środa, 28 lutego 2024

Niedzielna dokładka w Fortunie

01.02.2024, 12:03
Autor: J. Zalewski
Spis treści
Rozwiń
 1. Niedzielna dokładka w Fortunie - jak działa
  1. Jak odebrać 50 PLN w Niedzielnej Dokładce
  2. Czy Niedzielna Dokładka łączy się z innymi premiami?
 2. Dokładka w Fortunie - regulamin
 3. FAQ - pytania graczy o promocję Niedzielna Dokładka
Niedzielna dokładka w Fortunie - promocja u bukmachera online

Fortuna to legalny bukmacher internetowy, który dużą wagę przykłada do swojej oferty bonusowej. Okazje Fortuna cieszą się doskonałą opinią graczy i regularnie zbierają pozytywne recenzje zarówno od typerów, jak i bukmacherskich ekspertów.

Kolejną akcją bonusową, jaką przygotował ten wiarygodny operator zakładów sportowych, jest extra bonus 50 PLN do wygranych kuponów AKO prematch, postawionych w niedzielę - a więc wtedy, kiedy puszczanych jest niemal 30% wszystkich zakładów online.

Ta reaktywowana systematycznie promocja to oczywiście tylko jeden z elementów rozbudowanego wachlarza premii finansowych, jakie w Fortunie mogą zdobyć gracze regularnie obstawiający kupony SOLO i AKO na stronie www i w aplikacji mobilnej bukmachera. Imponująco prezentuje się pakiet startowy - nowy gracz może zdobyć nawet 335 zł!

Bonus powitalny Fortuna do odbioru po darmowej rejestracji
 • Bez ryzyka 300 zł (bez obrotu)
 • Freebet 35 zł
 • Zakłady bez podatku 12% (Happy Hours)

335 zł

Dla stałych graczy Fortuna przygotowała bogaty pakiet okazji, a jedną z nich jest właśnie Niedzielna Dokładka Fortuna - extra 50 PLN do wygranej. Korzystając z tej zyskownej akcji co tydzień możemy zdobywać dodatkowe środki na grę, a także podbić emocje, związane z puszczaniem weekendowych kuponów.

Niedzielna dokładka w Fortunie - jak działa

Niedzielna promocja Fortuny posiada bardzo proste warunki regulaminowe, dzięki czemu bonus bez problemu odbiorą tak początkujący, jak i doświadczeni gracze bukmacherscy. Extra bonus 50 PLN dostępny jest we wszystkich internetowych kanałach bukmachera - premię finansową za wygrany kupon możemy odebrać z poziomu intuicyjnej strony www (znajdziemy ją pod adresem www.efortuna.pl), jej wersji mobilnej oraz pełnej praktycznych rozwiązań aplikacji bukmacherskiej Fortuny.

Dlaczego warto stawiać zakłady w Fortuna online - rekomendacje

Akcja dostępna jest dla każdego gracza, który posiada aktywny profil typerski u bukmachera Fortuna. Jeśli nie masz jeszcze konta a chcesz odebrać bonus, możesz założyć je w ciągu dwóch minut, klikając w powyższy baner, albo wcześniej zapoznać się z instrukcją, jak się zarejestrować w Fortunie krok po kroku.

Jak odebrać 50 PLN w Niedzielnej Dokładce

By skorzystać z niedzielnej promocji w eFortuna wystarczy w niedzielę zalogować się na swój profil typerski, a następnie w godzinach  12:00 - 15:00 doładować konto depozytem na kwotę minimum 50 zł, używając przy tym kodu Fortuna (przelew musi być wykonany w ramach jednej transakcji - kilka mniejszych przelewów na łączną kwotę 50 zł nie uprawnia nas do odbioru bonusu). Kolejny krok to puszczenie internetowego kuponu AKO za co najmniej 50 zł brutto na dowolne zdarzenia z oferty prematch - mamy na to 48 godzin od chwili dokonania depozytu.

Jakie warunki musi spełniać kupon, kwalifikujący się do Niedzielnej Dokładki

 • Musi być postawiony w  ciągu 48 godzin od dokonania niedzielnego depozytu (na naszym koncie będzie wyświetlał się czas, pozostały do wygaśnięcia bonusu)
 • Musi składać się z co najmniej pięciu zdarzeń z oferty przedmeczowej Fortuny (tzw. AKO5)
 • Minimalny kurs łączny kuponu to co najmniej 3.00
 • Zdarzenia zawarte na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte w ciągu 48 godzin od momentu jego postawienia

To już właściwie wszystko - nie ma znaczenia, na jakie sporty zagracie swój promocyjny kupon (może on zawierać np. typy na piłkę nożną, zakłady na koszykówkę, selekcje na e-sport bądź zakłady na hokej na lodzie) ani jakie selekcje wybierzecie (klasyczne typy na zwycięstwo 1x2, typy handicapowe, under/over, na sumę lub liczbę punktów itd.) - ważne, by minimalna stawka kuponu wynosiła 50 PLN brutto oraz by spełniał warunki minimalnego kursu łącznego oraz wymaganej liczby zdarzeń.

odbieram extra 50 pln
Korzystam z promocji Niedzielna Dokładka w Fortunie

Jeśli wszystkie warunki zostaną spełnione, a kupon okaże się trafiony, Fortuna dopisze do naszego salda bonus - 50 zł w punktach FKP do wykorzystania na dowolne zdarzenia z oferty sportowej bukmachera. I tak co tydzień - w promocji możemy wziąć udział w każdą niedzielę, gdy promocja jest aktywna (sprawdzisz to na stronie www lub w apce mobilnej).

