poniedziałek, 22 kwietnia 2024

Wisła Kraków - Piast Gliwice bonusy i promocje (03.04, 17:30)

02.04.2024, 11:32
Autor: B. Szul
Spis treści
Rozwiń
 1. Ściągnij aplikację Superbet i zagraj Wisła Kraków - Piast Gliwice za darmo
 2. Zgarnij 100 zł bez ryzyka na Wisła Kraków - Piast Gliwice w STS
 3. Postaw kupon na Wisła Kraków - Piast Gliwice z cashbackiem do 300 zł
 4. Cashback na Wisła Kraków - Piast Gliwice do 1200 zł w forBET
 5. Powiększ wygraną o 120% na Wisła Kraków - Piast Gliwice w Betclic
 6. Zagraj Wisła Kraków - Piast Gliwice bez podatku i wygraj aż +14% więcej

Ściągnij aplikację Superbet i zagraj Wisła Kraków - Piast Gliwice za darmo

Pobierz bezpłatną aplikację Superbet na telefon komórkowy lub tablet, a otrzymasz od tego bukmachera unikalny promocyjny zakład za darmo na Wisła Kraków - Piast Gliwice w kwocie 20 zł. Do odbioru darmowej promocji uprawnieni są wszyscy nowi gracze, którzy stworzą u tego operatora nowy profil użytkownika z naszym hasłem polecającym LEGALSPORT. Bonus ważny jest przez 24/7, aż do momentu rozpoczęcia spotkania (03.04.2024, godz. 17:30).

Jak odebrać darmowe 20 zł na Wisła Kraków - Piast Gliwice?

 • Pobierz aplikację na swój telefon komórkowy z iOS/Android
 • Wpłać pierwszy depozyt w ciągu 7 dni od zainstalowania apki
 • Sprawdź saldo depozytowe, odbiór 20 zł jest automatyczny
 • Wybierz z oferty najlepsze zakłady i postaw kupon przez aplikację

Na pobranie aplikacji na telefon oraz tablet i odbiór 20 zł w promocji na Wisła Kraków - Piast Gliwice masz w Superbet 7 dni, od momentu złożenia pierwszego depozytu na indywidualnym koncie typerskim. Otrzymany darmowy zakład na ten mecz Pucharu Polski nie wymaga obrotu. Od razu księgowany jest na saldzie depozytowym.

superbet

Wisła Kraków - Piast Gliwice za darmo
Postaw kupon bez wpłaty depozytu

Dzięki temu to co wygrasz na darmowym kuponie za 20 zł w Superbet Zakłady Bukmacherskie będziesz mógł od razu wypłacić na indywidualne konto w banku. Założenie konta u tego buka z naszego polecenia upoważnia Cię do odbioru łącznego benefitu o wartości maksymalnej 3755 zł. Więcej informacji o nagrodzie dla nowych tutaj.

Superbet dysponuje szybkimi przelewami wychodzącymi, tak więc po wygranej na kuponie z meczem Wisła Kraków - Piast Gliwice w promocji nie będziesz musiał martwić się zamrożonymi bonusowymi środkami. Oczywiście, gotówkę możesz wykorzystać także na inne mecze w Superbet.

Zgarnij 100 zł bez ryzyka na Wisła Kraków - Piast Gliwice w STS

Wykorzystaj zakład bez ryzyka na Wisła Kraków - Piast Gliwice w ramach Pucharu Polski na dowolne selekcje z oferty bukmacherskiej i ubezpiecz kupon na 100 zł w STS. Promocja meczowa jest skierowana do wszystkich aktywnych graczy, którzy z naszego polecenia, poprzez naszą stronę, założą nowe konto do gry u tego buka.

Jak odebrać cashback 100 zł na Wisła Kraków - Piast Gliwice w STS?

Promocja bez ryzyka na Wisła Kraków - Piast Gliwice w STS nie jest objęta bonusowymi warunkami obrotowymi, tak więc potencjalny zwrot realizowany jest od razu na saldo depozytowe, z którego można niezwłocznie wypłacić kasę na rachunek bankowy lub grać dalej. Udogodnieniem w tej promocji jest także to, że z ubezpieczenia na 100 zł można skorzystać nie tylko na stronie Star-Typ Sport, ale także w aplikacji mobilnej na telefon.

sts

Wisła Kraków - Piast Gliwice bez ryzyka
Ubezpiecz bez obrotu na 100 zł

Bukmacher STS do promocji na Wisła Kraków - Piast Gliwice bez ryzyka zalicza pierwszy rozliczony kupon na dowolnej platformie do betowania. Jeśli masz już postawiony zakład u tego operatora online, lub miałeś już wcześniej założone konto do gry, a chcesz zagrać to spotkanie z promocją, wybierz i skorzystaj z innego benefitu na ten mecz.

