środa, 24 lipca 2024

PSG - Real Sociedad promocje (14.02, 21:00)

14.02.2024, 10:37
Autor: A. Włodarski
Spis treści
Rozwiń
 1. Etoto 300 zł za celny strzał Mbappe w meczu PSG - Real Sociedad (14.02)
 2. 300 zł na PSG - Real Sociedad w promocji Superbet (14.02.24)
 3. 100% więcej na PSG - Real Sociedad
 4. 200% więcej do depozytu na PSG - Real Sociedad
 5. 100% więcej do wygranej na PSG - Real Sociedad w Superbet
 6. Zwrot stawki do 50 zł na PSG - Real Sociedad w Go+Bet
 7. Cashback do 1200 zł na PSG - Real Sociedad
 8. +14% więcej na kuponie z PSG - Real Sociedad
 9. 35 zł za darmo na PSG - Real Sociedad

Etoto 300 zł za celny strzał Mbappe w meczu PSG - Real Sociedad (14.02)

Bukmacher Etoto z okazji meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy PSG, a Realem Sociedad przygotował specjalną promocję bukmacherską. Możesz w niej odebrać 300 zł za free za choćby jeden celny strzał Mbappe w meczu. Co ciekawe wystarczy stawka zaledwie 1 zł, a na Twoje konto trafi aż 300 zł darmowej nagrody, jeżeli tylko Francuz raz celnie strzeli na bramkę Sociedad.

300 zł na celny strzał Mbappe z Sociedad w Etoto - zasady promocji

Poniżej przedstawiamy instrukcję krok po kroku, jak nowi typerzy mogą wziąć udział w specjalnej ofercie Etoto z możliwością odbioru 300 zł w formie darmowej kasy za celny strzał Kyliana Mbappe w meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy PSG, a Realem Sociedad:

 • otwórz nowe konto w Etoto z kodem o treści: LEGALSPORT lub użyj bezpiecznego linku do specjalnej oferty: TUTAJ- 300 zł na PSG - Sociedad
 • dokonaj wpłaty minimum 50 zł
 • ze specjalnej zakładki TUTAJ skorzystaj ze specjalnej oferty 300 zł na celny strzał Mbappe w meczu PSG - Real Sociedad
 • zagraj pierwszy zakład przedmeczowy (prematch) za 1 zł na choćby jeden celny strzał Mbappe w meczu
 • jeżeli Francuz przynajmniej raz celnie strzeli na bramkę Realu Sociedad

Jeżeli chcesz wziąć udział w specjalnej promocji bukmachera Etoto - 300 zł na celny strzał Mbappe w meczu PSG - Real Sociedad musisz zdeponować środki finansowe na kwotę minimum 50 zł. Dodatkowo przy takiej wysokości pierwszego depozytu bukmacher dopisze do Twojego salda ekstra 50 zł bonusu, które możesz wykorzystać na kuponach AKO min. 2.00, z minimalną pojedynczą selekcją 1.20 oraz 77 zł za darmo. Co więcej - jeżeli wpłacisz do 200 zł Twój depozyt również zostanie pomnożony x 2!

300 zł na PSG - Real Sociedad w promocji Superbet (14.02.24)

300 zł przy wkładzie zaledwie 2 zł z okazji meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Paris Saint-Germain, a Realem Sociedad w promocji bukmachera Superbet. Wystarczy, że poprawnie wskażesz za 2 zł z regularnej oferty bukmachera Superbet, która drużyna wygra to spotkanie, a jeżeli wybór będzie poprawny otrzymasz 300 zł w formie darmowej kasy.

superbet

Wygrana PSG 300 zł
Wygrana Sociedad 300 zł

Freebet 300 zł na PSG - Real Sociedad (14.02.2024) - zasady promocji

 • otwórz konto w Superbet z kodem o treści: LEGALSPORT lub użyj bezpiecznego linku: TUTAJ - 300 zł na PSG - Real Sociedad
 • dokonaj wpłaty minimum 50 zł
 • puść pierwszy zakład przedmeczowy (prematch) za 2 zł na wygraną PSG lub Realu Sociedad (do wyboru) w meczu z oferty piłki nożnej po standardowym współczynniku

Zakład z możliwością odbioru 300 zł freebetu na mecz PSG - Real Sociedad w dniu 14.02.2024 możesz zagrać tylko za środki z konta głównego (gotówkowego).

