poniedziałek, 27 maja 2024

KSW 78: kursy, typy

21.01.2023, 14:52
Autor: J. Nowakowski
Spis treści
Rozwiń
 1. KSW 78: kursy bukmacherskie
 2. Który bukmacher ma najwyższe kursy na KSW 78
 3. Które kursy na KSW 78 warto obstawiać
 4. Kursy specjalne na KSW 78
 5. KSW 78: typy bukmacherskie
 6. KSW 78: gdzie obstawiać?
 7. FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi
Wysokie kursy na KSW 78

Zróżnicowane kursy na poszczególne pojedynki gali KSW 78 pozwalają zarówno stawiać na faworytów, jak i szukać niespodzianek. Każdy typer znajdzie kursy odpowiednie pod swój styl obstawiania.

Największe zainteresowanie wywołują kursy na walkę wieczoru, w której zmierzą się Michał Materla oraz Kendall Grove. Polak jest faworytem, ale czy po porażce z Mariuszem Pudzianowskim da radę odbudować się i wrócić na zwycięską ścieżkę?

KSW 78: kursy bukmacherskie

Znamy już całą rozpiskę szczecińskiej gali KSW 78. Jest to równoznaczne z faktem, że wystawione zostały na nią kursy bukmacherskie. Sprawdzamy ciekawe kursy na popularne rynki dotyczące najbliższej gali Konfrontacji Sztuk Walki. Na które kursy warto postawić?

Wyniki głosowania

Kto zwycięży w walce wieczoru KSW 78?

Michał Materla
70 %
Kendall Grove
30 %

Wysokie kursy na under/over liczby rund

Stawianie kursów na liczbę rund w opcji poniżej/powyżej może stanowić alternatywę dla obstawiania podstawowego rynku na zwycięzcę walki. Masz do wyboru dwie opcje z kursami na 1,5 oraz 2,5 rundy. Sprawdzamy jak prezentują się konkretne kursy na rynek under/over rozpoczętych rund w najciekawszych pojedynkach gali KSW 78. W poniższym zestawieniu uwzględniliśmy kursy od Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Kursy na liczbę rund wybranych pojedynków KSW 78
Walka + liczba rund Kurs na under Kurs na over
Kurs na Materla - Grove 1,5 rundy 2.49 1.46
Kurs na Materla - Grove 2,5 rundy 1.55 2.26
Kurs na Romanowski - Paczuski 1,5 rundy 2.98 1.33
Kurs na Romanowski - Paczuski 2,5 rundy 1.84 1.84
Kurs na Szymański - Tutarauli1,5 rundy 4.05 1.19
Kurs na Szymański - Tutarauli 2,5 rundy 2.38 1.50
gram poniżej gram powyżej

Kursy na 1,5 rundy w overowej opcji są najbardziej prawdopodobne jeżeli chodzi o obstawianie gali KSW 78. Im niższa kategoria wagowa, tym większa szansa, że pojedynek potrwa dłużej. Najbardziej wyrównane kursy z rynku poniżej/powyżej rozpoczętych rund dotyczą walki Romanowski - Paczuski i zakładu na 2,5 rundy z bliźniaczymi kursami o wartości 1.84: obstawiam kursy na KSW 78 w Fortuna

Dobre kursy na w której rundzie koniec walki

Na podstawie walki KSW 78 Borys Mańkowski - Valeriu Mircea przeanalizujemy kursy na zakończenie pojedynku w poszczególnych rundach. Jak za pomocą kursów legalny operator zakładów sportowych Fortuna szacuje szanse na koniec rywalizacji?

Kursy na zakończenie walki Mańkowski - Mircea w rundzie 1, 2 i 3
Runda Kurs na tak Kurs na nie
Koniec w 1. rundzie 4.00 1.19
Koniec w 2. rundzie 6.00 1.09
Koniec w 3. rundzie 8.00 1.04
obstawiam obstawiam

Kursy na zakończenie walki Mańkowski - Mircea sukcesywnie rosną w opcji na tak, natomiast w przeciwstawnym wariancie mają bardzo niskie wartości. Gracze, którzy są przekonani, że w prezentowanym pojedynku gali KSW 78 nie będzie decyzji sędziów, a pojedynek rozstrzygnie się przed czasem mogą stawiać z wysokimi kursami 4.00, 6.00 i 8.00 na kolejne rundy. Chcesz zabetować podwyższone kursy teraz? Skorzystaj z linku: obstawiam KSW 78

Atrakcyjne kursy na sposób zakończenia walki

W ofercie z kursami na KSW 78 znajdziemy nie tylko zakłady na kto wygra, kiedy wygra, ale też w jaki sposób. Właśnie tym kursom chcemy się teraz bliżej przyjrzeć. Legalny bukmacher Fortuna ma wystawione kursy na trzy rodzaje zakończenia pojedynku. Jakie to możliwości i jakie kursy są do nich przypisane? Tego dowiesz się z poniższej tabelki.

