poniedziałek, 22 kwietnia 2024

Manchester City - Aston Villa bonusy i promocje (03.04, 21:15)

03.04.2024, 12:36
Autor: A. Włodarski
Spis treści
Rozwiń
 1. 200 zł za wytypowanie zwycięzcy meczu Manchester City - Aston Villa w STS
 2. 200 zł freebet za wygraną Man. City z Aston Villą w promocji Etoto
 3. Zgarnij 100% więcej na Man City - Aston Villa w ComeOn
 4. Ściągnij aplikację Superbet i zagraj Man City - Aston Villa za darmo
 5. Powiększ wygraną o 120% na Man City - Aston Villa w Betclic
 6. Zyskaj +14% więcej na Man City - Aston Villa bez podatku w Fortunie

200 zł za wytypowanie zwycięzcy meczu Manchester City - Aston Villa w STS

200 zł za wytypowanie zwycięskiego zespołu w rywalizacji Manchester City - Aston Villa w meczu Premier League z dnia 03.04.2024 (godz. 21:15) to bonus, który oferuje bukmacher STS. Na potencjalny zysk mogą liczyć nowi gracze, a niekwestionowaną zaletą STS-owej promocji na Manchester City - Aston Villa jest symboliczna stawka 2 zł, za którą należy zagrać kupon odblokowujący bonusową kasę. Możesz zyskać 100 x więcej niż stawiasz!

Jak odebrać bonus 200 zł na mecz Manchester City - Aston Villa (03.04.2024)?

200 zł za wytypowanie zwycięzcy meczu Manchester City - Aston Villa

W promocji bukmacherskiej na Manchester City - Aston Villa możesz wziąć udział do momentu rozpoczęcia meczu, akcja kończy się we wtorek 03.04.24 tuż przed godziną 21:15. Rozliczony jako wygrany kupon promocyjny w STS, na którym wskazałeś Manchester City lub Aston Villa jako zwycięzcę pojedynku o ligowe punkty odblokowuje bonus 200 zł. W ciągu max. 7 dni kasa wpłynie na Twoje konto bonusowe, a aby ją uwolnić musisz obrócić dwukrotnie całą kwotą po kursie min. 1.91 na wygranych kuponach bukmacherskich.

200 zł freebet za wygraną Man. City z Aston Villą w promocji Etoto

U legalnego bukmachera Etoto masz szansę odebrać dziś 200 zł bonusu, w formie darmowego freebetu za spotkanie 31. kolejki angielskiej Premier League. Chodzi tutaj o zwycięstwo Obywateli w tym spotkaniu. Wystarczy, że zagrasz u tego bukmachera ze specjalnej zakładki na wygraną Manchesteru City z Aston Villą, a przy wkładzie zaledwie 1 zł masz szansę zgarnąć aż 200 zł darmowej kasy!

Co zrobić, aby odebrać premię z bonusem na spotkanie Manchester City - Aston Villa w Etoto:

 • Przejdź do formularza nowego konta w Etoto > https://www.legalsport.pl/go/etoto/
 • Zastosuj dedykowany kod promocyjny o treści LEGALSPORT
 • Zaakceptuj zgody marketingowe
 • Dokonaj wpłaty pierwszego depozytu o wartości minimum 50 zł
 • Zagraj pierwszy kupon pojedynczy w historii konta na wygraną Manchesteru City z Aston Villą ze specjalnej zakładki TUTAJ
 • Stawka na tym zakładzie powinna wynosić dokładnie 1 zł
 • Otrzymasz 200 zł w darmowym bonusie, jeśli Obywatele ograją dzisiaj Aston Villę

Zakład z możliwością odbioru 200 zł darmowego bonusu za mecz, który będzie spotkaniem 31. kolejki angielskiej Premier League pomiędzy Manchesterem City, a Aston Villą, w  dniu 03.04.2024 o godzinie 21:15 możesz zagrać tylko za środki z konta głównego (gotówkowego). Jeżeli wybór będzie poprawny, na Twoje konto w ciągu 48h od zakończenia spotkania trafi bonusowa kasa promocyjna.

Aby wykorzystać darmowe środki od Etoto wystarczy stworzyć dowolny kupon i zaznaczyć opcję gry za freebet. Pamiętaj, że po wykorzystaniu darmowej kasy masz także możliwość odebrania kolejnych promocji od Etoto, czyli 200 zł od drugiej wpłaty oraz 300 zł od trzeciej wpłaty!