100% więcej na PSG - Real Sociedad

U bukmachera ComeOn możesz dodatkowo zgarnąć 100 zł za depozyt na rywalizację PSG - Real Sociedad w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. Aby promocja na ten mecz odblokowała się na Twoim koncie, musisz stworzyć nowego użytkownika u tego buka z naszym hasłem afiliacyjnym LEGALSPORT.

comeon

100 zł na PSG - Real Sociedad
Zyskaj 100% za depozyt

Wymagana jest także minimalna wpłata w wysokości 50 zł. Po spełnieniu tych dwóch warunków dostajesz na konto 100% więcej za wpłatę. W praktyce wygląda to tak, że deponując na profilu użytkownika w ComeOn 100 zł, masz do dyspozycji na kupon z meczem PSG - Real Sociedad w sumie 200 zł, co jest dobrą opcją dla graczy, którzy chcą postawić więcej zakładów bukmacherskich na to spotkanie.

Jak odebrać 100% więcej w ComeOn na PSG - Real Sociedad?

 • Otwórz formularz odbioru promocji na PSG - Real Sociedad w ComeOn,
 • Wypełnij wszystkie pola, w tym to opcjonalne z hasłem LEGALSPORT,
 • Zaloguj się na konto i aktywuj promocję w zakładce "wpłata",
 • Wpłać na konto depozyt w wysokości min. 50 zł,
 • Ciesz się dodatkowymi środkami finansowymi na PSG - Real Sociedad.
Odbieram promocję
Działa tylko z hasłem LEGALSPORT

Za kasę z promocji na PSG - Real Sociedad możesz postawić w ComeOn dowolne selekcje o dowolnych notowaniach. Żadne zakłady z oferty nie są wykluczone z tej premii gotówkowej. Do wypłaty wszystkich środków z salda bonusowego potrzebny jest tylko 1-krotny obrót. Tak niski obrót zdecydowanie podnosi atrakcyjność tej promocji i sprawia, że może zostać ona odebrana przez naprawdę szerokie grono odbiorców.

200% więcej do depozytu na PSG - Real Sociedad

Doładuj konto gracza w BETFAN kwotą maksymalną 400 zł i zgarnij promocję 200% od depozytu na mecz PSG - Real Sociedad. Po zrealizowaniu wpłaty będziesz mógł spotkanie Ligi Mistrzów zagrać z potrojoną stawką zakładu. Stawiając za 50 zł, możesz zboostować sobie stawkę do 150 zł, zapewniając sobie tym samym zdecydowanie wyższą wygraną na kuponie. Promocja działa na nowych profilach online, założonych z naszym bezpłatnym hasłem polecającym LEGALSPORT.

betfan

200% na PSG - Real Sociedad
Wpłać 150 zł, obstaw za 450 zł

Nowego użytkownika z dostępem do promocji na PSG - Real Sociedad możesz założyć zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej bukmachera internetowego BETFAN. Tylko gracze z naszego polecenia mogą aktywować u siebie na koncie tę promocję zwiększającą zrealizowany depozyt.

Jak odebrać 200% do depozytu na PSG - Real Sociedad w BETFAN?

Otrzymaną gotówkę z promocji 200% od depozytu na mecz PSG - Real Sociedad możesz wykorzystać na dowolne zakłady z oferty bukmacherskiej BETFAN. Najważniejsze warunki tej nagrody pieniężnej to: minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3 oraz minimalny kurs kuponu 2.50. Minimalny depozyt umożliwiający korzystanie z wyższych stawek na kuponie wynosi 50 zł.

