środa, 28 lutego 2024

Esportowe 25 PLN co tydzień w STS

Promocja na e-sport u bukmachera internetowego STS. Cashback do 25 zł co tydzień za nietrafione kupony e-sportowe.

Do odzyskania jest 25 zł co tydzień - oferta ważna z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. STS esportowe 25 PLN co tydzień – jak wziąć udział?
  1. STS esportowe 25 PLN co tydzień – zasady promocji
  2. Regulamin promocji STS esportowe 25 PLN co tydzień
  3. Jak obrócić bonus esportowy?
  4. Na co wykorzystać bonus esportowy 25 PLN w STS?
 2. Extra korzyści dla typerów w STS online
  1. Kod LEGALSPORT na bonus powitalny w STS
 3. FAQ – pytania o bonus esportowy 25 PLN od STS-u
Esportowe 25 PLN co tydzień u legalnego buka STS online

Bukmacher internetowy STS oferuje graczom zakłady sportowe dotyczące wielu lig oraz turniejów e-sportowych w ramach najpopularniejszych gier, takich jak League of Legends, Counter Strike, Dota 2 czy Overwatch, a także Rainbow Six, StarCraft Broodwar, Rocket League oraz StarCraft 2.

dodatkowy bonus na e-sport
Powitalny cashback 100 zł na start w STS

Rozbudowana oferta na e-sport w STS jest warta podkreślenia o tyle, że zakłady bukmacherskie na e-sport cieszą się naprawdę sporą popularnością – znajduje się on już w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych dyscyplin wśród klientów bukmachera (przeczytaj więcej o e-sporcie u bukmacherów online). Z kolei według badań sondażowych, STS jest najbardziej rozpoznawalną marką bukmacherską wśród fanów e-sportu – twierdzi tak aż 75% ankietowanych.

Nie może więc dziwić, że STS co rusz przygotowuje dla graczy kolejne promocje i oferty specjalne, które mają zachęcić do jeszcze częstszego obstawiania e-sportu. Jedną z nich jest e-sportowy bonus 25 zł co tydzień – otrzymują go gracze, którzy regularnie typują wyniki e-sportu w zakładach pojedynczych, ale nie mają szczęścia, a ich typy okazują się nieprawidłowe.

STS esportowe 25 PLN co tydzień – jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w promocji, należy zalogować się na swoim koncie w STS-ie i kliknąć buton „weź udział”, znajdujący się na dedykowanej akcji podstronie. Do promocji kwalifikują się kupony solo na wydarzenie e-sportowe z kursem minimalnym wynoszącym 1,85. Jeżeli kupon okaże się przegrany, bukmacher dodaje do konta bonusowego gracza 10% wartości wkładu (jest to tzw. cashback).

Wysokie kursy na e-sportCS:GO, LOL, Dota 2, Rainbow Six, Overwatch, Rocket League
Wysokie kursy na e-sport
CS:GO, LOL, Dota 2, Rainbow Six, Overwatch, Rocket League
ZAGRAJ w

Każdy kolejny zawarty kupon spełniający warunki promocji i rozliczony jako przegrany, będzie sumowany. Po zakończeniu danego etapu gry – każdy trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:58 – gracz otrzymuje doładowanie konta bonusowego w wysokości 10% sumy przegranych zakładów, maksymalnie do 25 zł.

STS esportowe 25 PLN co tydzień – zasady promocji

Akcja promocyjna STS online skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają konto w serwisie internetowym bukmachera. Jeśli nie masz konta, możesz założyć je na witrynie www.sts.pl, na mobilnej wersji strony m.sts.pl oraz w intuicyjnej aplikacji bukmacherskiej, która działa na Androida i IOS - to idealna opcja dla typerów, którzy wolą stawiać zakłady sportowe na smartfonie lub tablecie (TU instrukcja jak założyć konto STS w 2 minuty).

e-sportowa promocja w STS Zakłady Bukmacherskie - cashback na konto typerskie

Gracze nieposiadający konta typerskiego w STS powinni przy rejestracji wykorzystać unikalny kod bonusowy LEGALSPORT - z tym kodem nie tylko otrzymają dostęp do esportowej promocji i wszystkich innych akcji bonusowych STS, ale też zyskają ponadstandardowy pakiet powitalnych korzyści (przeczytaj więcej o kodzie promocyjnym do STS). Gracze, którzy mają już konto w STS i chcą skorzystać z esportowej promocji, nie potrzebują do niej kodu.

Należy pamiętać, że – w przeciwieństwie do wielu innych promocji – do tej gracz nie jest zapisywany automatycznie! Aby wziąć w niej udział, trzeba wejść na podstronę akcji i kliknąć odpowiedni przycisk.

