poniedziałek, 22 lipca 2024

RB Lipsk - Manchester City promocje bukmacherskie (04.10, godz. 21:00)

04.10.2023, 06:52
Autor: O. Wójcik
Promocje bukmacherskie
04 październik 2023, godz. 21:00
Liga Mistrzów UEFA
RB Lipsk
RB Lipsk
-
Manchester City
Manchester City
RB Lipsk
Manchester City
RB Lipsk
-
Manchester City
Najlepsza promocja na to wydarzenie
superbet
Zagraj mecz za podwójną stawkę
Promocja aktywna tylko z kodem LEGALSPORT
7 osób już odebrało
Spis treści
Rozwiń
 1. 100% więcej do wygranej za darmo na Lipsk - Man City w Superbet
 2. Ściągnij aplikację Superbet i zagraj Lipsk - Man City za darmo
 3. 35 zł za darmo na Lipsk - Man City
 4. Zwrot stawki do 50 zł na Lipsk - Man City w Go+Bet
 5. +14% więcej na kuponie z Lipsk - Man City
 6. 100 zł bez ryzyka na Lipsk - Man City w STS

100% więcej do wygranej za darmo na Lipsk - Man City w Superbet

Stawiając kupon akumulowany w Superbet z meczem RB Lipsk - Manchester City, składający się z minimum 5 zdarzeń, warto skorzystać z super promocji boostowej u tego buka. W maksymalnym wariancie możesz sobie bowiem podwoić wygraną na taśmie, zachowując początkową stawkę zakładu! Promocja na Lipsk - Man City w Superbet przeznaczona jest dla wszystkich typerów, a więc mogą ją aktywować zarówno nowi, jak i stali obstawiający.

superbet

Promocja na Lipsk - Man City
100% więcej do wygranej

Bukmacher nie nałożył na tę promocję boostową żadnych limitów, tak więc każdy kupon spełniający jej warunki automatycznie się przeliczy i pokaże wyższą wygraną na podglądzie. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego operatora internetowego, możesz je utworzyć w tym miejscu za darmo. Korzystając z naszego linku dodatkowo zyskujesz pakiet dla nowych o wartości maksymalnej 3755 zł.

Jak odebrać promocję 100% z boostem w Superbet na RB Lipsk - Manchester City?

Aby promocja na AKO z selekcją na RB Lipsk - Manchester City w Superbet się odblokowała na kuponie, każde zdarzenie na zakładzie powinno pokrywać się z kursem minimalnym 1.20. Promocyjne zakłady bukmacherskie z meczem RB Lipsk - Manchester City możesz stawiać zarówno online na stronie internetowej, jak również w aplikacji mobilnej. Schemat powiększonych wygranych prezentujemy poniżej. Im więcej selekcji, tym większy boost do wygranej.

 • 5 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 7%
 • 6 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 10%.
 • 7 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 15%.
 • 8 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 20%.
 • 9 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 25%.
 • 10 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 30%.
 • 11 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 35%.
 • 12 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 40%.
 • 13 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 45%.
 • 14 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 50%.
 • 15 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 55%.
 • 16 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 60%.
 • 17 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 65%.
 • 18 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 70%.
 • 19 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 75%.
 • 20 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 80%.
 • 21 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 85%.
 • 22 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 90%.
 • 23 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 95%.
 • 24 i więcej zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 100%.
100% więcej do wygranej
Powiększ wygraną na RB Lipsk - Manchester City w promocji

Jeśli chcesz postawić więcej zdarzeń na zakładzie, to pamiętaj, że taka taśma z meczem RB Lipsk - Manchester City także podwoi w Superbet Zakłady Bukmacherskie Twoją wygraną! 

Ściągnij aplikację Superbet i zagraj Lipsk - Man City za darmo

Pobierz bezpłatną aplikację Superbet na telefon komórkowy lub tablet, a otrzymasz od tego bukmachera unikalny promocyjny zakład za darmo na RB Lipsk - Manchester City w kwocie 20 zł. Do odbioru darmowej promocji uprawnieni są wszyscy nowi gracze, którzy stworzą u tego operatora nowy profil użytkownika z naszym hasłem polecającym LEGALSPORT. Promocja ważna jest przez 24/7, aż do momentu rozpoczęcia spotkania (04.10.2023, godz. 21:00).

superbet

RB Lipsk - Manchester City za darmo
Postaw kupon bez wpłaty depozytu

Na pobranie aplikacji na telefon oraz tablet i odbiór 20 zł w promocji na RB Lipsk - Manchester City masz w Superbet 7 dni, od momentu złożenia pierwszego depozytu na indywidualnym koncie typerskim. Otrzymany darmowy zakład na ten mecz Ligi Mistrzów nie wymaga obrotu. Od razu księgowany jest na saldzie depozytowym.

Jak odebrać darmowe 20 zł na RB Lipsk - Manchester City?