200% więcej w promocji
Zgarnij 200% więcej na PSG - Real Sociedad

Pamiętaj, że kupon w promocji na PSG - Real Sociedad można zagrać dopiero po zrealizowaniu depozytu na konto w BETFAN. Promocje z naszego polecenia na mecz PSG - Real Sociedad można łączyć w dowolnych kombinacjach. Oznacza to, że hasło LEGALSPORT jest nielimitowane i możesz go zastosować bez ograniczeń.

100% więcej do wygranej na PSG - Real Sociedad w Superbet

Stawiając kupon akumulowany w Superbet z meczem PSG - Real Sociedad, składający się z minimum 5 zdarzeń, warto skorzystać z super promocji boostowej u tego buka. W maksymalnym wariancie możesz sobie bowiem podwoić wygraną na taśmie, zachowując początkową stawkę zakładu! Promocja na PSG - Real Sociedad w Superbet przeznaczona jest dla wszystkich typerów, a więc mogą ją aktywować zarówno nowi, jak i stali obstawiający.

superbet

Promocja na PSG - Real Sociedad
100% więcej do wygranej

Bukmacher nie nałożył na tę promocję boostową żadnych limitów, tak więc każdy kupon spełniający jej warunki automatycznie się przeliczy i pokaże wyższą wygraną na podglądzie. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego operatora internetowego, możesz je utworzyć w tym miejscu za darmo. Korzystając z naszego linku dodatkowo zyskujesz pakiet dla nowych o wartości maksymalnej 3755 zł.

Jak odebrać promocję 100% z boostem w Superbet na PSG - Real Sociedad?

Aby promocja na AKO z selekcją na PSG - Real Sociedad w Superbet się odblokowała na kuponie, każde zdarzenie na zakładzie powinno pokrywać się z kursem minimalnym 1.20. Zakłady bukmacherskie z meczem PSG - Real Sociedad w promocji możesz stawiać zarówno online na stronie internetowej, jak również w aplikacji mobilnej. Schemat powiększonych wygranych w skrócie prezentujemy poniżej. Im więcej selekcji, tym większy boost do wygranej.

 • 5 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 7%
 • 8 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 20%.
 • 14 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 50%.
 • 20 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 80%.
 • 24 i więcej zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 100%.
100% więcej do wygranej
Powiększ wygraną na PSG - Real Sociedad w promocji

Jeśli chcesz postawić więcej zdarzeń na zakładzie, to pamiętaj, że taka taśma z meczem PSG - Real Sociedad także podwoi w Superbet Zakłady Bukmacherskie Twoją wygraną! 

Zwrot stawki do 50 zł na PSG - Real Sociedad w Go+Bet

Wybierając promocję na PSG - Real Sociedad u bukmachera Go+Bet zapewniasz sobie ubezpieczenie stawki zakładu do maksymalnie 50 zł. Do skorzystania z tej promocji potrzebne Ci będzie bezpłatne konto u tego buka, które możesz założyć z naszego polecenia. Wystarczy, że klikniesz w poniższy baner z zaszytym hasłem do promocji i nagrody dla nowych klientów w wysokości 925 zł.

go-plus-bet

PSG - Real Sociedad bez ryzyka
Ubezpiecz kupon na 50 zł

Aby skorzystać z tej promocji na PSG - Real Sociedad, musisz zrealizować depozyt na kwotę 100 zł, a następnie tego samego dnia zawrzeć zakład bukmacherski na stronie lub aplikacji za równowartość wpłaty. W razie wygranej otrzymasz 100% wygranej. Natomiast, jeśli nie trafisz swojego kuponu, następnego dnia odbierzesz darmową kasę w postaci 50 zł, którą będziesz mógł wykorzystać na kolejne zakłady w Go+Bet.

