poniedziałek, 27 maja 2024

Kursy i typy na Pudzianowski - Khalidov

02.02.2023, 12:19
Autor: J. Nowakowski
Spis treści
Rozwiń
  1. Pudzianowski - Khalidov: kursy
  2. Który bukmacher ma najwięcej kursów na Pudzianowski vs. Khalidov?
  3. Gdzie najlepiej obstawiać Pudzianowski - Khalidov?
  4. Pudzianowski - Khalidov: typy
  5. FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi
Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski

vs. 
Mamed Khalidov

Mamed Khalidov

17.12.2022, godz. 19:00 (KSW 77)
Hala: Arena Gliwice
3. w kategorii ciężkiej

Miejsce w rankingu KSW

2. w kategorii średniej

Pudzianowski: kurs 2.35
typuję
Kto wygra


Khalidov: kurs 2.20
typuję

 45 lat Wiek 42 lata
185 cm Wzrost 183 cm
17 - 7 Bilans 35 - 8 - 2
W W W W W Forma P W P P P

Najlepsze kursy w kontekście typowania walki wieczoru KSW 77 Pudzianowski - Khalidov znajdziecie w naszej analizie. Przyjrzymy się uważnie ofercie legalnych operatorów online, by wyłowić najwyższe kursy opłacalne przy stawianiu jednej z najciekawszych walk w historii KSW. Zapraszamy serdecznie do lektury!

Pudzianowski - Khalidov: kursy

Kursy bukmacherskie na Pudzianowski vs. Khalidov - main event gliwickiej gali KSW 77, nie są jednoznaczne w określeniu faworyta pojedynku. Większość bukmacherów np. Fortuna, Noblebet czy STS wskazuje jako pretendenta do zwycięstwa Mameda Khalidova. Ale jak wiadomo Pudzian tanio skóry nie sprzeda, więc np. w TOTALbet kurs na wygraną byłego strongmana jest niższy niż na jego przeciwnika. Zdarza się również sytuacja, taka jak przedstawiona poniżej w BetFan Zakłady Bukmacherskie, że kursy na obydwu fighterów są identyczne.

betfan
MMA
Mariusz Pudzianowski vs Mamed Khalidov
KSW - KSW 77, 17.12.2022, godz 19:00
Typ: Zwycięzca
Mariusz Pudzianowski
Mamed Khalidov

Gdzie są najlepsze kursy na Pudzianowski - Khalidov?

Warto poszukać najlepsze kursy na Pudzianowski vs. Khalidov, by obstawić z najwyższym mnożnikiem, w efekcie osiągając maksymalną wygraną na kuponie bukmacherskim. Który bukmacher ma najlepsze kursy na walkę wieczoru KSW 77? Sprawdziliśmy, a efekty możecie przeanalizować w tabelce poniżej.

Najlepsze kursy na Pudzianowski vs. Khalidov
Bukmacher Kursy na Pudzianowskiego Kursy na Khalidova  
2.10 1.65 Gram
2.15 1.70 Gram
1.67 2.20 Gram
2.35 1.60 Gram
2.15 1.70 Gram

Kursy na wygraną Pudziana z Khalidovem w większości kształtują się na poziomie powyżej 2.00, a najlepszy z zaprezentowanych pochodzi z oferty koncesjonowanego operatora zakładów sportowych forBET z wartością 2.35. Jedynym operatorem w powyższym zestawieniu, który za faworyta uważa Mariusza Pudzianowskiego jest TOTALbet.

W związku z tym właśnie u tego bukmachera warto pobrać kurs na zwycięstwo Khalidova, bo 2.20 to najwyższy mnożnik dostępny obecnie na rynku. Solidne współczynniki na triumf byłego mistrza wagi średniej są dostępne do typowania w ofercie legalnych bukmacherów STS, Fortuna oraz Betfan. U wymienionych internetowych organizatorów zakładów wartości kursów na wygraną Khalidova wynoszą od 1.70 do 1.90.

Obstawiaj kursy specjalne na Pudzianowski vs. Khalidov

Kursy specjalne na pojedynek Pudzianowski - Khalidov gracze znajdą u licencjonowanego operatora zakładów wzajemnych BetFan. Typowanie kursów specjalnych wiąże się z wysokimi mnożnikami, przykładowo kurs 4.00 na obstawienie zdarzenia zakończenie walki w pierwszej minucie (00:00-00:59). 