Co ważne, do kacji kwalifikuje się pierwszy kupon spełniający warunki, postawiony po dokonaniu depozytu. Na kuponie nie mogą się znaleźć zdarzenia wyłączone z promocji, a więc typy w ramach oferty Ekspert +, Hit Dnia i Super Oferta, a także selekcje na Wirtualne Sporty i gry karciane Bet On Games. Oczywiście, ponieważ promocja dotyczy oferty przedmeczowej, do odbioru bonusu nie kwalifikują również kupony postawione na zdarzenia z oferty LIVE.

Do akcji nie zaliczają się kupony anulowane, unieważnione oraz wypłacone w ramach opcji Early Cash-out. Jeśli natomiast jedno lub więcej zdarzeń na kuponie zostanie zwróconych w stawce, to wówczas kurs całkowity kuponu zostanie ponownie przeliczony z uwzględnieniem tego zwrotu. Jeżeli kurs całkowity będzie mniejszy niż wymagany  regulaminem promocji (3.00), to kupon nie zostanie uwzględniony w akcji.

Warunkiem udziału w promocji jest dokonanie depozytu, podczas którego aktywujemy kod Fortuna (wielkość liter nie ma znaczenia). Jeśli nie wiesz, gdzie wpisać kod, odpowiednie miejsce znajdziesz zaznaczone żółtą ramką na poniższej grafice.

Gdzie wpisać kod promocyjny kwalifikujący do odbioru bonusu?

By wykorzystać kod, należy najpierw przesunąć suwak i potwierdzić, że chcemy aktywować hasło promocyjne, a następnie w znajdujące się poniżej pole wpisać lub wkleić ciąg znaków składający się na słowo "fortuna" (lub "FORTUNA" albo "Fortuna").

Czy Niedzielna Dokładka łączy się z innymi premiami?

Mamy doskonałą wiadomość dla typerów - promocja Niedzielna Dokładka łączy się z bonusami kursowymi od Fortuna! To oznacza, że nasz promocyjny kupon AKO5 będziemy mogli zagrać bez podatku czy zgarnąć dodatkowe premie za liczbę zdarzeń na kuponie (promocje „Happy Hours - Gra Bez Podatku” lub „Bonusy AKO”) - oczywiście, jeśli dana promocja będzie w czasie stawiania kuponu aktywna.

Dodatkowe selekcje w ramach tych akcji są dodawane automatycznie do kuponów AKO, ale nie są traktowane jako zdarzenie na kuponie. Innymi słowy, na naszym promocyjnym kuponie AKO musi się znaleźć co najmniej pięć wybranych przez nas selekcji.

Jeśli nasz promocyjny kupon okaże się trafiony, bukmacher Fortuna online dopisze do naszego konta nagrodę finansową - będzie to 7000 punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus, co odpowiada kwocie 50 PLN. Kasa pojawi się na naszym koncie w ciągu 24 godzin od rozstrzygnięcia kuponu. Bonusem musimy dokonać jednokrotnego obrotu, co oznacza, że za otrzymaną kwotę musimy po prostu postawić dowolny kupon internetowy.

Bukmacher nie stawia nam tu żadnych warunków - może to być kupon SOLO lub AKO, z dowolnym kursem łącznym i bez ograniczeń w zakresie minimalnego kursu jednego zdarzenia. Premię możemy wykorzystać na zdarzenia z oferty przedmeczowej i na żywo.

Niedzielna dokładka w Fortunie - baner promocji

Musimy jedynie pamiętać, że bonus otrzymany w ramach promocji nie łączy się z innymi bonusami – w przypadku gdy mamy na koncie inny aktywny bonus, to najpierw musimy wykorzystać wcześniejszy bonus, a dopiero potem będziemy mogli skorzystać z premii przyznanej w ramach akcji Niedzielna Dokładka.