Zgarnij 100% więcej na Man City - Aston Villa w ComeOn

U bukmachera ComeOn możesz dodatkowo zgarnąć bonus 100 zł za depozyt na rywalizację Man City - Aston Villa w ramach rozgrywek Premier League. Aby promocja na ten mecz odblokowała się na Twoim koncie, musisz stworzyć nowego użytkownika u tego buka z naszym hasłem afiliacyjnym LEGALSPORT.

Jak odebrać 100% więcej w ComeOn na Manchester City - Aston Villa?

 • Otwórz formularz odbioru promocji na Man City - Aston Villa w ComeOn
 • Wypełnij wszystkie pola, w tym to opcjonalne z kodem - wpisz hasło o treści LEGALSPORT
 • Zaloguj się na konto i aktywuj promocję w zakładce "wpłata"
 • Wpłać na konto depozyt w wysokości min. 50 zł
 • Ciesz się dodatkowymi środkami finansowymi na Manchester City - Aston Villa

Wymagana jest także minimalna wpłata do bonusu w wysokości 50 zł. Po spełnieniu tych dwóch warunków dostajesz na konto 100% więcej za wpłatę. W praktyce wygląda to tak, że deponując na profilu użytkownika w ComeOn 100 zł, masz do dyspozycji na kupon z meczem Manchester City - Aston Villa w sumie 200 zł, co jest dobrą opcją dla graczy, którzy chcą postawić więcej zakładów bukmacherskich na to spotkanie.

comeon

100 zł na Man City - Aston Villa
Zyskaj 100% za depozyt

Za kasę z promocji na Manchester City - Aston Villa możesz postawić w ComeOn dowolne selekcje o dowolnych notowaniach. Żadne zakłady z oferty nie są wykluczone z tej premii gotówkowej. Do wypłaty wszystkich środków z salda bonusowego potrzebny jest tylko 1-krotny obrót. Tak niski obrót zdecydowanie podnosi atrakcyjność tej promocji i sprawia, że może zostać ona odebrana przez naprawdę szerokie grono odbiorców.

Ściągnij aplikację Superbet i zagraj Man City - Aston Villa za darmo

Pobierz bezpłatną aplikację Superbet na telefon komórkowy lub tablet, a otrzymasz od tego bukmachera unikalny promocyjny zakład za darmo na Manchester City - Aston Villa w kwocie 20 zł. Do odbioru darmowej promocji uprawnieni są wszyscy nowi gracze, którzy stworzą u tego operatora nowy profil użytkownika z naszym hasłem polecającym LEGALSPORT. Bonus ważny jest przez 24/7, aż do momentu rozpoczęcia spotkania (03.04.2024, godz. 21:15).

Jak odebrać darmowe 20 zł na Manchester City - Aston Villa?

 • Pobierz aplikację na swój telefon komórkowy z iOS/Android
 • Wpłać pierwszy depozyt w ciągu 7 dni od zainstalowania apki
 • Sprawdź saldo depozytowe, odbiór 20 zł jest automatyczny
 • Wybierz z oferty najlepsze zakłady i postaw kupon przez aplikację

Na pobranie aplikacji na telefon oraz tablet i odbiór 20 zł w promocji na Manchester City - Aston Villa masz w Superbet 7 dni, od momentu złożenia pierwszego depozytu na indywidualnym koncie typerskim. Otrzymany darmowy zakład na ten mecz Premier League nie wymaga obrotu. Od razu księgowany jest na saldzie depozytowym.

superbet

Manchester City - Aston Villa za darmo
Postaw kupon bez wpłaty depozytu

Dzięki temu to co wygrasz na darmowym kuponie za 20 zł w Superbet Zakłady Bukmacherskie będziesz mógł od razu wypłacić na indywidualne konto w banku. Założenie konta u tego buka z naszego polecenia upoważnia Cię do odbioru łącznego benefitu o wartości maksymalnej 3755 zł. Więcej informacji o nagrodzie dla nowych tutaj.

Superbet dysponuje szybkimi przelewami wychodzącymi, tak więc po wygranej na kuponie z meczem Manchester City - Aston Villa w promocji nie będziesz musiał martwić się zamrożonymi bonusowymi środkami. Oczywiście, gotówkę możesz wykorzystać także na inne mecze w Superbet.

