środa, 24 lipca 2024

San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies (19.11, 02:00) promocje

18.11.2023, 10:26
Autor: O. Wójcik
Spis treści
Rozwiń
 1. 100% więcej na Spurs - Grizzlies
 2. 100% więcej do wygranej na Spurs - Grizzlies w Superbet
 3. Zwrot stawki do 50 zł na Spurs - Grizzlies w Go+Bet
 4. +14% więcej na kuponie z Spurs - Grizzlies
 5. 200% więcej do depozytu na Spurs - Grizzlies
 6. Cashback do 1200 zł na Spurs - Grizzlies
 7. 100 zł bez ryzyka na Spurs - Grizzlies w STS
 8. Spurs - Grizzlies bez podatku

100% więcej na Spurs - Grizzlies

U bukmachera ComeOn możesz dodatkowo zgarnąć 100 zł za depozyt na rywalizację Spurs - Grizzlies w ramach rozgrywek NBA. Aby promocja na ten mecz odblokowała się na Twoim koncie, musisz stworzyć nowego użytkownika u tego buka z naszym hasłem afiliacyjnym LEGALSPORT.

comeon

100 zł na Spurs - Grizzlies
Zyskaj 100% za depozyt

Wymagana jest także minimalna wpłata w wysokości 50 zł. Po spełnieniu tych dwóch warunków dostajesz na konto 100% więcej za wpłatę. W praktyce wygląda to tak, że deponując na profilu użytkownika w ComeOn 100 zł, masz do dyspozycji na kupon z meczem San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies w sumie 200 zł, co jest dobrą opcją dla graczy, którzy chcą postawić więcej zakładów bukmacherskich na to spotkanie.

Jak odebrać 100% więcej w ComeOn na San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies?

 • Otwórz formularz odbioru promocji na Spurs - Grizzlies w ComeOn,
 • Wypełnij wszystkie pola, w tym to opcjonalne z hasłem LEGALSPORT,
 • Zaloguj się na konto i aktywuj promocję w zakładce "wpłata",
 • Wpłać na konto depozyt w wysokości min. 50 zł,
 • Ciesz się dodatkowymi środkami finansowymi na San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies.
Odbieram promocję
Działa tylko z hasłem LEGALSPORT

Za kasę z promocji na San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies możesz postawić w ComeOn dowolne selekcje o dowolnych notowaniach. Żadne zakłady z oferty nie są wykluczone z tej premii gotówkowej. Do wypłaty wszystkich środków z salda bonusowego potrzebny jest tylko 1-krotny obrót. Tak niski obrót zdecydowanie podnosi atrakcyjność tej promocji i sprawia, że może zostać ona odebrana przez naprawdę szerokie grono odbiorców.

100% więcej do wygranej na Spurs - Grizzlies w Superbet

Stawiając kupon akumulowany w Superbet z meczem San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies, składający się z minimum 5 zdarzeń, warto skorzystać z super promocji boostowej u tego buka. W maksymalnym wariancie możesz sobie bowiem podwoić wygraną na taśmie, zachowując początkową stawkę zakładu! Promocja na Spurs - Grizzlies w Superbet przeznaczona jest dla wszystkich typerów, a więc mogą ją aktywować zarówno nowi, jak i stali obstawiający.

superbet

Promocja na Spurs - Grizzlies
100% więcej do wygranej

Bukmacher nie nałożył na tę promocję boostową żadnych limitów, tak więc każdy kupon spełniający jej warunki automatycznie się przeliczy i pokaże wyższą wygraną na podglądzie. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego operatora internetowego, możesz je utworzyć w tym miejscu za darmo. Korzystając z naszego linku dodatkowo zyskujesz pakiet dla nowych o wartości maksymalnej 3755 zł.

Jak odebrać promocję 100% z boostem w Superbet na San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies?

Aby promocja na AKO z selekcją na San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies w Superbet się odblokowała na kuponie, każde zdarzenie na zakładzie powinno pokrywać się z kursem minimalnym 1.20. Zakłady bukmacherskie z meczem San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies w promocji możesz stawiać zarówno online na stronie internetowej, jak również w aplikacji mobilnej. Schemat powiększonych wygranych w skrócie prezentujemy poniżej. Im więcej selekcji, tym większy boost do wygranej.