Kursy na sposób zakończenia walki KSW 78 Rajewski - Siraj
Kursy na wygraną na pkt. lub techniczną decyzję (T | N) 2.00 | 1.67
Kursy na wygraną przez KO, TKO lub dyskwalifikację (T | N) 2.00 | 1.67
Kursy na wygraną przez poddanie (T | N) 4.00 | 1.18
obstawiaj w Fortunie

Kurs na walkę gali KSW 78 Rajewski - Siraj zakończoną poddaniem jest najwyższy z możliwych do obstawienia. Jednocześnie sprawia to, że kurs 4.00 jest obarczony najmniejszym prawdopodobieństwem. Kursy na zakończenie walki w jeden z trzech sposobów wymienionych powyżej dostępne są na każdy z pojedynków szczecińskiej gali. Chcesz się z nimi zapoznać, kliknij w link i obstawiaj w Fortuna Zakłady Bukmacherskie: stawiaj zakłady na KSW 78

Który bukmacher ma najwyższe kursy na KSW 78

Bukmacher z najwyższymi kursami na KSW 78 może liczyć na większe niż konkurencja zainteresowanie swoją ofertą. Który z działających na polskim rynku operatorów zakładów wzajemnych ma kursy na tyle wysokie, że najlepiej u niego obstawiać pojedynki szczecińskiej gali KSW 78?

Najlepsze kursy na wygraną

Porównujemy kursy na wygraną w walkach KSW 78. Przeglądamy ofertę trzech topowych organizatorów zakładów wzajemnych: BetFan, forBET oraz Fortuna. Który z nich okaże się najlepszy pod względem kursów na wygraną? W odpowiedzi na to pytanie pomoże nam poniższa tabela. Zapoznanie się z wartościami kursów pozwoli nam je porównać i wybrać najlepsze na ten moment.

Kursy na wygraną wybranych walk z oferty na KSW 78
 
Kursy na Materla - Grove 1.40 | 2.95 1.25 | 3.63 1.23 | 3.95
Kursy na Kijańczuk - Doussis 1.45 | 2.75 1.45 | 2.59 1.35 | 3.00
Kursy na Romanowski - Paczuski 1.75 | 2.10 1.64 | 2.15 1.55 | 2.35
  gram gram gram

Kursy na zwycięstwo faworytów KSW 78, w naszym przypadku Materlę, Kijańczuka oraz Romanowskiego warto stawiać u licencjonowanych operatorów zakładów sportowych forBET oraz Fortuna. Tak się złożyło, że wszystkie kursy na underdogów są najwyższe w BetFan Zakłady Bukmacherskie. Jeżeli chcesz obstawić teraz użyj niebieskiego przycisku "gram" w tabelce powyżej.

Topowe kursy na walkę Szczepaniak - Krilavicius

Kursy na pojedynek Oskara Szczepaniaka z Raimundasem Krilaviciusem, do którego dojdzie podczas gali KSW 78 w Szczecinie wzbudziły nasze zainteresowanie. U wszystkich bukmacherów Polak jest faworytem. Jakie kursy w kontekście typowania wygranej Szczepaniaka można uznać za topowe?

Kursy na walkę Szczepaniak - Krilavicius
Zdarzenie Kurs
Kurs na wygraną Szczepaniaka 1.58
Kurs na Szczepaniak wygra na pkt. lub przez techniczną decyzję 3.00
Kurs na Szczepaniak wygra przez KO, TKO, DSQ 3.50
Kurs na Szczepaniak wygra przez poddanie 10.00
Kurs na Szczepaniak wygra przed czasem 2.60
Kurs na Szczepaniak wygra w 1. lub 2. rundzie 3.60
obstawiaj wysokie kursy w Fortunie

Należy przyznać, że sporo opcji kursowych jest do wyboru w ofercie Fortuny, dla graczy chcących obstawić wygraną Oskara Szczepaniaka podczas KSW 78. Warto dodać, że w przypadku typerów, którzy nie mają jeszcze konta do obstawiania istnieje możliwość, aby zakłady na KSW 78 stawiać za kasę od buka. Nie masz konta w forBET, Fortunie, BetFan lub innych działających zgodnie z licencją MF operatorów? Zarejestruj się z najlepszym hasłem LEGALSPORT i ciesz poniższymi korzyściami.

