sobota, 25 marca 2023
Najnowsze: UFC on ESPN 43 kursy, typy

Zakłady na polskie preselekcje do Eurowizji 2023

22.02.2023, 01:22
Aktualizacja: 04.03.2023, 01:51
Autor: J. Zalewski
Do odbioru 300 zł na typowanie polskiego kandydata na Eurowizję 2023
Spis treści
Rozwiń
 1. Zakłady na preselekcje do Eurowizji 2023
  1. Polskie preselekcje do 67. Konkursu Eurowizji – u kogo można stawiać zakłady?
  2. Kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2023 – faworyci bukmacherów
  3. Kto ma najlepsze kursy na polskiego kandydata na Eurowizji?
  4. Najwyższy kurs na polskie preselekcje do Eurowizji 2023
 2. Jaki bukmacher ma najlepszą ofertę na polskiego kandydata na Eurowizję 2023?
  1. Jak stawiać zakłady na polskiego kandydata na Eurowizję 2023 w BETFAN?
 3. Kiedy polskie preselekcje do Eurowizji 2023?
  1. Polskie preselekcje do Eurowizji 2023 – lista kandydatów
 4. FAQ - pytania i odpowiedzi
Polskie preselekcje do Eurowizji 2023 - zakłady bukmacherskie

Polskie preselekcje do Eurowizji 2023, która odbędzie się w maju w Liverpoolu, można obstawiać u topowych bukmacherów internetowych w naszym kraju. Sprawdziliśmy, którzy artyści, zdaniem bukmacherskich analityków, mają największe szanse na wyjazd do Wielkiej Brytanii.

Jeśli chcecie wiedzieć, u jakich operatorów można obstawiać polskie preselekcje do Eurowizji 2023, jakie są kursy na poszczególnych kandydatów i kto jest faworytem bukmacherów do zwycięstwa w polskich preselekcjach, to zapraszamy Was do lektury naszego tekstu.

Zakłady na preselekcje do Eurowizji 2023

Rynki na polskie preselekcje do 67. Konkursu Piosenki Eurowizji dostępne są u bukmacherów w formie długoterminowych zakładów specjalnych, które można wrzucać na kupon jako klasyczne zakłady przedmeczowe.

betfan
Rozrywka
Eurowizja 2023 vs Kto wygra preselekcje w Polsce?
Showbiz - Eurowizja, 26.02.2023, godz 17:30
Typ: Eurowizja 2023 - Kto wygra preselekcje w Polsce?
Jann
Blanka
Alicja Szemplińska

Podobnie jak w poprzednich latach, nie ma możliwości obstawiania kandydatów na reprezentantów Polski na Eurowizję w formule na żywo.

Polskie preselekcje do 67. Konkursu Eurowizji – u kogo można stawiać zakłady?

Ofertę selekcji na wybór polskiego kandydata na Eurowizję 2023 udostępniło swoim graczom 3 z 24 polskich bukmacherów internetowych – STS, BETFAN oraz Betclic. U każdego z tych operatorów możemy zagrać kupon przedmeczowy, na którym wskażemy, jaki artysta naszym zdaniem otrzyma bilet na Eurowizję 2023 w Liverpoolu.

Kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2023 – faworyci bukmacherów

Zdaniem bukmacherskich analityków, zdecydowanie największe szanse na reprezentowanie Polski na 67. Konkursie Piosenki Eurowizji ma obdarzony rzadkim kontratenorem 24-letni Jan Rozmanowski, który w krajowych preselekcjach startuje z piosenką „Gladiator”. Wskazują na to współczynniki – zwycięstwo Janna w polskich preselekcjach do Eurowizji możemy obstawiać w STS po kursie 1.75, podczas gdy wygrana drugiego najbardziej prawdopodobnego kandydata, czyli 30-letniego multiinstrumentalisty i kompozytora Dominika Dudka, opatrzona jest u tego operatora kursem 4.50.

betfan
Rozrywka
Eurowizja 2023 vs Kto wygra preselekcje w Polsce?
Showbiz - Eurowizja, 26.02.2023, godz 17:30
Typ: Eurowizja 2023 - Kto wygra preselekcje w Polsce?