Dokładka w Fortunie - regulamin

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1.1 Niniejszy regulamin określa warunki promocji dla klientów FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. zwanej dalej „FORTUNĄ”, prowadzonej pod nazwą „Dokładka” zwanej dalej również „Promocją”.
1.2 Organizatorem Promocji jest FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie przy ul. Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego 15, 43-400 Cieszyn, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000002455, NIP: 5481192629, REGON: 070707400, kapitał zakładowy: 2.376.000,00 zł, zwana dalej także „Organizatorem”.
1.3 Promocja prowadzona jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

2. UCZESTNICTWO W PROMOCJI
2.1. W Promocji wziąć udział mogą wyłącznie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych, z zastrzeżeniem punktów poniżej.
2.2. Promocja przeznaczona jest dla nowych i zarejestrowanych klientów, posiadających iKonto u Organizatora, zawierających zakłady wzajemne na stronie www.efortuna.pl, w tym poprzez aplikację mobilną

3. ZASADY PROMOCJI
3.1. Promocja obowiązuje w dniach określonych na podstronie promocji.
3.2. Aby wziąć udział w Promocji należy:
   3.2.1. W czasie jej obowiązywania dokonać depozytu na posiadane w Fortunie iKonto o minimalnej wartości 50 zł bezpośrednio za pośrednictwem strony płatności na koncie internetowym na stronie efortuna.pl, w tym w aplikacji mobilnej. Promocja nie dotyczy depozytów dokonanych przez przelew z własnego konta bankowego do Fortuny jako zdefiniowanego odbiorcy. Kwota depozytu, o której mowa w pkt. 3.2.1 dotyczy wpłaty w ramach jednej transakcji.
   3.2.2. Przed zatwierdzeniem wpłaty należy wpisać w polu „czy masz kod promocyjny” kod promocyjny o nazwie „fortuna” (wielkość liter nie ma znaczenia).
   3.2.3. W ciągu kolejnych 48 godzin od momentu dokonania depozytu zawrzeć zakład o następujących parametrach:

 • w formie kuponu AKO
 • za minimalną stawkę 50 zł brutto (dotyczy całego kuponu);
 • z minimalnym kursem całkowitym 3,0 (dotyczy całego kuponu);
 • zawierający minimum 5 zdarzeń z wyłączeniem zdarzeń zawierających bonus kursowy „Gra Bez Podatku” lub „Bonusów AKO” dodawanych automatycznie do kuponów AKO.
 • zdarzenia zawarte na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte w ciągu 48 godzin od momentu jego postawienia.

Z zastrzeżeniem, że:

 • jako biorący udział w Promocji zostanie wzięty pod uwagę pierwszy kupon zawarty po pojawieniu się oferty bonusowej na iKoncie gracza, spełniający niniejsze warunki;
 • Promocja nie dotyczy kuponów postawionych w ramach ofert: Ekspert +, Hit Dnia, Super Oferta, Wirtualne Sporty i Bet On Games, live ( w tym zakładów
  przedmeczowych zwartych w ofercie live);
 • Jeżeli na kuponie jedno lub więcej spotkań zostanie zwróconych w stawce, kurs całkowity kuponu zostanie ponownie przeliczony z uwzględnieniem tego zwrotu. Jeżeli kurs całkowity będzie mniejszy niż wymagany, kupon nie zostanie uwzględniony w Promocji.

3.3. Jeśli zakład zwarty zgodnie z warunkami opisanymi w pkt 3.1.3 okaże się wygrany, gracz od razu po jego rozstrzygnięciu otrzyma nagrodę w postaci punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus o wartości 50 zł.
3.4. Bonus otrzymany w ramach promocji nie łączy się z innymi bonusami – w przypadku gdy gracz posiada na koncie inny bonus, który został aktywowany przed otrzymaniem bonusu w ramach Promocji, należy najpierw wykorzystać wcześniejszy bonus.
3.5. Promocja nie dotyczy zakładów typu Maxikombi i „zakład bezpieczny”
3.6. Jednemu graczowi przysługuje w ramach Promocji jednej bonus.
3.7. Graczowi nie przysługuje prawo do scedowania prawa do bonusu na osobę trzecią.
3.8. Graczowi nie przysługuje prawo do wymiany bonusu lub nagrody na środki pieniężne lub inną nagrodę.

4. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
4.1. Zasady Promocji określa wyłącznie niniejszy regulamin. W kwestiach nieuregulowanych regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego, ustawy o grach hazardowych oraz regulaminy obowiązujące u Organizatora.
4.2. Wszelkie materiały reklamowe lub promocyjne rozpowszechniane w związku z Promocją, mają charakter wyłącznie informacyjny.
4.3. Regulamin Promocji dostępny jest na stronie www.efortuna.pl.

FAQ - pytania graczy o promocję Niedzielna Dokładka

1️⃣ Jak odebrać extra 50 PLN w Fortunie?

By odebrać extra bonus Niedzielna Dokładka, wystarczy w czasie trwania promocji dokonać depozytu na co najmniej 50 zł, a następnie postawić kupon AKO5 spełniający proste warunki regulaminowe.

2️⃣ Czy 50 zł z Dokładki jest dostępny na mobile?

Tak, 50 PLN można odebrać zarówno przez stronę internetową i jej wersję mobilną, jak i przez aplikację bukmacherską Fortuny.

3️⃣ Czy do odbioru kasy z Dokładki Na Niedzielę potrzebny jest kod?

Tak, podczas dokonywania depozytu należy aktywować kod do Fortuna (wielkość liter nie ma znaczenia).

Komentarze (0)
Niedzielna dokładka w Fortunie
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.