Do promocji zaliczane są zakłady pojedyncze na dowolne wydarzenia e-sportowe z oferty STS-u, przy czym musi ono posiadać kurs minimalny 1,85. Dodatkowo, w trakcie trwania jednego etapu trzeba łącznie zawrzeć zakłady za kwotę minimum 50 zł. Za spełnienie tych warunków, gracz dostaje od STS-u bonus w wysokości 10% sumy przegranych zakładów, maksymalnie do 25 zł. Przykładowo, jeśli w danym tygodniu gracz postawi zakłady bukmacherskie na e-sport na łączną kwotę 300 zł, a kupony za 150 zł okażą się nietrafione, to otrzyma na konto bonusowe 15 zł.

Bonus rozliczany jest do trzech dni od zakończenia etapu. Gracz może wziąć udział w promocji w każdym tygodniu jej trwania, przy czym na każdym etapie może otrzymać tylko jeden bonus.

Regulamin promocji STS esportowe 25 PLN co tydzień

Zgodnie z regulaminem promocji, nie kwalifikują się do niej zakłady anulowane, wypłacone przy użyciu mechanizmu cash-out, zakład STS bezpieczny, a także zakłady na żywo. Z e-sportowym bonusem nie łączy się też zakład MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, zakład rozliczone w części lub całości jako zwrot oraz zakłady zawarte z konta bonusowego. Dodatkowo:

 • Bonus może zostać wykorzystany przez Uczestnika z wyłącznym przeznaczeniem na zawieranie zakładów u Organizatora.
 • Uczestnik może otrzymać wyłącznie jeden Bonus za jeden Etap.
 • Bonusy będą przyznawane Uczestnikom najpóźniej w terminie 3 dni od dnia rozstrzygnięcia danego Etapu.
 • Uczestnik nie jest uprawniony do przeniesienia Bonusu na osobę trzecią ani do wymiany Bonusu na jego równowartość w gotówce.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, warto zerknąć na stronę www.sts.pl, gdzie znaleźć można szczegółowy regulamin promocji – jego lektura z pewnością je rozwieje!

Jak obrócić bonus esportowy?

Jak mówi regulamin bonusu, może on być wykorzystany wyłącznie do obstawiania zakładów sportowych z oferty SS online. Oznacza to, że nie możemy wypłacić go od razu na nasze konto bankowe.

Pieniądze z bonusu lądują najpierw na naszym saldzie bonusowym. Aby saldo konta bonusowego zostało przeniesione na konto depozytowe (skąd możemy już swobodnie wypłacać pieniądze), musimy dokonać na koncie bonusowym zawarcia i poprawnego wytypowania dowolnych zakładów (z wyłączeniem zakładów specjalnych Hit Dnia oraz zakładów na BetGames) za łączną stawkę odpowiadającą trzykrotności otrzymanego bonusu.

W STS korzystaj z regularnych bonusów i zgarniaj dodatkowe środki na zakłady

Dlaczego warto obstawiać esport w STS online

Do obrotu bonusem wliczają się dowolne zakłady SOLO i AKO z oferty LIVE i prematch, na dowolne dyscypliny sportowe - możemy więc obstawiać na naszych kuponach nie tylko e-sport, ale też piłkę nożną, hokej, darts czy żużel. Musimy jedynie pamiętać o minimalnym kursie całkowitym każdego kuponu, wynoszącym 1.91.

Co to oznacza w praktyce? Jeśli w danym tygodniu otrzymamy 10 zł bonusu e-sportowego, to w celu wypłacenia tych pieniędzy na nasze konto bankowe musimy postawić wygrane zakłady na co najmniej 30 zł. Nie ma znaczenia, jakie sporty będziemy obstawiać - ważne jest tylko, by kwota wygranych kuponów (każdy z kursem minimalnym 1.91) była nie niższa niż 30 zł.

Na co wykorzystać bonus esportowy 25 PLN w STS?

Po zapoznaniu się z regulaminem bonusu esportowego 25 PLN w STS stworzenie kuponów spełniających warunki promocji nie powinno sprawić żadnych problemów. A ile można zyskać? Całkiem sporo!

Zakłady bukmacherskie STS
Przykładowe kupony spełniające warunki e-sportowej promocji:
Poniedziałek: mecz BLAST Premier Spring Series, Counter Strike - typ: wygrana 100 Thieves - kurs 2,35, stawka - 50 zł, kupon przegrany
Środa: mecz PariLeague, Dota 2 - typ: wygrana Modus Unity - kurs 5,62, stawka - 20 zł, kupon przegrany
Czwartek: liga Call of Duty League, Call of Duty - typ: wygrana Atlanta FaZe - kurs 2,35, stawka 100 zł, kupon przegrany
Sobota: mecz Six Invitational, Rainbow Six - typ: wygrana Spacestation Gaming - kurs: 1,95, stawka 50 zł, kupon przegrany
-----------------------------------------------------
Kupony solo na e-sport | Kurs powyżej 1.85 | Rozliczone jako przegrane
Łączna stawka - 220 zł | Bonus esportowy (10% stawki) - 22 zł
STS rejestracja online

Jak widzicie, nawet nietrafione kupony w e-sportowej promocji STS online mogą przynieść korzyść. Im więcej kuponów na e-sport stawiacie, tym wyższe mogą być zarówno wasze wygrane, jak i bonusy!

