poniedziałek, 17 czerwca 2024

AIK Stockholm - IFK Goeteborg bonusy i promocje (27.05, 19:10)

26.05.2024, 13:12
Autor: N. Mamrot
Spis treści
Rozwiń
 1. Postaw kupon na AIK Stockholm - IFK Goeteborg z cashbackiem do 300 zł
 2. Zwiększ wygraną na AIK Stockholm - IFK Goeteborg o 100% w Superbet
 3. Powiększ wygraną o 120% na AIK Stockholm - IFK Goeteborg w Betclic
 4. Zagraj AIK Stockholm - IFK Goeteborg bez podatku i wygraj aż +14% więcej
 5. Odbierz 200% więcej do depozytu na mecz AIK Stockholm - IFK Goeteborg
 6. Zgarnij 100 zł bez ryzyka na AIK Stockholm - IFK Goeteborg w STS

Postaw kupon na AIK Stockholm - IFK Goeteborg z cashbackiem do 300 zł

Spotkanie AIK Stockholm - IFK Goeteborg możesz zagrać w Fortunie w ramach promocji bez ryzyka do 300 zł. Bonus ważny jest do momentu rozpoczęcia meczu - 27.05.2024, godz. 19:10. Przeznaczony jest on dla wszystkich nowych klientów, którzy nie mają jeszcze konta typerskiego w Fortunie. Jeśli jesteś stałym graczem tego bukmachera, możesz skorzystać z innych promocji na AIK Stockholm - IFK Goeteborg, w tym z gry bez podatku czy unikalnych super boostów.

Jak odebrać cashback 300 zł na mecz AIK Stockholm - IFK Goeteborg?

Aby zdobyć maksymalny bonus 300 zł, stwórz z naszego polecenia nowego użytkownika na stronie lub aplikacji Fortuny, a następnie wpłać na saldo depozytowe maksymalną kwotę nagrody 300 zł. To otworzy Ci drogę do odbioru ubezpieczenia kuponu na platformie Fortuny, które możesz wykorzystać na starcie AIK Stockholm - IFK Goeteborg.

fortuna

300 zł na AIK Stockholm - IFK Goeteborg
Postaw kupon z ubezpieczeniem

Za zaksięgowane na saldzie depozytowym 300 zł możesz postawić dowolne zdarzenie z obrębu spotkania AIK Stockholm - IFK Goeteborg i nie tylko. Do wyboru masz mnóstwo selekcji głównych, jak i podtypów, które w maksymalnym wariancie dostępne są mniej więcej dzień przed rozpoczęciem rywalizacji.

Jeśli rozważasz skorzystanie z tej promocji na AIK Stockholm - IFK Goeteborg od Fortuny, to  musisz wiedzieć, że wyróżnia się ona świetnymi warunkami regulaminowymi. Wspomnieć trzeba między innymi brak minimalnego kursu na zakładzie, a także to, że dostaje się zwrot 100% stawki przegranego zakładu, łącznie z 12% podatkiem. Dzięki temu masz gwarancję, że otrzymasz wszystkie zainwestowane środki w promocyjny kupon na spotkanie AIK Stockholm - IFK Goeteborg.

Zwiększ wygraną na AIK Stockholm - IFK Goeteborg o 100% w Superbet

Stawiając kupon akumulowany w Superbet z meczem AIK Stockholm - IFK Goeteborg, składający się z minimum 5 zdarzeń, warto skorzystać z super promocji boostowej u tego buka. W maksymalnym wariancie możesz sobie bowiem podwoić wygraną na taśmie, zachowując początkową stawkę zakładu! Bonus na AIK Stockholm - IFK Goeteborg w Superbet przeznaczony jest dla wszystkich typerów, a więc mogą go aktywować zarówno nowi, jak i stali obstawiający!

Jak odebrać bonus 100% z boostem w Superbet na AIK Stockholm - IFK Goeteborg?

Bukmacher nie nałożył na tę promocję boostową żadnych limitów, tak więc każdy kupon bonusowy spełniający jej warunki automatycznie się przeliczy i pokaże wyższą wygraną na podglądzie. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego operatora internetowego, możesz je utworzyć w tym miejscu za darmo. Korzystając z naszego linku dodatkowo zyskujesz pakiet dla nowych o wartości maksymalnej 3755 zł.

superbet

Promocja na AIK Stockholm - IFK Goeteborg
100% więcej do wygranej

Aby promocja na AKO z selekcją na AIK Stockholm - IFK Goeteborg w Superbet się odblokowała na kuponie, każde zdarzenie na zakładzie powinno pokrywać się z kursem minimalnym 1.20. Zakłady bukmacherskie z meczem AIK Stockholm - IFK Goeteborg w promocji możesz stawiać zarówno online na stronie internetowej, jak również w aplikacji mobilnej. Schemat powiększonych wygranych w skrócie prezentujemy poniżej. Im więcej selekcji, tym większy boost do wygranej.

