego legalnego polskiego bukmachera, nie mamy możliwości wypłacania wygranych na nasz rachunek bankowy, więc prędzej czy później będziemy musieli dokonać przekształcenia konta tymczasowego w standardowe konto typerskie.

By to zrobić, należy zalogować się na konto PZBuk, wejść do zakładki "Moje konto" i wybrać opcję "Wyślij dokumenty" - w tym miejscu należy załączyć skany dowodu tożsamości oraz wyciąg z banku z podanym numerem naszego rachunku. Następnie czekamy już tylko na weryfikację konta przez pracownika bukmachera.

Betfan konto tymczasowe

Szybki dostęp do oferty sportowej możemy też uzyskać u legalnego buka internetowego Betfan, który umożliwia nam korzystanie z konta tymczasowego bez limitu czasu, do osiągnięcia łącznej kwoty 5000 zł na kuponach bukmacherskich. Rejestracja bez weryfikacji u tego buka online składa się z dwóch krótkich kroków: w pierwszym podajemy adres e-mail hasło do konta i numer telefonu, w drugim – imię, nazwisko, numer PESEL oraz kod promocyjny do extra powitalnych premii, który brzmi LEGALSPORT (za jego użycie otrzymamy zakład bez ryzyka 90 zł na start, dostępny już na koncie tymczasowym). Oczywiście od razu możemy też skorzystać z oferty powitalnej Betfan od depozytu - mega pakiet na start w Betfan online to bonusy od trzech pierwszych depozytów, do łącznej kwoty 3000 zł.

Zakładam konto w BETFAN
Szybka rejestracja | Z kodem bonus 3100 zł | Gra bez podatku
Rekomendacje dla konta tymczasowego Betfan Zakłady Bukmacherskie - infografika
Betfan - dlaczego warto założyć konto tymczasowe z kodem promocyjnym

W celu przekształcenia konta tymczasowego Betfan w konto stałe musimy zalogować się, a następnie przejść do zakładki „Mój profil” i wybrać opcję „Dokończ”. Do przejścia pełnej aktywacji brakuje nam adresu zamieszkania, numeru konta bankowego i oczywiście skanów / zdjęć dokumentu tożsamości (żadne elementy dokumentu nie mogą być zasłonięte) – po uzupełnieniu tych danych bukmacher dokonuje weryfikacji (trwa zazwyczaj kilkanaście minut) i informuje nas mailowo o tym, że możemy już bez przeszkód korzystać ze wszystkich funkcjonalności BetKonta. Oczywiście, jak w przypadku każdego innego legalnego bukmachera, nasze dane osobowe w Betfan są odpowiednio chronione i szyfrowane, nie musimy więc obawiać się o ich bezpieczeństwo.

Totolotek – szybka rejestracja bez dowodu

Kolejnym legalnym bukmacherem internetowym, który swoim graczom udostępnia opcję konta tymczasowego bez dowodu i rachunku bankowego, jest Totolotek. U tego operatora rejestracja szybkiego konta typerskiego wymaga podania danych osobowych i adresowych, a także numeru PESEL. Trzeba też wybrać rodzaj bonusu - pamiętajcie, że wykorzystując specjalny kod rejestracyjny do legalnego bukmachera internetowgo Totolotek otrzymacie ponadstandardowy bonus powitalny.

szybkie konto w totolotek
Freebet 25 zł na dowolne typy LIVE i prematch
Rejestracja bez dowodu Totolotek z kodem polecającym VIP - infografika
Kod promocyjny Totolotek dla szybkiego konta typerskiego

Dla swojego konta tymczasowego legalny buk internetowy Totolotek ustanowił limit finansowy 5000 zł, nie ma natomiast limitu czasowego, jak w przypadku niektórych innych operatorów. By zyskać możliwość stawiania kuponów bukmacherskich powyżej kwoty limitu oraz odblokować opcję wypłaty wygranych bukmacherskich na nasz rachunek bankowy, należy przekształcić konto. Możemy to zrobić, logując się na nie na stronie www lub w aplikacji mobilnej Totolotka, a następnie wybierając opcję "Informacje o koncie" w zakładce "Moje konto. Po uzupełnieniu wymaganych danych (m.in. przesłanie skanu dokumentu tożsamości) i przeprowadzeniu weryfikacji ich poprawności przez bukmachera, wszystkie funkcjonalności naszego konta typerskiego Totolotek zostaną odblokowane.

Szybka rejestracja Milenium

Legalny bukmacher Milenium udostępnia graczom iście ekspresową rejestrację – by uruchomić w Milenium konto tymczasowe musimy jedynie ustalić do niego login i hasło. Jednak by rozpocząć grę, po pierwszym logowaniu musimy uzupełnić jeszcze kilka danych, w tym imię i nazwisko, numer PESEL i obywatelstwo. Po zapisaniu danych możemy już postawić pierwszy kupon. Milenium konto tymczasowe jest aktywne tylko przez 28 dni, nie ma na nim natomiast limitu stawek na kupony.