 • 5 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 7%
 • 8 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 20%.
 • 14 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 50%.
 • 20 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 80%.
 • 24 i więcej zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 100%.
100% więcej do wygranej
Powiększ wygraną na San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies w promocji

Jeśli chcesz postawić więcej zdarzeń na zakładzie, to pamiętaj, że taka taśma z meczem San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies także podwoi w Superbet Zakłady Bukmacherskie Twoją wygraną! 

Zwrot stawki do 50 zł na Spurs - Grizzlies w Go+Bet

Wybierając promocję na San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies u bukmachera Go+Bet zapewniasz sobie ubezpieczenie stawki zakładu do maksymalnie 50 zł. Do skorzystania z tej promocji potrzebne Ci będzie bezpłatne konto u tego buka, które możesz założyć z naszego polecenia. Wystarczy, że klikniesz w poniższy baner z zaszytym hasłem do promocji i nagrody dla nowych klientów w wysokości 925 zł.

go-plus-bet

San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies bez ryzyka
Ubezpiecz kupon na 50 zł

Aby skorzystać z tej promocji na Spurs - Grizzlies, musisz zrealizować depozyt na kwotę 100 zł, a następnie tego samego dnia zawrzeć zakład bukmacherski na stronie lub aplikacji za równowartość wpłaty. W razie wygranej otrzymasz 100% wygranej. Natomiast, jeśli nie trafisz swojego kuponu, następnego dnia odbierzesz darmową kasę w postaci 50 zł, którą będziesz mógł wykorzystać na kolejne zakłady w Go+Bet.

Jak ubezpieczyć kupon na 50 zł na San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies w Go+Bet?

 • Wejdź na stronę lub aplikację Go+Bet,
 • Otwórz zakładkę z promocjami, a następnie aktywuj ubezpieczenie poprzez zapisanie się do akcji,
 • Wpłać na konto depozytowe 100 zł i postaw zakład za zrealizowany depozyt,
 • Jeśli Twój kupon będzie przegrany do 23:59, następnego dnia odbierz zwrot do 50 zł.

Promocja na San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies w Go+Bet ze zwrotem na max. 50 zł jest odnawiana każdego dnia, tak więc możesz skorzystać z ubezpieczenia kuponu raz dziennie! Otrzymany zwrot z kuponu Spurs - Grizzlies nie jest widoczny w bilansie konta. Aby sprawdzić czy go otrzymałeś, musisz zajrzeć na na swoje konto.

+14% więcej na kuponie z Spurs - Grizzlies

Stawiając zakład bukmacherski w Fortunie z meczem San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies w promocji możesz powiększyć sobie wygraną o +14%. Żeby skorzystać z dodatkowego boostu pieniężnego do potencjalnej wygranej u tego buka, musisz zagrać kupon bez podatku od gier. Aby to zrobić, musisz złożyć w wyznaczonych godzinach zakład za minimum 2 zł, który spełnia następujące warunki regulaminowe: minimalna liczba zdarzeń 3 oraz minimalny kurs jednego zdarzenia 1.30.

fortuna

+14% na San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies
Zyskaj do każdej wygranej na AKO

Jeśli stworzysz poprawny kupon, dodatkowe +14% do wygranej przypisze się do zakładu automatycznie. Boost jest nielimitowany, także możesz nim objąć każdy puszczony zakład bukmacherski przez internet. Z promocji boostowej na Spurs - Grizzlies od bukmachera Fortuna mogą skorzystać wszyscy typerzy. Jest ona bowiem skierowana do nowych i stałych klientów tego legalnego buka online.

Jak powiększyć wygraną + 14% w Fortunie?

 • Otwórz konto w Fortuna lub zaloguj się na już istniejące,
 • Wybierz dowolne zakłady na San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies i inne mecze,
 • Sprawdź czy po spełnieniu warunków załadowała się promocja +14%,
 • Wpisz stawkę kuponu i potwierdź zawarcie zakładu.

Promocja na San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies z boostem +14% do wygranej w Fortunie dostępna jest na stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej. Pamiętaj, że kupony zagrane za pełną stawkę na Spurs - Grizzlies bez 12% podatku od gier muszą zostać rozliczone.

