poniedziałek, 22 lipca 2024

Wisła Kraków - KF Llapi promocje u bukmacherów (11.07, 20:30)

11.07.2024, 14:38
Autor: J. Olko
Wisła Kraków
KF Llapi
Liga Europy, 11.07.2024, g. 20:30
Spis treści
Rozwiń
 1. 300 zł w promocji na Wisła Kraków - KF Llapi w Fortuna
 2. Powiększ wygraną o 120% na Wisła Kraków - KF Llapi w Betclic
 3. 20 zł na mecz Wisła Kraków - KF Llapi za aplikację od Superbet
 4. 100 zł bez ryzyka na Wisła Kraków - KF Llapi w STS
 5. 200% na mecz Wisła Kraków - KF Llapi w BETFAN
 6. Cashback na Wisła Kraków - KF Llapi do 1200 zł w forBET
 7. Zagraj Wisła Kraków - KF Llapi bez podatku i wygraj aż +14% więcej
 8. 100% na Wisła Kraków - KF Llapi w ComeOn

300 zł w promocji na Wisła Kraków - KF Llapi w Fortuna

Fortuna, topowy bukmacher w Polsce, oferuje na mecz Wisła Kraków - KF Llapi wyjątkowo korzystną promocję 300 zł bez ryzyka. Zyskujesz dzięki niej ubezpieczenie kuponu do tej kwoty, co oznacza, że w razie nietrafienia zakładu otrzymasz od tego buka zwrot 100% stawki zakładu! Cashback na to spotkanie działa tylko i wyłącznie z naszym kodem promocyjnym LEGALSPORT.

Jak skorzystać z ubezpieczenia do 300 zł w Fortunie?

Dlaczego warto zagrać zakład w promocji?

✅ Otrzymasz wysoką kwotę ubezpieczenia kuponu 300 zł.
✅ W razie przegranej dostaniesz pełny zwrot 100% do 300 zł, łącznie z podatkiem.
✅ Możesz zagrać dowolne zdarzenia z obrębu spotkania Wisła Kraków - KF Llapi.

Korzystając z ekskluzywnej promocji na na Wisła Kraków - KF Llapi masz gwarancję najlepszych warunków regulaminowych na rynku zakładów bukmacherskich. Wyróżnia się brak minimalnego kursu na zakładzie, a także to, że dostaje się zwrot 100% stawki przegranego zakładu, łącznie z 12% podatkiem. Odebrać ubezpieczenie w Fortunie na ten pojedynek możesz tutaj.

Powiększ wygraną o 120% na Wisła Kraków - KF Llapi w Betclic

U bukmachera Betclic masz szansę zwiększyć swoją wygraną o 120% na mecz Wisła Kraków - KF Llapi, nie inwestując dodatkowych pieniędzy w kupon. Wystarczy, że założysz konto za free u tego operatora online z naszym kodem o treści LEGALSPORT, a następnie wpłacisz pierwszy depozyt i stworzysz zakład klasyfikujący się do bonusu boostowego.

Jak odebrać bonus zwiększający wygraną o 120% na Wisła Kraków - KF Llapi w Betclic?

 • Wejdź na stronę internetową lub aplikację Betclic
 • Załóż konto przy użyciu naszego kodu o treści LEGALSPORT
 • Zrealizuj pierwszą wpłatę na konto gracza
 • Postaw kupon z min. 5 zdarzeniami, w tym z selekcją na Wisła Kraków - KF Llapi
 • Zagranie zakładu równoznaczne jest z odbiorem boostu

Promocja meczowa na Wisła Kraków - KF Llapi od Betclic, aby była ważna, musi spełniać jeden najważniejszy warunek regulaminowy. Na zakładzie akumulowanym musi znaleźć się min. 5 kwalifikujących wydarzeń z ikonką Multi+ z oferty przedmeczowej i/lub na żywo. Im więcej wydarzeń wrzucisz na kupon bonusowy z meczem Wisła Kraków - KF Llapi w ramach Ligi Europy, tym wyższy boost do wygranej otrzymasz.

Liczba zdarzeń na kuponie Boost do wygranej
5 +5%
6 +7%
7 +10%
10 +20%
12 +30%
15 +60%
21 +120%
Gram z boostem w Betclic

Dodatkowa kasa z bonusu boostowego na spotkanie Wisła Kraków - KF Llapi od Betclic Zakłady Bukmacherskie nie jest objęta warunkami obrotowymi. Oznacza to, że możesz ją wypłacić od razu na konto w banku, bez zbędnych formalności. Promocja 120% do wygranej w Betclic na mecz Wisła Kraków - KF Llapi jest nielimitowana. Dzięki temu możesz z niej korzystać wiele razy.

20 zł na mecz Wisła Kraków - KF Llapi za aplikację od Superbet

Bukmacher Superbet przygotował unikalną promocję na mecz Wisła Kraków - KF Llapi o wartości 20 zł. Wystarczy, że ściągniesz na swój telefon bezpłatną aplikację mobilną tego buka, a w ramach nagrody otrzymasz darmową kasę do wykorzystania na ten mecz oraz inne spotkania znajdujące się w ofercie. Każdy może skorzystać z tego freebeta, wystarczy założyć konto w Superbet z kodem LEGALSPORT.