Extra korzyści dla typerów w STS online

Bonus esportowy 25 PLN co tydzień to oczywiście nie jedyna promocja, którą ma w swojej ofercie firma bukmacherska STS online. Wystarczy bowiem rzut oka na stronę www.sts.pl, by przekonać się, że operator dba zarówno o klientów typujących zakłady bukmacherskie przez Internet, jak tych, którzy wolą wizyty w lokalach stacjonarnych.

I tak miłośnicy wirtualnych gier karcianych – czyli tzw. BetGames – mogą skorzystać z promocji Bezpieczne 20 zł (zakłady na BetGames bez ryzyka). W ramach akcji każdą z gier (wojnę, pokera, bakarat) można w ciągu jednej doby wypróbować za darmo. Jeżeli gracz trafi, wygrana zostanie oczywiście przekazana na jego konto. Jeżeli nie, bukmacher zwraca na konto bonusowe równowartość stawek przegranych kuponów do kwoty 20 zł.

Jeżeli ktoś woli granie w lokalu stacjonarnym, może skorzystać z promocji 4 kupony, 1 gratis. W ciągu tygodnia kalendarzowego wystarczy zagrać cztery kupony o stawce dokładnie 11 zł z kursem minimalnym wynoszącym 1,85 (trzeba się przy tym okazać kartą członkowską STS-u). Kupony muszą zostać zawarte oraz rozliczone w przeciągu jednego tygodnia liczonego od poniedziałku do niedzieli. Jeżeli warunki te zostaną spełnione, bukmacher doładuje kartę STS-u gracza kwotą 11 zł.

Kod LEGALSPORT na bonus powitalny w STS

Oczywiście STS – tak jak każdy bukmacher online – ma również coś specjalnego dla nowych graczy. Jest to bonus powitalny, czyli premia przyznawana za założenie u bukmachera konta. W maksymalnej wersji bonus powitalny STS może wynieść aż 1660 zł!

LEGALSPORT - najlepszy kod do bukmachera STS

Co wchodzi w skład pakietu? To kilka różnych premii finansowych: bonus od trzech depozytów 1500 zł + bonus bez ryzyka 100 zł + bonusy za zadania 60 zł, każda z bardzo prostymi warunkami regulaminowymi.

FAQ – pytania o bonus esportowy 25 PLN od STS-u

Na forach internetowych poświęconych zakładom bukmacherskim pojawia się sporo pytań dotyczących, esportowego bonusu 25 PLN od bukmachera STS. Wybraliśmy te powtarzające się najczęściej i udzieliliśmy na nie odpowiedzi!

1. Jak długo trwa jeden etap akcji?

Jeden etap trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:58. Gracz może dołączyć do promocji na każdym etapie, ale w trakcie jednego tygodnia może otrzymać tylko jeden bonus.

2. W sobotę spełniłem wszystkie warunki promocji. Jest wtorek, a na moim koncie wciąż nie ma bonusu. Co robić?

Czekaj spokojnie, aż bukmacher doładuje Twoje konto bonusowe odpowiednią kwotą. Bonusy zostaną przyznane do trzech dni od zakończenia etapu, czyli od niedzieli. Maksymalnie stanie się to więc w środę. W razie gdyby do środy wieczorem bonusu ciągle nie było na Twoim koncie, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta i zgłoś problem - pracownicy BOK dostępni są przez całą dobę, siedem dni w tygodniu i odpowiedzą na Twoje pytania przez formularz kontaktowy i czat.

3. Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa aż do odwołania, a więc bez przeszkód możecie z niej korzystać co tydzień.

4. Czy inni bukmacherzy mają podobne promocje?

Ponieważ e-sport z każdym miesiącem zyskuje na popularności wśród graczy bukmacherskich, operatorzy zakładów regularnie przygotowują bonusy i promocje na e-sportowe rozgrywki. Ciekawą promocję na wydarzenia e-sportowe ma w swojej ofercie forBET: w ramach akcji należy obstawiać kupony, na których znajdują się minimum trzy zdarzenia (każde z kursem minimalnym 1,35) – jedno ze zdarzeń musi pochodzić z oferty e-sport. Każda złotówka ze stawki takiego kuponu przeliczana jest na jeden punkt. Na podstawie zgromadzonych punktów bukmacher tworzy ranking – najlepsi gracze otrzymują nagrody rzeczowe oraz bonusy. Również u innych bukmacherów online, w tym LVBET, Fortuna czy Betclic, można cyklicznie spotkać promocje na e-sport.

03.07.2023, 11:05
Autor: J. Zalewski
Komentarze (0)
Esportowe 25 PLN co tydzień w STS
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.