Gram bez podatku
Obstawiam San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies bez podatku na AKO

Oznacza to, że zakładów zabetowanych w ramach tej promocji nie można wcześniej skeszować i wypłacić. Można za to wrzucić na kupon dowolne zdarzenia znajdujące się w ofercie. Jest to super opcja dla graczy, którzy chcą zasilić swój bankroll dodatkowymi pieniędzmi oraz zminimalizować do maksimum dokładanie nowych pozycji na zakład bukmacherski.

200% więcej do depozytu na Spurs - Grizzlies

Doładuj konto gracza w BETFAN kwotą maksymalną 400 zł i zgarnij promocję 200% od depozytu na mecz San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies. Po zrealizowaniu wpłaty będziesz mógł spotkanie NBA zagrać z potrojoną stawką zakładu. Stawiając za 50 zł, możesz zboostować sobie stawkę do 150 zł, zapewniając sobie tym samym zdecydowanie wyższą wygraną na kuponie. Promocja działa na nowych profilach online, założonych z naszym bezpłatnym hasłem polecającym LEGALSPORT.

betfan

200% na Spurs - Grizzlies
Wpłać 150 zł, obstaw za 450 zł

Nowego użytkownika z dostępem do promocji na San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies możesz założyć zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej bukmachera internetowego BETFAN. Tylko gracze z naszego polecenia mogą aktywować u siebie na koncie tę promocję zwiększającą zrealizowany depozyt.

Jak odebrać 200% do depozytu na Spurs - Grizzlies w BETFAN?

Otrzymaną gotówkę z promocji 200% od depozytu na mecz San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies możesz wykorzystać na dowolne zakłady z oferty bukmacherskiej BETFAN. Najważniejsze warunki tej nagrody pieniężnej to: minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3 oraz minimalny kurs kuponu 2.50. Minimalny depozyt umożliwiający korzystanie z wyższych stawek na kuponie wynosi 50 zł.

200% więcej w promocji
Zgarnij 200% więcej na San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies

Pamiętaj, że kupon w promocji na San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies można zagrać dopiero po zrealizowaniu depozytu na konto w BETFAN. Promocje z naszego polecenia na mecz Spurs - Grizzlies można łączyć w dowolnych kombinacjach. Oznacza to, że hasło LEGALSPORT jest nielimitowane i możesz go zastosować bez ograniczeń.

Cashback do 1200 zł na Spurs - Grizzlies

Wykorzystaj promocję forBET na San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies i ubezpiecz swój kupon bukmacherski na wypadek przegranej. Stwórz nowego użytkownika przez link z naszej strony i zyskaj cashback do 1200 zł. Minimalna wpłata uruchamiająca tę specjalną meczową promocję dla wszystkich typerów to tylko 20 zł.

forbet

Mecz San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies w promocji

Ubezpiecz kupon na 1200 zł

Warunki oraz podstawowe zasady promocji na San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies zachęcają do odbioru: obrót 1x, minimalny kurs selekcji 1.30, minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3. Jeśli wygrasz zabezpieczony cashbackiem kupon, to kasa z wygranej trafia na Twoje saldo depozytowe. Jeśli nie trafisz zakładu, otrzymujesz zwrot od forBET w postaci rekompensaty na saldo bonusowe. 

Jak odebrać cashback do 1200 zł na Spurs - Grizzlies?

 • Załóż konto w forBET z naszym hasłem LEGALSPORT,
 • Po zalogowaniu się na konto uzupełnił wszystkie dane osobowe,
 • Wpłać na saldo depozytowe min. 20 zł
 • Zagraj dowolny kupon z selekcją na Spurs - Grizzlies,
 • Odbierz wygraną lub ciesz się zwrotem stawki na konto.