Powiększ wygraną o 120% na Man City - Aston Villa w Betclic

U bukmachera Betclic masz szansę zwiększyć swoją wygraną o 120% na mecz Manchester City - Aston Villa, nie inwestując dodatkowych pieniędzy w kupon. Wystarczy, że założysz konto za free u tego operatora online z naszym kodem o treści LEGALSPORT, a następnie wpłacisz pierwszy depozyt i stworzysz zakład klasyfikujący się do bonusu boostowego.

Jak odebrać bonus zwiększający wygraną o 120% na Man City - Aston Villa w Betclic?

 • Wejdź na stronę internetową lub aplikację Betclic
 • Załóż konto przy użyciu naszego kodu o treści LEGALSPORT
 • Zrealizuj pierwszą wpłatę na konto gracza
 • Postaw kupon z min. 5 zdarzeniami, w tym z selekcją na Man City - Aston Villa
 • Zagranie zakładu równoznaczne jest z odbiorem boostu

Promocja meczowa na Manchester City - Aston Villa od Betclic, aby była ważna, musi spełniać jeden najważniejszy warunek regulaminowy. Na zakładzie akumulowanym musi znaleźć się min. 5 kwalifikujących wydarzeń z ikonką Multi+ z oferty przedmeczowej i/lub na żywo. Im więcej wydarzeń wrzucisz na kupon bonusowy z meczem Manchester City - Aston Villa w ramach Premier League, tym wyższy boost do wygranej otrzymasz.

Liczba zdarzeń na kuponie Boost do wygranej
5 +5%
6 +7%
7 +10%
10 +20%
12 +30%
15 +60%
21 +120%
Gram z boostem w Betclic

Dodatkowa kasa z bonusu boostowego na spotkanie Man City - Aston Villa od Betclic Zakłady Bukmacherskie nie jest objęta warunkami obrotowymi. Oznacza to, że możesz ją wypłacić od razu na konto w banku, bez zbędnych formalności. Promocja 120% do wygranej w Betclic na mecz Manchester City - Aston Villa jest nielimitowana. Dzięki temu możesz z niej korzystać wiele razy.

Manchester City - Aston Villa promocje bonusy na mecz

Zyskaj +14% więcej na Man City - Aston Villa bez podatku w Fortunie

Stawiając zakład bukmacherski w Fortunie z meczem Manchester City - Aston Villa w promocji możesz powiększyć sobie wygraną o +14%. Żeby skorzystać z dodatkowego boostu pieniężnego do potencjalnej wygranej u tego buka, musisz zagrać kupon bez podatku od gier. Aby to zrobić, musisz złożyć w wyznaczonych godzinach zakład za minimum 2 zł, który spełnia następujące warunki regulaminowe: minimalna liczba zdarzeń 3 oraz minimalny kurs jednego zdarzenia 1.30.

Jak odebrać powiększoną wygraną + 14% w Fortunie?

 • Otwórz nowe konto w Fortuna, wpisując kod o treści LEGALSPORT
 • Wybierz dowolne zakłady na Manchester City - Aston Villa
 • Dobierz dowolne selekcje z innych meczów
 • Sprawdź czy po spełnieniu warunków załadował się bonus +14%
 • Wpisz stawkę kuponu i potwierdź zawarcie zakładu
 • Postawienie zakładu jest równoznaczne z odbiorem powiększonej wygranej

Jeśli stworzysz poprawny kupon, dodatkowe +14% do wygranej przypisze się do Twojego zakładu automatycznie. Boost jest nielimitowany, także możesz nim objąć każdy puszczony zakład bukmacherski przez internet. Z bonusu boostowego na Man City - Aston Villa od bukmachera Fortuna mogą skorzystać wszyscy typerzy. Jest on bowiem skierowany do nowych i stałych klientów tego legalnego buka online.

fortuna

+14% na Manchester City - Aston Villa
Zyskaj do każdej wygranej na AKO

Bonus na Manchester City - Aston Villa z boostem +14% do wygranej w Fortunie dostępny jest na stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej. Pamiętaj, że kupony zagrane za pełną stawkę na Man City - Aston Villa bez 12% podatku od gier muszą zostać rozliczone.

Oznacza to, że zakładów zabetowanych w ramach tej promocji nie można wcześniej skeszować i wypłacić. Można za to wrzucić na kupon dowolne zdarzenia znajdujące się w ofercie. Jest to super opcja dla graczy, którzy chcą zasilić swój bankroll dodatkowymi pieniędzmi oraz zminimalizować do maksimum dokładanie nowych pozycji na zakład bukmacherski.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Manchester City - Aston Villa bonusy i promocje (03.04, 21:15)
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.