 • 5 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 7%
 • 8 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 20%.
 • 14 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 50%.
 • 20 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 80%.
 • 24 i więcej zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 100%.

Jeśli chcesz postawić więcej zdarzeń na zakładzie, to pamiętaj, że taka taśma z meczem AIK Stockholm - IFK Goeteborg także podwoi w Superbet Zakłady Bukmacherskie Twoją wygraną!

Powiększ wygraną o 120% na AIK Stockholm - IFK Goeteborg w Betclic

U bukmachera Betclic masz szansę zwiększyć swoją wygraną o 120% na mecz AIK Stockholm - IFK Goeteborg, nie inwestując dodatkowych pieniędzy w kupon. Wystarczy, że założysz konto za free u tego operatora online z naszym kodem o treści LEGALSPORT, a następnie wpłacisz pierwszy depozyt i stworzysz zakład klasyfikujący się do bonusu boostowego.

Jak odebrać bonus zwiększający wygraną o 120% na AIK Stockholm - IFK Goeteborg w Betclic?

 • Wejdź na stronę internetową lub aplikację Betclic
 • Załóż konto przy użyciu naszego kodu o treści LEGALSPORT
 • Zrealizuj pierwszą wpłatę na konto gracza
 • Postaw kupon z min. 5 zdarzeniami, w tym z selekcją na AIK Stockholm - IFK Goeteborg
 • Zagranie zakładu równoznaczne jest z odbiorem boostu

Promocja meczowa na AIK Stockholm - IFK Goeteborg od Betclic, aby była ważna, musi spełniać jeden najważniejszy warunek regulaminowy. Na zakładzie akumulowanym musi znaleźć się min. 5 kwalifikujących wydarzeń z ikonką Multi+ z oferty przedmeczowej i/lub na żywo. Im więcej wydarzeń wrzucisz na kupon bonusowy z meczem AIK Stockholm - IFK Goeteborg w ramach 1.Szwecja, tym wyższy boost do wygranej otrzymasz.

Liczba zdarzeń na kuponie Boost do wygranej
5 +5%
6 +7%
7 +10%
10 +20%
12 +30%
15 +60%
21 +120%
Gram z boostem w Betclic

Dodatkowa kasa z bonusu boostowego na spotkanie AIK Stockholm - IFK Goeteborg od Betclic Zakłady Bukmacherskie nie jest objęta warunkami obrotowymi. Oznacza to, że możesz ją wypłacić od razu na konto w banku, bez zbędnych formalności. Promocja 120% do wygranej w Betclic na mecz AIK Stockholm - IFK Goeteborg jest nielimitowana. Dzięki temu możesz z niej korzystać wiele razy.

Zagraj AIK Stockholm - IFK Goeteborg bez podatku i wygraj aż +14% więcej

AIK Stockholm - IFK Goeteborg bez podatku możesz zagrać w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie. Aby to spotkanie postawić z boostem +14% do wygranej musisz stworzyć kupon z minimum 3 zdarzeniami za dowolną stawkę. Podczas składania zakładu musisz przypilnować minimalnego kursu każdego zdarzenia.

Jak odebrać boost +14% bez podatku na AIK Stockholm - IFK Goeteborg w TOTALbet?

Nie może być on niższy niż 1.30. Gra bez podatku na AIK Stockholm - IFK Goeteborg w bonusie nie jest ograniczona czasowo, tak więc możesz z niej skorzystać aż do momentu skończenia spotkania. Jest to możliwe, albowiem do promocji meczowej wliczają się zarówno zakłady prematch, jak i LIVE.

totalbet

+14% na AIK Stockholm - IFK Goeteborg
Wygrywaj więcej na każdym AKO

Promocja na AIK Stockholm - IFK Goeteborg bez podatku jest aktywna zarówno na stronie, jak i aplikacji mobilnej. Może z niej skorzystać każdy gracz posiadający profil w TOTALbet. W ramach promocji możesz zawrzeć dowolną liczbę zakładów bukmacherskich, ale musisz pamiętać, że wszystkie kupony muszą być rozliczone (nie można korzystać z cashoutu).