Jak odebrać 20 zł od Superbet?

 • Pobierz aplikację Superbet na iOS lub Android.
 • Wpłać pierwszy depozyt na konto min. 20 zł w ciągu 7 dni od zainstalowania aplikacji.
 • Sprawdź saldo depozytowe – 20 zł zostanie automatycznie dodane.
 • Postaw zakład za 20 zł na Wisła Kraków - KF Llapi przez aplikację.

Dlaczego warto skorzystać z promocji?

✅ Stawiasz zakład bukmacherski na mecz za darmo.
✅ Wygraną z kuponu możesz od razu wypłacić na konto.
✅ Freebet 20 zł łączy się z freebetem 200 zł za 1. wpłatę.

Warto odebrać 20 zł w Superbet na mecz Wisła Kraków - KF Llapi w aplikacji, ponieważ daje on możliwość zagrania za darmo kuponu na to spotkanie, a także nie wymaga dodatkowego obrotu. Dzięki temu od razu możesz wypłacić gotówkę z wygranej na konto w banku. Promocja na  na Wisła Kraków - KF Llapi od Superbet na kwotę 20 zł za apkę zgarniesz tutaj.

100 zł bez ryzyka na Wisła Kraków - KF Llapi w STS

Na mecz Wisła Kraków - KF Llapi w ramach Ligi Europy legalny bukmacher STS ma specjalną promocję bez ryzyka w kwocie 100 zł. Skorzystać z niej mogą wszyscy nogi gracze, którzy założą bezpłatne konto u tego buka przy użyciu aktywnego kodu promocyjnego LEGALSPORT.

Jak odebrać 100 zł bez ryzyka na Wisła Kraków - KF Llapi w STS?

 • Otwórz konto do gry w STS, używając kodu LEGALSPORT.
 • Zrealizuj pierwszą wpłatę na konto.
 • Postaw dowolny kupon z meczem Wisła Kraków - KF Llapi
 • Czekaj na wszystkie rozstrzygnięcia na zakładzie. Jak wygrasz, otrzymasz 100% wygranej. W przypadku przegranej STS zwróci Ci stawkę, za którą postawiłeś kupon.

Dlaczego warto odebrać?

✅Nie ma obrotu, możesz od razu wypłacić kasę na konto.

✅ Z premii na Wisła Kraków - KF Llapi możesz skorzystać na stronie oraz aplikacji.

✅ Promocja na mecz łączy się z 60 zł za zadania oraz nagrodą 600 zł za wykonane depozyty. 

Warto sięgnąć po tę nagrodę na spotkanie Wisła Kraków - KF Llapi od bukmachera STS, ponieważ premia meczowa na ma proste warunki wypłaty - nie jest objęty warunkami obrotowymi. Zaletą w tym przypadku jest także to, że możesz z niego skorzystać zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji. 100 zł na ten mecz łączy się z 60 zł za zadania oraz nagrodą 600 zł za wykonane depozyty, które także aktywuje się tym samym kodem LEGALSPORT. Tę promocję meczową od STS odbierzesz tutaj.

200% na mecz Wisła Kraków - KF Llapi w BETFAN

Unikalną promocję 200% w kwocie 200% od depozytu na mecz Wisła Kraków - KF Llapi otrzymasz od bukmachera BETFAN za założenie za darmo konta gracza i wpłatę 400 zł. Promocja na ten mecz jest dostępna dla wszystkich nowych graczy, którzy utworzą darmowy profil u tego buka, używając kodu LEGALSPORT.

Jak odebrać 200% więcej na Wisła Kraków - KF Llapi?

Dlaczego warto?

✅ Możesz postawić dowolne zakłady na Wisła Kraków - KF Llapi.

✅ Niski wymagany wkład własny: tylko 50 zł.

✅ Stawiając za 50 zł, możesz zboostować sobie stawkę do 150 zł.

Zdecydowanie warto skorzystać z promocji 200% w kwocie 200% na mecz Wisła Kraków - KF Llapi w BETFAN Zakłady Bukmacherskie, albowiem przy niskim wymaganym wkładzie własnym, wynoszącym zaledwie 50 zł, możesz postawić swój kupon za aż 150 zł. Dodatkowym atutem jest to, że na zakładzie promocyjnym możesz postawić dowolne zdarzenia oferowane przez tego buka na starcie Wisła Kraków vs. KF Llapi. Skorzystać z tego betfanowskiej promocji meczowej możesz tutaj.

Cashback na Wisła Kraków - KF Llapi do 1200 zł w forBET

Stwórz konto za darmo w forBET z naszym kodem LEGALSPORT i zgarnij specjalną premię na Wisła Kraków - KF Llapi w formie cashbacku do maksymalnie 1200 zł. Z tą nagrodą meczową masz gwarancję dalszej gry na przejrzystych zasadach. Jak trafisz kupon w promocji, otrzymujesz 100% wygranej. A jak przegrasz, to bukmacher zwróci Ci stawkę za kupon.