Najlepsze kursy, które typujący znajdą w sekcji "specjalne" u popularnego bukmachera BetFan to: walka zakończy się przez poddanie z kursem 3.30 oraz walka zakończy się przez KO/TKO po kursie 1.40. Sekcja z kursami specjalnymi to naszym zdaniem ciekawa alternatywa dla obstawiania najbardziej popularnego rynku, czyli kto wygra walkę, a wysokie kursy w niej dostępne zachęcają do typowania.

Kursy na koniec walki w konkretnej rundzie

Kursy na konkretną rundę w której nastąpi zakończenie walki Pudzianowski vs. Khalidov można obstawiać m.in. u koncesjonowanego operatora zakładów wzajemnych Fortuna. Pojedynek będący walką wieczoru 77. Konfrontacji Sztuk Walki zakontraktowano na trzy rundy, a kursy na zdarzenie czy koniec walki nastąpi w pierwszej, drugiej czy trzeciej odsłonie pojedynku prezentujemy poniżej.

fortuna
MMA
Pudzianowski M. vs Khalidov M.
KSW, 17.12.2022, godz 23:30
Typ: Koniec w 1.rundzie
fortuna
MMA
Pudzianowski M. vs Khalidov M.
KSW, 17.12.2022, godz 23:30
Typ: Koniec w 2.rundzie
fortuna
MMA
Pudzianowski M. vs Khalidov M.
KSW, 17.12.2022, godz 23:30
Typ: Koniec w 3.rundzie

Kursy z oferty Fortuny na w której rundzie zakończy się pojedynek świadczą o tym, że walka nie odbędzie się na pełnym dystansie. Największe prawdopodobieństwo to zakończenie pojedynku Pudzianowski - Khalidov w premierowej odsłonie - do obstawienia po kursie 2.50. Z każdą rundą rośnie wartość kursu na zakończenie walki - koniec w drugiej jest dostępny do obstawiania z mnożnikiem 3.25, a zakończenie w trzeciej ma przypisaną wartość kursu 6.00. Z największym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że walka wieczoru nie zakończy się w ostatniej partii - na takie rozstrzygnięcie można postawić z kursem 1.09.

Kursy na metodę zwycięstwa Pudzianowskiego i Khalidova

Metoda zwycięstwa w pojedynku Pudzianowski - Khalidov jest możliwa do typowania w zakładach bukmacherskich Superbet. Pięć możliwych rozstrzygnięć z wysokimi kursami daje spore pole manewru dla graczy. Poniżej przedstawiamy wszystkie możliwe metody zwycięstwa walki wieczoru KSW 77 wraz z przypisanymi kursami.

Kursy na sposób zwycięstwa w walce Pudzianowski - Khalidov
Khalidov przed czasem kurs: 2.20
Khalidov na punkty kurs: 6.00
Remis kurs: 13.00
Pudzianowski przed czasem kurs: 2.50
Pudzianowski na punkty kurs: 10.00
Obstawiaj w Superbet

Najwyższy kurs na sposób zwycięstwa to mnożnik na wygraną Pudziana na punkty, który osiąga wartość 10.00 (nie wliczając remisu po kursie 13.00). Najbardziej prawdopodobnym rozstrzygnięciem jest zwycięstwo przed czasem Mariusza Pudzianowskiego lub Mameda Khalidowa, z lekkim wskazaniem na wymienionego na drugim miejscu zawodnika. Takie rozstrzygnięcie można typować z kursem 2.20 w Superbet: obstawiam walkę w Superbet

Zobacz mnożniki na under/over rund

Kursy na under/over rund w pojedynku Pudzianowski - Khalidov można obstawiać u legalnego bukmachera BetFan. Dostępne są dwie linie 1,5 oraz 2,5 rundy, każda z kursami na powyżej i poniżej. W tabelce możecie sprawdzić wartości wszystkich kursów z tego rynku.

Kursy na under/over rund w walce Pudzianowski - Khalidov
linia kurs na poniżej kurs na powyżej
kurs na 1,5 rundy 2.40 1.50
kurs na 2,5 rundy 1.50 2.40
obstawiaj w BetFan

Z przedstawionych kursów wynika, że walka Pudzianowski - Khalidov, do której dojdzie podczas gali KSW 77 powinna potrwać więcej niż jedną rundę, ale także nie powinna skończyć się w trzeciej odsłonie pojedynku. Wynika z tego, że rozstrzygnięcie zapadnie najprawdopodobniej w drugiej partii. Czy tak będzie? Przekonamy się w sobotni wieczór, po zakończeniu ostatniego pojedynku gliwickiej gali.

