poniedziałek, 17 czerwca 2024

Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel promocje i bonusy (24.04, 20:30)

23.04.2024, 14:34
Autor: K. Matysik
Promocje bukmacherskie
24 kwiecień 2024, godz. 20:30
Polska PlusLiga
Warta Zawiercie
Warta Zawiercie
-
Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel
Warta Zawiercie
Jastrzębski Węgiel
Warta Zawiercie
-
Jastrzębski Węgiel
Najlepsza promocja na to wydarzenie
fortuna
Postaw mecz bez podatku
Promocja aktywna tylko z kodem LEGALSPORT
7 osób już odebrało
Spis treści
Rozwiń
 1. Zyskaj +14% więcej na Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel bez podatku w Fortunie
 2. Zwiększ wygraną na Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel o 100% w Superbet
 3. Zgarnij 100 zł bez ryzyka na Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel w STS
 4. Cashback do 50 zł na mecz Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel w Betclic
 5. Zagraj Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel bez podatku i wygraj aż +14% więcej

Zyskaj +14% więcej na Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel bez podatku w Fortunie

Stawiając zakład bukmacherski w Fortunie z meczem Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel w promocji możesz powiększyć sobie wygraną o +14%. Żeby skorzystać z dodatkowego boostu pieniężnego do potencjalnej wygranej u tego buka, musisz zagrać kupon bez podatku od gier. Aby to zrobić, musisz złożyć w wyznaczonych godzinach zakład za minimum 2 zł, który spełnia następujące warunki regulaminowe: minimalna liczba zdarzeń 3 oraz minimalny kurs jednego zdarzenia 1.30.

Jak odebrać powiększoną wygraną + 14% w Fortunie?

 • Otwórz nowe konto w Fortuna, wpisując kod o treści LEGALSPORT
 • Wybierz dowolne zakłady na Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel
 • Dobierz dowolne selekcje z innych meczów
 • Sprawdź czy po spełnieniu warunków załadował się bonus +14%
 • Wpisz stawkę kuponu i potwierdź zawarcie zakładu
 • Postawienie zakładu jest równoznaczne z odbiorem powiększonej wygranej

Jeśli stworzysz poprawny kupon, dodatkowe +14% do wygranej przypisze się do Twojego zakładu automatycznie. Boost jest nielimitowany, także możesz nim objąć każdy puszczony zakład bukmacherski przez internet. Z bonusu boostowego na Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel od bukmachera Fortuna mogą skorzystać wszyscy typerzy. Jest on bowiem skierowany do nowych i stałych klientów tego legalnego buka online.

fortuna

+14% na Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel
Zyskaj do każdej wygranej na AKO

Bonus na Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel z boostem +14% do wygranej w Fortunie dostępny jest na stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej. Pamiętaj, że kupony zagrane za pełną stawkę na Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel bez 12% podatku od gier muszą zostać rozliczone.

Oznacza to, że zakładów zabetowanych w ramach tej promocji nie można wcześniej skeszować i wypłacić. Można za to wrzucić na kupon dowolne zdarzenia znajdujące się w ofercie. Jest to super opcja dla graczy, którzy chcą zasilić swój bankroll dodatkowymi pieniędzmi oraz zminimalizować do maksimum dokładanie nowych pozycji na zakład bukmacherski.

Zwiększ wygraną na Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel o 100% w Superbet

Stawiając kupon akumulowany w Superbet z meczem Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel, składający się z minimum 5 zdarzeń, warto skorzystać z super promocji boostowej u tego buka. W maksymalnym wariancie możesz sobie bowiem podwoić wygraną na taśmie, zachowując początkową stawkę zakładu! Bonus na Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel w Superbet przeznaczony jest dla wszystkich typerów, a więc mogą go aktywować zarówno nowi, jak i stali obstawiający!

Jak odebrać bonus 100% z boostem w Superbet na Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel?

Bukmacher nie nałożył na tę promocję boostową żadnych limitów, tak więc każdy kupon bonusowy spełniający jej warunki automatycznie się przeliczy i pokaże wyższą wygraną na podglądzie. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego operatora internetowego, możesz je utworzyć w tym miejscu za darmo. Korzystając z naszego linku dodatkowo zyskujesz pakiet dla nowych o wartości maksymalnej 3755 zł.

superbet

Promocja na Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel
100% więcej do wygranej

Aby promocja na AKO z selekcją na Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel w Superbet się odblokowała na kuponie, każde zdarzenie na zakładzie powinno pokrywać się z kursem minimalnym 1.20. Zakłady bukmacherskie z meczem Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel w promocji możesz stawiać zarówno online na stronie internetowej, jak również w aplikacji mobilnej. Schemat powiększonych wygranych w skrócie prezentujemy poniżej. Im więcej selekcji, tym większy boost do wygranej.

 • 5 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 7%
 • 8 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 20%.
 • 14 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 50%.
 • 20 zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 80%.
 • 24 i więcej zdarzeń na jednym kuponie spowoduje zwiększenie wygranej o 100%.