Jak ubezpieczyć kupon na 50 zł na PSG - Real Sociedad w Go+Bet?

 • Wejdź na stronę lub aplikację Go+Bet,
 • Otwórz zakładkę z promocjami, a następnie aktywuj ubezpieczenie poprzez zapisanie się do akcji,
 • Wpłać na konto depozytowe 100 zł i postaw zakład za zrealizowany depozyt,
 • Jeśli Twój kupon będzie przegrany do 23:59, następnego dnia odbierz zwrot do 50 zł.

Promocja na PSG - Real Sociedad w Go+Bet ze zwrotem na max. 50 zł jest odnawiana każdego dnia, tak więc możesz skorzystać z ubezpieczenia kuponu raz dziennie! Otrzymany zwrot z kuponu PSG - Real Sociedad nie jest widoczny w bilansie konta. Aby sprawdzić czy go otrzymałeś, musisz zajrzeć na na swoje konto.

Cashback do 1200 zł na PSG - Real Sociedad

Wykorzystaj promocję forBET na PSG - Real Sociedad i ubezpiecz swój kupon bukmacherski na wypadek przegranej. Stwórz nowego użytkownika przez link z naszej strony i zyskaj cashback do 1200 zł. Minimalna wpłata uruchamiająca tę specjalną meczową promocję dla wszystkich typerów to tylko 20 zł.

forbet

Mecz PSG - Real Sociedad w promocji

Ubezpiecz kupon na 1200 zł

Warunki oraz podstawowe zasady promocji na PSG - Real Sociedad zachęcają do odbioru: obrót 1x, minimalny kurs selekcji 1.30, minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3. Jeśli wygrasz zabezpieczony cashbackiem kupon, to kasa z wygranej trafia na Twoje saldo depozytowe. Jeśli nie trafisz zakładu, otrzymujesz zwrot od forBET w postaci rekompensaty na saldo bonusowe. 

Jak odebrać cashback do 1200 zł na PSG - Real Sociedad?

 • Załóż konto w forBET z naszym hasłem LEGALSPORT,
 • Po zalogowaniu się na konto uzupełnił wszystkie dane osobowe,
 • Wpłać na saldo depozytowe min. 20 zł
 • Zagraj dowolny kupon z selekcją na PSG - Real Sociedad,
 • Odbierz wygraną lub ciesz się zwrotem stawki na konto.

Zwrot w przypadku refundacji stawki zakładu należy przed wypłatą obrócić 1-krotnie. Stwórz w tym celu jeden kupon AKO z co najmniej trzema zdarzeniami, gdzie minimalny kurs każdego zdarzenia wynosi 1,30. Masz 14 dni na użycie tego kuponu. Pamiętaj, że cały zwrot musisz wykorzystać na jednym kuponie i nie możesz go podzielić na kilka mniejszych zakładów: odbieram cashback do 1200 zł na mecz

+14% więcej na kuponie z PSG - Real Sociedad

Stawiając zakład bukmacherski w Fortunie z meczem PSG - Real Sociedad w promocji możesz powiększyć sobie wygraną o +14%. Żeby skorzystać z dodatkowego boostu pieniężnego do potencjalnej wygranej u tego buka, musisz zagrać kupon bez podatku od gier. Aby to zrobić, musisz złożyć w wyznaczonych godzinach zakład za minimum 2 zł, który spełnia następujące warunki regulaminowe: minimalna liczba zdarzeń 3 oraz minimalny kurs jednego zdarzenia 1.30.

fortuna

+14% na PSG - Real Sociedad
Zyskaj do każdej wygranej na AKO

Jeśli stworzysz poprawny kupon, dodatkowe +14% do wygranej przypisze się do zakładu automatycznie. Boost jest nielimitowany, także możesz nim objąć każdy puszczony zakład bukmacherski przez internet. Z promocji boostowej na PSG - Real Sociedad od bukmachera Fortuna mogą skorzystać wszyscy typerzy. Jest ona bowiem skierowana do nowych i stałych klientów tego legalnego buka online.