Zwrot w przypadku refundacji stawki zakładu należy przed wypłatą obrócić 1-krotnie. Stwórz w tym celu jeden kupon AKO z co najmniej trzema zdarzeniami, gdzie minimalny kurs każdego zdarzenia wynosi 1,30. Masz 14 dni na użycie tego kuponu. Pamiętaj, że cały zwrot musisz wykorzystać na jednym kuponie i nie możesz go podzielić na kilka mniejszych zakładów: odbieram cashback do 1200 zł na mecz

100 zł bez ryzyka na Spurs - Grizzlies w STS

Wykorzystaj zakład bez ryzyka na spotkanie San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies w ramach NBA na dowolne selekcje z oferty bukmacherskiej i ubezpiecz swój kupon na 100 zł w STS. Promocja meczowa jest skierowana do wszystkich aktywnych graczy, którzy z naszego polecenia, poprzez naszą stronę internetową, założą nowe konto do gry u tego buka.

sts

Spurs - Grizzlies bez ryzyka
Ubezpiecz bez obrotu na 100 zł

Promocja bez ryzyka na Spurs - Grizzlies w STS nie jest objęta warunkami obrotowymi, tak więc potencjalny zwrot realizowany jest od razu na saldo depozytowe, z którego można niezwłocznie wypłacić kasę na rachunek bankowy lub grać dalej. Udogodnieniem w tej promocji jest także to, że z ubezpieczenia na 100 zł można skorzystać nie tylko na stronie internetowej Star-Typ Sport, ale także na jego aplikacji mobilnej na telefon i tablet.

Jak skorzystać z promocji 100 zł na Spurs - Grizzlies w STS?

Bukmacher STS do promocji na San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies bez ryzyka zalicza pierwszy rozliczony kupon na dowolnej platformie do betowania. Jeśli masz już postawiony zakład u tego operatora online, lub miałeś już wcześniej założone konto do gry, a chcesz zagrać to spotkanie z promocją, wybierz i skorzystaj z innego benefitu na ten mecz.

100 zł bez ryzyka
Ubezpiecz kupon na San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies na 100 zł

100 zł na Spurs - Grizzlies w promocji od STS łączy się z 60 zł za zadania oraz nagrodą 600 zł za wykonane depozyty. Wszystkie nagrody aktywujesz hasłem LEGALSPORT, podczas tworzenia nowego użytkownika na stronie lub apce.

Najlepsze promocje
19 listopad 2023, godz. 2:00
NBA
San Antonio Spurs
San Antonio Spurs
-
Memphis Grizzlies
Memphis Grizzlies
San Antonio Spurs
Memphis Grizzlies
San Antonio Spurs
-
Memphis Grizzlies
Najlepsza promocja
100% więcej na Spurs - Grizzlies
comeon
superbet
go-plus-bet
fortuna

Spurs - Grizzlies bez podatku

Spurs - Grizzlies bez podatku możesz zagrać w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie. Aby to spotkanie postawić z boostem +14% do wygranej musisz stworzyć kupon z minimum 3 zdarzeniami za dowolną stawkę. Podczas składania zakładu musisz przypilnować minimalnego kursu każdego zdarzenia.

totalbet

+14% na San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies
Wygrywaj więcej na każdym AKO

Nie może być on niższy niż 1.30. Gra bez podatku na San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies nie jest ograniczona czasowo, tak więc możesz z niej skorzystać aż do momentu skończenia spotkania. Jest to możliwe, albowiem do promocji meczowej wliczają się zarówno zakłady prematch, jak i LIVE.

Jak postawić San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies w promocji bez podatku?

 • Stwórz konto w TOTALbet z naszego linku,
 • Zrealizuj wpłatę na dowolną kwotę na konto typerskie,
 • Postaw kupon AKO z selekcją na mecz Spurs - Grizzlies,
 • Ciesz się wygraną bez podatku o +14% więcej.

Promocja na San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies bez podatku jest aktywna zarówno na stronie, jak i aplikacji mobilnej. Może z niej skorzystać każdy gracz posiadający profil w TOTALbet. W ramach promocji możesz zawrzeć dowolną liczbę zakładów bukmacherskich, ale musisz pamiętać, że wszystkie kupony muszą być rozliczone (nie można korzystać z cashoutu).

Gram bez podatku
Obstawiam San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies bez podatku na AKO

Z promocji bez podatku na San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies wyłączone są zakłady na Sporty Wirtualne oraz zakłady systemowe oraz specjalne. Warto o tym pamiętać, albowiem wówczas współczynnik 0.88 nie zamieni się na 1.00 i w efekcie Twoja wygrana będzie niższa.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies (19.11, 02:00) promocje
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.