 • Pobierz aplikację na swój telefon komórkowy z iOS/Android,
 • Wpłać pierwszy depozyt w ciągu 7 dni od zainstalowania apki,
 • Sprawdź saldo depozytowe, automatycznie pojawi się na nim 20 zł,
 • Wybierz z oferty najlepsze zakłady i postaw kupon przez aplikację.

Dzięki temu to co wygrasz na darmowym kuponie za 20 zł w Superbet Zakłady Bukmacherskie będziesz mógł od razu wypłacić na indywidualne konto w banku. Założenie konta u tego buka z naszego polecenia upoważnia Cię do odbioru łącznego benefitu o wartości maksymalnej 3755 zł. Więcej informacji o nagrodzie dla nowych tutaj.

20 zł na aplikację
Promocja za aplikację na Lipsk - Man City

Superbet dysponuje szybkimi przelewami wychodzącymi, tak więc po wygranej na kuponie z meczem RB Lipsk - Manchester City w promocji nie będziesz musiał martwić się zamrożonymi środkami. Oczywiście, gotówkę możesz wykorzystać także na inne mecze w Superbet.

35 zł za darmo na Lipsk - Man City

Spotkanie RB Lipsk - Manchester City możesz zagrać w Fortunie w ramach promocji bez wkładu własnego za 35 zł. Promocja ważna jest do momentu rozpoczęcia meczu - 04.10.2023, godz. 21:00. Przeznaczona jest ona dla wszystkich nowych klientów, którzy nie mają jeszcze konta w Fortuna. Jeśli jesteś stałym graczem tego bukmachera, możesz skorzystać z innych promocji na RB Lipsk - Manchester City, w tym z gry bez podatku czy boostów.

fortuna

35 zł na Lipsk - Man City
Postaw kupon za 35 zł, wpłacając 1 zł

Aby zdobyć maksymalną nagrodę 35 zł, stwórz z naszego polecenia nowego użytkownika na stronie lub aplikacji Fortuny, a następnie wpłać na saldo depozytowe symboliczne 1 zł. To otworzy Ci drogę do odbioru darmowych 35 zł na platformie Fortuny, za które możesz zagrać starcie RB Lipsk - Manchester City.

Jak zagrać za darmo kupon na mecz RB Lipsk - Manchester City?

Za zaksięgowane na saldzie depozytowym 35 zł możesz postawić dowolne zdarzenie z obrębu spotkania RB Lipsk - Manchester City i nie tylko. Do wyboru masz mnóstwo selekcji głównych, jak i podtypów, które w maksymalnym wariancie dostępne są mniej więcej dzień przed rozpoczęciem rywalizacji.

Zagraj za darmo
Odbierz 35 zł bez depozytu na RB Lipsk - Manchester City

Jeśli rozważasz skorzystanie z tej promocji na RB Lipsk - Manchester City od Fortuny, to  musisz wiedzieć, że wyróżnia się ona świetnymi warunkami regulaminowymi. Wspomnieć trzeba między innymi brak obrotu (jednocześnie nie ma czasu na obrót ), a także brak minimalnej liczby zdarzeń czy brak minimalnego kursu . Dzięki temu masz gwarancję, że za promocyjne środki możesz na spotkanie RB Lipsk - Manchester City zawrzeć dowolny zakład bukmacherski według własnego uznania.

Zwrot stawki do 50 zł na Lipsk - Man City w Go+Bet

Wybierając promocję na RB Lipsk - Manchester City u bukmachera Go+Bet zapewniasz sobie ubezpieczenie stawki zakładu do maksymalnie 50 zł. Do skorzystania z tej promocji potrzebne Ci będzie bezpłatne konto u tego buka, które możesz założyć z naszego polecenia. Wystarczy, że klikniesz w poniższy baner z zaszytym hasłem do promocji i nagrody dla nowych klientów w wysokości 925 zł.

go-plus-bet

RB Lipsk - Manchester City bez ryzyka
Ubezpiecz kupon na 50 zł

Aby skorzystać z tej promocji na Lipsk - Man City, musisz zrealizować depozyt na kwotę 100 zł, a następnie tego samego dnia zawrzeć zakład bukmacherski na stronie lub aplikacji za równowartość wpłaty. W razie wygranej otrzymasz 100% wygranej. Natomiast, jeśli nie trafisz swojego kuponu, następnego dnia odbierzesz darmową kasę w postaci 50 zł, którą będziesz mógł wykorzystać na kolejne zakłady w Go+Bet.

Jak ubezpieczyć kupon na 50 zł na RB Lipsk - Manchester City w Go+Bet?

 • Wejdź na stronę lub aplikację Go+Bet,
 • Otwórz zakładkę z promocjami, a następnie aktywuj ubezpieczenie poprzez zapisanie się do akcji,
 • Wpłać na konto depozytowe 100 zł i postaw zakład za zrealizowany depozyt,
 • Jeśli Twój kupon będzie przegrany do 23:59, następnego dnia odbierz zwrot do 50 zł.