100 zł na Wisła Kraków - Piast Gliwice w promocji od STS łączy się z 60 zł za zadania oraz nagrodą 600 zł za wykonane depozyty. Wszystkie bonusy aktywujesz hasłem LEGALSPORT, wpisanym podczas tworzenia nowego użytkownika na stronie lub apce.

Postaw kupon na Wisła Kraków - Piast Gliwice z cashbackiem do 300 zł

Spotkanie Wisła Kraków - Piast Gliwice możesz zagrać w Fortunie w ramach promocji bez ryzyka do 300 zł. Bonus ważny jest do momentu rozpoczęcia meczu - 03.04.2024, godz. 17:30. Przeznaczony jest on dla wszystkich nowych klientów, którzy nie mają jeszcze konta typerskiego w Fortunie. Jeśli jesteś stałym graczem tego bukmachera, możesz skorzystać z innych promocji na Wisła Kraków - Piast Gliwice, w tym z gry bez podatku czy unikalnych super boostów.

Jak odebrać cashback 300 zł na mecz Wisła Kraków - Piast Gliwice?

Aby zdobyć maksymalny bonus 300 zł, stwórz z naszego polecenia nowego użytkownika na stronie lub aplikacji Fortuny, a następnie wpłać na saldo depozytowe maksymalną kwotę nagrody 300 zł. To otworzy Ci drogę do odbioru ubezpieczenia kuponu na platformie Fortuny, które możesz wykorzystać na starcie Wisła Kraków - Piast Gliwice.

fortuna

300 zł na Wisła Kraków - Piast Gliwice
Postaw kupon z ubezpieczeniem

Za zaksięgowane na saldzie depozytowym 300 zł możesz postawić dowolne zdarzenie z obrębu spotkania Wisła Kraków - Piast Gliwice i nie tylko. Do wyboru masz mnóstwo selekcji głównych, jak i podtypów, które w maksymalnym wariancie dostępne są mniej więcej dzień przed rozpoczęciem rywalizacji.

Jeśli rozważasz skorzystanie z tej promocji na Wisła Kraków - Piast Gliwice od Fortuny, to  musisz wiedzieć, że wyróżnia się ona świetnymi warunkami regulaminowymi. Wspomnieć trzeba między innymi brak minimalnego kursu na zakładzie, a także to, że dostaje się zwrot 100% stawki przegranego zakładu, łącznie z 12% podatkiem. Dzięki temu masz gwarancję, że otrzymasz wszystkie zainwestowane środki w promocyjny kupon na spotkanie Wisła Kraków - Piast Gliwice.

Cashback na Wisła Kraków - Piast Gliwice do 1200 zł w forBET

Wykorzystaj promocję forBET na Wisła Kraków - Piast Gliwice i ubezpiecz swój kupon bukmacherski na wypadek przegranej. Stwórz nowego użytkownika przez link z naszej strony i zyskaj cashback do 1200 zł. Minimalna wpłata uruchamiająca tę specjalną meczową promocję dla wszystkich typerów to tylko 20 zł.

Jak odebrać cashback do 1200 zł na Wisła Kraków - Piast Gliwice?

Warunki oraz podstawowe zasady promocji na Wisła Kraków - Piast Gliwice zachęcają do odbioru: obrót 1x, minimalny kurs selekcji 1.30, minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3. Jeśli wygrasz zabezpieczony cashbackiem kupon, to kasa z wygranej trafia na Twoje saldo depozytowe. Jeśli nie trafisz zakładu, otrzymujesz zwrot od forBET w postaci rekompensaty na saldo bonusowe.

forbet

Mecz Wisła Kraków - Piast Gliwice w promocji
Ubezpiecz kupon na 1200 zł

Zwrot w przypadku refundacji stawki zakładu należy przed wypłatą obrócić 1-krotnie. Stwórz w tym celu jeden kupon AKO z co najmniej trzema zdarzeniami, gdzie minimalny kurs każdego zdarzenia wynosi 1,30. Masz 14 dni na użycie tego kuponu. Pamiętaj, że cały zwrot musisz wykorzystać na jednym kuponie i nie możesz go podzielić na kilka mniejszych bonusowych zakładów.