Podobnego zdania są również pozostali bukmacherzy, którzy zdecydowali się udostępnić typerom zakłady na polskie preselekcje do Eurowizji 2023. W Betclic najniższy kurs (1.75) również znajdziemy przy opcji na wygrana Janna, tak samo sytuacja ma się w BETFAN.

Według każdego z bukmacherów jedyną realną konkurencją dla Janna jest Dominik Dudek, niewielkie szanse na odebranie mu biletu do Liverpoolu ma też pół-Polka pół-Bułgarka Blanka – szansa na wygraną jej piosenki „Solo” w STS i Betclic wynosi 5.00, a w BETFAN taką opcję możemy zagrać po kursie 3.50.

Kto ma najlepsze kursy na polskiego kandydata na Eurowizji?

Jeśli szukacie najbardziej atrakcyjnych współczynników na polskich kandydatów w preselekcjach do 67. konkursu Piosenki Eurowizji, to zdecydowanie powinniście swoje kupony grać w BETFAN.

U tego operatora znajdziecie najwyższy kurs na faworyta w polskich preselekcjach do Eurowizji 2023 – kurs na wygraną Janna w BETFAN wynosi 2.00, podczas gdy w Betclic i w STS możemy obstawiać jego wygraną ze współczynnikiem 1.75. To naprawdę spora różnica – stawiając klasyczne 100 zł na wygraną Janna w BETFAN możemy liczyć na wygraną 176 zł, podczas gdy u pozostałych operatorów może ona wynieść 154 zł – to ponad 20 zł na pojedynczym kuponie!

Najwyższy kurs na polskie preselekcje do Eurowizji 2023

Co ciekawe, BETFAN ma też najwyższy kurs na opcję, która według muzycznych ekspertów jest bardzo mało prawdopodobna, a więc na wygraną Ahleny i jej kontrowersyjnej piosenki „Booty”, która na ostatniej prostej mogła zostać wycofana z krajowych preselekcji ze względu na tekst.

betfan
Rozrywka
Eurowizja 2023 vs Kto wygra preselekcje w Polsce?
Showbiz - Eurowizja, 26.02.2023, godz 17:30
Typ: Eurowizja 2023 - Kto wygra preselekcje w Polsce?

Jeśli jesteście przekonani, że to właśnie Ahlena ma największe szanse na reprezentowanie Polski w 67. Konkursie Piosenki Eurowizji, to w BETFAN taki typ możecie wrzucić na swój wirtualny kupon z imponującym kursem 80.00. W Betclic i w STS taka opcja wyceniona jest już „tylko” na 75.00.

Jaki bukmacher ma najlepszą ofertę na polskiego kandydata na Eurowizję 2023?

Naszym zdaniem polskim operatorem z najlepszą ofertą zakładów na polskich kandydatów w Eurowizji 2023 jest zdecydowanie BETFAN. Wynika to przede wszystkim z faktu, że ten buk wystawił najbardziej atrakcyjny współczynnik na wygraną faworyta w polskich preselekcjach – zwycięstwo Janna można w BETFAN obstawiać z kursem 2.00, podczas gdy w STS i Betclic jest to tylko 1.75.

Dodatkowo w BETFAN znajdziemy też najwyższy kurs w całej stawce zakładów na polskie preselekcje do Eurowizji 2023, a więc współczynnik 80.00 na wygraną Ahleny i jej „Booty”. Zaletą obstawiania polskiego kandydata na Eurowizję 2023 w BETFAN jest też pakiet powitalny 300 zł, który możemy zgarnąć po aktywacji profilu typerskiego z kodem LEGALSPORT.

Jak stawiać zakłady na polskiego kandydata na Eurowizję 2023 w BETFAN?

Żeby postawić kupon z typem na polskie preselekcje do 67. Konkursu Piosenki Eurowizji w BETFAN, trzeba przede wszystkim posiadać aktywne konto do obstawiania u tego buka - rejestruję się w BETFAN

Pakiet powitalny BETFAN na typowanie polskiego reprezentanta na Eurowizji 2023
BETFAN Zakłady Bukmacherskie
 • 200% od depozytu 300 zł

300 zł

BetFan kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
BetFan kod promo: LEGALSPORT

Po zalogowaniu się na konto wystarczy wejść w zakładkę „Rozrywka”, a następnie „Showbiz” i wybrać opcję „Eurowizja - Kto wygra preselekcje w Polsce?”. Po zaznaczeniu naszego kandydata zatwierdzamy stawkę kuponu i puszczamy go dokładnie tak samo, jak każdy inny kupon w BETFAN.