Promocja na RB Lipsk - Manchester City w Go+Bet ze zwrotem na max. 50 zł jest odnawiana każdego dnia, tak więc możesz skorzystać z ubezpieczenia kuponu raz dziennie! Otrzymany zwrot z kuponu Lipsk - Man City nie jest widoczny w bilansie konta. Aby sprawdzić czy go otrzymałeś, musisz zajrzeć na na swoje konto.

+14% więcej na kuponie z Lipsk - Man City

Stawiając zakład bukmacherski w Fortunie z meczem RB Lipsk - Manchester City w promocji możesz powiększyć sobie wygraną o +14%. Żeby skorzystać z dodatkowego boostu pieniężnego do potencjalnej wygranej u tego buka, musisz zagrać kupon bez podatku od gier. Aby to zrobić, musisz złożyć w wyznaczonych godzinach zakład za minimum 2 zł, który spełnia następujące warunki regulaminowe: minimalna liczba zdarzeń 3 oraz minimalny kurs jednego zdarzenia 1.30.

fortuna

+14% na RB Lipsk - Manchester City
Zyskaj do każdej wygranej na AKO

Jeśli stworzysz poprawny kupon, dodatkowe +14% do wygranej przypisze się do zakładu automatycznie. Boost jest nielimitowany, także możesz nim objąć każdy puszczony zakład bukmacherski przez internet. Z promocji boostowej na Lipsk - Man City od bukmachera Fortuna mogą skorzystać wszyscy typerzy. Jest ona bowiem skierowana do nowych i stałych klientów tego legalnego buka online.

Jak powiększyć wygraną + 14% w Fortunie?

 • Otwórz konto w Fortuna lub zaloguj się na już istniejące,
 • Wybierz dowolne zakłady na RB Lipsk - Manchester City i inne mecze,
 • Sprawdź czy po spełnieniu warunków załadowała się promocja +14%,
 • Wpisz stawkę kuponu i potwierdź zawarcie zakładu.

Promocja na RB Lipsk - Manchester City z boostem +14% do wygranej w Fortunie dostępna jest na stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej. Pamiętaj, że kupony zagrane za pełną stawkę na Lipsk - Man City bez 12% podatku od gier muszą zostać rozliczone.

Gram bez podatku
Obstawiam RB Lipsk - Manchester City bez podatku na AKO

Oznacza to, że zakładów zabetowanych w ramach tej promocji nie można wcześniej skeszować i wypłacić. Można za to wrzucić na kupon dowolne zdarzenia znajdujące się w ofercie. Jest to super opcja dla graczy, którzy chcą zasilić swój bankroll dodatkowymi pieniędzmi oraz zminimalizować do maksimum dokładanie nowych pozycji na zakład bukmacherski.

Najlepsze promocje
04 październik 2023, godz. 21:00
Liga Mistrzów
RB Lipsk
RB Lipsk
-
Manchester City
Manchester City
RB Lipsk
Manchester City
RB Lipsk
-
Manchester City
Najlepsza promocja
Zagraj mecz za podwójną stawkę
superbet
superbet
fortuna
go-plus-bet

100 zł bez ryzyka na Lipsk - Man City w STS

Wykorzystaj zakład bez ryzyka na spotkanie RB Lipsk - Manchester City w ramach Ligi Mistrzów na dowolne selekcje z oferty bukmacherskiej i ubezpiecz swój kupon na 100 zł w STS. Promocja meczowa jest skierowana do wszystkich aktywnych graczy, którzy z naszego polecenia, poprzez naszą stronę internetową, założą nowe konto do gry u tego buka.

sts

Lipsk - Man City bez ryzyka
Ubezpiecz bez obrotu na
100 zł

Promocja bez ryzyka na Lipsk - Man City w STS nie jest objęta warunkami obrotowymi, tak więc potencjalny zwrot realizowany jest od razu na saldo depozytowe, z którego można niezwłocznie wypłacić kasę na rachunek bankowy lub grać dalej. Udogodnieniem w tej promocji jest także to, że z ubezpieczenia na 100 zł można skorzystać nie tylko na stronie internetowej Star-Typ Sport, ale także na jego aplikacji mobilnej na telefon i tablet.

Jak skorzystać z promocji 100 zł na Lipsk - Man City w STS?

Bukmacher STS do promocji na RB Lipsk - Manchester City bez ryzyka zalicza pierwszy rozliczony kupon na dowolnej platformie do betowania. Jeśli masz już postawiony zakład u tego operatora online, lub miałeś już wcześniej założone konto do gry, a chcesz zagrać to spotkanie z promocją, wybierz i skorzystaj z innego benefitu na ten mecz.

100 zł bez ryzyka
Ubezpiecz kupon na RB Lipsk - Manchester City na 100 zł

100 zł na Lipsk - Man City w promocji od STS łączy się z 60 zł za zadania oraz nagrodą 600 zł za wykonane depozyty. Wszystkie nagrody aktywujesz hasłem LEGALSPORT, podczas tworzenia nowego użytkownika na stronie lub apce.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. RB Lipsk - Manchester City promocje bukmacherskie (04.10, godz. 21:00)
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.