Powiększ wygraną o 120% na Wisła Kraków - Piast Gliwice w Betclic

U bukmachera Betclic masz szansę zwiększyć swoją wygraną o 120% na mecz Wisła Kraków - Piast Gliwice, nie inwestując dodatkowych pieniędzy w kupon. Wystarczy, że założysz konto za free u tego operatora online z naszym kodem o treści LEGALSPORT, a następnie wpłacisz pierwszy depozyt i stworzysz zakład klasyfikujący się do bonusu boostowego.

Jak odebrać bonus zwiększający wygraną o 120% na Wisła Kraków - Piast Gliwice w Betclic?

 • Wejdź na stronę internetową lub aplikację Betclic
 • Załóż konto przy użyciu naszego kodu o treści LEGALSPORT
 • Zrealizuj pierwszą wpłatę na konto gracza
 • Postaw kupon z min. 5 zdarzeniami, w tym z selekcją na Wisła Kraków - Piast Gliwice
 • Zagranie zakładu równoznaczne jest z odbiorem boostu

Promocja meczowa na Wisła Kraków - Piast Gliwice od Betclic, aby była ważna, musi spełniać jeden najważniejszy warunek regulaminowy. Na zakładzie akumulowanym musi znaleźć się min. 5 kwalifikujących wydarzeń z ikonką Multi+ z oferty przedmeczowej i/lub na żywo. Im więcej wydarzeń wrzucisz na kupon bonusowy z meczem Wisła Kraków - Piast Gliwice w ramach Pucharu Polski, tym wyższy boost do wygranej otrzymasz.

Liczba zdarzeń na kuponie Boost do wygranej
5 +5%
6 +7%
7 +10%
10 +20%
12 +30%
15 +60%
21 +120%
Gram z boostem w Betclic

Dodatkowa kasa z bonusu boostowego na spotkanie Wisła Kraków - Piast Gliwice od Betclic Zakłady Bukmacherskie nie jest objęta warunkami obrotowymi. Oznacza to, że możesz ją wypłacić od razu na konto w banku, bez zbędnych formalności. Promocja 120% do wygranej w Betclic na mecz Wisła Kraków - Piast Gliwice jest nielimitowana. Dzięki temu możesz z niej korzystać wiele razy.

Wisła Kraków - Piast Gliwice promocje bonusy na mecz

Zagraj Wisła Kraków - Piast Gliwice bez podatku i wygraj aż +14% więcej

Wisła Kraków - Piast Gliwice bez podatku możesz zagrać w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie. Aby to spotkanie postawić z boostem +14% do wygranej musisz stworzyć kupon z minimum 3 zdarzeniami za dowolną stawkę. Podczas składania zakładu musisz przypilnować minimalnego kursu każdego zdarzenia.

Jak odebrać boost +14% bez podatku na Wisła Kraków - Piast Gliwice w TOTALbet?

Nie może być on niższy niż 1.30. Gra bez podatku na Wisła Kraków - Piast Gliwice w bonusie nie jest ograniczona czasowo, tak więc możesz z niej skorzystać aż do momentu skończenia spotkania. Jest to możliwe, albowiem do promocji meczowej wliczają się zarówno zakłady prematch, jak i LIVE.

totalbet

+14% na Wisła Kraków - Piast Gliwice
Wygrywaj więcej na każdym AKO

Promocja na Wisła Kraków - Piast Gliwice bez podatku jest aktywna zarówno na stronie, jak i aplikacji mobilnej. Może z niej skorzystać każdy gracz posiadający profil w TOTALbet. W ramach promocji możesz zawrzeć dowolną liczbę zakładów bukmacherskich, ale musisz pamiętać, że wszystkie kupony muszą być rozliczone (nie można korzystać z cashoutu).

Z promocji bez podatku na Wisła Kraków - Piast Gliwice wyłączone są zakłady na Sporty Wirtualne oraz zakłady systemowe oraz specjalne. Warto o tym pamiętać, albowiem wówczas współczynnik 0.88 nie zamieni się na 1.00 i w efekcie Twoja wygrana będzie niższa.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Wisła Kraków - Piast Gliwice bonusy i promocje (03.04, 17:30)
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.