Jeśli chcesz postawić więcej zdarzeń na zakładzie, to pamiętaj, że taka taśma z meczem Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel także podwoi w Superbet Zakłady Bukmacherskie Twoją wygraną!

Zgarnij 100 zł bez ryzyka na Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel w STS

Wykorzystaj zakład bez ryzyka na Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel w ramach Polska PlusLiga na dowolne selekcje z oferty bukmacherskiej i ubezpiecz kupon na 100 zł w STS. Promocja meczowa jest skierowana do wszystkich aktywnych graczy, którzy z naszego polecenia, poprzez naszą stronę, założą nowe konto do gry u tego buka.

Jak odebrać cashback 100 zł na Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel w STS?

Promocja bez ryzyka na Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel w STS nie jest objęta bonusowymi warunkami obrotowymi, tak więc potencjalny zwrot realizowany jest od razu na saldo depozytowe, z którego można niezwłocznie wypłacić kasę na rachunek bankowy lub grać dalej. Udogodnieniem w tej promocji jest także to, że z ubezpieczenia na 100 zł można skorzystać nie tylko na stronie Star-Typ Sport, ale także w aplikacji mobilnej na telefon.

sts

Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel bez ryzyka
Ubezpiecz bez obrotu na 100 zł

Bukmacher STS do promocji na Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel bez ryzyka zalicza pierwszy rozliczony kupon na dowolnej platformie do betowania. Jeśli masz już postawiony zakład u tego operatora online, lub miałeś już wcześniej założone konto do gry, a chcesz zagrać to spotkanie z promocją, wybierz i skorzystaj z innego benefitu na ten mecz.

100 zł na Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel w promocji od STS łączy się z 60 zł za zadania oraz nagrodą 600 zł za wykonane depozyty. Wszystkie bonusy aktywujesz hasłem LEGALSPORT, wpisanym podczas tworzenia nowego użytkownika na stronie lub apce.

Cashback do 50 zł na mecz Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel w Betclic

Wybierając promocję cashbackową na Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel u bukmachera Betclic zapewniasz sobie ubezpieczenie stawki zakładu do maksymalnie 50 zł. Do skorzystania z tej promocji potrzebne Ci będzie bezpłatne konto u tego buka, które musisz założyć z naszego polecenia. Wystarczy, że klikniesz w poniższy baner z zaszytym hasłem do promocji i otrzymasz pewne nagrody dla nowych klientów w wysokości 50 zł.

Jak odebrać cashback 50 zł na Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel w Betclic?

Aby skorzystać z tej promocji ze zwrotem na Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel w maksymalnym wariancie, musisz zrealizować depozyt na kwotę min. 50 zł. Bonusowy kupon możesz postawić w Betclic zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. W razie wygranej otrzymasz 100% wygranej. Natomiast, jeśli nie trafisz swojego zakładu, następnego dnia odbierzesz darmową kasę w postaci stawki zakładu do 50 zł.

betclic

Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel bez ryzyka
Ubezpiecz kupon na 50 zł

Bonus na Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel w Betclic z ubezpieczeniem stawki ze zwrotem na max. 50 zł działa bez obrotu. Dlatego kwotę zwrotu możesz wypłacić na konto w banku lub grać za nią dalej. Otrzymany zwrot z kuponu na Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel jest widoczny w bilansie konta.

Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel promocje bonusy na mecz

Zagraj Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel bez podatku i wygraj aż +14% więcej

Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel bez podatku możesz zagrać w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie. Aby to spotkanie postawić z boostem +14% do wygranej musisz stworzyć kupon z minimum 3 zdarzeniami za dowolną stawkę. Podczas składania zakładu musisz przypilnować minimalnego kursu każdego zdarzenia.

Jak odebrać boost +14% bez podatku na Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel w TOTALbet?

Nie może być on niższy niż 1.30. Gra bez podatku na Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel w bonusie nie jest ograniczona czasowo, tak więc możesz z niej skorzystać aż do momentu skończenia spotkania. Jest to możliwe, albowiem do promocji meczowej wliczają się zarówno zakłady prematch, jak i LIVE.

totalbet

+14% na Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel
Wygrywaj więcej na każdym AKO

Promocja na Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel bez podatku jest aktywna zarówno na stronie, jak i aplikacji mobilnej. Może z niej skorzystać każdy gracz posiadający profil w TOTALbet. W ramach promocji możesz zawrzeć dowolną liczbę zakładów bukmacherskich, ale musisz pamiętać, że wszystkie kupony muszą być rozliczone (nie można korzystać z cashoutu).

Z promocji bez podatku na Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel wyłączone są zakłady na Sporty Wirtualne oraz zakłady systemowe oraz specjalne. Warto o tym pamiętać, albowiem wówczas współczynnik 0.88 nie zamieni się na 1.00 i w efekcie Twoja wygrana będzie niższa.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel promocje i bonusy (24.04, 20:30)
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.