Kiedy polskie preselekcje do Eurowizji 2023?

Polskie preselekcje do 67. Konkursu Piosenki Eurowizji, przebiegające pod nazwą „Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję!” odbędą się 26 lutego w Studiu Transcolor Warszawie. Będzie można oglądać je podczas transmisji na żywo na kanale TVP1 i TVP Polonia, a start koncertu zaplanowany jest na godzinę 17.30.

Zagłosuj

Czy będziesz oglądał polskie preselekcje do Eurowizji 2023?

Polskie preselekcje do Eurowizji 2023 - zakłady
Tak
Nie
Nie jestem pewien

I właśnie do tej pory legalni polscy bukmacherzy online umożliwiają typerom obstawianie polskiego kandydata na Eurowizję 2023. Po starcie transmisji możliwość wrzucania na kupony takich zakładów zostanie zablokowana, a typerom pozostanie oczekiwanie na rozstrzygnięcie konkursu i przekonanie się, czy ich przewidywania były słuszne.

Polskie preselekcje do Eurowizji 2023 – lista kandydatów

W 2023 Polskę na konkursie Eurowizji może reprezentować jeden z dziesięciu kandydatów, którzy zostali wyłonieni przez komisję konkursową Telewizji Polskiej z listy liczącej niemal 70 nazwisk. Co ciekawe, w ostatecznym zestawieniu potencjalnych reprezentantów brak jest typowanej przez tabloidy Mariny, jednak pozostałe zgłoszenia nie stanowią zaskoczenia ani dla bukmacherskich analityków, ani dla muzycznych ekspertów.

Poniżej prezentujemy pełną listę 10 kandydatów, spośród których głosowanie widzów i jury wyłoni polskiego reprezentanta na Eurowizję 2023.

 • Dominik Dudek „Be Good”
 • Alicja Szemplińska „New Home”
 • Kuba Szmajkowski „You Do Me”
 • Ahlena „Booty”
 • Felivers „Never back down”
 • Maja Hyży „Never hide”
 • Natasza Urbańska „Lift U up”
 • Jann „Gladiator” – faworyt bukmacherów
 • Yan Majewski „Champion”
 • Blanka „Solo”

FAQ - pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie można stawiać zakłady na polskiego reprezentanta na Eurowizji 2023?

Rynki na polskiego artystę, reprezentującego nasz kraj w 67. Konkursie Piosenki Eurowizji dostępne są w ofercie bukmachera STS, Betclic oraz BETFAN.

2️⃣ Kto ma najlepsze kursy na polskie preselekcje do Eurowizji 2023?

Najkorzystniejsze współczynniki w zakładach na to, jaki artysta będzie reprezentował Polskę w 67. Eurovision Song Contest, znajdziecie u buka BETFAN. Dotyczy to zarówno kursów na faworyta, jak i na mniej prawdopodobne rozstrzygnięcia.

3️⃣ Czy do obstawiania polskiego kandydata na Eurowizję 2023 potrzebuję kodu promocyjnego?

Tak, jeśli chcesz grać kupony z zakładami na polskie preselekcje do Eurowizji 2023 to potrzebny Ci będzie kod promocyjny LEGALSPORT. Z tym kodem otrzymasz najlepszy pakiet powitalnych premii finansowych od bukmachera, które będziesz mógł przeznaczyć na typowanie zwycięstwa Janna, Alicji Szemplińskiej czy Blanki w polskich preselekcjach do Eurowizji.