Jak skorzystać z promocji na Wisła Kraków - KF Llapi w forBET?

 • Załóż konto w forBET z naszym kodem o treści LEGALSPORT.
 • Uzupełnij wszystkie dane osobowe w swoim profilu na stronie lub apce forBET.
 • Wpłać na saldo depozytowe min. 20 zł.
 • Zagraj dowolny kupon z selekcją na Wisła Kraków - KF Llapi.
 • Czekaj na wszystkie wyniki. Jeśli trafisz wszystkie zdarzenia, otrzymasz wygraną na konto. Jak przegrasz, to bukmacher przeleje Ci na saldo zwrot w kwocie stawki zakładu.

 Dlaczego warto odebrać?

✅ Pewny zwrot do max. 1200 zł na saldo bonusowe

✅ Tylko 1-krotny obrót uwalniający środki ze zwrotu (jak trafisz kupon, nie ma obrotu!)

✅ Minimalna wpłata uruchamiająca premię bez ryzyka w forBET to tylko 20 zł.

Benefit bez ryzyka na mecz Wisła Kraków - KF Llapi od forBET to świetna propozycje, ponieważ potrzebujesz tylko wpłaty w kwocie 20 zł, aby odblokować promocje na swoim koncie. Mocnym punktem tej premii jest także to, że potencjalny zwrot wymaga tylko 1-krotnego obrotu. W tym miejscu możesz zgarnąć cashback na Wisła Kraków - KF Llapi od forBET.

Zagraj Wisła Kraków - KF Llapi bez podatku i wygraj aż +14% więcej

Wisła Kraków - KF Llapi bez podatku możesz zagrać w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie. Aby to spotkanie postawić z boostem +14% do wygranej musisz stworzyć kupon z minimum 3 zdarzeniami za dowolną stawkę. Podczas składania zakładu musisz przypilnować minimalnego kursu każdego zdarzenia.

Jak odebrać boost +14% bez podatku na Wisła Kraków - KF Llapi w TOTALbet?

Nie może być on niższy niż 1.30. Gra bez podatku na Wisła Kraków - KF Llapi w bonusie nie jest ograniczona czasowo, tak więc możesz z niej skorzystać aż do momentu skończenia spotkania. Jest to możliwe, albowiem do promocji meczowej wliczają się zarówno zakłady prematch, jak i LIVE.

totalbet

+14% na Wisła Kraków - KF Llapi
Wygrywaj więcej na każdym AKO

Promocja na Wisła Kraków - KF Llapi bez podatku jest aktywna zarówno na stronie, jak i aplikacji mobilnej. Może z niej skorzystać każdy gracz posiadający profil w TOTALbet. W ramach promocji możesz zawrzeć dowolną liczbę zakładów bukmacherskich, ale musisz pamiętać, że wszystkie kupony muszą być rozliczone (nie można korzystać z cashoutu).

Z promocji bez podatku na Wisła Kraków - KF Llapi wyłączone są zakłady na Sporty Wirtualne oraz zakłady systemowe oraz specjalne. Warto o tym pamiętać, albowiem wówczas współczynnik 0.88 nie zamieni się na 1.00 i w efekcie Twoja wygrana będzie niższa.

Wisła Kraków - KF Llapi promocje bonusy na mecz

100% na Wisła Kraków - KF Llapi w ComeOn

Na starcie Wisła Kraków - KF Llapi w ramach rozgrywek Ligi Europy bukmacher ComeOn także przygotował atrakcyjną promocję. Wystarczy stworzyć nowego użytkownika u tego buka z naszym kodem LEGALSPORT, aby otrzymać na konto gracza unikalny boost 100% od depozytu.

Jak odebrać promocję na Wisła Kraków - KF Llapi w ComeOn?

 • Otwórz nowe konto gracza w ComeOn z kodem LEGALSPORT.
 • Zaloguj się na swój profil gracza i aktywuj nagrodę w zakładce "wpłata".
 • Wpłać na konto depozyt w wysokości minimum 50 zł.
 • Po zaksięgowaniu kasy na koncie otrzymasz kasę na Wisła Kraków - KF Llapi w kwocie 100% wpłaty.

Dlaczego warto odebrać?

✅ Możesz postawić dowolne zdarzenia.

✅ Przy wpłacie 100 zł masz na zakłady aż 200 zł.

✅ Musisz zrealizować zaledwie 1-krotny obrót przed wypłatą środków.

100% od wpłaty na mecz Wisła Kraków - KF Llapi od ComeOn to świetna okazja dla wszystkich graczy. Wyróżnia się on bardzo korzystnymi warunkami podwojenia wpłaty, jak chociażby zaledwie 1-krotny obrót, a także niską kwotą wejścia - 50 zł. Na uwagę zasługuje także fakt, że promocję możesz wykorzystać na dowolne zdarzenia z meczu, w którym zmierzą się Wisła Kraków i KF Llapi.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Wisła Kraków - KF Llapi promocje u bukmacherów (11.07, 20:30)
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.