 • Bez ryzyka 300 zł (bez obrotu)
 • Freebet 35 zł
 • Zakłady bez podatku 12% (Happy Hours)

335 zł

 • 200% od depozytu 300 zł

300 zł

 • 2080 zł za depozyt
 • 1200 zł bonus bez ryzyka
 • 30 zł darmowy zakład
 • 30 dni gry bez podatku

3310 zł

Świetne kursy na walkę Dzikowski - Mieczkowski

Kursy na walkę otwierającą galę KSW 78 Borys Dzikowski vs. Damian Mieczkowski są stosunkowo wysokie. Gracze, którzy chcieliby obstawić wygraną Mieczkowskiego mogą mieć spore powody do zadowolenia - kursy na tego zawodnika są podniesione na tyle, by móc betować SOLO. Sprawdzamy gdzie najlepiej postawić przeciwko Dzikowskiemu.

Kursy na 
Bukmacher Kurs na Dzikowski wygra Kurs na Mieczkowski wygra Link
1.33 3.10 gram
1.50 2.45 gram
1.45 2.75 gram
Który bukmacher ma najwyższy kurs na zwycięstwo drugiego z wymienionych zawodników w pojedynku Dzikowski - Mieczkowski podczas KSW 78? Okazuje się, że najkorzystniej jest obstawić w BetFan Zakłady Bukmacherskie wygraną Damiana Mieczkowskiego z wysokim kursem 3.10: stawiam KSW 78 w BetFan

Które kursy na KSW 78 warto obstawiać

Kursy, które warto obstawiać na KSW 78 zostały przez nas wyselekcjonowane, w celu prezentacji w tym miejscu. Pod lupę wzięliśmy ofertę legalnego organizatora zakładów sportowych Fortuna. Kursy, które tam znaleźliśmy, a uznajemy za wartościowe znajdziecie w poniższych zestawieniach.

Także legalny bukmacher BetFan ma w ofercie przyzwoite kursy, którymi warto się zainteresować chcąc betować 78 Konfrontację Sztuk Walki w Szczecinie. Proponowane zdarzenia z wysokimi kursami znajdziesz poniżej.

Kursy specjalne na KSW 78

Kursy specjalne są to z reguły mnożniki o wysokiej wartości. Także w ofercie na KSW 78 możemy odnaleźć kursy tego rodzaju. Zabetowanie i trafienie specjalnego kursu u buka wiąże się z wysokimi wygranymi poprzez sam fakt, że gra się z podwyższonym kursem. Jakie kursy specjalne są naszym zdaniem najlepsze na pojedynki z karty walk gali KSW 78.

fortuna
MMA
Romanowski T. vs Paczuski R.
KSW, 21.01.2023, godz 22:45
Typ: Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1.rundy

Specjalny kurs na nietypowe zdarzenie "walka zakończy się przed upływem 60 sekund" wyróżnia się wysoką wartością. Na przykład w ofercie na pojedynek Tomasz Romanowski - Radosław Paczuski znaleźć można kurs 10.00 na wspomniany specjalny zakład.

Do kursów specjalnych, które nie są wystawiane przez każdego bukmachera możemy również zaliczyć remisy w MMA. Jak wiadomo taki wynik zdarza się niezwykle rzadko, ale jest możliwy. Zatem, który bukmacher umożliwia obstawianie X w przypadku KSW 78? Okazuje się, że trzydrogowe zakłady uwzględniające stawianie na remis są w ofercie Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Jaką wartość mają kursy na nierozstrzygniętą walkę? Sprawdź w tabelce poniżej.

Kursy na remis w wybranych pojedynkach KSW 78
Pojedynek Kurs na X
Kurs na Materla - Grove 45.00
Kurs na Romanowski - Paczuski 40.00
Kurs na Szymański - Tutarauli 40.00
Kurs na Mańkowski - Mircea 45.00
postaw

Mega wysokie kursy na remis dostępne w ofercie na pojedynki szczecińskiej gali KSW 78 radzimy stawiać SOLO, aby jakieś dodatkowe zdarzenie nie zepsuło ewentualnej wygranej. Kursy z przedziału 40.00 - 45.00 same w sobie świetnie przemnożą zainwestowaną stawkę. Chcesz obstawić teraz? Kliknij w link z tego miejsca: obstawiam wysokie kursy na KSW 78

KSW 78: typy bukmacherskie

Z oferty bukmacherskiej na galę KSW 78 przygotowaliśmy 3 typy. Dzielimy się z Wami naszymi typami, mając nadzieję, że wszyscy na nich skorzystamy powiększając bankroll u buka.

Typy na walkę wieczoru Materla - Grove

Nasz typ na Materla - Grove dotyczy liczby rund. Obstawiamy na powyżej 2,5 rundy, czyli, że walka rozstrzygnie się na pełnym dystansie.