Pudzianowski vs. Khalidov: kursy na remis

Kurs na remis w walce dwóch największych gwiazd KSW - Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem jest niesamowicie wysoki. Kurs na X ma wartość 40.00 a wystawił go licencjonowany operator zakładów wzajemnych Fortuna.

fortuna
MMA
Pudzianowski M. vs Khalidov M.
KSW, 17.12.2022, godz 23:30
Typ: Spotkanie

Kursy na remis w walce MMA zdarzają się niezbyt często, ale przykładem, że warto obstawiać wysokie kursy na nierozstrzygnięty rezultat pojedynku mieliśmy całkiem niedawno w walce Jana Błachowicza z Magomedem Ankalaevem, podczas gali UFC 282. Czy remis w starciu Pudzianowski vs. Khalidov jest możliwy? Nie wykluczamy takiego rozwiązania z mega kursem 40.00.

Który bukmacher ma najwięcej kursów na Pudzianowski vs. Khalidov?

Najwięcej kursów na pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem ma w swojej ofercie legalny bukmacher Fortuna. Na chwilę obecną można w Fortuna Zakłady Bukmacherskie obstawiać 25 zakładów zawierających kilkadziesiąt kursów.

Powyżej przykładowe kursy z oferty koncesjonowanego operatora zakładów wzajemnych Fortuna. Prezentowane są tylko najlepsze kursy z szerokiego wachlarza mnożników na walkę Pudziana z Khalidovem. Różnorodna gama kursów bukmacherskich dająca typerowi możliwość wyboru przy obstawianiu sprawia, że gracze chętnie wracają do betowania w Fortunie i korzystają z oferty zawierającej wysokie kursy.

Gdzie najlepiej obstawiać Pudzianowski - Khalidov?

Jeżeli chcesz typować pojedynek Pudzianowski - Khalidov, to najlepszym wyborem będzie skorzystanie z oferty bukmachera BetFan. Oferta na walkę wieczoru gliwickiej gali KSW 77 zadowoli nawet wymagających typerów, a wysokie kursy sprawiają, że ewentualne wygrane na kuponach bukmacherskich wyglądają okazale.

Kursy z oferty BetFan Zakłady Bukmacherskie - naszym zdaniem najlepszego operatora do obstawienia walki Pudziana z Mamedem Khalidovem prezentujemy powyżej. Warto prześwietlić dokładnie ofertę tego cenionego przez graczy bukmachera, by wyłowić podwyższone względem konkurencji kursy. Przykładem może być zakład z kursem 12.00 na zdarzenie Mariusz Pudzianowski wygra na punkty: obstawiam walkę w BetFan

Pudzianowski - Khalidov: typy

Typ na wygraną Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem to według nas dobra propozycja bukmacherska na sobotnią galę KSW 77, która odbędzie się w Arenie Gliwice.

17.12.2022, 19:00Pudzianowski vs. KhalidovTyp: 1 - zwycięstwo Pudzianowskiego

17.12.2022, 19:00
Pudzianowski vs. Khalidov
Typ: 1 - zwycięstwo Pudzianowskiego

Typ na zwycięzcę pojedynku Pudzianowski - Khalidov postanowiliśmy obstawić wbrew wystawionym kursom bukmacherskim. Pudzian ma argumenty, by przeciwstawić się bardziej utytułowanemu rywalowi. Przede wszystkim doświadczenie, zdobyte na przestrzeni lat powinno zaprocentować w najbliższą sobotę. Seria 5 wygranych z rzędu, w tym niedawne zwycięstwo nad Michałem Materlą pozwoliły Pudzianowi osiągnąć obecny status w sportach walki. Faworyt pojedynku, przeciwko któremu typujemy - Mamed Khalidov ostatnią walkę stoczył w grudniu 2021 roku, a w pięciu ostatnich pojedynkach zaliczył najgorszy w całej karierze bilans 1 - 4. 

Gdzie obstawić typ na wygraną Pudzianowskiego z Khalidovem?

Typ na zwycięstwo Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem radzimy obstawić u legalnego operatora internetowego forBET. U tego świetnie wypadającego w rankingach buka możesz postawić na Pudziana z najlepszym kursem 2.35: typuję na Pudziana w forBET

FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi

1️⃣ Który bukmacher ma najwięcej dostępnych kursów na walkę Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem?

Najwięcej kursów na Pudzianowski vs. Khalidov ma w ofercie Fortuna. Najlepsze kursy od tego bukmachera znajdziesz w naszej analizie.

2️⃣ Na kogo postawić w pojedynku Pudzianowski - Khalidov?

Proponujemy obstawić typ na wygraną Mariusza Pudzianowskiego. Powyżej więcej informacji na ten temat.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Kursy i typy na Pudzianowski - Khalidov
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.