Z promocji bez podatku na AIK Stockholm - IFK Goeteborg wyłączone są zakłady na Sporty Wirtualne oraz zakłady systemowe oraz specjalne. Warto o tym pamiętać, albowiem wówczas współczynnik 0.88 nie zamieni się na 1.00 i w efekcie Twoja wygrana będzie niższa.

Odbierz 200% więcej do depozytu na mecz AIK Stockholm - IFK Goeteborg

Doładuj konto gracza w BETFAN kwotą maksymalną 500 zł i zgarnij promocję 200% od depozytu na mecz AIK Stockholm - IFK Goeteborg. Po zrealizowaniu wpłaty będziesz mógł spotkanie 1.Szwecja zagrać z potrojoną stawką zakładu. Stawiając za 50 zł, możesz zboostować sobie stawkę do 150 zł, zapewniając sobie tym samym zdecydowanie wyższą wygraną na kuponie. Bonus działa na nowych profilach online, założonych z naszym bezpłatnym kodem polecającym LEGALSPORT.

Jak odebrać 200% do wpłaty na AIK Stockholm - IFK Goeteborg w BETFAN?

Nowego użytkownika z dostępem do bonusu na AIK Stockholm - IFK Goeteborg możesz założyć zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej bukmachera internetowego BETFAN. Tylko gracze z naszego polecenia mogą aktywować u siebie na koncie tę promocję zwiększającą zrealizowany depozyt.

betfan

200% na AIK Stockholm - IFK Goeteborg
Wpłać 150 zł, obstaw za 450 zł

Otrzymaną gotówkę z promocji 200% od depozytu na mecz AIK Stockholm - IFK Goeteborg możesz wykorzystać na dowolne zakłady z oferty bukmacherskiej BETFAN. Najważniejsze warunki tej nagrody pieniężnej to: minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3 oraz minimalny kurs kuponu 2.50. Minimalny depozyt umożliwiający korzystanie z wyższych stawek na kuponie wynosi 50 zł.

Pamiętaj, że kupon w promocji na AIK Stockholm - IFK Goeteborg można zagrać dopiero po zrealizowaniu depozytu na konto w BETFAN. Promocje z naszego polecenia na mecz AIK Stockholm - IFK Goeteborg można łączyć w dowolnych kombinacjach. Oznacza to, że hasło LEGALSPORT jest nielimitowane i możesz go zastosować bez ograniczeń.

AIK Stockholm - IFK Goeteborg promocje bonusy na mecz

Zgarnij 100 zł bez ryzyka na AIK Stockholm - IFK Goeteborg w STS

Wykorzystaj zakład bez ryzyka na AIK Stockholm - IFK Goeteborg w ramach 1.Szwecja na dowolne selekcje z oferty bukmacherskiej i ubezpiecz kupon na 100 zł w STS. Promocja meczowa jest skierowana do wszystkich aktywnych graczy, którzy z naszego polecenia, poprzez naszą stronę, założą nowe konto do gry u tego buka.

Jak odebrać cashback 100 zł na AIK Stockholm - IFK Goeteborg w STS?

Promocja bez ryzyka na AIK Stockholm - IFK Goeteborg w STS nie jest objęta bonusowymi warunkami obrotowymi, tak więc potencjalny zwrot realizowany jest od razu na saldo depozytowe, z którego można niezwłocznie wypłacić kasę na rachunek bankowy lub grać dalej. Udogodnieniem w tej promocji jest także to, że z ubezpieczenia na 100 zł można skorzystać nie tylko na stronie Star-Typ Sport, ale także w aplikacji mobilnej na telefon.

sts

AIK Stockholm - IFK Goeteborg bez ryzyka
Ubezpiecz bez obrotu na 100 zł

Bukmacher STS do promocji na AIK Stockholm - IFK Goeteborg bez ryzyka zalicza pierwszy rozliczony kupon na dowolnej platformie do betowania. Jeśli masz już postawiony zakład u tego operatora online, lub miałeś już wcześniej założone konto do gry, a chcesz zagrać to spotkanie z promocją, wybierz i skorzystaj z innego benefitu na ten mecz.

100 zł na AIK Stockholm - IFK Goeteborg w promocji od STS łączy się z 60 zł za zadania oraz nagrodą 600 zł za wykonane depozyty. Wszystkie bonusy aktywujesz hasłem LEGALSPORT, wpisanym podczas tworzenia nowego użytkownika na stronie lub apce.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. AIK Stockholm - IFK Goeteborg bonusy i promocje (27.05, 19:10)
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.