KSW 78, 21.01.2023, godz. 19:00Michał Materla - Kendall GroveTyp: powyżej 2,5 rundy

KSW 78, 21.01.2023, godz. 19:00
Michał Materla - Kendall Grove
Typ: powyżej 2,5 rundy

Main event gali KSW 78 będzie rewanżem za pojedynek sprzed 10 lat. W pierwszej walce będący u szczytu kariery Materla pokonał jednogłośną decyzją Grove'a. Naszym zdaniem pojedynek podczas szczecińskiej gali może swoim przebiegiem przypominać poprzednie starcie obydwu fighterów. Między innymi tym kierowaliśmy się podczas obstawiania. Kurs na zwycięstwo Polaka jest dla nas za niski, więc szukając alternatywy do typowania znaleźliśmy zakład na over 2,5 rundy. Gdzie najlepiej obstawić nasz typ? Korzystając z oferty Fortuna Zakłady Bukmacherskie: obstaw 

Typy na walkę Sudolski - Silva

Obstawiamy typ na zwycięstwo urodzonego w Szczecinie Łukasza Sudolskiego, który przed własną publicznością podczas gali KSW 78 powinien pokonać Klebera Raimundo Silvę.

KSW 78, 21.01.2023, godz. 19:00Łukasz Sudolski - Kleber Raimundo SilvaTyp: 1 - zwycięstwo Sudolskiego

KSW 78, 21.01.2023, godz. 19:00
Łukasz Sudolski - Kleber Raimundo Silva
Typ: 1 - zwycięstwo Sudolskiego

Typ na walkę Sudolski - Silva stawiamy z przekonaniem, że Polak poradzi sobie z doświadczonym 35 - letnim Brazylijczykiem. Dla obydwu zawodników będzie to debiut w organizacji Konfrontacja Sztuk Walki. Uważamy, że w szczecińskiej hali Netto Arena podczas KSW 78 umiejętności byłego mistrza Babilon MMA będą wystarczające na odniesienie zwycięstwa. Dotychczasowy bilans Sudolskiego 10 - 1 robi wrażenie, jeżeli będzie kontynuował tak dobre występy całkiem niedługo zobaczymy go w czołówce rankingu wagi półciężkiej. Gdzie najlepiej obstawić zwycięstwo Sudolskiego? Najlepszy bukmacher w tym wypadku, ten z najwyższym kursem to operator online Fortuna: stawiam

Typy na walkę Mańkowski - Mirzea

Nasza trzecia propozycja typu na KSW 78 to pojedynek Borysa Mańkowskiego z Valeriu Mirceą zakończony zwycięstwem Polaka.

KSW 78, 21.01.2023, godz. 19:00Borys Mańkowski - Valeriu MirceaTyp: 1 - zwycięstwo Mańkowskiego

KSW 78, 21.01.2023, godz. 19:00
Borys Mańkowski - Valeriu Mircea
Typ: 1 - zwycięstwo Mańkowskiego

Obstawiamy walkę dwóch doświadczonych zawodników, którzy stoczyli łącznie dotychczas 69 pojedynków. W walce Mańkowski - Mirzea podczas KSW 78 liczymy na przełamanie Polaka, ponieważ jest on po dwóch porażkach z rzędu. Obstawiamy na wygraną Mańkowskiego znając dobrze jego możliwości. Jego rywal Valeriu Mirzea prezentuje bardzo przeciętną formę w ostatnich pojedynkach 3 porażki w pięciu walkach. Gdzie obstawić typ na wygraną Diabła Tasmańskiego? Najwyższy kurs znajdziesz w forBET Zakłady Bukmacherskie. Dobre kursy w kontekście typowania naszego typu mają też operatorzy BetFan i Fortuna: obstawiam

KSW 78: gdzie obstawiać?

Do obstawiania kursów dostępnych na szczecińską galę KSW 78 zdecydowanie polecamy legalnego bukmachera online Fortuna. Ten wysoko oceniany w rankingach bukmacherskich operator jako jeden z pierwszych wystawił kursy na 78 odsłonę Konfrontacji Sztuk Walki. W obecnej chwili oferta Fortuna Zakłady Bukmacherskie posiada kilkaset kursów przypisanych do każdego pojedynku.

Należy dodać, że operator online Fortuna proponuje w swojej ofercie naprawdę wysokie kursy na KSW 78, przykładowo: wysoki kurs 2.26 na zwycięstwo Łukasza Rajewskiego z Sahilem Sirajem, czy też atrakcyjny kurs 2.15 na triumf Romana Szymańskiego nad Raulem Tutaraulim: stawiam KSW 78 w Fortunie

FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi

1️⃣ U którego bukmachera warto stawiać kursy na KSW 78?

Najlepsze kursy na ten moment ma legalny bukmacher Fortuna. Sporo kursów od tego operatora znajdziesz w naszej analizie.

2️⃣ Które typy warto obstawić z gali KSW 78?

Proponujemy zagrać typ na wygraną Borysa Mańkowskiego z Valeriu Mirceą. Jakie jeszcze typy obstawiamy? Dowiesz się powyżej.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. KSW 78: kursy, typy
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.