Rekomendacje dla konta tymczasowego z kodem VIP w Milenium Zakłady Bukmacherskie - infografika
Dlaczego warto założyć konto tymczasowe Milenium z kodem rejestracyjnym

Co bardzo ważne, na koncie tymczasowym Milenium mamy dostęp do wszystkich elementów bonusu powitalnego – a jest to bonus od depozytu, zakłady bez ryzyka do 790 zł, extra darmowy zakład za użycie kodu do Milenium, który brzmi LEGALSPORT - łącznie możemy odebrać bonusy o wartości aż 1790 zł. Z kolei by móc wypłacać wygrane bukmacherskie na nasz rachunek bankowy należy dokończyć rejestrację, czyli m.in. przesłać skany dokumentu tożsamości oraz przejść pozytywną weryfikację, co trwa zazwyczaj około kwadransa. 

Betclic konto tymczasowe

Również legalny bukmacher Betclic online wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy i umożliwia im szybką rejestrację be dowodu i konta bankowego. By założyć konto tymczasowe w Betclic Polska należy uzupełnić bardzo prosty, składający się z trzech kroków formularz rejestracyjny. W pierwszym kroku podajemy imię i nazwisko, datę urodzenia i adres e-mail, w drugim - numer PESEL, adres i numer telefonu, a w trzecim - login i hasło do konta, a także ustalamy pytanie bezpieczeństwa i wpisujemy kod polecający do Betclic w wersji VIP, które brzmi LEGALSPORTPL i uprawnia do odbioru ponadstandardowego bonusu powitalnego.

szybkie konto w betclic
Rejestracja online - najwyższy bonus bez ryzyka 550 zł
Jak się zarejestrować w Betclic Polska z kodem polecającym - infografika
Konto tymczasowe Betclic z kodem bonusowym VIP

U legalnego bukmachera Betclic online konto tymczasowe jest ograniczone do łącznej kwoty depozytów 5000 zł oraz jest aktywne przez 90 dni - po upływie tego czasu musimy dokonać przekształcenia go w konto standardowe, jeśli chcemy w dalszym ciągu stawiać internetowe zakłady bukmacherskie Betclic. Na koncie tymczasowym możemy przeglądać ofertę, stawiać dowolne kupony bukmacherskie z oferty przedmeczowej i LIVE, a także zasilać je depozytem, nie możemy natomiast wypłacać zgromadzonych środków na rachunek bankowy. W celu aktywacji pełnego konta Betclic online należy zalogować się oraz uzupełnić brakujące dane, w tym przesłać skan dokumentu tożsamości. Po przejściu weryfikacji możemy już w pełni korzystać z możliwości, jakie daje konto typerskie Betclic online.

Rejestracja bez dowodu u bukmachera – czy warto?

Analizując proces zakładania konta tymczasowego u bukmachera oraz zalety szybkiej rejestracji możemy stwierdzić, że taka forma dostępu do oferty bukmacherskiej z pewnością jest warta rozważenia. Tymczasowe konto u legalnego buka online pozwala postawić pierwszy kupon bukmacherski już po kilku minutach oraz rejestrację praktycznie w każdym miejscu i o każdym czasie – niezależnie od tego, czy przebywamy na plaży, czy ze znajomymi oglądamy mecz w pubie. Wystarczy tylko telefon komórkowy i dostęp do internetu, by w ciągu kilku minut zarejestrować konto i postawić upatrzony zakład. Jeśli więc cenisz sobie prostotę i szybkość, szybkie konto bukmacherskie z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Warto wiedzieć o tymczasowym koncie bukmacherskim

 • Bukmacherskie konto tymczasowe zapewnia szybki dostęp do możliwości stawiania kuponów bukmacherskich
 • Zakładając tymczasowe konto typerskie online nie musimy przechodzić pełnej weryfikacji, dlatego proces rejestracji jest skrócony do 2-3 minut
 • Korzystając z konta tymczasowego nie możemy wypłacać wygranych bukmacherskich na nasz rachunek bankowy, często takie konta mają też nałożony limit czasowy (np. można z niego korzystać tylko przez 28 dni) lub finansowy (konto zostaje zablokowane po przekroczeniu określonej łącznej kwoty postawionych zakładów, np. 5000 zł) - by móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności, musimy przekształcić je w konto stałe
 • Szybka rejestracja jest coraz bardziej popularna u legalnych bukmacherów online w Polsce - taką opcję udostępnia graczom m.in. Fortuna Zakłady Bukmacherskie, LVBET, Totolotek czy TOTALbet.
10.09.2019, 20:11
Aktualizacja: 10.09.2019, 20:11
Autor: J. Zalewski

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Jak zarejestrować konto u bukmachera bez dowodu?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.