Komentarze (0)
Zakłady na polskie preselekcje do Eurowizji 2023
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Inni czytali również

Betis - Real Madryt kursy, typy
Betis - Real Madryt kursy, typy
510
22
Betis - Real Madryt to spotkanie, które może przydać się obstawiającym u buka do wyłuskania wielu ciekawych kursów np. na zakłady AKO. Ten interesujący mecz czołowych drużyn La Liga zostanie rozegrany w ramach 24. kolejki już w najbliższą niedzielę o 21:00. Najlepsze kursy i typy na Betis - Real znajdziesz w poniższej analizie.
Liverpool - Manchester Utd kursy, typy
Liverpool - Manchester Utd kursy, typy
276
29
Kursy wystawione na spotkanie Liverpool - Manchester zachęcają do obstawiania. Mecz 26. serii spotkań ligi angielskiej już 5. marca o godz. 17:30 na Anfield. Które kursy z oferty na pojedynek The Reds z Czerwonymi Diabłami opłaca się najbardziej zagrać u buka?
Barcelona - Valencia kursy, typy
Barcelona - Valencia kursy, typy
202
21
Barcelona - Valencia, spotkanie 24. kolejki La Liga już 5. marca o 16:15. Jak poradzą sobie gospodarze bez Roberta Lewandowskiego z walczącą o utrzymanie Valencią? Sprawdzamy kursy od topowego bukmachera TOTALbet. Zachęcamy do zapoznania się z analizą kursów oraz typami.
F1 Grand Prix Bahrajnu 2023 kursy, typy
F1 Grand Prix Bahrajnu 2023 kursy, typy
379
31
Bukmacherzy wystawili już kursy na pierwszy w tym roku wyścig F1 - Grand Prix Bahrajnu, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 05 marca 2023 roku o godzinie 16:00 czasu polskiego. Notowania są różnorodne. W efekcie można typować nie tylko zwycięzcę, ale także pary H2H czy zakłady specjalne. Który bukmacher ma najlepsze kursy na GP Bahrajnu i gdzie warto obstawiać? Sprawdźmy!
Pogoń Szczecin - Raków kursy, typy
Pogoń Szczecin - Raków kursy, typy
220
29
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa to mecz zespołów z czołówki Ekstraklasy, do którego dojdzie w niedzielę 5. marca o godz. 15:00. Jak prezentują się kursy na mecz lidera polskiej ligi w spotkaniu 23. kolejki? Sprawdzamy ofertę najlepszych bukmacherów online w poszukiwaniu solidnych kursów do obstawienia.
UFC 285 kursy, typy
UFC 285 kursy, typy
634
34
UFC 285 już niebawem, bo w nocy z soboty na niedzielę 4/5. marca. Kursy bukmacherskie na to wielkie wydarzenie w mieszanych sztukach walki wystawiono znacznie wcześniej. Pora zatem przeanalizować kartę walk pod kątem obstawiania najlepszych notowań u buka. Sprawdźmy, na kogo warto postawić.
Fiorentina - Milan kursy, typy
Fiorentina - Milan kursy, typy
288
28
Mecz z wyrównanymi kursami Fiorentina - Milan w 25. kolejce Serie A to dobra propozycja do obstawienia u buka. Pierwszy gwizdek na Artemio Franchi w sobotę 4. marca o 20:45. Które kursy z pojedynku Viola vs. Rossoneri warto obstawić?
Górnik Zabrze - Legia kursy, typy
Górnik Zabrze - Legia kursy, typy
256
21
Górnik Zabrze - Legia to kolejny klasyk polskiej ligi, który zobaczą w najbliższą sobotę kibice. Mecz w ramach 23. kolejki rozgrywek Ekstraklasy rozpocznie się o godzinie 20:00. Do tego czasu można obstawiać kursy bukmacherskie prematch. Sprawdźmy, które z mnożników najlepiej nadają się do wrzucenia na kupon.
Lens - Lille kursy, typy
Lens - Lille kursy, typy
221
28
Kursy na Lens - Lille, mecz 26. serii spotkań francuskiej Ligue 1, są ciekawe dla polskich kibiców, także ze względu na występy polskich zawodników w zespole gospodarzy. Mecz wysoko notowanych w tym sezonie drużyn w sobotę 4. marca o godz. 17:00. Sprawdźmy jak przygotowali się bukmacherzy pod względem kursowym do pojedynku Żółto-Czerwonych z Les Dogues.
Arsenal - Bournemouth kursy, typy
Arsenal - Bournemouth kursy, typy
233
30
Arsenal - Bournemouth to elektryzujące kibiców spotkanie 26. kolejki Premier League. To ważny mecz w kontekście korespondencyjnej walki Kanonierów z Manchesterem City o mistrzostwo w kampanii 2022/23. Przeglądamy kursy z meczu na Emirates, które pozwolą zarobić u buka.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.