Jak powiększyć wygraną + 14% w Fortunie?

 • Otwórz konto w Fortuna lub zaloguj się na już istniejące,
 • Wybierz dowolne zakłady na PSG - Real Sociedad i inne mecze,
 • Sprawdź czy po spełnieniu warunków załadowała się promocja +14%,
 • Wpisz stawkę kuponu i potwierdź zawarcie zakładu.

Promocja na PSG - Real Sociedad z boostem +14% do wygranej w Fortunie dostępna jest na stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej. Pamiętaj, że kupony zagrane za pełną stawkę na PSG - Real Sociedad bez 12% podatku od gier muszą zostać rozliczone.

Gram bez podatku
Obstawiam PSG - Real Sociedad bez podatku na AKO

Oznacza to, że zakładów zabetowanych w ramach tej promocji nie można wcześniej skeszować i wypłacić. Można za to wrzucić na kupon dowolne zdarzenia znajdujące się w ofercie. Jest to super opcja dla graczy, którzy chcą zasilić swój bankroll dodatkowymi pieniędzmi oraz zminimalizować do maksimum dokładanie nowych pozycji na zakład bukmacherski.

Najlepsze promocje
14 luty 2024, godz. 21:00
Liga Mistrzów
PSG
PSG
-
Real Sociedad
Real Sociedad
PSG
Real Sociedad
PSG
-
Real Sociedad
Najlepsza promocja
Etoto 300 zł za celny strzał Mbappe w meczu PSG - Real Sociedad (14.02)
etoto
superbet
comeon
betfan

35 zł za darmo na PSG - Real Sociedad

Spotkanie PSG - Real Sociedad możesz zagrać w Fortunie w ramach promocji bez wkładu własnego za 35 zł. Promocja ważna jest do momentu rozpoczęcia meczu - 14.02.2024, godz. 21:00. Przeznaczona jest ona dla wszystkich nowych klientów, którzy nie mają jeszcze konta w Fortuna. Jeśli jesteś stałym graczem tego bukmachera, możesz skorzystać z innych promocji na PSG - Real Sociedad, w tym z gry bez podatku czy boostów.

fortuna

35 zł na PSG - Real Sociedad
Postaw za 35 zł, wpłacając 1 zł

Aby zdobyć maksymalną nagrodę 35 zł, stwórz z naszego polecenia nowego użytkownika na stronie lub aplikacji Fortuny, a następnie wpłać na saldo depozytowe symboliczne 1 zł. To otworzy Ci drogę do odbioru darmowych 35 zł na platformie Fortuny, za które możesz zagrać starcie PSG - Real Sociedad.

Jak zagrać za darmo kupon na mecz PSG - Real Sociedad?

Za zaksięgowane na saldzie depozytowym 35 zł możesz postawić dowolne zdarzenie z obrębu spotkania PSG - Real Sociedad i nie tylko. Do wyboru masz mnóstwo selekcji głównych, jak i podtypów, które w maksymalnym wariancie dostępne są mniej więcej dzień przed rozpoczęciem rywalizacji.

Zagraj za darmo
Odbierz 35 zł bez depozytu na PSG - Real Sociedad

Jeśli rozważasz skorzystanie z tej promocji na PSG - Real Sociedad od Fortuny, to  musisz wiedzieć, że wyróżnia się ona świetnymi warunkami regulaminowymi. Wspomnieć trzeba między innymi brak obrotu (jednocześnie nie ma czasu na obrót ), a także brak minimalnej liczby zdarzeń czy brak minimalnego kursu . Dzięki temu masz gwarancję, że za promocyjne środki możesz na spotkanie PSG - Real Sociedad zawrzeć dowolny zakład bukmacherski według własnego uznania.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. PSG - Real Sociedad promocje (14.02, 21:00)
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.